Výsledky - halová sezóna 2008-2010




Závodnící AK Most na MČR v roce 2010

Veteráni:
Antonín Krátký - vrh koulí (10,10 m) - 14. místo

Junioři:
Pavel Benda - 400 m (50,76 s) - 6. místo
Radek Vraštil - 200 m (23,41 s), 400 m (51,01 s)
Benda, Kondr, Vraštil, Malecký - 4 x 200 m (1:33,15)

Juniorky:
Lucie Gabková - 60 m (8,21 s), 200 m (26,80 s)

Dorostenci:
Lukáš Kondr - sedmiboj (3 993 b.) - 8. místo, skok o tyči (320 cm) - 14. místo
Tomáš Malecký - 60 m (7,18 s) - 5. místo, 200 m (23,27 s)
Ondřej Levický - 800 m (2:04,91) - 6. místo
Kryštof Petr - 60 m př. (9,07 s)

Žákyně:
Lucie Svobodová - 1 500 m (5:18,15) - 4. místo
Kristýna Štěchovská - 1 500 m (5:38,98) - 13. místo
Lucie Hynlová - 1 500 m (6:07,62) - 14. místo


Závodnící AK Most na MČR v roce 2009

Muži:
Adam Kouba - 1 500 m (3:56,80) - 3. místo

Juniorky:
Tereza Hubáčková - 3 000 m (11:18,33) - 6. místo

Dorostenci:
Lukáš Kondr - sedmiboj (nedokončil)
Tomáš Malecký - 60 m (7,34 s) - 8. místo, 200 m (23,84 s)

Dorostenky:
Lucie Gabková - 400 m (61,49 s)

Žáci:
Miroslav Roštejnský - 60 m (7,67 s), 150 m (18,44 s) - 3. místo finále B
Michael Rubeš - 150 m (18,90 s), vrh koulí (12,65 m) - 5. místo
Kryštof Petr - 150 m (19,16 s), 60 m př. (8,90 s) - 5. místo
Marek Strejc - 800 m (2:11,78) - 5. místo
Jiří Dekastello - 1 500 m (10:27,38) - 7. místo
Robert Prade - vrh koulí (10,55 m) - 11. místo
Rubeš, Strejc, Petr - 3 x 300 m (2:06,61)

Žákyně:
Monika Müllerová - vrh koulí (10,91 m) - 3. místo


Závodnící AK Most na MČR v roce 2008

Veteráni:
Antonín Krátký - vrh koulí (10,13 m) - 23. místo

Muži:
David Sazima - sedmiboj (5 443 b.) - 1. místo, 60 m př. (8,68 s), skok vysoký (198 cm) - 16. místo,
                       skok o tyči (467 cm) - 10. místo
Adam Kouba - 3 000 m (8:33,42) - 7. místo

Dorostenci:
Dominik Rudolf - 200 m (23,42 s)

Dorostenky:
Lucie Gabková - 200 m (26,69 s), 400 m (59,40 s) - 3. místo

Žáci:
Václav Sedlák - sedmiboj (4 455 b.) - 1. místo, 60 m př. (8,29 s) - 1. místo,
                       skok vysoký (189 cm) - 1. místo, skok daleký (627 cm) - 2. místo
Lukáš Kondr - sedmiboj (2 598 b.) - 14. místo
Tomáš Malecký - 60 m (7,44 s) - 1. místo, 300 m (37,99 s) - 2. místo
Radek Vymetal - 3 000 m (10:54,33) - 12. místo
Ondřej Levický - 3 000 m (11:00,89) - 13. místo
Marek Strejc - 3 000 m (11:11,34) - 15. místo
Sedlák, Kondr, Malecký - 3 x 300 m (1:57,55) - 1. místo