3. kolo I. ligy mužů a žen skupina A
Datum konání : 10.6.2006 
Místo konání : Bílina 
Pořadatel : AK Bílina 
Výsledky zpracoval : Václav Janouch, Petr Zýka 
Oficiální orgán : ČAS 
Poznámka : Závody proběhly za slunečného počasí při teplotě 22 st.Nikdo se nezranil, Nebyl podán protest. 
100 m/Ženy/Rozběh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Fraňková Lucie
84
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
12.71
   
 
2Dostálová Tereza
90
AK Most
13.33
   
 
3Brožová Jana
88
AK ŠKODA Plzeň
13.51
   
 
4Hanková Martina
84
SK Spartak Praha 4
14.27
   
 
MBNová Tereza
83
AC Start Karlovy Vary
14.17
   
 
  w -5,1
100 m/Ženy/Rozběh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Brožová Markéta
86
AK Bílina
13.27
   
 
2Kašáková Jana
88
AK ŠKODA Plzeň
13.53
   
 
3Pěstová Barbora
90
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
13.73
   
 
4Cílková Kristýna
88
SK Spartak Praha 4
13.73
   
 
 Šnajdrová Tereza
89
USK VŠEM Ústí n/L.
00.00
   
 
  w -2,7
100 m/Ženy/Rozběh 3
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Lepičová Lenka
86
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
12.75
   
 
2Ptáčníková Jarmila
83
AK Most
12.97
   
 
3Vacovská Lucie
86
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
13.31
   
 
4Majerová Eva
87
AK ŠKODA Plzeň
13.43
   
 
 Šnajdrová Tereza
89
USK VŠEM Ústí n/L.
00.00
   
 
  w -1,6
100 m/Ženy/Rozběh 4
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Benedová Jana
85
Sokol České Budějovice
12.51
   
 
2Šmídová Jana
82
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
12.89
   
 
3Weitzová Lucie
89
USK VŠEM Ústí n/L.
13.09
   
 
4Průchová Martina
89
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
13.63
   
 
5Chmelová Veronika
89
Sokol České Budějovice
15.09
   
 
  w -1,0
100 m/Ženy/Finále A
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Fraňková Lucie
84
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
12.84
   
11.00
2Benedová Jana
85
Sokol České Budějovice
12.90
   
9.00
3Lepičová Lenka
86
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
13.26
   
8.00
4Šmídová Jana
82
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
13.40
   
7.00
5Ptáčníková Jarmila
83
AK Most
13.52
   
6.00
6Brožová Markéta
86
AK Bílina
13.60
   
5.00
  w -4,8
100 m/Ženy/Finále B
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Weitzová Lucie
89
USK VŠEM Ústí n/L.
13.15
   
4.00
2Dostálová Tereza
90
AK Most
13.29
   
3.00
3Brožová Jana
88
AK ŠKODA Plzeň
13.51
   
2.00
4Majerová Eva
87
AK ŠKODA Plzeň
13.63
   
0.50
4Vacovská Lucie
86
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
13.63
   
0.50
6Kašáková Jana
88
AK ŠKODA Plzeň
13.67
   
 
  w -4,8
100 m/Muži/Rozběh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Šulc Rostislav
81
SK Spartak Praha 4
11.39
   
 
2Náplava Jiří
84
SK Spartak Praha 4
11.45
   
 
3Janeček Jakub
87
AK ŠKODA Plzeň
11.65
   
 
4Písařík Filip
90
AC Start Karlovy Vary
13.43
   
 
 Pospíšil Ondřej
82
A. C. Sparta Praha
NP
   
 
  w -2,9
100 m/Muži/Rozběh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Benda Ondřej
85
SK Spartak Praha 4
11.38
   
 
2Hoffmann František
81
TJ Baník Stříbro
11.48
   
 
3Čermák Michal
87
AC Domažlice
11.58
   
 
4Benner Jan
78
AK Bílina
12.30
   
 
5Schee Daniel
91
AC Start Karlovy Vary
12.68
   
 
  w -2,3
100 m/Muži/Rozběh 3
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Šulc Vojtěch
86
SK Spartak Praha 4
11.32
   
 
2Slovák Juraj
19
TJ Baník Stříbro
11.46
   
 
3Kalus Jan
81
AK Bílina
11.50
   
 
4Šorejs Ondřej
89
AK ŠKODA Plzeň
12.06
   
 
5Sandr Ota
88
AC Start Karlovy Vary
12.62
   
 
  w -2,6
100 m/Muži/Rozběh 4
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Duda Martin
75
AK Bílina
11.31
   
 
2Feher Jan
86
SK Spartak Praha 4
11.39
   
 
3Martiňák Pavel
86
AK Most
11.99
   
 
4Grüner Tomáš
89
AK ŠKODA Plzeň
12.13
   
 
 Hudcovský Ján
19
TJ Baník Stříbro
NF
   
 
  w -3,3
100 m/Muži/Finále A
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Šulc Vojtěch
86
SK Spartak Praha 4
10.81
   
11.00
2Šulc Rostislav
81
SK Spartak Praha 4
10.87
   
9.00
3Benda Ondřej
85
SK Spartak Praha 4
10.89
   
8.00
4Feher Jan
86
SK Spartak Praha 4
11.15
   
7.00
5Duda Martin
75
AK Bílina
11.19
   
6.00
6Náplava Jiří
84
SK Spartak Praha 4
11.19
   
5.00
  w: -0,3
100 m/Muži/Finále B
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Hoffmann František
81
TJ Baník Stříbro
11.44
   
4.00
2Slovák Juraj
19
TJ Baník Stříbro
11.48
   
3.00
3Kalus Jan
81
AK Bílina
11.48
   
2.00
4Čermák Michal
87
AC Domažlice
11.64
   
1.00
5Martiňák Pavel
86
AK Most
12.16
   
 
 Janeček Jakub
87
AK ŠKODA Plzeň
NF
   
 
  w: -3,0
200 m/Ženy/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Fraňková Lucie
84
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
25.62
   
11.00
2Lepičová Lenka
86
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
25.80
   
9.00
3Štěpánková Petra
86
Sokol České Budějovice
26.14
   
8.00
4Benedová Jana
85
Sokol České Budějovice
26.20
   
7.00
5Dostálová Tereza
90
AK Most
26.46
   
5.00
 Šmídová Jana
82
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
NP
   
 
  w -3,4
200 m/Ženy/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Ptáčníková Jarmila
83
AK Most
26.52
   
4.00
2Jatiová Kateřina
84
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
26.98
   
3.00
3Krásná Zuzana
87
AK ŠKODA Plzeň
27.04
   
2.00
4Vasičková Veronika
90
Sokol České Budějovice
27.66
   
 
5Hanková Martina
84
SK Spartak Praha 4
28.64
   
 
6Němcová Šárka
91
Sokol České Budějovice
29.58
   
 
  w -2,2
200 m/Ženy/Běh 3
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Weitzová Lucie
89
USK VŠEM Ústí n/L.
26.43
   
6.00
2Matušková Věra
82
SK Spartak Praha 4
27.35
   
1.00
 Pospíšilová Adéla
86
AK ŠKODA Plzeň
NP
   
 
MBNová Tereza
83
AC Start Karlovy Vary
28.21
   
 
  w -2,0
200 m/Ženy/Běh 4
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Macková Markéta
90
AK ŠKODA Plzeň
27.67
   
 
2Vasková Martina
85
TJ Klatovy
29.15
   
 
 Chmelová Veronika
89
Sokol České Budějovice
NF
   
 
 Trávníčková Michaela
90
Sokol České Budějovice
NP
   
 
  w -1,8
200 m/Muži/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Šulc Vojtěch
86
SK Spartak Praha 4
21.81
   
11.00
2Šulc Rostislav
81
SK Spartak Praha 4
22.09
   
9.00
3Feher Jan
86
SK Spartak Praha 4
22.39
   
8.00
4Čermák Michal
87
AC Domažlice
22.63
   
6.00
5Benda Ondřej
85
SK Spartak Praha 4
23.07
   
2.00
  w: -2,6
200 m/Muži/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Kalus Jan
81
AK Bílina
22.58
   
7.00
2Slovák Juraj
19
TJ Baník Stříbro
22.70
   
5.00
3Langmaier Petr
90
AK ŠKODA Plzeň
22.78
   
4.00
4Hoffmann František
81
TJ Baník Stříbro
22.80
   
3.00
5Duda Martin
75
AK Bílina
23.22
   
 
  w -1,0
200 m/Muži/Běh 3
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Faist Jiří
90
AC Domažlice
23.20
   
1.00
2Šorejs Ondřej
89
AK ŠKODA Plzeň
23.74
   
 
3Nepomucký Josef
82
A. C. Sparta Praha
23.76
   
 
4Grüner Tomáš
89
AK ŠKODA Plzeň
23.96
   
 
 Kučera Robert
88
SK Spartak Praha 4
NP
   
 
  w -1,2
200 m/Muži/Běh 4
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Spišiak Vladimír
73
AK Most
25.13
   
 
2Sandr Ota
88
AC Start Karlovy Vary
25.43
   
 
3Schee Daniel
91
AC Start Karlovy Vary
25.57
   
 
4Písařík Filip
90
AC Start Karlovy Vary
27.34
   
 
 Martiňák Pavel
86
AK Most
NP
   
 
  w -1,7
400 m/Ženy/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Gabková Lucie
92
AK Most
58.23
   
11.00
2Roblová Lenka
82
Sokol České Budějovice
58.87
   
9.00
3Tučanová Zdeňka
80
SK Spartak Praha 4
59.21
   
7.00
4Macková Markéta
90
AK ŠKODA Plzeň
59.29
   
6.00
5Jatiová Kateřina
84
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
60.05
   
5.00
6Hadáčková Klára
89
Sokol České Budějovice
60.23
   
3.00
  
400 m/Ženy/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Sekanová Lucie
89
Sokol České Budějovice
59.01
   
8.00
2Matušková Věra
82
SK Spartak Praha 4
60.07
   
4.00
3Pittermannová Klára
82
AK ŠKODA Plzeň
60.53
   
2.00
4Fesslová Barbora
90
AK ŠKODA Plzeň
61.91
   
1.00
5Hendrychová Jitka
92
AK Most
65.53
   
 
 Pavlovičová Alexandra
84
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
NP
   
 
  
400 m/Muži/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Kalus Jan
81
AK Bílina
49.56
   
11.00
2Beran Tomáš
85
A. C. Sparta Praha
50.34
   
9.00
3Jelínek Petr
85
SK Spartak Praha 4
50.64
   
8.00
4Nepomucký Josef
82
A. C. Sparta Praha
50.66
   
7.00
5Bajbora Jan
80
AK Bílina
50.94
   
6.00
  
400 m/Muži/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Hoffmann František
81
TJ Baník Stříbro
51.84
   
5.00
2Zícha Jan
88
SK Spartak Praha 4
51.98
   
4.00
3Parát Aleš
88
AC Domažlice
52.42
   
1.00
4Jireš Martin
87
AC Start Karlovy Vary
54.44
   
 
 Škoda Jan
88
AC Start Karlovy Vary
NP
   
 
  
400 m/Muži/Běh 3
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Johanna Radek
89
AK Bílina
52.07
   
3.00
2Rudolf Dominik
91
AK Most
52.31
   
2.00
3Podroužek František
82
AK Bílina
53.27
   
 
4Zicho Matěj
89
AC Start Karlovy Vary
56.23
   
 
MBKocáb Jan
90
AK ŠKODA Plzeň
57.13
   
 
  
800 m/Ženy/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Sekanová Lucie
89
Sokol České Budějovice
2:14.81
   
11.00
2Šobáňová Kateřina
80
SK Spartak Praha 4
2:16.85
   
9.00
3Tučanová Zdeňka
80
SK Spartak Praha 4
2:18.55
   
8.00
4Pittermannová Klára
82
AK ŠKODA Plzeň
2:19.33
   
7.00
5Koubková Anežka
90
SK Spartak Praha 4
2:22.67
   
6.00
6Škrášková Karolína
87
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
2:24.21
   
5.00
  
800 m/Ženy/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Vasková Martina
85
TJ Klatovy
2:27.80
   
4.00
2Svejkovská Teodora
90
AK ŠKODA Plzeň
2:29.02
   
3.00
3Dohnalová Michaela
91
AK Most
2:29.98
   
2.00
4Vítovcová Jana
89
AK ŠKODA Plzeň
2:31.44
   
1.00
5Kavijová Petra
88
TJ Klatovy
2:34.02
   
 
6Trávníčková Michaela
90
Sokol České Budějovice
2:34.64
   
 
 Machovcová Zuzana
89
USK VŠEM Ústí n/L.
0:00.00
   
 
MBChaloupková Petra
87
AK ŠKODA Plzeň
2:37.34
   
 
  
800 m/Muži/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Belada Tomáš
86
AC Start Karlovy Vary
1:53.07
   
11.00
2Janoušek Václav
85
SK Spartak Praha 4
1:54.53
   
9.00
3Beran Tomáš
85
A. C. Sparta Praha
1:55.21
   
8.00
4Pašek Michal
87
AK ŠKODA Plzeň
1:55.61
   
7.00
5Bajbora Jan
80
AK Bílina
1:59.53
   
4.00
6Škoda Jan
88
AC Start Karlovy Vary
2:02.03
   
 
 Tučan Jindřich
78
SK Spartak Praha 4
NF
   
 
  
800 m/Muži/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Královec Lukáš
85
AC Domažlice
1:59.04
   
6.00
2Prokopec Karel
87
AK ŠKODA Plzeň
1:59.36
   
5.00
3Johanna Radek
89
AK Bílina
1:59.78
   
3.00
4Babický František
85
AK ŠKODA Plzeň
1:59.84
   
2.00
5Pašek Lukáš
88
AK ŠKODA Plzeň
2:00.40
   
1.00
6Höferle Michal
88
AC Domažlice
2:08.58
   
 
 Molnár Lukáš
87
AK Most
NF
   
 
  
1500 m/Ženy/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Ptáčková Lenka
85
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
4:45.57
   
11.00
2Šobáňová Kateřina
80
SK Spartak Praha 4
4:48.53
   
9.00
3Slavíková Eva
84
AK Bílina
4:49.13
   
8.00
4Rabasová Hana
87
AK ŠKODA Plzeň
4:58.43
   
7.00
5Korjenková Aneta
87
AK ŠKODA Plzeň
4:59.89
   
6.00
6Bělohlávková Jitka
76
AK Most
5:02.49
   
5.00
7Kočkovská Michala
86
USK VŠEM Ústí n/L.
5:10.47
   
4.00
8Bartoníčková Jitka
92
AK Most
5:11.23
   
3.00
9Behancová Lucie
92
Sokol České Budějovice
5:16.49
   
2.00
10Sedláčková Miroslava
77
SK Spartak Praha 4
5:38.38
   
1.00
  
1500 m/Muži/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Janoušek Václav
85
SK Spartak Praha 4
3:55.63
   
11.00
2Belada Tomáš
86
AC Start Karlovy Vary
3:57.47
   
9.00
3Tučan Jindřich
78
SK Spartak Praha 4
3:59.27
   
8.00
4Špitálník Ondřej
85
AK ŠKODA Plzeň
4:01.47
   
7.00
5Marek Ondřej
82
SK Spartak Praha 4
4:02.07
   
6.00
6Vítko Juraj
19
A. C. Sparta Praha
4:02.61
   
5.00
7Čapek Martin
89
AC Domažlice
4:05.09
   
4.00
8Kidora Jan
81
AK Bílina
4:08.53
   
3.00
9Kokaisl Stanislav
87
AC Domažlice
4:14.17
   
2.00
10Zicho Matěj
89
AC Start Karlovy Vary
4:26.25
   
1.00
 Frei Martin
86
AC Domažlice
NP
   
 
 Kasl Petr
83
TJ Baník Stříbro
NP
   
 
 Hakl Jiří
82
AK ŠKODA Plzeň
NP
   
 
MBHodan Michal
90
AK ŠKODA Plzeň
NP
   
 
MBValášek Jan
88
SK Spartak Praha 4
4:13.75
   
 
  
3000 m/Ženy/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Bělohlávková Jitka
76
AK Most
10:27.23
   
11.00
2Pecková Květa
85
AK Bílina
10:35.49
   
9.00
3Joglová Marcela
87
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10:43.23
   
8.00
4Faktorová Veronika
84
Sokol České Budějovice
10:44.27
   
7.00
5Kočkovská Michala
86
USK VŠEM Ústí n/L.
11:06.35
   
6.00
6Beroušková Kateřina
91
TJ Klatovy
11:29.30
   
5.00
7Bočková Zuzana
90
Sokol České Budějovice
11:31.30
   
4.00
8Sedláčková Miroslava
77
SK Spartak Praha 4
11:39.16
   
3.00
9Zahálková Pavla
89
AK ŠKODA Plzeň
11:46.32
   
2.00
10Veverková Radka
81
Sokol České Budějovice
11:59.38
   
1.00
11Miksová Zuzana
79
USK VŠEM Ústí n/L.
12:04.94
   
 
12Hubáčková Tereza
90
AK Most
12:18.68
   
 
13Krátká Michaela
88
AK Bílina
14:06.11
   
 
 Vávrů Ivana
88
USK VŠEM Ústí n/L.
NP
   
 
  
10000 m/Muži/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Kasl Petr
83
TJ Baník Stříbro
31:49.21
   
11.00
2Dúbravčík Zdeněk
64
TJ Baník Stříbro
32:55.32
   
9.00
3Frei Martin
86
AC Domažlice
33:02.48
   
8.00
4Wipler Martin
66
AK Bílina
33:34.58
   
7.00
5Hellmich Karel
58
AC Start Karlovy Vary
34:56.57
   
6.00
6Veber Tomáš
74
AC Domažlice
35:01.89
   
5.00
7Kouba Adam
87
AK Most
35:57.42
   
4.00
8Hakl Jiří
82
AK ŠKODA Plzeň
35:59.68
   
3.00
9Karlík František
65
AK Most
36:34.26
   
2.00
10Zíka Jan
87
TJ Baník Stříbro
37:03.50
   
1.00
11Nový Jaroslav
76
AC Start Karlovy Vary
39:42.02
   
 
12Oračko Radek
77
AC Start Karlovy Vary
41:55.35
   
 
 Kožák Milan
65
AC Start Karlovy Vary
NP
   
 
  
100 m překážek/Ženy/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Lepičová Lenka
86
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
14.52
   
11.00
2Fairaislová Petra
84
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
15.22
   
9.00
3Fričová Natálie
81
AK ŠKODA Plzeň
15.54
   
8.00
4Vacovská Lucie
86
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
16.10
   
5.50
5Dvořáčková Pavla
80
USK VŠEM Ústí n/L.
16.26
   
4.00
 Majerová Eva
87
AK ŠKODA Plzeň
00.00
   
 
  
100 m překážek/Ženy/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Pecnová Aneta
88
SK Spartak Praha 4
16.10
   
5.50
2Šulcová Zuzana
82
SK Spartak Praha 4
16.62
   
3.00
3Pavlová Alena
85
AK Most
17.38
   
 
4Lindová Kateřina
81
AK Bílina
17.40
   
 
5Eismanová Vendula
89
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
18.00
   
 
  
100 m překážek/Ženy/Běh 3
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Pospíšilová Adéla
86
AK ŠKODA Plzeň
15.77
   
7.00
2Hezoučká Šárka
87
TJ Klatovy
16.69
   
2.00
3Sládková Alice
89
AK ŠKODA Plzeň
17.25
   
1.00
4Vargová Michaela
89
AK ŠKODA Plzeň
17.73
   
 
  
110 m překážek/Muži/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Pospíšil Ondřej
82
A. C. Sparta Praha
15.41
   
11.00
2Houdek Martin
82
AC Domažlice
15.59
   
9.00
3Beck Tomáš
88
AC Start Karlovy Vary
15.67
   
8.00
4Ryba Jakub
86
AK ŠKODA Plzeň
15.81
   
6.00
5Kovalský David
87
AK ŠKODA Plzeň
16.13
   
5.00
6Carda Václav
81
AC Domažlice
16.65
   
2.00
  w -2,9
110 m překážek/Muži/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Sazima David
87
AK Most
15.72
   
7.00
2Švarc Vladimír
87
AC Domažlice
16.32
   
4.00
3Malík Jan
77
AK Bílina
16.40
   
3.00
4Sýkora Martin
70
AK Bílina
17.10
   
1.00
5Hauschke David
84
AK Bílina
17.66
   
 
6Halámka Jiří
83
AC Start Karlovy Vary
18.16
   
 
  w -1,0
400 m překážek/Ženy/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Fairaislová Petra
84
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
64.35
   
11.00
2Říhová Martina
78
USK VŠEM Ústí n/L.
65.43
   
8.00
3Pšajdlová Lenka
86
TJ Klatovy
67.75
   
6.00
4Lindová Kateřina
81
AK Bílina
69.85
   
4.00
5Majerová Eva
87
AK ŠKODA Plzeň
70.83
   
2.00
 Roblová Lenka
82
Sokol České Budějovice
NF
   
 
  
400 m překážek/Ženy/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Vavřinová Tereza
88
SK Spartak Praha 4
70.36
   
3.00
2Urbanová Radka
91
AK Bílina
71.58
   
1.00
3Pěstová Barbora
90
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
71.80
   
 
4Škarková Petra
88
TJ Klatovy
74.20
   
 
5Pechová Markéta
90
AK ŠKODA Plzeň
74.94
   
 
6Votípková Lenka
90
TJ Klatovy
78.06
   
 
  
400 m překážek/Ženy/Běh 3
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Pecnová Aneta
88
SK Spartak Praha 4
65.28
   
9.00
2Křivohlavá Helena
85
AK ŠKODA Plzeň
65.50
   
7.00
3Králová Eva
88
Sokol České Budějovice
69.00
   
5.00
4Ondrušová Michaela
89
AK ŠKODA Plzeň
72.17
   
 
MBGerlická Sabina
90
AC Domažlice
76.39
   
 
  
400 m překážek/Muži/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Novák Michal
88
AK ŠKODA Plzeň
55.81
   
11.00
2Šlajs Tomáš
85
AC Domažlice
56.05
   
9.00
3Beck Tomáš
88
AC Start Karlovy Vary
56.87
   
8.00
4Jelínek Petr
85
SK Spartak Praha 4
59.07
   
4.00
 Janeček Jakub
87
AK ŠKODA Plzeň
NP
   
 
  
400 m překážek/Muži/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Švarc Vladimír
87
AC Domažlice
57.59
   
7.00
2Šauer Jakub
82
AC Domažlice
58.49
   
5.50
3Halámka Jiří
83
AC Start Karlovy Vary
59.67
   
3.00
 Houdek Martin
82
AC Domažlice
NP
   
 
  
400 m překážek/Muži/Běh 3
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Holub Luděk
87
AK ŠKODA Plzeň
58.49
   
5.50
2Fíla Vlastimil
84
AK Bílina
78.93
   
2.00
3Bláha Martin
86
AK Most
79.43
   
1.00
MBPetráš František
88
AK ŠKODA Plzeň
56.65
   
 
  
4 x 100 m/Ženy/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Šmídová, Fairaislová, Lepičová, Franková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
48.72
   
11.00
2Králová, Roblová, Štěpánková p., Benedová
Sokol České Budějovice
49.10
   
9.00
3Pospíšilová, Majerová, Kašáková, Brožová
AK ŠKODA Plzeň
50.60
   
8.00
4Janotová, Tučanová, Cílková, Pecnová
SK Spartak Praha 4
50.78
   
7.00
5Hadáčková, Němcová, Slavíková, Vasičková
Sokol České Budějovice
53.74
   
2.00
 Vacovská, Huclová, Peštová,Průchová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
NP
   
 
  
4 x 100 m/Ženy/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Gabková, Dostálová, Hrubišáková, Ptáčníková
AK Most
50.81
   
6.00
2Šulcová, Hamková, Matušková, Zedníková
SK Spartak Praha 4
51.59
   
5.00
3Brožová, Lindová, Bartůňková, Urbanová
AK Bílina
52.01
   
4.00
4Krásná, Fričová, Šístková, Křivohlavá
AK ŠKODA Plzeň
52.15
   
3.00
5Behancová, Bočková, Foltová, Chmelová
Sokol České Budějovice
60.57
   
1.00
 Fejfárková, Nájemníková, Korejsouvá, Dlouhá
AK Most
NP
   
 
  
4 x 100 m/Muži/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Náplava, Feher, Benda, R.Šulc
SK Spartak Praha 4
42.25
   
11.00
2Suchý, Cheslíček, Šorejs, Langmaier
AK ŠKODA Plzeň
43.43
   
9.00
3Čermák, Faist, Parát, Houdek
AC Domažlice
43.93
   
8.00
4Sýkora, Myka, Kalus, Duda
AK Bílina
44.33
   
7.00
5HUdcovský, Hoffmann, Mikloš, Slovák
TJ Baník Stříbro
46.15
   
3.00
 Carda, Šauer, Švarc, Šleis
AC Domažlice
NP
   
 
  
4 x 100 m/Muži/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Sazima, Gutwirt, Molnár, Rudolf
AK Most
44.76
   
6.00
2Kroužek, Grüner, Novák, Kovalský
AK ŠKODA Plzeň
45.02
   
5.00
3Bajbora, Fíla, Grach, Podroužek
AK Bílina
46.06
   
4.00
4Beran, Cais, Nepomucký, Pospíšil
A. C. Sparta Praha
46.18
   
2.00
 Bláha, Spišiak, Martinák, Nesládek
AK Most
NP
   
 
 Písařík, Kozák, Sandr, Schee
AC Start Karlovy Vary
NP
   
 
  
4 x 400 m/Ženy/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Hadáčková, Králová, Sekanová, Roblová
Sokol České Budějovice
4:00.29
   
11.00
2Macková, Krásná, Křivohlavá, Pittermanová
AK ŠKODA Plzeň
4:02.47
   
9.00
3Matušková, Šováňová, Šulcová, Tučanová
SK Spartak Praha 4
4:03.15
   
8.00
4Jatiová, Škrášková, Fairaislova, Pavlovičová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
4:19.97
   
5.00
5Janotová, Vavřinová, Hanková, Koubková
SK Spartak Praha 4
4:20.27
   
4.00
6Pšajdlová, Škarpová, Hezoučká, Vasková
TJ Klatovy
4:22.51
   
3.00
  
4 x 400 m/Ženy/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Hendrichová, Dohnalová, Hrubišáková, Ptáčníková
AK Most
4:18.20
   
7.00
2Fesslová, Pechová, Svejkovská, Ondrušová
AK ŠKODA Plzeň
4:18.50
   
6.00
3Pecková, Slavíková, Lindová, Bartůňková
AK Bílina
4:28.52
   
2.00
4Kovaričová, Kavijová, Votípková, Beroušková
TJ Klatovy
4:29.74
   
1.00
5Behancová, Bočková, Faktorová, Němcová
Sokol České Budějovice
4:43.34
   
 
6Fejfárková, Nájemníková, Korejsová, Hubáčková
AK Most
4:59.42
   
 
  
4 x 400 m/Muži/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Bajbora, Johanna, Kidora, Kalus
AK Bílina
3:28.87
   
11.00
2Prokopec, Pašek, Holub, Novák
AK ŠKODA Plzeň
3:28.91
   
9.00
3Sazima, Gutwirt, Rudolf, Martinák
AK Most
3:35.65
   
6.00
 Carda, Parát, Šlajs, Šauer
AC Domažlice
NP
   
 
  
4 x 400 m/Muži/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Pašek, Babický, Špitáník, Hakl
AK ŠKODA Plzeň
3:33.84
   
8.00
2Höferle, Kokaisl, Frei, Královec
AC Domažlice
3:34.20
   
7.00
3Nechvátal, Myka, Podroužek, Fíla
AK Bílina
3:39.56
   
5.00
4Bláha, Spišiak, Molnár, Nesládek
AK Most
4:51.25
   
4.00
  
skok vysoký/Ženy/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Pecková Hana
88
USK VŠEM Ústí n/L.
1.74
   
11.00
2Brožová Markéta
86
AK Bílina
1.65
   
9.00
3=Kovarovičová Jana
87
TJ Klatovy
1.60
   
7.50
3=Hvízdalová Tina
88
SK Spartak Praha 4
1.60
   
7.50
5=Zedníková Věra
87
SK Spartak Praha 4
1.55
   
5.50
5=Šístková Veronika
88
AK ŠKODA Plzeň
1.55
   
5.50
7Slavíková Barbora
89
Sokol České Budějovice
1.55
   
4.00
 Votípková Lenka
90
TJ Klatovy
0.00
   
 
  
poř.
1
2
3=
3=
5=
5=
7
 
skok vysoký/Muži/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Šaman Michal
82
SK Spartak Praha 4
2.11
   
11.00
2Kleisner Václav
83
TJ Baník Stříbro
2.02
   
9.00
3Malík Jan
77
AK Bílina
1.99
   
8.00
4Kovalský David
87
AK ŠKODA Plzeň
1.99
   
7.00
5Kotlík Kamil
77
TJ Baník Stříbro
1.95
   
6.00
6Franěk Vladimír
76
SK Spartak Praha 4
1.95
   
5.00
7Swierkosz Roman
87
AC Start Karlovy Vary
1.90
   
4.00
8=Gutwirt Miroslav
88
AK Most
1.84
   
2.50
8=Sazima David
87
AK Most
1.84
   
2.50
10Staněk František
87
SK Spartak Praha 4
1.84
   
1.00
11Kozák Marcel
89
AC Start Karlovy Vary
1.76
   
 
12Grach Miroslav
85
AK Bílina
1.76
   
 
  
poř.1.651.761.841.901.951.992.022.052.082.112.14
1--OOOOXXOOOXOXXX
2---OOXXOXXOXXX
3---OOXXOXXX
4--OXXOOXXOXXX
5--OOOXXX
6-OXOOOXXX
7OOXOXOXXX
8=-OOXXX
8=-OOXXX
10-OXOXXX
11OXOXXX
12XOXXOXXX
skok o tyči/Ženy/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Stejskalová Barbora
85
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
3.50
   
11.00
2Brožová Jana
88
AK ŠKODA Plzeň
3.40
   
9.00
3=Cílková Kristýna
88
SK Spartak Praha 4
3.20
   
7.50
3=Brandová Iva
83
AK ŠKODA Plzeň
3.20
   
7.50
5Šulcová Zuzana
82
SK Spartak Praha 4
3.20
   
6.00
6Pavlová Alena
85
AK Most
3.10
   
5.00
7Kašáková Jana
88
AK ŠKODA Plzeň
2.90
   
4.00
 Porazilová Andrea
86
USK VŠEM Ústí n/L.
NP
   
 
 Parmová Monika
87
USK VŠEM Ústí n/L.
NP
   
 
  
skok o tyči/Muži/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Stošek Pavel
78
SK Spartak Praha 4
4.60
   
11.00
2Šída Michal
78
SK Spartak Praha 4
4.40
   
9.00
3Staněk František
87
SK Spartak Praha 4
4.20
   
8.00
4Lehocký Marek
85
SK Spartak Praha 4
4.10
   
7.00
5Ryba Jakub
86
AK ŠKODA Plzeň
4.00
   
6.00
6Švarc Vladimír
87
AC Domažlice
3.40
   
5.00
7Gutwirt Miroslav
88
AK Most
3.40
   
4.00
8Carda Václav
81
AC Domažlice
3.00
   
3.00
9Kučera Robert
88
SK Spartak Praha 4
0
   
 
  
poř.3.003.203.403.603.703.804.004.104.204.404.604.90
1----------XXOXXX
2------O-XOXOXXX
3------O-OXXX
4---O-XOOXXOXXX
5---O-XOOXXX
6-OXOXXX
7--XXOXXX
8XO-----------
9----XXX
skok daleký/Ženy/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Štěpánková Petra
86
Sokol České Budějovice
5.79
   
11.00
2Dvořáčková Pavla
80
USK VŠEM Ústí n/L.
5.55
   
9.00
3Fričová Natálie
81
AK ŠKODA Plzeň
5.33
   
8.00
4Zedníková Věra
87
SK Spartak Praha 4
5.29
   
7.00
5Huclová Kateřina
90
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
5.24
   
6.00
6Brožová Markéta
86
AK Bílina
5.19
   
5.00
7Vargová Michaela
89
AK ŠKODA Plzeň
5.17
   
4.00
8Lindová Kateřina
81
AK Bílina
5.13
   
3.00
9Vasičková Veronika
90
Sokol České Budějovice
5.05
   
2.00
10Pospíšilová Adéla
86
AK ŠKODA Plzeň
4.99
   
1.00
11Šulcová Zuzana
82
SK Spartak Praha 4
4.70
   
 
12Sládková Alice
89
AK ŠKODA Plzeň
4.65
   
 
13Urbanová Radka
91
AK Bílina
4.49
   
 
14Kovarovičová Jana
87
TJ Klatovy
4.40
   
 
 Solcerová Olga
88
USK VŠEM Ústí n/L.
0.00
   
 
  
skok daleký/Muži/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Karas Josef
78
SK Spartak Praha 4
7.04
   
11.00
2Mikloš Marián
19
TJ Baník Stříbro
7.03
   
9.00
3Franěk Vladimír
76
SK Spartak Praha 4
6.98
   
8.00
4Suchý Dominik
87
AK ŠKODA Plzeň
6.94
   
7.00
5Kotlík Kamil
77
TJ Baník Stříbro
6.80
   
6.00
6Sazima David
87
AK Most
6.72
   
5.00
7Malík Jan
77
AK Bílina
6.62
   
4.00
8Gutwirt Miroslav
88
AK Most
6.52
   
3.00
9Myka Petr
82
AK Bílina
6.39
   
2.00
10Šída Michal
78
SK Spartak Praha 4
6.37
   
1.00
11Kleisner Václav
83
TJ Baník Stříbro
6.31
   
 
12Fetter Lukáš
82
SK Spartak Praha 4
6.30
   
 
13Carda Václav
81
AC Domažlice
6.29
   
 
14Kroužek Miroslav
89
AK ŠKODA Plzeň
6.27
   
 
15Cheníček Jan
85
AK ŠKODA Plzeň
4.52
   
 
 Beck Tomáš
88
AC Start Karlovy Vary
NP
   
 
  
poř.1.2.3. 4.5.6.
1X\X\6.57\6.57X\6.97\7.04\
26.67\6.81\6.79\6.816.97\7.03\7.03\
36.41\6.72\6.75\6.756.98\6.88\6.92\
46.15\X\6.94\6.946.75\X\X\
56.65\6.57\X\6.65X\6.80\-\
65.33\X\6.70\6.706.68\X\6.72\
7X\X\6.57\6.576.30\6.19\6.62\
86.05\6.52\4.89\6.524.78\6.24\4.94\
96.39\X\X\6.39\\\
10-\6.18\6.37\6.37\\\
116.31\6.06\6.15\6.31\\\
12X\6.26\6.30\6.30\\\
136.17\6.06\6.29\6.29\\\
146.16\5.73\6.27\6.27\\\
15X\4.52\X\4.52\\\
trojskok/Ženy/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Dvořáčková Pavla
80
USK VŠEM Ústí n/L.
12.01
   
11.00
2Huclová Kateřina
90
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11.25
   
9.00
3Vacovská Lucie
86
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10.97
   
8.00
4Pavlovičová Alexandra
84
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10.65
   
7.00
5Eismanová Vendula
89
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10.58
   
6.00
6Průchová Martina
89
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10.41
   
5.00
7Sládková Alice
89
AK ŠKODA Plzeň
10.27
   
4.00
 Šístková Veronika
88
AK ŠKODA Plzeň
00.00
   
 
 Nájemníková Lucie
88
AK Most
00.00
   
 
 Janotová Hana
90
SK Spartak Praha 4
00.00
   
 
 Pyšná Pavlína
88
USK VŠEM Ústí n/L.
NP
   
 
 Vargová Michaela
89
AK ŠKODA Plzeň
NP
   
 
  
trojskok/Muži/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Sýkora Martin
70
AK Bílina
15.21
   
11.00
2Mikloš Marián
19
TJ Baník Stříbro
14.85
   
9.00
3Cais Ondřej
81
A. C. Sparta Praha
14.69
   
8.00
4Myka Petr
82
AK Bílina
14.64
   
7.00
5Kotlík Kamil
77
TJ Baník Stříbro
14.25
   
6.00
6Franěk Vladimír
76
SK Spartak Praha 4
13.60
   
5.00
7Kleisner Václav
83
TJ Baník Stříbro
13.58
   
4.00
8Šída Michal
78
SK Spartak Praha 4
13.42
   
3.00
9Fíla Vlastimil
84
AK Bílina
13.11
   
2.00
10Fetter Lukáš
82
SK Spartak Praha 4
13.00
   
1.00
11Swierkosz Roman
87
AC Start Karlovy Vary
12.74
   
 
12Šauer Jakub
82
AC Domažlice
12.41
   
 
13Bláha Martin
86
AK Most
12.27
   
 
14Kozák Marcel
89
AC Start Karlovy Vary
11.95
   
 
  
poř.1.2.3. 4.5.6.
114.70\X\15.21\15.21X\-\-\
214.45\14.60\14.75\14.7514.85\-\-\
314.45\14.16\X\14.45-\14.69\-\
4X\13.76\14.44\14.4414.64\14.44\14.35\
5X\14.25\13.93\14.2514.16\14.10\X\
613.14\13.26\13.41\13.4113.60\-\-\
713.58\X\13.58\13.58X\-\-\
813.27\13.42\X\13.4213.19\X\12.21\
913.11\X\12.79\13.11\\\
1012.99\13.00\X\13.00\\\
1112.62\12.74\X\12.74\\\
12X\X\12.41\12.41\\\
13X\12.27\-\12.27\\\
1411.95\11.60\11.75\11.95\\\
vrh koulí 4kg/Ženy/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Krejčová Olga
85
AK Most
12.61
   
11.00
2Hezoučká Šárka
87
TJ Klatovy
12.52
   
9.00
3Dlouhá Lenka
88
AK Most
12.32
   
8.00
4Žofková Kateřina
80
AK Bílina
11.76
   
7.00
5Brejchová Helena
78
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11.04
   
6.00
6Hudcová Andrea
85
SK Spartak Praha 4
10.85
   
5.00
7Fričová Natálie
81
AK ŠKODA Plzeň
10.41
   
4.00
8Pavlová Alena
85
AK Most
10.14
   
3.00
9Kubicová Zuzana
89
SK Spartak Praha 4
10.09
   
2.00
10Kakosová Andrea
86
USK VŠEM Ústí n/L.
09.81
   
1.00
11Mottlová Jana
87
AK ŠKODA Plzeň
09.37
   
 
12Grachová Martina
88
AK Bílina
08.84
   
 
13Špererová Zdeňka
59
TJ Klatovy
08.62
   
 
14Foltová Helena
79
Sokol České Budějovice
07.80
   
 
 Čapková Táňa
88
USK VŠEM Ústí n/L.
NP
   
 
 Gütterová Iveta
88
AK ŠKODA Plzeň
NP
   
 
 Lauterbachová Kateřina
89
AK Most
NP
   
 
 Pavlíková Veronika
89
AK Most
NP
   
 
 Svobodová Anna
90
AK Bílina
NP
   
 
  
vrh koulí 7,26kg/Muži/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Tuláček Vladislav
88
AK Bílina
17.18
   
11.00
2Bártl Jan
67
A. C. Sparta Praha
15.31
   
9.00
3Mašek Vít
81
AC Start Karlovy Vary
15.13
   
8.00
4Pohůnek Miroslav
83
A. C. Sparta Praha
14.74
   
7.00
5Pudivítr Miroslav
78
A. C. Sparta Praha
14.30
   
6.00
6Šimeček Vít
80
AK ŠKODA Plzeň
13.65
   
5.00
7Pejřimovský Radek
77
AK ŠKODA Plzeň
12.85
   
4.00
8Žofka Hynek
79
AK Most
12.81
   
3.00
9Košťál Jan
70
A. C. Sparta Praha
12.79
   
2.00
10Hamák Michal
87
AC Start Karlovy Vary
12.65
   
1.00
11Karas Josef
78
SK Spartak Praha 4
12.42
   
 
12Nedbal Martin
79
TJ Baník Stříbro
10.63
   
 
13Urban Rudolf
82
AK Most
10.61
   
 
14Nechvátal Jiří
83
AK Bílina
10.15
   
 
  
poř.1.2.3. 4.5.6.
116.4216.8616.9416.94X17.18X
214.1414.91X14.9114.1414.8415.31
315.10XX15.10X15.0315.13
414.0813.9814.4614.46XX14.74
513.86X13.5113.8613.9014.3013.98
6X13.6413.4613.6413.5313.4613.65
712.4212.8512.7312.85XXX
812.2212.81X12.81XXX
912.2012.7912.5512.79
1012.17X12.6512.65
1111.9512.42X12.42
1210.6310.1010.0310.63
1310.6110.50X10.61
1410.15X09.9310.15
hod diskem 1kg/Ženy/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Žofková Kateřina
80
AK Bílina
40.13
   
11.00
2Dlouhá Lenka
88
AK Most
38.57
   
9.00
3Krejčová Olga
85
AK Most
37.39
   
8.00
4Kubicová Zuzana
89
SK Spartak Praha 4
36.54
   
7.00
5Špererová Zdeňka
59
TJ Klatovy
31.38
   
6.00
6Plašilová Miloslava
88
SK Spartak Praha 4
29.98
   
5.00
7Kakosová Andrea
86
USK VŠEM Ústí n/L.
28.18
   
4.00
8Hudcová Andrea
85
SK Spartak Praha 4
27.49
   
3.00
9Hrubišáková Kristýna
92
AK Most
26.47
   
2.00
10Grachová Martina
88
AK Bílina
26.18
   
1.00
11Valešová Jana
87
AK ŠKODA Plzeň
24.50
   
 
12Hendrychová Jitka
92
AK Most
24.25
   
 
13Svobodová Anna
90
AK Bílina
20.79
   
 
 Gütterová Iveta
88
AK ŠKODA Plzeň
00.00
   
 
 Lauterbachová Kateřina
89
AK Most
NP
   
 
 Čapková Táňa
88
USK VŠEM Ústí n/L.
NP
   
 
 Pavlíková Veronika
89
AK Most
NP
   
 
  
hod diskem 2kg/Muži/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Pudivítr Miroslav
78
A. C. Sparta Praha
52.57
   
11.00
2Tuláček Vladislav
88
AK Bílina
48.06
   
9.00
3Karas Josef
78
SK Spartak Praha 4
47.39
   
8.00
4Bártl Jan
67
A. C. Sparta Praha
43.58
   
7.00
5Sóldos Peter
73
A. C. Sparta Praha
43.04
   
6.00
6Pohůnek Miroslav
83
A. C. Sparta Praha
42.66
   
5.00
7Pejřimovský Radek
77
AK ŠKODA Plzeň
41.69
   
4.00
8Šimeček Vít
80
AK ŠKODA Plzeň
40.86
   
3.00
9Machač Bohuslav
66
AK ŠKODA Plzeň
40.13
   
2.00
10Ryba Jakub
86
AK ŠKODA Plzeň
36.52
   
1.00
11Staněk František
87
SK Spartak Praha 4
35.51
   
 
12Šika Jan
85
AK ŠKODA Plzeň
35.10
   
 
13Košťál Jan
70
A. C. Sparta Praha
35.07
   
 
14Urban Rudolf
82
AK Most
34.42
   
 
15Klíma Mojmír
75
AK Most
32.41
   
 
16Kymperger Jaroslav
59
AK ŠKODA Plzeň
31.71
   
 
17Nedbal Martin
79
TJ Baník Stříbro
30.47
   
 
18Nechvátal Jiří
83
AK Bílina
29.45
   
 
19Mašek Vít
81
AC Start Karlovy Vary
28.92
   
 
 Vacek Jan
72
SK Spartak Praha 4
0
   
 
 Hamák Michal
87
AC Start Karlovy Vary
NP
   
 
  
hod kladivem 4kg/Ženy/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Kakosová Andrea
86
USK VŠEM Ústí n/L.
48.57
   
11.00
2Krejčová Olga
85
AK Most
43.88
   
9.00
3Mottlová Jana
87
AK ŠKODA Plzeň
40.64
   
8.00
4Plašilová Miloslava
88
SK Spartak Praha 4
39.52
   
7.00
5Kubicová Zuzana
89
SK Spartak Praha 4
39.08
   
6.00
6Valešová Jana
87
AK ŠKODA Plzeň
37.74
   
5.00
7Milotínská Kateřina
86
AK Most
36.03
   
4.00
8Brejchová Helena
78
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
30.79
   
3.00
9Špererová Zdeňka
59
TJ Klatovy
24.95
   
2.00
 Razáková Markéta
90
AK Bílina
00.00
   
 
 Lauterbachová Kateřina
89
AK Most
00.00
   
 
  
hod kladivem 7,26kg/Muži/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Urban Rudolf
82
AK Most
52.10
   
11.00
2Klíma Mojmír
75
AK Most
50.71
   
9.00
3=Webr Václav
65
SK Spartak Praha 4
47.87
   
7.50
3=Košťál Jan
70
A. C. Sparta Praha
47.87
   
7.50
5Táborský Jiří
63
AK Most
45.99
   
6.00
6Kymperger Jaroslav
59
AK ŠKODA Plzeň
45.70
   
5.00
7Vacek Jan
72
SK Spartak Praha 4
45.12
   
4.00
8Šamberger Michal
81
AK Most
44.68
   
3.00
9Eibl Miroslav
80
AK Bílina
40.91
   
2.00
10Žofka Hynek
79
AK Most
40.26
   
1.00
11Machač Bohuslav
66
AK ŠKODA Plzeň
40.19
   
 
 Linda Vladimír
86
TJ Baník Stříbro
NP
   
 
 Nedbal Martin
79
TJ Baník Stříbro
NP
   
 
  
hod oštěpem 600g/Ženy/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Brejchová Helena
78
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
43.88
   
11.00
2Žofková Kateřina
80
AK Bílina
42.30
   
9.00
3Slavíková Barbora
89
Sokol České Budějovice
37.74
   
8.00
4Fairaislová Petra
84
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
36.48
   
7.00
5Eismanová Vendula
89
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
35.85
   
6.00
6Dlouhá Lenka
88
AK Most
35.69
   
5.00
7Gütterová Iveta
88
AK ŠKODA Plzeň
34.08
   
4.00
8Hezoučká Šárka
87
TJ Klatovy
33.82
   
3.00
9Strnadová Veronika
83
AK Most
32.58
   
2.00
10Hudcová Andrea
85
SK Spartak Praha 4
31.26
   
1.00
11Foltová Helena
79
Sokol České Budějovice
28.53
   
 
12Zedníková Věra
87
SK Spartak Praha 4
28.34
   
 
13Svobodová Anna
90
AK Bílina
26.95
   
 
 Pavlíková Veronika
89
AK Most
00.00
   
 
 Razáková Markéta
90
AK Bílina
00.00
   
 
 Libovická Jana
75
AK Bílina
00.00
   
 
 Grachová Martina
88
AK Bílina
00.00
   
 
  
hod oštěpem 800g/Muži/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Pejřimovský Radek
77
AK ŠKODA Plzeň
72.49
   
11.00
2Šimeček Vít
80
AK ŠKODA Plzeň
69.42
   
9.00
3Šika Jan
85
AK ŠKODA Plzeň
60.30
   
8.00
4Linda Vladimír
86
TJ Baník Stříbro
58.40
   
7.00
5Sóldos Peter
73
A. C. Sparta Praha
55.20
   
6.00
6Žofka Hynek
79
AK Most
54.96
   
5.00
7Machač Bohuslav
66
AK ŠKODA Plzeň
52.85
   
4.00
8Bařtipán Libor
76
AK Bílina
51.62
   
3.00
9Příborský Marek
88
AK ŠKODA Plzeň
49.64
   
2.00
10Hamák Michal
87
AC Start Karlovy Vary
48.95
   
1.00
11Klíma Mojmír
75
AK Most
45.33
   
 
12Sýkora Martin
70
AK Bílina
43.89
   
 
13Spišiak Vladimír
73
AK Most
38.20
   
 
14Bláha Martin
86
AK Most
35.14
   
 
 Farkaš Tomáš
71
A. C. Sparta Praha
NP
   
 
  
20 km chůze/Muži/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Hrdlička Vít
87
AK ŠKODA Plzeň
1:40:23
   
11.00
2Psůtka Roman
62
AC Domažlice
1:58:58
   
9.00
3Pták Jaroslav
47
AK Bílina
2:09:19
   
8.00
4Vančura Rudolf
54
AC Domažlice
2:19:31
   
7.00
  
Celkový bodový stav/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1SOPLZ
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
216.00
   
 
2SPPR4
SK Spartak Praha 4
162.00
   
 
3SKPLZ
AK ŠKODA Plzeň
154.50
   
 
4AKMOS
AK Most
129.00
   
 
5SOKCB
Sokol České Budějovice
122.00
   
 
6USKUL
USK VŠEM Ústí n/L.
079.00
   
 
7BILIN
AK Bílina
078.00
   
 
8TJKLA
TJ Klatovy
048.50
   
 
  Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 100 m př., 400 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 100 m, 4x100 m, 4x400 m, 800 m, 100 m př., 100 m př., 400 m, 400 m př., 400 m př., 200 m, 200 m, 4x100 m, 4x400 m
Celkový bodový stav/Muži
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1SPPR4
SK Spartak Praha 4
231.50
   
 
2SKPLZ
AK ŠKODA Plzeň
176.50
   
 
3BILIN
AK Bílina
152.00
   
 
4SPAPR
A. C. Sparta Praha
116.50
   
 
5DOMAZ
AC Domažlice
109.50
   
 
6STRIB
TJ Baník Stříbro
100.00
   
 
7AKMOS
AK Most
087.00
   
 
8KVARY
AC Start Karlovy Vary
060.00
   
 
  Stav po: 200 m, 400 m, 1500 m, 10000 m, 110 m př., 400 m př., disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 100 m, koule 7,26kg, 4x100 m, 4x400 m, 20km chůze, 800 m, 800 m, 110 m př., 400 m, 400 m, 400 m př., 400 m př., 200 m, 200 m, 4x100 m, 4x400 m