Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň
Datum konání :  6.10.2007 
Místo konání :  Liberec 
Pořadatel :   
Výsledky zpracoval :   
Oficiální orgán :  ČAS 
ředitel závodu :   
hlavní rozhodčí :   
Poznámka :   
60 m/Žákyně/Rozběh 1, w+0.1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Rappová Anna-Marie
93
ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.
08.04
     
 
2 Havlová Simona
92
TJ Vodní stavby Tábor
08.04
     
 
3 Domská Lucie
93
TJ Šumperk
08.43
     
 
4 Klepáčová Kateřina
94
TJ Slezan Frýdek-Místek
08.44
     
 
5 Černochová Martina
94
AK Zlín
08.55
     
 
6 Michálková Iva
94
ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.
09.12
     
 
7 Kobernová Karolína
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
09.32
     
 
8 Kubicová Petra
94
TJ Slezan Frýdek-Místek
09.39
     
 
    
60 m/Žákyně/Rozběh 2, w+0.2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Hlavatá Karolina
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
08.24
     
 
2 Zimová Klára
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
08.65
     
 
3 Brožovská Nikola
93
TJ Vodní stavby Tábor
08.77
     
 
  Dubová Adéla
94
TJ Šumperk
08.77
     
 
5 Pavlínová Kristýna
95
ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.
08.94
     
 
6 Očenášková Lucie
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
09.29
     
 
7 Krupová Romana
93
TJ Slezan Frýdek-Místek
09.86
     
 
  Šildová Adéla
93
ŠAK ZŠ Pardubice
NF
     
 
    
60 m/Žákyně/Rozběh 3, w-0.5
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Štychová Martina
92
TJ Klatovy
08.34
     
 
2 Henešová Kateřina
92
AK Zlín
08.51
     
 
3 Koppová Monika
92
TJ Klatovy
08.51
     
 
4 Žižková Michaela
95
TJ Slezan Frýdek-Místek
08.95
     
 
5 Panchártková Kateřina
95
ŠAK ZŠ Pardubice
08.99
     
 
6 Blažejová Barbora
92
TJ Lokomotiva Břeclav
09.05
     
 
7 Rohlenová Karolina
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
09.33
     
 
8 Voháňková Zuzana
94
TJ Lokomotiva Beroun
09.99
     
 
    
60 m/Žákyně/Rozběh 4, w-0.3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Řehounková Nikola
93
ŠAK ZŠ Pardubice
08.19
     
 
2 Toufarová Kristýna
92
AK Zlín
08.23
     
 
3 Andersová Tereza
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
08.67
     
 
4 Opekarová Petra
95
TJ Šumperk
08.81
     
 
5 Havrdová Tereza
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
08.83
     
 
6 Moškořová Veronika
93
TJ Slezan Frýdek-Místek
09.02
     
 
7 Pavlicová Kateřina
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
09.19
     
 
MB Rudolfová Marcela
94
TJ Vodní stavby Tábor
09.18
     
 
    
60 m/Žákyně/Finále A, w+0.7
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Havlová Simona
92
TJ Vodní stavby Tábor
07.92
     
11.00
2 Řehounková Nikola
93
ŠAK ZŠ Pardubice
07.97
     
9.00
3 Rappová Anna-Marie
93
ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.
08.00
     
8.00
4 Toufarová Kristýna
92
AK Zlín
08.22
     
7.00
5 Štychová Martina
92
TJ Klatovy
08.23
     
6.00
6 Hlavatá Karolina
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
08.27
     
5.00
    
60 m/Žákyně/Finále B, w+0.5
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Henešová Kateřina
92
AK Zlín
08.20
     
4.00
2= Koppová Monika
92
TJ Klatovy
08.37
     
3.00
3= Černochová Martina
94
AK Zlín
08.37
     
2.00
4 Klepáčová Kateřina
94
TJ Slezan Frýdek-Místek
08.39
     
1.00
5 Domská Lucie
93
TJ Šumperk
08.43
     
 
6 Zimová Klára
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
08.45
     
 
    
60 m/Žáci/Rozběh 1, w+0.0
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Svoboda Jakub
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
07.52
     
 
2 Brückler Jaroslav
92
AC Slovan Liberec
07.61
     
 
3 Řezníček Marek
93
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
07.68
     
 
4 Dvořák Michal
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
07.84
     
 
5 Svoboda Marek
93
A. C. TEPO Kladno
07.96
     
 
6 Dobeš Lukáš
93
TJ Sokol Opava
08.09
     
 
7 Troják Kristián
93
TJ Sokol Opava
08.14
     
 
    
60 m/Žáci/Rozběh 2, w+0.0
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Horák Jakub
92
TJ Sokol Opava
07.52
     
 
2 Tesař Tomáš
92
A. C. TEPO Kladno
07.71
     
 
3 Novák Lukáš
93
AC Mladá Boleslav o.s.
07.82
     
 
4 Myškovský Matyáš
94
A. C. TEPO Kladno
08.14
     
 
5 Maskaluk Martin
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
08.15
     
 
6 Svárovský Jan
93
AC Mladá Boleslav o.s.
08.32
     
 
    
60 m/Žáci/Rozběh 3, w+0.0
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Alaverdyan Argam
92
A. C. TEPO Kladno
07.51
     
 
2 Cysař Štěpán
92
USK Praha
07.69
     
 
3 Blaha Dan
92
AK Olomouc
07.70
     
 
4 Koběluš Jan
93
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
07.71
     
 
5 Nersisjan Telman
93
A. C. TEPO Kladno
08.24
     
 
6 Roštejnský Miroslav
94
AK Most
08.41
     
 
  Abu Dayeh Šádí
92
USK Praha
DQ
     
 
   Závodník Abu Dayeh Šádí byl diskvalifikován pro druhý chybný start
60 m/Žáci/Rozběh 4, w+0.0
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Vokoun Tomáš
92
A. C. TEPO Kladno
07.61
     
 
2 Kučera David
93
AK Olomouc
07.67
     
 
3 Malecký Tomáš
93
AK Most
07.68
     
 
4 Radouš Marek
92
A. C. TEPO Kladno
07.86
     
 
5 Liebig Pavel
92
AK Most
07.94
     
 
6 Kareš Petr
92
AC Slovan Liberec
08.01
     
 
MB Melikant Jakub
93
A. C. TEPO Kladno
08.40
     
 
    
60 m/Žáci/Finále A, w+0.8
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Horák Jakub
92
TJ Sokol Opava
07.39
     
11.00
2 Alaverdyan Argam
92
A. C. TEPO Kladno
07.40
     
9.00
3 Svoboda Jakub
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
07.56
     
8.00
4 Brückler Jaroslav
92
AC Slovan Liberec
07.67
     
7.00
5 Vokoun Tomáš
92
A. C. TEPO Kladno
07.69
     
6.00
6 Kučera David
93
AK Olomouc
07.79
     
5.00
    
60 m/Žáci/Finále B, w+0.1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Malecký Tomáš
93
AK Most
07.57
     
4.00
2 Cysař Štěpán
92
USK Praha
07.59
     
3.00
3 Tesař Tomáš
92
A. C. TEPO Kladno
07.65
     
2.00
4 Blaha Dan
92
AK Olomouc
07.73
     
1.00
5 Koběluš Jan
93
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
07.75
     
 
  Řezníček Marek
93
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
DQ
     
 
   Závodník Řezníček byl diskvalifikovám pro druhý chybný start
150 m/Žákyně/Běh 1, w+0.7
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Havlová Simona
92
TJ Vodní stavby Tábor
18.57
     
11.00
2 Rappová Anna-Marie
93
ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.
19.55
     
9.00
3 Kvapilová Lucie
92
TJ Šumperk
20.12
     
7.00
4 Kodrová Kateřina
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
20.22
     
5.00
5 Krutáková Eliška
93
TJ Lokomotiva Břeclav
20.23
     
4.00
6 Janeková Nicol Alžběta
93
AK Zlín
20.34
     
2.00
7 Koppová Monika
92
TJ Klatovy
20.35
     
1.00
8 Klepáčová Kateřina
94
TJ Slezan Frýdek-Místek
20.63
     
 
    
150 m/Žákyně/Běh 2, w+0.6
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Rohlenová Nicole
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
20.03
     
8.00
2 Henešová Kateřina
92
AK Zlín
20.14
     
6.00
3 Hrudková Anna
93
TJ Lokomotiva Beroun
20.28
     
3.00
4 Domská Lucie
93
TJ Šumperk
20.73
     
 
5 Černochová Martina
94
AK Zlín
20.78
     
 
6 Pišová Alice
92
TJ Slezan Frýdek-Místek
20.98
     
 
7 Sklenářová Lucie
93
TJ Lokomotiva Beroun
21.08
     
 
  Němečková Kateřina
94
TJ Šumperk
21.08
     
 
    
150 m/Žákyně/Běh 3, w+1.1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Brožovská Nikola
93
TJ Vodní stavby Tábor
20.58
     
 
2 Chládková Denisa
95
TJ Vodní stavby Tábor
20.65
     
 
3 Šildová Adéla
93
ŠAK ZŠ Pardubice
20.79
     
 
4 Žižková Michaela
95
TJ Slezan Frýdek-Místek
20.92
     
 
5 Škorpíková Kateřina
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
21.98
     
 
6 Vítová Petra
95
ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.
22.35
     
 
7 Voháňková Zuzana
94
TJ Lokomotiva Beroun
24.76
     
 
MB Rudolfová Marcela
94
TJ Vodní stavby Tábor
22.04
     
 
    
150 m/Žáci/Běh 1, w+0.8
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Horák Jakub
92
TJ Sokol Opava
17.12
     
11.00
2 Hrnčíř Jan
92
AC Mladá Boleslav o.s.
17.37
     
9.00
3 Vondráček Tomáš
92
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
17.59
     
8.00
4 Alaverdyan Argam
92
A. C. TEPO Kladno
17.60
     
6.50
  Svoboda Jakub
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
17.60
     
6.50
6 Vinš Martin
92
AC Mladá Boleslav o.s.
17.87
     
4.00
7 Vokoun Tomáš
92
A. C. TEPO Kladno
18.33
     
1.00
    
150 m/Žáci/Běh 2, w+1.1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Cysař Štěpán
92
USK Praha
17.73
     
5.00
2 Kebrle Lukáš
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
18.08
     
3.00
3 Řezníček Marek
93
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
18.09
     
2.00
4 Vitovský Jan
92
AK Olomouc
18.47
     
 
5 Blaha Dan
92
AK Olomouc
18.47
     
 
6 Benda Marek
92
AC Slovan Liberec
18.87
     
 
    
150 m/Žáci/Běh 3, w+0.3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kleinert Michal
92
USK Praha
18.67
     
 
2 Dvořák Michal
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
18.72
     
 
3 Kareš Petr
92
AC Slovan Liberec
19.32
     
 
4 Roštejnský Miroslav
94
AK Most
20.68
     
 
5 Povýšil Radek
93
AC Slovan Liberec
21.55
     
 
MB Melikant Jakub
93
A. C. TEPO Kladno
20.44
     
 
    
300 m/Žákyně/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Havlová Simona
92
TJ Vodní stavby Tábor
41.79
     
11.00
2 Hrudková Anna
93
TJ Lokomotiva Beroun
43.39
     
9.00
3 Soprová Pavlína
93
ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.
43.46
     
8.00
4 Kodrová Kateřina
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
43.52
     
7.00
5 Kvapilová Lucie
92
TJ Šumperk
44.14
     
5.00
6 Pišová Alice
92
TJ Slezan Frýdek-Místek
44.34
     
3.00
7 Němečková Kateřina
94
TJ Šumperk
44.63
     
2.00
8 Janeková Nicol Alžběta
93
AK Zlín
44.69
     
1.00
    
300 m/Žákyně/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kvardová Bára
92
TJ Lokomotiva Břeclav
43.65
     
6.00
2 Štychová Martina
92
TJ Klatovy
44.15
     
4.00
3 Chládková Denisa
95
TJ Vodní stavby Tábor
44.85
     
 
4 Lánská Kristýna
92
TJ Lokomotiva Břeclav
45.27
     
 
5 Prouzová Kateřina
94
TJ Lokomotiva Beroun
45.31
     
 
6 Ptáková Kristýna
93
TJ Vodní stavby Tábor
46.79
     
 
7 Černá Nikola
93
TJ Vodní stavby Tábor
46.87
     
 
8 Šoukalová Jitka
94
TJ Vodní stavby Tábor
47.66
     
 
    
300 m/Žákyně/Běh 3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Šimečková Kateřina
92
AK Zlín
45.79
     
 
2 Čaganová Petra
93
TJ Slezan Frýdek-Místek
46.66
     
 
3 Slováková Lucie
93
TJ Slezan Frýdek-Místek
46.80
     
 
4 Kříčková Veronika
92
AK Zlín
47.14
     
 
5 Procházková Klára
94
ŠAK ZŠ Pardubice
47.31
     
 
6 Sačková Eliška
94
TJ Slezan Frýdek-Místek
49.93
     
 
7 Kotková Lenka
93
ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.
50.24
     
 
8 Rybičková Markéta
93
ŠAK ZŠ Pardubice
51.23
     
 
    
300 m/Žáci/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Vinš Martin
92
AC Mladá Boleslav o.s.
36.74
     
11.00
2 Vondráček Tomáš
92
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
37.18
     
9.00
3 Alaverdyan Argam
92
A. C. TEPO Kladno
37.69
     
8.00
4 Havel Václav
92
AC Slovan Liberec
38.44
     
7.00
5 Svoboda Jakub
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
38.72
     
6.00
6 Malecký Tomáš
93
AK Most
38.80
     
5.00
7 Halaj Lukáš
92
TJ Bohumín
38.86
     
4.00
8 Benda Marek
92
AC Slovan Liberec
40.03
     
 
    
300 m/Žáci/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Bulko Petr
92
AK Olomouc
39.60
     
3.00
2 Schlimbach Vojtěch
92
AK Olomouc
39.80
     
2.00
3 Poruba Jakub
92
USK Praha
39.99
     
1.00
4 Zajíc Jan
92
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
40.01
     
 
5 Svoboda Daniel
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
40.06
     
 
6 Folprecht Marek
92
A. C. TEPO Kladno
40.34
     
 
7 Mudroch Matěj
93
AC Slovan Liberec
42.00
     
 
  Svoboda Jindřich
93
AC Mladá Boleslav o.s.
NF
     
 
    
300 m/Žáci/Běh 3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Honka Ondřej
93
TJ Sokol Opava
41.56
     
 
2 Pospíšil Šimon
92
A. C. TEPO Kladno
42.42
     
 
3 Bílek Jiří
92
AK Most
43.07
     
 
4 Klesnil Martin
92
A. C. TEPO Kladno
43.62
     
 
5 Arnaudov Filip
92
A. C. TEPO Kladno
43.82
     
 
6 Višinka Tomáš
92
AK Olomouc
44.02
     
 
7 Antsiou Christian
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
44.35
     
 
8 Jirka Jan
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
44.74
     
 
    
800 m/Žákyně/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Jeníková Eva
92
ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.
2:21.45
     
11.00
2 Kvardová Bára
92
TJ Lokomotiva Břeclav
2:22.37
     
9.00
3 Rožcová Lucie
92
ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.
2:29.11
     
7.00
4 Marková Beáta
93
TJ Slezan Frýdek-Místek
2:30.52
     
5.00
5 Kmentová Katka
93
TJ Vodní stavby Tábor
2:33.06
     
2.00
6 Prouzová Kateřina
94
TJ Lokomotiva Beroun
2:33.13
     
1.00
7 Hořejší Kamila
92
TJ Vodní stavby Tábor
2:37.98
     
 
8 Šoukalová Jitka
94
TJ Vodní stavby Tábor
2:39.49
     
 
9 Horáková Alena
93
TJ Lokomotiva Břeclav
2:47.71
     
 
    
800 m/Žákyně/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Tancerová Anna
94
TJ Lokomotiva Břeclav
2:27.18
     
8.00
2 Gregovská Jarmila
95
TJ Lokomotiva Beroun
2:29.70
     
6.00
3 Šlechtová Štěpánka
92
TJ Klatovy
2:30.83
     
4.00
4 Čelůstková Gabra
92
AK Zlín
2:32.67
     
3.00
5 Pavlů Michaela
94
TJ Šumperk
2:34.40
     
 
6 Procházková Klára
94
ŠAK ZŠ Pardubice
2:35.93
     
 
7 Morávková Anélie
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
2:37.07
     
 
8 Pišová Alice
92
TJ Slezan Frýdek-Místek
2:37.54
     
 
9 Slováková Lucie
93
TJ Slezan Frýdek-Místek
2:42.45
     
 
    
800 m/Žáci/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Vinš Martin
92
AC Mladá Boleslav o.s.
2:01.97
     
11.00
2 Halaj Lukáš
92
TJ Bohumín
2:03.33
     
9.00
3 Havel Václav
92
AC Slovan Liberec
2:08.82
     
8.00
4 Bulko Petr
92
AK Olomouc
2:09.71
     
7.00
5 Pospíšil Šimon
92
A. C. TEPO Kladno
2:11.20
     
6.00
6 Hořínek Martin
92
TJ Sokol Opava
2:16.73
     
5.00
7 Kubový Petr
92
AC Mladá Boleslav o.s.
2:17.35
     
4.00
8 Sluka Petr
93
USK Praha
2:24.24
     
3.00
9 Klesnil Martin
92
A. C. TEPO Kladno
2:24.31
     
2.00
10 Chylek Lukáš
93
TJ Bohumín
2:25.29
     
1.00
11 Gašpar Dominik
92
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
2:31.10
     
 
12 Berka Kryštof
94
USK Praha
2:31.12
     
 
13 Rubeš Michael
94
AK Most
2:36.84
     
 
  Petr Kryštof
94
AK Most
DQ
     
 
  Cícha Jan
95
AC Slovan Liberec
DQ
     
 
   Závodníci Cícha a Petr byli diskvalifikováni pro předčasné seběhnutí.
1500 m/Žákyně/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Vávrová Adéla
92
TJ Lokomotiva Beroun
5:09.35
     
11.00
2 Rožcová Tereza
92
ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.
5:09.51
     
9.00
3 Fesslová Kateřina
92
TJ Lokomotiva Břeclav
5:13.34
     
8.00
4 Matušková Ivana
92
TJ Slezan Frýdek-Místek
5:15.61
     
7.00
5 Šambergerová Anna
95
TJ Klatovy
5:18.83
     
6.00
6 Olejníčková Martina
93
TJ Lokomotiva Břeclav
5:25.27
     
5.00
7 Koudelková Zuzana
93
AK Zlín
5:28.18
     
4.00
8 Šonková Jana
92
TJ Vodní stavby Tábor
5:28.30
     
3.00
9 Šambergerová Barbora
97
TJ Klatovy
5:29.85
     
2.00
10 Pešavová Kateřina
92
ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.
5:34.56
     
1.00
11 Škopová Kateřina
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
5:47.62
     
 
12 Kašparová Jarmila
92
TJ Šumperk
5:53.54
     
 
13 Čaganová Petra
93
TJ Slezan Frýdek-Místek
6:04.35
     
 
  Dostálová Aneta
94
ŠAK ZŠ Pardubice
NF
     
 
  Šimáková Dominika
93
TJ Vodní stavby Tábor
NF
     
 
  Vašíčková Nela
95
TJ Vodní stavby Tábor
NP
     
 
    
1500 m/Žáci/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Schlimbach Vojtěch
92
AK Olomouc
4:42.55
     
11.00
2 Lampa David
92
TJ Sokol Opava
4:43.54
     
9.00
3 Zajíc Jan
92
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
4:45.18
     
8.00
4 Auersvald Miloš
92
A. C. TEPO Kladno
4:49.01
     
7.00
5 Drábek Adam
92
AC Slovan Liberec
4:50.11
     
6.00
6 Baborák Jan
92
AC Mladá Boleslav o.s.
4:53.56
     
5.00
7 Cileček Bronislav
92
AK Olomouc
4:54.84
     
4.00
8 Suchý Michal
94
AC Mladá Boleslav o.s.
4:56.71
     
3.00
9 Zaoral Daniel
93
TJ Sokol Opava
5:02.59
     
2.00
10 Kala Michal
92
AC Slovan Liberec
5:07.38
     
1.00
11 Hána Jakub
94
A. C. TEPO Kladno
5:08.57
     
 
12 Polák Jan
94
USK Praha
5:09.18
     
 
13 Levický Ondřej
93
AK Most
5:11.51
     
 
14 Cedivoda Lukáš
92
TJ Bohumín
5:12.44
     
 
    
3000 m/Žáci/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Mlčoch Bedřich
94
AC Mladá Boleslav o.s.
10:06.84
     
11.00
2 Mazur Jan
92
TJ Sokol Opava
10:46.86
     
9.00
3 Ruprecht Adam
92
TJ Sokol Opava
10:51.79
     
8.00
4 Vymetal Radek
93
AK Most
11:03.03
     
7.00
5 Strejc Marek
94
AK Most
11:03.36
     
6.00
6 Lhoták Marek
93
A. C. TEPO Kladno
11:05.77
     
5.00
7 Rossmanith Vojtěch
93
TJ Sokol Opava
11:07.42
     
4.00
8 Mikulka Jan
92
AK Olomouc
11:13.84
     
3.00
9 Šlégl Jiří
92
AC Mladá Boleslav o.s.
11:19.77
     
2.00
10 Kratochvíl Ondřej
93
TJ Bohumín
11:29.76
     
1.00
11 Calda Vladimír
93
AC Slovan Liberec
11:55.94
     
 
12 Kroščen Mário
93
TJ Bohumín
12:19.64
     
 
13 Parma Daniel
93
TJ Bohumín
12:19.66
     
 
14 Vondráček Radek
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
13:12.43
     
 
    
100 m překážek/Žákyně/Běh 1, w+0.7
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Mikešová Markéta
92
TJ Vodní stavby Tábor
14.79
     
11.00
2 Soprová Pavlína
93
ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.
14.88
     
9.00
3 Hlavatá Karolina
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
14.90
     
8.00
4 Skopalová Kateřina
92
TJ Šumperk
15.03
     
7.00
5 Toufarová Kristýna
92
AK Zlín
15.04
     
6.00
6 Přívarová Aneta
92
AK Zlín
15.56
     
4.00
7 Komrsková Aneta
92
AK Zlín
15.60
     
3.00
8 Štáhlová Zuzana
92
TJ Lokomotiva Břeclav
15.84
     
2.00
    
100 m překážek/Žákyně/Běh 2, w+0.2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Hamáčková Barbora
92
ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.
15.29
     
5.00
2 Michalská Klára
93
ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.
16.13
     
1.00
3 Šetelíková Lucie
93
TJ Vodní stavby Tábor
16.30
     
 
4 Luticová Hana
93
ŠAK ZŠ Pardubice
17.99
     
 
5 Koutská Kateřina (H)
93
ŠAK ZŠ Pardubice
18.08
     
 
  Dorazilová Bára
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
NF
     
 
    
100 m překážek/Žákyně/Běh 3, w+0.0
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Antušková Lenka
92
ŠAK ZŠ Pardubice
17.34
     
 
2 Šturmová Klára
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
17.44
     
 
3 Kliková Barbora
93
TJ Lokomotiva Beroun
17.65
     
 
4 Kadlčíková Nikol
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
18.52
     
 
5 Ulrichová Natálie
93
TJ Klatovy
18.96
     
 
6 Machová Dominika
93
ŠAK ZŠ Pardubice
21.46
     
 
    
100 m překážek/Žákyně/Běh 4, w+0.7
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Vašíčková Klára
92
TJ Vodní stavby Tábor
17.45
     
 
2 Černá Nikola
93
TJ Vodní stavby Tábor
18.49
     
 
3 Truksová Karolína
93
TJ Šumperk
18.62
     
 
4 Strnadová Nikola
93
TJ Klatovy
20.05
     
 
5 Skleničková Gabriela
94
TJ Lokomotiva Beroun
21.17
     
 
    
100 m překážek/Žáci/Běh 1, w+0.7
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Hrnčíř Jan
92
AC Mladá Boleslav o.s.
13.62
     
11.00
2 Sedlák Václav
93
AK Most
13.74
     
9.00
3 Brückler Jaroslav
92
AC Slovan Liberec
14.21
     
8.00
4 Šlosárek Radim
92
TJ Sokol Opava
14.44
     
7.00
5 Opravil Ivo
92
TJ Sokol Opava
14.63
     
6.00
6 Chvála Matěj
93
AC Slovan Liberec
14.79
     
5.00
7 Vašátko Stanislav
92
AC Slovan Liberec
14.87
     
4.00
  Friedel Tomáš
92
TJ Bohumín
NP
     
 
    
100 m překážek/Žáci/Běh 2, w+0.9
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kleinert Michal
92
USK Praha
15.39
     
3.00
2 Němec Tomáš
92
USK Praha
15.53
     
2.00
3 Macura Tomáš
93
A. C. TEPO Kladno
15.68
     
1.00
4 Weinhold David
92
TJ Sokol Opava
15.70
     
 
5 Chundela Jakub
93
USK Praha
15.80
     
 
6 Mai Walter
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
16.69
     
 
7 Smeták David
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
17.06
     
 
8 Mizera Vojtěch
92
AC Slovan Liberec
18.78
     
 
    
200 m překážek/Žákyně/Běh 1, w+0.8
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Mikešová Markéta
92
TJ Vodní stavby Tábor
29.88
     
11.00
2 Řehounková Nikola
93
ŠAK ZŠ Pardubice
30.12
     
9.00
3 Jeníková Eva
92
ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.
30.25
     
8.00
4 Skopalová Kateřina
92
TJ Šumperk
30.30
     
7.00
5 Soprová Pavlína
93
ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.
30.72
     
6.00
6 Horňáčková Nikola
93
TJ Slezan Frýdek-Místek
31.17
     
5.00
7 Toufarová Kristýna
92
AK Zlín
31.85
     
3.00
    
200 m překážek/Žákyně/Běh 2, w+0.5
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Hamáčková Barbora
92
ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.
31.33
     
4.00
2 Straková Barbora
92
ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.
31.92
     
2.00
3 Štáhlová Zuzana
92
TJ Lokomotiva Břeclav
32.09
     
1.00
4 Martínková Monika
92
TJ Lokomotiva Beroun
32.33
     
 
5 Šetelíková Lucie
93
TJ Vodní stavby Tábor
32.54
     
 
6 Šturmová Klára
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
33.46
     
 
7 Horňáková Lucie
94
AK Zlín
36.40
     
 
    
200 m překážek/Žákyně/Běh 3, w+0.2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Ličková Michaela
92
TJ Lokomotiva Břeclav
34.32
     
 
2 Vašíčková Klára
92
TJ Vodní stavby Tábor
34.84
     
 
3 Hnilicová Vladislava
93
AK Zlín
35.19
     
 
4 Kadlčíková Nikol
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
35.78
     
 
5 Ulrichová Natálie
93
TJ Klatovy
37.75
     
 
  Truksová Jana
92
TJ Šumperk
NP
     
 
    
200 m překážek/Žákyně/Běh 4, w+0.4
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Sachová Zuzana
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
33.78
     
 
2 Koutská Kateřina (H)
93
ŠAK ZŠ Pardubice
34.51
     
 
3 Machová Dominika
93
ŠAK ZŠ Pardubice
35.33
     
 
4 Kliková Barbora
93
TJ Lokomotiva Beroun
35.94
     
 
5 Červená Kateřina
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
37.18
     
 
    
200 m překážek/Žáci/Běh 1, w+0.0
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Hrnčíř Jan
92
AC Mladá Boleslav o.s.
26.86
     
11.00
2 Brückler Jaroslav
92
AC Slovan Liberec
27.50
     
9.00
3 Vokoun Tomáš
92
A. C. TEPO Kladno
28.31
     
8.00
4 Sedlák Václav
93
AK Most
28.35
     
7.00
5 Kebrle Lukáš
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
28.94
     
6.00
6 Friedel Tomáš
92
TJ Bohumín
29.11
     
2.00
  Břustek Miroslav
93
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
NP
     
 
    
200 m překážek/Žáci/Běh 2, w+0.5
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Vašátko Stanislav
92
AC Slovan Liberec
28.97
     
5.00
2 Opravil Ivo
92
TJ Sokol Opava
29.04
     
4.00
3 Svoboda Daniel
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
29.09
     
3.00
4 Stuchlík Michal
93
TJ Bohumín
30.58
     
1.00
5 Koběluš Jan
93
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
30.72
     
 
6 Novák Lukáš
93
AC Mladá Boleslav o.s.
31.23
     
 
7 Macura Tomáš
93
A. C. TEPO Kladno
31.28
     
 
8 Zerza Lukáš
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
31.50
     
 
    
200 m překážek/Žáci/Běh 3, w+0.0
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Smeták David
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
30.97
     
 
2 Wudy Josef
94
AC Mladá Boleslav o.s.
31.35
     
 
3 Topolánek Tomáš
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
31.55
     
 
4 Ondračka Daniel
93
USK Praha
32.52
     
 
5 Posekaný Lukáš
92
A. C. TEPO Kladno
32.87
     
 
  Weinhold David
92
TJ Sokol Opava
NF
     
 
  Šrom Jan
93
AK Olomouc
NP
     
 
    
1500 m překážek/Žáci/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Bláha Petr
93
TJ Sokol Opava
4:47.81
     
11.00
2 Hrudka Jakub
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
4:53.94
     
9.00
3 Plasgura David
92
TJ Bohumín
4:58.15
     
8.00
4 Soustružník Ondřej
92
AC Mladá Boleslav o.s.
5:04.43
     
7.00
5 Sýkora Jan
92
TJ Sokol Opava
5:04.67
     
6.00
6 Soudil Robin
93
AC Mladá Boleslav o.s.
5:15.80
     
5.00
7 Klein Michal
93
TJ Sokol Opava
5:18.96
     
4.00
8 Trefilík Zdeněk
93
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
5:20.16
     
3.00
9 Nižník Vlastimil
92
AK Most
5:21.79
     
2.00
10 Kotek Jan
93
AC Slovan Liberec
5:22.21
     
1.00
11 Pecha Radek
92
AK Olomouc
5:41.92
     
 
12 Vlček Václav
93
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
5:45.16
     
 
13 Gronowski Michal
92
AK Most
5:45.34
     
 
14 Vasilievič David
92
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
5:50.90
     
 
15 Škrinar Eduard
93
USK Praha
5:50.99
     
 
16 Kondr Lukáš
93
AK Most
5:51.09
     
 
17 Čerbačeský Ondřej
92
USK Praha
5:57.15
     
 
18 Gremlica Ondřej
92
AK Olomouc
6:10.07
     
 
    
4 x 60 m/Žákyně/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Rohlenová, Timová, Kodrová, Hlavatá
 
SK ZŠ Jeseniova Praha
31.32
     
11.00
2 60A - Černochová, Henešová, Janeková, Horňáková
 
AK Zlín
31.74
     
9.00
3 Klepáčová, Svobodová, Liberdová, Radová
 
TJ Slezan Frýdek-Místek
32.41
     
8.00
4 Blažejová, Stáhlová, Lánská, Lišková
 
TJ Lokomotiva Břeclav
32.64
     
6.50
  Antušková, Kratochvílová, Luticová, Šildová
 
ŠAK ZŠ Pardubice
32.64
     
6.50
6 Pavlínová, Rožcová L.+T., Straková
 
ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.
32.97
     
4.00
7 Brožovská, Kmentová, Šoukalová, Zimmermannová
 
TJ Vodní stavby Tábor
33.01
     
3.00
8 Vávrová, Skleničková, houšková, Gregovská
 
TJ Lokomotiva Beroun
35.07
     
 
    
4 x 60 m/Žákyně/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Domská, Opekarová, Dubová, Kvapilová
 
TJ Šumperk
32.89
     
5.00
2 Pavlicová, Andresová, Šturmová, Rohlenová K.
 
SK ZŠ Jeseniova Praha
33.02
     
2.00
3 Žišková, Moskořová, Sačková, Vepřeková
 
TJ Slezan Frýdek-Místek
34.04
     
 
4 Šimáková, Janovská, Pincová, Koubová
 
TJ Vodní stavby Tábor
34.52
     
 
5 Vítová, Michálková, Motková, Ladrová
 
ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.
34.94
     
 
6 Ernestová, havlíčková, Holubová, Kodrasová
 
TJ Lokomotiva Beroun
34.99
     
 
7 Kreuserová, Shklyarská, Strnadová, Špererová
 
TJ Klatovy
35.24
     
 
  60B - Stupková, Trombíková, Šimečková, Prokopová
 
AK Zlín
DQ
     
 
    
4 x 60 m/Žákyně/Běh 3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Darazilová, kadlčíková, Ecksteinová, Havrdová
 
SK ZŠ Jeseniova Praha
33.66
     
1.00
2 Karešová, Koutská, Rybičková, Panchártková
 
ŠAK ZŠ Pardubice
33.70
     
 
3 60C - henešová B., Adamcová Hnilicová, Chmelová
 
AK Zlín
33.80
     
 
4 Škorpíková, Morávková, Očenášková, Kobernová
 
SK ZŠ Jeseniova Praha
33.91
     
 
5 Švédová, Pavlů, Truksová K., Drážná
 
TJ Šumperk
34.09
     
 
6 Macounová, Mrnková, Kroupová, Čermáková
 
ŠAK ZŠ Pardubice
35.80
     
 
    
4 x 60 m/Žáci/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Weinhold, Troják, Kuča, opravil
 
TJ Sokol Opava
29.62
     
9.00
2 Poruba, Alfery, Chundela, Šádí
 
USK Praha
29.86
     
7.00
3 Kotek, Sita, Kareš, Vašátko
 
AC Slovan Liberec
30.40
     
6.00
4 Nwersisjan, Macura, Klos, Folprecht
 
A. C. TEPO Kladno
31.25
     
4.00
5 Kroščen, Pompa, Cdedivoda, Staniek
 
TJ Bohumín
31.69
     
 
6 Svárovský, Siegl, Wudy J., Soustružník
 
AC Mladá Boleslav o.s.
31.70
     
 
7 Koběluš, Obdržálek, Hána, Vlček
 
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
31.71
     
 
  Radouš, Miškovský, Tesař, Svoboda
 
A. C. TEPO Kladno
DQ
     
 
    
4 x 60 m/Žáci/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Maskaluk, Hlásek, Dvolřák, Škvára
 
SK ZŠ Jeseniova Praha
29.28
     
11.00
2 Vitovský, Schlimbach, Macho, Kučera
 
AK Olomouc
29.84
     
8.00
3 Dobeš, Hořínek, Kupka, Bělica
 
TJ Sokol Opava
31.15
     
5.00
4 Bílek, Nižník, Šlapák, Hrubeš
 
AK Most
31.48
     
2.00
5 Antsion, Topolánek, Mai, Zerza
 
SK ZŠ Jeseniova Praha
31.66
     
1.00
6 Nguyen, Kala, Povýšil, Mudroch
 
AC Slovan Liberec
31.93
     
 
7 Brabenec, Heczko, Chýlek L., Kratochvíl
 
TJ Bohumín
32.27
     
 
8 Wudy P., Kubový, Soudil, Mlčoch
 
AC Mladá Boleslav o.s.
33.20
     
 
    
4 x 60 m/Žáci/Běh 3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Gronowski, Michajlov, Pavelka, Liebig
 
AK Most
31.40
     
3.00
2 Hrudka, Gotlieb, Matouš, Novotný
 
SK ZŠ Jeseniova Praha
32.54
     
 
3 Arnauldov, Markup, Benesch, Pužman,
 
A. C. TEPO Kladno
33.00
     
 
4 Rubeš, Babov, Počta, Jirka
 
SK ZŠ Jeseniova Praha
33.22
     
 
5 Berka, Škrinár, Čerbučeský, Ondračka
 
USK Praha
33.36
     
 
6 Polák, Valášek, Horák, Němec
 
USK Praha
33.44
     
 
7 Strejc, Rožtejnský, Vymetal, Petr
 
AK Most
33.60
     
 
  Trefilík, Macháček, Gašpar, Davidovič
 
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
DQ
     
 
    
3 x 300 m/Žákyně/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Marková, Horňáčková, Slováková
 
TJ Slezan Frýdek-Místek
2:15.07
     
11.00
2 Hrudková, Šedigá, Prouzová
 
TJ Lokomotiva Beroun
2:15.24
     
9.00
3 Michalská, Rožcová T. +L.
 
ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.
2:15.76
     
8.00
4 300A - Křičková, Čelůstková, Šimečková,
 
AK Zlín
2:19.19
     
7.00
5 Blažejová, Lánská, Kvardová
 
TJ Lokomotiva Břeclav
2:20.33
     
6.00
6 Ptáková, Vašíčková, Vosátková
 
TJ Vodní stavby Tábor
2:20.49
     
5.00
7 Zimová, Rohlenová N. + K.
 
SK ZŠ Jeseniova Praha
2:22.53
     
1.00
8 Panchártková, Machová, Procházková
 
ŠAK ZŠ Pardubice
2:27.42
     
 
    
3 x 300 m/Žákyně/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Radová, Šmídová, Čaganová
 
TJ Slezan Frýdek-Místek
2:21.42
     
3.00
2 Kreuzerová, Šlechtová, Strnadová
 
TJ Klatovy
2:22.59
     
 
3 Vávrová, Houšková, Gregovská
 
TJ Lokomotiva Beroun
2:24.43
     
 
4 300B - koudelková, Hnilicová, Horňáková
 
AK Zlín
2:24.60
     
 
5 Hnojnová, Turanská, Zimmermennová
 
TJ Vodní stavby Tábor
2:25.95
     
 
6 Straková, Vítová, Michálková
 
ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.
2:28.71
     
 
  Němečková, Švédová, Pavlů
 
TJ Šumperk
DQ
     
 
  Morávková, Škorpíková, Očenášková
 
SK ZŠ Jeseniova Praha
DQ
     
 
    
3 x 300 m/Žákyně/Běh 3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Tancerová, Olejníčková, Horáková
 
TJ Lokomotiva Beroun
2:20.80
     
4.00
2 Křemenová, Šonková, Vašíčková
 
TJ Vodní stavby Tábor
2:21.92
     
2.00
3 Vrbová, Janošiová, Ličková
 
TJ Lokomotiva Břeclav
2:27.07
     
 
4 Dubová, Truksová, Kašparová
 
TJ Šumperk
2:27.15
     
 
5 Andresová, Červená, Salmová
 
SK ZŠ Jeseniova Praha
2:29.64
     
 
6 Sačková, Matušková, Svobodová
 
TJ Slezan Frýdek-Místek
2:31.06
     
 
7 60B - Stupková, Trombíková, Šimečková, Prokopová
 
AK Zlín
2:32.20
     
 
8 Ernestová, havlíčková, Holubová, Kodrasová
 
TJ Lokomotiva Beroun
2:33.91
     
 
    
3 x 300 m/Žáci/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Benda, Mudroch, Havel
 
AC Slovan Liberec
1:59.88
     
11.00
2 Kupka, Bláha, Schindler
 
TJ Sokol Opava
2:01.39
     
9.00
3 Stuchlík, Halaj, Friedel
 
TJ Bohumín
2:02.07
     
8.00
4 Kondr, Nižník, Malecký
 
AK Most
2:03.04
     
7.00
5 Soustružník, Mlčoch, Šlegl
 
AC Mladá Boleslav o.s.
2:07.57
     
6.00
6 Miškovský, Arnaudov, Folprecht
 
A. C. TEPO Kladno
2:08.67
     
4.00
7 Mai, Hrudka, Svoboda D.
 
SK ZŠ Jeseniova Praha
2:10.95
     
2.00
  Zajíc, Vondráček, Trefilík
 
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
DQ
     
 
    
3 x 300 m/Žáci/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Gremlica, Macho, Kučera
 
AK Olomouc
2:08.09
     
5.00
2 Kala, Cícha, Kotek
 
AC Slovan Liberec
2:10.93
     
3.00
3 Wudy J., Kubový, Svárovský
 
AC Mladá Boleslav o.s.
2:12.40
     
 
4 Svoboda M., Klesnil, Pospíšil
 
A. C. TEPO Kladno
2:13.15
     
 
5 Staniek, Brabenec, Heczko
 
TJ Bohumín
2:14.51
     
 
6 Sluka, Polák, Horák
 
USK Praha
2:16.53
     
 
  Donbeš, Troják, Hořínek
 
TJ Sokol Opava
DQ
     
 
  Vlček, Obdržálek, Gašpar
 
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
DQ
     
 
    
3 x 300 m/Žáci/Běh 3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Bílek, Gronowski, Liebig
 
AK Most
2:11.04
     
1.00
2 Zerza, Smeták, Hlásek
 
SK ZŠ Jeseniova Praha
2:14.14
     
 
3 Nguyen, Calda, Povýšil
 
AC Slovan Liberec
2:14.46
     
 
4 Ondračka, Valášek, Berka
 
USK Praha
2:17.76
     
 
5 Lhoták, Auersvald, Nersisjan
 
A. C. TEPO Kladno
2:17.87
     
 
6 Babor, Rubeš, Jirka
 
SK ZŠ Jeseniova Praha
2:23.45
     
 
    
3 x 300 m/Žáci/Běh 4
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Michajlov, Strejc, Rubeš
 
AK Most
2:16.11
     
 
2 Hána, Davidovič, Macháček
 
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
2:18.35
     
 
3 Pavelka, Petr, Levický
 
AK Most
2:21.57
     
 
4 Počta, Antsion, Matouš
 
SK ZŠ Jeseniova Praha
2:23.26
     
 
5 Benesch, Hána, Markup
 
A. C. TEPO Kladno
2:30.57
     
 
    
skok vysoký/Žákyně/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Komínková Linda
92
TJ Lokomotiva Břeclav
1.60
     
11.00
2 Hamáčková Barbora
92
ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.
1.54
     
9.00
3 Hořejší Kamila
92
TJ Vodní stavby Tábor
1.51
     
8.00
4 Krutáková Eliška
93
TJ Lokomotiva Břeclav
1.48
     
7.00
6 Čermáková Zdeňka
92
ŠAK ZŠ Pardubice
1.48
     
6.00
7 Jandová Martina
92
TJ Klatovy
1.48
     
5.00
14 Komrsková Aneta
92
AK Zlín
1.48
     
4.00
8= Sklenářová Lucie
93
TJ Lokomotiva Beroun
1.45
     
2.50
8= Koubová Karolína
93
TJ Vodní stavby Tábor
1.45
     
2.50
10 Ecksteinová Marie-Luisa
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
1.40
     
1.00
11 Dvořáková Martina
92
TJ Šumperk
1.40
     
 
12= Kratochvílová Petra
92
TJ Lokomotiva Beroun
1.40
     
 
12= Ptáková Kristýna
93
TJ Vodní stavby Tábor
1.40
     
 
14= Liberdová Veronika
93
TJ Slezan Frýdek-Místek
1.35
     
 
14= Shklyarská Liliya
93
TJ Klatovy
1.35
     
 
16 Mošnová Nikola
95
ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.
1.35
     
 
  Dluhá Lucie
93
TJ Slezan Frýdek-Místek
0
     
 
  Křemenová Michaela
94
TJ Vodní stavby Tábor
0
     
 
  Karešová Kristýna
94
ŠAK ZŠ Pardubice
0
     
 
    
skok vysoký/Žáci/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Svoboda Ladislav
92
TJ Bohumín
1.79
     
11.00
2 Šlosárek Radim
92
TJ Sokol Opava
1.76
     
9.00
3 Sedlák Václav
93
AK Most
1.76
     
8.00
4 Chvála Matěj
93
AC Slovan Liberec
1.65
     
7.00
5 Kupka Daniel
92
TJ Sokol Opava
1.65
     
6.00
6 Lampa David
92
TJ Sokol Opava
1.60
     
5.00
7 Sita Martin
94
AC Slovan Liberec
1.60
     
4.00
8= Škvára Tomáš
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
1.60
     
2.00
8= Heczko Michal
92
TJ Bohumín
1.60
     
2.00
8= Čada David
93
AK Olomouc
1.60
     
2.00
11 Drábek Adam
92
AC Slovan Liberec
1.60
     
 
12= Dohnal Filip
92
AC Slovan Liberec
1.50
     
 
12= Kleinert Michal
92
USK Praha
1.50
     
 
12= Pavelka Ondřej
93
AK Most
1.50
     
 
15= Klos Milan
93
A. C. TEPO Kladno
1.50
     
 
15= Rubeš Josef
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
1.50
     
 
17 Sluka Petr
93
USK Praha
 
     
 
18 Baborák Jan
92
AC Mladá Boleslav o.s.
 
     
 
19 Brabenec Petr
93
TJ Bohumín
 
     
 
20 Němec Tomáš
92
USK Praha
 
     
 
21 Babor Marek
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
 
     
 
  
poř. 1.50 1.55 1.60 1.65 1.70 1.73 1.76 1.79 1.82 1.85
1 - - - O O O XO XXO XXX
2 O - - O O O XO XXX
3 O O O O O O XXO XXX
4 O XO XXO XO XXX
5 O O XO XXO XXX
6 O - O XXX
7 O XO XO XXX
8= O O XXO XXX
8= O O XXO XXX
8= O O XXO XXX
11 O XXO XXO XXX
12= O XXX
12= O XXX
12= O XXX
15= XXO XXX
15= XXO XXX
17 XXX
18 XXX
19 XXX
20 XXX
21 XXX
skok o tyči/Žákyně/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Skopalová Kateřina
92
TJ Šumperk
3.20
     
11.00
2 Jeníková Eva
92
ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.
2.90
     
9.00
3 Truksová Jana
92
TJ Šumperk
2.70
     
8.00
4 Vosátková Marie
92
TJ Vodní stavby Tábor
2.70
     
7.00
5 Marková Beáta
93
TJ Slezan Frýdek-Místek
2.60
     
6.00
6= Hrivnáková Ivona
93
TJ Šumperk
2.40
     
3.50
6= Truksová Karolína
93
TJ Šumperk
2.40
     
3.50
6= Hořejší Kamila
92
TJ Vodní stavby Tábor
2.40
     
3.50
6= Štýsová Eugenie
93
AK Zlín
2.40
     
3.50
10 Švédová Tereza
94
TJ Šumperk
2.40
     
1.00
11 Šlechtová Štěpánka
92
TJ Klatovy
2.40
     
 
12= Sachová Zuzana
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
2.20
     
 
12= Kmentová Katka
93
TJ Vodní stavby Tábor
2.20
     
 
14= Hnojnová Eliška
92
TJ Vodní stavby Tábor
2.20
     
 
14= Šmídová Anna
93
TJ Slezan Frýdek-Místek
2.20
     
 
16 Antušková Lenka
92
ŠAK ZŠ Pardubice
2.20
     
 
17 Pincová Monika
93
TJ Vodní stavby Tábor
2.00
     
 
18 Jandová Martina
92
TJ Klatovy
2.00
     
 
  Ratmanová Anna
93
ŠAK ZŠ Pardubice
0
     
 
  Adamcová Barbora
94
AK Zlín
0
     
 
  Moškořová Veronika
93
TJ Slezan Frýdek-Místek
NP
     
 
    
skok o tyči/Žáci/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kuča Martin
92
TJ Sokol Opava
3.60
     
11.00
2 Alfery Jan
92
USK Praha
3.50
     
9.00
3 Veverka Tomáš
92
TJ Sokol Opava
3.50
     
8.00
4 Posekaný Lukáš
92
A. C. TEPO Kladno
3.50
     
7.00
5 Dočkal Lukáš
92
AK Olomouc
3.40
     
6.00
6 Dvořák Dominik
92
USK Praha
3.30
     
5.00
7 Hofman Martin
92
AC Slovan Liberec
3.30
     
4.00
8 Pecha Radek
92
AK Olomouc
3.30
     
3.00
9 Chvála Matěj
93
AC Slovan Liberec
3.20
     
2.00
10 Honka Ondřej
93
TJ Sokol Opava
3.20
     
1.00
11= Douša Matěj
92
USK Praha
2.80
     
 
11= Mizera Vojtěch
92
AC Slovan Liberec
2.80
     
 
13 Drábek Adam
92
AC Slovan Liberec
2.80
     
 
14 Vasilievič David
92
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
2.80
     
 
15 Cysař Štěpán
92
USK Praha
2.60
     
 
16 Nguyen Tomáš
92
AC Slovan Liberec
2.60
     
 
  Vondráček Radek
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
0
     
 
  Sluka Petr
93
USK Praha
NP
     
 
  Keck Mario
92
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
NP
     
 
  Sedlák Matěj
92
USK Praha
NP
     
 
  
poř. 2.60 2.80 3.00 3.20 3.30 3.40 3.50 3.60 3.70
1 - - O O O X O XO XXX
2 - - O O O O O XXX
3 - O O O XO O XO XXX
4 - - XO O XXO XO XXO XXX
5 - XO O XO O XO XXX
6 - O O O O XXX
7 - O O XO O XXX
8 - O O XXO XXO XXX
9 - - O O XXX
10 - O O XXO XXX
11= O O XXX
11= - O XXX
13 XXO O XXX
14 O XO XXX
15 XO XXX
16 XXO XXX
  XXX
skok daleký/Žákyně/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Mikešová Markéta
92
TJ Vodní stavby Tábor
5.62
     
11.00
2 Rappová Anna-Marie
93
ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.
5.42
     
9.00
3 Komrsková Aneta
92
AK Zlín
5.19
     
8.00
4 Krutáková Eliška
93
TJ Lokomotiva Břeclav
5.05
     
7.00
5 Přívarová Aneta
92
AK Zlín
5.04
     
6.00
6 Horňáčková Nikola
93
TJ Slezan Frýdek-Místek
5.00
     
5.00
  Martínková Monika
92
TJ Lokomotiva Beroun
5.00
     
4.00
8 Chládková Denisa
95
TJ Vodní stavby Tábor
4.90
     
3.00
9 Šetelíková Lucie
93
TJ Vodní stavby Tábor
4.66
     
2.00
10 Řehounková Nikola
93
ŠAK ZŠ Pardubice
4.60
     
1.00
11 Koppová Monika
92
TJ Klatovy
4.57
     
 
12 Vosátková Marie
92
TJ Vodní stavby Tábor
4.49
     
 
13 Štychová Martina
92
TJ Klatovy
4.48
     
 
14 Havrdová Tereza
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
4.38
     
 
15 Holubová Magdaléna
95
TJ Vodní stavby Tábor
4.35
     
 
16 Karešová Kristýna
94
ŠAK ZŠ Pardubice
4.31
     
 
17 Drážná Aneta
92
TJ Šumperk
4.29
     
 
18 Dorazilová Bára
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
4.21
     
 
19 Luticová Hana
93
ŠAK ZŠ Pardubice
4.10
     
 
20 Ulrichová Natálie
93
TJ Klatovy
4.01
     
 
21 Krupová Romana
93
TJ Slezan Frýdek-Místek
3.84
     
 
22 Michalská Klára
93
ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.
3.58
     
 
23 Křemenová Michaela
94
TJ Vodní stavby Tábor
3.46
     
 
  Rudolfová Marcela
94
TJ Vodní stavby Tábor
NP
     
 
    
skok daleký/Žáci/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Břustek Miroslav
93
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
6.01
     
11.00
2 Dvořák Dominik
92
USK Praha
5.98
     
9.00
3 Svoboda Ladislav
92
TJ Bohumín
5.92
     
8.00
4 Kebrle Lukáš
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
5.78
     
7.00
5 Tesař Tomáš
92
A. C. TEPO Kladno
5.77
     
6.00
6 Stuchlík Michal
93
TJ Bohumín
5.52
     
5.00
7 Kuča Martin
92
TJ Sokol Opava
5.51
     
4.00
8 Blaha Dan
92
AK Olomouc
5.47
     
3.00
9 Vitovský Jan
92
AK Olomouc
5.46
     
2.00
10 Bělica David
93
TJ Sokol Opava
5.40
     
1.00
11 Macho Ondřej
93
AK Olomouc
5.35
     
 
12 Radouš Marek
92
A. C. TEPO Kladno
5.23
     
 
13 Sita Martin
94
AC Slovan Liberec
5.20
     
 
14 Novák Lukáš
93
AC Mladá Boleslav o.s.
5.18
     
 
15 Michajlov David
92
AK Most
5.03
     
 
16 Chundela Jakub
93
USK Praha
4.94
     
 
17 Pužman Vít
93
A. C. TEPO Kladno
4.78
     
 
18 Maskaluk Martin
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
4.75
     
 
19 Baborák Jan
92
AC Mladá Boleslav o.s.
4.58
     
 
20 Macháček Jan
92
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
4.36
     
 
  Hofman Martin
92
AC Slovan Liberec
NP
     
 
  Šlapák Martin
92
AK Most
NP
     
 
  Dohnal Filip
92
AC Slovan Liberec
NP
     
 
  
poř. 1. 2. 3.   4. 5. 6.
1 5.85\-0,1 5.74\-0,5 5.46\-0,5 5.85 5.49\-0,2 5.85\-0,8 6.01\-0,7
2 5.80\0,0 4.65\-0,3 5.26\-0,2 5.80 X\ 5.98\-1,9 5.98\-0,4
3 5.79\0,6 5.92\-0,4 3.14\-0,9 5.92 3.72\-0,8 5.64\-1,5 X\
4 5.72\-0,3 5.78\-0,3 5.65\-1,0 5.78 5.38\-1,0 5.51\-0,8 5.66\-0,8
5 4.86\-1,1 X\ 5.77\-1,1 5.77 X\ X\ X\
6 5.52\-0,5 4.64\-0,5 5.14\-0,9 5.52 X\ 5.38\-1,4 5.23\-1,4
7 -\ 5.27\-0,3 5.50\-0,2 5.50 5.48\-0,4 5.51\-0,9 5.32\-0,3
8 5.47\0,0 5.47\0,0 5.32\-0,3 5.47 5.38\-1,0 5.45\-1,1 4.57\-0,8
9 5.46\0,4 5.35\-0,1 X\ 5.46 \ \ \
10 5.39\-0,4 5.40\-0,5 4.94\-0,6 5.40 \ \ \
11 X\ X\ 5.35\-0,4 5.35 \ \ \
12 5.23\-0,2 4.99\-0,2 4.92\-0,2 5.23 \ \ \
13 4.46\-0,3 4.61\-0,6 5.20\-0,2 5.20 \ \ \
14 5.08\-0,5 5.10\-1,0 5.18\-0,1 5.18 \ \ \
15 4.66\0,0 5.03\-1,1 4.89\-0,5 5.03 \ \ \
16 4.94\0,3 4.81\1,3 4.91\-0,1 4.94 \ \ \
17 4.73\0,0 4.78\-0,7 4.55\-0,8 4.78 \ \ \
18 X\ X\ 4.75\-0,5 4.75 \ \ \
19 4.58\0,1 4.18\-0,8 4.52\-0,3 4.58 \ \ \
20 4.35\0,8 3.88\-0,5 4.36\-0,1 4.36 \ \ \
  \ \ \ 0 \ \ \
  \ \ \ 0 \ \ \
  \ \ \ 0 \ \ \
vrh koulí 3kg/Žákyně/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Křížová Jana
92
TJ Klatovy
12.10
     
11.00
2 Komínková Linda
92
TJ Lokomotiva Břeclav
11.96
     
9.00
3 Matoušková Lenka
93
TJ Lokomotiva Beroun
10.85
     
8.00
4 Siegelmannová Petra
92
TJ Klatovy
10.10
     
7.00
5 Zemanová Dominika
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
09.40
     
6.00
6 Kardošová Lenka
92
TJ Lokomotiva Břeclav
09.32
     
5.00
7 Pallová Gabriela
93
AK Zlín
09.24
     
4.00
8 Ratmanová Anna
93
ŠAK ZŠ Pardubice
09.10
     
3.00
9 Skokanová Irena
92
TJ Šumperk
09.09
     
2.00
10 Roubíčková Michaela
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
09.05
     
1.00
11 Malá Sabine
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
08.89
     
 
12 Chmelová Petra
92
AK Zlín
08.75
     
 
13 Kratochvílová Petra
92
TJ Lokomotiva Beroun
08.68
     
 
14 Drážná Aneta
92
TJ Šumperk
08.67
     
 
15 Liberdová Veronika
93
TJ Slezan Frýdek-Místek
08.50
     
 
16 Markalousová Karolína
92
ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.
08.49
     
 
17 Žáková Andrea
93
ŠAK ZŠ Pardubice
08.43
     
 
18 Koubová Karolína
93
TJ Vodní stavby Tábor
08.29
     
 
19 Karasová Kateřina
93
AK Zlín
08.13
     
 
20 Navrátilová Martina
92
TJ Klatovy
08.02
     
 
21 Pukyšová Vendula
92
TJ Šumperk
07.53
     
 
22 Říhová Nikola
93
ŠAK ZŠ Pardubice
07.43
     
 
    
vrh koulí 4kg/Žáci/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Komuenho Frederico
92
TJ Sokol Opava
14.71
     
11.00
2 Blažko Marek
93
AC Mladá Boleslav o.s.
14.00
     
9.00
3 Kotrba Lukáš
92
A. C. TEPO Kladno
13.28
     
8.00
4 Procházka Jakub
92
AC Mladá Boleslav o.s.
12.95
     
7.00
5 Horák Jakub
92
TJ Sokol Opava
12.27
     
6.00
6 Břustek Miroslav
93
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
12.10
     
5.00
7 Pumr Jaromír
93
AC Mladá Boleslav o.s.
12.04
     
4.00
8 Schindler Patrik
92
TJ Sokol Opava
11.97
     
3.00
9 Bartůněk David
93
USK Praha
11.90
     
2.00
10 Bulko Petr
92
AK Olomouc
11.76
     
1.00
11 Sehnal Rostislav
92
A. C. TEPO Kladno
11.69
     
 
12 Salajka Libor
93
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
11.48
     
 
13 Novák Martin
92
AK Olomouc
11.43
     
 
14 Hrubý Luboš
92
AK Most
11.10
     
 
15 Alfery Jan
92
USK Praha
11.08
     
 
16 Hanačík Viktor
92
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
10.88
     
 
17 Pompa Patrik
92
TJ Bohumín
10.80
     
 
18 Svatoň Petr
92
USK Praha
10.52
     
 
19 Bartoš Jaromír
93
AC Slovan Liberec
10.51
     
 
20 Wudy Patrik
94
AC Mladá Boleslav o.s.
10.37
     
 
21 Staněk Tomáš
92
TJ Bohumín
10.12
     
 
22 Kašpar Vojtěch
92
AC Mladá Boleslav o.s.
09.84
     
 
23 Burián Michal
92
AC Mladá Boleslav o.s.
09.54
     
 
  
poř. 1. 2. 3.   4. 5. 6.
1 X X 14.71 14.71 14.49 14.50 14.11
2 13.11 13.28 X 13.28 13.15 13.72 14.00
3 12.17 13.10 12.49 13.10 12.97 13.28 X
4 11.48 12.16 11.81 12.16 12.33 12.95 12.68
5 - 12.13 11.75 12.13 12.20 12.27 -
6 12.10 11.58 11.38 12.10 11.93 11.87 -
7 10.49 12.04 11.45 12.04 11.60 11.91 12.04
8 11.97 11.44 11.637 11.97 11.71 11.30 11.63
9 11.78 11.90 11.66 11.90      
10 - 11.50 11.76 11.76      
11 X 10.02 11.69 11.69      
12 11.44 10.75 11.48 11.48      
13 11.27 X 11.43 11.43      
14 11.10 10.51 10.23 11.10      
15 11.08 10.45 10.93 11.08      
16 10.87 10.77 10.88 10.88      
17 10.71 10.66 10.80 10.80      
18 10.21 10.52 10.417 10.52      
19 10.23 10.51 10.05 10.51      
20 09.15 X 10.37 10.37      
21 09.04 10.12 09.98 10.12      
22 09.84 09.37 - 09.84      
23 08.84 09.54 X 09.54      
hod diskem 1kg/Žákyně/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Křížová Jana
92
TJ Klatovy
27.30
     
11.00
2 Šedivá Irena
92
TJ Lokomotiva Beroun
27.28
     
9.00
3 Kratochvílová Markéta
92
ŠAK ZŠ Pardubice
26.24
     
8.00
4 Komínková Linda
92
TJ Lokomotiva Břeclav
26.17
     
7.00
5 Pallová Gabriela
93
AK Zlín
25.57
     
6.00
6 Zemanová Dominika
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
24.06
     
5.00
7 Kardošová Lenka
92
TJ Lokomotiva Břeclav
23.82
     
4.00
8 Matoušková Lenka
93
TJ Lokomotiva Beroun
22.89
     
3.00
9 Siegelmannová Petra
92
TJ Klatovy
22.01
     
2.00
10 Krčmářová Anna
93
AK Zlín
20.50
     
1.00
11 Skokanová Irena
92
TJ Šumperk
20.25
     
 
12 Markalousová Karolína
92
ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.
20.11
     
 
13 Špererová Iveta
93
TJ Klatovy
20.05
     
 
14 Černá Nikola
93
TJ Vodní stavby Tábor
20.01
     
 
15 Pukyšová Vendula
92
TJ Šumperk
19.44
     
 
16 Navrátilová Martina
92
TJ Klatovy
19.38
     
 
17 Karasová Kateřina
93
AK Zlín
19.28
     
 
18 Čermáková Zdeňka
92
ŠAK ZŠ Pardubice
19.24
     
 
19 Vondrová Lenka
93
TJ Lokomotiva Beroun
16.89
     
 
20 Zimmermannová Zlata
93
TJ Vodní stavby Tábor
16.40
     
 
21 Trombíková Terezie
93
AK Zlín
16.26
     
 
22 Hofmanová Adriana
92
TJ Slezan Frýdek-Místek
15.98
     
 
23 Janovská Štěpánka
93
TJ Vodní stavby Tábor
15.35
     
 
    
hod diskem 1kg/Žáci/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Komuenho Frederico
92
TJ Sokol Opava
40.51
     
11.00
2 Svoboda Ladislav
92
TJ Bohumín
39.21
     
9.00
3 Pumr Jaromír
93
AC Mladá Boleslav o.s.
39.02
     
8.00
4 Škvára Tomáš
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
38.19
     
7.00
5 Šlosárek Radim
92
TJ Sokol Opava
37.90
     
6.00
6 Procházka Jakub
92
AC Mladá Boleslav o.s.
35.08
     
5.00
7 Salajka Libor
93
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
34.89
     
4.00
8 Sehnal Rostislav
92
A. C. TEPO Kladno
34.16
     
3.00
9 Vrba Petr
92
AK Most
33.78
     
2.00
10 Kotrba Lukáš
92
A. C. TEPO Kladno
33.69
     
1.00
11 Pompa Patrik
92
TJ Bohumín
33.65
     
 
12 Novák Martin
92
AK Olomouc
32.56
     
 
13 Staněk Tomáš
92
TJ Bohumín
32.41
     
 
14 Hofman Martin
92
AC Slovan Liberec
30.107
     
 
15 Posekaný Lukáš
92
A. C. TEPO Kladno
29.35
     
 
16 Svatoň Petr
92
USK Praha
29.27
     
 
17 Blažko Marek
93
AC Mladá Boleslav o.s.
29.05
     
 
18 Markup Lukáš
92
A. C. TEPO Kladno
27.22
     
 
19 Topolánek Tomáš
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
25.49
     
 
20 Vasilievič David
92
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
25.22
     
 
21 Douša Matěj
92
USK Praha
24.97
     
 
22 Kašpar Vojtěch
92
AC Mladá Boleslav o.s.
18.60
     
 
  Bartůněk David
93
USK Praha
0
     
 
    
hod kladivem 3kg/Žákyně/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Markalousová Karolína
92
ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.
41.64
     
11.00
2 Kakosová Aneta
93
ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.
41.50
     
9.00
3 Siegelmannová Petra
92
TJ Klatovy
37.43
     
8.00
4 Pallová Gabriela
93
AK Zlín
35.65
     
7.00
5 Ladrová Jana
92
ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.
34.71
     
6.00
6 Krčmářová Anna
93
AK Zlín
31.15
     
5.00
7 Hofmanová Adriana
92
TJ Slezan Frýdek-Místek
29.96
     
4.00
8 Karasová Kateřina
93
AK Zlín
29.79
     
3.00
9 Zemanová Dominika
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
27.28
     
2.00
10 Křížová Jana
92
TJ Klatovy
25.16
     
1.00
11 Malá Sabine
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
22.51
     
 
12 Dvořáková Martina
92
TJ Šumperk
22.43
     
 
13 Kardošová Lenka
92
TJ Lokomotiva Břeclav
20.20
     
 
14 Vondrová Lenka
93
TJ Lokomotiva Beroun
18.64
     
 
15 Skokanová Irena
92
TJ Šumperk
18.48
     
 
16 Vrbatová Hana
93
ŠAK ZŠ Pardubice
15.75
     
 
  Pukyšová Vendula
92
TJ Šumperk
0
     
 
    
hod kladivem 4kg/Žáci/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kotrba Lukáš
92
A. C. TEPO Kladno
52.45
     
11.00
2 Sehnal Rostislav
92
A. C. TEPO Kladno
44.04
     
9.00
3 Pumr Jaromír
93
AC Mladá Boleslav o.s.
42.51
     
8.00
4 Vrba Petr
92
AK Most
38.08
     
7.00
5 Blažko Marek
93
AC Mladá Boleslav o.s.
34.51
     
6.00
6 Procházka Jakub
92
AC Mladá Boleslav o.s.
30.83
     
5.00
7 Salajka Libor
93
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
29.49
     
4.00
8 Poruba Jakub
92
USK Praha
28.92
     
3.00
9 Koška Daniel
93
A. C. TEPO Kladno
28.85
     
2.00
10 Svatoň Petr
92
USK Praha
27.99
     
1.00
11 Bartůněk David
93
USK Praha
26.83
     
 
12 Novák Martin
92
AK Olomouc
26.74
     
 
13 Wudy Patrik
94
AC Mladá Boleslav o.s.
24.59
     
 
14 Novák Jan
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
23.61
     
 
15 Kračmar Petr
93
TJ Bohumín
16.57
     
 
16 MYslivec František
93
USK Praha
16.30
     
 
17 Kovanda David
92
AC Slovan Liberec
15.03
     
 
  Hrubý Luboš
92
AK Most
0
     
 
  Keller Jakub
92
A. C. TEPO Kladno
0
     
 
  Mach Martin
93
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
0
     
 
  Bartoš Jaromír
93
AC Slovan Liberec
NP
     
 
    
hod oštěpem 600g/Žákyně/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Šedivá Irena
92
TJ Lokomotiva Beroun
37.89
     
11.00
2 Kratochvílová Markéta
92
ŠAK ZŠ Pardubice
28.70
     
9.00
3 Přívarová Aneta
92
AK Zlín
28.55
     
8.00
4 Martínková Monika
92
TJ Lokomotiva Beroun
28.12
     
7.00
5 Hnojnová Eliška
92
TJ Vodní stavby Tábor
26.55
     
6.00
6 Ratmanová Anna
93
ŠAK ZŠ Pardubice
26.27
     
5.00
7 Trombíková Terezie
93
AK Zlín
25.52
     
4.00
8 Šonková Jana
92
TJ Vodní stavby Tábor
24.50
     
3.00
9 Vrbatová Hana
93
ŠAK ZŠ Pardubice
22.85
     
2.00
10 Pincová Monika
93
TJ Vodní stavby Tábor
21.62
     
1.00
11 Štýsová Eugenie
93
AK Zlín
21.55
     
 
12 Jandová Martina
92
TJ Klatovy
21.35
     
 
13 Dvořáková Martina
92
TJ Šumperk
20.90
     
 
14 Matoušková Lenka
93
TJ Lokomotiva Beroun
20.35
     
 
15 Roubíčková Michaela
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
19.34
     
 
16 Janošiová Sabrina
93
TJ Lokomotiva Břeclav
18.56
     
 
17 Krčmářová Anna
93
AK Zlín
16.16
     
 
18 Kašparová Jarmila
92
TJ Šumperk
14.96
     
 
19 Navrátilová Martina
92
TJ Klatovy
14.06
     
 
    
hod oštěpem 600g/Žáci/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Burián Michal
92
AC Mladá Boleslav o.s.
51.38
     
11.00
2 Honka Ondřej
93
TJ Sokol Opava
44.76
     
9.00
3 Hanačík Viktor
92
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
44.08
     
8.00
4 Komuenho Frederico
92
TJ Sokol Opava
42.67
     
7.00
5 Kašpar Vojtěch
92
AC Mladá Boleslav o.s.
40.91
     
6.00
6 Friedel Tomáš
92
TJ Bohumín
39.20
     
5.00
7 Kubiš Tomáš
92
AC Mladá Boleslav o.s.
38.42
     
4.00
8 Novotný Ondřej
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
36.15
     
3.00
9 Douša Matěj
92
USK Praha
34.96
     
2.00
10 Hána Michal
93
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
34.17
     
1.00
11 Staněk Tomáš
92
TJ Bohumín
34.00
     
 
12 Kondr Lukáš
93
AK Most
33.67
     
 
13 Dvořák Dominik
92
USK Praha
33.54
     
 
14 Sedlák Matěj
92
USK Praha
33.51
     
 
15 Hlásek Daniel
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
32.75
     
 
  Dufek Vojtěch
92
AC Mladá Boleslav o.s.
32.75
     
 
17 Frydrych Štěpán
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
31.33
     
 
18 Štok Pavel
93
AC Slovan Liberec
30.78
     
 
19 Pužman Vít
93
A. C. TEPO Kladno
30.35
     
 
20 Gottlieb Vojtěch
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
29.97
     
 
21 Auersvald Miloš
92
A. C. TEPO Kladno
29.23
     
 
22 Valášek Ondřej
93
USK Praha
29.10
     
 
    
chůze dráha 3000 m/Žákyně/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kubačáková Petra
92
TJ Slezan Frýdek-Místek
19:20.83
     
11.00
2 Vrbová Libuše
92
TJ Lokomotiva Břeclav
19:32.34
     
9.00
3 Houšková Lucie
92
TJ Lokomotiva Beroun
19:39.52
     
8.00
4 Dluhá Lucie
93
TJ Slezan Frýdek-Místek
20:04.50
     
7.00
5 Radová Vendula
93
TJ Slezan Frýdek-Místek
20:33.65
     
6.00
6 Mirabileová Adéla
95
ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.
20:38.82
     
5.00
7 Doležalová Petra
92
ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.
20:58.77
     
4.00
8 Gutová Pavla
94
ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.
21:16.42
     
3.00
9 Šáchová Andrea
95
ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.
21:40.63
     
2.00
10 Gaidácsová Pavla
95
ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.
21:41.36
     
1.00
  Ernestová Aneta
93
TJ Lokomotiva Beroun
21:41.36
     
 
12 Kodrasová Dominika
93
TJ Lokomotiva Beroun
21:47.69
     
 
13 Hrkotová Eva
92
TJ Lokomotiva Beroun
21:48.37
     
 
14 Dresslerová Simona
93
TJ Slezan Frýdek-Místek
21:52.52
     
 
15 Kreuzerová Markéta
93
TJ Klatovy
21:54.68
     
 
16 Kroupová Denisa
92
ŠAK ZŠ Pardubice
22:27.74
     
 
17 Shklyarská Liliya
93
TJ Klatovy
22:36.02
     
 
18 Janovská Štěpánka
93
TJ Vodní stavby Tábor
22:39.45
     
 
19 Špererová Iveta
93
TJ Klatovy
22:58.89
     
 
20 Turánská Magdalena
93
TJ Vodní stavby Tábor
23:19.38
     
 
21 Mrnková Dagmar
93
ŠAK ZŠ Pardubice
23:28.30
     
 
22 Vondrová Lenka
93
TJ Lokomotiva Beroun
24:23.97
     
 
  Macounová Pavlína
93
ŠAK ZŠ Pardubice
NF
     
 
    
chůze dráha 3000 m/Žáci/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Chylek Ondřej
93
TJ Bohumín
18:08.02
     
11.00
2 Hrnčíř Jakub
92
AC Slovan Liberec
18:23.12
     
9.00
3 Schindler Patrik
92
TJ Sokol Opava
18:35.41
     
8.00
4 Sedlák Matěj
92
USK Praha
18:39.11
     
7.00
5 Benesch Pavel
93
A. C. TEPO Kladno
19:03.96
     
6.00
6 Štok Pavel
93
AC Slovan Liberec
19:15.71
     
5.00
7 Obdržálek Matěj
93
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
19:27.56
     
4.00
8 Kubeš Pavel
92
AK Olomouc
19:32.63
     
3.00
9 Šulc Václav
92
TJ Sokol Opava
19:35.74
     
2.00
10 Varga Tomáš
93
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
19:45.96
     
1.00
11 Nesvadba Lukáš
92
AK Olomouc
20:03.67
     
 
12 Bunganič Jan
90
AK Most
21:09.63
     
 
13 Zatloukal David
93
AK Olomouc
21:09.81
     
 
14 Šmalec Petr
92
TJ Sokol Opava
21:12.55
     
 
15 Diviš Jiří
92
AC Mladá Boleslav o.s.
21:52.79
     
 
  Bartoš Jaromír
93
AC Slovan Liberec
NF
     
 
    
Celkový bodový stav/Žákyně
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 ZSJAB
 
ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.
168.00
     
 
2 AKZLI
 
AK Zlín
120.50
     
 
3 TABOR
 
TJ Vodní stavby Tábor
117.00
     
 
4 BRECL
 
TJ Lokomotiva Břeclav
114.50
     
 
5 BEROU
 
TJ Lokomotiva Beroun
095.50
     
 
6 FMIST
 
TJ Slezan Frýdek-Místek
082.00
     
 
7 TJKLA
 
TJ Klatovy
071.00
     
 
8 JESPR
 
SK ZŠ Jeseniova Praha
063.00
     
 
9 SUMPE
 
TJ Šumperk
062.00
     
 
10 SAKPU
 
ŠAK ZŠ Pardubice
058.50
     
 
    
Celkový bodový stav/Žáci
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 SOKOP
 
TJ Sokol Opava
228.00
     
 
2 MLBOL
 
AC Mladá Boleslav o.s.
173.00
     
 
3 TEKLA
 
A. C. TEPO Kladno
122.50
     
 
4 SNLIB
 
AC Slovan Liberec
112.00
     
 
5 BOHUM
 
TJ Bohumín
085.00
     
 
6 JESPR
 
SK ZŠ Jeseniova Praha
074.50
     
 
7 AKMOS
 
AK Most
070.00
     
 
8 AKLOL
 
AK Olomouc
069.00
     
 
9 UHHRA
 
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
068.00
     
 
10 USKPR
 
USK Praha
062.00