Mistrovství ČR mužů a žen


Datum konání: 27-28.2.2010
Místo konání: Praha-Stromovka
Pořadatel: PSK Olymp Praha
Výsledky zpracoval: On line system s.r.o.
Ředitel závodu: PaedDr. Ladislav Kárský
Hlavní rozhodčí: Adriana Dvořáková
Poznámka:  

60 m/Ženy Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Čechová Kateřina 885321 PSK Olymp Praha 07.42        
2 Hřivnová Pavla 865508 AC Moravská Slavia Brno 07.61        
3 Dostálová Martina 865524 PSK Olymp Praha 07.66        
4 Líbalová Kateřina 835915 A. C. TEPO Kladno 07.76        
5 Táborská Jitka 945602 PSK Olymp Praha 07.93        
  Chválková Adéla 896031 AK SSK Vítkovice DQ        
 
60 m/Ženy Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Mazáčová Iveta 866215 PSK Olymp Praha 07.42        
2 Urbánková Petra 916026 AK SSK Vítkovice 07.70        
3 Domská Lucie 936013 TJ Šumperk 07.71        
4 Brázdilová Lenka 825109 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.73        
5 Branišová Jana 896106 PSK Olymp Praha 07.73        
6 Kolomazníková Klára 905315 TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.14        
 
60 m/Ženy Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Slaninová Jana 905716 AK SSK Vítkovice 07.60        
2 Táborská Monika 885331 PSK Olymp Praha 07.64        
3 Humpolíková Pavlína 855522 USK Praha 07.69        
4 Schmidová Martina 906207 AK Olymp Brno 07.80        
5 Benedová Jana 855323 SKP České Budějovice 07.87        
6 Dlugošová Monika 855808 SK Kotlářka Praha 08.23        
 
60 m/Ženy Semifinále1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Čechová Kateřina 885321 PSK Olymp Praha 07.47        
2 Táborská Monika 885331 PSK Olymp Praha 07.58        
3 Hřivnová Pavla 865508 AC Moravská Slavia Brno 07.62        
4 Humpolíková Pavlína 855522 USK Praha 07.64        
5 Domská Lucie 936013 TJ Šumperk 07.75        
6 Líbalová Kateřina 835915 A. C. TEPO Kladno 07.76        
 
60 m/Ženy Semifinále2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Mazáčová Iveta 866215 PSK Olymp Praha 07.43        
2 Dostálová Martina 865524 PSK Olymp Praha 07.65        
3 Slaninová Jana 905716 AK SSK Vítkovice 07.65        
4 Brázdilová Lenka 825109 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.77        
5 Branišová Jana 896106 PSK Olymp Praha 07.77        
6 Urbánková Petra 916026 AK SSK Vítkovice 07.84        
 
60 m/Ženy Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Mazáčová Iveta 866215 PSK Olymp Praha 07.38        
2 Čechová Kateřina 885321 PSK Olymp Praha 07.41        
3 Táborská Monika 885331 PSK Olymp Praha 07.58        
4 Hřivnová Pavla 865508 AC Moravská Slavia Brno 07.60        
5 Dostálová Martina 865524 PSK Olymp Praha 07.62        
6 Slaninová Jana 905716 AK SSK Vítkovice 07.67        
7 Humpolíková Pavlína 855522 USK Praha 07.67        
8 Brázdilová Lenka 825109 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.77        
 
60 m/Muži Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Žilka Libor 861022 PSK Olymp Praha 06.77        
2 Zich Václav 900904 ŠAK Chodov 06.97        
3 Šulc Rostislav 810202 Spartak Praha 4 06.98        
4 Hrabinec Radek 890615 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.05        
5 Čermák Michal 870625 AC Domažlice 07.21        
6 Voborník Aleš 910701 Hvězda SKP Pardubice 07.25        
7 Lecjaks Martin 900807 TJ VTŽ Chomutov 08.02        
 
60 m/Muži Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Maslák Pavel 910221 AO Slavia Havířov 06.86        
2 Schiller Jan 850117 ASK Slavia Praha 07.03        
3 Křížek Ladislav 820408 AK Kroměříž 07.05        
4 Ondráček Jan 880110 PSK Olymp Praha 07.07        
5 Birnbaum Jiří 790609 AK Chemopetrol Litvínov 07.13        
6 Habich Jiří 900628 AK SSK Vítkovice 07.22        
  Šulc Vojtěch 861012 Spartak Praha 4 DNP        
 
60 m/Muži Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Říčař Martin 910528 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 06.94        
2 Milo Lukáš 831019 AK SSK Vítkovice 06.97        
3 Lichý Petr 900212 TJ Slezan Opava 06.99        
4 Benda Ondřej 850307 Spartak Praha 4 07.05        
5 Vognar Jiří 900808 Athletic Runners Club Brno 07.15        
6 Šíma Radek 900904 Sokol České Budějovice 07.19        
7 Macháček Martin 901215 TJ Dukla Praha 07.49        
 
60 m/Muži Semifinále1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Žilka Libor 861022 PSK Olymp Praha 06.71        
2 Lichý Petr 900212 TJ Slezan Opava 06.92        
3 Milo Lukáš 831019 AK SSK Vítkovice 06.92        
4 Zich Václav 900904 ŠAK Chodov 06.93        
5 Křížek Ladislav 820408 AK Kroměříž 06.98        
6 Ondráček Jan 880110 PSK Olymp Praha 07.00        
7 Birnbaum Jiří 790609 AK Chemopetrol Litvínov 07.08        
8 Čermák Michal 870625 AC Domažlice 07.22        
 
60 m/Muži Semifinále2 w?
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Maslák Pavel 910221 AO Slavia Havířov 06.86        
2 Říčař Martin 910528 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 06.90        
3 Schiller Jan 850117 ASK Slavia Praha 06.92        
4 Šulc Rostislav 810202 Spartak Praha 4 06.94        
5 Hrabinec Radek 890615 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 06.96        
6 Vognar Jiří 900808 Athletic Runners Club Brno 07.07        
7 Benda Ondřej 850307 Spartak Praha 4 07.07        
  Šíma Radek 900904 Sokol České Budějovice DNP        
 
60 m/Muži Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Žilka Libor 861022 PSK Olymp Praha 06.66        
2 Maslák Pavel 910221 AO Slavia Havířov 06.81        
3= Šulc Rostislav 810202 Spartak Praha 4 06.93        
3= Lichý Petr 900212 TJ Slezan Opava 06.93        
5 Schiller Jan 850117 ASK Slavia Praha 06.93        
6 Říčař Martin 910528 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 06.94        
7 Milo Lukáš 831019 AK SSK Vítkovice 06.95        
8 Zich Václav 900904 ŠAK Chodov 06.95        
 
200 m/Ženy Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Čechová Kateřina 885321 PSK Olymp Praha 24.32        
2 Hřivnová Pavla 865508 AC Moravská Slavia Brno 24.54        
3 Weitzová Lucie 895113 USK Praha 25.85        
4 Dlugošová Monika 855808 SK Kotlářka Praha 26.60        
5 Richterová Barbora 886001 PSK Olymp Praha 26.66        
 
200 m/Ženy Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Hejnová Zuzana 866219 USK Praha 24.37        
2 Slaninová Jana 905716 AK SSK Vítkovice 24.79        
3 Branišová Jana 896106 PSK Olymp Praha 25.28        
4 Vojtíková Veronika 846029 PSK Olymp Praha 25.77        
 
200 m/Ženy Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Bergrová Zuzana 846124 USK Praha 24.41        
2 Sajdoková Jana 875731 PSK Olymp Praha 24.82        
3 Táborská Jitka 945602 PSK Olymp Praha 25.79        
4 Orctová Monika 945506 AK Chemopetrol Litvínov 26.79        
 
200 m/Ženy Rozběh4
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Táborská Monika 885331 PSK Olymp Praha 24.76        
2 Mazáčová Iveta 866215 PSK Olymp Praha 25.13        
3 Straková Tereza 885718 PSK Olymp Praha 26.73        
4 Hanzlíková Simona 906111 SK Kotlářka Praha 26.77        
 
200 m/Ženy Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Čechová Kateřina 885321 PSK Olymp Praha 24.03        
2 Hejnová Zuzana 866219 USK Praha 24.07        
3 Bergrová Zuzana 846124 USK Praha 24.40        
4 Hřivnová Pavla 865508 AC Moravská Slavia Brno 24.76        
5 Táborská Monika 885331 PSK Olymp Praha 24.82        
 
200 m/Muži Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Maslák Pavel 910221 AO Slavia Havířov 21.48        
2 Křížek Ladislav 820408 AK Kroměříž 22.49        
  Cysař Štěpán 921217 USK Praha DQ        
  Faist Jiří 900517 AC Domažlice DNP        
 
200 m/Muži Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Prorok Josef 871116 ASK Slavia Praha 21.73        
2 Lichý Petr 900212 TJ Slezan Opava 22.09        
3 Šulc Rostislav 810202 Spartak Praha 4 22.36        
  Hrabinec Radek 890615 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DQ        
 
200 m/Muži Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Jareš Theodor 870106 ASK Slavia Praha 22.00        
2 Lecjaks Martin 900807 TJ VTŽ Chomutov 22.40        
3 Klofáč Petr 850911 PSK Olymp Praha 23.02        
  Götz Rudolf 830410 AK Kroměříž DNP        
 
200 m/Muži Rozběh4
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Klvaňa Filip 770724 AK Kroměříž 22.05        
2 Hedvičák Jaroslav 901213 AC Pardubice 22.07        
3 Uhlík Michal 800309 ASK Slavia Praha 22.22        
  Uher Jakub 830804 TJ Lokomotiva Břeclav DQ        
 
200 m/Muži Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Prorok Josef 871116 ASK Slavia Praha 21.39        
2 Maslák Pavel 910221 AO Slavia Havířov 21.43        
3 Jareš Theodor 870106 ASK Slavia Praha 21.80        
4 Klvaňa Filip 770724 AK Kroměříž 22.05        
5 Hedvičák Jaroslav 901213 AC Pardubice 22.16        
 
400 m/Ženy Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Rosolová Denisa 865821 AK SSK Vítkovice 52.97        
2 Jeníková Eva 926128 AC Česká Lípa 56.67        
3 Ulrichová Kateřina 875213 Hvězda SKP Pardubice 57.93        
4 Šťastná Veronika 885719 PSK Olymp Praha 58.45        
5 Kutrová Eliška 935804 JAC Brno 62.66        
 
400 m/Ženy Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Bartoničková Jitka 856222 USK Praha 56.20        
2 Jelínková Veronika 806012 Hvězda SKP Pardubice 56.87        
3 Rohanová Barbora 925820 JAC Brno 58.60        
4 Straková Tereza 885718 PSK Olymp Praha 59.92        
  Hanzlíková Simona 906111 SK Kotlářka Praha DNP        
 
400 m/Ženy Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Volfová Kristina 885516 ASK Slavia Praha 56.41        
2 Vojtíková Veronika 846029 PSK Olymp Praha 58.01        
3 Novotná Karolína 946007 TJ Sokol Kolín-atletika 60.04        
4 Janotová Hana 905925 Spartak Praha 4 60.55        
  Masná Lenka 855422 AK Olymp Brno DNP        
  Krejčí Markéta 895313 Hvězda SKP Pardubice DNP        
 
400 m/Ženy Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Rosolová Denisa 865821 AK SSK Vítkovice 53.34        
2 Bartoničková Jitka 856222 USK Praha 54.15        
3 Volfová Kristina 885516 ASK Slavia Praha 55.15        
4 Jelínková Veronika 806012 Hvězda SKP Pardubice 56.96        
5 Jeníková Eva 926128 AC Česká Lípa 57.42        
6 Ulrichová Kateřina 875213 Hvězda SKP Pardubice 57.85        
 
400 m/Muži Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Jiráň Pavel 850811 PSK Olymp Praha 47.81        
2 Fischer Radek 910609 Spartak Praha 4 49.31        
3 Tůma Jiří 880728 TJ Sokol Kolín-atletika 51.20        
  Růža Jaroslav 830926 AK Kroměříž DNF        
 
400 m/Muži Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Svoboda Richard 821120 TJ Dukla Praha 48.12        
2 Klofáč Petr 850911 PSK Olymp Praha 50.26        
  Hrstka Martin 890401 Hvězda SKP Pardubice DNF        
  Lichý Petr 900212 TJ Slezan Opava DNF        
 
400 m/Muži Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Vojtík Jiří 810702 PSK Olymp Praha 47.95        
2 Uhlík Michal 800309 ASK Slavia Praha 48.27        
3 Barák Václav 901022 AC Slovan Liberec, o.s. 49.53        
4 Janeček Jakub 870519 AK ŠKODA Plzeň 50.51        
5 Jelínek Petr 850825 Spartak Praha 4 50.85        
 
400 m/Muži Rozběh4
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Szetei Petr 840916 AK Kroměříž 48.06        
2 Doupovec Jiří 841001 Athletic Runners Club Brno 48.23        
3 Götz Rudolf 830410 AK Kroměříž 48.91        
4 Pelc Tomáš 890812 ASK Slavia Praha 49.64        
5 Matyska Tomáš 850812 PSK Olymp Praha 50.89        
 
400 m/Muži Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Vojtík Jiří 810702 PSK Olymp Praha 47.16        
2 Jiráň Pavel 850811 PSK Olymp Praha 47.48        
3 Szetei Petr 840916 AK Kroměříž 47.65        
4 Svoboda Richard 821120 TJ Dukla Praha 47.87        
5 Doupovec Jiří 841001 Athletic Runners Club Brno 49.05        
  Uhlík Michal 800309 ASK Slavia Praha DNP        
 
800 m/Ženy Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Mráčková Veronika 825620 USK Praha 2:07.80        
2 Čapková Tereza 875724 USK Praha 2:08.93        
3 Kavínová Hana 855409 TJ Slavoj Stará Boleslav 2:15.67        
4 Koubková Anežka 905604 Spartak Praha 4 2:18.55        
  Ulrichová Kateřina 875213 Hvězda SKP Pardubice DNP        
 
800 m/Ženy Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Melichová Jana 795409 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:14.26        
2 Krejčí Markéta 895313 Hvězda SKP Pardubice 2:14.54        
3 Janoušová Radka 925109 TJ Nové Město na Moravě 2:14.99        
4 Stružková Radka 895413 USK Praha 2:15.34        
5 Kunčická Zlata 895928 USK Praha 2:20.42        
6 Gladková Jana 935115 AC Čáslav 2:25.95        
 
800 m/Ženy Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Čapková Tereza 875724 USK Praha 2:07.50        
2 Melichová Jana 795409 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:09.91        
3 Krejčí Markéta 895313 Hvězda SKP Pardubice 2:12.39        
4 Stružková Radka 895413 USK Praha 2:14.09        
5 Janoušová Radka 925109 TJ Nové Město na Moravě 2:14.95        
  Mráčková Veronika 825620 USK Praha DNP        
 
800 m/Muži Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Holuša Jakub 880220 TJ Dukla Praha 1:54.55        
2 Javůrek Pavel 880727 AC Čáslav 1:54.79        
3 Růža Jaroslav 830926 AK Kroměříž 1:55.66        
4 Tassler Lukáš 820104 TJ LIAZ Jablonec n/N. 1:57.97        
5 Böhm Tomáš 890611 TJ Slezan Opava 1:59.13        
6 Juránek Štěpán 900824 VSK Univerzita Brno 2:05.06        
  Ševčík Jakub 900909 AK SSK Vítkovice DQ        
 
800 m/Muži Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Hrstka Martin 890401 Hvězda SKP Pardubice 1:54.71        
2 Vitner Petr 900127 TJ Nové Město na Moravě 1:55.25        
3 Blahůt Matěj 890720 TJ Dukla Praha 1:55.32        
4 Grecman Daniel 930414 AK SSK Vítkovice 1:56.68        
5 Tůma Jan 880827 Atletika Jihlava 1:57.44        
6 Vystrk Tomáš 930921 TJ Slezan Opava 1:59.10        
7 Havlíček Tomáš 900427 AK ŠKODA Plzeň 2:00.92        
 
800 m/Muži Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Hošek Martin 870707 PSK Olymp Praha 1:55.43        
2 Čapek Martin 890711 ASK Slavia Praha 1:55.51        
3 Lepíček Miroslav 860510 AK SSK Vítkovice 1:55.75        
4 Netolický Tomáš 840815 Hvězda SKP Pardubice 1:56.34        
5 Lohr Petr 911003 USK Praha 1:58.28        
6 Zimola Petr 901120 TJ Nové Město na Moravě 1:58.63        
7 Chour Ondřej 871122 TJ LIAZ Jablonec n/N. 1:59.87        
8 Fikar Lukáš 900722 AC Čáslav 2:01.12        
 
800 m/Muži Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Holuša Jakub 880220 TJ Dukla Praha 1:49.09        
2 Hošek Martin 870707 PSK Olymp Praha 1:50.61        
3 Hrstka Martin 890401 Hvězda SKP Pardubice 1:51.66        
4 Čapek Martin 890711 ASK Slavia Praha 1:52.23        
5 Blahůt Matěj 890720 TJ Dukla Praha 1:53.60        
6 Javůrek Pavel 880727 AC Čáslav 1:54.04        
7 Vitner Petr 900127 TJ Nové Město na Moravě 1:54.57        
  Růža Jaroslav 830926 AK Kroměříž DNF        
 
1500 m/Ženy Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Masná Lenka 855422 AK Olymp Brno 4:18.86        
2 Lustigová Marcela 826111 USK Praha 4:18.99        
3 Pecková Květa 855916 AK ŠKODA Plzeň 4:33.43        
4 Kuříková Petra 916125 TJ LIAZ Jablonec n/N. 4:44.31        
5 Drábková Michaela 925617 SK Nové Město nad Metují 4:47.70        
6 Holušová Karolína 905504 TJ Sokol Opava 4:52.85        
7 Všelichová Markéta 925407 ASK Slavia Praha 4:56.00        
8 Lhotová Kateřina 895627 PSK Olymp Praha 5:06.14        
  Mráčková Veronika 825620 USK Praha DNF        
  Čapková Tereza 875724 USK Praha DNP        
  Sekanová Lucie 895805 Sokol České Budějovice DNP        
  Vail Eva 845911 USK Praha DNP        
 
1500 m/Muži Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Bednář Tomáš 850522 AK SSK Vítkovice 3:47.73        
2 Živec Jakub 901123 TJ Lovochemie Lovosice 3:47.81        
3 Šneberger Michal 780623 AK Kroměříž 3:52.35        
4 Kourek Lukáš 880304 TJ Nové Město na Moravě 3:56.27        
5 Pernica Jan 810506 ASK Slavia Praha 3:57.26        
6 Flídr Jan 890325 A. C. TEPO Kladno 4:00.33        
7 Vitner Petr 900127 TJ Nové Město na Moravě 4:01.24        
8 Dymák Pavel 871012 Hvězda SKP Pardubice 4:02.52        
9 Luč Jaroslav 870417 AK Bílina 4:02.76        
10 Jalový Filip 900504 TJ Dukla Praha 4:03.81        
11 Krunka Kamil 861125 SK Nové Město nad Metují 4:05.96        
12 Slanina Martin 800131 TJ Sokol Hradec Králové 4:06.26        
13 Lohr Petr 911003 USK Praha 4:16.33        
  Kouba Adam 870123 AK Most DNF        
  Lepíček Miroslav 860510 AK SSK Vítkovice DNF        
  Fikar Lukáš 900722 AC Čáslav DNP        
 
3000 m/Ženy Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Pecková Květa 855916 AK ŠKODA Plzeň 09:35.28        
2 Bařinová Martina 905128 SK Přerov 09:36.77        
3 Sekanová Lucie 895805 Sokol České Budějovice 09:51.31        
4 Bělohlávková Jitka 765602 TJ VTŽ Chomutov 10:02.01        
5 Vail Eva 845911 USK Praha 10:02.58        
6 Gregorová Kamila 815430 A. C. TEPO Kladno 10:02.61        
7 Sekyrová Ivana 716013 AK Sokolov 10:06.94        
8 Mäki Kristiina 915922 Hvězda SKP Pardubice 10:16.16        
9 Stevents Jeniffer Rebecca 846102 United States of America 10:31.04        
10 Tlustá Helena 935315 TJ Nové Město na Moravě 10:41.80        
11 Chovancová Jaroslava 865417 TJ Lokomotiva Břeclav 10:58.64        
 
3000 m/Muži Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Mikulenka Peter 821108 TJ Slezan Frýdek-Místek 08:19.39        
2 Kourek Lukáš 880304 TJ Nové Město na Moravě 08:22.61        
3 Belada Tomáš 861121 TJ Dukla Praha 08:29.74        
4 Krunka Kamil 861125 SK Nové Město nad Metují 08:44.06        
5 Paulík Roman 880205 TJ Lokomotiva Břeclav 08:44.31        
6 Švarc Přemysl 850327 TJ Baník Stříbro 08:50.20        
7 Dymák Pavel 871012 Hvězda SKP Pardubice 08:53.36        
8 Chudý Ondřej 900330 TJ Vodní stavby Tábor 08:59.15        
9 Řemínek Matěj 860726 AC Spartak Choceň 09:19.02        
10 Rybišár Pavel 900104 Hvězda SKP Pardubice 09:43.02        
  Šneberger Michal 780623 AK Kroměříž DQ        
 
60 m překážek/Ženy Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Škrobáková Lucie 825104 USK Praha 08.09        
2 Ogrodníková Nikol 905818 AK SSK Vítkovice 08.68        
3 Klučinová Eliška 885414 A. C. TEPO Kladno 08.90        
4 Blovská Petra 855321 ASK Slavia Praha 08.92        
5 Pospíšilová Adéla 865510 AK ŠKODA Plzeň 09.06        
6 Němcová Kateřina 835826 AK Olomouc 09.43        
7 Václavková Žaneta 805218 Sokol Král.Vinohrady Praha 09.56        
 
60 m překážek/Ženy Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Korešová Jana 815408 USK Praha 08.58        
2 Lepičová Lenka 865829 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.59        
3 Špotáková Barbora 815630 TJ Dukla Praha 08.82        
4 Volfová Kristina 885516 ASK Slavia Praha 08.83        
5 Matysková Ludmila 895312 PSK Olymp Praha 09.12        
6 Vargová Michaela 895904 AK ŠKODA Plzeň 09.37        
 
60 m překážek/Ženy Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Škrobáková Lucie 825104 USK Praha 08.06        
2 Korešová Jana 815408 USK Praha 08.44        
3 Lepičová Lenka 865829 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.56        
4 Ogrodníková Nikol 905818 AK SSK Vítkovice 08.73        
5 Klučinová Eliška 885414 A. C. TEPO Kladno 08.86        
6 Špotáková Barbora 815630 TJ Dukla Praha 08.88        
7 Blovská Petra 855321 ASK Slavia Praha 08.95        
  Volfová Kristina 885516 ASK Slavia Praha DNP        
 
60 m překážek/Muži Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Svoboda Petr 841010 PSK Olymp Praha 07.52        
2 Pokorný Martin 880922 VSK Univerzita Brno 08.11        
3 Nejedlý Adam 880203 TJ Dukla Praha 08.28        
4 Hedvičák Jaroslav 901213 AC Pardubice 08.39        
5 Baar Pavel 840418 TJ Jiskra Litomyšl 08.43        
  Juránek Martin 910313 AC Moravská Slavia Brno DNP        
 
60 m překážek/Muži Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Mazáč Martin 900506 PSK Olymp Praha 07.91        
2 Sedlák Pavel 830104 A. C. TEPO Kladno 07.95        
3 Uher Jakub 830804 TJ Lokomotiva Břeclav 08.19        
4 Smola Jiří 880213 AK SSK Vítkovice 08.41        
5 Solfronk Jan 900301 TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.56        
6 Novák Michal 880429 TJ Dukla Praha 08.78        
 
60 m překážek/Muži Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Kavka Tomáš 890416 ASK Slavia Praha 08.02        
2 Šebrle Roman 741126 TJ Dukla Praha 08.19        
3 Krejčí Michal 810123 USK Praha 08.20        
4 Beck Tomáš 880528 AC Mariánské Lázně, o.s. 08.41        
5 Barák Václav 901022 AC Slovan Liberec, o.s. 08.55        
6 Stündl Jakub 900518 AK Zlín 08.55        
 
60 m překážek/Muži Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Svoboda Petr 841010 PSK Olymp Praha 07.44        
2 Sedlák Pavel 830104 A. C. TEPO Kladno 08.00        
3 Kavka Tomáš 890416 ASK Slavia Praha 08.04        
4 Pokorný Martin 880922 VSK Univerzita Brno 08.09        
5 Krejčí Michal 810123 USK Praha 08.09        
6 Uher Jakub 830804 TJ Lokomotiva Břeclav 08.16        
7 Šebrle Roman 741126 TJ Dukla Praha 08.22        
  Mazáč Martin 900506 PSK Olymp Praha DNF        
 
4 x 400 m/Ženy Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Skřenková, Stružková, Bergrová, Hejnová   USK Praha 3:50.05        
2 Ulrichová, Krejčí, Švábíková, Jelínková   Hvězda SKP Pardubice 3:51.72        
3 Vojtíková, Straková, Šťastná, Sajdoková   PSK Olymp Praha 3:53.04        
 
4 x 400 m/Muži Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Uhlík, Čapek, Jareš, Prorok   ASK Slavia Praha 3:13.59        
2 Vojtík, Matyska, Hošek, Jiráň   PSK Olymp Praha 3:17.19        
3 Vinkler, Voborník, Netolický, Hrstka   Hvězda SKP Pardubice 3:24.46        
 
skok vysoký/Ženy Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Marešová Oldřiška 866014 PSK Olymp Praha 1.90        
2 Straková Iva 805804 PSK Olymp Praha 1.87        
3 Laláková Barbora 815502 USK Praha 1.84        
4= Moudrá Jitka 855815 AK Olymp Brno 1.80        
4= Konvalinková Kateřina 865514 AK SSK Vítkovice 1.80        
6 Klučinová Eliška 885414 A. C. TEPO Kladno 1.76        
7 Nová Magdalena 926027 TJ Lovochemie Lovosice 1.76        
8 Silnicová Leona 935315 AK SSK Vítkovice 1.71        
9 Meissnerová Žaneta 935628 AK Olomouc 1.66        
  Dudová Markéta 865303 USK Praha DNP        
 
skok vysoký/Muži Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Bába Jaroslav 840902 TJ Dukla Praha 2.25        
2 Sommerschuh Jan 900521 TJ Lovochemie Lovosice 2.10        
3= Heindl Martin 920602 JAC Brno 2.05        
3= Navrátil Marek 901214 AK Olomouc 2.05        
5 Sixta Tomáš 870109 TJ Sokol Kolín-atletika 2.05        
6= Stolín Ondřej 881117 VSK Univerzita Brno 2.05        
6= Šutera David 890410 TJ Dukla Praha 2.05        
8 Skrčený Josef 861101 TJ Dukla Praha 2.00        
9 Koutný Tomáš 900630 AK Olomouc 2.00        
10 Kotlík Kamil 770904 TJ Jiskra Humpolec 2.00        
11 Horák Lukáš 890218 TJ Lovochemie Lovosice 1.95        
12 Žák Zbyněk 890422 Atletika Chrudim 1.95        
  Urban Ladislav 820215 Atletika Jihlava NM        
 
skok o tyči/Ženy Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Ptáčníková Jiřina 865520 PSK Olymp Praha 4.56        
2 Rybová Pavla 785520 TJ Dukla Praha 4.25        
3 Maláčová Romana 875515 USK Praha 4.00        
4 Pikartová Nikola 895418 AK Olomouc 3.85        
5= Chlebíková Monika 885108 AC Čejkovice 3.65        
5= Morysková Aneta 925919 USK Praha 3.65        
7 Kudrnová Terezie 906102 Spartak Praha 4 3.65        
8= Brožová Jana 886110 TJ Dukla Praha 3.45        
8= Brandová Iva 835928 AK ŠKODA Plzeň 3.45        
10 Tihonová Lucie 866111 TJ Slavoj Stará Boleslav 3.45        
11 Jiroutová Nikol 925330 Sokol České Budějovice 3.45        
12 Drábková Lucie 925520 AC Čejkovice 3.25        
 
skok o tyči/Muži Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Balner Michal 820912 TJ Dukla Praha 5.76        
2 Kudlička Jan 880429 TJ Dukla Praha 5.55        
3 Janáček Štěpán 770612 TJ Dukla Praha 5.45        
4 Bechyně Lukáš 831004 AK ŠKODA Plzeň 5.20        
5 Ptáček Adam 801008 ASK Slavia Praha 5.20        
6 Chlebík Jaroslav 910107 AC Čejkovice 4.85        
7 Šebrle Roman 741126 TJ Dukla Praha 4.65        
8= Urban Petr 891005 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 4.45        
8= Posekaný Lukáš 921230 A. C. TEPO Kladno 4.45        
  Lubenský Filip 881108 USK Praha          
 
skok daleký/Ženy Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Korešová Jana 815408 USK Praha 6.21        
2 Klučinová Eliška 885414 A. C. TEPO Kladno 5.99        
3 Zikmundová Naďa 906223 ASK Slavia Praha 5.98        
4 Radostová Nicola 875910 A. C. TEPO Kladno 5.93        
5 Konvalinková Kateřina 865514 AK SSK Vítkovice 5.88        
6 Štěpánková Petra 865912 PSK Olymp Praha 5.84        
7 Líbalová Kateřina 835915 A. C. TEPO Kladno 5.80        
8 Neuschelová Monika 895708 AK SSK Vítkovice 5.76        
9 Rappová Anna-Marie 935225 TJ LIAZ Jablonec n/N. 5.45        
10 Lacigová Barbora 895630 AK Zlín 5.42        
11 Blovská Petra 855321 ASK Slavia Praha 5.34        
12 Václavková Žaneta 805218 Sokol Král.Vinohrady Praha 5.24        
13 Pospíšilová Adéla 865510 AK ŠKODA Plzeň 5.18        
  Brandová Iva 835928 AK ŠKODA Plzeň DNP        
  Šestáková Martina 786012 USK Praha DNP        
  Rosolová Denisa 865821 AK SSK Vítkovice DNP        
 
skok daleký/Muži Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Novotný Roman 860105 AK Kroměříž 7.75        
2 Wagner Štěpán 811005 TJ Dukla Praha 7.73        
3 Ton Svatoslav 781020 TJ Dukla Praha 7.34        
4 Čada Michal 850129 TJ Dukla Praha 7.31        
5 Kratochvíl Zdeněk 880101 ŠAK Chodov 7.13        
6 Pršín Marek 920217 Sokol České Budějovice 6.98        
7 Sobotka Ondřej 891013 TJ Spartak Třebíč 6.97        
8 Pírek Milan 870717 AK Kroměříž 6.96        
9 Baar Pavel 840418 TJ Jiskra Litomyšl 6.78        
10 Hromčík Adam 890306 VSK Univerzita Brno 6.73        
11 Klepek Jiří 910306 TJ Sokol Opava 6.65        
  Nohel Petr 901110 AK SSK Vítkovice DNP        
  Nejedlý Adam 880203 TJ Dukla Praha NM        
  Ogoun Petr 840814 TJ Slavoj Stará Boleslav NM        
 
trojskok/Ženy Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Šestáková Martina 786012 USK Praha 13.69        
2 Májková Lucie 885709 AK Olymp Brno 12.78        
3 Lacigová Barbora 895630 AK Zlín 12.52        
4 Vaculová Gabriela 855617 PSK Olymp Praha 12.51        
5 Vaněčková Jaroslava 775608 AC TJ Jičín 12.27        
6 Horniaková Dominika 926021 TJ TŽ Třinec 12.11        
7 Řádková Eliška 915504 AK Olymp Brno 11.96        
8 Bakičová Martina 895311 USK Praha 11.83        
  Václavková Žaneta 805218 Sokol Král.Vinohrady Praha NM        
  Neuschelová Monika 895708 AK SSK Vítkovice NM        
  Uhlířová Lucie 915724 AK SSK Vítkovice NM        
 
trojskok/Muži Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Novotný Roman 860105 AK Kroměříž 14.91        
2 Vondráček Jiří 880909 Hvězda SKP Pardubice 14.91        
3 Nevtípil Tomáš 901129 AK Olomouc 14.70        
4 Kopecký Lukáš 900123 TJ Sokol Kolín-atletika 14.53        
5 Kunc Lukáš 910902 TJ Sokol Opava 14.36        
6 Machálek David 880510 AK Zlín 14.33        
7 Kotlík Kamil 770904 TJ Jiskra Humpolec 13.92        
8 Beneš David 910128 Hvězda SKP Pardubice 13.86        
9 Pírek Milan 870717 AK Kroměříž 13.81        
10 Hnízdil Zbyněk 810620 TJ Sokol Stodůlky Praha 13.77        
11 Kotrouš Jan 850627 AC Kovošrot Praha 13.74        
12 Štrouf Martin 910212 ASK Slavia Praha 13.49        
  Sýkora Martin 701223 AK Bílina DNP        
  Čada Michal 850129 TJ Dukla Praha DNP        
 
vrh koulí 4kg/Ženy Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Kárníková Jana 815214 Hvězda SKP Pardubice 15.96        
2 Grómanová Romana 846011 AK SSK Vítkovice 14.69        
3 Valešová Andrea 805119 TJ Slavoj Stará Boleslav 14.52        
4 Vaníčková Lucie 865728 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 14.33        
5 Ledvinová Lenka 855811 PSK Olymp Praha 14.17        
6 Kroužková Kristýna 905305 Hvězda SKP Pardubice 14.12        
7 Červenková Markéta 915820 TJ Slavoj Stará Boleslav 14.12        
8 Špotáková Barbora 815630 TJ Dukla Praha 13.97        
9 Klučinová Eliška 885414 A. C. TEPO Kladno 13.42        
10 Šafránková Kateřina 895608 TJ Sokol Kolín-atletika 13.15        
11 Kubelová Jitka 916002 TJ Nové Město na Moravě 12.92        
12 Závůrková Barbora 875103 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 12.83        
13 Plachá Monika 905418 AK Olomouc 12.50        
 
vrh koulí 7,26kg/Muži Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Machura Remigius 860107 A. C. Sparta Praha 18.87        
2 Tuláček Vladislav 880709 AK Kroměříž 18.13        
3 Prášil Ladislav 900517 AK Olomouc 17.89        
4 Tylče Jan 821205 TJ Dukla Praha 17.72        
5 Pavlíček Miroslav 870331 A. C. TEPO Kladno 16.26        
6 Stašek Martin 890408 VSK Univerzita Brno 16.17        
7 Cejnar Zdeněk 820629 TJ Sokol Hradec Králové 16.08        
8 Mazgal Jaromír 930120 AC SYNER Turnov 15.74        
9 Šalata Jan 760218 AK Chemopetrol Litvínov 15.70        
10 Gondor Igor 790301 AK Kroměříž 15.21        
11 Šebrle Roman 741126 TJ Dukla Praha 15.17        
12 Hlavička Petr 880310 TJ Dukla Praha 15.04        
13 Kozák Tomáš 900501 TJ Jiskra Litomyšl 14.45        
14 Voňavka Tomáš 900604 A. C. TEPO Kladno 14.39        
  Marcell Jan 850604 VSK Univerzita Brno DNP