Mistrovství ČR žáků a žákyň


Datum konání: 6-7.3.2010
Místo konání: Jablonec nad Nisou
Pořadatel: TJ LIAZ Jablonec nad Nisou
Výsledky zpracoval: On line system s.r.o.
Ředitel závodu: Ing. Pavel Procházka
Hlavní rozhodčí: Bořivoj Všetečka
Poznámka:  

60 m/Žákyně Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Kobiánová Kristýna 956210 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.93        
2 Jiranová Helena 955305 TJ Sokol Kolín-atletika 08.06        
3 Vejmelková Klára 955127 TJ Spartak Třebíč 08.26        
4 Opekarová Veronika 975526 TJ Šumperk 08.28        
5 Mašková Monika 966202 TJ Vodní stavby Tábor 08.35        
6 Starková Kateřina 956030 TJ MDDM Ostrov 08.41        
7 Rajtmajerová Anna 955422 ATLETCLUB Nýřany 08.53        
 
60 m/Žákyně Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Hlaváčková Šárka 955124 TJ Spartak Vlašim 07.93        
2 Boříková Michaela 955801 AK ŠKODA Plzeň 08.14        
3 Vodičková Pavla 965507 TJ Nová Včelnice 08.23        
4 Adamská Lenka 955207 TJ Jiskra Litomyšl 08.31        
5 Badalcová Iva 956211 Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.48        
6 Hanušová Kateřina 955325 SK Nové Město nad Metují 08.50        
7 Malá Markéta 955312 AK Sokolov 08.53        
 
60 m/Žákyně Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Padevětová Markéta 955523 SK Aktis Praha 08.12        
2 Gerulová Emily 975708 TJ Orlová Lutyně 08.20        
3 Matoušková Věra 956111 ASK Slavia Praha 08.32        
4 Ledvoňová Kateřina 966015 Atletika Poruba o.s. 08.33        
5 Zlatníková Lucie 975314 AK Olomouc 08.37        
6 Langerová Anna 955309 SK Aritma Praha 08.39        
7 Lucie Mikulová 955621 Hvězda SKP Pardubice 08.58        
 
60 m/Žákyně Rozběh4
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Douděrová Martina 956019 TJ Sokol Kolín-atletika 08.04        
2 Prochová Hana 965213 AC Moravská Slavia Brno 08.18        
3 Medková Gabriela 965603 JAC Brno 08.28        
4 Kubištová Anežka 966121 Hvězda SKP Pardubice 08.36        
5 Führerová Marie 956007 Sokol České Budějovice 08.39        
6 Bílková Bohuslava 955227 AC SYNER Turnov 08.66        
7 Vosátková Simona 965404 A. C. TEPO Kladno 08.71        
 
60 m/Žákyně Meziběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Kobiánová Kristýna 956210 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.94        
2 Douděrová Martina 956019 TJ Sokol Kolín-atletika 08.03        
3 Padevětová Markéta 955523 SK Aktis Praha 08.06        
4 Prochová Hana 965213 AC Moravská Slavia Brno 08.17        
5 Opekarová Veronika 975526 TJ Šumperk 08.24        
6 Vodičková Pavla 965507 TJ Nová Včelnice 08.27        
7 Ledvoňová Kateřina 966015 Atletika Poruba o.s. 08.38        
  Adamská Lenka 955207 TJ Jiskra Litomyšl DNP        
 
60 m/Žákyně Meziběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Hlaváčková Šárka 955124 TJ Spartak Vlašim 07.95        
2 Jiranová Helena 955305 TJ Sokol Kolín-atletika 08.09        
3 Gerulová Emily 975708 TJ Orlová Lutyně 08.19        
4 Boříková Michaela 955801 AK ŠKODA Plzeň 08.20        
5 Matoušková Věra 956111 ASK Slavia Praha 08.24        
6 Vejmelková Klára 955127 TJ Spartak Třebíč 08.26        
7 Medková Gabriela 965603 JAC Brno 08.31        
8 Mašková Monika 966202 TJ Vodní stavby Tábor 08.47        
 
60 m/Žákyně Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Kobiánová Kristýna 956210 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.80        
2 Hlaváčková Šárka 955124 TJ Spartak Vlašim 07.90        
3 Douděrová Martina 956019 TJ Sokol Kolín-atletika 08.04        
4 Padevětová Markéta 955523 SK Aktis Praha 08.06        
5 Jiranová Helena 955305 TJ Sokol Kolín-atletika 08.07        
6 Prochová Hana 965213 AC Moravská Slavia Brno 08.09        
7 Gerulová Emily 975708 TJ Orlová Lutyně 08.13        
8 Boříková Michaela 955801 AK ŠKODA Plzeň 08.22        
 
60 m/Žáci Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Bakalár Marek 950511 A. C. TEPO Kladno 07.27        
2= Vašík Jan 950209 Batt klub N.Město na Mor. 07.61        
2= Kotarba Daniel 950305 ASK Slavia Praha 07.61        
4 Schoř Lukáš 950402 TJ Sokol Hradec Králové 07.75        
5 Kubík Tomáš 951201 BYAC Brno 07.76        
6 Moša Tomáš 960711 TJ Sokol Opava 07.91        
7 Krčmář Jiří 950509 Atletika Chrudim 08.09        
 
60 m/Žáci Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Koukal Filip 950519 BYAC Brno 07.43        
2 Šafránek Jan 950522 SK Aktis Praha 07.44        
3 Kuklík Jan 960330 TJ Spartak Vlašim 07.61        
4 Hodboď Lukáš 960302 SKP Nymburk, o.s. 07.66        
5 Vobecký Antonín 950417 TJ Spartak Vlašim 07.78        
6 Le Viet Milan 960328 ATLETIKA Polička 07.83        
7 Dostrašil Tomáš 960819 TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.04        
 
60 m/Žáci Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Netymach Vojtěch 951025 ŠAK ZŠ Pardubice 07.44        
2 Bárta Tomáš 950415 BYAC Brno 07.56        
3 Dokládal Ondřej 950317 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.66        
4 Ujhelyi Michal 950620 Sokol České Budějovice 07.70        
5 Berka Petr 950729 AK Žatec 07.71        
6 Šroubek Petr 950131 AK Slovan Duchcov 07.77        
7 Burlák Jakub 960626 Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.82        
 
60 m/Žáci Rozběh4
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Žurovec Jakub 950217 AK Hodonín 07.37        
2 Branikovič Marek 960128 TJ Jäkl Karviná 07.55        
3 Bezák Jan 950606 A. C. TEPO Kladno 07.64        
4 Ledvina Jakub 950926 AC Domažlice 07.83        
5 Lašek David 950915 TJ Jiskra Litomyšl 07.89        
6 Kloud Martin 950808 TJ Klatovy 07.92        
7 Pobeška Matůš 950310 AK Šternberk 08.15        
 
60 m/Žáci Meziběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Bakalár Marek 950511 A. C. TEPO Kladno 07.21        
2 Netymach Vojtěch 951025 ŠAK ZŠ Pardubice 07.33        
3 Koukal Filip 950519 BYAC Brno 07.44        
4 Bárta Tomáš 950415 BYAC Brno 07.53        
5 Bezák Jan 950606 A. C. TEPO Kladno 07.59        
6 Berka Petr 950729 AK Žatec 07.78        
  Dokládal Ondřej 950317 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP        
  Kotarba Daniel 950305 ASK Slavia Praha DNP        
 
60 m/Žáci Meziběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Žurovec Jakub 950217 AK Hodonín 07.33        
2 Branikovič Marek 960128 TJ Jäkl Karviná 07.53        
3 Kuklík Jan 960330 TJ Spartak Vlašim 07.55        
4 Vašík Jan 950209 Batt klub N.Město na Mor. 07.57        
5 Ujhelyi Michal 950620 Sokol České Budějovice 07.69        
6 Hodboď Lukáš 960302 SKP Nymburk, o.s. 07.73        
  Šafránek Jan 950522 SK Aktis Praha DNP        
  Schoř Lukáš 950402 TJ Sokol Hradec Králové DNP        
 
60 m/Žáci Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Bakalár Marek 950511 A. C. TEPO Kladno 07.08        
2 Žurovec Jakub 950217 AK Hodonín 07.31        
3 Netymach Vojtěch 951025 ŠAK ZŠ Pardubice 07.36        
4 Bárta Tomáš 950415 BYAC Brno 07.53        
5 Branikovič Marek 960128 TJ Jäkl Karviná 07.57        
6 Kuklík Jan 960330 TJ Spartak Vlašim 07.60        
7 Koukal Filip 950519 BYAC Brno 07.60        
8 Vašík Jan 950209 Batt klub N.Město na Mor. 07.70        
 
150 m/Žákyně Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Kobiánová Kristýna 956210 SK ZŠ Jeseniova Praha 19.77        
2 Boříková Michaela 955801 AK ŠKODA Plzeň 19.91        
3 Hanušová Kateřina 955325 SK Nové Město nad Metují 20.85        
4 Rajtmajerová Anna 955422 ATLETCLUB Nýřany 21.11        
 
150 m/Žákyně Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Hlaváčková Šárka 955124 TJ Spartak Vlašim 19.48        
2 Hofmanová Martina 955106 ABK Liberec 19.69        
3 Langerová Anna 955309 SK Aritma Praha 20.79        
4 Höferová Karin 965411 TJ LIAZ Jablonec n/N. 20.95        
 
150 m/Žákyně Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Zekuciová Anna 956021 TJ MDDM Ostrov 20.23        
2 Opekarová Veronika 975526 TJ Šumperk 20.57        
3 Reissová Jana 965101 ATLETCLUB Nýřany 20.69        
  Adamská Lenka 955207 TJ Jiskra Litomyšl DNP        
 
150 m/Žákyně Rozběh4
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Jiranová Helena 955305 TJ Sokol Kolín-atletika 19.78        
2 Matoušková Věra 956111 ASK Slavia Praha 20.54        
3 Vejmelková Klára 955127 TJ Spartak Třebíč 21.20        
4 Medková Gabriela 965603 JAC Brno 21.34        
 
150 m/Žákyně Rozběh5
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Padevětová Markéta 955523 SK Aktis Praha 20.16        
2 Prochová Hana 965213 AC Moravská Slavia Brno 20.43        
3 Kopečná Eliška 956227 USK Praha 21.28        
4 Aranyossyová Markéta 965210 TJ MDDM Ostrov 22.06        
 
150 m/Žákyně FináleA
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Hlaváčková Šárka 955124 TJ Spartak Vlašim 19.35        
2 Hofmanová Martina 955106 ABK Liberec 19.50        
3 Kobiánová Kristýna 956210 SK ZŠ Jeseniova Praha 19.53        
4 Jiranová Helena 955305 TJ Sokol Kolín-atletika 20.62        
 
150 m/Žákyně FináleB
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Padevětová Markéta 955523 SK Aktis Praha 19.95        
2 Zekuciová Anna 956021 TJ MDDM Ostrov 20.37        
3 Prochová Hana 965213 AC Moravská Slavia Brno 20.76        
  Boříková Michaela 955801 AK ŠKODA Plzeň DNP        
 
150 m/Žáci Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Bakalár Marek 950511 A. C. TEPO Kladno 17.61        
2 Seifert David 950903 TJ Sokol Kolín-atletika 18.55        
3 Kubeš Jiří 950403 ATLETCLUB Nýřany 19.04        
4 Donát Bohuslav 960110 SKP Nymburk, o.s. 19.38        
 
150 m/Žáci Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Homola Tomáš 950722 TJ TŽ Třinec 18.23        
2 Lašek David 950915 TJ Jiskra Litomyšl 18.94        
3 Kotarba Daniel 950305 ASK Slavia Praha 19.01        
4 Dostrašil Tomáš 960819 TJ LIAZ Jablonec n/N. 19.93        
 
150 m/Žáci Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Šafránek Jan 950522 SK Aktis Praha 18.39        
2 Bezák Jan 950606 A. C. TEPO Kladno 18.76        
3 Branikovič Marek 960128 TJ Jäkl Karviná 18.93        
4 Zaduban Adam 950502 TJ Jäkl Karviná 19.90        
 
150 m/Žáci Rozběh4
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Netymach Vojtěch 951025 ŠAK ZŠ Pardubice 18.40        
2 Dvořák Michal 950424 USK Praha 18.91        
3 Schoř Lukáš 950402 TJ Sokol Hradec Králové 19.45        
4 Brož Dominik 960510 AC SYNER Turnov 20.08        
 
150 m/Žáci Rozběh5
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Střihavka David 950117 SK ZŠ Jeseniova Praha 18.67        
2 Ledvina Jakub 950926 AC Domažlice 19.00        
3 Ujhelyi Michal 950620 Sokol České Budějovice 19.35        
 
150 m/Žáci Rozběh6
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Bárta Tomáš 950415 BYAC Brno 18.65        
2 Kuklík Jan 960330 TJ Spartak Vlašim 18.81        
3 Šebrle David 960903 PSK Olymp Praha 19.75        
 
150 m/Žáci FináleA
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Bakalár Marek 950511 A. C. TEPO Kladno 17.38        
2 Šafránek Jan 950522 SK Aktis Praha 18.34        
3 Netymach Vojtěch 951025 ŠAK ZŠ Pardubice 18.36        
  Homola Tomáš 950722 TJ TŽ Třinec DNP        
 
150 m/Žáci FináleB
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Střihavka David 950117 SK ZŠ Jeseniova Praha 18.61        
2 Seifert David 950903 TJ Sokol Kolín-atletika 18.78        
3 Bárta Tomáš 950415 BYAC Brno 18.94        
4 Bezák Jan 950606 A. C. TEPO Kladno 18.98        
 
300 m/Žákyně Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Jiranová Helena 955305 TJ Sokol Kolín-atletika 42.05        
2 Kratochvílová Alžběta 965913 TJ Dukla Praha 44.27        
3 Führerová Marie 956007 Sokol České Budějovice 45.14        
4 Šmídová Aneta 956102 A. C. TEPO Kladno 46.24        
 
300 m/Žákyně Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Dřímalová Eliška 955528 AK Hodonín 43.74        
2 Vytlačilová Tereza 955925 ATLETIKA Polička 45.83        
3 Vlasáková Petra 965913 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 46.00        
4 Lososová Kristýna 956010 ASK Slavia Praha 46.36        
 
300 m/Žákyně Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Virtelová Denisa 955316 ŠAK Chodov 43.64        
2 Balousová Dominika 955812 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 44.27        
3 Bartušková Veronika 955212 TJ Lovochemie Lovosice 46.15        
4 Gerulová Emily 975708 TJ Orlová Lutyně 46.97        
 
300 m/Žákyně Rozběh4
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Klailová Kateřina 955830 AK ŠKODA Plzeň 43.17        
2 Rajtmajerová Anna 955422 ATLETCLUB Nýřany 45.36        
3 Lucie Mikulová 955621 Hvězda SKP Pardubice 45.78        
4 Freibergerová Anna 966119 AC Moravská Slavia Brno 46.00        
 
300 m/Žákyně Rozběh5
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Svobodová Lenka 956012 JAC Brno 44.01        
2 Badalcová Iva 956211 Athletic Club Ústí n/L. o.s. 44.90        
3 Vítová Petra 955119 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 44.95        
4 Křivová Jana 956023 AK SSK Vítkovice 47.69        
 
300 m/Žákyně Rozběh6
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Borsiková Veronika 956231 AC Mariánské Lázně, o.s. 44.12        
2 Starková Kateřina 956030 TJ MDDM Ostrov 44.92        
3 Frömmelová Kateřina 955315 ATLETCLUB Nýřany 46.67        
 
300 m/Žákyně FináleA
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Jiranová Helena 955305 TJ Sokol Kolín-atletika 42.20        
2 Virtelová Denisa 955316 ŠAK Chodov 42.97        
3 Dřímalová Eliška 955528 AK Hodonín 43.37        
4 Klailová Kateřina 955830 AK ŠKODA Plzeň 48.20        
 
300 m/Žákyně FináleB
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Borsiková Veronika 956231 AC Mariánské Lázně, o.s. 44.10        
2 Balousová Dominika 955812 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 44.47        
3 Badalcová Iva 956211 Athletic Club Ústí n/L. o.s. 45.27        
  Svobodová Lenka 956012 JAC Brno DNP        
 
300 m/Žáci Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Cícha Jan 950214 AC Slovan Liberec, o.s. 39.76        
2 Tuček Jonáš 960306 A. C. TEPO Kladno 41.13        
3 Tuček Martin 951205 AC Moravská Slavia Brno 41.63        
4 Loukota Petr 950920 ATLETCLUB Nýřany 42.08        
 
300 m/Žáci Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Žurovec Jakub 950217 AK Hodonín 38.38        
2 Kubík Tomáš 951201 BYAC Brno 40.33        
3 Donát Bohuslav 960110 SKP Nymburk, o.s. 42.04        
4 Šolc Jiří 951121 ATLETCLUB Nýřany 43.88        
 
300 m/Žáci Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Homola Tomáš 950722 TJ TŽ Třinec 40.43        
2 Dvořák Michal 950424 USK Praha 41.20        
3 Le Viet Milan 960328 ATLETIKA Polička 42.51        
4 Pobeška Matůš 950310 AK Šternberk 42.78        
 
300 m/Žáci Rozběh4
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Uher Viktor 950331 AK SSK Vítkovice 40.92        
2 Dumek Jindřich 950423 A. C. TEPO Kladno 41.24        
  Kameník Tomáš 950325 SK Aritma Praha DNP        
 
300 m/Žáci Rozběh5
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Vobecký Antonín 950417 TJ Spartak Vlašim 40.39        
2 Rillich Štěpán 950913 TJ Spartak Vlašim 41.02        
3 Novák Jan 960330 ATLETCLUB Nýřany 41.26        
 
300 m/Žáci Rozběh6
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Koukal Filip 950519 BYAC Brno 40.28        
2 Lašek David 950915 TJ Jiskra Litomyšl 41.59        
3 Zaduban Adam 950502 TJ Jäkl Karviná 43.79        
 
300 m/Žáci FináleA
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Žurovec Jakub 950217 AK Hodonín 37.47        
2 Cícha Jan 950214 AC Slovan Liberec, o.s. 38.66        
3 Koukal Filip 950519 BYAC Brno 39.56        
4 Kubík Tomáš 951201 BYAC Brno 40.43        
 
300 m/Žáci FináleB
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Rillich Štěpán 950913 TJ Spartak Vlašim 40.65        
2 Uher Viktor 950331 AK SSK Vítkovice 40.89        
  Vobecký Antonín 950417 TJ Spartak Vlašim DNP        
  Homola Tomáš 950722 TJ TŽ Třinec DNP        
 
800 m/Žákyně Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Čermáková Kateřina 955603 AC SYNER Turnov 2:25.34        
2 Gregovská Jarmila 955419 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:26.03        
3 Šafránková Johanka 975427 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:28.37        
4 Schwachová Nikola 955223 Sokol České Budějovice 2:31.26        
5 Kolajová Natálie 975502 Atletický klub Kyjov 2:33.41        
6 Příhodová Kristýna 965410 Sokol České Budějovice 2:43.42        
7 Bělohlávková Barbora 956018 AC Spartak Choceň 2:51.75        
8 Novotná Markéta 985325 AK Šternberk 2:56.58        
  Papežová Martina 955711 TJ Nové Město na Moravě DNP        
 
800 m/Žákyně Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Walaská Hana 956106 TJ TŽ Třinec 2:29.60        
2 Křížková Lucie 965605 TJ Vodní stavby Tábor 2:30.90        
3 Lopatová Kateřina 956014 ATLETCLUB Nýřany 2:31.30        
4 Dobrovodská Natálie 955630 A. C. TEPO Kladno 2:31.65        
5 Braná Zuzana 965129 ASK Slavia Praha 2:31.85        
6 Hanušová Veronika 975605 AC Spartak Choceň 2:36.12        
7 Drunecká Michaela 955201 A. C. TEPO Kladno 2:41.04        
8 Hubáčková Denisa 965814 AHA Vyškov 2:42.19        
 
800 m/Žákyně Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Čermáková Kateřina 955603 AC SYNER Turnov 2:23.23        
2 Gregovská Jarmila 955419 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:23.43        
3 Walaská Hana 956106 TJ TŽ Třinec 2:23.63        
4 Lopatová Kateřina 956014 ATLETCLUB Nýřany 2:25.24        
5 Šafránková Johanka 975427 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:29.25        
6 Křížková Lucie 965605 TJ Vodní stavby Tábor 2:34.62        
7 Dobrovodská Natálie 955630 A. C. TEPO Kladno 2:39.66        
8 Schwachová Nikola 955223 Sokol České Budějovice 2:40.31        
 
800 m/Žáci Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Kapr Martin 950625 TJ Lovochemie Lovosice 2:12.75        
2 Hodboď Lukáš 960302 SKP Nymburk, o.s. 2:12.86        
3 Tesař David 951005 TJ Slezan Opava 2:12.91        
4 Kameník Tomáš 950325 SK Aritma Praha 2:13.99        
5 Antoš Martin 950508 TJ SOKOL Nová Paka 2:16.05        
6 Pšenička Jakub 951130 TJ Lovochemie Lovosice 2:17.02        
7 Rizvanovič Benjamín 950510 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:17.30        
8 Smutný Martin 950503 Dětské centrum Ostroměř 2:20.93        
9 Krč Martin 960523 AK Šternberk 2:23.03        
10 Vošvrda Sebastián 960128 AC Mladá Boleslav o.s. 2:28.73        
 
800 m/Žáci Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Šíp Jan 950417 ASK Slavia Praha 2:12.11        
2 Havlíček Josef 950608 ŠAK ZŠ Pardubice 2:12.57        
3 Černý David 951028 AK ŠKODA Plzeň 2:13.26        
4 Posel Josef 950427 USK VŠEM Ústí n/L. 2:13.71        
5 Lakota Antonín 950228 AC Spartak Choceň 2:14.73        
6 Šmiřák Vladimír 960511 TJ Slezan Frýdek-Místek 2:17.41        
7 Szymala Pavel 950405 TJ Slezan Frýdek-Místek 2:18.26        
8 Pivoňka Martin 960422 AC Domažlice 2:22.00        
9 Anděra Lukáš 950328 TJ Nová Včelnice 2:24.28        
  Halbrštát Tomáš 950510 Hvězda SKP Pardubice DNP        
 
800 m/Žáci Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Hodboď Lukáš 960302 SKP Nymburk, o.s. 2:06.14        
2 Tesař David 951005 TJ Slezan Opava 2:06.56        
3 Šíp Jan 950417 ASK Slavia Praha 2:06.56        
4 Kapr Martin 950625 TJ Lovochemie Lovosice 2:08.02        
5 Černý David 951028 AK ŠKODA Plzeň 2:09.83        
6 Havlíček Josef 950608 ŠAK ZŠ Pardubice 2:11.58        
7 Posel Josef 950427 USK VŠEM Ústí n/L. 2:14.48        
8 Kameník Tomáš 950325 SK Aritma Praha 2:21.02        
 
1500 m/Žákyně Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Korvasová Tereza 965629 AK Hodonín 5:03.49        
2 Couralová Simona 965501 Batt klub N.Město na Mor. 5:12.49        
3 Fajcová Karolína 966112 ASK Slavia Praha 5:14.88        
4 Svobodová Lucie 966102 AK Most 5:18.15        
5 Auersvaldová Eliška 966012 Sprint klub Čáslav 5:18.84        
6 Stewartová Moira 955809 Spartak Praha 4 5:20.44        
7 Mrkvičková Simona 966030 Spartak Praha 4 5:22.29        
8 Kleiberová Kamila 956224 TJ Sokol Kolín-atletika 5:24.89        
9 Procházková Kateřina 955609 TJ Sokol Kolín-atletika 5:25.52        
10 Šambergerová Barbora 975307 PSK Olymp Praha 5:28.28        
11 Šambergerová Anna 955123 PSK Olymp Praha 5:33.62        
12 Bušková Lucie 955404 TJ Start Havířov 5:38.20        
13 Štěchovská Kristýna 965615 AK Most 5:38.98        
14 Hynlová Lucie 955617 AK Most 6:07.62        
 
1500 m/Žáci Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Zemaník Jakub 950621 TJ Slezan Frýdek-Místek 4:22.96        
2 Sasínek Filip 960108 AK Hodonín 4:33.50        
3 Bláha Milan 950524 ABK Liberec 4:39.68        
4 Pšenička Ondřej 951130 TJ Lovochemie Lovosice 4:40.85        
5 Zenkl Adam 951201 AC Vysoké Mýto 4:42.63        
6 Musila Petr 950703 TJ Sokol Opava 4:43.54        
7 Pavel Jan 950301 TJ Lokomotiva Trutnov 4:49.68        
8 Koutný Jan 950927 ASK Slavia Praha 4:50.55        
9 Pilz Ondřej 950403 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 4:50.86        
10 Joukal Lukáš 970101 TJ SOKOL Nová Paka 4:51.00        
11 Kukal Jan 960118 ASK Slavia Praha 4:51.47        
12 Voleský Kryštof 950922 AC Vysoké Mýto 4:54.14        
13 Červený Jakub 950114 TJ Lokomotiva Trutnov 5:00.97        
14 Sadil Jan 960310 AK Šternberk 5:16.08        
  Filip Dominik 950403 TJ Sokol Opava DNF        
 
3000 m/Žáci Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Zemaník Jakub 950621 TJ Slezan Frýdek-Místek 09:20.87        
2 Sasínek Filip 960108 AK Hodonín 09:44.88        
3 Friš Jan 951219 TJ Jiskra Litomyšl 09:51.86        
4 Bílý Vít 950926 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10:11.00        
5 Pavel Jan 950301 TJ Lokomotiva Trutnov 10:14.67        
6 Prajza Martin 950528 AK Šternberk 10:15.32        
7 Pšenička Ondřej 951130 TJ Lovochemie Lovosice 10:19.20        
8 Zahradník Jan 951230 TJ VTŽ Chomutov 10:20.73        
9 Svatoš Lukáš 960227 AC Domažlice 10:31.05        
10 Němeček Tomáš 950326 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10:51.50        
11 Červený Jakub 950114 TJ Lokomotiva Trutnov 10:52.15        
12 Šístek Michal 950708 SK ZŠ Jeseniova Praha 11:06.50        
13 Weicht Adam 950220 TJ Sokol Opava 11:23.65        
14 Vysušil Tomáš 950609 SK ZŠ Jeseniova Praha 11:25.13        
 
60 m překážek/Žákyně Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Chládková Denisa 955817 TJ Vodní stavby Tábor 09.33        
2 Vachová Anna 955712 ASK Slavia Praha 09.43        
3 Höferová Karin 965411 TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.47        
4 Faltová Agáta 955707 TJ Slavoj Stará Boleslav 09.56        
5 Laštovková Veronika 965728 TJ Nová Včelnice 09.64        
6 Vojtíšková Dominika 955401 Atletika Chrudim 09.82        
7 Gerulová Emily 975708 TJ Orlová Lutyně 09.96        
8 Kaňáková Denisa 956010 A. C. TEPO Kladno 09.99        
 
60 m překážek/Žákyně Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Vítová Petra 955119 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 09.15        
2 Zekuciová Anna 956021 TJ MDDM Ostrov 09.24        
3 Broumová Michaela 955301 SK Nové Město nad Metují 09.40        
4 Hofmanová Martina 955106 ABK Liberec 09.44        
5 Meczlová Veronika 965107 ATLETCLUB Nýřany 09.93        
6 Roháčková Alena 955710 AK Sokolov 09.95        
7 Urbaczková Lucie 966127 TJ TŽ Třinec 09.97        
8 Štrynková Anežka 955416 TJ Nová Včelnice 10.04        
 
60 m překážek/Žákyně Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Svobodová Lenka 956012 JAC Brno 09.41        
2 Dudková Michaela 955519 SK Kotlářka Praha 09.47        
3 Sedláčková Monika 955904 TJ Spartak Třebíč 09.60        
4 Bártová Adéla 955210 AK SSK Vítkovice 09.68        
5 Vytlačilová Tereza 955925 ATLETIKA Polička 09.69        
6 Riedlová Anna 955918 TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.78        
7 Jonášová Petra 965218 PSK Olymp Praha 09.82        
8 Berková Eva 955515 ATLETCLUB Nýřany 09.95        
 
60 m překážek/Žákyně Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Vítová Petra 955119 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 09.13        
2 Chládková Denisa 955817 TJ Vodní stavby Tábor 09.21        
3= Svobodová Lenka 956012 JAC Brno 09.26        
3= Zekuciová Anna 956021 TJ MDDM Ostrov 09.26        
5= Broumová Michaela 955301 SK Nové Město nad Metují 09.42        
5= Hofmanová Martina 955106 ABK Liberec 09.42        
7 Vachová Anna 955712 ASK Slavia Praha 09.43        
  Höferová Karin 965411 TJ LIAZ Jablonec n/N. DNF        
 
60 m překážek/Žáci Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Homola Tomáš 950722 TJ TŽ Třinec 08.44        
2 Kaštovský Matěj 950925 TJ Sokol Opava 08.90        
3 Kroupa David 950706 TJ Spartak Třebíč 09.16        
4 Rykl Radoš 950318 TJ Sokol Hradec Králové 09.18        
5 Perutka Martin 950314 TJ Sokol Velké Meziříčí 09.22        
6 Dynybyl Matěj 960123 SK Kotlářka Praha 09.41        
7 Zaduban Adam 950502 TJ Jäkl Karviná 09.43        
  Kaděrka Ondřej 951206 Atletika Poruba o.s. DNP        
 
60 m překážek/Žáci Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Kubeš Jiří 950403 ATLETCLUB Nýřany 08.75        
2 Cícha Jan 950214 AC Slovan Liberec, o.s. 08.87        
3 Tuček Martin 951205 AC Moravská Slavia Brno 08.98        
4 Rillich Štěpán 950913 TJ Spartak Vlašim 09.10        
5 Kott Kristian 950104 SK Aritma Praha 09.61        
6 Soukup Vít 951206 Sokol Král.Vinohrady Praha 09.69        
7 Doležal Jan 960606 TJ Sokol Hradec Králové 10.16        
  Bohuněk Ondřej 951002 Atletika Chrudim DNP        
 
60 m překážek/Žáci Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Sýkora Jiří 950120 TJ Spartak Třebíč 09.02        
2 Pecen Adam 950505 ASK Slavia Praha 09.09        
3 Konečný Michael 950111 TJ Sokol Opava 09.17        
4 Dumek Jindřich 950423 A. C. TEPO Kladno 09.24        
5 Šejstal Dominik 950217 TJ Spartak Vlašim 09.45        
6 Kohout Jan 951214 TJ Sokol Hradec Králové 10.03        
7 Kukla Christopher 960715 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.10        
  Petrák Vojtěch 950223 SK Aktis Praha DNP        
 
60 m překážek/Žáci Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Homola Tomáš 950722 TJ TŽ Třinec 08.44        
2 Cícha Jan 950214 AC Slovan Liberec, o.s. 08.72        
3 Tuček Martin 951205 AC Moravská Slavia Brno 08.90        
4 Kaštovský Matěj 950925 TJ Sokol Opava 08.90        
5 Pecen Adam 950505 ASK Slavia Praha 08.97        
6 Sýkora Jiří 950120 TJ Spartak Třebíč 09.05        
7 Rillich Štěpán 950913 TJ Spartak Vlašim 09.10        
8 Kubeš Jiří 950403 ATLETCLUB Nýřany 11.13        
 
3 x 300 m/Žákyně Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 -A- Rajtmajerová, Lopatová, Reissová   ATLETCLUB Nýřany 2:11.74        
2 Matoušková, Lososová, Vachová   ASK Slavia Praha 2:16.54        
3 Broumová, Rousková, Hanušová   SK Nové Město nad Metují 2:17.08        
  Vítová, Balousová, Pavlínová   ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. DNF        
 
3 x 300 m/Žákyně Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Chládková, Mašková, Křížková   TJ Vodní stavby Tábor 2:14.80        
2 Vlasáková, Gregovská, Šafránková   TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:15.37        
3 Aranyossyová, Starková, Zekuciová   TJ MDDM Ostrov 2:15.72        
4 -A- Hýsková, Vélová, Hanušová   TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:22.53        
 
3 x 300 m/Žákyně Běh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 -B- Berková, Meczlová, Frömmelová   ATLETCLUB Nýřany 2:18.60        
2 Laštovková, Štrynková, Vodičková   TJ Nová Včelnice 2:19.92        
3 Palátová, Čelůstková, Langerová   SK Aritma Praha 2:19.97        
4 Bártová, Jadrníčková, Křivová   AK SSK Vítkovice 2:20.80        
 
3 x 300 m/Žákyně Běh4
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Urbaczková, Kullová, Walaská   TJ TŽ Třinec 2:17.74        
2 Kubištová A., Kubištová E., Mikulová   Hvězda SKP Pardubice 2:18.77        
3 Hovorková, Malá M., Trejbalová   AC Slovan Liberec, o.s. 2:22.76        
4 -B- Riedlová, Hoferová, Zemanová   TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:24.98        
 
3 x 300 m/Žáci Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Bezák, Tuček, Bakalár   A. C. TEPO Kladno 1:58.24        
2 Rillich, Šejstal, Vobecký   TJ Spartak Vlašim 1:59.65        
3 Kotarba, Šíp, Pecen   ASK Slavia Praha 1:59.77        
4 Loukota, Novák, Kubeš   ATLETCLUB Nýřany 2:02.05        
 
3 x 300 m/Žáci Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Koukal, Bárta, Kubík   BYAC Brno 2:01.86        
2 Pasecký, Kučera, Cícha   AC Slovan Liberec, o.s. 2:02.13        
3 Donát, Hodboď, Havel   SKP Nymburk, o.s. 2:04.75        
4 Hadamčík, Kaštovský, Moša   TJ Sokol Opava 2:05.66        
 
3 x 300 m/Žáci Běh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Schoř, Doležal, Kohout   TJ Sokol Hradec Králové 2:04.44        
2 Jakl, Viktorín, Garabík   TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:06.70        
3 Wagner, Fišer, Krejčí   AHA Vyškov 2:09.32        
4 Ledvina, Pivoňka, Svatoš   AC Domažlice 2:12.63        
 
skok vysoký/Žákyně Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Chládková Denisa 955817 TJ Vodní stavby Tábor 1.63        
2 Zatloukalová Barbora 975603 AK Olomouc 1.61        
3 Krejčí Monika 956220 TJ Dukla Praha 1.58        
4 Hájková Andrea 955407 AK Moravská Třebová 1.58        
5 Matulková Veronika 955807 TJ Baník Stříbro 1.55        
6 Roháčková Alena 955710 AK Sokolov 1.55        
7 Vojtěchová Zuzana 965428 TJ Vodní stavby Tábor 1.52        
8 Pánková Barbora 955129 AK Olymp Brno 1.52        
9 Bártová Adéla 955210 AK SSK Vítkovice 1.52        
10 Šilhanová Rebeka 955322 AK Olymp Brno 1.52        
11 Pániková Sabina 955510 TJ Lokomotiva Břeclav 1.49        
12= Minxová Petra 955202 AK Olomouc 1.49        
12= Bošelová Nikol 955324 TJ Lokomotiva Trutnov 1.49        
14 Kullová Zuzana 955923 TJ TŽ Třinec 1.49        
  Gerulová Emily 975708 TJ Orlová Lutyně DNP        
 
skok vysoký/Žáci Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Olejarčík Marek 950704 Bechyňský atlet.klub Bechyně 1.90        
2 Sýkora Jiří 950120 TJ Spartak Třebíč 1.82        
3 Molva Vít 950820 Atletika Jihlava 1.76        
4 Blažek Adam 950809 AK SSK Vítkovice 1.73        
5 Hoza Lukáš 950428 TJ Sokol Opava 1.70        
6= Tišnovský Michal 950526 BYAC Brno 1.65        
6= Šejstal Dominik 950217 TJ Spartak Vlašim 1.65        
8= Hadamčík Jakub 950906 TJ Sokol Opava 1.65        
8= Doležal Jan 960606 TJ Sokol Hradec Králové 1.65        
8= Viktorín Daniel 951002 TJ LIAZ Jablonec n/N. 1.65        
11 Dynybyl Matěj 960123 SK Kotlářka Praha 1.60        
12 Fišer Tomáš 960321 AHA Vyškov 1.60        
13 Havel Mikuláš 961001 SKP Nymburk, o.s. 1.60        
  Kloud Martin 950808 TJ Klatovy DNP        
  Kukla Václav 951017 TJ Slavoj Stará Boleslav DNP        
  Pernica Vít 950508 ASK Blansko DNP        
  Minařík Tomáš 951213 TJ Sokol Kolín-atletika NM        
 
skok o tyči/Žákyně Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Kopečná Eliška 956227 USK Praha 2.95        
2 Kučerová Lenka 955119 AC Vysoké Mýto 2.90        
3 Reissová Jana 965101 ATLETCLUB Nýřany 2.75        
4 Jadrníčková Anna 956231 AK SSK Vítkovice 2.65        
5 Týlová Jana 955302 ŠAK ZŠ Pardubice 2.60        
6 Zemanová Klára 965808 TJ LIAZ Jablonec n/N. 2.55        
7 Kubíková Eliška 955129 ASK Slavia Praha 2.40        
8 Berková Eva 955515 ATLETCLUB Nýřany 2.30        
9 Přečková Gabriela 956022 TJ Start Havířov 2.10        
10 Zlatohlávková Irena 965707 Atletika Chrudim 2.10        
 
skok o tyči/Žáci Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Seifert David 950903 TJ Sokol Kolín-atletika 4.00        
2 Fischer David 950725 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 3.30        
3 Bareš Marek 950518 TJ Sokol Hradec Králové 3.25        
4 Kaštovský Matěj 950925 TJ Sokol Opava 3.20        
5 Puškár Michal 950629 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 3.10        
6 Loukota Petr 950920 ATLETCLUB Nýřany 3.10        
7 Jákl Štěpán 950307 TJ LIAZ Jablonec n/N. 3.00        
8 Cícha Jan 950214 AC Slovan Liberec, o.s. 2.90        
9 Kohout Jan 951214 TJ Sokol Hradec Králové 2.90        
10 Hadamčík Jakub 950906 TJ Sokol Opava 2.90        
11 Rykl Radoš 950318 TJ Sokol Hradec Králové 2.80        
12= Kaděrka Ondřej 951206 Atletika Poruba o.s. 2.80        
12= Randýsek Milan 950607 TJ Start Havířov 2.80        
14 Hrdlička Jaroslav 950920 ASK Slavia Praha 2.70        
15= Dynybyl Matěj 960123 SK Kotlářka Praha 2.60        
15= Šach Martin 950909 SK Kotlářka Praha 2.60        
 
skok daleký/Žákyně Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Chládková Denisa 955817 TJ Vodní stavby Tábor 5.55        
2 Broumová Michaela 955301 SK Nové Město nad Metují 5.28        
3 Hofmanová Martina 955106 ABK Liberec 5.22        
4 Opekarová Petra 955508 TJ Šumperk 5.18        
5 Zatloukalová Barbora 975603 AK Olomouc 5.17        
6 Pavlínová Kristýna 955408 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 5.15        
7 Vytlačilová Tereza 955925 ATLETIKA Polička 4.99        
8 Hýsková Kateřina 966024 TJ LIAZ Jablonec n/N. 4.98        
9 Höferová Karin 965411 TJ LIAZ Jablonec n/N. 4.95        
10= Douděrová Martina 956019 TJ Sokol Kolín-atletika 4.91        
10= Mašková Monika 966202 TJ Vodní stavby Tábor 4.91        
12 Balousová Dominika 955812 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 4.87        
13 Gerulová Emily 975708 TJ Orlová Lutyně 4.74        
14 Jonášová Petra 965218 PSK Olymp Praha 4.66        
15 Vítová Petra 955119 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 4.62        
16 Malá Markéta 955312 AK Sokolov 4.46        
  Adamská Lenka 955207 TJ Jiskra Litomyšl DNP        
 
skok daleký/Žáci Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Homola Tomáš 950722 TJ TŽ Třinec 6.03        
2 Kloud Martin 950808 TJ Klatovy 5.93        
3 Kaděrka Ondřej 951206 Atletika Poruba o.s. 5.90        
4 Pernica Vít 950508 ASK Blansko 5.89        
5 Vobecký Antonín 950417 TJ Spartak Vlašim 5.85        
6 Pecen Adam 950505 ASK Slavia Praha 5.72        
7 Dynybyl Matěj 960123 SK Kotlářka Praha 5.68        
8 Šroubek Petr 950131 AK Slovan Duchcov 5.68        
9 Seifert David 950903 TJ Sokol Kolín-atletika 5.45        
10 Rizvanovič Benjamín 950510 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 5.31        
11 Le Viet Milan 960328 ATLETIKA Polička 5.23        
12 Kubík Tomáš 951201 BYAC Brno 5.06        
13 Šejstal Dominik 950217 TJ Spartak Vlašim 4.29        
  Perutka Martin 950314 TJ Sokol Velké Meziříčí DNP        
  Rillich Štěpán 950913 TJ Spartak Vlašim NM        
  Moša Tomáš 960711 TJ Sokol Opava NM        
 
vrh koulí 3kg/Žákyně Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Bzirská Adriana 955609 TJ Lokomotiva Břeclav 12.63        
2 Paluchová Adéla 955517 TJ Orlová Lutyně 11.89        
3 Kuklová Nikola 956017 TJ Slavoj Stará Boleslav 11.05        
4 Vachová Anna 955712 ASK Slavia Praha 10.98        
5 Kučerová Lenka 955119 AC Vysoké Mýto 10.65        
6 Jelínková Kateřina 966104 TJ Nová Včelnice 10.53        
7 Kotrčová Zuzana 956026 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.46        
8 Holubová Magdaléna 955421 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 10.27        
9 Jonášová Petra 965218 PSK Olymp Praha 10.26        
10 Varmužová Nikola 965216 Atletika Poruba o.s. 10.25        
11 Vytlačilová Tereza 955925 ATLETIKA Polička 10.11        
12 Pavlínová Kristýna 955408 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 09.67        
13 Buzrlová Anežka 955302 TJ Lokomotiva Břeclav 09.45        
14 Machurová Magdalena 965119 TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.35        
15 Štrynková Anežka 955416 TJ Nová Včelnice 08.84        
 
vrh koulí 4kg/Žáci Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Mňatinoha Milan 950530 ŠAK Chodov 15.80        
2 Koudela Tomáš 950523 AK Olomouc 15.25        
3 Veselka Radek 950613 SK Týniště nad Orlicí 13.80        
4 Lukášek Pavel 950811 AHA Vyškov 13.55        
5 Olejarčík Marek 950704 Bechyňský atlet.klub Bechyně 13.51        
6 Sýkora Jiří 950120 TJ Spartak Třebíč 13.36        
7 Porš Jiří 950125 AC SYNER Turnov 12.73        
8 Holeček Adam 950401 TJ Slavoj Stará Boleslav 12.63        
9 Ring Jan 950105 A. C. TEPO Kladno 12.35        
10 Touš Jan 950715 Hvězda SKP Pardubice 12.34        
11 Pojar Vít 950214 TJ Klatovy 12.31        
12 Březina Jakub 950216 AK Olomouc 12.26        
13 Železný Martin 950624 Dětské centrum Ostroměř 11.98        
14 Podoprygora Maksym 950308 Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.96        
15 Moša Tomáš 960711 TJ Sokol Opava 11.48        
  Kukla Václav 951017 TJ Slavoj Stará Boleslav DNP