Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek


Datum konání: 20-21.2.2010
Místo konání: Praha-Stromovka
Pořadatel: PSK Olymp Praha
Výsledky zpracoval: On line system s.r.o.
Ředitel závodu: PaedDr. Ladislav Kárský
Hlavní rozhodčí: Ing.Petr Utěkal
Poznámka:  

60 m/Dorostenky Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Domská Lucie 936013 TJ Šumperk 07.82        
2 Rohlenová Nicole 936114 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.01        
3 Dubová Aneta 945312 SK Sporting Příbram 08.04        
4 Seidlová Klára 945310 USK Praha 08.10        
5 Brabcová Jana 945509 Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.14        
6 Moravcová Eliška 946022 SK Mládeže Brno 08.22        
7 Nováková Veronika 936223 Sokol České Budějovice 08.24        
8 Koudelková Zuzana 935527 TJ Jiskra Otrokovice 08.25        
 
60 m/Dorostenky Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Černochová Martina 945224 AK Zlín 07.90        
2 Plisková Sabrina 935220 ASK Slavia Praha 08.03        
3 Vomáčková Monika 945705 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.06        
4 Švecová Anna 945411 TJ ČZ Strakonice 08.07        
5 Dubová Adéla 946220 TJ Šumperk 08.08        
6 Bogušovská Tereza 945904 SK Kotlářka Praha 08.21        
7 Rejmanová Markéta 945217 SKP Union Cheb 08.26        
8 Klepáčová Kateřina 945729 TJ Slezan Frýdek-Místek 08.41        
 
60 m/Dorostenky Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Táborská Jitka 945602 PSK Olymp Praha 07.82        
2 Rappová Anna-Marie 935225 TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.95        
3 Lodňanová Kristýna 936027 Atletika Poruba o.s. 08.06        
4 Ptáčníková Hana 945514 Hvězda SKP Pardubice 08.08        
5 Jiroušová Šárka 935619 SK Nové Město nad Metují 08.14        
6 Nestrašilová Pavla 945512 A. C. TEPO Kladno 08.17        
7 Černá Adéla 935523 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.19        
8 Hundsnurscherová Markéta 945401 Sokol České Budějovice 08.31        
 
60 m/Dorostenky Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Domská Lucie 936013 TJ Šumperk 07.71        
2 Černochová Martina 945224 AK Zlín 07.76        
3 Táborská Jitka 945602 PSK Olymp Praha 07.77        
4 Rohlenová Nicole 936114 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.99        
5 Rappová Anna-Marie 935225 TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.00        
6 Plisková Sabrina 935220 ASK Slavia Praha 08.00        
7 Lodňanová Kristýna 936027 Atletika Poruba o.s. 08.06        
8 Dubová Aneta 945312 SK Sporting Příbram 08.07        
 
60 m/Juniorky Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Urbánková Petra 916026 AK SSK Vítkovice 07.67        
2 Berešová Lucie 925706 AC Slovan Liberec, o.s. 08.00        
3 Drsová Martina 915312 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 08.08        
4 Koppová Monika 925918 TJ Klatovy 08.10        
5 Tvrdíková Michaela 916127 ŠAK SG Jablonec n/N. 08.14        
6 Maroszová Veronika 926126 TJ TŽ Třinec 08.25        
7 Müllerová Anna 915524 TJ MDDM Ostrov 08.27        
8 Taichmanová Radka 925609 TJ Sokol Hradec Králové 08.31        
 
60 m/Juniorky Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Chabrová Marta 915915 AC Slovan Liberec, o.s. 07.78        
2 Procházková Barbora 916213 AC Slovan Liberec, o.s. 07.81        
3 Špačková Jana 925709 AK SSK Vítkovice 08.00        
4 Štychová Martina 925801 TJ Klatovy 08.11        
5 Budínová Michala 926213 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.20        
6 Gabková Lucie 925215 AK Most 08.21        
7 Košárková Lenka 925726 TJ Sokol Opava 08.36        
8 Henešová Kateřina 925525 AK Zlín 08.37        
 
60 m/Juniorky Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Urbánková Petra 916026 AK SSK Vítkovice 07.63        
2 Procházková Barbora 916213 AC Slovan Liberec, o.s. 07.70        
3 Chabrová Marta 915915 AC Slovan Liberec, o.s. 07.80        
4 Špačková Jana 925709 AK SSK Vítkovice 07.97        
5 Drsová Martina 915312 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 08.04        
6 Berešová Lucie 925706 AC Slovan Liberec, o.s. 08.08        
7 Koppová Monika 925918 TJ Klatovy 08.11        
8 Štychová Martina 925801 TJ Klatovy 08.13        
 
60 m/Dorostenci Rozběh1 w?
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Desenský Michal 930301 TJ Sokol Hradec Králové 07.05        
2 Gerlický Ondřej 930811 AC Domažlice 07.22        
3 Sabela Michal 940623 TJ TŽ Třinec 07.26        
4 Čížek Jakub 931113 AC Pardubice 07.33        
5 Tomandl David 930511 TJ Neratovice 07.41        
6 Csupka David 940222 SK Aritma Praha 07.53        
  Majer Marek 930413 VSK Univerzita Brno DQ        
 
60 m/Dorostenci Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Stromšík Zdeněk 941125 SKM Valašské Meziříčí 07.09        
2 Petrák Miloslav 930113 ASK Slavia Praha 07.24        
3 Morávek Martin 940713 SK Týniště nad Orlicí 07.41        
4 Sabadin Miroslav 940907 SKP Union Cheb 07.44        
5 Čík Dominik 940418 A. C. Sparta Praha 07.51        
6 Čermák Václav 930921 Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.56        
7 Mahovský David 940818 AC Slovan Liberec, o.s. 07.59        
8 Palivec Matěj 941123 A. C. TEPO Kladno 07.66        
 
60 m/Dorostenci Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Vavřík Radek 930330 AK Zlín 07.21        
2 Kadlec Marcel 940812 AC Mladá Boleslav o.s. 07.26        
3 Malecký Tomáš 930405 AK Most 07.26        
4 Myškovský Matyáš 940203 A. C. TEPO Kladno 07.35        
5 Temcsák Ondřej 930416 AC Domažlice 07.40        
6 Kotek Vojtěch 930101 ASK Slavia Praha 07.47        
  Vlasák Jan 930119 AK Olymp Brno DQ        
  Kučera Václav 930617 ŠAK SG Jablonec n/N. DNP        
 
60 m/Dorostenci Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Desenský Michal 930301 TJ Sokol Hradec Králové 07.00        
2 Stromšík Zdeněk 941125 SKM Valašské Meziříčí 07.01        
3 Kadlec Marcel 940812 AC Mladá Boleslav o.s. 07.16        
4 Vavřík Radek 930330 AK Zlín 07.17        
5 Malecký Tomáš 930405 AK Most 07.18        
6 Gerlický Ondřej 930811 AC Domažlice 07.26        
7 Sabela Michal 940623 TJ TŽ Třinec 07.29        
8 Petrák Miloslav 930113 ASK Slavia Praha 07.30        
 
60 m/Junioři Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Šťastný Lukáš 910223 TJ Dukla Praha 07.04        
2 Maštera Jan 910309 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.07        
3 Kuptík Ondřej 910711 Spartak Praha 4 07.19        
4 Kordík Jiří 910112 Sokol České Budějovice 07.23        
5 Pálka Jiří 921116 Hvězda SKP Pardubice 07.43        
  Beneš David 920801 ASK Slavia Praha DNP        
  Svoboda Jakub 920222 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP        
 
60 m/Junioři Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Maslák Pavel 910221 AO Slavia Havířov 06.87        
2 Šenfeld Michal 920912 AC Česká Lípa 07.13        
3 Kožíšek Lukáš 920927 TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.21        
4 Kácel Aleš 920917 SK Přerov 07.29        
5 Nohava Vojtěch 920616 A. C. TEPO Kladno 07.32        
6 Jurutka Vojtěch 910427 AK Zlín 07.40        
7 Hrazdil Ondřej 920428 AC Prostějov 07.58        
  Cysař Štěpán 921217 USK Praha DNP        
 
60 m/Junioři Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Říčař Martin 910528 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 06.90        
2 Voborník Aleš 910701 Hvězda SKP Pardubice 07.14        
3 Hrnčíř Jan 920802 AC Mladá Boleslav o.s. 07.15        
4 Vrbka Vít 910925 AK Olomouc 07.15        
5 Korábečný Petr 910325 SKM Valašské Meziříčí 07.25        
6 Koutník Jan 910925 Spartak Praha 4 07.35        
7 Melničuk Petr 920809 USK Praha 07.40        
8 Kubernát Richard 910415 AC Kovošrot Praha 07.50        
 
60 m/Junioři Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Maslák Pavel 910221 AO Slavia Havířov 06.76        
2 Říčař Martin 910528 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 06.79        
3 Šťastný Lukáš 910223 TJ Dukla Praha 06.98        
4 Maštera Jan 910309 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.09        
5 Voborník Aleš 910701 Hvězda SKP Pardubice 07.10        
6 Šenfeld Michal 920912 AC Česká Lípa 07.13        
7 Vrbka Vít 910925 AK Olomouc 07.17        
8 Hrnčíř Jan 920802 AC Mladá Boleslav o.s. 07.20        
 
200 m/Dorostenky Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Plisková Sabrina 935220 ASK Slavia Praha 25.83        
2 Rohlenová Nicole 936114 SK ZŠ Jeseniova Praha 26.49        
3 Orctová Monika 945506 AK Chemopetrol Litvínov 26.68        
4 Moravcová Eliška 946022 SK Mládeže Brno 26.93        
 
200 m/Dorostenky Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Táborská Jitka 945602 PSK Olymp Praha 25.47        
2 Vomáčková Monika 945705 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 26.38        
3 Rejmanová Markéta 945217 SKP Union Cheb 27.06        
4 Sklenářová Lucie 935808 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 27.54        
  Šebestíková Nikol 946124 Atletika Poruba o.s. DQ        
 
200 m/Dorostenky Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Koudelová Lucie 945706 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 26.10        
2 Vondrášková Denisa 945519 ASK Slavia Praha 26.30        
3 Ptáčníková Hana 945514 Hvězda SKP Pardubice 26.47        
4 Prudilová Andrea 935529 PSK Olymp Praha 26.89        
5 Dubová Adéla 946220 TJ Šumperk 26.95        
 
200 m/Dorostenky Rozběh4
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Domská Lucie 936013 TJ Šumperk 26.21        
2 Hlavatá Karolina 945613 SK ZŠ Jeseniova Praha 26.62        
3 Rappová Anna-Marie 935225 TJ LIAZ Jablonec n/N. 26.73        
4 Sotonová Petra 945328 TJ Sokol Kolín-atletika 28.25        
 
200 m/Dorostenky Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Táborská Jitka 945602 PSK Olymp Praha 25.24        
2 Koudelová Lucie 945706 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 25.47        
3 Plisková Sabrina 935220 ASK Slavia Praha 25.50        
4 Domská Lucie 936013 TJ Šumperk 25.55        
5 Vondrášková Denisa 945519 ASK Slavia Praha 26.32        
 
200 m/Juniorky Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Chabrová Marta 915915 AC Slovan Liberec, o.s. 25.54        
2 Špačková Jana 925709 AK SSK Vítkovice 25.89        
3 Minářů Tereza 915116 PSK Olymp Praha 26.60        
4 Pařízková Lada 925402 TJ Dukla Praha 27.29        
 
200 m/Juniorky Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Urbánková Petra 916026 AK SSK Vítkovice 25.51        
2 Štychová Martina 925801 TJ Klatovy 26.91        
3 Müllerová Anna 915524 TJ MDDM Ostrov 27.65        
4 Brusová Monika 926027 TJ Vodní stavby Tábor 27.70        
 
200 m/Juniorky Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Jeníková Eva 926128 AC Česká Lípa 26.18        
2 Gabková Lucie 925215 AK Most 26.80        
3 Budínová Michala 926213 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 27.03        
4 Zběhlíková Anna 925923 AC Pardubice 27.84        
 
200 m/Juniorky Rozběh4
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Procházková Barbora 916213 AC Slovan Liberec, o.s. 25.97        
2 Myslivcová Iveta 915320 AK SSK Vítkovice 26.70        
3 Koppová Monika 925918 TJ Klatovy 27.03        
4 Taichmanová Radka 925609 TJ Sokol Hradec Králové 27.56        
  Valentová Dominika 926125 AC Pardubice DNP        
 
200 m/Juniorky Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Chabrová Marta 915915 AC Slovan Liberec, o.s. 24.89        
2 Urbánková Petra 916026 AK SSK Vítkovice 25.13        
3 Procházková Barbora 916213 AC Slovan Liberec, o.s. 25.68        
4 Špačková Jana 925709 AK SSK Vítkovice 26.14        
5 Jeníková Eva 926128 AC Česká Lípa 26.67        
 
200 m/Dorostenci Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Stromšík Zdeněk 941125 SKM Valašské Meziříčí 22.97        
2 Tlustý Michal 941019 ASK Slavia Praha 23.14        
3 Vavřík Radek 930330 AK Zlín 23.63        
4 Tomandl David 930511 TJ Neratovice 23.92        
5 Čík Dominik 940418 A. C. Sparta Praha 24.49        
6 Pěček Lukáš 930120 SK Přerov 24.83        
 
200 m/Dorostenci Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Desenský Michal 930301 TJ Sokol Hradec Králové 22.89        
2 Myškovský Matyáš 940203 A. C. TEPO Kladno 23.44        
3 Roun Václav 930330 ASK Slavia Praha 23.77        
4 Sabadin Miroslav 940907 SKP Union Cheb 24.29        
5 Temcsák Ondřej 930416 AC Domažlice 24.44        
6 Formánek Ivan 931229 ASK ELNA Počerady 24.52        
 
200 m/Dorostenci Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Knížek Jiří 930112 AK ŠKODA Plzeň 22.92        
2 Gerlický Ondřej 930811 AC Domažlice 23.11        
3 Kotek Vojtěch 930101 ASK Slavia Praha 23.99        
4 Jonáš Tomáš 940728 ASK ELNA Počerady 24.05        
5 Koběluš Jan 931127 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 24.68        
 
200 m/Dorostenci Rozběh4
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Sedlák Václav 930206 TJ Dukla Praha 22.91        
2 Malecký Tomáš 930405 AK Most 23.27        
3 Petrák Miloslav 930113 ASK Slavia Praha 23.49        
4 Mudroch Matěj 930722 AC Slovan Liberec, o.s. 24.07        
5 Berg Jan 941011 AK Sokolov 24.34        
 
200 m/Dorostenci Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Desenský Michal 930301 TJ Sokol Hradec Králové 22.20        
2 Stromšík Zdeněk 941125 SKM Valašské Meziříčí 22.66        
3 Sedlák Václav 930206 TJ Dukla Praha 22.82        
4 Gerlický Ondřej 930811 AC Domažlice 22.84        
5 Knížek Jiří 930112 AK ŠKODA Plzeň 23.04        
 
200 m/Junioři Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Maslák Pavel 910221 AO Slavia Havířov 22.19        
2 Drhlík Patrik 910728 TJ Slavoj Stará Boleslav 23.06        
3 Brückler Jaroslav 920706 AC Slovan Liberec, o.s. 23.09        
4 Kordík Jiří 910112 Sokol České Budějovice 23.24        
5 Kramář Daniel 920925 TJ Sokol Hradec Králové 24.40        
 
200 m/Junioři Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Šťastný Lukáš 910223 TJ Dukla Praha 22.29        
2 Hrnčíř Jan 920802 AC Mladá Boleslav o.s. 22.98        
3 Brož Michal 920616 AC SYNER Turnov 23.42        
  Cysař Štěpán 921217 USK Praha DNP        
  Kácel Aleš 920917 SK Přerov DNP        
 
200 m/Junioři Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Říčař Martin 910528 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.07        
2 Maštera Jan 910309 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 22.60        
3 Haloun Lukáš 911008 AC SYNER Turnov 22.74        
4 Vraštil Radek 910327 AK Most 23.41        
 
200 m/Junioři Rozběh4
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Kuptík Ondřej 910711 Spartak Praha 4 22.76        
2 Vondráček Tomáš 920208 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 22.78        
3 Hlaváček Jan 910131 TJ Spartak Vlašim 23.09        
4 Jančík František 920318 AC Prostějov 23.41        
 
200 m/Junioři Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Maslák Pavel 910221 AO Slavia Havířov 21.47        
2 Šťastný Lukáš 910223 TJ Dukla Praha 21.69        
3 Říčař Martin 910528 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.84        
4 Maštera Jan 910309 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 22.77        
5 Kuptík Ondřej 910711 Spartak Praha 4 22.88        
 
400 m/Dorostenky Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Zaplatílková Lucie 945712 A. C. TEPO Kladno 60.31        
2 Kodrová Kateřina 935131 SK ZŠ Jeseniova Praha 60.66        
3 Kratochvílová Johana 935216 AC Čáslav 60.90        
4 Hanzlová Radka 945318 AC TJ Jičín 61.53        
  Prouzová Kateřina 945524 TJ Lokomotiva Beroun o.s. DNP        
 
400 m/Dorostenky Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Hrudková Anna 936124 ASK Slavia Praha 59.61        
2 Jelenová Nikola 946008 SKP Union Cheb 60.32        
3 Dubová Aneta 945312 SK Sporting Příbram 61.50        
4 Dvořáková Pavla 945208 TJ Sokol Kolín-atletika 64.01        
5 Turánská Magdalena 936213 TJ Vodní stavby Tábor 64.74        
  Davidová Eva 936122 PSK Olymp Praha DQ        
 
400 m/Dorostenky Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Sotáková Jana 935425 ASK Blansko 60.21        
2 Troppová Kateřina 945516 TJ Sokol Hradec Králové 60.33        
3 Kutrová Eliška 935804 JAC Brno 60.40        
4 Novotná Karolína 946007 TJ Sokol Kolín-atletika 60.44        
5 Zimmermannová Zlata 935119 TJ Vodní stavby Tábor 64.03        
6 Henešová Barbora 945305 AK Zlín 67.73        
 
400 m/Dorostenky Rozběh4
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Řehounková Nikola 935729 AC Pardubice 59.74        
2 Taclíková Lucie 936230 TJ Sokol Hradec Králové 60.04        
3 Prokešová Denisa 945406 JAC Brno 61.10        
4 Špičáková Hana 935806 Sokol České Budějovice 64.11        
5 Sotonová Petra 945328 TJ Sokol Kolín-atletika 65.04        
 
400 m/Dorostenky Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Hrudková Anna 936124 ASK Slavia Praha 58.07        
2 Řehounková Nikola 935729 AC Pardubice 58.10        
3 Sotáková Jana 935425 ASK Blansko 59.34        
4 Zaplatílková Lucie 945712 A. C. TEPO Kladno 59.86        
5 Jelenová Nikola 946008 SKP Union Cheb 59.95        
6 Taclíková Lucie 936230 TJ Sokol Hradec Králové 60.50        
 
400 m/Juniorky Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Jeníková Eva 926128 AC Česká Lípa 57.77        
2 Lazarová Veronika 916004 TJ TŽ Třinec 58.60        
3 Minářů Tereza 915116 PSK Olymp Praha 59.30        
4 Petrušová Kateřina 925921 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 62.84        
5 Vášová Radka 916110 TJ Nové Město na Moravě 64.36        
 
400 m/Juniorky Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Rohanová Barbora 925820 JAC Brno 59.22        
2 Šrobová Kristýna 916029 A. C. TEPO Kladno 59.28        
3 Havelková Jana 916125 Hvězda SKP Pardubice 61.25        
4 Pařízková Lada 925402 TJ Dukla Praha 61.95        
5 Šindelářová Valerie 926202 AC Pardubice 64.22        
 
400 m/Juniorky Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Valentová Dominika 926125 AC Pardubice 58.64        
2 Turková Kateřina 916102 ASK Slavia Praha 58.82        
3 Klimešová Markéta 915323 TJ Sokol Hradec Králové 62.53        
4 Brusová Monika 926027 TJ Vodní stavby Tábor 62.74        
5 Myslivcová Martina 925626 AC Slovan Liberec, o.s. 63.41        
6 Zbořilová Vendula 915217 AC Prostějov 63.51        
 
400 m/Juniorky Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Jeníková Eva 926128 AC Česká Lípa 56.82        
2 Šrobová Kristýna 916029 A. C. TEPO Kladno 58.22        
3 Rohanová Barbora 925820 JAC Brno 58.34        
4 Valentová Dominika 926125 AC Pardubice 58.36        
5 Lazarová Veronika 916004 TJ TŽ Třinec 58.71        
6 Turková Kateřina 916102 ASK Slavia Praha 60.25        
 
400 m/Dorostenci Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Vavřík Radek 930330 AK Zlín 52.44        
2 Žižka Dominik 931130 TJ LIAZ Jablonec n/N. 52.48        
3 Vlček Václav 931110 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 53.73        
4 Tirala Petr 940331 SKP Union Cheb 55.31        
5 Boček Tomáš 931012 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 56.34        
 
400 m/Dorostenci Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Šorm Patrik 931121 USK Praha 52.87        
2 Král Jindřich 940513 TJ LIAZ Jablonec n/N. 53.46        
3 Minát Jan 940724 ASK Slavia Praha 55.72        
  Němec Lukáš 930925 TJ Slezan Opava DQ        
  Stehno Jiří 930220 ŠAK Chodov DNP        
 
400 m/Dorostenci Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Vystrk Tomáš 930921 TJ Slezan Opava 51.47        
2 Formánek Ivan 931229 ASK ELNA Počerady 51.91        
3 Vrba Matěj 930327 TRIATLET Karlovy Vary 53.36        
4 Weihrauch Jaroslav 940414 TJ Sokol Kolín-atletika 54.92        
  Charouz Ondřej 930903 AK Šternberk DNP        
 
400 m/Dorostenci Rozběh4
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Krištof Tomáš 930427 AC SYNER Turnov 51.93        
2 Šindelář Jan 931103 SKP Nymburk, o.s. 52.49        
3 Krejsa Josef 931103 A. C. TEPO Kladno 52.61        
4 Jonáš Tomáš 940728 ASK ELNA Počerady 53.26        
5 Brinsa Vítězslav 941006 AK Chemopetrol Litvínov 54.08        
6 Soumar Milan 931106 Sokol České Budějovice 54.34        
 
400 m/Dorostenci Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Šorm Patrik 931121 USK Praha 50.55        
2 Vystrk Tomáš 930921 TJ Slezan Opava 51.37        
3 Vavřík Radek 930330 AK Zlín 51.58        
4 Žižka Dominik 931130 TJ LIAZ Jablonec n/N. 51.97        
5 Formánek Ivan 931229 ASK ELNA Počerady 52.03        
6 Krištof Tomáš 930427 AC SYNER Turnov 52.48        
 
400 m/Junioři Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Vinš Martin 920418 AC Mladá Boleslav o.s. 50.31        
2 Vondráček Tomáš 920208 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 51.16        
3 Štěpán Pavel 921018 TJ Sokol Hradec Králové 52.35        
4 Vokoun Tomáš 920401 A. C. TEPO Kladno 55.76        
  Halaj Lukáš 921030 TJ Sokol Opava DQ        
 
400 m/Junioři Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Burian Miroslav 920809 TJ Dukla Praha 49.42        
2 Kožíšek Lukáš 920927 TJ LIAZ Jablonec n/N. 50.68        
3 Benda Pavel 920325 AK Most 50.76        
4 Rádl Jakub 910204 AC Kovošrot Praha 53.22        
  Günther Miroslav 921224 SK Aktis Praha DNP        
  Drda Jaroslav 911007 TJ Vodní stavby Tábor DNP        
 
400 m/Junioři Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Alaxin Jan 910329 AC Slovan Liberec, o.s. 51.53        
2 Zikmund Adam 921106 AC SYNER Turnov 51.78        
3 Schindler Patrik 921216 TJ Sokol Opava 52.47        
4 Černý Pavel 911105 AC Kovošrot Praha 52.70        
5 Vacek Jan 910910 Hvězda SKP Pardubice 54.23        
  Kešner Václav 910703 AC Čáslav DNP        
 
400 m/Junioři Rozběh4
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Pavlíček Matěj 921002 A. C. Sparta Praha 50.98        
2 Vraštil Radek 910327 AK Most 51.01        
3 Voborník Aleš 910701 Hvězda SKP Pardubice 51.06        
4 Kašpar Petr 910906 Spartak Praha 4 51.40        
5 Říha Pavel 910821 SKP Nymburk, o.s. 53.11        
 
400 m/Junioři Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Burian Miroslav 920809 TJ Dukla Praha 49.01        
2 Vinš Martin 920418 AC Mladá Boleslav o.s. 49.29        
3 Pavlíček Matěj 921002 A. C. Sparta Praha 50.27        
4 Alaxin Jan 910329 AC Slovan Liberec, o.s. 50.46        
5 Kožíšek Lukáš 920927 TJ LIAZ Jablonec n/N. 51.63        
6 Benda Pavel 920325 AK Most 52.05        
 
800 m/Dorostenky Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Půčková Olga 945907 TJ Jiskra Nový Bor 2:23.47        
2 Vachová Karolína 945624 AK SSK Vítkovice 2:24.22        
3 Šilhová Kristýna 935206 AK Olymp Brno 2:26.67        
4 Vašáková Aneta 945907 ASK Slavia Praha 2:27.27        
5 Winklerová Andrea 946214 Sokol České Budějovice 2:31.04        
6 Sobíšková Pavla 935718 Sokol České Budějovice 2:31.24        
7 Kružíková Anežka 945604 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:33.34        
8 Čtveráčková Jana 935513 AK SSK Vítkovice 2:36.15        
 
800 m/Dorostenky Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Gladková Jana 935115 AC Čáslav 2:26.45        
2 Tesařová Nikola 935327 JAC Brno 2:26.92        
3 Tancerová Anna 946121 TJ Sokol Přísnotice 2:26.92        
4 Schweidlerová Kateřina 936112 TJ Sokol Opava 2:27.51        
5 Prouzová Kateřina 945524 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:30.23        
6 Pokorná Kateřina 945530 AK SSK Vítkovice 2:33.54        
  Olejníčková Martina 935314 AC Moravská Slavia Brno DNP        
  Pospíšilová Kateřina 945201 AK Šternberk DNP        
 
800 m/Dorostenky Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Půčková Olga 945907 TJ Jiskra Nový Bor 2:20.98        
2 Vachová Karolína 945624 AK SSK Vítkovice 2:21.63        
3 Tesařová Nikola 935327 JAC Brno 2:23.30        
4 Vašáková Aneta 945907 ASK Slavia Praha 2:26.04        
5 Šilhová Kristýna 935206 AK Olymp Brno 2:26.33        
6 Tancerová Anna 946121 TJ Sokol Přísnotice 2:26.69        
7 Schweidlerová Kateřina 936112 TJ Sokol Opava 2:29.64        
8 Gladková Jana 935115 AC Čáslav 2:31.05        
 
800 m/Juniorky Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Mezuliáníková Diana 925410 AK ŠKODA Plzeň 2:20.49        
2 Hofmannová Adéla 915316 A. C. TEPO Kladno 2:20.56        
3 Všelichová Markéta 925407 ASK Slavia Praha 2:23.22        
4 Führerová Eva 925724 Sokol České Budějovice 2:24.24        
5 Rožcová Lucie 925103 ŠAK SG Jablonec n/N. 2:28.78        
 
800 m/Juniorky Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Janoušová Radka 925109 TJ Nové Město na Moravě 2:26.59        
2 Šimsová Alžběta 916102 TJ Lovochemie Lovosice 2:26.63        
3 Horáčková Markéta 915801 SK Speed Brno 2:26.89        
4 Kubů Martina 916202 AK SSK Vítkovice 2:27.58        
5 Hříchová Vendula 925730 PSK Olymp Praha 2:27.65        
6 Šlechtová Štěpánka 925509 TJ Klatovy 2:28.13        
 
800 m/Juniorky Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Mezuliáníková Diana 925410 AK ŠKODA Plzeň 2:12.95        
2 Horáčková Markéta 915801 SK Speed Brno 2:13.88        
3 Hofmannová Adéla 915316 A. C. TEPO Kladno 2:14.17        
4 Janoušová Radka 925109 TJ Nové Město na Moravě 2:16.34        
5 Šimsová Alžběta 916102 TJ Lovochemie Lovosice 2:19.51        
6 Všelichová Markéta 925407 ASK Slavia Praha 2:20.98        
7 Führerová Eva 925724 Sokol České Budějovice 2:23.54        
8 Kubů Martina 916202 AK SSK Vítkovice 2:31.73        
 
800 m/Dorostenci Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Sadil Martin 940614 AK Šternberk 2:06.01        
2 Vystrk Tomáš 930921 TJ Slezan Opava 2:06.46        
3 Novotný Vojtěch 930620 Sokol České Budějovice 2:07.77        
4 Veselý Jakub 930214 SKP Union Cheb 2:08.30        
5 Daněk Tomáš 940906 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2:13.96        
6 Šacl Jiří 941124 TJ Nové Město na Moravě 2:16.77        
 
800 m/Dorostenci Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Grecman Daniel 930414 AK SSK Vítkovice 2:06.03        
2 Levický Ondřej 931118 AK Most 2:06.15        
3 Pavliš Martin 940414 AK Zlín 2:06.33        
4 Pořádek Martin 940326 Sokol České Budějovice 2:07.10        
5 Polák Jan 940426 USK Praha 2:09.73        
6 Gregor Jiří 940311 SKP Union Cheb 2:12.38        
 
800 m/Dorostenci Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Hrubý Matěj 930520 AK SSK Vítkovice 2:05.32        
2 Němec Lukáš 930925 TJ Slezan Opava 2:05.80        
3 Kopecký Jakub 931018 ASK Slavia Praha 2:06.49        
4 Svítek Jiří 940109 Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:06.95        
5 Toncar Jan 930513 SKP Union Cheb 2:12.49        
6 Lhoták Marek 931024 A. C. TEPO Kladno 2:16.16        
 
800 m/Dorostenci Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Vystrk Tomáš 930921 TJ Slezan Opava 1:58.29        
2 Grecman Daniel 930414 AK SSK Vítkovice 1:58.67        
3 Němec Lukáš 930925 TJ Slezan Opava 2:00.51        
4 Hrubý Matěj 930520 AK SSK Vítkovice 2:01.06        
5 Sadil Martin 940614 AK Šternberk 2:04.22        
6 Levický Ondřej 931118 AK Most 2:04.91        
7 Pavliš Martin 940414 AK Zlín 2:05.30        
8 Kopecký Jakub 931018 ASK Slavia Praha 2:05.38        
 
800 m/Junioři Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Burian Miroslav 920809 TJ Dukla Praha 2:00.73        
2 Johanna Tomáš 910809 AK Bílina 2:01.62        
3 Šic Libor 910115 Spartak Praha 4 2:03.18        
4 Zeman Vojtěch 910225 AK SSK Vítkovice 2:04.27        
5 Procházka Michal 910407 TJ Klatovy 2:06.99        
 
800 m/Junioři Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Tomeš Jan 910709 AC SYNER Turnov 2:01.39        
2 Pacner Jakub 910702 AK SSK Vítkovice 2:01.74        
3 Kešner Václav 910703 AC Čáslav 2:01.79        
4 Halaj Lukáš 921030 TJ Sokol Opava 2:02.29        
5 Drda Jaroslav 911007 TJ Vodní stavby Tábor 2:02.69        
 
800 m/Junioři Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Burian Miroslav 920809 TJ Dukla Praha 1:55.03        
2 Tomeš Jan 910709 AC SYNER Turnov 1:57.44        
3 Johanna Tomáš 910809 AK Bílina 1:57.64        
4 Pacner Jakub 910702 AK SSK Vítkovice 2:00.44        
5 Drda Jaroslav 911007 TJ Vodní stavby Tábor 2:00.93        
6 Kešner Václav 910703 AC Čáslav 2:02.26        
7 Šic Libor 910115 Spartak Praha 4 2:04.51        
  Halaj Lukáš 921030 TJ Sokol Opava DNF        
 
1500 m/Dorostenky Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Tlustá Helena 935315 TJ Nové Město na Moravě 4:58.80        
2 Hrachovcová Monika 945310 SK ZŠ Jeseniova Praha 4:59.12        
3 Blahutová Barbora 945728 TJ Sokol Opava 4:59.61        
4 Mikolášová Eliška 935219 Atletika Poruba o.s. 5:00.83        
5 Nováková Lada 935528 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 5:03.29        
6 Vaňková Marie 936124 Spartak Praha 4 5:12.02        
7 Čaganová Petra 936027 TJ Slezan Frýdek-Místek 5:21.11        
8 Táborská Gabriela 935525 AK Olomouc 5:21.30        
9 Pokorná Kateřina 945530 AK SSK Vítkovice 5:21.69        
10 Mrázková Linda 935507 ASK Slavia Praha 5:21.74        
11 Procházková Klára 945318 AC Pardubice 5:29.13        
12 Zikmundová Anna 936122 Hvězda SKP Pardubice 5:37.37        
13 Ducháčková Kateřina 936201 SK Nové Město nad Metují 5:38.36        
  Gladková Jana 935115 AC Čáslav DNP        
 
1500 m/Juniorky Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Mezuliáníková Diana 925410 AK ŠKODA Plzeň 4:38.65        
2 Kuříková Petra 916125 TJ LIAZ Jablonec n/N. 4:39.57        
3 Hofmannová Adéla 915316 A. C. TEPO Kladno 4:40.27        
4 Šaršonová Michaela 925606 AK Olymp Brno 4:41.17        
5 Drábková Michaela 925617 SK Nové Město nad Metují 4:52.22        
6 Novotná Tereza 925520 TJ Sokol Hradec Králové 4:55.07        
7 Jíšová Barbora 926228 AC SYNER Turnov 4:55.86        
8 Janoušová Radka 925109 TJ Nové Město na Moravě 5:01.30        
9 Rožcová Tereza 925103 ŠAK SG Jablonec n/N. 5:07.18        
10 Palupčíková Nikola 916219 TJ Olympia Bruntál 5:13.21        
11 Miličková Marie 925830 TJ Nové Město na Moravě 5:14.13        
12 Ondrufová Alžběta 915130 TJ Sokol Opava 5:17.59        
  Mäki Kristiina 915922 Hvězda SKP Pardubice DNP        
 
1500 m/Dorostenci Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Mašín Lukáš 930119 AC Pardubice 4:04.77        
2 Filipec Tomáš 930226 TJ Slezan Frýdek-Místek 4:10.15        
3 Karnufek Radek 931107 AK SSK Vítkovice 4:12.83        
4 Šesták Jakub 940106 TJ Olympia Bruntál 4:15.98        
5 Voneš Daniel 930806 Sokol České Budějovice 4:18.68        
6 Kratochvíl Kryštof 930914 AC Pardubice 4:20.32        
7 Šplíchal Josef 930326 Spartak Praha 4 4:22.13        
8 Havlíček Josef 940328 Sokol České Budějovice 4:24.04        
9 Bláha Petr 930916 TJ Sokol Opava 4:26.37        
10 Šplíchal Martin 930326 Spartak Praha 4 4:27.50        
11 Svěchota Ondřej 930219 Spartak Praha 4 4:29.02        
12 Schuster Marek 931001 TJ Sokol Opava 4:30.49        
13 Roik Jan 940223 AK SSK Vítkovice 4:32.81        
14 Korbel Jakub 940417 Atletika Poruba o.s. 4:34.78        
15 Vinklárek Filip 940129 AK Hodonín 4:37.35        
  Vondra David 940618 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí DNP        
 
1500 m/Junioři Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Kaminski Petr 920128 AO Slavia Havířov 4:06.09        
2 Jaša Tomáš 920211 TJ Baník Stříbro 4:07.18        
3 Lohr Petr 911003 USK Praha 4:07.35        
4 Sýkora Jan 920518 TJ Sokol Opava 4:07.47        
5 Rygl Josef 921209 TJ Spartak Třebíč 4:09.35        
6 Honzátko David 920112 PSK Olymp Praha 4:09.76        
7 Šuška Jiří 911204 TJ Nové Město na Moravě 4:10.17        
8 Šulc Jakub 910819 ASK Slavia Praha 4:12.56        
9 Uher Patrik 910708 TJ Slavoj Stará Boleslav 4:14.95        
10 Gazda Viktor 920629 TJ TŽ Třinec 4:16.61        
11 Doležel Ondřej 920329 AK Šternberk 4:20.03        
12 Nechvíl Petr 910122 AC Spartak Choceň 4:24.54        
13 Auersvald Miloš 921202 Sprint klub Čáslav 4:32.68        
  Cvejn Miloš 910803 Hvězda SKP Pardubice DNF        
  Hnatiak Jakub 910601 Atletika Jihlava DNP        
 
3000 m/Dorostenky Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Tlustá Helena 935315 TJ Nové Město na Moravě 10:51.17        
2 Nováková Lada 935528 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 11:00.86        
3 Mikolášová Eliška 935219 Atletika Poruba o.s. 11:11.19        
4 Emanovská Gabriela 945422 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11:20.61        
5 Rozhoňová Markéta 945407 SKP České Budějovice 11:31.60        
6 Raková Lada 945211 AK Olomouc 11:42.32        
7 Vítová Linda 936013 USK Praha 11:57.58        
8 Čaganová Petra 936027 TJ Slezan Frýdek-Místek 11:58.43        
9 Janková Karolina 946021 TJ Dukla Praha 12:01.58        
10 Lencová Alice 935414 USK VŠEM Ústí n/L. 12:28.61        
11 Růžičková Karolína 945201 TJ Neratovice 12:52.29        
 
3000 m/Juniorky Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Novotná Tereza 925520 TJ Sokol Hradec Králové 10:07.48        
2 Šaršonová Michaela 925606 AK Olymp Brno 10:07.63        
3 Mäki Kristiina 915922 Hvězda SKP Pardubice 10:09.09        
4 Kuříková Petra 916125 TJ LIAZ Jablonec n/N. 10:30.80        
5 Kubešová Petra 915518 SK ZŠ Jeseniova Praha 10:59.13        
6 Kempná Žaneta 916123 AK Hodonín 10:59.34        
7 Markvartová Adéla 915211 TJ Vodní stavby Tábor 11:04.55        
8 Palupčíková Nikola 916219 TJ Olympia Bruntál 11:23.23        
9 Lenčová Jana 925815 ŠAK SG Jablonec n/N. 11:23.90        
10 Paimová Barbora 915103 PSK Olymp Praha 11:27.58        
11 Miličková Marie 925830 TJ Nové Město na Moravě 11:27.74        
12 Fesslová Kateřina 925521 AC Moravská Slavia Brno 12:28.91        
  Hlavatá Michaela 915225 AK Olymp Brno DNF        
  Medlová Simona 925117 JAC Brno DNP        
 
3000 m/Dorostenci Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Karnufek Radek 931107 AK SSK Vítkovice 09:14.30        
2 Šesták Jakub 940106 TJ Olympia Bruntál 09:17.68        
3 Havlíček Josef 940328 Sokol České Budějovice 09:18.29        
4 Svěchota Ondřej 930219 Spartak Praha 4 09:29.99        
5 Bucifal Libor 930718 AC Čáslav 09:35.10        
6 Suchý Michal 940304 AC Mladá Boleslav o.s. 09:38.33        
7 Kopecký Michal 940718 Hvězda SKP Pardubice 09:42.54        
8 Hadač Filip 930326 TJ Sokol Opava 09:45.54        
9 Had Gustav 940413 SKP České Budějovice 09:45.61        
10 Roik Jan 940223 AK SSK Vítkovice 09:46.36        
11 Pinkas Michal 940206 AO Slavia Havířov 09:51.14        
12 Šplíchal Martin 930326 Spartak Praha 4 09:56.15        
13 Valko Tomáš 931027 Atletika Chrudim 09:56.70        
14 Šplíchal Josef 930326 Spartak Praha 4 09:59.78        
15 Vondra David 940618 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 10:10.01        
 
3000 m/Junioři Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Jaša Tomáš 920211 TJ Baník Stříbro 08:48.47        
2 Kučera David 910806 ABK Liberec 08:49.81        
3 Kaminski Petr 920128 AO Slavia Havířov 08:49.84        
4 Doležel Ondřej 920329 AK Šternberk 09:02.64        
5 Veselý Josef 911013 AK Zlín 09:08.68        
6 Šuška Jiří 911204 TJ Nové Město na Moravě 09:11.66        
7 Gdula Lukáš 911206 Hvězda SKP Pardubice 09:17.86        
8 Cvejn Miloš 910803 Hvězda SKP Pardubice 09:21.85        
9 Gazda Viktor 920629 TJ TŽ Třinec 09:23.87        
10 Holánek Petr 920630 TJ Sokol Velké Meziříčí 09:33.58        
11 Haluska Radim 920707 AK SSK Vítkovice 09:33.66        
12 Ambrož Vojtěch 911218 SK Nové Město nad Metují 09:40.74        
13 Nekuža Miloš 910719 A. C. TEPO Kladno 09:47.17        
14 Minařík Ondřej 920723 AK Zlín 09:57.46        
  Mundok Marian 911128 A. C. TEPO Kladno DNF        
 
60 m překážek/Dorostenky Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Sotáková Jana 935425 ASK Blansko 08.78        
2 Nejedlová Michaela 935228 ASK Slavia Praha 08.81        
3 Švecová Anna 945411 TJ ČZ Strakonice 08.99        
4 Czakojová Kristýna 936009 TJ Sokol Kolín-atletika 09.34        
5 Bártová Jessica 935528 PSK Olymp Praha 09.40        
6 Vrbová Radmila 946110 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 09.45        
7 Černá Nikola 936208 TJ Vodní stavby Tábor 09.73        
 
60 m překážek/Dorostenky Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Koudelová Lucie 945706 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.81        
2 Řehounková Nikola 935729 AC Pardubice 08.83        
3 Davidová Eva 936122 PSK Olymp Praha 09.20        
4 Benešová Denisa 946223 ATLETCLUB Nýřany 09.42        
5 Troppová Kateřina 945516 TJ Sokol Hradec Králové 09.54        
6 Krutáková Anna 945406 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 09.75        
7 Sklenářová Lucie 935808 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.94        
8 Lodňanová Kristýna 936027 Atletika Poruba o.s. 10.91        
 
60 m překážek/Dorostenky Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Hlavatá Karolina 945613 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.78        
2 Šebestíková Nikol 946124 Atletika Poruba o.s. 08.88        
3 Žádníková Gabriela 946011 AK SSK Vítkovice 09.17        
4 Červenková Pavla 935411 TJ Slavoj Stará Boleslav 09.28        
5 Lepešková Klára 935722 SK Start Třeboň 09.40        
6 Janeková Nicol Alžběta 935629 AK Zlín 09.66        
7 Plešincová Adéla 946023 ATLETCLUB Nýřany 09.78        
8 Jiroušová Šárka 935619 SK Nové Město nad Metují 10.00        
 
60 m překážek/Dorostenky Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Koudelová Lucie 945706 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.60        
2 Sotáková Jana 935425 ASK Blansko 08.62        
3 Šebestíková Nikol 946124 Atletika Poruba o.s. 08.66        
4 Řehounková Nikola 935729 AC Pardubice 08.79        
5 Hlavatá Karolina 945613 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.83        
6 Nejedlová Michaela 935228 ASK Slavia Praha 08.88        
7 Švecová Anna 945411 TJ ČZ Strakonice 09.19        
8 Žádníková Gabriela 946011 AK SSK Vítkovice 09.45        
 
60 m překážek/Juniorky Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Tomková Helena 925102 SK Přerov 09.05        
2 Galertová Alena 925818 USK Praha 09.30        
3 Chmelařová Klára 916006 AC Pardubice 09.47        
4 Suchelová Nikola 915908 A. C. TEPO Kladno 09.74        
5 Nováčková Olga 925819 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.81        
6 Matušková Dominika 925319 AC Prostějov 09.88        
7 Komínková Linda 925926 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 09.94        
 
60 m překážek/Juniorky Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Hamáčková Barbora 925214 ŠAK SG Jablonec n/N. 09.17        
2 Lazarová Veronika 916004 TJ TŽ Třinec 09.33        
3 Myslivcová Iveta 915320 AK SSK Vítkovice 09.35        
4 Chvátalová Veronika 915202 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.74        
5 Šubrtová Barbora 915423 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09.85        
6 Zbořilová Vendula 915217 AC Prostějov 10.12        
7 Škvařilová Radka 915704 TJ Vysočany 11.27        
 
60 m překážek/Juniorky Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Tomková Helena 925102 SK Přerov 08.83        
2 Hamáčková Barbora 925214 ŠAK SG Jablonec n/N. 09.02        
3 Lazarová Veronika 916004 TJ TŽ Třinec 09.16        
4 Galertová Alena 925818 USK Praha 09.19        
5 Chmelařová Klára 916006 AC Pardubice 09.40        
6 Chvátalová Veronika 915202 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.56        
7 Suchelová Nikola 915908 A. C. TEPO Kladno 09.69        
8 Myslivcová Iveta 915320 AK SSK Vítkovice 09.94        
 
60 m překážek/Dorostenci Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Sedlák Václav 930206 TJ Dukla Praha 07.93        
2 Všelicha Radovan 940601 ASK Slavia Praha 08.49        
3 Dragoun Robin 931006 AC Prostějov 08.56        
4 Linhart Matěj 940328 TJ Start Havířov 08.88        
5 Dočkal Radek 930117 AC Pardubice 08.92        
6 Vykoukal Matěj 930319 ASK Slavia Praha 08.93        
7 Chvála Matěj 930127 AC Slovan Liberec, o.s. 08.93        
8 Pecháček Lukáš 940626 Atletika Chrudim 08.95        
 
60 m překážek/Dorostenci Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Ján Jan 930220 TJ Spartak Vlašim 08.61        
2 Roun Václav 930330 ASK Slavia Praha 08.62        
3 Macháč Patrik 930423 AK Zlín 08.62        
4 Lojkásek David 940430 SK Kotlářka Praha 08.65        
5 Homola Jakub 941027 Atletika Poruba o.s. 08.66        
6 Londin Filip 940121 AC Prostějov 08.80        
7 Madej Robin 940819 AK SSK Vítkovice 08.96        
  Matějka Filip 940317 AC Pardubice DQ        
 
60 m překážek/Dorostenci Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Stehno Jiří 930220 ŠAK Chodov 08.54        
2 Dejčmar Zdeněk 930802 Sokol České Budějovice 08.56        
3 Hájek Vojtěch 940504 TJ Slavoj Stará Boleslav 08.58        
4 Fiala Adam 930528 Atletika Poruba o.s. 08.69        
5 Havelka Vít 930428 ASK Slavia Praha 08.79        
6 Sita Martin 940526 AC Slovan Liberec, o.s. 08.92        
7 Petr Kryštof 940118 AK Most 09.07        
8 Paďour Michal 940819 ŠAK ZŠ Pardubice 09.12        
 
60 m překážek/Dorostenci Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Sedlák Václav 930206 TJ Dukla Praha 07.89        
2 Dejčmar Zdeněk 930802 Sokol České Budějovice 08.30        
3 Ján Jan 930220 TJ Spartak Vlašim 08.33        
4 Hájek Vojtěch 940504 TJ Slavoj Stará Boleslav 08.37        
5 Roun Václav 930330 ASK Slavia Praha 08.37        
6 Dragoun Robin 931006 AC Prostějov 08.45        
7 Všelicha Radovan 940601 ASK Slavia Praha 08.57        
8 Stehno Jiří 930220 ŠAK Chodov 08.66        
 
60 m překážek/Junioři Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Pulíček Roman 910306 TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.27        
2 Čásenský Kajetán 910705 ASK Slavia Praha 08.48        
3 Nykl Pavel 911111 AC SYNER Turnov 08.53        
4 Drhlík Patrik 910728 TJ Slavoj Stará Boleslav 08.60        
5 Novotný Matěj 920601 VSK Univerzita Brno 08.90        
6 Vavruška Miloslav 910112 A. C. TEPO Kladno 08.91        
7 Kafka Jan 910305 Sokol České Budějovice 09.02        
 
60 m překážek/Junioři Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Haloun Lukáš 911008 AC SYNER Turnov 08.06        
2 Fischer Radek 910609 Spartak Praha 4 08.26        
3 Frolík Petr 910717 A. C. TEPO Kladno 08.53        
4 Schindler Patrik 921216 TJ Sokol Opava 08.59        
5 Fadrhonc Jan 910218 TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.76        
6 Král Lukáš 920613 ASK Slavia Praha 08.76        
7 Juránek Martin 910313 AC Moravská Slavia Brno 09.00        
 
60 m překážek/Junioři Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Brož Michal 920616 AC SYNER Turnov 08.24        
2 Brückler Jaroslav 920706 AC Slovan Liberec, o.s. 08.37        
3 Kordík Jiří 910112 Sokol České Budějovice 08.58        
4 Opravil Ivo 920318 TJ Sokol Opava 08.82        
5 Melničuk Petr 920809 USK Praha 08.89        
6 Komárek Tomáš 910719 A. C. TEPO Kladno 08.91        
7 Kroupa Tomáš 920929 PSK Olymp Praha 09.24        
 
60 m překážek/Junioři Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Haloun Lukáš 911008 AC SYNER Turnov 07.98        
2= Brückler Jaroslav 920706 AC Slovan Liberec, o.s. 08.05        
2= Brož Michal 920616 AC SYNER Turnov 08.05        
4 Fischer Radek 910609 Spartak Praha 4 08.21        
5 Pulíček Roman 910306 TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.42        
6 Frolík Petr 910717 A. C. TEPO Kladno 08.44        
7 Čásenský Kajetán 910705 ASK Slavia Praha 08.49        
  Nykl Pavel 911111 AC SYNER Turnov DNF        
 
4 x 200 m/Dorostenky Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Nejedlová, Vondrášková, Plisková, Hrudková   ASK Slavia Praha 1:42.94        
2 Prudilová, Bártová, Davidová, Táborská J.   PSK Olymp Praha 1:43.47        
3 A Kobiánová, Kodrová, Rohlenová N., Hlavatá   SK ZŠ Jeseniova Praha 1:45.28        
 
4 x 200 m/Dorostenky Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Jiranová, Sovadinová, Novotná, Sotonová   TJ Sokol Kolín-atletika 1:46.36        
2 Dubová, Březinová, Dominiková, Domská   TJ Šumperk 1:48.93        
3 Kaziková, Hadašová, Rejmanová, Jelenová   SKP Union Cheb 1:49.45        
 
4 x 200 m/Dorostenky Běh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Šimková, Kopečná, Hrušková, Seidlová K.   USK Praha 1:49.34        
2 Hanušová, Rousková P., Broumová, Routková   SK Nové Město nad Metují 1:49.54        
3 Černá, Turánská, Zimmermannová, Chládková   TJ Vodní stavby Tábor 1:49.83        
  Málková, Ruttelová, Vachtová, Süssnerová   AC Česká Lípa DNP        
 
4 x 200 m/Dorostenky Běh4
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Lodňanová, Jurigová, Kostková, Šebestíková   Atletika Poruba o.s. 1:51.35        
2 B Rohlenová K., Hrachovcová, Brožková, Růžičková   SK ZŠ Jeseniova Praha 1:51.45        
3 Nováková, Winklerová, Vanišová, Führerová   Sokol České Budějovice 1:52.03        
4 Truhlářová, Langerová, Fomenková, Palátová   SK Aritma Praha 1:57.57        
 
4 x 200 m/Juniorky Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Berešová, Procházková, Myslivcová, Chabrová   AC Slovan Liberec, o.s. 1:45.37        
2 Valentová, Chmelařová, Zběhlíková, Řehounková   AC Pardubice 1:45.63        
3 Černá, Nováčková, Štvánová, Petrušová   TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1:52.48        
 
4 x 200 m/Juniorky Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Šrobová, Hofmannová, Hamerníková, Zaplatílková   A. C. TEPO Kladno 1:49.91        
2 Obšelová, Síbrová, Zbořilová, Matušková,   AC Prostějov 1:53.12        
3 Králová, Drábková, Jiroušová, Vlčková   SK Nové Město nad Metují 1:53.67        
 
4 x 200 m/Dorostenci Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 A Petrák, Roun, Kotek, Tlustý   ASK Slavia Praha 1:33.22        
2 Krejsa, Palivec, Myškovský, Klos   A. C. TEPO Kladno 1:35.98        
3 Koběluš, Daněk, Boček, Vlček   AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 1:38.00        
 
4 x 200 m/Dorostenci Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Povýšil R., Sita, Mahovský, Mudroch   AC Slovan Liberec, o.s. 1:35.61        
2 Grecman, Hrubý, Veselý, Karnufek   AK SSK Vítkovice 1:37.78        
3 Merxbauer, Bulín, Hyťha, Fau   TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1:45.33        
 
4 x 200 m/Dorostenci Běh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Kunc, Svoboda D., Antsiou, Drešer   SK ZŠ Jeseniova Praha 1:36.73        
2 Dalecký, Weihrauch, Lonek, Baláček   TJ Sokol Kolín-atletika 1:41.00        
  Kadlec M., Novák L., Mlčoch B., Kulhavý P.   AC Mladá Boleslav o.s. DQ        
 
4 x 200 m/Dorostenci Běh4
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Kysylka, Matějka, Dočkal, Čížek   AC Pardubice 1:36.64        
2 B Havelka, Vykoukal, Minát, Pecen   ASK Slavia Praha 1:36.67        
3 Poc, Svítek, Machač, Benedikt   Athletic Club Ústí n/L. o.s. 1:40.50        
4 Kott, Kameník, Sluka, Csupka   SK Aritma Praha 1:42.77        
 
4 x 200 m/Junioři Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Kožíšek, Fadrhonc, Pulíček R., Žižka   TJ LIAZ Jablonec n/N. 1:33.43        
2 Brückler, Havel, Vašátko, Alaxin   AC Slovan Liberec, o.s. 1:33.59        
3 Dragoun, Hrazdil, Londin, Jančík   AC Prostějov 1:39.01        
 
4 x 200 m/Junioři Běh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Benda, Kondr, Vraštil, Malecký   AK Most 1:33.15        
2 Melničuk P., Lohr, Vintr, Šorm   USK Praha 1:33.56        
3 Pacner, Zeman, Kozárek, Haluska R.   AK SSK Vítkovice 1:39.27        
 
skok vysoký/Dorostenky Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Silnicová Leona 935315 AK SSK Vítkovice 1.72        
2 Březinová Pavlína 946215 TJ Šumperk 1.62        
3 Matyščáková Vanda 935414 TJ Sokol Opava 1.57        
4 Meissnerová Žaneta 935628 AK Olomouc 1.57        
5 Vrbová Radmila 946110 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 1.57        
6 Novotná Adéla 945327 SK Aktis Praha 1.57        
7 Koubová Karolína 935413 TJ Vodní stavby Tábor 1.52        
8 Janeková Nicol Alžběta 935629 AK Zlín 1.52        
9 Davidová Eva 936122 PSK Olymp Praha 1.52        
10 Vondrová Linda 945208 TJ Sokol Kolín-atletika 1.52        
11= Plíhalová Kateřina 935227 Spartak Praha 4 1.45        
11= Ježková Iva 935902 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 1.45        
13 Bártová Jessica 935528 PSK Olymp Praha 1.45        
 
skok vysoký/Juniorky Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Nová Magdalena 926027 TJ Lovochemie Lovosice 1.73        
2 Vodová Kateřina 915416 AK Olymp Brno 1.70        
3 Krtičková Lucie 915104 AK Hodonín 1.67        
4= Komrsková Aneta 925807 AK Zlín 1.62        
4= Uhlířová Lucie 915724 AK SSK Vítkovice 1.62        
6 Šrámková Lenka 915130 AK Olomouc 1.62        
7 Strejčková Tereza 925830 Spartak Praha 4 1.56        
8 Balůsková Adéla 916217 SK Přerov 1.56        
9 Matušková Dominika 925319 AC Prostějov 1.50        
10= Hrubá Barbora 925815 Hvězda SKP Pardubice 1.50        
10= Vejpravová Dominika 916007 Hvězda SKP Pardubice 1.50        
  Suchelová Nikola 915908 A. C. TEPO Kladno NM        
 
skok vysoký/Dorostenci
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Hrubý Miroslav 930202 TJ Vodní stavby Tábor 1.96        
2 Dalecký Matyáš 940105 TJ Sokol Kolín-atletika 1.93        
3= Friedl Petr 940804 AK SSK Vítkovice 1.90        
3= Veselý Tomáš 930119 AK SSK Vítkovice 1.90        
5 Polák David 930617 JAC Brno 1.86        
6 Baláček Zdeněk 931002 TJ Sokol Kolín-atletika 1.81        
7= Hájek Vojtěch 940504 TJ Slavoj Stará Boleslav 1.72        
7= Dragoun Robin 931006 AC Prostějov 1.72        
7= Vinklárek Filip 940129 AK Hodonín 1.72        
10= Jílek Jan 930407 TJ Šumperk 1.72        
10= Linhart Matěj 940328 TJ Start Havířov 1.72        
12 Bzdýl Richard 940707 TJ Start Havířov 1.72        
  Kubeš Jan 940619 SK Kotlářka Praha DNP        
  Mikuška Filip 930107 AK Šternberk NM        
  Kubíček Jakub 940214 USK Praha NM        
 
skok vysoký/Junioři
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Heindl Martin 920602 JAC Brno 2.12        
2 Kašpar Jan 910605 TJ Spartak Třebíč 2.01        
3 Trybula Martin 921010 TJ Slezan Frýdek-Místek 1.96        
4 Brabec David 920205 AK SSK Vítkovice 1.96        
5 Seidl Jakub 920225 AK Sokolov 1.91        
6 Čásenský Kajetán 910705 ASK Slavia Praha 1.91        
7= Antoš Miloslav 910316 AC Domažlice 1.85        
7= Tomek Vladimír 910125 AC Start Karlovy Vary 1.85        
9 Eichelmann Jan 921007 AC Pardubice 1.85        
10 Venkrbec Lukáš 910903 Atletika Jihlava 1.78        
  Škvára Tomáš 920523 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP        
 
skok o tyči/Dorostenky Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Chlebíková Jana 935317 AC Čejkovice 3.55        
2 Cílková Anna 935605 Spartak Praha 4 3.55        
3 Fleišmanová Irena 936020 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.10        
4 Dvořáková Markéta 945507 USK VŠEM Ústí n/L. 2.95        
5 Březinová Pavlína 946215 TJ Šumperk 2.95        
6= Růžičková Barbora 945406 SK ZŠ Jeseniova Praha 2.75        
6= Kavalírová Nikola 935115 ŠAK SG Jablonec n/N. 2.75        
8 Poppová Kristýna 945918 AK SSK Vítkovice 2.75        
9 Reznerová Hana 945530 ŠAK SG Jablonec n/N. 2.55        
10 Jírů Denisa 945807 AK SSK Vítkovice 2.55        
11 Paulusová Lucie 945429 Atletika Chrudim 2.55        
12 Svobodová Eliška 945913 ATLETCLUB Nýřany 2.55        
13= Pincová Monika 935822 TJ Vodní stavby Tábor 2.35        
13= Skalníková Barbora 936224 TJ Sokol Kolín-atletika 2.35        
15 Rohlenová Karolina 946230 SK ZŠ Jeseniova Praha 2.35        
  Ratmanová Anna 935103 AC Pardubice DNP        
  Pudivítrová Eliška 945325 A. C. TEPO Kladno NM        
 
skok o tyči/Juniorky Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Drábková Lucie 925520 AC Čejkovice 3.65        
2 Morysková Aneta 925919 USK Praha 3.55        
3 Kabrnová Markéta 915504 ŠAK SG Jablonec n/N. 3.45        
4 Skopalová Kateřina 925429 AK Olymp Brno 3.45        
5 Hofmannová Sandra 925215 Sokol České Budějovice 3.34        
6 Jiroutová Nikol 925330 Sokol České Budějovice 3.23        
7 Folbrechtová Kateřina 915918 ŠAK SG Jablonec n/N. 3.23        
8 Čadková Anna 916114 TJ Dukla Praha 3.12        
9= Harásková Dominika 915207 JAC Brno 2.91        
9= Kaňková Beáta 915322 A. C. TEPO Kladno 2.91        
11 Vosátková Marie 925725 TJ Vodní stavby Tábor 2.91        
12 Žabková Zuzana 925803 AC Pardubice 2.75        
13 Hanousková Barbora 925508 Hvězda SKP Pardubice 2.75        
  Antušková Lenka 925901 AC Pardubice NM        
  Sachová Zuzana 925819 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP        
  Pomahačová Tereza 925109 AK ŠKODA Plzeň DNP        
 
skok o tyči/Dorostenci
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Stuchlík Michal 930906 AK Bohumín, o.s. 4.42        
2 Kubíček Jakub 940214 USK Praha 3.97        
3 Chvála Matěj 930127 AC Slovan Liberec, o.s. 3.82        
4 Chundela Jakub 930626 USK Praha 3.82        
5= Sluka Petr 930728 USK Praha 3.67        
5= Kročka Michal 941111 AO Slavia Havířov 3.67        
7 Němec Tomáš 940117 AC Pardubice 3.67        
8 Mikula Tomáš 940125 TJ Start Havířov 3.67        
9 Kratochvíl Ondřej 931213 TJ Sokol Opava 3.67        
10 Fiala Adam 930528 Atletika Poruba o.s. 3.50        
11 Kotek Jan 930519 AC Slovan Liberec, o.s. 3.50        
12 Šrom Jan 930529 AK Olomouc 3.50        
13 Bzdýl Richard 940707 TJ Start Havířov 3.20        
14 Kondr Lukáš 930505 AK Most 3.20        
  Rodriquez Alexandr 940624 A. C. TEPO Kladno NM        
 
skok o tyči/Junioři
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Chlebík Jaroslav 910107 AC Čejkovice 4.92        
2 Posekaný Lukáš 921230 A. C. TEPO Kladno 4.52        
3 Pulíček Roman 910306 TJ LIAZ Jablonec n/N. 4.32        
4 Kuča Martin 920220 TJ Sokol Opava 4.20        
5 Dočkal Lukáš 920104 AK Olomouc 4.20        
6 Veverka Tomáš 920528 TJ Sokol Opava 3.96        
7 Hrivnák Jan 910715 TJ Šumperk 3.96        
8 Iglič Marko 910408 ASK Slavia Praha 3.96        
9 Pecha Radek 920711 AK Olomouc 3.84        
10 Čunta Patrik 921016 TJ Sokol Opava 3.84        
  Šenfeld Michal 920912 AC Česká Lípa DNP        
  Šimon Jan 910827 TJ Dukla Praha DNP        
  Kořínek Tomáš 910410 TJ Sokol Kolín-atletika DNP        
  Bláha Tomáš 910706 ŠAK SG Jablonec n/N. NM        
 
skok daleký/Dorostenky Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Nejedlová Michaela 935228 ASK Slavia Praha 5.53        
2 Rappová Anna-Marie 935225 TJ LIAZ Jablonec n/N. 5.46        
3 Řehounková Nikola 935729 AC Pardubice 5.46        
4 Domská Lucie 936013 TJ Šumperk 5.43        
5 Novotná Adéla 945327 SK Aktis Praha 5.41        
6 Šebestíková Nikol 946124 Atletika Poruba o.s. 5.41        
7 Nestrašilová Pavla 945512 A. C. TEPO Kladno 5.38        
8 Havlíková Kristina 945321 TJ Jiskra Otrokovice 5.35        
9 Štvánová Anna 935707 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5.20        
10 Lepešková Klára 935722 SK Start Třeboň 5.19        
11 Sovadínová Žaneta 935504 TJ Sokol Kolín-atletika 5.18        
12 Vránová Alžběta 945307 JAC Brno 5.07        
13 Lodňanová Kristýna 936027 Atletika Poruba o.s. 4.97        
14 Bogušovská Tereza 945904 SK Kotlářka Praha 4.83        
15 Semrádová Andrea 935429 TJ Sokol Kolín-atletika 4.81        
16 Brabcová Jana 945509 Athletic Club Ústí n/L. o.s. 4.80        
 
skok daleký/Juniorky Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Chmelařová Klára 916006 AC Pardubice 5.52        
2 Kučerová Michaela 925801 AK Olomouc 5.51        
3 Tvrdíková Michaela 916127 ŠAK SG Jablonec n/N. 5.51        
4 Uhlířová Lucie 915724 AK SSK Vítkovice 5.50        
5 Horniaková Dominika 926021 TJ TŽ Třinec 5.48        
6 Komrsková Aneta 925807 AK Zlín 5.45        
7 Vodová Kateřina 915416 AK Olymp Brno 5.42        
8 Palyzová Veronika 915430 AK Olymp Brno 5.28        
9 Přívarová Aneta 925824 AK Zlín 5.27        
10 Galertová Alena 925818 USK Praha 5.26        
11 Dvořáková Dominika 915408 AK ŠKODA Plzeň 5.20        
12 Štáhlová Zuzana 925610 TJ Lokomotiva Břeclav 5.18        
13 Běhalová Karolína 925816 SK Přerov 5.17        
14 Kučerová Klaudie 916230 AC Nový Jičín 5.11        
15 Berešová Lucie 925706 AC Slovan Liberec, o.s. 4.78        
  Šubrtová Barbora 915423 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí DNP        
 
skok daleký/Dorostenci Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Sedlák Václav 930206 TJ Dukla Praha 6.87        
2 Čermák Václav 930921 Athletic Club Ústí n/L. o.s. 6.63        
3 Macho Ondřej 931008 AK Olomouc 6.62        
4 Klos Milan 930701 A. C. TEPO Kladno 6.60        
5 Vrtiška Matyáš 940726 TJ Spartak Vlašim 6.52        
6 Majer Marek 930413 VSK Univerzita Brno 6.46        
7 Macháč Patrik 930423 AK Zlín 6.32        
8 Čížek Jakub 931113 AC Pardubice 6.12        
9 Hájek Vojtěch 940504 TJ Slavoj Stará Boleslav 6.10        
10 Sita Martin 940526 AC Slovan Liberec, o.s. 6.10        
11 Havelka Vít 930428 ASK Slavia Praha 6.09        
12 Fiala Adam 930528 Atletika Poruba o.s. 6.07        
13 Rishko Ivan 930226 TJ Dukla Praha 6.03        
14 Dittrich Filip 930602 AK Olymp Brno 6.03        
15 Polák David 930617 JAC Brno 5.99        
16 Juška Radek 930308 TJ Lokomotiva Břeclav 5.75        
 
skok daleký/Junioři Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Klepek Jiří 910306 TJ Sokol Opava 7.10        
2 Šimon Jan 910827 TJ Dukla Praha 7.01        
3 Pršín Marek 920217 Sokol České Budějovice 7.00        
4 Lukáš Marek 910716 TJ Sokol Opava 6.71        
5 Nykl Pavel 911111 AC SYNER Turnov 6.56        
6 Čásenský Kajetán 910705 ASK Slavia Praha 6.52        
7 Horák Daniel 910616 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6.49        
8 Kordík Jiří 910112 Sokol České Budějovice 6.45        
9 Čmuda Petr 920412 TJ VTŽ Chomutov 6.25        
10 Hromek Karel 920325 AC Česká Lípa 6.22        
11 Šenfeld Michal 920912 AC Česká Lípa 5.94        
12 Votinský Ondřej 920107 SK Kotlářka Praha 5.73        
  Kebrle Lukáš 920313 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP        
  Králík David 911024 TJ Sokol Hradec Králové DNP        
 
trojskok/Dorostenky
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Štvánová Anna 935707 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11.36        
2 Koudelková Zuzana 935527 TJ Jiskra Otrokovice 11.07        
3 Malá Šárka 935124 Sokol Král.Vinohrady Praha 10.91        
4 Kostková Fatima 935808 Atletika Poruba o.s. 10.90        
5 Mravcová Veronika 945424 TJ TŽ Třinec 10.86        
6 Opletalová Vendula 935729 AK Olymp Brno 10.86        
7 Havlíková Kristina 945321 TJ Jiskra Otrokovice 10.81        
8 Floriánová Aneta 945404 JAC Brno 10.76        
9 Uhlířová Barbora 935502 AC Nový Jičín 10.74        
10 Konderlová Zuzana 935429 TJ TŽ Třinec 10.68        
11 Hurníková Markéta 935601 TJ Sokol Opava 10.27        
12 Nezdařilová Sára 945621 JAC Brno 10.24        
13 Křížová Eliška 935205 TJ Slovan Varnsdorf 09.97        
14 Matyščáková Vanda 935414 TJ Sokol Opava 09.32        
  Semrádová Andrea 935429 TJ Sokol Kolín-atletika DNP        
 
trojskok/Juniorky
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Horniaková Dominika 926021 TJ TŽ Třinec 12.00        
2 Palyzová Veronika 915430 AK Olymp Brno 11.78        
3 Uhlířová Lucie 915724 AK SSK Vítkovice 11.76        
4 Řádková Eliška 915504 AK Olymp Brno 11.62        
5 Štáhlová Zuzana 925610 TJ Lokomotiva Břeclav 11.53        
6 Přívarová Aneta 925824 AK Zlín 11.32        
7 Komínková Linda 925926 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 11.04        
8 Kučerová Klaudie 916230 AC Nový Jičín 10.53        
9 Vejpravová Dominika 916007 Hvězda SKP Pardubice 10.22        
10 Košárková Lenka 925726 TJ Sokol Opava 10.18        
11 Gruberová Nikol 915323 ŠAK SG Jablonec n/N. 09.82        
12 Balůsková Adéla 916217 SK Přerov 09.51        
13 Škvařilová Radka 915704 TJ Vysočany 09.24        
  Vodová Kateřina 915416 AK Olymp Brno          
 
trojskok/Dorostenci
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Klos Milan 930701 A. C. TEPO Kladno 14.03        
2 Majer Marek 930413 VSK Univerzita Brno 13.73        
3 Vašek Petr 940228 BYAC Brno 12.99        
4 Polák David 930617 JAC Brno 12.97        
5 Kubeš Jan 940619 SK Kotlářka Praha 12.82        
6 Urbaczka Denis 930525 TJ TŽ Třinec 12.65        
7 Bednařík Michal 940727 USK VŠEM Ústí n/L. 12.51        
8 Svoboda Tomáš 930729 Atletika Jihlava 12.27        
9 Benedikt David 940109 Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.88        
10 Veselý Tomáš 930119 AK SSK Vítkovice 11.88        
11 Čmuda Lubomír 930821 TJ VTŽ Chomutov 11.86        
12 Brandejs Matyáš 940728 Hvězda SKP Pardubice 11.84        
  Oswald Jan 940125 Hvězda SKP Pardubice DNP        
  Juška Radek 930308 TJ Lokomotiva Břeclav DNP        
 
trojskok/Junioři Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Truhlář Vojtěch 920202 TJ LIAZ Jablonec n/N. 14.26        
2 Kunc Lukáš 910902 TJ Sokol Opava 14.22        
3 Šimon Jan 910827 TJ Dukla Praha 13.99        
4 Štrouf Martin 910212 ASK Slavia Praha 13.87        
5 Beneš David 910128 Hvězda SKP Pardubice 13.86        
6 Hostýnek Tomáš 910729 TJ Klatovy 13.66        
7 Lechner Jan 911028 TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.66        
8 Křelina Jiří 910614 A. C. TEPO Kladno 13.65        
9 Židek Martin 911227 AC Mladá Boleslav o.s. 13.32        
10 Kozárek Lukáš 920301 AK SSK Vítkovice 13.31        
11 Prokš Tomáš 910925 TJ Sokol Opava 12.67        
12 Mareš Petr 911029 ŠAK SG Jablonec n/N. 12.50        
13 Čmuda Petr 920412 TJ VTŽ Chomutov 12.42        
14 Šmejda Michal 921025 TJ Sokol Kolín-atletika 12.24        
15 Opravil Ivo 920318 TJ Sokol Opava 12.15        
 
vrh koulí 3kg/Dorostenky
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Jurigová Kristina 945503 Atletika Poruba o.s. 13.44        
2 Pallová Gabriela 936002 AK Zlín 12.85        
3 Kosáková Klára 935124 AC TJ Jičín 12.66        
4 Šetelíková Lucie 936207 TJ Vodní stavby Tábor 12.24        
5 Matoušková Lenka 936216 TJ Spartak Vlašim 12.16        
6 Dlouhá Veronika 945314 ATLETIKA Polička 11.86        
7 Süssnerová Veronika 945518 AC Česká Lípa 11.83        
8 Kukelková Lucie 945111 TJ Sokol Opava 11.81        
9 Nádeníčková Natálie 935220 TJ Jiskra Otrokovice 11.48        
10 Sotáková Jana 935425 ASK Blansko 11.44        
11 Štěpánová Eliška 945519 TJ Slavoj Stará Boleslav 11.29        
12 Švecová Anna 945411 TJ ČZ Strakonice 11.17        
13 Šedivá Andrea 935114 Hvězda SKP Pardubice 11.01        
14 Kratochvílová Inka 935805 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.95        
15 Müllerová Monika 945215 TJ VTŽ Chomutov 10.50        
16 Píšová Martina 945720 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.03        
 
vrh koulí 4kg/Juniorky
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Červenková Markéta 915820 TJ Slavoj Stará Boleslav 14.99        
2 Pokorná Tereza 915328 Dům dětí a mládeže Cvikováček Cvikov 12.83        
3 Kubelová Jitka 916002 TJ Nové Město na Moravě 12.51        
4 Pazourová Denisa 925304 TJ Slavoj Stará Boleslav 11.67        
5 Galertová Alena 925818 USK Praha 10.90        
6 Lorencová Erika 916106 AK Zlín 10.63        
7 Navrátilová Lucie 916017 SK Přerov 10.37        
  Křížová Jana 925928 TJ Klatovy DNP        
 
vrh koulí 5kg/Dorostenci
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Mazgal Jaromír 930120 AC SYNER Turnov 19.38        
2 Krejča Pavel 930107 TJ Spartak Vlašim 15.71        
3 Košař Dominik 940315 AK SSK Vítkovice 15.63        
4 Moravec Jan 930407 TJ Slavoj Český Brod 15.02        
5 Skála Tomáš 940108 ŠAK Chodov 14.99        
6 Blažek Ondřej 930730 Hvězda SKP Pardubice 14.84        
7 Pumr Jaromír 930710 AC Mladá Boleslav o.s. 14.74        
8 Blaško Marek 930106 AC Mladá Boleslav o.s. 14.31        
9 Mařík Jakub 930319 Athletic Club Ústí n/L. o.s. 14.17        
10 Lujc Michael 930127 TJ Spartak Třebíč 13.99        
11 Zach Adam 930328 USK Praha 13.88        
12 Toman Jiří 940603 TJ Slavoj Stará Boleslav 12.90        
13 Procházka Aleš 930929 TJ Klatovy 12.90        
14 Bejček Vratislav 941231 Athletic Club Ústí n/L. o.s. 12.58        
15 Troníček Jan 940509 AC Slovan Liberec, o.s. 12.47        
 
vrh koulí 6kg/Junioři
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Novák Martin 921005 AK Olomouc 17.91        
2 Staněk Tomáš 910613 A. C. Sparta Praha 17.49        
3 Bárta Marek 921208 AO Slavia Havířov 16.31        
4 Minařík Tomáš 910908 A. C. TEPO Kladno 15.53        
5 Balata Petr 920223 Athletic Club Ústí n/L. o.s. 15.27        
6 Říha Vojtěch 910104 AC SYNER Turnov 14.73        
7 Tauber Jan 910921 A. C. TEPO Kladno 14.59        
8 Kotrba Lukáš 920904 A. C. TEPO Kladno 14.00        
9 Čapek Daniel 921213 Hvězda SKP Pardubice 13.82        
10 Kordík Jiří 910112 Sokol České Budějovice 13.70        
11 Ranc David 910111 AK ŠKODA Plzeň 13.42        
12 Bulko Petr 920505 AK Olomouc 13.38        
13 Šimek Jaroslav 910320 SK Nové Město nad Metují 13.35        
14 Procházka Jakub 920306 ŠAK SG Jablonec n/N. 12.53        
15 Vencl Milan 920623 TJ SOKOL Nová Paka 12.51        
16 Čížek Jakub 910826 TJ Slavoj Stará Boleslav 12.15        
 
4 x 200 m/Junioři Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Haloun, Krištof, Zikmund, Brož   AC SYNER Turnov 1:30.51        
2 Beneš, Štrouf, Iglič, Král   ASK Slavia Praha 1:31.73        
3 Koutník, Šic, Kašpar, Kuptík   Spartak Praha 4 1:31.82