Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A
Datum konání :  28.9.2007 
Místo konání :  Praha 
Pořadatel :  USK Praha, SK ZŠ Jeseniova 
Výsledky zpracoval :  Josef Tůma 
Oficiální orgán :  ČAS 
ředitel závodu :  Jan Ruda 
hlavní rozhodčí :  Strachota František 
Poznámka :   
60 m/Žákyně/Rozběh 1, w+0.4
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Havlová Simona
92
TJ Vodní stavby Tábor
08.38
     
 
2 Kmoníčková Michaela
93
USK VŠEM Ústí n/L.
08.59
     
 
3 Očenášková Lucie
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
09.13
     
 
4 Plzáková Barbora
93
TJ Baník Stříbro
09.17
     
 
5 Říhová Lenka
94
TJ SK Čéčova Č.Budějovice
09.30
     
 
6 Rudolfová Marcela
94
TJ Vodní stavby Tábor
09.31
     
 
    
60 m/Žákyně/Rozběh 2, w+1.0
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Budínová Michala
92
TJ SK Čéčova Č.Budějovice
08.26
     
 
2 Štychová Martina
92
TJ Klatovy
08.47
     
 
3 Andersová Tereza
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
08.71
     
 
4 Loučková Markéta
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
09.07
     
 
5 Kyselá Pavlína
94
USK Praha
09.22
     
 
6 Chládková Denisa
95
TJ Vodní stavby Tábor
09.23
     
 
    
60 m/Žákyně/Rozběh 3, w+1.0
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Zimová Klára
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
08.47
     
 
2 Koppová Monika
92
TJ Klatovy
08.58
     
 
3 Brožovská Nikola
93
TJ Vodní stavby Tábor
08.66
     
 
4 Majerová Kateřina
93
TJ SK Čéčova Č.Budějovice
09.00
     
 
5 Svobodová Veronika
93
TJ Baník Stříbro
09.38
     
 
6 Kobernová Karolína
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
09.72
     
 
    
60 m/Žákyně/Rozběh 4, w+0.6
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Gabková Lucie
92
AK Most
08.32
     
 
2 Vomáčková Monika
94
TJ SK Čéčova Č.Budějovice
08.53
     
 
3 Kazíková Michaela
92
SKP Union Cheb
08.61
     
 
4 Grussová Michaela
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
09.57
     
 
  Trmalová Eliška
93
USK Praha
DNP
     
 
MB Baronová Sabina
94
TJ SK Čéčova Č.Budějovice
DNP
     
 
    
60 m/Žákyně/Finále A, w+0.2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Havlová Simona
92
TJ Vodní stavby Tábor
08.08
     
11.00
2 Gabková Lucie
92
AK Most
08.29
     
9.00
3 Budínová Michala
92
TJ SK Čéčova Č.Budějovice
08.32
     
8.00
4 Štychová Martina
92
TJ Klatovy
08.48
     
7.00
5 Zimová Klára
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
08.56
     
6.00
6 Vomáčková Monika
94
TJ SK Čéčova Č.Budějovice
08.64
     
5.00
    
60 m/Žákyně/Finále B, w+0.2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Koppová Monika
92
TJ Klatovy
08.52
     
4.00
2 Kmoníčková Michaela
93
USK VŠEM Ústí n/L.
08.62
     
3.00
3 Andersová Tereza
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
08.66
     
2.00
4 Kazíková Michaela
92
SKP Union Cheb
08.77
     
1.00
5 Brožovská Nikola
93
TJ Vodní stavby Tábor
08.77
     
 
6 Majerová Kateřina
93
TJ SK Čéčova Č.Budějovice
08.89
     
 
    
60 m/Žáci/Rozběh 1, w+0.1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Svoboda Jakub
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
07.50
     
 
2 Novák Adam
92
USK VŠEM Ústí n/L.
07.76
     
 
3 Veselý Václav
92
TJ Klatovy
07.83
     
 
4 Pavelka Ondřej
93
AK Most
08.16
     
 
5 Hlásek Daniel
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
08.30
     
 
    
60 m/Žáci/Rozběh 2, w+0.3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Volf Martin
92
AC Domažlice
07.65
     
 
2 Dvořák Michal
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
07.77
     
 
3 Tomasko Jakub
92
TJ Vodní stavby Tábor
07.88
     
 
4 Dytrych Pavel
92
Sokol České Budějovice
07.90
     
 
5 Tesař Michal
93
AC Domažlice
08.04
     
 
6 Roštejnovský Miroslav
94
AK Most
08.60
     
 
    
60 m/Žáci/Rozběh 3, w-0.1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Malecký Tomáš
93
AK Most
07.66
     
 
2 Cysař Štěpán
92
USK Praha
07.69
     
 
3 Liebig Pavel
92
AK Most
07.89
     
 
4 Minich Ondřej
92
TJ Vodní stavby Tábor
07.97
     
 
5 Kazilovský Jaromír
92
AK Sokolov
08.02
     
 
6 Maskaluk Martin
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
08.20
     
 
    
60 m/Žáci/Finále A, w+0.3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Svoboda Jakub
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
07.59
     
11.00
2 Malecký Tomáš
93
AK Most
07.59
     
9.00
3 Volf Martin
92
AC Domažlice
07.66
     
8.00
4 Cysař Štěpán
92
USK Praha
07.68
     
7.00
5 Novák Adam
92
USK VŠEM Ústí n/L.
07.78
     
6.00
6 Dvořák Michal
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
07.93
     
5.00
    
60 m/Žáci/Finále B, w+0.6
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Veselý Václav
92
TJ Klatovy
07.80
     
4.00
2 Tomasko Jakub
92
TJ Vodní stavby Tábor
07.92
     
3.00
3 Liebig Pavel
92
AK Most
07.93
     
2.00
4 Minich Ondřej
92
TJ Vodní stavby Tábor
07.94
     
1.00
5 Kazilovský Jaromír
92
AK Sokolov
07.95
     
 
6 Dytrych Pavel
92
Sokol České Budějovice
08.00
     
 
    
150 m/Žákyně/Běh 1, w+0.7
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Havlová Simona
92
TJ Vodní stavby Tábor
19.22
     
11.00
2 Budínová Michala
92
TJ SK Čéčova Č.Budějovice
19.75
     
9.00
3 Gabková Lucie
92
AK Most
19.78
     
8.00
4 Koppová Monika
92
TJ Klatovy
20.82
     
6.00
5 Kodrová Kateřina
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
20.97
     
3.50
    
150 m/Žákyně/Běh 2, w+0.0
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Vomáčková Monika
94
TJ SK Čéčova Č.Budějovice
20.96
     
5.00
2 Kmoníčková Michaela
93
USK VŠEM Ústí n/L.
20.97
     
3.50
3 Plzáková Barbora
93
TJ Baník Stříbro
21.83
     
 
4 Jehličková Kristýna
93
USK Praha
22.06
     
 
  Sangho Aline
92
USK Praha
DNP
     
 
    
150 m/Žákyně/Běh 3, w-0.3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Vavřínová Adéla
93
SKP Union Cheb
21.04
     
2.00
2 Kazíková Michaela
92
SKP Union Cheb
21.35
     
1.00
3 Havrdová Tereza
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
22.14
     
 
  Brožovská Nikola
93
TJ Vodní stavby Tábor
DNP
     
 
  Lesniková Natálie
92
USK VŠEM Ústí n/L.
DNP
     
 
    
150 m/Žákyně/Běh 4, w+0.5
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Chládková Denisa
95
TJ Vodní stavby Tábor
21.47
     
 
2 Andersová Tereza
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
21.52
     
 
3 Šoukalová Jitka
94
TJ Vodní stavby Tábor
21.55
     
 
4 Kohoutková Pavla
94
TJ SK Čéčova Č.Budějovice
22.07
     
 
5 Loučková Markéta
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
22.49
     
 
    
150 m/Žákyně/Běh 5, w+0.7
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Malovcová Kristýna
92
AK Most
21.76
     
 
2 Majerová Kateřina
93
TJ SK Čéčova Č.Budějovice
22.10
     
 
3 Škorpíková Kateřina
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
22.22
     
 
4 Klečková Adéla
92
TJ Baník Stříbro
22.29
     
 
5 Lindová Jana
92
TJ Baník Stříbro
22.59
     
 
6 Očenášková Lucie
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
22.61
     
 
    
150 m/Žákyně/Běh 6, w+0.2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Rohlenová Nicole
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
20.42
     
7.00
2 Rudolfová Marcela
94
TJ Vodní stavby Tábor
21.98
     
 
3 Hlaváčková Klára
94
USK VŠEM Ústí n/L.
22.06
     
 
4 Strnadová Nikola
93
TJ Klatovy
22.45
     
 
5 Kyselá Pavlína
94
USK Praha
23.15
     
 
  Nestlerová Nikola
93
AK Most
DNP
     
 
    
150 m/Žáci/Běh 1, w+0.8
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Svoboda Jakub
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
17.89
     
11.00
2 Cysař Štěpán
92
USK Praha
18.18
     
9.00
3 Malecký Tomáš
93
AK Most
18.41
     
8.00
4 Volf Martin
92
AC Domažlice
18.74
     
7.00
5 Kleinert Michal
92
USK Praha
19.11
     
4.00
6 Šot Matěj
92
AC Domažlice
19.26
     
3.00
    
150 m/Žáci/Běh 2, w-0.9
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Tesař Michal
93
AC Domažlice
19.33
     
2.00
2 Basař Tomáš
93
TJ Klatovy
19.54
     
1.00
3 Janský Matěj
92
TJ Klatovy
19.77
     
 
  Koštejnský Miroslav
94
AK Most
DNP
     
 
  Dvořák Michal
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
DNP
     
 
  Čížek Jakub
93
Sokol České Budějovice
DNP
     
 
    
150 m/Žáci/Běh 3, w-0.3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Novák Adam
92
USK VŠEM Ústí n/L.
18.79
     
6.00
2 Minich Ondřej
92
TJ Vodní stavby Tábor
19.07
     
5.00
3 Tomasko Jakub
92
TJ Vodní stavby Tábor
19.84
     
 
4 Pavelec Lukáš
92
TJ Vodní stavby Tábor
20.41
     
 
5 Jirka Jan
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
20.61
     
 
6 Touš Radek
93
TJ Klatovy
21.38
     
 
    
300 m/Žákyně/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Gabková Lucie
92
AK Most
43.29
     
11.00
2 Kodrová Kateřina
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
44.37
     
9.00
3 Vavřínová Adéla
93
SKP Union Cheb
45.93
     
8.00
4 Štychová Martina
92
TJ Klatovy
46.41
     
7.00
  Lesniková Natálie
92
USK VŠEM Ústí n/L.
DNP
     
 
    
300 m/Žákyně/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kohoutková Pavla
94
TJ SK Čéčova Č.Budějovice
46.93
     
6.00
2 Šoukalová Jitka
94
TJ Vodní stavby Tábor
47.30
     
5.00
3 Klečková Adéla
92
TJ Baník Stříbro
47.42
     
4.00
4 Jehličková Kristýna
93
USK Praha
49.67
     
3.00
  Kmoníčková Michaela
93
USK VŠEM Ústí n/L.
DNP
     
 
    
300 m/Žáci/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Malecký Tomáš
93
AK Most
38.96
     
11.00
2 Poruba Jakub
92
USK Praha
40.23
     
9.00
3 Svoboda Daniel
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
40.45
     
7.00
4 Šot Matěj
92
AC Domažlice
41.29
     
6.00
5 Dejčmar Zdeněk
93
Sokol České Budějovice
41.76
     
5.00
  Sejka Tomáš
92
AK Sokolov
DNP
     
 
    
300 m/Žáci/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Minich Ondřej
92
TJ Vodní stavby Tábor
40.34
     
8.00
2 Pleskač Michael
93
TJ Klatovy
42.04
     
4.00
3 Bílek Jiří
92
AK Most
43.22
     
3.00
4 Bojarský Jakub
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
46.42
     
2.00
  Seidl Jakub
92
AK Sokolov
DNP
     
 
    
800 m/Žákyně/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kmentová Katka
93
TJ Vodní stavby Tábor
2:35.21
     
11.00
2 Hořejší Kamila
92
TJ Vodní stavby Tábor
2:35.24
     
9.00
3 Šlechtová Štěpánka
92
TJ Klatovy
2:36.28
     
8.00
4 Trávníčková Monika
92
TJ Baník Stříbro
2:40.05
     
7.00
5 Hnízdilová Alžběta
92
USK Praha
2:40.35
     
6.00
6 Morávková Anelie
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
2:40.75
     
5.00
7 Lencová Alice
93
USK VŠEM Ústí n/L.
2:43.87
     
4.00
8 Kreuzerová Markéta
93
TJ Klatovy
2:47.75
     
3.00
9 Turánská Magdalena
93
TJ Vodní stavby Tábor
2:54.43
     
2.00
  Bračková Veronika
92
USK Praha
DNF
     
 
MB Krchová Zuzana
90
USK Praha
2:29.59
     
 
    
800 m/Žáci/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Hrudka Jakub
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
2:17.90
     
11.00
2 Janda Jindřich
92
AK Sokolov
2:23.01
     
9.00
3 Pleskač Michael
93
TJ Klatovy
2:27.20
     
8.00
4 Sluka Petr
93
USK Praha
2:31.93
     
7.00
5 Kříž Václav
92
Sokol České Budějovice
2:34.65
     
6.00
6 Ševčík Martin
93
AC Domažlice
2:35.26
     
5.00
7 Stejskal Marek
93
Sokol České Budějovice
2:36.22
     
4.00
8 Berka Kryštof
94
USK Praha
2:36.26
     
3.00
9 Rubeš Michael
94
AK Most
2:36.95
     
2.00
10 Kryštof Petr
94
AK Most
2:45.85
     
1.00
11 Trousil Miloslav
93
AK Sokolov
2:49.98
     
 
  Čížek Jakub
93
Sokol České Budějovice
DNP
     
 
    
1500 m/Žákyně/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Šambergerová Anna
95
TJ Klatovy
5:26.19
     
11.00
2 Šimáková Dominika
93
TJ Vodní stavby Tábor
5:26.99
     
9.00
3 Hrubá Karolína
93
TJ Baník Stříbro
5:28.83
     
8.00
4 Šambergerová Barbora
97
TJ Klatovy
5:30.89
     
7.00
5 Šonková Jana
92
TJ Vodní stavby Tábor
5:30.97
     
6.00
6 Kadeřábková Nikola
92
USK Praha
5:38.28
     
5.00
7 Škopová Kateřina
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
5:42.10
     
4.00
8 Panská Lucie
93
USK VŠEM Ústí n/L.
5:50.82
     
3.00
9 Schwarzová Anna
94
TJ SK Čéčova Č.Budějovice
5:54.10
     
2.00
10 Lohrová Tereza
93
USK Praha
6:05.68
     
1.00
    
1500 m/Žáci/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Chrášťanský Josef
92
Sokol České Budějovice
4:40.68
     
11.00
2 Košík Julián
93
USK VŠEM Ústí n/L.
5:03.34
     
9.00
3 Polák Jan
94
USK Praha
5:05.37
     
8.00
4 Satrapa Miloš
92
AK Sokolov
5:08.35
     
7.00
5 Levický Ondřej
93
AK Most
5:08.56
     
6.00
6 Bock Robin
92
AK Sokolov
5:13.04
     
5.00
7 Gronowski michal
92
AK Most
5:18.24
     
4.00
8 Taubr Tomáš
93
Sokol České Budějovice
5:29.28
     
3.00
9 Posel Josef
95
USK VŠEM Ústí n/L.
5:32.33
     
2.00
10 Duník Miroslav
93
Sokol České Budějovice
5:35.03
     
1.00
11 Janeček František
92
AK Sokolov
5:48.35
     
 
12 Bunganič Pavel
92
AK Most
6:38.81
     
 
    
3000 m/Žáci/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Zimmermann Martin
93
Sokol České Budějovice
11:25.79
     
11.00
2 Vojíř Patrik
92
TJ Klatovy
11:31.41
     
9.00
3 Strejc Marek
94
AK Most
11:41.86
     
8.00
4 Vondráček Radek
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
11:57.07
     
7.00
5 Vymetal Radek
93
AK Most
12:04.71
     
6.00
6 Chýška Tomáš
92
TJ Vodní stavby Tábor
12:41.86
     
5.00
  Řežábek Michal
93
USK Praha
DNP
     
 
    
100 m překážek/Žákyně/Běh 1, w+1.0
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Hlavatá Karolina
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
15.45
     
11.00
2 Šimková Barbora
93
USK Praha
17.13
     
8.00
3 Nováková Magdalena
93
SKP Union Cheb
17.19
     
7.00
4 Vašíčková Klára
92
TJ Vodní stavby Tábor
17.87
     
5.00
5 Černá Nikola
93
TJ Vodní stavby Tábor
19.04
     
3.00
    
100 m překážek/Žákyně/Běh 2, w-0.1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Šetelíková Lucie
93
TJ Vodní stavby Tábor
16.82
     
9.00
2 Šturmová Klára
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
17.39
     
6.00
  Štvánová Anna
93
TJ Baník Stříbro
DNP
     
 
  Dorazilová Bára
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
DNP
     
 
  Šindelářová Lucie
92
TJ Klatovy
DNP
     
 
    
100 m překážek/Žákyně/Běh 3, w-0.3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kadlčíková Nikol
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
18.89
     
4.00
2 Ulrichová Natálie
93
TJ Klatovy
19.11
     
2.00
3 Strnadová Nikola
93
TJ Klatovy
19.78
     
1.00
4 Sládková Veronika
93
TJ Baník Stříbro
19.82
     
 
    
100 m překážek/Žáci/Běh 1, w-0.9
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Sedlák Václav
93
AK Most
14.37
     
11.00
2 Pršín Marek
92
Sokol České Budějovice
15.51
     
9.00
3 Škvára Tomáš
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
15.90
     
8.00
4 Kleinert Michal
92
USK Praha
16.05
     
7.00
5 Novotný Šimon
92
Sokol České Budějovice
16.22
     
6.00
    
100 m překážek/Žáci/Běh 2, w-0.3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Mai Walter
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
16.30
     
5.00
2 Chundela Jakub
93
USK Praha
16.71
     
3.00
3 Němec Tomáš
92
USK Praha
16.95
     
2.00
4 Basař Tomáš
93
TJ Klatovy
16.99
     
1.00
5 Smeták David
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
17.08
     
 
    
100 m překážek/Žáci/Běh 3, w-1.0
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Khol Petr
92
USK VŠEM Ústí n/L.
16.32
     
4.00
2 Jánský Matěj
92
TJ Klatovy
17.31
     
 
3 Touš Radek
93
TJ Klatovy
21.18
     
 
  Le Petr
92
AC Domažlice
DNF
     
 
  Černý Matouš
92
TJ Vodní stavby Tábor
DNP
     
 
    
200 m překážek/Žákyně/Běh 1, w+0.1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Nováková Magdalena
93
SKP Union Cheb
33.39
     
9.00
2 Šturmová Klára
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
33.66
     
8.00
3 Dorazilová Bára
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
35.39
     
5.00
4 Vašíčková Klára
92
TJ Vodní stavby Tábor
35.51
     
4.00
5 Šlechtová Štěpánka
92
TJ Klatovy
37.79
     
 
    
200 m překážek/Žákyně/Běh 2, w-1.2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Šetelíková Lucie
93
TJ Vodní stavby Tábor
32.95
     
11.00
2 Šimková Barbora
93
USK Praha
34.43
     
7.00
3 Sachová Zuzana
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
34.46
     
6.00
4 Hnízdilová Alžběta
92
USK Praha
35.57
     
3.00
5 Bártlová Dominika
94
TJ SK Čéčova Č.Budějovice
35.59
     
2.00
    
200 m překážek/Žákyně/Běh 3, w-0.5
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Lohrová Tereza
93
USK Praha
35.62
     
1.00
2 Matysová Klára
93
TJ Baník Stříbro
37.38
     
 
3 Červená Kateřina
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
38.65
     
 
4 Štěpánová Petra
92
USK VŠEM Ústí n/L.
39.41
     
 
5 Ulrichová Natálie
93
TJ Klatovy
39.73
     
 
    
200 m překážek/Žáci/Běh 1, w+0.3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kebrle Lukáš
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
28.69
     
11.00
2 Sedlák Václav
93
AK Most
28.99
     
9.00
3 Pršín Marek
92
Sokol České Budějovice
29.00
     
8.00
4 Novotný Šimon
92
Sokol České Budějovice
29.53
     
7.00
5 Novák Adam
92
USK VŠEM Ústí n/L.
29.69
     
6.00
6 Svoboda Daniel
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
30.19
     
5.00
    
200 m překážek/Žáci/Běh 2, w+0.0
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Smeták David
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
31.77
     
1.00
2 Basař Tomáš
93
TJ Klatovy
32.13
     
 
3 Le Petr
92
AC Domažlice
33.67
     
 
  Topolánek Tomáš
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
DNP
     
 
  Luňáček Josef
93
TJ Klatovy
DNP
     
 
    
200 m překážek/Žáci/Běh 3, w+0.4
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Khol Petr
92
USK VŠEM Ústí n/L.
30.73
     
4.00
2 Zerza Lukáš
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
31.33
     
3.00
3 Veselý Václav
92
TJ Klatovy
31.37
     
2.00
4 Ondračka Daniel
93
USK Praha
34.18
     
 
5 Touš Radek
93
TJ Klatovy
36.20
     
 
    
1500 m překážek/Žáci/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Nižník Vlastimil
92
AK Most
5:43.08
     
11.00
2 Škrinar Eduard
93
USK Praha
5:56.39
     
9.00
3 Kondr Lukáš
93
AK Most
6:08.63
     
8.00
4 Čerbačeský Ondřej
92
USK Praha
6:25.54
     
7.00
  Bárta Karel
92
TJ Klatovy
DNP
     
 
    
4 x 60 m/Žákyně/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kodrová,Hlavatá,Rohlenová,Zimová
 
SK ZŠ Jeseniova Praha
31.44
     
11.00
2 Kalivodová,Bártová,Budínová,Vomáčková
 
TJ SK Čéčova Č.Budějovice
31.55
     
9.00
3 Černá,Kmentová,Šoukalová,Vosátková
 
USK Praha
32.53
     
8.00
4 Jehličková,Fraňková,Brzobohatá,Hnízdilová
 
USK Praha
34.38
     
5.00
5 Štěpánová,Dvořáková,Dvořáková,Gieszmanová
 
USK VŠEM Ústí n/L.
34.67
     
3.00
6 Strnadová,Špererová,Krenzerová,Slkyarová
 
TJ Klatovy
35.65
     
 
    
4 x 60 m/Žákyně/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Andresová,Dorazilová,Kadlčíková,Havrdová
 
SK ZŠ Jeseniova Praha
33.17
     
7.00
2 Šímová,Kyselová,Kuviková,Čihalová
 
USK Praha
34.76
     
1.00
3 Kočišová,Malovcová,Nestlerová,Tancosová
 
AK Most
34.89
     
 
4 Hulanová,janovská,Princová,Zimermannová
 
TJ Vodní stavby Tábor
35.46
     
 
5 Nedbalová,Gajdicová,Nedbalová,Binková
 
AK Most
38.18
     
 
    
4 x 60 m/Žákyně/Běh 3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Brožovská,Krbečková,Turánská,Křemenová
 
TJ Vodní stavby Tábor
33.99
     
6.00
2 Grussová,Kobernová,Šturmová,Škoroíková
 
SK ZŠ Jeseniova Praha
34.53
     
4.00
3 Majerová,Říhová,Medová,Schvarzová
 
TJ SK Čéčova Č.Budějovice
34.72
     
2.00
4 Ondříchová,Panská,Příkopová,Lencová
 
USK VŠEM Ústí n/L.
37.16
     
 
    
4 x 60 m/Žáci/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Svoboda, Škvára, Dvořák, Maskaluk
 
SK ZŠ Jeseniova Praha
29.13
     
11.00
2 Bílek, Šlapák, Pavelka, Liebig
 
AK Most
31.21
     
7.00
3 Trešl, Hiřič, Pozsel, Vykysalý
 
USK VŠEM Ústí n/L.
33.83
     
3.00
  Lázňovský, Chýška, Beránek, Kiss
 
TJ Vodní stavby Tábor
DQ
     
 
  Horák, Němec, Chundela, Poruba
 
USK Praha
DNF
     
 
    
4 x 60 m/Žáci/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Janda, Kazilovský, Sejka, Zikmund
 
AK Sokolov
30.93
     
9.00
2 Dejčmov, Dytrych, Chrášťanský, Teubr
 
Sokol České Budějovice
31.08
     
8.00
3 Jirka, Hlásek, Antsiou, Počta
 
SK ZŠ Jeseniova Praha
31.87
     
6.00
4 Mikyna, Nejdl, Požár, Vojíř
 
TJ Klatovy
34.44
     
2.00
    
4 x 60 m/Žáci/Běh 3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Štrejc, Koštejnský, Rubeš, Petr
 
AK Most
33.33
     
5.00
2 Bojarský, Zerza, Rubeš, Babor
 
SK ZŠ Jeseniova Praha
33.82
     
4.00
3 Polák, Škrinár, Ondračka, Valášek
 
USK Praha
34.62
     
1.00
  Bunganič, Levický, Vymetal, Strejc
 
AK Most
DNP
     
 
    
3 x 300 m/Žákyně/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Havlová,Vašíčková,Šimáková
 
TJ Vodní stavby Tábor
2:16.60
     
11.00
2 Nováková, Kazíková, Vaříková
 
SKP Union Cheb
2:19.76
     
9.00
3 Rohlenová, Zimová, Očenášková
 
SK ZŠ Jeseniova Praha
2:24.03
     
8.00
4 Lohrová, Brzobohatá, Kadeřábková
 
USK Praha
2:29.04
     
6.00
5 Hlaváčková, Lencová, Giezsmanová
 
USK VŠEM Ústí n/L.
2:30.32
     
5.00
6 Schwarzová, Bártlová, Kohotková
 
TJ SK Čéčova Č.Budějovice
2:31.61
     
4.00
7 Malovcová, Tancošová, Kočošová
 
AK Most
2:33.65
     
1.00
    
3 x 300 m/Žákyně/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1  
 
Sokol České Budějovice
 
     
 
2 Sachová, Škorpíková, Morávková
 
SK ZŠ Jeseniova Praha
2:28.46
     
7.00
3 Hnojnová, Turánská, Zimmermanová
 
TJ Vodní stavby Tábor
2:32.54
     
3.00
4 Číhalová, Bračková, Kuriková,
 
USK Praha
2:33.40
     
2.00
5 Holubová, Gajdičová, Nedbalová T.
 
AK Most
2:48.69
     
 
  Červená, Škopová, Loučková
 
SK ZŠ Jeseniova Praha
DNP
     
 
    
3 x 300 m/Žáci/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Pospíchal,Tomasko,Pavelec
 
TJ Vodní stavby Tábor
2:08.39
     
11.00
2 Kondr, Bílek, Nižník
 
AK Most
2:08.91
     
9.00
3 Vojíř,Pleskač,Jánský
 
TJ Klatovy
2:10.87
     
8.00
4 Mai,Svoboda,Smeták
 
SK ZŠ Jeseniova Praha
2:13.99
     
6.00
5 Duník,Křížek,Taubr
 
Sokol České Budějovice
2:20.10
     
2.00
6 Čarbačeský,Polák,Sluka
 
USK Praha
2:21.71
     
1.00
7 Humhal,Miřič,Košík
 
USK VŠEM Ústí n/L.
2:24.07
     
 
8 Bock,Janeček,Sokolov
 
AK Sokolov
2:28.82
     
 
    
3 x 300 m/Žáci/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Granawski, Liebeg, Rubeš
 
AK Most
2:13.64
     
7.00
2 Chrášťanský, Steskal, Zimmermann
 
Sokol České Budějovice
2:16.96
     
5.00
3 Zerza,Počta,Antsiou
 
SK ZŠ Jeseniova Praha
2:19.09
     
4.00
4 Horzák,Valášek,Škrinár
 
USK Praha
2:19.90
     
3.00
5 Petr, Vymetal, Strejc
 
AK Most
2:27.20
     
 
6 Pomětal, Trešl,Posel
 
USK VŠEM Ústí n/L.
2:29.30
     
 
    
skok vysoký/Žákyně/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Gieszmanová Vendula
94
USK VŠEM Ústí n/L.
1.50
     
11.00
2 Hořejší Kamila
92
TJ Vodní stavby Tábor
1.45
     
9.00
3= Shklyarská Lilia
93
TJ Klatovy
1.45
     
7.50
3= Kalivodová Veronika
93
TJ SK Čéčova Č.Budějovice
1.45
     
7.50
5 Šindelářová Lucie
92
TJ Klatovy
1.45
     
6.00
6= Příkopová Barbora
93
USK VŠEM Ústí n/L.
1.45
     
4.00
6= Štvánová Anna
93
TJ Baník Stříbro
1.45
     
4.00
6= Jandová Martina
92
TJ Klatovy
1.45
     
4.00
9 Dvořáková Zuzana
92
USK VŠEM Ústí n/L.
1.40
     
2.00
10 Červenková Barbora
92
USK Praha
1.35
     
1.00
11 Šímová Karolína
94
USK Praha
1.35
     
 
12 Hlaváčková Klára
94
USK VŠEM Ústí n/L.
1.35
     
 
13= Křemenová Michaela
94
TJ Vodní stavby Tábor
1.30
     
 
13= Ondřichová Marie
93
USK VŠEM Ústí n/L.
1.30
     
 
13= Štěpánová Petra
92
USK VŠEM Ústí n/L.
1.30
     
 
16 Kadlčíková Nikol
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
 
     
 
  Hulanová Iva
93
TJ Vodní stavby Tábor
DNP
     
 
  Czimprichová Dominika
94
AK Most
DNP
     
 
  
poř. 1.30 1.35 1.40 1.45 1.50 1.53
1 O O O O O XXX
2 - O O O XXX
3= O O XXO O XXX
3= - XXO O O XXX
5 O O XO XO XXX
6= O O O XXO XXX
6= - O O XXO XXX
8 O O O XXO ;XXX
9 O XO XXO XXX
10 O O XXX
11 O XO XXX
12 XO XO XXX
13= O XXX
13= O XXX
13= O XXX
16 -
skok vysoký/Žáci/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Seidl Jakub
92
AK Sokolov
1.71
     
11.00
2 Sedlák Václav
93
AK Most
1.65
     
9.00
3 Čížek Jakub
93
Sokol České Budějovice
1.65
     
8.00
4 Khol Petr
92
USK VŠEM Ústí n/L.
1.65
     
7.00
5 Kleinert Michal
92
USK Praha
1.60
     
6.00
6 Pádecký Pavel
92
AC Domažlice
1.60
     
5.00
7 Gubéni Michal
92
Sokol České Budějovice
1.60
     
4.00
8 Kazilovský Jaromír
92
AK Sokolov
1.60
     
3.00
9 Škvára Tomáš
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
1.55
     
2.00
10 Vykysalý Jiří
92
USK VŠEM Ústí n/L.
1.55
     
1.00
11= Luňáček Josef
93
TJ Klatovy
1.50
     
 
11= Bárta Karel
92
TJ Klatovy
1.50
     
 
13 Rubeš Josef
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
1.50
     
 
14 Němec Tomáš
92
USK Praha
1.50
     
 
15 Gronowski michal
92
AK Most
1.50
     
 
16= Košík Julián
93
USK VŠEM Ústí n/L.
1.45
     
 
16= Pavelka Ondřej
93
AK Most
1.45
     
 
18 Sluka Petr
93
USK Praha
1.45
     
 
19 Babor Marek
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
1.45
     
 
20 Požár Tomáš
92
TJ Klatovy
1.45
     
 
21 Pytlík Ondřej
92
TJ Vodní stavby Tábor
1.40
     
 
22 Nejdl Petr
92
TJ Klatovy
1.35
     
 
  Syrový Jiří
92
TJ Vodní stavby Tábor
DNP
     
 
  
poř. 1.35 1.40 1.45 1.50 1.55 1.60 1.65 1.68 1.71 1.80
1 - - - - - O - - XXO XXX
2 - O O O O O O -
3 - O O O O O XO XX X
4 O XO O O XXO O XXO XXX
5 O O O O O O XXX
6 - O O O O XO XXX
7 - O O O O XXO XXX
8 - - O O XO XXO XXX
9 - - - O O XXX
10 O O O O XO XXX
11= O O O O XXX
11= - O O O XXX
13 O O O XO XXX
14 O O O XXO XXX
15 O XO XXO XXO XXX
16= O O O XXX
16= O O O XXX
18 O O XO XXX
19 O O XXO XXX
20 O O XXO X
21 XO XXO XXX
22 XO XXX
skok o tyči/Žákyně/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Vosátková Marie
92
TJ Vodní stavby Tábor
2.80
     
11.00
2 Šindelářová Lucie
92
TJ Klatovy
2.50
     
9.00
3 Kmentová Katka
93
TJ Vodní stavby Tábor
2.40
     
8.00
4 Dvořáková Markéta
94
USK VŠEM Ústí n/L.
2.40
     
7.00
5 Hořejší Kamila
92
TJ Vodní stavby Tábor
2.40
     
6.00
6 Šlechtová Štěpánka
92
TJ Klatovy
2.30
     
5.00
7 Sachová Zuzana
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
2.30
     
4.00
8 Pincová Monika
93
TJ Vodní stavby Tábor
2.30
     
3.00
9 Hnojnová Eliška
92
TJ Vodní stavby Tábor
2.20
     
2.00
10 Jandová Martina
92
TJ Klatovy
2.20
     
1.00
11 Červenková Barbora
92
USK Praha
2.00
     
 
12 Sangho Aline
92
USK Praha
DNP
     
 
  
poř.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
skok o tyči/Žáci/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Černý Matouš
92
TJ Vodní stavby Tábor
3.20
     
11.00
2 Douša Matěj
92
USK Praha
3.10
     
9.00
3 Bárta Karel
92
TJ Klatovy
3.00
     
8.00
4 Cysař Štěpán
92
USK Praha
2.60
     
7.00
5 Vondráček Radek
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
2.40
     
6.00
6= Trešl Dan
93
USK VŠEM Ústí n/L.
2.20
     
4.00
6= Rubeš Josef
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
2.20
     
4.00
6= Sedlák Matěj
92
USK Praha
2.20
     
4.00
10 Babor Marek
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
2.20
     
2.00
11 Vykysalý Jiří
92
USK VŠEM Ústí n/L.
2.20
     
1.00
MB Lubenský Matěj
95
USK Praha
2.20
     
 
  
poř. 2.00 2.20 2.40 2.60 2.80 3.00 3.10 3.20 3.30
1 - - - O O O O XXO XXX
2 - - O O O XXO XXO XXX
3 - - O O XO XO XXX
4 O - O XO XXX
5 O XO XXO
6= O O XXX
6= O O XXX
6= O O XXX
10 O XO XXX
11 XO XO XXX
  XO O XXX
skok daleký/Žákyně/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Lesniková Natálie
92
USK VŠEM Ústí n/L.
4.83
     
11.00
2 Kalivodová Veronika
93
TJ SK Čéčova Č.Budějovice
4.70
     
9.00
3 Chládková Denisa
95
TJ Vodní stavby Tábor
4.63
     
8.00
4 Šetelíková Lucie
93
TJ Vodní stavby Tábor
4.52
     
7.00
5 Šimková Barbora
93
USK Praha
4.48
     
6.00
6 Šímová Karolína
94
USK Praha
4.42
     
5.00
7 Havrdová Tereza
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
4.40
     
4.00
8 Štychová Martina
92
TJ Klatovy
4.38
     
3.00
9 Štvánová Anna
93
TJ Baník Stříbro
4.37
     
2.00
10 Černá Nikola
93
TJ Vodní stavby Tábor
4.31
     
1.00
11 Svobodová Veronika
93
TJ Baník Stříbro
4.28
     
 
12 Grussová Michaela
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
4.24
     
 
  Ulrichová Natálie
93
TJ Klatovy
4.24
     
 
14 Loppová Monika
92
TJ Klatovy
4.22
     
 
15 Kreuzerová Markéta
93
TJ Klatovy
4.08
     
 
16 Kobernová Karolína
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
4.03
     
 
17 Křemenová Michaela
94
TJ Vodní stavby Tábor
4.01
     
 
  Dvořáková Zuzana
92
USK VŠEM Ústí n/L.
4.01
     
 
19 Plzáková Barbora
93
TJ Baník Stříbro
3.93
     
 
20 Rudolfová Marcela
94
TJ Vodní stavby Tábor
3.75
     
 
21 Příkopová Barbora
93
USK VŠEM Ústí n/L.
3.57
     
 
22 Hulanová Iva
93
TJ Vodní stavby Tábor
3.35
     
 
  Sangho Aline
92
USK Praha
DNP
     
 
  
poř. 1. 2. 3.   4. 5. 6.
1 4.83\ 4.68\ -\ 4.83 -\ -\ -\
2 4.70\ 4.49\ 4.56\ 4.70 4.51\ X\ X\
3 4.63\ X\ 4.55\ 4.63 -\ -\ -\
4 4.52\ 4.37\ 4.44\ 4.52 -\ -\ -\
5 4.45\ 3.76\ 3.96\ 4.45 4.33\ 4.15\ 4.48\
6 X\ 4.39\ 4.42\ 4.42 4.37\ 4.33\ X\
7 4.40\ 4.35\ 4.17\ 4.40 -\ -\ -\
8 4.26\ 4.31\ 4.38\ 4.38 -\ -\ -\
9 4.32\ 4.37\ 4.02\ 4.37 \ \ \
10 4.27\ 4.11\ 4.31\ 4.31 \ \ \
11 4.26\ 4.28\ 3.88\ 4.28 \ \ \
12 X\ 4.18\ 4.24\ 4.24 \ \ \
  4.24\ 3.93\ 4.11\ 4.24 \ \ \
14 X\ X\ 4.22\ 4.22 \ \ \
15 4.08\ 3.88\ -\ 4.08 \ \ \
16 4.03\ X\ X\ 4.03 \ \ \
17 3.75\ X\ 4.01\ 4.01 \ \ \
  4.01\ 3.96\ -\ 4.01 \ \ \
19 3.89\ 3.93\ 3.56\ 3.93 \ \ \
20 X\ 3.50\ 3.75\ 3.75 \ \ \
21 3.55\ 3.57\ -\ 3.57 \ \ \
22 X\ 3.35\ X\ 3.35 \ \ \
  \ \ \ 0 \ \ \
skok daleký/Žáci/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Pršín Marek
92
Sokol České Budějovice
6.32
     
11.00
2 Dejčmar Zdeněk
93
Sokol České Budějovice
5.74
     
9.00
3 Seidl Jakub
92
AK Sokolov
5.58
     
8.00
4 Pádecký Pavel
92
AC Domažlice
5.52
     
7.00
5 Kebrle Lukáš
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
5.50
     
6.00
6 Chundela Jakub
93
USK Praha
5.09
     
5.00
7 Černý Matouš
92
TJ Vodní stavby Tábor
5.04
     
4.00
8 Sejka Tomáš
92
AK Sokolov
4.91
     
3.00
9 Antsiou Christian
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
4.79
     
2.00
10 Mai Walter
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
4.65
     
1.00
11 Šlapák Martin
92
AK Most
4.56
     
 
12 Požár Tomáš
92
TJ Klatovy
4.55
     
 
13 Maskaluk Martin
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
4.44
     
 
14 Luňáček Josef
93
TJ Klatovy
4.30
     
 
15 Pytlík Ondřej
92
TJ Vodní stavby Tábor
4.25
     
 
  Michajlov David
92
AK Most
0
     
 
  Tirinda Aleš
92
AK Sokolov
DNP
     
 
  
poř. 1. 2. 3.   4. 5. 6.
1 X\ 6.23\ 6.29\ 6.29 6.32\ 6.22\ 6.09\
2 5.39\ 5.74\ 5.54\ 5.74 5.42\ 5.42\ 4.83\
3 4.68\ 5.39\ 2.83\ 5.39 X\ 5.58\ 5.30\
4 5.52\ 5.19\ 5.46\ 5.52 5.25\ 5.43\ 5.29\
5 5.50\ X\ 5.34\ 5.50 X\ 5.19\ X\
6 4.85\ 4.81\ 4.82\ 4.85 4.96\ 4.84\ 5.09\
7 4.95\ 5.04\ -\ 5.04 \ \ \
8 4.89\ 4.89\ 4.45\ 4.89 4.91\ 4.74\ 4.46\
9 4.79\ X\ 4.65\ 4.79 \ \ \
10 4.65\ 4.64\ 4.48\ 4.65 \ \ \
11 4.19\ X\ 4.56\ 4.56 \ \ \
12 X\ 4.55\ X\ 4.55 \ \ \
13 4.00\ X\ 4.44\ 4.44 \ \ \
14 3.94\ 4.30\ X\ 4.30 \ \ \
15 3.25\ 4.25\ 4.18\ 4.25 \ \ \
  X\ X\ X\ 0 \ \ \
vrh koulí 3kg/Žákyně/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Křížová Jana
92
TJ Klatovy
11.73
     
11.00
2 Galertová Alena
92
USK Praha
10.64
     
9.00
3 Kaltounková Martina
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
10.37
     
8.00
4 Hendrychová Jitka
92
AK Most
10.24
     
7.00
5 Hrubišáková Kristýna
92
AK Most
10.21
     
6.00
6 Zemanová Dominika
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
09.92
     
5.00
7 Siegelmannová Petra
92
TJ Klatovy
09.34
     
4.00
8 Suková Veronika
93
TJ Baník Stříbro
09.06
     
3.00
9 Roubíčková Michaela
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
08.89
     
2.00
10 Mikešová Markéta
92
TJ Vodní stavby Tábor
08.88
     
1.00
11 Lenková Lucie
92
AK Most
08.52
     
 
12 Malá Sabine
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
08.51
     
 
13 Müllerová Monika
94
AK Most
08.49
     
 
14 Medová Karolína
94
TJ SK Čéčova Č.Budějovice
08.30
     
 
15 Ondřichová Marie
93
USK VŠEM Ústí n/L.
07.94
     
 
16 Rudová Lenka
92
USK Praha
07.92
     
 
17 Říhová Lenka
94
TJ SK Čéčova Č.Budějovice
07.86
     
 
18 Navrátilová Martina
92
TJ Klatovy
07.85
     
 
19 Vosátková Marie
92
TJ Vodní stavby Tábor
07.59
     
 
20 Kratochvílová Inka
93
TJ SK Čéčova Č.Budějovice
07.43
     
 
21 Bračková Kateřina
93
USK Praha
07.30
     
 
22 Nedvědová Barbora
93
TJ SK Čéčova Č.Budějovice
07.21
     
 
23 Lukšíková Nikola
94
TJ Baník Stříbro
05.83
     
 
    
vrh koulí 4kg/Žáci/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Mařík Jakub
93
USK VŠEM Ústí n/L.
12.95
     
11.00
2 Schejbal Miroslav
92
TJ Klatovy
12.74
     
9.00
3 Dytrych Pavel
92
Sokol České Budějovice
12.63
     
8.00
4 Bural Michal
92
AK Sokolov
12.36
     
7.00
5 Šotola Ondřej
93
AC Domažlice
11.79
     
6.00
6 Pavelec Lukáš
92
TJ Vodní stavby Tábor
11.56
     
5.00
7 Bartůněk David
93
USK Praha
11.47
     
4.00
8 Zikmund Ondřej
92
AK Sokolov
10.91
     
3.00
9 Svatoň Petr
92
USK Praha
10.71
     
2.00
10 Šajánek Tomáš
92
AK Sokolov
10.34
     
1.00
11 Hrubý Luboš
92
AK Most
10.26
     
 
12 Broža Daniel
93
AC Domažlice
09.91
     
 
13 Vrba Petr
92
AK Most
09.80
     
 
14 Veselý Václav
92
TJ Klatovy
09.78
     
 
15 Kiss Milan
93
TJ Vodní stavby Tábor
09.55
     
 
16 Procházka Aleš
93
TJ Klatovy
09.43
     
 
17 Novák David
92
TJ Vodní stavby Tábor
09.38
     
 
18 Kaiser Dominic
93
USK VŠEM Ústí n/L.
09.25
     
 
19 Syrový Jiří
92
TJ Vodní stavby Tábor
09.18
     
 
20 Horáček Tomáš
92
AC Domažlice
09.09
     
 
21 Šlapák Martin
92
AK Most
09.00
     
 
22 Gubéni Michal
92
Sokol České Budějovice
08.84
     
 
23 Hlásek Daniel
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
08.61
     
 
24 Novák Jan
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
07.53
     
 
25 Humhal Petr
93
USK VŠEM Ústí n/L.
07.41
     
 
26 Lázňovský David
92
TJ Vodní stavby Tábor
06.90
     
 
  Topolánek Tomáš
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
DNP
     
 
  Novotný Ondřej
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
DNP
     
 
  
poř. 1. 2. 3.   4. 5. 6.
1       0      
2       0      
3       0      
4       0      
5       0      
6       0      
7       0      
8       0      
9       0      
10       0      
11       0      
12       0      
13       0      
14       0      
15       0      
16       0      
17       0      
18       0      
19       0      
20       0      
21       0      
22       0      
23       0      
24       0      
25       0      
26       0      
hod diskem 1kg/Žákyně/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Hrubišáková Kristýna
92
AK Most
28.97
     
11.00
2 Křížová Jana
92
TJ Klatovy
27.54
     
9.00
3 Sládková Veronika
93
TJ Baník Stříbro
27.25
     
8.00
4 Müllerová Monika
94
AK Most
26.61
     
7.00
5 Špererová Iveta
93
TJ Klatovy
25.66
     
6.00
6 Zemanová Dominika
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
23.79
     
5.00
7 Hendrychová Jitka
92
AK Most
23.23
     
4.00
8 Suková Veronika
93
TJ Baník Stříbro
22.87
     
3.00
9 Lenková Lucie
92
AK Most
22.69
     
2.00
10 Siegelmannová Petra
92
TJ Klatovy
21.75
     
1.00
11 Matysová Klára
93
TJ Baník Stříbro
20.72
     
 
12 Navrátilová Martina
92
TJ Klatovy
20.47
     
 
13 Galertová Alena
92
USK Praha
20.16
     
 
14 Lindová Jana
92
TJ Baník Stříbro
19.88
     
 
15 Nedvědová Barbora
93
TJ SK Čéčova Č.Budějovice
18.09
     
 
16 Rudová Lenka
92
USK Praha
17.27
     
 
17 Bračková Kateřina
93
USK Praha
17.19
     
 
18 Fraňková Klára
92
USK Praha
15.72
     
 
19 Janovská Štěpánka
93
TJ Vodní stavby Tábor
15.59
     
 
20 Zimmermannová Zlata
93
TJ Vodní stavby Tábor
15.09
     
 
21 Kratochvílová Inka
93
TJ SK Čéčova Č.Budějovice
13.57
     
 
22 Krbečková Simona
92
TJ Vodní stavby Tábor
08.95
     
 
    
hod diskem 1kg/Žáci/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Bartůněk David
93
USK Praha
36.32
     
11.00
2 Douša Matěj
92
USK Praha
36.14
     
9.00
3 Schejbal Miroslav
92
TJ Klatovy
34.59
     
8.00
4 Šajánek Tomáš
92
AK Sokolov
31.65
     
7.00
5 Vrba Petr
92
AK Most
31.25
     
6.00
6 Bural Michal
92
AK Sokolov
29.93
     
5.00
7 Procházka Aleš
93
TJ Klatovy
28.56
     
4.00
8 Novák David
92
TJ Vodní stavby Tábor
28.23
     
3.00
9 Pohnětal Jakub
93
USK VŠEM Ústí n/L.
26.04
     
2.00
10 Šotola Ondřej
93
AC Domažlice
24.14
     
1.00
11 Michajlov David
92
AK Most
24.10
     
 
12 Horák Lukáš
92
USK Praha
22.29
     
 
13 Horáček Tomáš
92
AC Domažlice
21.88
     
 
14 Hrubý Luboš
92
AK Most
21.38
     
 
15 Počta Marek
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
19.75
     
 
16 Novák Jan
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
19.39
     
 
17 Pospíchal Matěj
92
TJ Vodní stavby Tábor
18.89
     
 
18 Broža Daniel
93
AC Domažlice
17.79
     
 
19 Myslivec František
93
USK Praha
16.59
     
 
  Topolánek Tomáš
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
DNP
     
 
  Svatoň Petr
92
USK Praha
DNF
     
 
  Tirinda Aleš
92
AK Sokolov
DNF
     
 
  Mařík Jakub
93
USK VŠEM Ústí n/L.
DNF
     
 
  
poř. 1. 2. 3.   4. 5. 6.
1 36.32     36.32      
2 36.14     36.14      
3 34.59     34.59      
4 31.65     31.65      
5 31.25     31.25      
6 29.93     29.93      
7 28.56     28.56      
8 28.23     28.23      
9 26.04     26.04      
10 24.14     24.14      
11 24.10     24.10      
12 22.29     22.29      
13 21.88     21.88      
14 21.38     21.38      
15 19.75     19.75      
16 19.39     19.39      
17 18.89     18.89      
18 17.79     17.79      
19 16.59     16.59      
        0      
        0      
        0      
        0      
hod kladivem 3kg/Žákyně/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Siegelmannová Petra
92
TJ Klatovy
39.10
     
11.00
2 Hendrychová Jitka
92
AK Most
29.75
     
9.00
3 Zemanová Dominika
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
29.26
     
8.00
4 Křížová Jana
92
TJ Klatovy
27.95
     
7.00
5 Nedvědová Barbora
93
TJ SK Čéčova Č.Budějovice
25.82
     
6.00
6 Malá Sabine
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
25.13
     
5.00
7 Fraňková Klára
92
USK Praha
21.95
     
4.00
8 Matysová Klára
93
TJ Baník Stříbro
20.80
     
3.00
9 Hrubišáková Kristýna
92
AK Most
19.98
     
2.00
10 Rudová Lenka
92
USK Praha
19.84
     
1.00
11 Krbečková Simona
92
TJ Vodní stavby Tábor
19.03
     
 
12 Medová Karolína
94
TJ SK Čéčova Č.Budějovice
18.64
     
 
13 Müllerová Monika
94
AK Most
18.48
     
 
14 Kratochvílová Inka
93
TJ SK Čéčova Č.Budějovice
17.65
     
 
15 Číhalová Tereza
92
USK Praha
17.20
     
 
    
hod kladivem 4kg/Žáci/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Mařík Jakub
93
USK VŠEM Ústí n/L.
41.28
     
11.00
2 Vrba Petr
92
AK Most
37.29
     
9.00
3 Tirinda Aleš
92
AK Sokolov
28.60
     
8.00
4 Zikmund Ondřej
92
AK Sokolov
27.80
     
7.00
5 Novák Jan
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
26.42
     
6.00
6 Poruba Jakub
92
USK Praha
25.78
     
5.00
7 Hrubý Luboš
92
AK Most
25.53
     
4.00
8 Svatoň Petr
92
USK Praha
24.99
     
3.00
9 Šajánek Tomáš
92
AK Sokolov
23.69
     
2.00
10 Procházka Aleš
93
TJ Klatovy
22.55
     
1.00
11 Syrový Jiří
92
TJ Vodní stavby Tábor
22.16
     
 
12 Nižník Vlastimil
92
AK Most
21.98
     
 
13 Bojarský Jakub
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
19.20
     
 
14 Myslivec František
93
USK Praha
18.19
     
 
15 Beránek Martin
92
TJ Vodní stavby Tábor
17.90
     
 
  Duník Miroslav
93
Sokol České Budějovice
DNP
     
 
    
hod oštěpem 600g/Žákyně/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Sládková Veronika
93
TJ Baník Stříbro
33.55
     
11.00
2 Červenková Barbora
92
USK Praha
31.86
     
9.00
3 Kaltounková Martina
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
31.64
     
8.00
4 Galertová Alena
92
USK Praha
28.81
     
7.00
5 Tancošová Barbora
93
AK Most
27.53
     
6.00
6 Šonková Jana
92
TJ Vodní stavby Tábor
26.37
     
5.00
7 Mikešová Markéta
92
TJ Vodní stavby Tábor
23.64
     
4.00
8 Brzobohatá Adéla
93
USK Praha
23.48
     
3.00
9 Jandová Martina
92
TJ Klatovy
21.21
     
2.00
10 Hnojnová Eliška
92
TJ Vodní stavby Tábor
21.20
     
1.00
11 Lindová Jana
92
TJ Baník Stříbro
20.33
     
 
12 Pincová Monika
93
TJ Vodní stavby Tábor
19.99
     
 
13 Roubíčková Michaela
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
18.92
     
 
14 Lenková Lucie
92
AK Most
18.67
     
 
15 Špererová Iveta
93
TJ Klatovy
18.42
     
 
16 Nestlerová Nikola
93
AK Most
18.23
     
 
17 Bračková Kateřina
93
USK Praha
17.53
     
 
18 Janovská Štěpánka
93
TJ Vodní stavby Tábor
14.22
     
 
19 Navrátilová Martina
92
TJ Klatovy
13.94
     
 
    
hod oštěpem 600g/Žáci/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Schejbal Miroslav
92
TJ Klatovy
41.23
     
11.00
2 Šotola Ondřej
93
AC Domažlice
37.33
     
9.00
3 Kondr Lukáš
93
AK Most
36.79
     
8.00
4 Pohnětal Jakub
93
USK VŠEM Ústí n/L.
35.94
     
7.00
5 Bural Michal
92
AK Sokolov
35.52
     
6.00
6 Sedlák Matěj
92
USK Praha
34.37
     
5.00
7 Novák David
92
TJ Vodní stavby Tábor
34.35
     
4.00
8 Douša Matěj
92
USK Praha
33.31
     
3.00
9 Novotný Ondřej
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
31.63
     
2.00
10 Humhal Petr
93
USK VŠEM Ústí n/L.
31.10
     
1.00
11 Novotný Šimon
92
Sokol České Budějovice
30.50
     
 
12 Kaiser Dominic
93
USK VŠEM Ústí n/L.
29.48
     
 
13 Valášek Ondřej
93
USK Praha
27.45
     
 
14 Kříž Václav
92
Sokol České Budějovice
27.27
     
 
15 Broža Daniel
93
AC Domažlice
25.86
     
 
16 Čerbačeský Ondřej
92
USK Praha
25.71
     
 
17 Stejskal Marek
93
Sokol České Budějovice
25.12
     
 
18 Kiss Milan
93
TJ Vodní stavby Tábor
24.72
     
 
19 Zimmermann Martin
93
Sokol České Budějovice
24.32
     
 
20 Trousil Miloslav
93
AK Sokolov
23.72
     
 
21 Janeček František
92
AK Sokolov
23.54
     
 
22 Horáček Tomáš
92
AC Domažlice
22.54
     
 
23 Pospíchal Matěj
92
TJ Vodní stavby Tábor
21.40
     
 
24 Lázňovský David
92
TJ Vodní stavby Tábor
20.25
     
 
25 Beránek Martin
92
TJ Vodní stavby Tábor
 
     
 
  
poř. 1. 2. 3.   4. 5. 6.
1              
2              
3              
4              
5              
6              
7              
8              
9              
10              
11              
12              
13              
14              
15              
16              
17              
18              
19              
20              
21              
22              
23              
24              
25              
chůze dráha 3000 m/Žákyně/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Binková Renata
92
AK Most
25:48.19
     
11.00
2 Gajdicová Lada
93
AK Most
26:19.47
     
9.00
  Holubová Ludmila
93
AK Most
DQ
     
 
    
chůze dráha 3000 m/Žáci/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Sedlák Matěj
92
USK Praha
22:34.42
     
11.00
2 Mikyna Lukáš
93
TJ Klatovy
26:50.94
     
9.00
3 Nejdl Petr
92
TJ Klatovy
27:47.18
     
8.00
    
Celkový bodový stav/Žákyně/Stav v kole
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 TABOR
 
TJ Vodní stavby Tábor
182.00
     
 
2 JESPR
 
SK ZŠ Jeseniova Praha
162.50
     
 
3 TJKLA
 
TJ Klatovy
142.50
     
 
4 AKMOS
 
AK Most
103.00
     
 
5 USKPR
 
USK Praha
101.00
     
 
6 CECCB
 
TJ SK Čéčova Č.Budějovice
074.50
     
 
7 USKUL
 
USK VŠEM Ústí n/L.
056.50
     
 
8 STRIB
 
TJ Baník Stříbro
053.00
     
 
9 UNICH
 
SKP Union Cheb
037.00
     
 
   Stav po: 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, chůze 3000m, 100 m př., 200 m př., 3x300 m, disk 1kg, kladivo 3kg, oštěp 600g, koule 3kg, dálka, tyč, výška, 60 m, 100 m př., 100 m př., 300 m, 200 m př., 200 m př., 150 m, 150 m, 150 m, 60 m, 4x60 m, 4x60 m, 3x300 m, 4x60 m
Celkový bodový stav/Žáci/Stav v kole
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 USKPR
 
USK Praha
164.00
     
 
2 AKMOS
 
AK Most
163.00
     
 
3 JESPR
 
SK ZŠ Jeseniova Praha
149.00
     
 
4 SOKCB
 
Sokol České Budějovice
126.00
     
 
5 AKSOK
 
AK Sokolov
101.00
     
 
6 TJKLA
 
TJ Klatovy
097.00
     
 
7 USKUL
 
USK VŠEM Ústí n/L.
085.00
     
 
8 TABOR
 
TJ Vodní stavby Tábor
060.00
     
 
9 DOMAZ
 
AC Domažlice
059.00
     
 
   Stav po: 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 100 m př., 200 m př., 1500 m př., 4x60 m, 3x300 m, disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, tyč, výška, chůze 3000m, 60 m, 100 m př., 100 m př., 300 m, 200 m př., 200 m př., 150 m, 150 m, 60 m, 4x60 m, 4x60 m, 3x300 m