Výsledky - hlavní sezóna 2008-2010


Mistrovství České republiky 2009

Mistrovství ČR ve vícebojích - Jablonec nad Nisou (29.05.2009 - 31.05.2009)
Mistrovství ČR - jři, jky, dci, dky - Ostrava (20.06.2009 - 21.06.2009)
Mistrovství ČR - mužů a žen - Praha (27.06.2009 - 28.06.2009)
Mistrovství ČR - žáků a žákyň - Olomouc (12.09.2009 - 13.09.2009)



Závodnící AK Most na MČR v roce 2010

Veteráni:
Táborský Jiří - hod kladivem (45,55 m) - 8. místo

Junioři:
Benda Pavel - 400 m (49,93) - 6. místo
Vraštil Radek - 400 m (50,02) - 7. místo
Vrba Petr - hod kladivem (46,34 m) - 9. místo
Rudolf, Benda, Vraštil, Malecký - 4 x 100 m (42,72) - 3. místo
Benda, Levický, Malecký, Vraštil - 4 x 400 m (3:21,45) - 2. místo

Juniorky:
Gabková Lucie - 400 m (59,52) - 7. místo
Hendrychová Jitka - vrh koulí (9,86 m) - 10. místo, hod diskem (29,36 m) - 11. místo,
                             hod kladivem (38,69 m) - 6. místo

Dorostenci:
Kondr Lukáš - desetiboj (5 206 b.) - 10. místo
Malecký Tomáš - 100 m (11,01) - 3. místo, 200 m (22,21) - 4. místo
Levický Ondřej - 800 m (1:59,28) - 4. místo
Rubeš Michael - hod kladivem (44,82 m) - 8. místo


Závodnící AK Most na MČR v roce 2009

Muži:
Kouba Adam - 1 500 m (3:54,86) - 6. místo

Dorostenci:
Malecký Tomáš - 100 m (11,47), 200 m (22,96) - 8. místo
Benda Pavel - 400 m (50,83) - 4. místo
Benda, Nomava, Srp, Malecký - 4 x 400 m (3:30,19) - 4. místo

Dorostenky:
Gabková Lucie - 400 m (58,46) - 4. místo
Hendrychová Jitka - hod diskem (31,62 m) - 3. místo, hod kladivem (45,11 m) - 5. místo

Žáci:
Dekastello Jiří - 3 000 m (10:00,00) - 6. místo
Petr Kryštof - 100 m př. (14,31) - 4. místo, 200 m př. (29,93)
Rubeš Michael - vrh koulí (12,51 m) - 13. místo, hod diskem (34,13 m) - 15. místo,
                       hod kladivem (46,39 m) - 3. místo

Žákyně:
Müllerová Monika - vrh koulí (11,55 m) - 4. místo, hod diskem (34,20 m) - 1. místo


Závodnící AK Most na MČR v roce 2008

Junioři:
Vrba Pavel - hod kladivem (42,34 m) - 10. místo

Dorostenky:
Gabková Lucie - 400 m (60,24)
Hendrychová Jitka - hod kladivem (36,03 m) - 13. místo

Žáci:
Kondr Lukáš - devítiboj (4 367 b.) - 8. místo, 100 m př. (15,06), hod oštěpem (38,67 m) - 15. místo
Roštejnský Miroslav - 60 m (7,67), 150 m (18,79)
Malecký Tomáš - 60 m (7,33) - 3. místo, 150 m (17,46) - 2. místo
Sedlák Václav - 100 m př. (13,72) - 1. místo, skok vysoký (171 cm) - 7. místo,
                       skok daleký (586 cm) - 9. místo
Sedlák, Malecký, Roštejnský - 3 x 300 m (1:58,55) - 2. místo

Žákyně:
Müllerová Monika - hod diskem (31,26 m) - 1. místo