Mistrovství ČR žáků a žákyň


Datum konání: 28-1.3.2009
Místo konání: Praha - Strahov
Pořadatel: ASK Slavia Praha
Výsledky zpracoval: On line system s.r.o.
Ředitel závodu: Ing.Josef Šrámek
Hlavní rozhodčí: Pavel Mácha
Poznámka: Proti výsledku 1. běhu na 3x300m žáci byl podán protest, který jury zamítla.

60 m/Žákyně Rozběh1 w?
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Baťová Michaela 945314 AC Vysoké Mýto 07.98        
2 Dubová Adéla 946220 TJ Šumperk 08.06        
3 Padevětová Markéta 955523 SK Aktis Praha 08.14        
4 Jurigová Kristina 945503 Atletika Poruba o.s. 08.23        
5 Svobodová Lenka 956012 JAC Brno 08.28        
6 Doležalová Eliška 945907 AK Zlín 08.29        
 
60 m/Žákyně Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Krycnarová Veronika 946121 AC Slovan Liberec, o.s. 08.01        
2 Hofmanová Martina 955106 ABK Liberec 08.14        
3 Nestrašilová Pavla 945512 A. C. TEPO Kladno 08.19        
4 Prochová Hana 965213 AC Moravská Slavia Brno 08.26        
5 Šoukalová Jitka 945809 TJ Vodní stavby Tábor 08.38        
6 Opavová Karolína 945509 AC Mariánské Lázně, o.s. 08.59        
 
60 m/Žákyně Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Táborská Jitka 945602 PSK Olymp Praha 07.90        
2 Ptáčníková Hana 945514 Hvězda SKP Pardubice 07.99        
3 Hlaváčková Šárka 955124 TJ Spartak Vlašim 08.06        
4 Rejmanová Markéta 945217 SKP Union Cheb 08.31        
5 Hundsnurcherová Markéta 945401 Sokol České Budějovice 08.43        
6 Lamačová Klára 965930 A. C. TEPO Kladno 08.56        
 
60 m/Žákyně Rozběh4 w?
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Kobiánová Kristýna 956210 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.88        
2 Janoušová Jana 956031 A. C. TEPO Kladno 08.06        
3 Pavlínová Kristýna 955408 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 08.18        
4 Orctová Monika 945506 AK Chemopetrol Litvínov 08.23        
5 Cholevová Žaneta 955321 Atletika Poruba o.s. 08.41        
  Žličařová Šárka 946107 TJ IKTUS Čaková DNP        
 
60 m/Žákyně Rozběh5
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Černochová Martina 945224 AK Zlín 07.96        
2 Seidlová Klára 945310 USK Praha 08.18        
3 Hanzlová Radka 945318 AC TJ Jičín 08.21        
4 Klepáčová Kateřina 945729 TJ Slezan Frýdek-Místek 08.26        
5 Hanušová Kateřina 955325 SK Nové Město nad Metují 08.45        
6 Borsiková Veronika 956231 AC Mariánské Lázně, o.s. 08.53        
 
60 m/Žákyně Meziběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Kobiánová Kristýna 956210 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.88        
2 Baťová Michaela 945314 AC Vysoké Mýto 07.94        
3 Krycnarová Veronika 946121 AC Slovan Liberec, o.s. 08.01        
4 Dubová Adéla 946220 TJ Šumperk 08.04        
5 Janoušová Jana 956031 A. C. TEPO Kladno 08.23        
6 Seidlová Klára 945310 USK Praha 08.26        
 
60 m/Žákyně Meziběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Táborská Jitka 945602 PSK Olymp Praha 07.83        
2 Černochová Martina 945224 AK Zlín 07.93        
3 Hlaváčková Šárka 955124 TJ Spartak Vlašim 07.99        
4 Ptáčníková Hana 945514 Hvězda SKP Pardubice 08.05        
5 Hofmanová Martina 955106 ABK Liberec 08.17        
6 Padevětová Markéta 955523 SK Aktis Praha 08.22        
 
60 m/Žákyně Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Táborská Jitka 945602 PSK Olymp Praha 07.85        
2 Černochová Martina 945224 AK Zlín 07.86        
3 Krycnarová Veronika 946121 AC Slovan Liberec, o.s. 07.90        
4 Kobiánová Kristýna 956210 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.91        
5 Hlaváčková Šárka 955124 TJ Spartak Vlašim 07.96        
6 Baťová Michaela 945314 AC Vysoké Mýto 07.98        
 
60 m/Žáci Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Myškovský Matyáš 940203 A. C. TEPO Kladno 07.45        
2 Frnka Jiří 940924 AK Olomouc 07.68        
3 Ujhelyi Michal 950620 Sokol České Budějovice 07.78        
4 Deré Martin 941126 TJ Spartak Vlašim 07.87        
5 Podlaha Štěpán 940307 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.92        
 
60 m/Žáci Rozběh2 w?
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Žurovec Jakub 950217 AK Hodonín 07.40        
2 Sita Martin 940526 AC Slovan Liberec, o.s. 07.58        
3 Roštejnský Miroslav 940130 AK Most 07.67        
4 Macíček Daniel 940109 TJ Start Havířov 07.80        
5 Vodička Marek 940207 AC Mariánské Lázně, o.s. 08.33        
  Homola Tomáš 950722 TJ TŽ Třinec DQ        
 
60 m/Žáci Rozběh3 w?
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Palivec Matěj 941123 A. C. TEPO Kladno 07.66        
2 Glabazňa David 940729 TJ Sokol Opava 07.67        
3 Gunčík Sebastián 940130 TJ Start Havířov 07.70        
4 Berg Jan 941011 AK Sokolov 07.74        
5 Gold David František 940518 Atletika Poruba o.s. 07.82        
  Jonáš Tomáš 940728 ASK ELNA Počerady DNP        
 
60 m/Žáci Rozběh4 w?
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Mahovský David 940818 AC Slovan Liberec, o.s. 07.69        
2 Antsiou Christian 940122 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.76        
3 Kopečný Filip 940714 AK Olomouc 07.86        
4 Říha Aleš 941203 Sprint klub Čáslav 08.19        
5 Čík Dominik 940418 A. C. Sparta Praha 08.35        
  Rybář David 940327 SK Aktis Praha DNP        
 
60 m/Žáci Rozběh5
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Mochaň David 940330 USK VŠEM Ústí n/L. 07.72        
2 Šafránek Jan 950522 SK Aktis Praha 07.75        
3 Staněk Jiří 940206 AK Zlín 07.75        
4 Cícha Jan 950214 AC Slovan Liberec, o.s. 07.78        
5 Krčmář Jiří 950509 ŠAK Chrudim 08.16        
 
60 m/Žáci Meziběh1 w?
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Žurovec Jakub 950217 AK Hodonín 07.39        
2= Palivec Matěj 941123 A. C. TEPO Kladno 07.65        
2= Glabazňa David 940729 TJ Sokol Opava 07.65        
4 Roštejnský Miroslav 940130 AK Most 07.73        
5 Mochaň David 940330 USK VŠEM Ústí n/L. 07.77        
6 Antsiou Christian 940122 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.90        
 
60 m/Žáci Meziběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Myškovský Matyáš 940203 A. C. TEPO Kladno 07.35        
2 Mahovský David 940818 AC Slovan Liberec, o.s. 07.54        
3 Frnka Jiří 940924 AK Olomouc 07.60        
4 Sita Martin 940526 AC Slovan Liberec, o.s. 07.64        
5 Šafránek Jan 950522 SK Aktis Praha 07.68        
6 Gunčík Sebastián 940130 TJ Start Havířov 07.68        
 
60 m/Žáci Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Myškovský Matyáš 940203 A. C. TEPO Kladno 07.31        
2 Žurovec Jakub 950217 AK Hodonín 07.42        
3 Glabazňa David 940729 TJ Sokol Opava 07.65        
4 Frnka Jiří 940924 AK Olomouc 07.68        
5 Palivec Matěj 941123 A. C. TEPO Kladno 07.70        
6 Mahovský David 940818 AC Slovan Liberec, o.s. 07.72        
 
150 m/Žákyně Rozběh1 w?
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Krycnarová Veronika 946121 AC Slovan Liberec, o.s. 19.01        
2 Ptáčníková Hana 945514 Hvězda SKP Pardubice 19.46        
  Hanušová Kateřina 955325 SK Nové Město nad Metují DNP        
 
150 m/Žákyně Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Táborská Jitka 945602 PSK Olymp Praha 18.74        
2 Koudelová Lucie 945706 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 18.95        
3 Cholevová Žaneta 955321 Atletika Poruba o.s. 20.38        
 
150 m/Žákyně Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Janoušová Jana 956031 A. C. TEPO Kladno 19.03        
2 Baťová Michaela 945314 AC Vysoké Mýto 19.68        
3 Seidlová Klára 945310 USK Praha 19.87        
 
150 m/Žákyně Rozběh4
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Hlaváčková Šárka 955124 TJ Spartak Vlašim 19.18        
2 Nestrašilová Pavla 945512 A. C. TEPO Kladno 19.57        
3 Šoukalová Jitka 945809 TJ Vodní stavby Tábor 20.38        
 
150 m/Žákyně Rozběh5
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Kobiánová Kristýna 956210 SK ZŠ Jeseniova Praha 19.76        
2 Hofmanová Martina 955106 ABK Liberec 19.89        
3 Rejmanová Markéta 945217 SKP Union Cheb 20.06        
 
150 m/Žákyně Rozběh6 w?
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Padevětová Markéta 955523 SK Aktis Praha 19.68        
2 Hanzlová Radka 945318 AC TJ Jičín 19.94        
  Klepáčová Kateřina 945729 TJ Slezan Frýdek-Místek DNP        
 
150 m/Žákyně Rozběh7
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Prochová Hana 965213 AC Moravská Slavia Brno 19.76        
2 Pavlínová Kristýna 955408 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 20.07        
 
150 m/Žákyně FináleA
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Táborská Jitka 945602 PSK Olymp Praha 18.81        
2 Krycnarová Veronika 946121 AC Slovan Liberec, o.s. 18.92        
3 Koudelová Lucie 945706 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 19.07        
 
150 m/Žákyně FináleB
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Hlaváčková Šárka 955124 TJ Spartak Vlašim 19.23        
2 Ptáčníková Hana 945514 Hvězda SKP Pardubice 19.68        
3 Janoušová Jana 956031 A. C. TEPO Kladno 19.81        
 
150 m/Žákyně FináleC w?
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Nestrašilová Pavla 945512 A. C. TEPO Kladno 19.77        
2 Padevětová Markéta 955523 SK Aktis Praha 19.93        
  Baťová Michaela 945314 AC Vysoké Mýto DNP        
 
150 m/Žáci Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Myškovský Matyáš 940203 A. C. TEPO Kladno 17.68        
2 Roštejnský Miroslav 940130 AK Most 18.44        
3 Gurčík Tomáš 940414 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 19.44        
 
150 m/Žáci Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Říha Michal 940701 AC Pardubice 17.99        
2 Antsiou Christian 940122 SK ZŠ Jeseniova Praha 18.54        
3 Glabazňa David 940729 TJ Sokol Opava 18.62        
 
150 m/Žáci Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Petr Tomáš 940415 SK Spartak Praha 4 18.53        
2 Šafránek Jan 950522 SK Aktis Praha 18.55        
3 Deré Martin 941126 TJ Spartak Vlašim 19.11        
 
150 m/Žáci Rozběh4
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Žurovec Jakub 950217 AK Hodonín 17.79        
2 Staněk Jiří 940206 AK Zlín 18.74        
3 Gold David František 940518 Atletika Poruba o.s. 18.82        
 
150 m/Žáci Rozběh5
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Mahovský David 940818 AC Slovan Liberec, o.s. 18.42        
2 Ujhelyi Michal 950620 Sokol České Budějovice 18.66        
3 Matějka Filip 940317 ŠAK ZŠ Pardubice 18.83        
 
150 m/Žáci Rozběh6
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Vachtl Petr 940320 TJ Spartak Vlašim 18.52        
2 Šejstal Dominik 950217 TJ Spartak Vlašim 18.57        
3 Tirala Petr 660303 SKP Union Cheb 19.01        
 
150 m/Žáci Rozběh7
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Palivec Matěj 941123 A. C. TEPO Kladno 18.61        
2 Rubeš Michael 940105 AK Most 18.90        
3 Petr Kryštof 940118 AK Most 19.16        
 
150 m/Žáci FináleA
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Myškovský Matyáš 940203 A. C. TEPO Kladno 17.55        
2 Žurovec Jakub 950217 AK Hodonín 17.85        
3 Říha Michal 940701 AC Pardubice 18.12        
 
150 m/Žáci FináleB
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Mahovský David 940818 AC Slovan Liberec, o.s. 18.47        
2 Vachtl Petr 940320 TJ Spartak Vlašim 18.50        
3 Roštejnský Miroslav 940130 AK Most 18.51        
 
150 m/Žáci FináleC
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Petr Tomáš 940415 SK Spartak Praha 4 18.30        
2 Antsiou Christian 940122 SK ZŠ Jeseniova Praha 18.46        
3 Šafránek Jan 950522 SK Aktis Praha 18.68        
 
300 m/Žákyně Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Sotonová Petra 945328 TJ Sokol Kolín-atletika 41.51        
2 Kohoutková Pavla 945124 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 44.70        
3 Skalická Zuzana 945311 AC Spartak Choceň 46.94        
  Svobodová Lenka 956012 JAC Brno DQ        
 
300 m/Žákyně Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Orctová Monika 945506 AK Chemopetrol Litvínov 43.04        
2 Vašulínová Barbora 955820 AK Šternberk 47.59        
3 Dufková Renata 945312 TJ Nové Město na Moravě 49.63        
  Vrbová Andrea 955307 TJ Jiskra Nová Bystřice DNP        
 
300 m/Žákyně Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Jelenová Nikola 946008 SKP Union Cheb 43.32        
2 Vítová Petra 955119 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 43.41        
3 Zaplatílková Lucie 945712 A. C. TEPO Kladno 43.51        
4 Krajčíková Helena 945822 AK ŠKODA Plzeň 47.57        
 
300 m/Žákyně Rozběh4
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Vomáčková Monika 945705 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 43.88        
2 Cholevová Žaneta 955321 Atletika Poruba o.s. 44.77        
3 Boříková Michaela 955801 AK ŠKODA Plzeň 46.16        
4 Pavlátová Tereza 945516 AK Šternberk 50.81        
 
300 m/Žákyně Rozběh5
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Benešová Denisa 946223 ATLETCLUB Nýřany 44.50        
2 Borsiková Veronika 956231 AC Mariánské Lázně, o.s. 45.57        
3 Jonášová Petra 965218 PSK Olymp Praha 48.26        
4 Blažková Renata 945605 AC Mariánské Lázně, o.s. 49.78        
 
300 m/Žákyně Rozběh6
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Vondrášková Denisa 945519 ASK Slavia Praha 42.72        
2 Klailová Kateřina 955830 AK ŠKODA Plzeň 43.21        
3 Henešová Barbora 945305 AK Zlín 47.68        
 
300 m/Žákyně FináleA
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Sotonová Petra 945328 TJ Sokol Kolín-atletika 40.97        
2 Orctová Monika 945506 AK Chemopetrol Litvínov 41.44        
3 Vondrášková Denisa 945519 ASK Slavia Praha 42.47        
4 Klailová Kateřina 955830 AK ŠKODA Plzeň 42.77        
 
300 m/Žákyně FináleB
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Vítová Petra 955119 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 43.24        
2 Jelenová Nikola 946008 SKP Union Cheb 43.45        
3 Zaplatílková Lucie 945712 A. C. TEPO Kladno 43.69        
4 Vomáčková Monika 945705 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 43.88        
 
300 m/Žáci Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Šafář Roman 940413 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 39.47        
2 Lojkásek David 940430 SK Kotlářka Praha 41.30        
3 Sadil Martin 940614 AK Šternberk 41.70        
4 Říha Aleš 941203 Sprint klub Čáslav 42.56        
 
300 m/Žáci Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Jonáš Tomáš 940728 ASK ELNA Počerady 39.92        
2 Kudrna Šimon 940129 TJ Sokol Opava 40.24        
3 Gurčík Tomáš 940414 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 41.51        
  Vobecký Antonín 950417 TJ Spartak Vlašim DNP        
 
300 m/Žáci Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Garabík Petr 950101 TJ LIAZ Jablonec n/N. 40.81        
2 Vodička Marek 940207 AC Mariánské Lázně, o.s. 41.40        
3 Le Viet Milan 960328 Atletika Polička 42.50        
  Kubalák Dominik 940907 AK Hodonín DNP        
 
300 m/Žáci Rozběh4
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Poc Michael 940204 Athletic Club Ústí n/L. o.s. 40.22        
2 Dumek Jindřich 950423 A. C. TEPO Kladno 41.45        
  Tomandl Martin 941020 AC Čáslav DNP        
 
300 m/Žáci Rozběh5
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Tirala Petr 940331 SKP Union Cheb 40.20        
2 Pavlíček Lukáš 940627 A. C. TEPO Kladno 41.20        
3 Šnajdr Jan 940512 ATLETCLUB Nýřany 41.43        
 
300 m/Žáci Rozběh6
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Brinsa Vítězslav 941006 AK Chemopetrol Litvínov 39.34        
2 Král Jindřich 940513 TJ LIAZ Jablonec n/N. 39.67        
3 Gold David František 940518 Atletika Poruba o.s. 41.53        
4 Podlaha Štěpán 940307 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 42.64        
 
300 m/Žáci FináleA
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Šafář Roman 940413 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 38.98        
2 Král Jindřich 940513 TJ LIAZ Jablonec n/N. 39.12        
3 Brinsa Vítězslav 941006 AK Chemopetrol Litvínov 39.52        
  Jonáš Tomáš 940728 ASK ELNA Počerady DNF        
 
300 m/Žáci FináleB
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Tirala Petr 940331 SKP Union Cheb 39.89        
2 Poc Michael 940204 Athletic Club Ústí n/L. o.s. 39.91        
3 Garabík Petr 950101 TJ LIAZ Jablonec n/N. 40.43        
4 Kudrna Šimon 940129 TJ Sokol Opava 40.76        
 
800 m/Žákyně Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Řečinská Klára 945426 AK Olomouc 2:23.91        
2 Troppová Kateřina 945516 TJ Sokol Hradec Králové 2:25.21        
3 Novotná Karolína 946007 TJ Sokol Kolín-atletika 2:26.44        
4 Hrachovcová Monika 945310 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:30.75        
5 Kubová Linda 955118 AC Mladá Boleslav o.s. 2:36.67        
6 Krajčíková Helena 945822 AK ŠKODA Plzeň 2:38.78        
7 Prokešová Denisa 945406 JAC Brno 2:40.64        
8 Pospíšilová Kateřina 945201 AK Šternberk 2:41.42        
 
800 m/Žákyně Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Tancerová Anna 946121 TJ Sokol Přísnotice 2:27.62        
2 Vachová Karolína 945624 AK SSK Vítkovice 2:30.70        
3 Prouzová Kateřina 945524 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:32.14        
4 Vytlačilová Tereza 955925 Atletika Polička 2:33.81        
5 Vovsová Kateřina 946129 AC TJ Jičín 2:33.85        
6 Winklerová Andrea 946214 Sokol České Budějovice 2:44.28        
  Žličařová Šárka 946107 TJ IKTUS Čaková DNP        
 
800 m/Žákyně Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Drahotová Anežka 955722 TJ Rumburk 2:22.18        
2 Ulrichová Alena 945118 SK Nové Město nad Metují 2:22.66        
3 Půčková Olga 945907 TJ Jiskra Nový Bor 2:24.40        
4 Ohnoutková Barbora 945612 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2:28.37        
5 Schwarzová Anna 945610 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:39.83        
6 Melcrová Alexandra 965503 AK Chemopetrol Litvínov 2:44.61        
7 Hladová Eva 945603 Sokol České Budějovice 2:54.33        
 
800 m/Žákyně Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Ulrichová Alena 945118 SK Nové Město nad Metují 2:17.25        
2 Řečinská Klára 945426 AK Olomouc 2:18.38        
3 Drahotová Anežka 955722 TJ Rumburk 2:19.35        
4 Novotná Karolína 946007 TJ Sokol Kolín-atletika 2:27.53        
5 Půčková Olga 945907 TJ Jiskra Nový Bor 2:27.71        
6 Troppová Kateřina 945516 TJ Sokol Hradec Králové 2:27.84        
7 Tancerová Anna 946121 TJ Sokol Přísnotice 2:28.25        
8 Vachová Karolína 945624 AK SSK Vítkovice 2:30.43        
 
800 m/Žáci Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Švarc Martin 941006 TJ Slavoj Stará Boleslav 2:09.62        
2 Pabišta Richard 940312 AC Mladá Boleslav o.s. 2:09.74        
3 Polák Jan 940426 USK Praha 2:10.01        
4 De Castro Daniel 941110 ASK Slavia Praha 2:11.60        
5 Sadil Martin 940614 AK Šternberk 2:12.19        
6 Pucherna David 950706 Bechyňský atlet.klub Bechyně 2:21.71        
7 Chrpa Martin 940407 TJ Spartak Vlašim 2:22.03        
 
800 m/Žáci Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Kubalák Dominik 940907 AK Hodonín 2:10.57        
2 Morávek Radek 940314 AK Olomouc 2:12.39        
3 Šíp Jan 950417 ASK Slavia Praha 2:12.97        
4 Posel Josef 950427 USK VŠEM Ústí n/L. 2:14.00        
5 Rizvanovič Benjamín 950510 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:21.28        
6 Lakota Antonín 950228 AC Spartak Choceň 2:23.42        
7 Malý Lukáš 940329 Bechyňský atlet.klub Bechyně 2:27.06        
 
800 m/Žáci Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Strejc Marek 940611 AK Most 2:11.78        
2 Svítek Jiří 940109 Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:12.30        
3 Cícha Jan 950214 AC Slovan Liberec, o.s. 2:12.81        
4 Perutka Martin 950125 AK Bohumín, o.s. 2:14.47        
5 Šendera Marek 940614 ŠAK Chrudim 2:17.35        
  Šmahel Michal 940129 ASK Slavia Praha DNP        
 
800 m/Žáci Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Kubalák Dominik 940907 AK Hodonín 2:10.64        
2 Pabišta Richard 940312 AC Mladá Boleslav o.s. 2:11.96        
3 Svítek Jiří 940109 Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:12.91        
4 Švarc Martin 941006 TJ Slavoj Stará Boleslav 2:13.20        
5 Strejc Marek 940611 AK Most 2:13.30        
6 Polák Jan 940426 USK Praha 2:15.14        
7 De Castro Daniel 941110 ASK Slavia Praha 2:15.49        
8 Morávek Radek 940314 AK Olomouc 2:15.85        
 
1500 m/Žákyně Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Drahotová Eliška 955722 TJ Rumburk 5:06.88        
2 Korvasová Tereza 965629 AK Hodonín 5:07.89        
3 Čermáková Kateřina 955603 AC SYNER Turnov 5:09.21        
4 Křížková Lucie 965605 TJ Vodní stavby Tábor 5:11.78        
5 Šambergerová Anna 955123 PSK Olymp Praha 5:17.01        
6 Růžičková Karolína 945201 TJ Neratovice 5:18.00        
7 Vašáková Aneta 945907 ASK Slavia Praha 5:18.77        
8 Křišťáková Jana 955317 Atletika Poruba o.s. 5:18.98        
9 Vytlačilová Tereza 955925 Atletika Polička 5:19.18        
10 Kratochvílová Kateřina 945312 Sprint klub Čáslav 5:20.03        
11 Rozhoňová Markéta 945407 SKP České Budějovice 5:25.82        
12 Dvořáková Pavla 945208 TJ Sokol Kolín-atletika 5:29.33        
13 Tesařová Hedvika 945607 AC Spartak Choceň 5:43.00        
14 Černá Nikola 945923 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 5:50.83        
15 Škodová Šárka 945319 AC Mladá Boleslav o.s. 5:56.53        
  Winklerová Andrea 946214 Sokol České Budějovice DNP        
 
1500 m/Žáci Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Vondra David 940618 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4:27.75        
2 Šesták Jakub 940106 TJ Olympia Bruntál 4:29.89        
3 Had Gustav 940413 SKP České Budějovice 4:30.71        
4 Zemaník Jakub 950621 TJ Slezan Frýdek-Místek 4:30.88        
5 Korbel Jakub 940417 Atletika Poruba o.s. 4:37.11        
6 Mlčoch Bedřich 940414 AC Mladá Boleslav o.s. 4:40.97        
7 Bláha Milan 950524 ABK Liberec 4:46.31        
8 Suchý Michal 940304 AC Mladá Boleslav o.s. 4:48.23        
9 Vinklárek Filip 940129 AK Hodonín 4:49.17        
10 Zenkl Adam 951201 AC Vysoké Mýto 4:49.78        
11 Chrpa Marek 940407 TJ Spartak Vlašim 4:50.35        
12 Dobrovolný Jiří 950311 ŠAK Židlochovice 4:50.37        
13 Pšenička Ondřej 951130 TJ Lovochemie Lovosice 4:55.40        
14 Gregor Jiří 940311 SKP Union Cheb 5:00.91        
  Mikeska Radek 940929 AK Most DNF        
  Šacl Jiří 941124 TJ Nové Město na Moravě DNP        
 
3000 m/Žáci Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Šesták Jakub 940106 TJ Olympia Bruntál 09:45.16        
2 Vondra David 940618 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09:47.24        
3 Zemaník Jakub 950621 TJ Slezan Frýdek-Místek 09:49.87        
4 Suchý Michal 940304 AC Mladá Boleslav o.s. 09:56.91        
5 Mlčoch Bedřich 940414 AC Mladá Boleslav o.s. 10:03.13        
6 Kopecký Michal 940718 Hvězda SKP Pardubice 10:13.13        
7 Dekastello Jiří 940511 AK Most 10:27.38        
8 Hána Jakub 940901 AC Falcon Rokycany 10:44.10        
9 Šacl Jiří 941124 TJ Nové Město na Moravě 10:45.40        
10 Beňovič David 940717 TJ Sokol Opava 11:51.00        
  Pšenička Ondřej 951130 TJ Lovochemie Lovosice DNP        
 
60 m překážek/Žákyně Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Koudelová Lucie 945706 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 09.05        
2 Lumendová Nikol 956221 TJ Sokol Kolín-atletika 09.51        
3 Bártlová Dominika 945127 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.83        
4 Krutáková Anna 945406 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 09.92        
5 Henešová Barbora 945305 AK Zlín 10.50        
 
60 m překážek/Žákyně Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Šebestíková Nikol 946124 Atletika Poruba o.s. 09.16        
2 Vítová Petra 955119 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 09.24        
3 Vrbová Radmila 946110 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 09.68        
4 Hejretová Kristýna 955724 PSK Olymp Praha 09.83        
5 Troppová Kateřina 945516 TJ Sokol Hradec Králové 09.89        
6 Lupačová Eliška 955510 TJ Spartak Vlašim 10.62        
 
60 m překážek/Žákyně Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Hlavatá Karolina 945613 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.13        
2 Vondrášková Denisa 945519 ASK Slavia Praha 09.67        
3 Kuková Lucie 946107 AC Mladá Boleslav o.s. 09.67        
4 Bártová Adéla 955210 AK SSK Vítkovice 09.99        
5 Doležalová Eliška 945907 AK Zlín 10.45        
6 Marvanová Markéta 955604 A. C. TEPO Kladno 10.98        
 
60 m překážek/Žákyně Rozběh4
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Novotná Adéla 945327 SK Aktis Praha 09.37        
2 Švecová Anna 945411 TJ ČZ Strakonice 09.60        
3 Žádníková Gabriela 946011 AK SSK Vítkovice 09.80        
4 Šímová Karolína 945130 USK Praha 10.33        
5 Štrynková Anežka 955416 TJ Nová Včelnice 10.40        
6 Mandovcová Petra 945202 Sprint klub Čáslav 10.82        
 
60 m překážek/Žákyně FináleA
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Koudelová Lucie 945706 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.81        
2 Hlavatá Karolina 945613 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.00        
3 Šebestíková Nikol 946124 Atletika Poruba o.s. 09.01        
4 Novotná Adéla 945327 SK Aktis Praha 09.24        
5 Vítová Petra 955119 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 09.27        
6 Lumendová Nikol 956221 TJ Sokol Kolín-atletika 09.62        
 
60 m překážek/Žákyně FináleB
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Kuková Lucie 946107 AC Mladá Boleslav o.s. 09.43        
2 Vondrášková Denisa 945519 ASK Slavia Praha 09.43        
3 Žádníková Gabriela 946011 AK SSK Vítkovice 09.57        
4 Vrbová Radmila 946110 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 09.63        
5 Švecová Anna 945411 TJ ČZ Strakonice 09.77        
6 Bártlová Dominika 945127 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.85        
 
60 m překážek/Žáci Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Říha Michal 940701 AC Pardubice 08.58        
2 Homola Jakub 941027 Atletika Poruba o.s. 08.97        
3 Šikling David 940409 AC Prostějov 09.02        
4 Lojkásek David 940430 SK Kotlářka Praha 09.20        
5 Linhart Matěj 940328 TJ Start Havířov 09.44        
6 Staněk Jiří 940206 AK Zlín 09.52        
 
60 m překážek/Žáci Rozběh2 w?
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Homola Tomáš 950722 TJ TŽ Třinec 08.91        
2 Vachtl Petr 940320 TJ Spartak Vlašim 09.19        
3 Benedict David 940109 Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.37        
4 Londin Filip 940121 AC Prostějov 09.85        
  Paďour Michal 940819 ŠAK ZŠ Pardubice DNP        
 
60 m překážek/Žáci Rozběh3 w?
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Kolodziejczyk Jakub 940224 TJ Start Havířov 08.94        
2 Petr Kryštof 940118 AK Most 08.97        
3 Gurčík Tomáš 940414 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.65        
4 Tuček Martin 951205 AC Moravská Slavia Brno 10.24        
  Šejstal Dominik 950217 TJ Spartak Vlašim DNF        
 
60 m překážek/Žáci Rozběh4 w?
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Hájek Vojtěch 940504 TJ Slavoj Stará Boleslav 08.85        
2 Matějka Filip 940317 ŠAK ZŠ Pardubice 09.02        
3 Rodriquez Alexandr 940624 A. C. TEPO Kladno 09.26        
4 Drešer Jakub 941111 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.32        
5 Michálek Robert 940802 TJ Dukla Praha 09.44        
6 Pecháček Lukáš 940626 ŠAK Chrudim 09.68        
 
60 m překážek/Žáci FináleA
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Říha Michal 940701 AC Pardubice 08.38        
2 Hájek Vojtěch 940504 TJ Slavoj Stará Boleslav 08.63        
3 Homola Tomáš 950722 TJ TŽ Třinec 08.79        
4 Homola Jakub 941027 Atletika Poruba o.s. 08.84        
5 Petr Kryštof 940118 AK Most 08.90        
6 Kolodziejczyk Jakub 940224 TJ Start Havířov 09.19        
 
60 m překážek/Žáci FináleB
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Šikling David 940409 AC Prostějov 08.98        
2 Matějka Filip 940317 ŠAK ZŠ Pardubice 08.99        
3 Vachtl Petr 940320 TJ Spartak Vlašim 09.21        
4 Rodriquez Alexandr 940624 A. C. TEPO Kladno 09.23        
5 Lojkásek David 940430 SK Kotlářka Praha 09.30        
6 Drešer Jakub 941111 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.34        
 
3 x 300 m/Žákyně Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Novotná, Lumendová, Sotonová   TJ Sokol Kolín-atletika 2:08.27        
2 Ulrichová, Broumová, Hanušová   SK Nové Město nad Metují 2:11.75        
3 Dvořáková, Jonášová, Táborská   PSK Olymp Praha 2:17.13        
 
3 x 300 m/Žákyně Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Kohoutková, Bártlová, Vomáčková   TJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:12.60        
2 Nestrašilová, Zaplatílková, Janoušová   A. C. TEPO Kladno 2:13.18        
3 Rejmanová, Rydrychová, Jelenová   SKP Union Cheb 2:14.70        
 
3 x 300 m/Žákyně Běh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Pavlínová, Balousová, Vítová   ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 2:11.23        
2 Růžičková, Hrachovcová, Kobiánová   SK ZŠ Jeseniova Praha 2:13.15        
3 Lupačová, Pilařová, Hlaváčková   TJ Spartak Vlašim 2:19.46        
4 Opavová, Blažková, Borsiková   AC Mariánské Lázně, o.s. 2:22.11        
 
3 x 300 m/Žákyně Běh4
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Jurigová, Šebestíková, Cholevová   Atletika Poruba o.s. 2:13.62        
2 A Rajtmajerová, Berková, Benešová   ATLETCLUB Nýřany 2:15.41        
3 Šoukalová, Křemenová, Křížková   TJ Vodní stavby Tábor 2:17.26        
4 Vašulínová, Pospíšilová, Pavlátová   AK Šternberk 2:23.70        
 
3 x 300 m/Žákyně Běh5
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Bártová, Žádníková, Vachová   AK SSK Vítkovice 2:16.09        
2 Prouzová, Šafránková, Havlíčková   TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:21.95        
3 B Plešincová, Lopatová, Sartoriusová   ATLETCLUB Nýřany 2:25.33        
 
3 x 300 m/Žáci Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 A Deré, Šejstal, Vachtl   TJ Spartak Vlašim 2:00.15        
2 Dumek, Pavlíček, Myškovský   A. C. TEPO Kladno 2:00.61        
3 Antsion, Drešler, Střihavka   SK ZŠ Jeseniova Praha 2:01.35        
4 Dvořák, Hebík, Polák   USK Praha 2:05.88        
 
3 x 300 m/Žáci Běh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Podlaha, Rizvanovič, Gurčík   TJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:05.55        
2 Rybář, Brabec, Šafránek   SK Aktis Praha 2:05.91        
3 B Vrtiška, Chrpa Marek, Chrpa Martin   TJ Spartak Vlašim 2:10.44        
 
3 x 300 m/Žáci Běh4
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Poc, Benedict, Svítek   Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:04.44        
2 Posel, Omorogieva, Bednařík   USK VŠEM Ústí n/L. 2:05.83        
3 Kudrna, Beňovič, Glabazňa   TJ Sokol Opava 2:08.34        
 
skok vysoký/Žákyně
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Pařilová Nikola 945518 AK Moravská Třebová 1.64        
2 Hamplová Markéta 945807 AK Olomouc 1.61        
3 Gieszmanová Vendula 945812 USK VŠEM Ústí n/L. 1.58        
4 Pániková Sabina 955510 TJ Lokomotiva Břeclav 1.58        
5 Vondrová Linda 945208 TJ Sokol Kolín-atletika 1.55        
6 Vrbová Radmila 946110 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 1.55        
7 Hanušová Kateřina 955325 SK Nové Město nad Metují 1.52        
8 Broumová Michaela 955301 SK Nové Město nad Metují 1.52        
9 Krutáková Anna 945406 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 1.52        
10 Mertová Nikola 945628 AK Olomouc 1.52        
11 Hájková Andrea 955407 AK Moravská Třebová 1.49        
12 Havlíková Kristina 945321 TJ Jiskra Otrokovice 1.49        
13 Křížová Eva 945801 JAC Brno 1.49        
14 Bártová Adéla 955210 AK SSK Vítkovice 1.49        
15 Tošovská Nikola 955510 AK Olomouc 1.45        
16 Brázdová Tereza 946229 TJ Vodní stavby Tábor 1.40        
  Hejretová Kristýna 955724 PSK Olymp Praha DNP        
 
skok vysoký/Žáci Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Dalecký Matyáš 940105 TJ Sokol Kolín-atletika 1.85        
2 Kubíček Jakub 940214 USK Praha 1.85        
3 Omorogieva Uyi 940322 USK VŠEM Ústí n/L. 1.79        
4 Olejarčík Marek 950704 Bechyňský atlet.klub Bechyně 1.76        
5 Mlynařík Jiří 940113 AK Kroměříž 1.76        
6 Hájek Vojtěch 940504 TJ Slavoj Stará Boleslav 1.76        
7 Sita Martin 940526 AC Slovan Liberec, o.s. 1.76        
8 Říha Michal 940701 AC Pardubice 1.73        
9 Friedl Petr 940804 AK SSK Vítkovice 1.73        
10 Tácha Lukáš 940202 Bechyňský atlet.klub Bechyně 1.73        
11= Šejstal Dominik 950217 TJ Spartak Vlašim 1.65        
11= Bareš Petr 940102 TJ Chyšky 1.65        
13 Plundrák Václav 940427 AC Čejkovice 1.65        
14 Kudrna Šimon 940129 TJ Sokol Opava 1.65        
15 Glabazňa David 940729 TJ Sokol Opava 1.60        
  Březka Jan 940201 AK Kroměříž DNP        
  Bzdýl Richard 940707 TJ Start Havířov NM        
 
skok o tyči/Žákyně
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Dvořáková Markéta 945507 USK VŠEM Ústí n/L. 3.15        
2 Březinová Pavlína 946215 TJ Šumperk 2.78        
3 Reznerová Hana 945530 TJ LIAZ Jablonec n/N. 2.73        
4 Jírů Denisa 945807 AK SSK Vítkovice 2.68        
5 Poppová Kristýna 945918 AK SSK Vítkovice 2.57        
6 Paulusová Lucie 945429 ŠAK Chrudim 2.49        
7 Svobodová Eliška 945913 ATLETCLUB Nýřany 2.41        
  Týlová Jana 955302 ŠAK ZŠ Pardubice NM        
 
skok o tyči/Žáci Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Kubíček Jakub 940214 USK Praha 3.60        
2 Mikula Tomáš 940125 TJ Start Havířov 3.36        
3 Rodriquez Alexandr 940624 A. C. TEPO Kladno 3.16        
4 Němec Tomáš 940117 ŠAK ZŠ Pardubice 3.16        
5 Hájek Vojtěch 940504 TJ Slavoj Stará Boleslav 3.11        
6 Mácal David 940513 AO Slavia Havířov 3.05        
7 Seifert David 950903 TJ Sokol Kolín-atletika 2.99        
8 Bzdýl Richard 940707 TJ Start Havířov 2.99        
9 Kolodziejczyk Jakub 940224 TJ Start Havířov 2.92        
10 Gunčík Sebastián 940130 TJ Start Havířov 2.85        
  Kočka Michal 941111 AO Slavia Havířov DNP        
  Novák Jan 940126 AO Slavia Havířov DNP        
 
skok daleký/Žákyně
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Nestrašilová Pavla 945512 A. C. TEPO Kladno 5.62        
2 Pavlínová Kristýna 955408 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 5.55        
3 Broumová Michaela 955301 SK Nové Město nad Metují 5.30        
4 Novotná Adéla 945327 SK Aktis Praha 5.29        
5 Švecová Anna 945411 TJ ČZ Strakonice 5.15        
6 Opekarová Petra 955508 TJ Šumperk 5.13        
7 Havlíková Kristina 945321 TJ Jiskra Otrokovice 5.05        
8 Jurigová Kristina 945503 Atletika Poruba o.s. 5.00        
9 Hofmanová Martina 955106 ABK Liberec 5.00        
10 Dufková Renata 945312 TJ Nové Město na Moravě 4.82        
11 Žádníková Gabriela 946011 AK SSK Vítkovice 4.81        
12 Lumendová Nikol 956221 TJ Sokol Kolín-atletika 4.76        
13 Balousová Dominika 955812 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 4.74        
14 Vítová Petra 955119 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 4.73        
15 Kučerová Lenka 955119 AC Vysoké Mýto 4.58        
16 Nezdařilová Sára 945621 JAC Brno 4.53        
 
skok daleký/Žáci
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Sita Martin 940526 AC Slovan Liberec, o.s. 6.36        
2 Říha Michal 940701 AC Pardubice 6.03        
3 Vachtl Petr 940320 TJ Spartak Vlašim 5.92        
4 Gunčík Sebastián 940130 TJ Start Havířov 5.92        
5 Vrtiška Matyáš 940726 TJ Spartak Vlašim 5.90        
6 Glabazňa David 940729 TJ Sokol Opava 5.73        
7 Hájek Vojtěch 940504 TJ Slavoj Stará Boleslav 5.62        
8 Koutný Petr 940524 AK Olomouc 5.53        
9 Petr Tomáš 940415 SK Spartak Praha 4 5.52        
10 Mikula Tomáš 940125 TJ Start Havířov 5.45        
11 Benedict David 940109 Athletic Club Ústí n/L. o.s. 5.41        
12 Kloud Martin 950808 TJ Klatovy 5.40        
13 Berg Jan 941011 AK Sokolov 5.32        
14 Deré Martin 941126 TJ Spartak Vlašim 5.26        
15 Šejstal Dominik 950217 TJ Spartak Vlašim 5.19        
16 Lonek Jan 940924 TJ Sokol Kolín-atletika 5.12        
17 Seifert David 950903 TJ Sokol Kolín-atletika 4.97        
  Bednařík Michal 940727 USK VŠEM Ústí n/L. NM        
 
vrh koulí 3kg/Žákyně
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Süssnerová Veronika 945518 AC Česká Lípa 11.85        
2 Jurigová Kristina 945503 Atletika Poruba o.s. 11.05        
3 Müllerová Monika 945215 AK Most 10.91        
4 Chodorová Aneta 945118 AK ŠKODA Plzeň 10.69        
5 Kukelková Lucie 945111 TJ Sokol Opava 10.47        
6 Zouharová Diana 945217 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.46        
7 Kuklová Nikola 956017 TJ Slavoj Stará Boleslav 09.63        
8 Křemenová Michaela 945628 TJ Vodní stavby Tábor 09.56        
9 Pavlínová Kristýna 955408 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 08.55        
  Mottlová Kristýna 945717 TJ Jiskra Nová Bystřice DNP        
 
vrh koulí 4kg/Žáci
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Mazálek Karel 940825 BYAC Brno 13.63        
2 Kosař Dominik 940315 AK SSK Vítkovice 13.17        
3 Toman Jiří 940603 TJ Slavoj Stará Boleslav 13.15        
4 Poc Michael 940204 Athletic Club Ústí n/L. o.s. 12.75        
5 Rubeš Michael 940105 AK Most 12.65        
6 Koudela Tomáš 950523 AK Olomouc 12.14        
7 Nagy Martin 940710 TJ Sokol Opava 11.92        
8 Vašek Petr 940228 BYAC Brno 11.46        
9 Bouček Martin 940609 TJ Sokol Velké Meziříčí 11.41        
10 Březina Jakub 950216 AK Olomouc 10.86        
11 Prade Robert 940315 AK Most 10.55        
12 Holeček Adam 950401 TJ Slavoj Stará Boleslav 10.25        
13 Turanský Karel 941109 A. C. TEPO Kladno 08.16        
  Komárek Patrik 940607 TJ Jiskra Nová Bystřice DNP        
  Veverka Jan 940216 Bechyňský atlet.klub Bechyně DNP        
  Tomandl Martin 941020 AC Čáslav DNP        
 
3 x 300 m/Žáci Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Cícha, Mahovský, Sita   AC Slovan Liberec, o.s. 2:00.53        
2 Žurovec, Vinklárek, Kubalák   AK Hodonín 2:02.39        
3 Linhart, Kolodzieiczyk, Gunčík   TJ Start Havířov 2:03.34        
4 Rubeš, Strejc, Petr   AK Most 2:06.61