Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze
Datum konání :  1.9.2007 -2.9.2007
Místo konání :  Jablonec nad Nisou 
Pořadatel :  TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 
Výsledky zpracoval :  On line system s.r.o. 
Oficiální orgán :  ČAS 
ředitel závodu :  Dušan Molitoris 
hlavní rozhodčí :  Bořivoj Všetečka 
Poznámka :   
100 m/Ženy 20-22 let/Rozběh 1, w+2.3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Čechová Kateřina
88
ACP Olymp Brno
11.90
     
 
2 Branišová Jana
89
PSK Olymp Praha
12.32
     
 
3 Kolomazníková Klára
90
TJ LIAZ Jablonec n/N.
12.57
     
 
4 Chabrová Marta
91
AC Slovan Liberec
12.74
     
 
5 Radostová Nicola
87
A. C. TEPO Kladno
13.28
     
 
    
100 m/Ženy 20-22 let/Rozběh 2, w+1.1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Dostálová Martina
86
PSK Olymp Praha
12.13
     
 
2 Sajdoková Jana
87
TJ TŽ Třinec
12.17
     
 
3 Dlugošová Monika
85
SK Kotlářka Praha
12.67
     
 
4 Houdková Kristýna
89
AC Moravská Slavia Brno
12.75
     
 
5 Bystroňová Jana
90
AK SSK Vítkovice
13.28
     
 
  Procházková Barbora
91
AC Slovan Liberec
DNP
     
 
    
100 m/Ženy 20-22 let/Rozběh 3, w+1.6
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Mazáčová Iveta
86
PSK Olymp Praha
11.99
     
 
2 Hřivnová Pavla
86
AC Moravská Slavia Brno
12.07
     
 
3 Jakešová Zoja
85
TJ TŽ Třinec
12.39
     
 
4 Humpolíková Pavlína
85
USK Praha
12.57
     
 
5 Hanzlíková Simona
90
SK Kotlářka Praha
13.00
     
 
6 Palová Michaela
90
AK Zlín
13.28
     
 
    
100 m/Ženy 20-22 let/Finále, w+1.3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Čechová Kateřina
88
ACP Olymp Brno
11.68
     
 
2 Dostálová Martina
86
PSK Olymp Praha
11.84
     
 
3 Sajdoková Jana
87
TJ TŽ Třinec
12.08
     
 
4 Hřivnová Pavla
86
AC Moravská Slavia Brno
12.08
     
 
5 Branišová Jana
89
PSK Olymp Praha
12.29
     
 
6 Jakešová Zoja
85
TJ TŽ Třinec
12.37
     
 
7 Humpolíková Pavlína
85
USK Praha
12.45
     
 
  Mazáčová Iveta
86
PSK Olymp Praha
DQ
     
 
   Závodnice Iveta Mazáčová byla diskvalifikována podle pravidla 162.7
100 m/Muži 20-22 let/Rozběh 1, w+2.0
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Žilka Libor
86
PSK Olymp Praha
10.74
     
 
2 Říčař Martin
91
TJ SK Čéčova Č.Budějovice
10.85
     
 
3 Daněček Petr
85
TJ Spartak Třebíč
11.01
     
 
4 Kunc Michal
88
Athletic Runners Club Brno
11.01
     
 
5 Vrba Jan
85
TJ Dukla Praha
11.06
     
 
6 Bošek Tomáš
85
ASK Slavia Praha
11.17
     
 
7 Kotrhonz Jan
88
SK Sporting Příbram
11.32
     
 
8 Mottl Jan
87
USK Praha
11.33
     
 
    
100 m/Muži 20-22 let/Rozběh 2, w+1.0
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Schiller Jan
85
ASK Slavia Praha
10.80
     
 
2 Zich Václav
90
ŠAK Chodov
10.81
     
 
3 Lehnert Michal
87
AK Olomouc
10.93
     
 
4 Šmotek Jaroslav
86
PSK Olymp Praha
11.02
     
 
5 Herman Alexandr
91
TJ Lokomotiva Břeclav
11.09
     
 
6 Kučera Robert
88
SK Spartak Praha 4
11.13
     
 
7 Špecinger Ota
88
TJ Sokol Kolín
11.45
     
 
  Lehocký Lukáš
88
AK SSK Vítkovice
DNP
     
 
    
100 m/Muži 20-22 let/Rozběh 3, w+3.1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Benda Ondřej
85
SK Spartak Praha 4
10.63
     
 
2 Veleba Jan
86
Athletic Runners Club Brno
10.68
     
 
3 Novotný Roman
86
AK Kroměříž
10.77
     
 
4 Pírek Milan
87
VSK Univerzita Brno
11.03
     
 
5 Ondráček Jan
88
PSK Olymp Praha
11.08
     
 
6 Unzeitig Ondřej
89
AK Olomouc
11.28
     
 
7 Velát Radek
88
TJ Vodní stavby Tábor
11.33
     
 
  Vognar Jiří
90
AC Moravská Slavia Brno
DNP
     
 
    
100 m/Muži 20-22 let/Finále, w+1.7
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Benda Ondřej
85
SK Spartak Praha 4
10.57
     
 
2 Žilka Libor
86
PSK Olymp Praha
10.58
     
 
3 Schiller Jan
85
ASK Slavia Praha
10.62
     
 
4 Veleba Jan
86
Athletic Runners Club Brno
10.69
     
 
5 Zich Václav
90
ŠAK Chodov
10.82
     
 
6 Říčař Martin
91
TJ SK Čéčova Č.Budějovice
10.91
     
 
7 Lehnert Michal
87
AK Olomouc
10.94
     
 
  Novotný Roman
86
AK Kroměříž
DNP
     
 
    
200 m/Ženy 20-22 let/Rozběh 1, w+1.5
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Čechová Kateřina
88
ACP Olymp Brno
25.24
     
 
2 Sajdoková Jana
87
TJ TŽ Třinec
25.29
     
 
3 Mazáčová Iveta
86
PSK Olymp Praha
25.31
     
 
4 Dlugošová Monika
85
SK Kotlářka Praha
25.46
     
 
5 Houdková Kristýna
89
AC Moravská Slavia Brno
26.61
     
 
6 Matějková Petra
88
PSK Olymp Praha
26.99
     
 
  Kolomazníková Klára
90
TJ LIAZ Jablonec n/N.
DNP
     
 
    
200 m/Ženy 20-22 let/Rozběh 2, w-0.2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Dostálová Martina
86
PSK Olymp Praha
25.29
     
 
2 Hřivnová Pavla
86
AC Moravská Slavia Brno
25.37
     
 
3 Branišová Jana
89
PSK Olymp Praha
25.57
     
 
4 Táborská Monika
88
ASK Slavia Praha
25.88
     
 
5 Chabrová Marta
91
AC Slovan Liberec
26.57
     
 
  Procházková Barbora
91
AC Slovan Liberec
DNP
     
 
  Hanzlíková Simona
90
SK Kotlářka Praha
DNP
     
 
    
200 m/Ženy 20-22 let/Finále, w+0.6
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Dostálová Martina
86
PSK Olymp Praha
24.12
     
 
2 Mazáčová Iveta
86
PSK Olymp Praha
24.48
     
 
3 Sajdoková Jana
87
TJ TŽ Třinec
24.80
     
 
4 Hřivnová Pavla
86
AC Moravská Slavia Brno
24.88
     
 
5 Branišová Jana
89
PSK Olymp Praha
25.20
     
 
6 Dlugošová Monika
85
SK Kotlářka Praha
25.37
     
 
7 Táborská Monika
88
ASK Slavia Praha
25.69
     
 
  Čechová Kateřina
88
ACP Olymp Brno
DNP
     
 
    
200 m/Muži 20-22 let/Rozběh 1, w+1.6
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Šulc Vojtěch
86
SK Spartak Praha 4
22.13
     
 
2 Vácha Antonín
87
TJ Dukla Praha
22.42
     
 
3 Kavka Tomáš
89
ASK Slavia Praha
22.71
     
 
4 Lehocký Lukáš
88
AK SSK Vítkovice
23.11
     
 
5 Drdlíček Michael
90
SK Aktis Praha
23.11
     
 
  Bakeš Martin
90
AC Pardubice
DQ
     
 
   závodník Bakeš DQ dle pravidla 163 odst 3
200 m/Muži 20-22 let/Rozběh 2, w+1.7
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Benda Ondřej
85
SK Spartak Praha 4
22.15
     
 
2 Zich Václav
90
ŠAK Chodov
22.21
     
 
3 Bošek Tomáš
85
ASK Slavia Praha
22.40
     
 
4 Kunc Michal
88
Athletic Runners Club Brno
22.52
     
 
5 Ondráček Jan
88
PSK Olymp Praha
22.75
     
 
6 Kuptík Jan
89
SK Spartak Praha 4
23.13
     
 
  Sokol Lukáš
87
AK SSK Vítkovice
DNP
     
 
    
200 m/Muži 20-22 let/Rozběh 3, w+1.1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Veleba Jan
86
Athletic Runners Club Brno
21.96
     
 
2 Říčař Martin
91
TJ SK Čéčova Č.Budějovice
22.17
     
 
3 Faist Jiří
90
AC Domažlice
22.30
     
 
4 Nováček Jakub
87
PSK Olymp Praha
22.66
     
 
5 Vognar Jiří
90
AC Moravská Slavia Brno
22.88
     
 
6 Feher Jan
86
SK Spartak Praha 4
22.94
     
 
  Unzeitig Ondřej
89
AK Olomouc
DNP
     
 
    
200 m/Muži 20-22 let/Finále, w+1.0
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Šulc Vojtěch
86
SK Spartak Praha 4
21.19
     
 
2 Veleba Jan
86
Athletic Runners Club Brno
21.73
     
 
3 Zich Václav
90
ŠAK Chodov
21.91
     
 
4 Říčař Martin
91
TJ SK Čéčova Č.Budějovice
22.06
     
 
5 Benda Ondřej
85
SK Spartak Praha 4
22.16
     
 
6 Faist Jiří
90
AC Domažlice
22.23
     
 
7 Bošek Tomáš
85
ASK Slavia Praha
22.25
     
 
8 Vácha Antonín
87
TJ Dukla Praha
22.43
     
 
    
400 m/Ženy 20-22 let/Rozběh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Bartoničková Jitka
85
USK Praha
58.49
     
 
2 Langrová Žaneta
91
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
59.24
     
 
3 Podnecká Michaela
91
TJ Sokol Kolín
59.24
     
 
4 Straková Tereza
88
PSK Olymp Praha
60.36
     
 
5 Šrobová Kristýna
91
A. C. TEPO Kladno
60.54
     
 
6 Straková Pavla
90
TJ Šumperk
60.90
     
 
7 Hornová Nikola
90
TJ LIAZ Jablonec n/N.
61.22
     
 
    
400 m/Ženy 20-22 let/Rozběh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Sedlaříková Martina
89
AC Čáslav
58.38
     
 
2 Plzenská Markéta
88
A. C. TEPO Kladno
58.91
     
 
3 Johnová Ivana
86
SK Nové Město nad Metují
59.19
     
 
4 Jeřábková Eva
85
AC Kovošrot Praha
60.10
     
 
5 Šťastná Veronika
88
PSK Olymp Praha
60.65
     
 
6 Turková Kateřina
91
TJ Vodní stavby Tábor
60.81
     
 
  Beranová Jana
90
PSK Olymp Praha
DNP
     
 
    
400 m/Ženy 20-22 let/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Bartoničková Jitka
85
USK Praha
55.62
     
 
2 Sedlaříková Martina
89
AC Čáslav
58.25
     
 
3 Plzenská Markéta
88
A. C. TEPO Kladno
58.84
     
 
4 Langrová Žaneta
91
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
59.07
     
 
5 Johnová Ivana
86
SK Nové Město nad Metují
59.40
     
 
6 Jeřábková Eva
85
AC Kovošrot Praha
60.59
     
 
7 Podnecká Michaela
91
TJ Sokol Kolín
60.71
     
 
8 Straková Tereza
88
PSK Olymp Praha
61.86
     
 
    
400 m/Muži 20-22 let/Rozběh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Klofáč Petr
85
PSK Olymp Praha
49.11
     
 
2 Pelc Tomáš
89
ASK Slavia Praha
49.24
     
 
3 Vilhelm Jan
89
TJ Lovochemie Lovosice
51.13
     
 
4 Králík Jiří
87
SK ZŠ Jeseniova Praha
52.02
     
 
  Nohýnek Martin
88
VSK Univerzita Brno
DNF
     
 
  Ulvr Martin
87
AC SYNER Turnov
DNF
     
 
  Sokol Lukáš
87
AK SSK Vítkovice
DNP
     
 
    
400 m/Muži 20-22 let/Rozběh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Hrubý Marek
86
PSK Olymp Praha
49.62
     
 
2 Filák Jaroslav
87
AK Zlín
50.05
     
 
3 Blahůt Matěj
89
TJ Dukla Praha
50.47
     
 
4 Brýdl Ivo
89
Hvězda SKP Pardubice
50.65
     
 
5 Zemánek Martin
87
VSK Univerzita Brno
50.66
     
 
6 Krupka Tomáš
89
ASK Slavia Praha
51.16
     
 
7 Ošmera Marek
87
TJ Lokomotiva Břeclav
51.64
     
 
    
400 m/Muži 20-22 let/Rozběh 3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Jareš Theodor
87
Sokol Král.Vinohrady Praha
49.28
     
 
2 Maslák Pavel
91
AO Slavia Havířov
49.99
     
 
3 Voborník Aleš
91
Hvězda SKP Pardubice
50.24
     
 
4 Kocáb Vojtěch
85
AC TRACK & FIELD Brno
50.42
     
 
5 Rudolf Tomáš
87
AC Čáslav
50.48
     
 
6 Klus Petr
85
AK Kroměříž
51.36
     
 
  Dřímal Jan
87
TJ Slavoj Stará Boleslav
DNP
     
 
    
400 m/Muži 20-22 let/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Klofáč Petr
85
PSK Olymp Praha
47.67
     
 
2 Jareš Theodor
87
Sokol Král.Vinohrady Praha
47.89
     
 
3 Filák Jaroslav
87
AK Zlín
47.91
     
 
4 Hrubý Marek
86
PSK Olymp Praha
48.28
     
 
5 Maslák Pavel
91
AO Slavia Havířov
49.14
     
 
6 Pelc Tomáš
89
ASK Slavia Praha
49.47
     
 
7 Kocáb Vojtěch
85
AC TRACK & FIELD Brno
50.30
     
 
8 Voborník Aleš
91
Hvězda SKP Pardubice
50.70
     
 
    
800 m/Ženy 20-22 let/Rozběh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Masná Lenka
85
ACP Olymp Brno
2:15.37
     
 
2 Krejčí Markéta
89
Batt klub N.Město na Mor.
2:17.41
     
 
3 Okenicová Ingrid
90
AO Slavia Havířov
2:18.03
     
 
4 Slavíková Sylvie
87
A. C. TEPO Kladno
2:19.29
     
 
5 Koubková Anežka
90
SK Spartak Praha 4
2:20.29
     
 
6 Jiravská Alžběta
91
ABK Liberec
2:23.17
     
 
  Poláková Jana
86
AC Moravská Slavia Brno
DNP
     
 
    
800 m/Ženy 20-22 let/Rozběh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Šatrová Dana
86
USK Praha
2:16.14
     
 
2 Šedivá Tereza
85
PSK Olymp Praha
2:16.45
     
 
3 Neradová Jana
86
AK Sokolov
2:16.86
     
 
4 Dupalová Petra
87
A. C. Sparta Praha
2:17.59
     
 
5 Zelenková Radka
89
TJ LIAZ Jablonec n/N.
2:17.96
     
 
6 Hofmannová Adéla
91
A. C. TEPO Kladno
2:21.20
     
 
   Původně diskvalifikovaná Tereza Šedivá byla po podaném protestu vrácena do pořadí (nebylo zřetelně vyznačeno místo seběhu), závodnice byla dodatečně jako 9. zařazena do finále.
800 m/Ženy 20-22 let/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Masná Lenka
85
ACP Olymp Brno
2:05.10
     
 
2 Šedivá Tereza
85
PSK Olymp Praha
2:10.98
     
 
3 Šatrová Dana
86
USK Praha
2:12.37
     
 
4 Okenicová Ingrid
90
AO Slavia Havířov
2:14.33
     
 
5 Krejčí Markéta
89
Batt klub N.Město na Mor.
2:14.86
     
 
6 Neradová Jana
86
AK Sokolov
2:16.92
     
 
7 Dupalová Petra
87
A. C. Sparta Praha
2:19.43
     
 
8 Zelenková Radka
89
TJ LIAZ Jablonec n/N.
2:21.17
     
 
9 Slavíková Sylvie
87
A. C. TEPO Kladno
2:28.65
     
 
    
800 m/Muži 20-22 let/Rozběh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kaplan Miroslav
86
ASK Slavia Praha
1:54.47
     
 
2 Lepíček Miroslav
86
TJ Slezan Frýdek-Místek
1:54.61
     
 
3 Javůrek Pavel
88
AC Čáslav
1:54.89
     
 
4 Fedor Martin
86
AC SYNER Turnov
1:55.40
     
 
5 Beran Tomáš
85
A. C. Sparta Praha
1:55.73
     
 
6 Pušman Petr
86
TJ LIAZ Jablonec n/N.
1:58.11
     
 
7 Rybišár Pavel
90
Hvězda SKP Pardubice
1:58.49
     
 
    
800 m/Muži 20-22 let/Rozběh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Hrstka Martin
89
Hvězda SKP Pardubice
1:59.09
     
 
2 Hošek Martin
87
TJ Spartak Třebíč
1:59.21
     
 
3 Čapek Martin
89
ASK Slavia Praha
1:59.50
     
 
4 Tůma Jiří
88
TJ Sokol Kolín
1:59.57
     
 
5 Špitálník Ondřej
85
AC Falcon Rokycany
1:59.59
     
 
6 Popa Alexandr
88
AK Olomouc
2:01.85
     
 
    
800 m/Muži 20-22 let/Rozběh 3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Holuša Jakub
88
TJ Sokol Opava
1:54.87
     
 
2 Nerud David
85
VSK Univerzita Brno
1:55.39
     
 
3 Barták Dalibor
85
Athletic Runners Club Brno
1:55.61
     
 
4 Rus Jan
85
TJ VTŽ Chomutov
1:57.36
     
 
5 Krch Petr
88
TJ Vodní stavby Tábor
1:57.72
     
 
6 Steiner Ladislav
89
A. C. TEPO Kladno
1:57.96
     
 
7 Běhan Tomáš
85
Sokol Král.Vinohrady Praha
1:59.44
     
 
    
800 m/Muži 20-22 let/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Hrstka Martin
89
Hvězda SKP Pardubice
1:53.14
     
 
2 Holuša Jakub
88
TJ Sokol Opava
1:53.16
     
 
3 Hošek Martin
87
TJ Spartak Třebíč
1:54.07
     
 
4 Kaplan Miroslav
86
ASK Slavia Praha
1:54.13
     
 
5 Nerud David
85
VSK Univerzita Brno
1:54.55
     
 
6 Fedor Martin
86
AC SYNER Turnov
1:54.57
     
 
7 Lepíček Miroslav
86
TJ Slezan Frýdek-Místek
1:56.25
     
 
8 Javůrek Pavel
88
AC Čáslav
1:57.52
     
 
    
1500 m/Ženy 20-22 let/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Čapková Tereza
87
USK Praha
4:33.80
     
 
2 Sekanová Lucie
89
Sokol České Budějovice
4:39.58
     
 
3 Pecková Květa
85
AK Bílina
4:41.46
     
 
4 Holušová Karolína
90
TJ Sokol Opava
4:42.42
     
 
5 Klesnilová Martina
90
A. C. TEPO Kladno
4:45.52
     
 
6 Spurná Petra
89
USK Praha
4:48.06
     
 
7 Drobná Anna
88
PSK Olymp Praha
4:55.97
     
 
8 Kuříková Petra
91
TJ LIAZ Jablonec n/N.
4:56.80
     
 
9 Kuříková Michaela
88
ŠAK SG Jablonec n/N.
4:58.29
     
 
10 Pechková Jana
85
TJ Maratonstav Úpice
4:58.77
     
 
11 Dubská Tereza
89
TJ Slavoj Stará Boleslav
5:02.51
     
 
  Grohová Karolína
90
TJ Dvůr Králové n/L.
DNP
     
 
  Neradová Jana
86
AK Sokolov
DNP
     
 
    
1500 m/Muži 20-22 let/Rozběh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Belada Tomáš
86
PSK Olymp Praha
4:00.50
     
 
2 Rudolecký Roman
88
VSK Univerzita Brno
4:00.77
     
 
3 Klesnil Ondřej
87
A. C. TEPO Kladno
4:00.95
     
 
4 Bednář Tomáš
85
AK SSK Vítkovice
4:01.28
     
 
5 Urban Petr
87
TJ LIAZ Jablonec n/N.
4:02.04
     
 
6 Jalový Filip
90
Athletic Runners Club Brno
4:03.12
     
 
7 Paulík Roman
88
TJ Lokomotiva Břeclav
4:03.17
     
 
8 Syřiště Pavel
88
AC TJ Jičín
4:03.61
     
 
9 Tipka Martin
85
TJ KOH-I-NOOR Č.Budějovice
4:07.56
     
 
10 Valášek Jan
88
SK Spartak Praha 4
4:09.26
     
 
11 Rosenberg David
86
AK Kroměříž
4:09.43
     
 
    
1500 m/Muži 20-22 let/Rozběh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Janoušek Václav
85
SK Spartak Praha 4
4:03.02
     
 
2 Zemjánek Jiří
88
AC Mladá Boleslav o.s.
4:03.08
     
 
3 Ondroušek Petr
87
VSK Univerzita Brno
4:03.21
     
 
4 Flídr Jan
89
A. C. TEPO Kladno
4:03.37
     
 
5 Kouba Adam
87
AK Most
4:03.76
     
 
6 Krunka Kamil
86
SK Nové Město nad Metují
4:03.84
     
 
7 Gondek Michal
85
AK SSK Vítkovice
4:04.69
     
 
8 Dymák Pavel
87
Hvězda SKP Pardubice
4:09.29
     
 
  Chytil David
87
TJ Šumperk
DNP
     
 
  Fedor Martin
86
AC SYNER Turnov
DNP
     
 
  Alt Viktor
85
AC Slovan Liberec
DNP
     
 
    
1500 m/Muži 20-22 let/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Belada Tomáš
86
PSK Olymp Praha
3:59.32
     
 
2 Ondroušek Petr
87
VSK Univerzita Brno
3:59.46
     
 
3 Bednář Tomáš
85
AK SSK Vítkovice
3:59.91
     
 
4 Janoušek Václav
85
SK Spartak Praha 4
4:00.27
     
 
5 Rudolecký Roman
88
VSK Univerzita Brno
4:00.82
     
 
6 Zemjánek Jiří
88
AC Mladá Boleslav o.s.
4:00.96
     
 
7 Klesnil Ondřej
87
A. C. TEPO Kladno
4:02.18
     
 
8 Urban Petr
87
TJ LIAZ Jablonec n/N.
4:03.24
     
 
9 Syřiště Pavel
88
AC TJ Jičín
4:04.15
     
 
10 Flídr Jan
89
A. C. TEPO Kladno
4:04.51
     
 
11 Jalový Filip
90
Athletic Runners Club Brno
4:04.90
     
 
12 Paulík Roman
88
TJ Lokomotiva Břeclav
4:08.78
     
 
    
5000 m/Ženy 20-22 let/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Sárová Lucie
88
TJ Nové Město na Moravě
17:26.74
     
 
2 Pecháčková Kateřina
85
PSK Olymp Praha
17:41.75
     
 
3 Chovancová Jaroslava
86
TJ Lokomotiva Břeclav
19:04.13
     
 
4 Poláková Tereza
86
SK Kotlářka Praha
19:43.67
     
 
  Hubáčková Tereza
90
AK Most
DNP
     
 
  Svobodová Silvie
88
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
DNP
     
 
  Pelantová Lucie
86
USK Praha
DNP
     
 
    
5000 m/Muži 20-22 let/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kocourek Milan
87
Athletic Runners Club Brno
14:44.62
     
 
2 Kourek Lukáš
88
TJ Nové Město na Moravě
14:50.57
     
 
3 Frei Martin
86
AK Kroměříž
15:04.38
     
 
4 Pavlišta Vít
85
AC Slovan Liberec
15:04.84
     
 
5 Groh Radek
89
TJ Dvůr Králové n/L.
15:13.25
     
 
6 Živec Jakub
90
TJ Lovochemie Lovosice
15:21.21
     
 
7 Krunka Kamil
86
SK Nové Město nad Metují
15:25.19
     
 
8 Kotouč Martin
85
AK SSK Vítkovice
15:41.51
     
 
9 Medlík Zdeněk
86
AK Kroměříž
15:46.17
     
 
10 Steiner Tomáš
86
VSK Univerzita Brno
15:46.62
     
 
11 Hájek Daniel
88
SKP České Budějovice
15:50.21
     
 
12 Reis Tomáš
87
AC PRAHA 1890
15:52.28
     
 
13 Pazdera Lukáš
86
ASK Slavia Praha
16:01.10
     
 
14 Janata Milan
85
TJ Maratonstav Úpice
16:35.15
     
 
    
100 m překážek/Ženy 20-22 let/Rozběh 1, w+2.7
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Volfová Kristina
88
ASK Slavia Praha
14.30
     
 
2 Kavínová Hana
85
TJ Slavoj Stará Boleslav
14.61
     
 
3 Pecnová Aneta
88
USK Praha
14.62
     
 
4 Matějková Petra
88
PSK Olymp Praha
15.25
     
 
5 Jozífová Kristýna
85
SK ZŠ Jeseniova Praha
15.43
     
 
    
100 m překážek/Ženy 20-22 let/Rozběh 2, w+0.8
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Lepičová Lenka
86
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
14.36
     
 
2 Rajmová Kateřina
89
ACP Olymp Brno
14.95
     
 
3 Kozmíková Eva
88
AK Zlín
14.96
     
 
4 Radostová Nicola
87
A. C. TEPO Kladno
15.39
     
 
5 Srpková Barbora
86
AC Moravská Slavia Brno
16.30
     
 
    
100 m překážek/Ženy 20-22 let/Finále, w+0.7
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Lepičová Lenka
86
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
14.17
     
 
2 Volfová Kristina
88
ASK Slavia Praha
14.21
     
 
3 Pecnová Aneta
88
USK Praha
14.34
     
 
4 Kavínová Hana
85
TJ Slavoj Stará Boleslav
14.67
     
 
5 Rajmová Kateřina
89
ACP Olymp Brno
14.72
     
 
6 Kozmíková Eva
88
AK Zlín
15.03
     
 
7 Radostová Nicola
87
A. C. TEPO Kladno
15.41
     
 
8 Matějková Petra
88
PSK Olymp Praha
15.51
     
 
    
110 m překážek/Muži 20-22 let/Rozběh 1, w+1.8
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kouřil Jan
86
TJ Jiskra Otrokovice
14.65
     
 
2 Pokorný Martin
88
VSK Univerzita Brno
14.82
     
 
3 Kovalský David
87
PSK Olymp Praha
15.16
     
 
4 Švarc Vladimír
87
AC Domažlice
15.88
     
 
5 Špecinger Ota
88
TJ Sokol Kolín
15.99
     
 
  Carda Jan
89
ASK Slavia Praha
DQ
     
 
  Vácha Antonín
87
TJ Dukla Praha
DNF
     
 
   Závodník Jan Carda diskvalifikován podle pravidla 163.2
110 m překážek/Muži 20-22 let/Rozběh 2, w+0.3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Nejedlý Adam
88
TJ Dukla Praha
14.96
     
 
2 Sobotka Jan
85
AC Mladá Boleslav o.s.
15.40
     
 
3 Smola Jiří
88
AK SSK Vítkovice
15.42
     
 
4 Klus Petr
85
AK Kroměříž
15.61
     
 
5 Cihelka Martin
90
SK Aktis Praha
15.73
     
 
6 Šmíd František
87
AFK Chrudim
16.10
     
 
  Kvaček Lukáš
85
AC Pardubice
DNF
     
 
    
110 m překážek/Muži 20-22 let/Finále, w+2.0
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Smola Jiří
88
AK SSK Vítkovice
14.65
     
 
2 Pokorný Martin
88
VSK Univerzita Brno
14.74
     
 
3 Kouřil Jan
86
TJ Jiskra Otrokovice
14.75
     
 
4 Nejedlý Adam
88
TJ Dukla Praha
14.88
     
 
5 Kovalský David
87
PSK Olymp Praha
15.09
     
 
6 Sobotka Jan
85
AC Mladá Boleslav o.s.
15.52
     
 
7 Cihelka Martin
90
SK Aktis Praha
15.59
     
 
8 Klus Petr
85
AK Kroměříž
15.69
     
 
    
400 m překážek/Ženy 20-22 let/Rozběh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Volfová Kristina
88
ASK Slavia Praha
63.17
     
 
2 Halášková Hana
90
PSK Olymp Praha
67.22
     
 
3 Ondrušová Michaela
89
AK ŠKODA Plzeň
67.45
     
 
4 Polýnková Adriana
85
AK Olomouc
67.79
     
 
5 Dědinová Kateřina
88
TJ LIAZ Jablonec n/N.
69.75
     
 
  Podnecká Michaela
91
TJ Sokol Kolín
DNP
     
 
    
400 m překážek/Ženy 20-22 let/Rozběh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Pecnová Aneta
88
USK Praha
66.20
     
 
2 Sýkorová Andrea
88
ASK Slavia Praha
67.64
     
 
3 Pšajdlová Lenka
86
SK Spartak Praha 4
68.80
     
 
  Bartošová Alžběta
89
AC Pardubice
DNP
     
 
  Andrštová Martina
90
PSK Olymp Praha
DNP
     
 
  Srpková Barbora
86
AC Moravská Slavia Brno
DNP
     
 
    
400 m překážek/Ženy 20-22 let/Rozběh 3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Ulrichová Kateřina
87
Hvězda SKP Pardubice
62.51
     
 
2 Kavínová Hana
85
TJ Slavoj Stará Boleslav
65.15
     
 
3 Hanzlíková Simona
90
SK Kotlářka Praha
65.71
     
 
4 Haluzová Eva
88
ASK Slavia Praha
69.21
     
 
5 Šourková Markéta
85
AC Česká Lípa
70.10
     
 
  Johnová Ivana
86
SK Nové Město nad Metují
DNP
     
 
    
400 m překážek/Ženy 20-22 let/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Volfová Kristina
88
ASK Slavia Praha
59.33
     
 
2 Kavínová Hana
85
TJ Slavoj Stará Boleslav
61.23
     
 
3 Ulrichová Kateřina
87
Hvězda SKP Pardubice
61.45
     
 
4 Pecnová Aneta
88
USK Praha
63.66
     
 
5 Hanzlíková Simona
90
SK Kotlářka Praha
66.34
     
 
6 Ondrušová Michaela
89
AK ŠKODA Plzeň
66.55
     
 
7 Halášková Hana
90
PSK Olymp Praha
67.89
     
 
8 Sýkorová Andrea
88
ASK Slavia Praha
67.95
     
 
    
400 m překážek/Muži 20-22 let/Rozběh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Prorok Josef
87
ASK Slavia Praha
54.38
     
 
2 Křikal Tomáš
90
AK Olomouc
55.19
     
 
3 Chyba Martin
86
AC Čáslav
55.55
     
 
4 Novák Michal
88
SKP Union Cheb
56.28
     
 
5 Nešpor Jan
88
SK Spartak Praha 4
56.63
     
 
6 Hrabinec Radek
89
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
57.53
     
 
7 Opolecký Hynek
85
Sokol Král.Vinohrady Praha
58.65
     
 
    
400 m překážek/Muži 20-22 let/Rozběh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Matyska Tomáš
85
PSK Olymp Praha
54.63
     
 
2 Langmaier Petr
90
AK ŠKODA Plzeň
55.00
     
 
3 Jelínek Petr
85
SK Spartak Praha 4
55.18
     
 
4 Konvica Robin
88
TJ Sokol Opava
56.21
     
 
5 Cigler Jiří
85
AC Kovošrot Praha
57.09
     
 
6 Trojan Vojtěch
88
ASK Slavia Praha
58.41
     
 
    
400 m překážek/Muži 20-22 let/Rozběh 3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Matoušek Václav
86
TJ Dukla Praha
54.96
     
 
2 Grüner Tomáš
89
AK ŠKODA Plzeň
55.07
     
 
3 Chyba Josef
89
TJ Spartak Třebíč
55.20
     
 
4 Rejmon Vít
86
SK Spartak Praha 4
55.80
     
 
5 Šlajs Tomáš
85
AC Domažlice
55.88
     
 
6 Stark Michal
89
TJ MDDM Ostrov
56.56
     
 
7 Pobuda Štěpán
87
ASK Slavia Praha
57.60
     
 
    
400 m překážek/Muži 20-22 let/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Prorok Josef
87
ASK Slavia Praha
51.40
     
 
2 Matyska Tomáš
85
PSK Olymp Praha
52.87
     
 
3 Grüner Tomáš
89
AK ŠKODA Plzeň
53.80
     
 
4 Matoušek Václav
86
TJ Dukla Praha
54.28
     
 
5 Křikal Tomáš
90
AK Olomouc
54.63
     
 
6 Jelínek Petr
85
SK Spartak Praha 4
55.36
     
 
7 Langmaier Petr
90
AK ŠKODA Plzeň
55.51
     
 
8 Chyba Josef
89
TJ Spartak Třebíč
58.00
     
 
    
3000 m překážek/Ženy 20-22 let/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Ptáčková Lenka
85
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10:24.83
     
 
2 Bařinová Martina
90
SK Přerov
10:39.19
     
 
MS Guber Jasminka
86
Bosna a Hercegovina
10:44.44
     
 
4 Pecháčková Kateřina
85
PSK Olymp Praha
10:54.12
     
 
5 Křížová Lucie
87
TJ Olympia Bruntál
11:12.03
     
 
6 Smékalová Soňa
89
TJ Lokomotiva Břeclav
11:50.41
     
 
7 Dolejšová Zuzana
85
SK Spartak Praha 4
11:55.85
     
 
8 Šusterová Jana
89
AC Mladá Boleslav o.s.
12:37.78
     
 
  Svobodová Silvie
88
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
DNP
     
 
  Krchová Eva
89
ACP Olymp Brno
DNP
     
 
  Poláková Tereza
86
SK Kotlářka Praha
DNP
     
 
    
3000 m překážek/Muži 20-22 let/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kocourek Milan
87
Athletic Runners Club Brno
09:15.81
     
 
2 Gaisl Luboš
85
AC SYNER Turnov
09:26.70
     
 
3 Groh Radek
89
TJ Dvůr Králové n/L.
09:28.11
     
 
4 Hejduk Zdeněk
89
TJ Sokol Kolín
09:32.26
     
 
5 Mužík Martin
86
ASK Slavia Praha
09:47.57
     
 
6 Olšan Martin
87
PSK Olymp Praha
09:50.30
     
 
7 Krygar Josef
89
Sokol České Budějovice
09:56.79
     
 
8 Losenický Jakub
86
Hvězda SKP Pardubice
10:12.28
     
 
9 Reis Tomáš
87
AC PRAHA 1890
10:19.42
     
 
10 Hodan Michal
90
AK ŠKODA Plzeň
10:59.85
     
 
  Dědeček Jaromír
87
AC SYNER Turnov
DNF
     
 
  Holuša Jakub
88
TJ Sokol Opava
DNP
     
 
  Zemjánek Jiří
88
AC Mladá Boleslav o.s.
DNP
     
 
  Pavlišta Vít
85
AC Slovan Liberec
DNP
     
 
  Pazdera Lukáš
86
ASK Slavia Praha
DNP
     
 
  Boubeníček Jan
88
TJ Sokol Opava
DNP
     
 
    
4 x 100 m/Ženy 20-22 let/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Mazáčová, Dostálová, Branišová, Burešová
 
PSK Olymp Praha
46.59
     
 
2 Pecnová, Bartoníčková, Vojtěchová, Humpolíková
 
USK Praha
49.79
     
 
3 Srpková, Houdková, Nevrklová, Hřivnová
 
AC Moravská Slavia Brno
50.01
     
 
4 Šimandlová, Hájková, Hanzlíková, Dlugošová
 
SK Kotlářka Praha
50.32
     
 
5 Rudolfová, Ondrušová, Kunzová, Fesslová
 
AK ŠKODA Plzeň
50.89
     
 
6 Janotová, Kubicová, Cílková, Koubková
 
SK Spartak Praha 4
51.34
     
 
7 Biniová, Krobová, Zedníková, Paulíčková
 
TJ Dukla Praha
53.47
     
 
    
4 x 100 m/Muži 20-22 let/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Žilka, Šmotek, Klofáč, Hrubý
 
PSK Olymp Praha
41.46
     
 
2 A Kučera, Šulc, Feher, Benda
 
SK Spartak Praha 4
41.62
     
 
3 Pelc, Kavka, Schiller, Bošek
 
ASK Slavia Praha
42.40
     
 
4 Sobotka, Chyba, Hošek, Daněček
 
TJ Spartak Třebíč
43.05
     
 
5 Švarc, Halík, Jahn, Faist
 
AC Domažlice
43.23
     
 
6 Čolas, Lehocký, Čejka, Smola
 
AK SSK Vítkovice
44.39
     
 
7 Vávra, Králík, Hruška, Knapp
 
SK ZŠ Jeseniova Praha
45.23
     
 
  B Pešek, Kuptík, Jelínek, Vitnovský
 
SK Spartak Praha 4
DNF
     
 
    
4 x 400 m/Ženy 20-22 let/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Šatrová, Pecnová, Čapková, Bartoničková
 
USK Praha
3:54.30
     
 
2 A Šrobová, Slavíková, Plzenská,Klesnilová
 
A. C. TEPO Kladno
3:57.51
     
 
3 Šťastná, Šedivá, Straková, Halášková
 
PSK Olymp Praha
4:00.03
     
 
4 Kolínková, Horníčková, Kvapilová, Straková
 
TJ Šumperk
4:13.86
     
 
  B Hofmannová, Klučinová, Zábranská, Radostová
 
A. C. TEPO Kladno
DNP
     
 
    
4 x 400 m/Muži 20-22 let/Finále 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 A Šulc, Matyska, Hrubý, Klofáč
 
PSK Olymp Praha
3:12.74
     
 
2 Pelc, Kaplan, Bošek, Prorok
 
ASK Slavia Praha
3:13.40
     
 
3 Rejmon, Jelínek, Janoušek, Šulc
 
SK Spartak Praha 4
3:16.74
     
 
4 Brýdl, Rybišár, Voborník, Hrstka
 
Hvězda SKP Pardubice
3:19.46
     
 
5 Vrba, Matoušek, Vidlák, Blahůt
 
TJ Dukla Praha
3:19.81
     
 
6 Nohýnek, Nerud, Zemánek, Ondroušek
 
VSK Univerzita Brno
3:23.25
     
 
7 B Vondráček, Peldřimovský, Sopoušek, Belada
 
PSK Olymp Praha
3:25.42
     
 
8 Hrnčíř, Videcký, Sobotka, Zemjánek
 
AC Mladá Boleslav o.s.
3:27.22
     
 
  
Organizační delegát : RNDr. Ladislav Kňákal
Technický delegát : Jaroslav Kubica
Ředitel závodů : Dušan Molitoris
Hlavní rozhodčí : Bořivoj Všetečka
skok vysoký/Ženy 20-22 let
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Brožová Markéta
86
USK Praha
1.76
     
 
2 Marešová Oldřiška
86
PSK Olymp Praha
1.73
     
 
3 Moudrá Jitka
85
ACP Olymp Brno
1.73
     
 
4 Rozsypalová Zuzana
88
AK SSK Vítkovice
1.73
     
 
5 Pecková Hana
88
USK VŠEM Ústí n/L.
1.69
     
 
6 Krobová Romana
91
TJ Dukla Praha
1.64
     
 
7 Vodová Kateřina
91
ACP Olymp Brno
1.64
     
 
8 Klučinová Eliška
88
A. C. TEPO Kladno
1.64
     
 
9 Čáchová Barbora
89
ACP Olymp Brno
1.64
     
 
10= Chmelíková Kristýna
88
ASK Slavia Praha
1.59
     
 
10= Nevrklová Markéta
85
AC Moravská Slavia Brno
1.59
     
 
12= Markvartová Klára
88
TJ Vodní stavby Tábor
1.59
     
 
12= Zedníková Věra
87
TJ Dukla Praha
1.59
     
 
12= Šrámková Lenka
91
AK Olomouc
1.59
     
 
  Slaninová Lucie
87
AK SSK Vítkovice
DNP
     
 
  Burešová Marie
85
PSK Olymp Praha
DNP
     
 
  Konvalinková Kateřina
86
AK SSK Vítkovice
DNS
     
 
  
poř. 1.59 1.64 1.69 1.73 1.76 1.78
1 O O O XXO XXO XXX
2 O O O XO XXX
3 - O O XXO XXX
4 O O XO XXO XXX
5 O O O XXX
6 O O XXX
7 O XO X
8 O XXO XXX
9 XO XXO XXX
10= O XXX
10= O XXX
12= XO XXX
12= XO XXX
12= XO XXX


Při druhém pokusu na výšce 169cm došlo ke zranění závodnice ACP Olymp Brno Kateřiny Vodové, při dopadu došlo k poranění páteřních obratlů. Po ošetření přítomným lékařem byla závodnice převezena přivolanou sanitkou do nemocnice.

skok vysoký/Muži 20-22 let
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Horák Lukáš
89
TJ Lovochemie Lovosice
2.06
     
 
2 Novotný Roman
86
AK Kroměříž
2.04
     
 
3 Vondra Jan
88
TJ Sokol Kolín
1.99
     
 
4 Sommerschuh Jan
90
TJ Lovochemie Lovosice
1.99
     
 
5 Gebauer Martin
88
TJ Sokol Opava
1.99
     
 
6 Kovalský David
87
PSK Olymp Praha
1.99
     
 
7= Skrčený Josef
86
TJ Lokomotiva Beroun
1.94
     
 
7= Hanzlíček Jiří
87
TJ Lokomotiva Břeclav
1.94
     
 
9 Kopecký Lukáš
90
TJ Sokol Kolín
1.94
     
 
10 Kovalčík Tomáš
90
AK SSK Vítkovice
1.89
     
 
11= Tomek Vladimír
91
AC Start Karlovy Vary
1.89
     
 
11= Sixta Tomáš
87
TJ Sokol Kolín
1.89
     
 
  Kolenčík Daniel
86
AK SSK Vítkovice
DNP
     
 
  Ondrejka Jakub
85
AK Olomouc
DNP
     
 
  Bednář Josef
90
TJ Spartak Třebíč
NM
     
 
  
poř. 1.89 1.94 1.99 2.04 2.04 2.02 2.04 2.06
1 - O O XXX X O O O
2 - - O XXX X O O X
3 O O O XXX X X
4 - XXO XO XXX
5 O XO XXO XXX
6 O XXO XXO XXX
7= O O XXX
7= O O XXX
9 XO O XXX
10 O XXX
11= XO XXX
11= XO XX-
skok o tyči/Ženy 20-22 let
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Maláčová Romana
87
USK Praha
4.00
     
 
2 Ptáčníková Jiřina
86
TJ Dukla Praha
3.88
     
 
3 Vaníčková Eliška
86
USK Praha
3.76
     
 
4 Chlebíková Monika
88
AC Čejkovice
3.64
     
 
5 Bakičová Martina
89
USK Praha
3.40
     
 
6 Musilová Kateřina
88
ACP Olymp Brno
3.40
     
 
7 Cílková Kristýna
88
SK Spartak Praha 4
3.25
     
 
8 Tihonová Lucie
86
TJ Slavoj Stará Boleslav
3.25
     
 
9 Šípová Eliška
88
USK Praha
3.25
     
 
10 Šlézová Tereza
90
TJ Sokol Kolín
3.25
     
 
  Hronková Ilona
86
AC Pardubice
NM
     
 
  
poř. 3.05 3.25 3.40 3.52 3.64 3.76 3.88 4.00 4.08 4.16 4.23 4.30 4.37 4.44
1 - - - - XXO O XO XO XXX
2 - - - - XO XXO XXO XXX
3 - - O O O O XXX
4 - - O O XO XXX
5 - O O XXX
6 O O XO XXX
7 O O XXX
8 XO O XXX
9 XO XO XXX
10 O XXO XXX
skok o tyči/Muži 20-22 let
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kudlička Jan
88
TJ Sokol Opava
5.40
     
 
2 Staněk František
87
USK Praha
4.76
     
 
3 Lubenský Filip
88
USK Praha
4.45
     
 
4 Doskočil Lukáš
88
USK Praha
4.45
     
 
5 Nešvera Tomáš
88
A. C. TEPO Kladno
4.45
     
 
6 Melničuk David
89
AK Chemopetrol Litvínov
4.45
     
 
7= Knejp Ivo
88
TJ LIAZ Jablonec n/N.
4.15
     
 
7= Chlebík Jaroslav
91
AC Čejkovice
4.15
     
 
  Urban Petr
89
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice
NM
     
 
  
poř. 4.00 4.15 4.30 4.45 4.57 4.68 4.76 4.84 4.92 5.20 5.40 5.65
1 - - - - - - - - O O O XXX
2 - - - O O - XXO XXX
3 - - - O XXX
4 - XO - XO XXX
5 XO O XO XO XXX
6 O O XO XXO XXX
7= - O XXX
7= O O XXX
skok daleký/Ženy 20-22 let
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Vedralová Iva
86
ASK Slavia Praha
5.84
+2.6    
 
2 Slaninová Lucie
87
AK SSK Vítkovice
5.80
+1.8    
 
3 Štěpánková Petra
86
PSK Olymp Praha
5.79
+1.4    
 
4 Jakešová Zoja
85
TJ TŽ Třinec
5.79
+1.0    
 
5 Ondraschková Lucie
89
TJ Sokol Opava
5.72
+2.4    
 
6 Hrdličková Petra
88
TJ Sokol Kolín
5.68
+1.1    
 
7 Klučinová Eliška
88
A. C. TEPO Kladno
5.67
+0.5    
 
8 Uhlířová Lucie
91
AK SSK Vítkovice
5.48
+1.1    
 
9 Radostová Nicola
87
A. C. TEPO Kladno
5.35
-0.7    
 
10 Vojtěchová Petra
89
USK Praha
5.34
+0.6    
 
11 Zikmundová Naďa
90
TJ Nová Včelnice
4.07
+1.4    
 
12 Šrámková Veronika
86
AK SSK Vítkovice
3.94
+0.8    
 
  Burešová Marie
85
PSK Olymp Praha
0
     
 
  Konvalinková Kateřina
86
AK SSK Vítkovice
DNP
     
 
  
poř. 1. 2. 3.   4. 5. 6.
1 5.68\+4,2 5.76\+0,8 5.81\-0,7 5.81 5.84\+2,6 X\+1,8 X\+0,4
2 5.79\+1,7 X\+3,1 5.54\-0,7 5.79 5.80\+1,8 X\+0,9 5.58\-0,7
3 5.71\+4,7 5.78\+1,5 5.61\-0,2 5.78 5.74\+1,5 5.79\+1,4 X\+1,2
4 X\+1,2 5.70\+2,3 X\+2,0 5.70 5.64\+3,3 5.75\+0,7 5.79\+1,0
5 5.72\+2,4 X\+0,2 X\+0,3 5.72 X\+1,1 5.57\+0,4 X\+2,0
6 X\+1,8 5.62\+0,6 5.34\-0,6 5.62 X\+1,0 5.68\+1,1 5.34\+2,2
7 5.58\+3,2 5.67\+0,5 X\-1,6 5.67 X\+0,7 X\+2,3 X\+2,2
8 X\+0,9 X\+2,4 5.48\+1,1 5.48 X\-0,6 X\+2,4 X\+0,2
9 X\ 5.16\+2,0 5.35\-0,7 5.35 13.04\ X\ 13.04\
10 X\+3,4 4.99\+2,0 5.34\+0,6 5.34 \ \ \
11 X\+0,6 4.07\+1,4 3.96\+1,1 4.07 \ \ \
12 X\+1,9 X\+0,6 3.94\+0,8 3.94 \ \ \
  X\+1,8 X\+2,2 X\+0,3 0 \ \ \
skok daleký/Muži 20-22 let
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Novotný Roman
86
AK Kroměříž
7.80
+3.5    
 
2 Čada Michal
85
TJ Klatovy
7.70
+2.0    
 
3 Vachata Martin
85
VSK Univerzita Brno
7.47
+2.2    
 
4 Vácha Antonín
87
TJ Dukla Praha
7.22
+2.0    
 
5 Nešvera Tomáš
88
A. C. TEPO Kladno
7.05
+2.3    
 
6 Nejedlý Adam
88
TJ Dukla Praha
7.03
+2.0    
 
7 Pírek Milan
87
VSK Univerzita Brno
7.02
+1.2    
 
8 Hromčík Adam
89
AC Moravská Slavia Brno
6.93
+3.2    
 
9 Voříšek Radek
86
VSK Univerzita Brno
6.90
+2.4    
 
10 Zelinka Petr
87
TJ Lokomotiva Břeclav
6.87
+1.5    
 
11 Sobotka Ondřej
89
TJ Spartak Třebíč
6.79
+1.9    
 
12 Jírek Martin
85
AC Pardubice
6.67
+1.8    
 
13 Hudeczek Libor
89
TJ Sokol Opava
6.63
+1.9    
 
14 Čejka Matěj
90
AK SSK Vítkovice
6.44
+1.7    
 
  
poř. 1. 2. 3.   4. 5. 6.
1 7.25\+1.2 7.47\+3.0 7.56\+2.2 7.56 7.80\+3.5 7.23\+2.6 7.60\+1.5
2 7.23\+1.8 7.38\+1.9 7.70\+2.0 7.70 X\+2.8 X\+2.9 X\+2.1
3 7.00\+0.7 7.31\+2.2 7.23\+2.4 7.31 7.47\+2.2 7.19\+2.2 X\+1.8
4 6.91\+1.9 7.22\+2.0 6.87\+2.5 7.22 X\+3.8 X\+1.3 X\+2.4
5 6.91\+1.5 6.84\+1.9 X\+1.6 6.91 7.05\+2.3 6.88\+1.9 6.68\+1.5
6 7.03\+2.0 X\+1.7 5.51\+0.8 7.03 \ \ \
7 7.02\+1.2 X\+1.6 6.91\+2.4 7.02 6.90\+3.6 X\+2.6 7.02\+0.9
8 X\+1.1 X\+1.9 6.93\+3.2 6.93 X\+1.4 6.82\+2.6 6.78\+1.2
9 6.78\+1.9 6.90\+2.4 6.84\+3.0 6.90 \ \ \
10 6.65\+1.1 6.87\+1.5 6.78\+2.3 6.87 \ \ \
11 6.66\+1.2 6.79\+1.9 X\+0.7 6.79 \ \ \
12 6.66\+1.6 X\+3.5 6.67\+1.8 6.67 \ \ \
13 6.63\+1.9 6.55\+2.5 6.47\+1.8 6.63 \ \ \
14 6.25\+1.2 X\+3.5 6.44\+1.7 6.44 \ \ \
trojskok/Ženy 20-22 let
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Vaculová Gabriela
85
RAK Borovany
13.13
     
 
2 Vedralová Iva
86
ASK Slavia Praha
12.88
     
 
3 Slaninová Lucie
87
AK SSK Vítkovice
12.63
     
 
4 Ondraschková Lucie
89
TJ Sokol Opava
12.46
     
 
5 Uhlířová Lucie
91
AK SSK Vítkovice
12.28
     
 
6 Lacigová Barbora
89
AK Zlín
11.77
     
 
7 Kubíková Lucie
86
AK SSK Vítkovice
11.75
     
 
8 Chmelíková Kristýna
88
ASK Slavia Praha
11.22
     
 
9 Ajšmanová Kamila
87
AC Česká Lípa
11.10
     
 
  Petrásková Lucie
86
TJ Lokomotiva Břeclav
NM
     
 
  Janotová Hana
90
SK Spartak Praha 4
NM
     
 
  Königová Lucie
86
AC Česká Lípa
NM
     
 
  
poř. 1. 2. 3.   4. 5. 6.
1 12.86\+2.8 X\ X\ 12.86 13.13\+2.8 X\ X\
2 12.53\+1.5 X\ 12.70\+1.7 12.70 12.34\+2.5 X\ 12.88\+0.5
3 12.32\+2.2 X\ 12.63\+2.4 12.63 12.56\+4.0 12.42\+2.7 12.30\+0.8
4 12.08\+2.6 12.11\+1.1 X\ 12.11 12.46\+4.9 X\ X\
5 X\ 12.28\+2.2 X\ 12.28 X\ X\ X\
6 11.77\+3.4 11.67\+0.5 X\ 11.77 11.72\+3.4 11.76\+1.6 11.73\+1.7
7 11.55\+2.0 11.75\+1.5 X\ 11.75 11.49\+2.9 11.33\+2.9 11.52\-1.2
8 X\ 11.22\+2.2 X\ 11.22 \ \ \
9 X\ 11.10\+0.2 X\ 11.10 \ \ \
trojskok/Muži 20-22 let
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Vachata Martin
85
VSK Univerzita Brno
15.34
+1.7    
 
2 Hanuš Ondřej
88
TJ Sokol Kolín
15.07
+1.5    
 
3 Kučera Vojtěch
85
Hvězda SKP Pardubice
14.63
+1.1    
 
4 Vondráček Jiří
88
Hvězda SKP Pardubice
14.55
+1.3    
 
5 Zelinka Petr
87
TJ Lokomotiva Břeclav
14.50
+1.1    
 
6 Veselý Tomáš
87
AC Pardubice
14.29
+0.0    
 
7 Kotrouš Jan
85
AC Kovošrot Praha
14.20
+0.2    
 
8 Kouřil Jan
86
TJ Jiskra Otrokovice
14.04
+1.2    
 
9 Jírek Martin
85
AC Pardubice
13.91
+0.4    
 
10 Hadač Lukáš
89
TJ LIAZ Jablonec n/N.
13.87
+1.0    
 
11 Hromčík Adam
89
AC Moravská Slavia Brno
13.80
+0.9    
 
  Voříšek Radek
86
VSK Univerzita Brno
DNP
     
 
  Kopecký Lukáš
90
TJ Sokol Kolín
NM
     
 
  Čejka Matěj
90
AK SSK Vítkovice
NM
     
 
  
poř. 1. 2. 3.   4. 5. 6.
1 14.87\+1,6 X\+1,5 X\+0,2 14.87 15.34\+1,7 14.98\-0,9 14.89\+0,7
2 15.07\+1,5 X\+1,3 14.97\+1,0 15.07 14.39\+1,3 X\-0,3 15.07\+0,9
3 14.63\+1,1 X\+1,9 14.62\+1,1 14.63 X\+0,5 X\+1,5 13.47\+0,7
4 X\+1,4 14.26\+0,7 14.27\-0,3 14.27 14.26\+1,9 14.55\+1,3 X\+0,2
5 14.43\+0,9 X\+0,9 14.48\+0,4 14.48 14.22\+0,4 X\+1,6 14.50\+1,1
6 13.82\+1,0 13.98\+0,9 14.29\0,0 14.29 14.02\+2,4 X\+0,8 X\+0,8
7 14.10\+1,2 13.84\+1,8 14.11\+1,3 14.11 X\+0,6 X\+0,5 14.20\+0,2
8 14.04\+1,2 X\+2,1 X\+0,1 14.04 X\+1,3 X\+0,7 X\+0,7
9 13.79\+1,9 13.60\+1,1 13.91\+0,4 13.91 \ \ \
10 13.87\+1,0 X\+1,3 X\+0,7 13.87 \ \ \
11 13.41\+1,2 13.80\+0,9 13.80\+0,4 13.80 \ \ \
vrh koulí 4kg/Ženy 20-22 let
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Vaníčková Lucie
86
SK ZŠ Jablonné v Podještědí
14.33
     
 
2 Hejretová Radka
87
TJ Slavoj Stará Boleslav
13.77
     
 
3 Šafránková Kateřina
89
TJ Sokol Kolín
13.39
     
 
4 Klímová Kateřina
89
Hvězda SKP Pardubice
13.08
     
 
5 Kroužková Kristýna
90
Hvězda SKP Pardubice
12.71
     
 
6 Červenková Markéta
91
ASK Slavia Praha
12.67
     
 
7 Pokorná Tereza
91
DDM Cvikováček Cvikov
12.37
     
 
8 Smoleňová Markéta
90
TJ Sokol Opava
12.35
     
 
9 Pupíková Lucie
88
ACP Olymp Brno
12.05
     
 
10 Závůrková Barbora
87
SK ZŠ Jablonné v Podještědí
12.00
     
 
11 Ovčáčková Kateřina
88
ACP Olymp Brno
10.51
     
 
  Dlouhá Lenka
88
AK Most
DNP
     
 
  Králová Tereza
89
Hvězda SKP Pardubice
NM
     
 
  
 
poř. 1. 2. 3.   4. 5. 6.
1 14.33 13.65 13.76 14.33 13.94 14.02 13.98
2 13.12 13.04 13.48 13.48 12.92 13.07 13.77
3 12.78 12.70 13.29 13.29 X X 13.39
4 12.90 12.78 12.87 12.90 X 13.04 13.08
5 11.61 12.19 12.71 12.71 X 11.86 11.79
6 11.99 X 12.67 12.67 12.19 12.09 12.44
7 11.55 12.01 12.37 12.37 X 11.39 11.93
8 11.18 11.14 12.13 12.13 12.35 X 12.09
9 X X 12.05 12.05      
10 X 11.79 12.00 12.00      
11 X 10.51 10.47 10.51      

 

vrh koulí 7,26kg/Muži 20-22 let
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Machura Remigius
86
A. C. Sparta Praha
18.31
     
 
2 Marcell Jan
85
VSK Univerzita Brno
18.27
     
 
3 Tuláček Vladislav
88
TJ Dukla Praha
17.69
     
 
4 Vít Michal
87
TJ Slavoj Stará Boleslav
15.69
     
 
5 Hlavička Petr
88
SK Kotlářka Praha
14.78
     
 
6 Pavlíček Miroslav
87
A. C. TEPO Kladno
14.73
     
 
7 Stašek Martin
89
TJ Jiskra Otrokovice
14.63
     
 
8 Černý Jakub
87
TJ Sokol Hradec Králové
14.24
     
 
9 Semerád Ondřej
88
Hvězda SKP Pardubice
13.70
     
 
10 Raček Jakub
85
VSK Univerzita Brno
13.50
     
 
11 Foldyna Ondřej
88
AK SSK Vítkovice
12.88
     
 
12 Koucký Petr
85
Hvězda SKP Pardubice
12.62
     
 
  
 
poř. 1. 2. 3.   4. 5. 6.
1 18.01 18.25 18.28 18.28 X X 18.31
2 18.27 X X 18.27 X X X
3 16.64 17.50 X 17.50 X 17.39 17.69
4 14.24 14.66 X 14.66 15.69 15.13 15.06
5 X 13.60 14.78 14.78 13.18 X X
6 13.34 14.73 X 14.73 13.42 14.43 X
7 X 13.79 14.11 14.11 13.95 14.63 X
8 X 13.80 14.24 14.24 13.96 X -
9 13.27 X 13.70 13.70 - - -
10 12.53 12.88 13.50 13.50 - - -
11 12.88 X X 12.88 - - -
12 X 12.62 X 12.62 - - -

 

hod diskem 1kg/Ženy 20-22 let
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Vaníčková Lucie
86
SK ZŠ Jablonné v Podještědí
48.90
     
 
2 Klausová Kateřina
89
AC SYNER Turnov
45.20
     
 
3 Šafránková Kateřina
89
TJ Sokol Kolín
41.69
     
 
4 Kroužková Kristýna
90
Hvězda SKP Pardubice
40.73
     
 
5 Dlouhá Lenka
88
AK Most
39.23
     
 
6 Závůrková Barbora
87
SK ZŠ Jablonné v Podještědí
37.09
     
 
7 Kubicová Zuzana
89
SK Spartak Praha 4
36.80
     
 
8 Táborská Hana
89
TJ Šumperk
35.96
     
 
9 Schützová Karolina
88
ACP Olymp Brno
34.28
     
 
10 Pokorná Tereza
91
DDM Cvikováček Cvikov
34.02
     
 
11 Gütterová Iveta
88
AK ŠKODA Plzeň
32.73
     
 
  
 
poř. 1. 2. 3.   4. 5. 6.
1 45.10 48.90 X 48.90 X X 46.24
2 44.87 40.46 45.20 45.20 41.73 44.07 44.48
3 39.33 X 41.69 41.69 41.01 X 40.20
4 39.38 X 40.73 40.73 38.11 39.24 40.06
5 36.09 37.05 X 37.05 39.23 X 38.75
6 37.09 31.85 33.19 37.09 X X X
7 36.66 X 36.05 36.66 35.19 X 36.80
8 35.53 32.90 35.28 35.53 35.96 X 34.80
9 34.28 32.69 X 34.28      
10 34.02 X X 34.02      
11 32.73 X X 32.73      

 

hod diskem 2kg/Muži 20-22 let
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Marcell Jan
85
VSK Univerzita Brno
54.39
     
 
2 Tuláček Vladislav
88
TJ Dukla Praha
51.66
     
 
3 Stančík Jaroslav
86
AO Slavia Havířov
48.97
     
 
4 Machura Remigius
86
A. C. Sparta Praha
48.59
     
 
5 Stašek Martin
89
TJ Jiskra Otrokovice
47.19
     
 
6 Honal Pavel
85
TJ Slavoj Stará Boleslav
47.18
     
 
7 Hlavička Petr
88
SK Kotlářka Praha
46.71
     
 
8 Vilímek Pavel
85
TJ Sokol Hradec Králové
43.58
     
 
9 Tuláček Jiří
88
AC SYNER Turnov
43.13
     
 
10 Jakša Ondřej
90
AK SSK Vítkovice
42.90
     
 
11 Semerád Ondřej
88
Hvězda SKP Pardubice
42.80
     
 
12 Pavlíček Miroslav
87
A. C. TEPO Kladno
40.36
     
 
13 Jokl Tomáš
88
ASK Slavia Praha
38.83
     
 
  Macháč Bohuslav
89
AK ŠKODA Plzeň
DNP
     
 
  Pítr Ondřej
88
AK Olomouc
DNP
     
 
  
 
poř. 1. 2. 3.   4. 5. 6.
1 48.42 48.47 53.96 53.96 54.39 X 49.72
2 46.40 49.09 51.66 51.66 X 49.66 X
3 47.50 48.86 X 48.86 X X 48.97
4 X 45.28 48.59 48.59 46.51 X X
5 44.43 X 44.26 44.43 47.19 X 46.84
6 45.89 46.97 46.34 46.97 X X 47.18
7 44.73 44.91 X 44.91 X X 46.71
8 41.65 X 43.58 43.58 X 41.22 41.39
9 40.99 X 43.13 43.13      
10 37.81 40.21 42.90 42.90      
11 39.60 39.96 42.80 42.80      
12 X 36.71 40.36 40.36      
13 38.40 X 38.83 38.83      

 

hod kladivem 4kg/Ženy 20-22 let
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Šafránková Kateřina
89
TJ Sokol Kolín
59.24
     
 
2 Hejretová Radka
87
TJ Slavoj Stará Boleslav
56.37
     
 
3 Králová Tereza
89
Hvězda SKP Pardubice
54.92
     
 
4 Chlupová Kateřina
86
TJ Lovochemie Lovosice
53.79
     
 
5 Kakosová Andrea
86
USK VŠEM Ústí n/L.
47.27
     
 
6 Táborská Hana
89
TJ Šumperk
45.59
     
 
7 Kubicová Zuzana
89
SK Spartak Praha 4
45.32
     
 
8 Sedláková Tereza
89
AK SSK Vítkovice
44.64
     
 
9 Havránková Lucie
90
ŠAK SG Jablonec n/N.
43.00
     
 
10 Hadravová Petra
90
ŠAK SG Jablonec n/N.
42.86
     
 
11 Bukvicová Zuzana
87
TJ LIAZ Jablonec n/N.
42.07
     
 
12 Najmanová Zuzana
85
AC Mladá Boleslav o.s.
39.47
     
 
13 Schützová Karolina
88
ACP Olymp Brno
38.50
     
 
14 Valešová Jana
87
AK ŠKODA Plzeň
35.52
     
 
  Korábová Lenka
87
AK SSK Vítkovice
DNP
     
 
  
 
poř. 1. 2. 3.   4. 5. 6.
1 X 51.35 56.93 56.93 X X 59.24
2 49.07 X 51.53 51.53 X 53.11 56.37
3 51.57 52.13 54.73 54.73 51.48 54.92 53.64
4 15.35 47.31 X 47.31 52.11 53.79 51.77
5 45.90 46.75 X 46.75 46.20 47.27 X
6 43.82 41.99 X 43.82 43.28 45.15 45.59
7 41.98 40.20 43.56 43.56 45.32 44.37 43.77
8 43.11 44.06 41.83 44.06 42.36 44.64 43.88
9 43.00 X X 43.00      
10 X 42.86 X 42.86      
11 42.07 37.94 38.86 42.07      
12 35.28 X 39.47 39.47      
13 33.05 X 38.50 38.50      
14 X 35.52 X 35.52      

 

hod kladivem 7,26kg/Muži 20-22 let
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Koucký Petr
85
Hvězda SKP Pardubice
62.21
     
 
2 Pavlíček Miroslav
87
A. C. TEPO Kladno
59.24
     
 
3 Bukvic Pavel
87
AC SYNER Turnov
59.06
     
 
4 Hromádka Ladislav
89
TJ Lovochemie Lovosice
53.15
     
 
5 Mikulášek Jan
85
Hvězda SKP Pardubice
52.77
     
 
6 Macháč Bohuslav
89
AK ŠKODA Plzeň
49.61
     
 
7 Cabal Jiří
87
TJ Sokol Hradec Králové
41.37
     
 
  
 
poř. 1. 2. 3.   4. 5. 6.
1 58.88 59.86 X 59.86 56.56 60.57 62.21
2 X 57.54 55.11 57.54 59.24 X X
3 X 58.10 59.06 59.06 X X X
4 X 47.19 X 47.19 X 50.20 53.15
5 X 52.77 51.86 52.77 X 52.36 X
6 49.61 X 13.93 49.61 X X X
7 X X X 0 39.15 X 41.37

 

hod oštěpem 600g/Ženy 20-22 let
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Lantová Lenka
85
PSK Olymp Praha
48.83
     
 
2 Svozilová Barbora
89
AK Zlín
45.86
     
 
3 Machurová Jitka
88
A. C. Sparta Praha
43.98
     
 
4 Bělková Barbora
87
A. C. TEPO Kladno
43.28
     
 
5 Zeťková Lenka
88
AK Zlín
43.12
     
 
6 Prudká Adéla
91
TJ Jiskra Otrokovice
42.68
     
 
7 Čadová Kateřina
88
Hvězda SKP Pardubice
41.10
     
 
8 Zábranská Dominika
89
A. C. TEPO Kladno
40.70
     
 
9 Šikolová Kateřina
89
TJ LIAZ Jablonec n/N.
40.20
     
 
10 Klementová petra
88
AO Slavia Havířov
39.19
     
 
11 Medková Anna
88
ACP Olymp Brno
35.20
     
 
  Klučinová Eliška
88
A. C. TEPO Kladno
DNP
     
 
  Mojdlová Lucie
90
TJ Slavoj Stará Boleslav
DNP
     
 
  
 
poř. 1. 2. 3.   4. 5. 6.
1 48.83 45.16 46.54 48.83 45.42 47.31 X
2 44.78 42.21 40.50 44.78 43.72 39.49 45.86
3 43.65 43.78 43.74 43.78 43.87 43.98 X
4 42.18 40.05 43.28 43.28 39.23 X X
5 41.80 42.63 41.69 42.63 42.06 X 43.12
6 X 42.54 41.24 42.54 X 39.94 42.68
7 39.98 40.19 41.10 41.10 40.28 X 39.00
8 40.70 39.16 40.54 40.70 X 37.69 40.13
9 37.92 40.20 36.23 40.20      
10 39.19 38.20 39.17 39.19      
11 35.20 X X 35.20      
        0      
        0      

 

hod oštěpem 800g/Muži 20-22 let
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Frydrych Petr
88
TJ Klatovy
73.56
     
 
2 Peňáz Pavel
88
TJ Sokol Kolín
69.29
     
 
3 Mihál Jan
86
A. C. TEPO Kladno
65.80
     
 
4 Jílek Jaroslav
89
Hvězda SKP Pardubice
65.22
     
 
5 Vadlejch Jakub
90
AC Kovošrot Praha
64.11
     
 
6 Šika Jan
85
AK ŠKODA Plzeň
60.12
     
 
7 Puczok Michal
86
TJ TŽ Třinec
59.83
     
 
8 Káňa Lukáš
86
AK SSK Vítkovice
58.84
     
 
9 Tuláček Jiří
88
AC SYNER Turnov
58.07
     
 
10 Blahut Martin
86
SK ZŠ Jeseniova Praha
57.50
     
 
11 Jílek Michal
85
Hvězda SKP Pardubice
57.12
     
 
12 Svoboda Ondřej
88
ŠAK SG Jablonec n/N.
53.49
     
 
13 Lechner Tomáš
85
VSK Univerzita Brno
53.48
     
 
  Veselý Jan
88
Hvězda SKP Pardubice
DNP
     
 
  
 
poř. 1. 2. 3.   4. 5. 6.
1 X 73.56 67.52 73.56 68.59 68.72 X
2 X 62.01 65.97 65.97 67.57 66.39 69.29
3 65.80 60.94 64.37 65.80 X X X
4 63.19 65.22 60.67 65.22 X 61.35 X
5 60.82 64.02 64.11 64.11 X 63.01 X
6 52.53 57.72 58.11 58.11 54.28 53.89 60.12
7 59.83 58.68 58.89 59.83 58.68 X 53.11
8 56.59 58.84 58.78 58.84 X X X
9 54.51 56.28 58.07 58.07      
10 57.50 X 56.88 57.50      
11 48.90 57.12 53.14 57.12      
12 X X 53.49 53.49      
13 53.48 X 52.28 53.48