Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích


Datum konání: 12-14.2.2010
Místo konání: Praha-Stromovka
Pořadatel: PSK Olymp Praha
Výsledky zpracoval: On line system s.r.o.
Ředitel závodu: PaedDr. Ladislav Kárský
Hlavní rozhodčí: Jaroslav Kubica
Poznámka:  

60 m/Žáci Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Netymach Vojtěch 951025 ŠAK ZŠ Pardubice 07.35       762
2 Homola Tomáš 950722 TJ TŽ Třinec 07.44       732
3 Pecen Adam 950505 ASK Slavia Praha 07.56       694
4 Cícha Jan 950214 AC Slovan Liberec, o.s. 07.61       678
5 Sýkora Jiří 950120 TJ Spartak Třebíč 07.67       659
6 Doležal Jan 960606 TJ Sokol Hradec Králové 07.82       613
7 Šejstal Dominik 950217 TJ Spartak Vlašim 07.83       610
8 Rykl Radoš 950318 TJ Sokol Hradec Králové 07.93       580
 
60 m/Žáci Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Tuček Martin 951205 AC Moravská Slavia Brno 07.94       577
2 Dynybyl Matěj 960123 SK Kotlářka Praha 07.96       571
3 Kaštovský Matěj 950925 TJ Sokol Opava 08.10       531
4 Bareš Marek 950518 TJ Sokol Hradec Králové 08.15       517
5 Grygera Jiří 951113 TJ Sokol Opava 08.23       495
6 Hadamčík Jakub 950906 TJ Sokol Opava 08.30       476
7 Šach Martin 950909 SK Kotlářka Praha 08.37       457
8 Klinger Dominik 950702 TJ Sokol Opava 08.42       444
 
60 m/Dorostenci Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Sedlák Václav 930206 TJ Dukla Praha 07.18       819
2 Honka Ondřej 930513 TJ Sokol Opava 07.28       785
3 Havelka Vít 930428 ASK Slavia Praha 07.51       710
4 Chvála Matěj 930127 AC Slovan Liberec, o.s. 07.55       697
5 Sita Martin 940526 AC Slovan Liberec, o.s. 07.61       678
6 Hájek Vojtěch 940504 TJ Slavoj Stará Boleslav 07.66       662
7 Kubíček Jakub 940214 USK Praha 07.68       656
 
60 m/Dorostenci Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Krejča Pavel 930107 TJ Spartak Vlašim 07.69       653
2 Kondr Lukáš 930505 AK Most 07.72       643
3 Kotek Jan 930519 AC Slovan Liberec, o.s. 07.78       625
4 Fiala Adam 930528 Atletika Poruba o.s. 07.84       607
5 Kubeš Jan 940619 SK Kotlářka Praha 07.90       589
6 Rodriquez Alexandr 940624 A. C. TEPO Kladno 07.94       577
 
60 m/Junioři Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Kordík Jiří 910112 Sokol České Budějovice 07.24       799
2 Šimon Jan 910827 TJ Dukla Praha 07.32       772
3 Melničuk Petr 920809 USK Praha 07.35       762
4 Kafka Jan 910305 Sokol České Budějovice 07.49       716
5 Čásenský Kajetán 910705 ASK Slavia Praha 07.50       713
6 Iglič Marko 910408 ASK Slavia Praha 07.52       706
 
60 m/Junioři Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Nykl Pavel 911111 AC SYNER Turnov 07.37       755
2 Votinský Ondřej 920107 SK Kotlářka Praha 07.48       719
3 Pulíček Roman 910306 TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.64       668
4 Posekaný Lukáš 921230 A. C. TEPO Kladno 07.65       665
5 Horáček Přemysl 910917 A. C. TEPO Kladno 07.67       659
 
60 m/Muži Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Baar Pavel 840418 TJ Jiskra Litomyšl 06.98       889
2 Ošmera Marek 870704 TJ Lokomotiva Břeclav 07.02       875
3 Dudaš Mihail 891115 Serbia 07.02       875
4 Hedvičák Jaroslav 901213 AC Pardubice 07.03       872
5 Sazima David 871208 USK Praha 07.18       819
6 Nejedlý Adam 880203 TJ Dukla Praha 07.25       796
7 Barák Václav 901022 AC Slovan Liberec, o.s. 07.35       762
 
60 m/Muži Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Bician Andrej 840515 Slovakia 07.20       813
2 Schwarzl Roland 801210 Austria 07.27       789
3 Solfronk Jan 900301 TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.28       785
4 Stündl Jakub 900518 AK Zlín 07.33       769
5 Klus Petr 850924 AK Kroměříž 07.40       745
6 Decker Jakub 901029 USK Praha 07.40       745
7 Zelinka Petr 870908 TJ Lokomotiva Břeclav 07.41       742
 
60 m/Muži Běh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Bernášek Jiří 890423 A. C. TEPO Kladno 07.40       745
2 Vadlejch Jakub 901010 TJ Dukla Praha 07.44       732
3 Veselý David 880819 TJ Spartak Třebíč 07.46       726
4 Žák Zbyněk 890422 Atletika Chrudim 07.49       716
5 Bernášek Karel 890423 A. C. TEPO Kladno 07.56       694
6 Křelina Ondřej 900801 Sokol České Budějovice 07.58       687
7 Purman Tomáš 801007 TJ Vodní stavby Tábor 07.92       583
 
800 m/Žákyně Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Urbaczková Lucie 966127 TJ TŽ Třinec 2:46.11       505
2 Šmídová Aneta 956102 A. C. TEPO Kladno 2:49.78       466
3 Kaňáková Denisa 956010 A. C. TEPO Kladno 2:51.32       450
4 Jenčíková Jiřina 955324 A. C. TEPO Kladno 3:02.91       339
5 Riedlová Anna 955918 TJ LIAZ Jablonec n/N. 3:05.17       319
6 Svárovská Lada 965710 ASK Slavia Praha 3:10.16       277
  Vystrčilová Simona 955927 VSK Univerzita Brno DNP        
 
800 m/Žákyně Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Mašková Monika 966202 TJ Vodní stavby Tábor 2:40.77       564
2 Faltová Agáta 955707 TJ Slavoj Stará Boleslav 2:40.98       562
3 Svobodová Lenka 956012 JAC Brno 2:42.48       545
4 Vachtová Barbora 956022 AC Česká Lípa 2:44.88       518
5 Janoutová Lenka 955320 TJ Baník Stříbro 2:56.10       402
6 Vachová Anna 955712 ASK Slavia Praha 3:04.68       323
 
800 m/Žákyně Běh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Chládková Denisa 955817 TJ Vodní stavby Tábor 2:35.13       630
2 Dudková Michaela 955519 SK Kotlářka Praha 2:39.35       580
3 Vítová Petra 955119 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 2:39.66       577
4 Vytlačilová Tereza 955925 ATLETIKA Polička 2:40.44       568
5 Broumová Michaela 955301 SK Nové Město nad Metují 2:40.79       564
6 Bártová Adéla 955210 AK SSK Vítkovice 2:42.77       542
7 Roháčková Alena 955710 AK Sokolov 2:44.98       517
8 Kučerová Lenka 955119 AC Vysoké Mýto 2:45.57       511
 
800 m/Dorostenky Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Černá Nikola 936208 TJ Vodní stavby Tábor 2:44.96       517
2 Křížová Eliška 935205 TJ Slovan Varnsdorf 2:47.79       487
3 Sklenářová Lucie 935808 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:48.47       480
4 Urbischová Markéta 935130 TJ Sokol Opava 2:50.44       459
5 Silnicová Leona 935315 AK SSK Vítkovice 2:54.52       418
6 Krutáková Anna 945406 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 2:56.52       398
  Odložilová Barbora 935221 ŠAK Novoborská Praha DNP        
  Michalská Klára 935409 TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP        
 
800 m/Dorostenky Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Řehounková Nikola 935729 AC Pardubice 2:31.03       680
2 Sotáková Jana 935425 ASK Blansko 2:31.72       671
3 Janeková Nicol Alžběta 935629 AK Zlín 2:36.26       616
4 Novotná Adéla 945327 SK Aktis Praha 2:36.91       609
5 Vondrášková Denisa 945519 ASK Slavia Praha 2:39.67       577
6 Lepešková Klára 935722 SK Start Třeboň 2:41.39       557
7 Luticová Hana 935402 Castelon (ESP) 2:41.90       551
8 Šebestíková Nikol 946124 Atletika Poruba o.s. 2:48.85       476
9 Vrbová Radmila 946110 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 2:51.37       449
 
800 m/Juniorky Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Jeníková Eva 926128 AC Česká Lípa 2:25.39       752
2 Komínková Linda 925926 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 2:36.75       611
3 Matušková Dominika 925319 AC Prostějov 2:39.08       583
4 Vondrová Iva 925703 A. C. TEPO Kladno 2:50.74       456
  Zbořilová Vendula 915217 AC Prostějov DNP        
  Tejnecká Martina 915925 Atletika Chrudim DNP        
 
800 m/Juniorky Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Galertová Alena 925818 USK Praha 2:34.69       635
2 Vodová Kateřina 915416 AK Olymp Brno 2:38.59       589
3 Chmelařová Klára 916006 AC Pardubice 2:40.65       565
4 Suchelová Nikola 915908 A. C. TEPO Kladno 2:40.88       563
5 Chvátalová Veronika 915202 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:42.59       544
6 Hamáčková Barbora 925214 ŠAK SG Jablonec n/N. 2:48.11       483
7 Komrsková Aneta 925807 AK Zlín 2:49.27       471
 
800 m/Ženy
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Korešová Jana 815408 USK Praha 2:14.95       893
2 Kavínová Hana 855409 TJ Slavoj Stará Boleslav 2:15.80       881
3 Klučinová Eliška 885414 A. C. TEPO Kladno 2:26.42       738
4 Princová Alexandra 835210 ASK Slavia Praha 2:27.84       720
5 Malariková Markéta 885529 TJ Lokomotiva Břeclav 2:28.12       717
6 Slaničková Lucia 88 Slovakia 2:29.17       703
7 Škaloudová Eliška 905831 TJ Slavoj Stará Boleslav 2:36.41       615
8 Václavková Žaneta 805218 Sokol Král.Vinohrady Praha 2:36.57       613
  Hezoučká Šárka 875101 A. C. Sparta Praha DNF        
  Konvalinková Kateřina 865514 AK SSK Vítkovice DNP        
 
1000 m/Žáci Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Grygera Jiří 951113 TJ Sokol Opava 3:07.16       596
2 Kaštovský Matěj 950925 TJ Sokol Opava 3:07.47       593
3 Hadamčík Jakub 950906 TJ Sokol Opava 3:09.59       573
4 Šejstal Dominik 950217 TJ Spartak Vlašim 3:10.62       564
5 Tuček Martin 951205 AC Moravská Slavia Brno 3:13.11       542
6 Klinger Dominik 950702 TJ Sokol Opava 3:13.87       535
7 Šach Martin 950909 SK Kotlářka Praha 3:46.26       283
 
1000 m/Žáci Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Cícha Jan 950214 AC Slovan Liberec, o.s. 3:03.88       627
2 Homola Tomáš 950722 TJ TŽ Třinec 3:07.12       596
3 Netymach Vojtěch 951025 ŠAK ZŠ Pardubice 3:07.19       596
4 Pecen Adam 950505 ASK Slavia Praha 3:07.45       593
5 Dynybyl Matěj 960123 SK Kotlářka Praha 3:09.66       573
6 Bareš Marek 950518 TJ Sokol Hradec Králové 3:13.06       542
7 Rykl Radoš 950318 TJ Sokol Hradec Králové 3:16.33       513
8 Sýkora Jiří 950120 TJ Spartak Třebíč 3:19.48       486
9 Doležal Jan 960606 TJ Sokol Hradec Králové 3:26.53       428
 
1000 m/Dorostenci
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Sedlák Václav 930206 TJ Dukla Praha 2:49.29       773
2 Havelka Vít 930428 ASK Slavia Praha 2:53.79       726
3 Chvála Matěj 930127 AC Slovan Liberec, o.s. 2:53.89       725
4 Kondr Lukáš 930505 AK Most 2:54.53       719
5 Sita Martin 940526 AC Slovan Liberec, o.s. 2:59.55       669
6 Fiala Adam 930528 Atletika Poruba o.s. 3:05.81       608
7 Kotek Jan 930519 AC Slovan Liberec, o.s. 3:06.20       605
8 Kubeš Jan 940619 SK Kotlářka Praha 3:09.39       575
9 Kubíček Jakub 940214 USK Praha 3:12.26       549
10 Honka Ondřej 930513 TJ Sokol Opava 3:36.89       349
11 Rodriquez Alexandr 940624 A. C. TEPO Kladno 3:44.90       293
 
1000 m/Junioři
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Nykl Pavel 911111 AC SYNER Turnov 2:51.11       754
2 Čásenský Kajetán 910705 ASK Slavia Praha 2:51.29       752
3 Kordík Jiří 910112 Sokol České Budějovice 2:51.33       752
4 Melničuk Petr 920809 USK Praha 2:55.10       713
5 Votinský Ondřej 920107 SK Kotlářka Praha 2:57.36       690
6 Kafka Jan 910305 Sokol České Budějovice 2:57.92       685
7 Horáček Přemysl 910917 A. C. TEPO Kladno 2:58.25       682
8 Šimon Jan 910827 TJ Dukla Praha 2:59.01       674
9 Posekaný Lukáš 921230 A. C. TEPO Kladno 3:00.17       663
10 Pulíček Roman 910306 TJ LIAZ Jablonec n/N. 3:01.02       654
  Iglič Marko 910408 ASK Slavia Praha DNP        
 
1000 m/Muži Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Bernášek Jiří 890423 A. C. TEPO Kladno 2:50.39       761
2 Bernášek Karel 890423 A. C. TEPO Kladno 2:57.05       693
3 Decker Jakub 901029 USK Praha 2:57.52       689
4 Klus Petr 850924 AK Kroměříž 3:00.06       664
5 Veselý David 880819 TJ Spartak Třebíč 3:00.47       660
6 Zelinka Petr 870908 TJ Lokomotiva Břeclav 3:05.96       607
7 Křelina Ondřej 900801 Sokol České Budějovice 3:07.23       595
8 Purman Tomáš 801007 TJ Vodní stavby Tábor 3:09.74       572
9 Žák Zbyněk 890422 Atletika Chrudim 3:21.05       473
 
1000 m/Muži Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Barák Václav 901022 AC Slovan Liberec, o.s. 2:36.23       916
2 Dudaš Mihail 891115 Serbia 2:44.88       820
3 Solfronk Jan 900301 TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:45.03       818
4 Baar Pavel 840418 TJ Jiskra Litomyšl 2:45.53       813
5 Hedvičák Jaroslav 901213 AC Pardubice 2:46.34       804
6 Schwarzl Roland 801210 Austria 2:47.44       793
7 Nejedlý Adam 880203 TJ Dukla Praha 2:48.13       785
8 Ošmera Marek 870704 TJ Lokomotiva Břeclav 2:50.06       765
  Bician Andrej 840515 Slovakia DNP        
 
60 m překážek/Žákyně Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Vítová Petra 955119 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 09.47       814
2 Svobodová Lenka 956012 JAC Brno 09.50       808
3 Faltová Agáta 955707 TJ Slavoj Stará Boleslav 09.52       804
4 Vachová Anna 955712 ASK Slavia Praha 09.53       802
5 Dudková Michaela 955519 SK Kotlářka Praha 09.59       791
6 Broumová Michaela 955301 SK Nové Město nad Metují 09.63       783
7 Chládková Denisa 955817 TJ Vodní stavby Tábor 11.83       408
 
60 m překážek/Žákyně Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Bártová Adéla 955210 AK SSK Vítkovice 09.72       765
2 Vytlačilová Tereza 955925 ATLETIKA Polička 09.78       754
3 Kučerová Lenka 955119 AC Vysoké Mýto 10.09       695
4 Vachtová Barbora 956022 AC Česká Lípa 10.25       666
5 Riedlová Anna 955918 TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.33       652
6 Mašková Monika 966202 TJ Vodní stavby Tábor 10.34       650
7 Urbaczková Lucie 966127 TJ TŽ Třinec 10.68       590
 
60 m překážek/Žákyně Běh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Roháčková Alena 955710 AK Sokolov 09.82       746
2 Kaňáková Denisa 956010 A. C. TEPO Kladno 10.27       662
3 Jenčíková Jiřina 955324 A. C. TEPO Kladno 10.28       661
4 Janoutová Lenka 955320 TJ Baník Stříbro 10.32       653
5 Šmídová Aneta 956102 A. C. TEPO Kladno 10.46       629
6 Vystrčilová Simona 955927 VSK Univerzita Brno 11.42       470
7 Svárovská Lada 965710 ASK Slavia Praha 12.27       347
 
60 m překážek/Dorostenky Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Sotáková Jana 935425 ASK Blansko 08.79       954
2 Šebestíková Nikol 946124 Atletika Poruba o.s. 08.84       944
3 Řehounková Nikola 935729 AC Pardubice 08.85       941
4 Novotná Adéla 945327 SK Aktis Praha 09.13       883
5 Michalská Klára 935409 TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.31       846
6 Luticová Hana 935402 Castelon (ESP) 09.43       822
 
60 m překážek/Dorostenky Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Vondrášková Denisa 945519 ASK Slavia Praha 09.35       838
2 Vrbová Radmila 946110 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 09.39       830
3 Lepešková Klára 935722 SK Start Třeboň 09.50       808
4 Krutáková Anna 945406 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 09.76       758
5 Sklenářová Lucie 935808 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.90       731
6 Urbischová Markéta 935130 TJ Sokol Opava 09.94       723
 
60 m překážek/Dorostenky Běh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Janeková Nicol Alžběta 935629 AK Zlín 09.48       812
2 Černá Nikola 936208 TJ Vodní stavby Tábor 09.53       802
3 Křížová Eliška 935205 TJ Slovan Varnsdorf 09.85       740
4 Silnicová Leona 935315 AK SSK Vítkovice 10.12       690
5 Odložilová Barbora 935221 ŠAK Novoborská Praha 10.47       627
 
60 m překážek/Juniorky Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Hamáčková Barbora 925214 ŠAK SG Jablonec n/N. 09.10       889
2 Komrsková Aneta 925807 AK Zlín 09.25       858
3 Galertová Alena 925818 USK Praha 09.30       848
4 Chmelařová Klára 916006 AC Pardubice 09.37       834
5 Jeníková Eva 926128 AC Česká Lípa 09.79       752
6 Chvátalová Veronika 915202 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.90       731
7 Matušková Dominika 925319 AC Prostějov 09.91       729
 
60 m překážek/Juniorky Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Vodová Kateřina 915416 AK Olymp Brno 09.64       781
2 Suchelová Nikola 915908 A. C. TEPO Kladno 09.82       746
3 Komínková Linda 925926 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 09.94       723
4 Tejnecká Martina 915925 Atletika Chrudim 10.08       697
5 Zbořilová Vendula 915217 AC Prostějov 10.34       650
6 Vondrová Iva 925703 A. C. TEPO Kladno 10.99       538
 
60 m překážek/Ženy Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Korešová Jana 815408 USK Praha 08.43       1032
2 Špotáková Barbora 815630 TJ Dukla Praha 08.96       918
3 Klučinová Eliška 885414 A. C. TEPO Kladno 08.98       914
4 Kavínová Hana 855409 TJ Slavoj Stará Boleslav 09.00       910
5 Slaničková Lucia 88 Slovakia 09.24       860
  Konvalinková Kateřina 865514 AK SSK Vítkovice DQ        
 
60 m překážek/Ženy Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Václavková Žaneta 805218 Sokol Král.Vinohrady Praha 09.29       850
2 Princová Alexandra 835210 ASK Slavia Praha 09.30       848
3 Malariková Markéta 885529 TJ Lokomotiva Břeclav 09.35       838
4 Škaloudová Eliška 905831 TJ Slavoj Stará Boleslav 09.54       800
5 Hezoučká Šárka 875101 A. C. Sparta Praha 09.98       716
 
60 m překážek/Žáci Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Homola Tomáš 950722 TJ TŽ Třinec 08.34       898
2 Cícha Jan 950214 AC Slovan Liberec, o.s. 08.76       800
3 Pecen Adam 950505 ASK Slavia Praha 09.01       744
4 Sýkora Jiří 950120 TJ Spartak Třebíč 09.06       733
5 Rykl Radoš 950318 TJ Sokol Hradec Králové 09.19       704
6 Tuček Martin 951205 AC Moravská Slavia Brno 09.21       700
7 Netymach Vojtěch 951025 ŠAK ZŠ Pardubice 09.26       690
8 Kaštovský Matěj 950925 TJ Sokol Opava 09.52       635
 
60 m překážek/Žáci Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Šejstal Dominik 950217 TJ Spartak Vlašim 09.43       654
2 Dynybyl Matěj 960123 SK Kotlářka Praha 09.50       639
3 Bareš Marek 950518 TJ Sokol Hradec Králové 09.64       611
4 Doležal Jan 960606 TJ Sokol Hradec Králové 09.69       601
5 Šach Martin 950909 SK Kotlářka Praha 10.21       502
6 Grygera Jiří 951113 TJ Sokol Opava 10.24       497
7 Klinger Dominik 950702 TJ Sokol Opava 10.53       445
8 Hadamčík Jakub 950906 TJ Sokol Opava 10.54       444
 
60 m překážek/Dorostenci Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Sedlák Václav 930206 TJ Dukla Praha 08.03       974
2 Honka Ondřej 930513 TJ Sokol Opava 08.46       869
3 Fiala Adam 930528 Atletika Poruba o.s. 08.69       816
4 Hájek Vojtěch 940504 TJ Slavoj Stará Boleslav 08.75       802
5 Havelka Vít 930428 ASK Slavia Praha 08.90       768
6 Sita Martin 940526 AC Slovan Liberec, o.s. 08.96       755
7 Chvála Matěj 930127 AC Slovan Liberec, o.s. 09.26       690
 
60 m překážek/Dorostenci Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Rodriquez Alexandr 940624 A. C. TEPO Kladno 08.97       752
2 Kubíček Jakub 940214 USK Praha 09.12       720
3 Kotek Jan 930519 AC Slovan Liberec, o.s. 09.48       644
4 Kondr Lukáš 930505 AK Most 09.64       611
5 Kubeš Jan 940619 SK Kotlářka Praha 10.10       522
  Krejča Pavel 930107 TJ Spartak Vlašim DNP        
 
60 m překážek/Junioři Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Čásenský Kajetán 910705 ASK Slavia Praha 08.39       886
2 Nykl Pavel 911111 AC SYNER Turnov 08.46       869
3 Kordík Jiří 910112 Sokol České Budějovice 08.56       846
4 Pulíček Roman 910306 TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.65       825
5 Šimon Jan 910827 TJ Dukla Praha 08.82       786
6 Posekaný Lukáš 921230 A. C. TEPO Kladno 08.90       768
 
60 m překážek/Junioři Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Melničuk Petr 920809 USK Praha 08.69       816
2 Kafka Jan 910305 Sokol České Budějovice 08.85       779
3 Horáček Přemysl 910917 A. C. TEPO Kladno 09.22       698
4 Iglič Marko 910408 ASK Slavia Praha 09.36       668
5 Votinský Ondřej 920107 SK Kotlářka Praha 10.20       504
 
60 m překážek/Muži Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Schwarzl Roland 801210 Austria 08.18       937
2 Nejedlý Adam 880203 TJ Dukla Praha 08.22       927
3 Baar Pavel 840418 TJ Jiskra Litomyšl 08.34       898
4 Hedvičák Jaroslav 901213 AC Pardubice 08.37       891
5 Dudaš Mihail 891115 Serbia 08.48       865
6 Klus Petr 850924 AK Kroměříž 08.57       843
  Bician Andrej 840515 Slovakia DQ        
 
60 m překážek/Muži Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Solfronk Jan 900301 TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.55       848
2 Barák Václav 901022 AC Slovan Liberec, o.s. 08.58       841
3 Ošmera Marek 870704 TJ Lokomotiva Břeclav 08.59       839
4 Veselý David 880819 TJ Spartak Třebíč 08.75       802
5 Stündl Jakub 900518 AK Zlín 08.92       764
6 Decker Jakub 901029 USK Praha 09.10       724
 
60 m překážek/Muži Běh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Zelinka Petr 870908 TJ Lokomotiva Břeclav 08.73       806
2 Křelina Ondřej 900801 Sokol České Budějovice 08.87       775
3 Žák Zbyněk 890422 Atletika Chrudim 08.97       752
4 Bernášek Karel 890423 A. C. TEPO Kladno 09.19       704
5 Purman Tomáš 801007 TJ Vodní stavby Tábor 09.31       679
6 Bernášek Jiří 890423 A. C. TEPO Kladno 09.35       671
 
skok vysoký/Žákyně
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Chládková Denisa 955817 TJ Vodní stavby Tábor 1.63       771
2 Roháčková Alena 955710 AK Sokolov 1.60       736
3 Dudková Michaela 955519 SK Kotlářka Praha 1.51       632
4 Broumová Michaela 955301 SK Nové Město nad Metují 1.51       632
5 Bártová Adéla 955210 AK SSK Vítkovice 1.48       599
6 Mašková Monika 966202 TJ Vodní stavby Tábor 1.48       599
7 Janoutová Lenka 955320 TJ Baník Stříbro 1.45       566
8 Vytlačilová Tereza 955925 ATLETIKA Polička 1.45       566
9 Kučerová Lenka 955119 AC Vysoké Mýto 1.45       566
10 Vítová Petra 955119 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 1.45       566
11 Faltová Agáta 955707 TJ Slavoj Stará Boleslav 1.42       534
12 Jenčíková Jiřina 955324 A. C. TEPO Kladno 1.42       534
13= Svobodová Lenka 956012 JAC Brno 1.42       534
13= Svárovská Lada 965710 ASK Slavia Praha 1.42       534
15 Vachtová Barbora 956022 AC Česká Lípa 1.39       502
16= Kaňáková Denisa 956010 A. C. TEPO Kladno 1.39       502
16= Vystrčilová Simona 955927 VSK Univerzita Brno 1.39       502
18 Urbaczková Lucie 966127 TJ TŽ Třinec 1.39       502
19 Riedlová Anna 955918 TJ LIAZ Jablonec n/N. 1.36       470
20 Vachová Anna 955712 ASK Slavia Praha 1.33       439
21 Šmídová Aneta 956102 A. C. TEPO Kladno 1.33       439
 
skok vysoký/Dorostenky
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Silnicová Leona 935315 AK SSK Vítkovice 1.63       771
2 Novotná Adéla 945327 SK Aktis Praha 1.60       736
3= Lepešková Klára 935722 SK Start Třeboň 1.54       666
3= Janeková Nicol Alžběta 935629 AK Zlín 1.54       666
3= Křížová Eliška 935205 TJ Slovan Varnsdorf 1.54       666
6 Luticová Hana 935402 Castelon (ESP) 1.54       666
7 Vondrášková Denisa 945519 ASK Slavia Praha 1.54       666
8 Vrbová Radmila 946110 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 1.51       632
9 Černá Nikola 936208 TJ Vodní stavby Tábor 1.51       632
10 Sklenářová Lucie 935808 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 1.51       632
11 Šebestíková Nikol 946124 Atletika Poruba o.s. 1.48       599
12 Odložilová Barbora 935221 ŠAK Novoborská Praha 1.48       599
13 Sotáková Jana 935425 ASK Blansko 1.48       599
14 Urbischová Markéta 935130 TJ Sokol Opava 1.48       599
15 Krutáková Anna 945406 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 1.45       566
16 Řehounková Nikola 935729 AC Pardubice 1.42       534
17 Michalská Klára 935409 TJ LIAZ Jablonec n/N. 1.39       502
 
skok vysoký/Juniorky
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Komrsková Aneta 925807 AK Zlín 1.69       842
2 Vodová Kateřina 915416 AK Olymp Brno 1.69       842
3 Matušková Dominika 925319 AC Prostějov 1.60       736
4 Galertová Alena 925818 USK Praha 1.60       736
5 Suchelová Nikola 915908 A. C. TEPO Kladno 1.54       666
6 Zbořilová Vendula 915217 AC Prostějov 1.54       666
7 Hamáčková Barbora 925214 ŠAK SG Jablonec n/N. 1.51       632
8 Tejnecká Martina 915925 Atletika Chrudim 1.51       632
9 Chmelařová Klára 916006 AC Pardubice 1.51       632
10 Chvátalová Veronika 915202 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.45       566
11 Vondrová Iva 925703 A. C. TEPO Kladno 1.42       534
12 Komínková Linda 925926 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 1.33       439
13 Jeníková Eva 926128 AC Česká Lípa 1.33       439
 
skok vysoký/Ženy
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Klučinová Eliška 885414 A. C. TEPO Kladno 1.81       991
2 Konvalinková Kateřina 865514 AK SSK Vítkovice 1.75       916
3 Špotáková Barbora 815630 TJ Dukla Praha 1.72       879
4 Korešová Jana 815408 USK Praha 1.69       842
5 Slaničková Lucia 88 Slovakia 1.69       842
6 Princová Alexandra 835210 ASK Slavia Praha 1.69       842
7 Kavínová Hana 855409 TJ Slavoj Stará Boleslav 1.66       806
8 Malariková Markéta 885529 TJ Lokomotiva Břeclav 1.66       806
9 Václavková Žaneta 805218 Sokol Král.Vinohrady Praha 1.63       771
10 Škaloudová Eliška 905831 TJ Slavoj Stará Boleslav 1.60       736
11 Hezoučká Šárka 875101 A. C. Sparta Praha 1.51       632
 
skok vysoký/Žáci
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Sýkora Jiří 950120 TJ Spartak Třebíč 1.72       560
2 Cícha Jan 950214 AC Slovan Liberec, o.s. 1.72       560
3 Hadamčík Jakub 950906 TJ Sokol Opava 1.69       536
4 Doležal Jan 960606 TJ Sokol Hradec Králové 1.66       512
5 Šejstal Dominik 950217 TJ Spartak Vlašim 1.66       512
6 Dynybyl Matěj 960123 SK Kotlářka Praha 1.63       488
7 Klinger Dominik 950702 TJ Sokol Opava 1.63       488
8 Netymach Vojtěch 951025 ŠAK ZŠ Pardubice 1.63       488
9 Kaštovský Matěj 950925 TJ Sokol Opava 1.60       464
10 Homola Tomáš 950722 TJ TŽ Třinec 1.57       441
11 Pecen Adam 950505 ASK Slavia Praha 1.57       441
12 Bareš Marek 950518 TJ Sokol Hradec Králové 1.54       419
13 Rykl Radoš 950318 TJ Sokol Hradec Králové 1.51       396
14 Grygera Jiří 951113 TJ Sokol Opava 1.48       374
15 Tuček Martin 951205 AC Moravská Slavia Brno 1.48       374
16 Šach Martin 950909 SK Kotlářka Praha 1.42       331
 
skok vysoký/Dorostenci
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Sedlák Václav 930206 TJ Dukla Praha 1.90   1.90   714
2 Kubíček Jakub 940214 USK Praha 1.84   1.84   661
3 Fiala Adam 930528 Atletika Poruba o.s. 1.78   1.78   610
4 Krejča Pavel 930107 TJ Spartak Vlašim 1.78   1.78   610
5 Hájek Vojtěch 940504 TJ Slavoj Stará Boleslav 1.78   1.78   610
6 Kubeš Jan 940619 SK Kotlářka Praha 1.75   1.75   585
7 Sita Martin 940526 AC Slovan Liberec, o.s. 1.69   1.69   536
8 Havelka Vít 930428 ASK Slavia Praha 1.69   1.69   536
9 Chvála Matěj 930127 AC Slovan Liberec, o.s. 1.66   1.66   512
10 Honka Ondřej 930513 TJ Sokol Opava 1.63   1.63   488
11 Kondr Lukáš 930505 AK Most 1.54   1.54   419
12 Rodriquez Alexandr 940624 A. C. TEPO Kladno 1.54   1.54   419
13 Kotek Jan 930519 AC Slovan Liberec, o.s. 1.51   1.51   396
 
skok vysoký/Junioři
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Nykl Pavel 911111 AC SYNER Turnov 1.93       740
2 Šimon Jan 910827 TJ Dukla Praha 1.93       740
3 Pulíček Roman 910306 TJ LIAZ Jablonec n/N. 1.90       714
4 Čásenský Kajetán 910705 ASK Slavia Praha 1.90       714
5 Iglič Marko 910408 ASK Slavia Praha 1.84       661
6 Kafka Jan 910305 Sokol České Budějovice 1.81       636
7 Kordík Jiří 910112 Sokol České Budějovice 1.78       610
8 Posekaný Lukáš 921230 A. C. TEPO Kladno 1.78       610
9 Horáček Přemysl 910917 A. C. TEPO Kladno 1.75       585
10 Votinský Ondřej 920107 SK Kotlářka Praha 1.72       560
11 Melničuk Petr 920809 USK Praha 1.63       488
 
skok vysoký/Muži Finále1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Bernášek Karel 890423 A. C. TEPO Kladno 1.87       687
2 Ošmera Marek 870704 TJ Lokomotiva Břeclav 1.84       661
3= Solfronk Jan 900301 TJ LIAZ Jablonec n/N. 1.81       636
3= Barák Václav 901022 AC Slovan Liberec, o.s. 1.81       636
5 Klus Petr 850924 AK Kroměříž 1.78       610
6 Purman Tomáš 801007 TJ Vodní stavby Tábor 1.78       610
7 Křelina Ondřej 900801 Sokol České Budějovice 1.75       585
8 Decker Jakub 901029 USK Praha 1.75       585
9 Stündl Jakub 900518 AK Zlín 1.72       560
10 Bernášek Jiří 890423 A. C. TEPO Kladno 1.63       488
11 Vadlejch Jakub 901010 TJ Dukla Praha DNP        
 
skok vysoký/Muži Finále2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Dudaš Mihail 891115 Serbia 1.99       794
2 Bician Andrej 840515 Slovakia 1.96       767
3 Žák Zbyněk 890422 Atletika Chrudim 1.96       767
4 Schwarzl Roland 801210 Austria 1.93       740
5 Zelinka Petr 870908 TJ Lokomotiva Břeclav 1.93       740
6 Nejedlý Adam 880203 TJ Dukla Praha 1.93       740
7 Veselý David 880819 TJ Spartak Třebíč 1.93       740
8 Baar Pavel 840418 TJ Jiskra Litomyšl 1.90       714
9 Hedvičák Jaroslav 901213 AC Pardubice 1.87       687
 
skok o tyči/Žáci
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Bareš Marek 950518 TJ Sokol Hradec Králové 3.50       482
2 Cícha Jan 950214 AC Slovan Liberec, o.s. 3.30       431
3 Rykl Radoš 950318 TJ Sokol Hradec Králové 3.20       406
4 Netymach Vojtěch 951025 ŠAK ZŠ Pardubice 3.10       381
5 Sýkora Jiří 950120 TJ Spartak Třebíč 2.90       333
6 Pecen Adam 950505 ASK Slavia Praha 2.90       333
7= Hadamčík Jakub 950906 TJ Sokol Opava 2.80       309
7= Kaštovský Matěj 950925 TJ Sokol Opava 2.80       309
9 Šach Martin 950909 SK Kotlářka Praha 2.70       286
10 Dynybyl Matěj 960123 SK Kotlářka Praha 2.70       286
11 Grygera Jiří 951113 TJ Sokol Opava 2.70       286
12 Klinger Dominik 950702 TJ Sokol Opava 2.60       264
13 Doležal Jan 960606 TJ Sokol Hradec Králové 2.50       242
14 Tuček Martin 951205 AC Moravská Slavia Brno 2.40       220
15 Homola Tomáš 950722 TJ TŽ Třinec 2.40       220
16 Šejstal Dominik 950217 TJ Spartak Vlašim 2.10       159
 
skok o tyči/Dorostenci Finále1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Rodriquez Alexandr 940624 A. C. TEPO Kladno 3.70       535
2 Kondr Lukáš 930505 AK Most 3.40       457
3 Sita Martin 940526 AC Slovan Liberec, o.s. 3.20       406
4 Kubeš Jan 940619 SK Kotlářka Praha 3.00       357
5 Havelka Vít 930428 ASK Slavia Praha 2.80       309
  Hájek Vojtěch 940504 TJ Slavoj Stará Boleslav DNP        
 
skok o tyči/Dorostenci Finále2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Honka Ondřej 930513 TJ Sokol Opava 4.30       702
  Sedlák Václav 930206 TJ Dukla Praha 4.30       702
3 Kubíček Jakub 940214 USK Praha 4.10       645
4 Fiala Adam 930528 Atletika Poruba o.s. 3.70       535
5 Kotek Jan 930519 AC Slovan Liberec, o.s. 3.50       482
6 Chvála Matěj 930127 AC Slovan Liberec, o.s. 3.40       457
 
skok o tyči/Junioři Finále1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Kordík Jiří 910112 Sokol České Budějovice 3.80       562
2 Kafka Jan 910305 Sokol České Budějovice 3.60       509
3 Votinský Ondřej 920107 SK Kotlářka Praha 3.20       406
4 Horáček Přemysl 910917 A. C. TEPO Kladno 3.20       406
5 Melničuk Petr 920809 USK Praha 2.80       309
 
skok o tyči/Junioři Finále2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Posekaný Lukáš 921230 A. C. TEPO Kladno 4.40       731
2 Šimon Jan 910827 TJ Dukla Praha 4.20       673
  Pulíček Roman 910306 TJ LIAZ Jablonec n/N. 4.20       673
4 Nykl Pavel 911111 AC SYNER Turnov 4.00       617
  Čásenský Kajetán 910705 ASK Slavia Praha 4.00       617
  Iglič Marko 910408 ASK Slavia Praha NM        
 
skok o tyči/Muži Finále1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Zelinka Petr 870908 TJ Lokomotiva Břeclav 4.00       617
2 Ošmera Marek 870704 TJ Lokomotiva Břeclav 3.90       590
3 Křelina Ondřej 900801 Sokol České Budějovice 3.90       590
4 Veselý David 880819 TJ Spartak Třebíč 3.90       590
5 Decker Jakub 901029 USK Praha 3.80       562
6 Bernášek Jiří 890423 A. C. TEPO Kladno 3.80       562
7= Bernášek Karel 890423 A. C. TEPO Kladno 3.80       562
7= Klus Petr 850924 AK Kroměříž 3.80       562
9 Žák Zbyněk 890422 Atletika Chrudim 3.30       431
  Stündl Jakub 900518 AK Zlín DNP        
 
skok o tyči/Muži Finále2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Schwarzl Roland 801210 Austria 5.00       910
2 Dudaš Mihail 891115 Serbia 4.80       849
3 Bician Andrej 840515 Slovakia 4.70       819
4 Barák Václav 901022 AC Slovan Liberec, o.s. 4.60       790
5 Baar Pavel 840418 TJ Jiskra Litomyšl 4.50       760
6 Purman Tomáš 801007 TJ Vodní stavby Tábor 4.50       760
7= Hedvičák Jaroslav 901213 AC Pardubice 4.50       760
7= Nejedlý Adam 880203 TJ Dukla Praha 4.50       760
9 Solfronk Jan 900301 TJ LIAZ Jablonec n/N. 4.30       702
 
skok daleký/Žákyně
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Broumová Michaela 955301 SK Nové Město nad Metují 5.25       628
2 Chládková Denisa 955817 TJ Vodní stavby Tábor 5.23       623
3 Kučerová Lenka 955119 AC Vysoké Mýto 5.08       581
4 Dudková Michaela 955519 SK Kotlářka Praha 4.87       524
5 Mašková Monika 966202 TJ Vodní stavby Tábor 4.81       508
6 Vytlačilová Tereza 955925 ATLETIKA Polička 4.72       485
7 Vítová Petra 955119 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 4.65       466
8 Roháčková Alena 955710 AK Sokolov 4.60       454
9 Svobodová Lenka 956012 JAC Brno 4.55       441
10 Bártová Adéla 955210 AK SSK Vítkovice 4.53       436
11 Vachtová Barbora 956022 AC Česká Lípa 4.51       431
12 Riedlová Anna 955918 TJ LIAZ Jablonec n/N. 4.48       423
13 Urbaczková Lucie 966127 TJ TŽ Třinec 4.47       421
14 Kaňáková Denisa 956010 A. C. TEPO Kladno 4.42       408
15 Janoutová Lenka 955320 TJ Baník Stříbro 4.36       393
16 Vachová Anna 955712 ASK Slavia Praha 4.34       388
17 Faltová Agáta 955707 TJ Slavoj Stará Boleslav 4.31       381
18 Jenčíková Jiřina 955324 A. C. TEPO Kladno 4.15       343
19 Šmídová Aneta 956102 A. C. TEPO Kladno 4.05       319
20 Svárovská Lada 965710 ASK Slavia Praha 3.83       270
  Vystrčilová Simona 955927 VSK Univerzita Brno 0        
 
skok daleký/Dorostenky
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Řehounková Nikola 935729 AC Pardubice 5.41       674
2 Novotná Adéla 945327 SK Aktis Praha 5.40       671
3 Šebestíková Nikol 946124 Atletika Poruba o.s. 5.23       623
4 Luticová Hana 935402 Castelon (ESP) 5.21       617
5 Janeková Nicol Alžběta 935629 AK Zlín 5.07       578
6 Michalská Klára 935409 TJ LIAZ Jablonec n/N. 5.05       573
7 Sotáková Jana 935425 ASK Blansko 4.97       551
8 Lepešková Klára 935722 SK Start Třeboň 4.95       546
9 Sklenářová Lucie 935808 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 4.91       535
10 Křížová Eliška 935205 TJ Slovan Varnsdorf 4.83       514
11 Vondrášková Denisa 945519 ASK Slavia Praha 4.73       487
12 Černá Nikola 936208 TJ Vodní stavby Tábor 4.70       479
13 Vrbová Radmila 946110 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 4.56       443
14 Silnicová Leona 935315 AK SSK Vítkovice 4.55       441
15 Krutáková Anna 945406 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 4.44       413
16 Odložilová Barbora 935221 ŠAK Novoborská Praha 4.37       396
17 Urbischová Markéta 935130 TJ Sokol Opava 4.30       379
 
skok daleký/Juniorky
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Vodová Kateřina 915416 AK Olymp Brno 5.67       750
2 Chmelařová Klára 916006 AC Pardubice 5.59       726
3 Galertová Alena 925818 USK Praha 5.28       637
4 Komrsková Aneta 925807 AK Zlín 5.16       603
5 Chvátalová Veronika 915202 SK ZŠ Jeseniova Praha 5.07       578
6 Komínková Linda 925926 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 4.99       557
7 Jeníková Eva 926128 AC Česká Lípa 4.98       554
8 Suchelová Nikola 915908 A. C. TEPO Kladno 4.95       546
9 Hamáčková Barbora 925214 ŠAK SG Jablonec n/N. 4.85       519
10 Zbořilová Vendula 915217 AC Prostějov 4.69       477
11 Matušková Dominika 925319 AC Prostějov 4.46       418
12 Vondrová Iva 925703 A. C. TEPO Kladno 4.36       393
  Tejnecká Martina 915925 Atletika Chrudim NM        
 
skok daleký/Ženy
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Korešová Jana 815408 USK Praha 6.17       902
2 Klučinová Eliška 885414 A. C. TEPO Kladno 6.00       850
3 Konvalinková Kateřina 865514 AK SSK Vítkovice 5.94       831
4 Slaničková Lucia 88 Slovakia 5.70       759
5 Kavínová Hana 855409 TJ Slavoj Stará Boleslav 5.53       709
6 Václavková Žaneta 805218 Sokol Král.Vinohrady Praha 5.50       700
7 Princová Alexandra 835210 ASK Slavia Praha 5.36       660
8 Malariková Markéta 885529 TJ Lokomotiva Břeclav 5.15       601
9 Hezoučká Šárka 875101 A. C. Sparta Praha 4.88       527
10 Škaloudová Eliška 905831 TJ Slavoj Stará Boleslav 4.79       503
  Špotáková Barbora 815630 TJ Dukla Praha DNP        
 
skok daleký/Žáci
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Homola Tomáš 950722 TJ TŽ Třinec 5.82       548
2 Pecen Adam 950505 ASK Slavia Praha 5.67       516
3 Netymach Vojtěch 951025 ŠAK ZŠ Pardubice 5.62       506
4 Cícha Jan 950214 AC Slovan Liberec, o.s. 5.60       502
5 Sýkora Jiří 950120 TJ Spartak Třebíč 5.55       492
6 Šejstal Dominik 950217 TJ Spartak Vlašim 5.42       465
7 Dynybyl Matěj 960123 SK Kotlářka Praha 5.37       455
8 Kaštovský Matěj 950925 TJ Sokol Opava 5.27       435
9 Hadamčík Jakub 950906 TJ Sokol Opava 5.26       433
10 Bareš Marek 950518 TJ Sokol Hradec Králové 5.25       431
11 Doležal Jan 960606 TJ Sokol Hradec Králové 5.24       429
12 Rykl Radoš 950318 TJ Sokol Hradec Králové 5.20       421
13 Tuček Martin 951205 AC Moravská Slavia Brno 5.07       396
14 Klinger Dominik 950702 TJ Sokol Opava 4.86       356
15 Šach Martin 950909 SK Kotlářka Praha 4.80       345
16 Grygera Jiří 951113 TJ Sokol Opava 4.54       297
 
skok daleký/Dorostenci
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Sedlák Václav 930206 TJ Dukla Praha 6.85       778
2 Fiala Adam 930528 Atletika Poruba o.s. 6.34       661
3 Havelka Vít 930428 ASK Slavia Praha 6.33       659
4 Sita Martin 940526 AC Slovan Liberec, o.s. 6.10       608
5 Honka Ondřej 930513 TJ Sokol Opava 6.05       597
6 Hájek Vojtěch 940504 TJ Slavoj Stará Boleslav 6.02       591
7 Krejča Pavel 930107 TJ Spartak Vlašim 5.97       580
8 Chvála Matěj 930127 AC Slovan Liberec, o.s. 5.80       544
9 Kondr Lukáš 930505 AK Most 5.68       519
10 Rodriquez Alexandr 940624 A. C. TEPO Kladno 5.68       519
11 Kubíček Jakub 940214 USK Praha 5.64       510
12 Kubeš Jan 940619 SK Kotlářka Praha 5.51       483
13 Kotek Jan 930519 AC Slovan Liberec, o.s. 4.86       356
 
skok daleký/Junioři
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Šimon Jan 910827 TJ Dukla Praha 6.89       788
2 Kordík Jiří 910112 Sokol České Budějovice 6.57       713
3 Čásenský Kajetán 910705 ASK Slavia Praha 6.56       711
4 Nykl Pavel 911111 AC SYNER Turnov 6.56       711
5 Pulíček Roman 910306 TJ LIAZ Jablonec n/N. 6.33       659
6 Kafka Jan 910305 Sokol České Budějovice 6.16       621
7 Iglič Marko 910408 ASK Slavia Praha 5.93       571
8 Votinský Ondřej 920107 SK Kotlářka Praha 5.89       563
9 Melničuk Petr 920809 USK Praha 5.89       563
10 Posekaný Lukáš 921230 A. C. TEPO Kladno 5.80       544
11 Horáček Přemysl 910917 A. C. TEPO Kladno 5.39       459
 
skok daleký/Muži
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Schwarzl Roland 801210 Austria 7.20       862
2 Dudaš Mihail 891115 Serbia 7.17       854
3 Nejedlý Adam 880203 TJ Dukla Praha 7.17       854
4 Hedvičák Jaroslav 901213 AC Pardubice 7.00       814
5 Bician Andrej 840515 Slovakia 6.95       802
6 Baar Pavel 840418 TJ Jiskra Litomyšl 6.93       797
7 Vadlejch Jakub 901010 TJ Dukla Praha 6.78       762
8 Ošmera Marek 870704 TJ Lokomotiva Břeclav 6.63       727
9 Klus Petr 850924 AK Kroměříž 6.50       697
10 Barák Václav 901022 AC Slovan Liberec, o.s. 6.40       675
11 Zelinka Petr 870908 TJ Lokomotiva Břeclav 6.40       675
12 Solfronk Jan 900301 TJ LIAZ Jablonec n/N. 6.36       666
13 Decker Jakub 901029 USK Praha 6.35       664
14 Žák Zbyněk 890422 Atletika Chrudim 6.29       650
15 Veselý David 880819 TJ Spartak Třebíč 6.23       637
16 Bernášek Jiří 890423 A. C. TEPO Kladno 6.20       630
17 Stündl Jakub 900518 AK Zlín 6.15       619
18 Bernášek Karel 890423 A. C. TEPO Kladno 6.10       608
19 Purman Tomáš 801007 TJ Vodní stavby Tábor 6.00       587
20 Křelina Ondřej 900801 Sokol České Budějovice 5.99       584
  Sazima David 871208 USK Praha DNP        
 
vrh koulí 3kg/Žákyně
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Vachová Anna 955712 ASK Slavia Praha 10.39       555
2 Vytlačilová Tereza 955925 ATLETIKA Polička 10.32       550
3 Kučerová Lenka 955119 AC Vysoké Mýto 09.68       509
4 Broumová Michaela 955301 SK Nové Město nad Metují 09.48       495
5 Svárovská Lada 965710 ASK Slavia Praha 09.24       480
6 Janoutová Lenka 955320 TJ Baník Stříbro 09.09       470
7 Chládková Denisa 955817 TJ Vodní stavby Tábor 08.98       463
8 Bártová Adéla 955210 AK SSK Vítkovice 08.66       442
9 Vachtová Barbora 956022 AC Česká Lípa 08.57       436
10 Dudková Michaela 955519 SK Kotlářka Praha 08.31       419
11 Vítová Petra 955119 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 08.30       419
12 Jenčíková Jiřina 955324 A. C. TEPO Kladno 08.27       417
13 Kaňáková Denisa 956010 A. C. TEPO Kladno 07.93       395
14 Vystrčilová Simona 955927 VSK Univerzita Brno 07.79       386
15 Šmídová Aneta 956102 A. C. TEPO Kladno 07.65       377
16 Svobodová Lenka 956012 JAC Brno 07.48       366
17 Riedlová Anna 955918 TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.46       365
18 Faltová Agáta 955707 TJ Slavoj Stará Boleslav 07.40       361
19 Roháčková Alena 955710 AK Sokolov 07.28       353
20 Mašková Monika 966202 TJ Vodní stavby Tábor 07.00       335
21 Urbaczková Lucie 966127 TJ TŽ Třinec 06.92       330
 
vrh koulí 3kg/Dorostenky
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Sotáková Jana 935425 ASK Blansko 12.01       662
2 Novotná Adéla 945327 SK Aktis Praha 10.29       548
3 Odložilová Barbora 935221 ŠAK Novoborská Praha 10.20       543
4 Janeková Nicol Alžběta 935629 AK Zlín 09.98       528
5 Řehounková Nikola 935729 AC Pardubice 09.91       524
6 Sklenářová Lucie 935808 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.86       520
7 Vrbová Radmila 946110 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 09.81       517
8 Luticová Hana 935402 Castelon (ESP) 09.79       516
9 Šebestíková Nikol 946124 Atletika Poruba o.s. 09.61       504
10 Vondrášková Denisa 945519 ASK Slavia Praha 09.35       487
11 Silnicová Leona 935315 AK SSK Vítkovice 09.27       482
12 Krutáková Anna 945406 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 09.16       475
13 Křížová Eliška 935205 TJ Slovan Varnsdorf 09.15       474
14 Michalská Klára 935409 TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.03       466
15 Černá Nikola 936208 TJ Vodní stavby Tábor 08.89       457
16 Lepešková Klára 935722 SK Start Třeboň 08.03       401
17 Urbischová Markéta 935130 TJ Sokol Opava 07.87       391
 
vrh koulí 4kg/Juniorky
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Galertová Alena 925818 USK Praha 11.03       597
2 Vodová Kateřina 915416 AK Olymp Brno 10.59       568
3 Hamáčková Barbora 925214 ŠAK SG Jablonec n/N. 10.19       542
4 Chvátalová Veronika 915202 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.97       527
5 Komrsková Aneta 925807 AK Zlín 09.61       504
6 Jeníková Eva 926128 AC Česká Lípa 09.39       490
7 Tejnecká Martina 915925 Atletika Chrudim 09.01       465
8 Komínková Linda 925926 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 08.80       451
9 Vondrová Iva 925703 A. C. TEPO Kladno 08.46       429
10 Suchelová Nikola 915908 A. C. TEPO Kladno 08.43       427
11 Zbořilová Vendula 915217 AC Prostějov 08.31       419
12 Matušková Dominika 925319 AC Prostějov 08.26       416
13 Chmelařová Klára 916006 AC Pardubice 07.41       361
 
vrh koulí 4kg/Ženy
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Špotáková Barbora 815630 TJ Dukla Praha 14.51       828
2 Klučinová Eliška 885414 A. C. TEPO Kladno 13.10       734
3 Hezoučká Šárka 875101 A. C. Sparta Praha 12.80       714
4 Václavková Žaneta 805218 Sokol Král.Vinohrady Praha 12.07       666
5 Princová Alexandra 835210 ASK Slavia Praha 11.15       605
6 Korešová Jana 815408 USK Praha 11.07       600
7 Konvalinková Kateřina 865514 AK SSK Vítkovice 10.51       563
8 Malariková Markéta 885529 TJ Lokomotiva Břeclav 10.14       539
9 Škaloudová Eliška 905831 TJ Slavoj Stará Boleslav 10.00       529
10 Slaničková Lucia 88 Slovakia 09.92       524
11 Kavínová Hana 855409 TJ Slavoj Stará Boleslav 08.38       424
 
vrh koulí 4kg/Žáci
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Sýkora Jiří 950120 TJ Spartak Třebíč 14.03       730
2 Rykl Radoš 950318 TJ Sokol Hradec Králové 12.19       618
3 Doležal Jan 960606 TJ Sokol Hradec Králové 12.10       612
4 Dynybyl Matěj 960123 SK Kotlářka Praha 11.76       592
5 Kaštovský Matěj 950925 TJ Sokol Opava 11.66       586
6 Pecen Adam 950505 ASK Slavia Praha 11.27       562
  Šejstal Dominik 950217 TJ Spartak Vlašim 11.27       562
8 Bareš Marek 950518 TJ Sokol Hradec Králové 10.89       539
9 Cícha Jan 950214 AC Slovan Liberec, o.s. 10.55       519
10 Homola Tomáš 950722 TJ TŽ Třinec 10.51       516
11 Netymach Vojtěch 951025 ŠAK ZŠ Pardubice 10.42       511
12 Hadamčík Jakub 950906 TJ Sokol Opava 09.58       460
13 Klinger Dominik 950702 TJ Sokol Opava 09.32       445
14 Grygera Jiří 951113 TJ Sokol Opava 09.19       437
15 Šach Martin 950909 SK Kotlářka Praha 09.18       437
16 Tuček Martin 951205 AC Moravská Slavia Brno 08.35       387
 
vrh koulí 5kg/Dorostenci
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Krejča Pavel 930107 TJ Spartak Vlašim 15.13       798
2 Fiala Adam 930528 Atletika Poruba o.s. 14.04       731
3 Honka Ondřej 930513 TJ Sokol Opava 13.15       676
4 Kubíček Jakub 940214 USK Praha 12.35       628
5 Kondr Lukáš 930505 AK Most 12.31       625
6 Sedlák Václav 930206 TJ Dukla Praha 12.06       610
7 Kotek Jan 930519 AC Slovan Liberec, o.s. 11.63       584
8 Kubeš Jan 940619 SK Kotlářka Praha 11.27       562
9 Sita Martin 940526 AC Slovan Liberec, o.s. 11.07       550
10 Havelka Vít 930428 ASK Slavia Praha 09.57       460
11 Chvála Matěj 930127 AC Slovan Liberec, o.s. 09.34       446
12 Rodriquez Alexandr 940624 A. C. TEPO Kladno 08.60       402
  Hájek Vojtěch 940504 TJ Slavoj Stará Boleslav NM        
 
vrh koulí 6kg/Junioři
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Kordík Jiří 910112 Sokol České Budějovice 13.97       727
2 Čásenský Kajetán 910705 ASK Slavia Praha 13.73       712
3 Šimon Jan 910827 TJ Dukla Praha 13.27       684
4 Melničuk Petr 920809 USK Praha 12.58       642
5 Pulíček Roman 910306 TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.46       574
6 Nykl Pavel 911111 AC SYNER Turnov 11.35       567
7 Kafka Jan 910305 Sokol České Budějovice 11.30       564
8 Horáček Přemysl 910917 A. C. TEPO Kladno 11.09       551
9 Posekaný Lukáš 921230 A. C. TEPO Kladno 11.06       549
10 Iglič Marko 910408 ASK Slavia Praha 10.94       542
11 Votinský Ondřej 920107 SK Kotlářka Praha 09.42       451
 
vrh koulí 7,26kg/Muži
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Schwarzl Roland 801210 Austria 14.77       776
2 Vadlejch Jakub 901010 TJ Dukla Praha 14.03       730
3 Baar Pavel 840418 TJ Jiskra Litomyšl 13.68       709
4 Žák Zbyněk 890422 Atletika Chrudim 13.25       682
5 Nejedlý Adam 880203 TJ Dukla Praha 13.09       673
6 Dudaš Mihail 891115 Serbia 12.75       652
7 Bician Andrej 840515 Slovakia 12.54       639
8 Ošmera Marek 870704 TJ Lokomotiva Břeclav 12.16       616
9 Decker Jakub 901029 USK Praha 11.85       597
10 Purman Tomáš 801007 TJ Vodní stavby Tábor 11.80       594
11 Klus Petr 850924 AK Kroměříž 11.61       583
12 Stündl Jakub 900518 AK Zlín 11.24       560
13 Hedvičák Jaroslav 901213 AC Pardubice 11.12       553
14 Křelina Ondřej 900801 Sokol České Budějovice 11.04       548
15 Zelinka Petr 870908 TJ Lokomotiva Břeclav 11.02       547
16 Veselý David 880819 TJ Spartak Třebíč 10.98       545
17 Solfronk Jan 900301 TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.56       519
18 Barák Václav 901022 AC Slovan Liberec, o.s. 10.08       490
19 Bernášek Karel 890423 A. C. TEPO Kladno 09.02       427
20 Bernášek Jiří 890423 A. C. TEPO Kladno 08.58       401
 
pětiboj hala/Žákyně
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Broumová Michaela 955301 SK Nové Město nad Metují 3102        
2 Dudková Michaela 955519 SK Kotlářka Praha 2946        
3 Vytlačilová Tereza 955925 ATLETIKA Polička 2923        
4 Chládková Denisa 955817 TJ Vodní stavby Tábor 2895        
5 Kučerová Lenka 955119 AC Vysoké Mýto 2862        
6 Vítová Petra 955119 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 2842        
7 Roháčková Alena 955710 AK Sokolov 2806        
8 Bártová Adéla 955210 AK SSK Vítkovice 2784        
9 Svobodová Lenka 956012 JAC Brno 2694        
10 Mašková Monika 966202 TJ Vodní stavby Tábor 2656        
11 Faltová Agáta 955707 TJ Slavoj Stará Boleslav 2642        
12 Vachtová Barbora 956022 AC Česká Lípa 2553        
13 Vachová Anna 955712 ASK Slavia Praha 2507        
14 Janoutová Lenka 955320 TJ Baník Stříbro 2484        
15 Kaňáková Denisa 956010 A. C. TEPO Kladno 2417        
16 Urbaczková Lucie 966127 TJ TŽ Třinec 2348        
17 Jenčíková Jiřina 955324 A. C. TEPO Kladno 2294        
18 Šmídová Aneta 956102 A. C. TEPO Kladno 2230        
19 Riedlová Anna 955918 TJ LIAZ Jablonec n/N. 2229        
20 Svárovská Lada 965710 ASK Slavia Praha 1908        
  Vystrčilová Simona 955927 VSK Univerzita Brno DNF        
 
pětiboj hala/Dorostenky
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Novotná Adéla 945327 SK Aktis Praha 3447        
2 Sotáková Jana 935425 ASK Blansko 3437        
3 Řehounková Nikola 935729 AC Pardubice 3353        
4 Janeková Nicol Alžběta 935629 AK Zlín 3200        
5 Luticová Hana 935402 Castelon (ESP) 3172        
6 Šebestíková Nikol 946124 Atletika Poruba o.s. 3146        
7 Vondrášková Denisa 945519 ASK Slavia Praha 3055        
8 Lepešková Klára 935722 SK Start Třeboň 2978        
9 Sklenářová Lucie 935808 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2898        
10 Černá Nikola 936208 TJ Vodní stavby Tábor 2887        
11 Křížová Eliška 935205 TJ Slovan Varnsdorf 2881        
12 Vrbová Radmila 946110 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 2871        
13 Silnicová Leona 935315 AK SSK Vítkovice 2802        
14 Krutáková Anna 945406 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 2610        
15 Urbischová Markéta 935130 TJ Sokol Opava 2551        
  Michalská Klára 935409 TJ LIAZ Jablonec n/N. DNF        
  Odložilová Barbora 935221 ŠAK Novoborská Praha DNF        
 
pětiboj hala/Juniorky
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Vodová Kateřina 915416 AK Olymp Brno 3530        
2 Galertová Alena 925818 USK Praha 3453        
3 Komrsková Aneta 925807 AK Zlín 3278        
4 Chmelařová Klára 916006 AC Pardubice 3118        
5 Hamáčková Barbora 925214 ŠAK SG Jablonec n/N. 3065        
6 Jeníková Eva 926128 AC Česká Lípa 2987        
7 Suchelová Nikola 915908 A. C. TEPO Kladno 2948        
8 Chvátalová Veronika 915202 SK ZŠ Jeseniova Praha 2946        
9 Matušková Dominika 925319 AC Prostějov 2882        
10 Komínková Linda 925926 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 2781        
11 Vondrová Iva 925703 A. C. TEPO Kladno 2350        
  Zbořilová Vendula 915217 AC Prostějov DNF        
  Tejnecká Martina 915925 Atletika Chrudim DNF        
 
pětiboj hala/Ženy
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Korešová Jana 815408 USK Praha 4269        
2 Klučinová Eliška 885414 A. C. TEPO Kladno 4227        
3 Kavínová Hana 855409 TJ Slavoj Stará Boleslav 3730        
4 Slaničková Lucia 88 Slovakia 3688        
5 Princová Alexandra 835210 ASK Slavia Praha 3675        
6 Václavková Žaneta 805218 Sokol Král.Vinohrady Praha 3600        
7 Malariková Markéta 885529 TJ Lokomotiva Břeclav 3501        
8 Škaloudová Eliška 905831 TJ Slavoj Stará Boleslav 3183        
9 Hezoučká Šárka 875101 A. C. Sparta Praha 2589        
  Špotáková Barbora 815630 TJ Dukla Praha DNF        
  Konvalinková Kateřina 865514 AK SSK Vítkovice DNF        
 
sedmiboj hala/Žáci
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Cícha Jan 950214 AC Slovan Liberec, o.s. 4117        
2 Sýkora Jiří 950120 TJ Spartak Třebíč 3993        
3 Homola Tomáš 950722 TJ TŽ Třinec 3951        
4 Netymach Vojtěch 951025 ŠAK ZŠ Pardubice 3934        
5 Pecen Adam 950505 ASK Slavia Praha 3883        
6 Rykl Radoš 950318 TJ Sokol Hradec Králové 3638        
7 Dynybyl Matěj 960123 SK Kotlářka Praha 3604        
8 Kaštovský Matěj 950925 TJ Sokol Opava 3553        
9 Bareš Marek 950518 TJ Sokol Hradec Králové 3541        
10 Šejstal Dominik 950217 TJ Spartak Vlašim 3526        
11 Doležal Jan 960606 TJ Sokol Hradec Králové 3437        
12 Hadamčík Jakub 950906 TJ Sokol Opava 3231        
13 Tuček Martin 951205 AC Moravská Slavia Brno 3196        
14 Grygera Jiří 951113 TJ Sokol Opava 2982        
15 Klinger Dominik 950702 TJ Sokol Opava 2977        
16 Šach Martin 950909 SK Kotlářka Praha 2641        
 
sedmiboj hala/Junioři
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Šimon Jan 910827 TJ Dukla Praha 5117        
2 Čásenský Kajetán 910705 ASK Slavia Praha 5105        
3 Nykl Pavel 911111 AC SYNER Turnov 5013        
4 Kordík Jiří 910112 Sokol České Budějovice 5009        
5 Pulíček Roman 910306 TJ LIAZ Jablonec n/N. 4767        
6 Posekaný Lukáš 921230 A. C. TEPO Kladno 4530        
7 Kafka Jan 910305 Sokol České Budějovice 4510        
8 Melničuk Petr 920809 USK Praha 4293        
9 Horáček Přemysl 910917 A. C. TEPO Kladno 4040        
10 Votinský Ondřej 920107 SK Kotlářka Praha 3893        
11 Iglič Marko 910408 ASK Slavia Praha DNF        
 
sedmiboj hala/Muži
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Schwarzl Roland 801210 Austria 5807        
2 Dudaš Mihail 891115 Serbia 5709        
3 Baar Pavel 840418 TJ Jiskra Litomyšl 5580        
4 Nejedlý Adam 880203 TJ Dukla Praha 5535        
5 Hedvičák Jaroslav 901213 AC Pardubice 5381        
6 Barák Václav 901022 AC Slovan Liberec, o.s. 5110        
7 Ošmera Marek 870704 TJ Lokomotiva Břeclav 5073        
8 Solfronk Jan 900301 TJ LIAZ Jablonec n/N. 4974        
9 Zelinka Petr 870908 TJ Lokomotiva Břeclav 4734        
10 Klus Petr 850924 AK Kroměříž 4704        
11 Veselý David 880819 TJ Spartak Třebíč 4700        
12 Decker Jakub 901029 USK Praha 4566        
13 Žák Zbyněk 890422 Atletika Chrudim 4471        
14 Purman Tomáš 801007 TJ Vodní stavby Tábor 4385        
15 Bernášek Karel 890423 A. C. TEPO Kladno 4375        
16 Křelina Ondřej 900801 Sokol České Budějovice 4364        
17 Bernášek Jiří 890423 A. C. TEPO Kladno 4258        
  Bician Andrej 840515 Slovakia DNF        
  Stündl Jakub 900518 AK Zlín DNF        
  Vadlejch Jakub 901010 TJ Dukla Praha DNF        
  Sazima David 871208 USK Praha DNF        
 
sedmiboj hala/Dorostenci
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Sedlák Václav 930206 TJ Dukla Praha 5370        
2 Fiala Adam 930528 Atletika Poruba o.s. 4568        
3 Honka Ondřej 930513 TJ Sokol Opava 4466        
4 Kubíček Jakub 940214 USK Praha 4369        
5 Sita Martin 940526 AC Slovan Liberec, o.s. 4202        
6 Havelka Vít 930428 ASK Slavia Praha 4168        
7 Chvála Matěj 930127 AC Slovan Liberec, o.s. 4071        
8 Kondr Lukáš 930505 AK Most 3993        
9 Kotek Jan 930519 AC Slovan Liberec, o.s. 3692        
10 Kubeš Jan 940619 SK Kotlářka Praha 3673        
11 Rodriquez Alexandr 940624 A. C. TEPO Kladno 3497        
  Krejča Pavel 930107 TJ Spartak Vlašim DNF        
  Hájek Vojtěch 940504 TJ Slavoj Stará Boleslav DNF