Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích


Datum konání: 6-8.2.2009
Místo konání: Praha-Strahov
Pořadatel: ASK Slavia Praha
Výsledky zpracoval: On line system s.r.o.
Ředitel závodu: Josef Šrámek
Hlavní rozhodčí: Ferdinand Bort
Poznámka:  

60 m/Žáci Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Říha Michal 940701 AC Pardubice 07.55       697
2 Gunčík Sebastián 940130 TJ Start Havířov 07.66       662
3 Kubíček Jakub 940214 USK Praha 07.73       640
4 Matějka Filip 940317 ŠAK ZŠ Pardubice 07.77       628
5 Homola Tomáš 950722 TJ TŽ Třinec 07.81       616
 
60 m/Žáci Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Sita Martin 940526 AC Slovan Liberec, o.s. 07.67       659
2 Cícha Jan 950214 AC Slovan Liberec, o.s. 07.75       634
3 Vachtl Petr 940320 TJ Spartak Vlašim 07.82       613
4 Hájek Vojtěch 940504 TJ Slavoj Stará Boleslav 07.90       589
5 Rykl Radoš 950318 TJ Sokol Hradec Králové 08.18       509
 
60 m/Žáci Běh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Mikula Tomáš 940125 TJ Start Havířov 08.12       525
2 Kolodziejczyk Jakub 940224 TJ Start Havířov 08.16       514
3 Bednařík Michal 940727 USK VŠEM Ústí n/L. 08.25       489
4 Kaštovský Matěj 950925 TJ Sokol Opava 08.34       465
5 Mácal David 940513 AO Slavia Havířov 08.46       434
6 Novák Jan 940126 AO Slavia Havířov 08.60       398
 
60 m/Dorostenci Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Sedlák Václav 930206 TJ Dukla Praha 07.14       833
2 Šenfeld Michal 920912 AC Česká Lípa 07.35       762
3 Dvořák Dominik 920609 USK Praha 07.35       762
4 Melničuk Petr 920809 USK Praha 07.37       755
5 Kožíšek Lukáš 920927 TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.40       745
6 Brož Michal 920616 AC SYNER Turnov 07.45       729
 
60 m/Dorostenci Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Jírek Jan 930411 AC Pardubice 07.54       700
2 Laštůvka Josef 920402 TJ Šumperk 07.55       697
3 Posekaný Lukáš 921230 A. C. TEPO Kladno 07.72       643
4 Kondr Lukáš 930505 AK Most 07.80       619
5 Krejča Pavel 930107 TJ Spartak Vlašim 07.81       616
 
60 m/Dorostenci Běh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Štefek David 920922 TJ Slezan Frýdek-Místek 07.70       650
2 Palyza Martin 930630 TJ Sokol Opava 07.77       628
3 Stuchlík Michal 930906 AK Bohumín, o.s. 07.83       610
4 Kratochvíl Ondřej 931213 AK Bohumín, o.s. 07.91       586
5 Fiala Adam 930528 Atletika Poruba o.s. 08.21       500
 
60 m/Junioři Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Hedvičák Jaroslav 901213 AC Pardubice 07.06       861
2 Helcelet Adam Sebastian 911027 AC SYNER Turnov 07.23       802
3 Němeček Daniel 910811 TJ Dukla Praha 07.24       799
4 Štefek Michal 910503 TJ Slezan Frýdek-Místek 07.25       796
5 Barák Václav 901022 AC Slovan Liberec, o.s. 07.29       782
6 Kordík Jiří 910112 Sokol České Budějovice 07.29       782
 
60 m/Junioři Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Šimon Jan 910827 TJ Dukla Praha 07.29       782
2 Macháň Tomáš 900526 ASK Slavia Praha 07.35       762
3 Iglič Marko 910408 ASK Slavia Praha 07.37       755
4 Komárek Tomáš 910719 A. C. TEPO Kladno 07.41       742
5 Kafka Jan 910305 Sokol České Budějovice 07.45       729
6 Jandušík Tomáš 900221 ASK Slavia Praha 07.60       681
 
60 m/Junioři Běh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Rodr Vojtěch 901122 ASK Slavia Praha 07.45       729
2 Čásenský Kajetán 910705 ASK Slavia Praha 07.49       716
3 Antoš Vojtěch 900124 ASK Slavia Praha 07.66       662
4 Pulíček Roman 910306 TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.72       643
5 Filip Patrik 911121 TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.78       625
 
60 m/Muži Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Baar Pavel 840418 TJ Jiskra Litomyšl 06.99       886
2 Dizdarevič Slaven 81 Slovakia 07.00       882
3 Ošmera Marek 870704 TJ Lokomotiva Břeclav 07.10       847
4 Nejedlý Adam 880203 TJ Dukla Praha 07.19       816
5 Gabriel Václav 880417 TJ Vodní stavby Tábor 07.27       789
 
60 m/Muži Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Sazima David 871208 USK Praha 07.14       833
2 Vácha Antonín 870413 TJ Dukla Praha 07.22       806
3 Klus Petr 850924 AK Kroměříž 07.23       802
4 Zelinka Petr 870908 TJ Lokomotiva Břeclav 07.27       789
5 Gabriel Martin 840517 VSK Univerzita Brno 07.40       745
 
60 m/Muži Běh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Hromčík Adam 890306 VSK Univerzita Brno 07.27       789
2 Jirovec Jan 890203 ŠAK Chodov 07.28       785
3 Staněk František 870411 USK Praha 07.37       755
4 Bechyně Lukáš 831004 AK ŠKODA Plzeň 07.38       752
5 Carda Jan 890206 ASK Slavia Praha 07.42       739
 
60 m/Muži Běh4 w?
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Wagner Štěpán 811005 TJ Dukla Praha 06.88       925
2 Janda Jakub 890307 DDM Cvikováček Cvikov 07.40       745
3 Šmíd František 871028 TJ Dukla Praha 07.49       716
4 Anděl Jan 871118 AK Olomouc 07.56       694
5 Stolín Ondřej 881117 Atletika Jihlava 07.79       622
  Formánek Adam 831220 TJ Lokomotiva Břeclav DQ        
 
800 m/Žákyně Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Vytlačilová Tereza 955925 Atletika Polička 2:38.78       587
2 Dudková Michaela 955519 SK Kotlářka Praha 2:47.84       486
3 Mašková Monika 966202 TJ Vodní stavby Tábor 2:48.33       481
4 Kleslová Veronika 945622 TJ Sokol Opava 2:48.91       475
5 Eliášová Andrea 956027 TJ Sokol Hradec Králové 2:58.25       382
6 Vachtová Barbora 956022 AC Česká Lípa 3:07.87       296
 
800 m/Žákyně Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Vítová Petra 955119 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 2:40.88       563
2 Broumová Michaela 955301 SK Nové Město nad Metují 2:43.58       532
3 Bártová Adéla 955210 AK SSK Vítkovice 2:45.82       508
4 Vrbová Radmila 946110 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 2:46.43       501
5 Žádníková Gabriela 946011 AK SSK Vítkovice 2:50.25       461
6 Krutáková Anna 945406 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 3:14.26       244
 
800 m/Žákyně Běh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Chládková Denisa 955817 TJ Vodní stavby Tábor 2:29.37       701
2 Novotná Adéla 945327 SK Aktis Praha 2:42.62       543
3 Šebestíková Nikol 946124 Atletika Poruba o.s. 2:42.67       543
4 Jurigová Kristina 945503 Atletika Poruba o.s. 2:43.19       537
5 Süssnerová Veronika 945518 AC Česká Lípa 2:51.60       447
6 Pavlínová Kristýna 955408 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 2:53.34       429
 
800 m/Dorostenky Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Janoušová Radka 925109 TJ Nové Město na Moravě 2:22.94       784
2 Šlaufová Marta 935210 ASK Slavia Praha 2:41.06       561
3 Komínková Linda 925926 TJ Lokomotiva Břeclav 2:45.14       515
4 Klečková Michaela 925303 ASK Slavia Praha 2:46.15       504
5 Kalousková Lucie 925727 AC Česká Lípa 2:46.24       503
6 Černá Nikola 936208 TJ Vodní stavby Tábor 2:52.98       433
 
800 m/Dorostenky Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Jeníková Eva 926128 TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:28.37       713
2 Matušková Dominika 925319 AC Prostějov 2:37.38       603
3 Šedivá Irena 925119 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:38.55       590
4 Sklenářová Lucie 935808 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:45.10       516
5 Nejedlová Michaela 935228 ASK Slavia Praha 2:53.49       428
6 Krutáková Eliška 935130 TJ Lokomotiva Břeclav 3:01.55       351
 
800 m/Dorostenky Běh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Řehounková Nikola 935729 AC Pardubice 2:31.23       678
2 Sotáková Jana 935425 ASK Blansko 2:35.66       624
3 Luticová Hana 935402 AC Pardubice 2:38.85       586
4 Galertová Alena 925818 USK Praha 2:40.57       566
5 Přívarová Aneta 925824 AK Zlín 2:47.90       486
6 Komrsková Aneta 925807 AK Zlín 2:51.04       453
  Janeková Nicol Alžběta 935629 AK Zlín DNF        
 
800 m/Juniorky Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Zbořilová Vendula 915217 AC Prostějov 2:33.26       653
2 Tejnecká Martina 915925 AFK Chrudim 2:35.34       627
3 Procházková Barbora 916128 AC Česká Lípa 2:52.54       438
  Valtová Marta 915305 ASK ELNA Počerady DNP        
  Musilová Tereza 905323 AC Česká Lípa DNP        
 
800 m/Juniorky Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Vodová Kateřina 915416 ACP Olymp Brno 2:35.66       624
2 Škaloudová Eliška 905831 TJ Slavoj Stará Boleslav 2:37.91       597
3 Svojanovská Michaela 905705 ASK Slavia Praha 2:38.94       585
4 Chmelařová Klára 916006 AC Pardubice 2:39.25       581
5 Beranová Marie 906224 A. C. TEPO Kladno 2:57.67       387
6 Svědíková Martina 905330 AC Slovan Liberec, o.s. 3:13.34       251
 
800 m/Ženy 1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Korešová Jana 815408 USK Praha 2:14.53       899
2 Ondraschková Lucie 896012 TJ Sokol Opava 2:24.53       763
3 Klučinová Eliška 885414 A. C. TEPO Kladno 2:25.01       757
4 Konvalinková Kateřina 865514 AK SSK Vítkovice 2:25.84       746
5 Princová Alexandra 835210 ASK Slavia Praha 2:25.88       745
6 Malariková Markéta 885529 TJ Lokomotiva Břeclav 2:31.23       678
7 Hezoučká Šárka 875101 A. C. Sparta Praha 2:40.18       571
8 Václavková Žaneta 805218 Sokol Král.Vinohrady Praha 2:42.90       540
 
1000 m/Žáci Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Kaštovský Matěj 950925 TJ Sokol Opava 3:07.31       594
2 Bednařík Michal 940727 USK VŠEM Ústí n/L. 3:13.89       535
3 Kolodziejczyk Jakub 940224 TJ Start Havířov 3:18.44       495
4 Mácal David 940513 AO Slavia Havířov 3:22.01       465
5 Homola Tomáš 950722 TJ TŽ Třinec 3:23.75       450
6 Rykl Radoš 950318 TJ Sokol Hradec Králové 3:24.32       446
7 Novák Jan 940126 AO Slavia Havířov 3:26.42       429
  Cícha Jan 950214 AC Slovan Liberec, o.s. DNP        
 
1000 m/Žáci Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Gunčík Sebastián 940130 TJ Start Havířov 2:59.04       674
2 Vachtl Petr 940320 TJ Spartak Vlašim 3:00.96       655
3 Hájek Vojtěch 940504 TJ Slavoj Stará Boleslav 3:01.75       647
4 Sita Martin 940526 AC Slovan Liberec, o.s. 3:07.84       589
5 Mikula Tomáš 940125 TJ Start Havířov 3:09.06       578
6 Kubíček Jakub 940214 USK Praha 3:09.36       575
7 Říha Michal 940701 AC Pardubice 3:12.57       546
8 Matějka Filip 940317 ŠAK ZŠ Pardubice 3:30.61       396
 
1000 m/Dorostenci Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Štefek David 920922 TJ Slezan Frýdek-Místek 3:00.26       662
2 Šenfeld Michal 920912 AC Česká Lípa 3:01.58       649
3 Kratochvíl Ondřej 931213 AK Bohumín, o.s. 3:04.98       616
4 Stuchlík Michal 930906 AK Bohumín, o.s. 3:06.87       599
5 Jírek Jan 930411 AC Pardubice 3:21.48       469
6 Fiala Adam 930528 Atletika Poruba o.s. 3:27.26       422
  Melničuk Petr 920809 USK Praha DNP        
 
1000 m/Dorostenci Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Sedlák Václav 930206 TJ Dukla Praha 2:55.88       705
2 Brož Michal 920616 AC SYNER Turnov 2:55.89       705
3 Laštůvka Josef 920402 TJ Šumperk 2:57.90       685
4 Kožíšek Lukáš 920927 TJ LIAZ Jablonec n/N. 3:20.22       480
5 Posekaný Lukáš 921230 A. C. TEPO Kladno 3:21.53       469
6 Dvořák Dominik 920609 USK Praha 3:22.34       462
 
1000 m/Junioři Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Němeček Daniel 910811 TJ Dukla Praha 2:39.14       883
2 Antoš Vojtěch 900124 ASK Slavia Praha 2:42.03       851
3 Kafka Jan 910305 Sokol České Budějovice 2:48.87       777
4 Macháň Tomáš 900526 ASK Slavia Praha 2:50.53       760
5 Filip Patrik 911121 TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:51.03       755
6 Pulíček Roman 910306 TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:57.37       690
7 Iglič Marko 910408 ASK Slavia Praha 2:58.60       678
8 Jandušík Tomáš 900221 ASK Slavia Praha 3:01.27       652
 
1000 m/Junioři Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Barák Václav 901022 AC Slovan Liberec, o.s. 2:45.72       811
2 Hedvičák Jaroslav 901213 AC Pardubice 2:46.02       808
3 Štefek Michal 910503 TJ Slezan Frýdek-Místek 2:46.38       804
4 Kordík Jiří 910112 Sokol České Budějovice 2:52.70       738
5 Čásenský Kajetán 910705 ASK Slavia Praha 2:55.63       708
6 Helcelet Adam Sebastian 911027 AC SYNER Turnov 2:56.76       696
7 Šimon Jan 910827 TJ Dukla Praha 2:57.26       691
8 Komárek Tomáš 910719 A. C. TEPO Kladno 3:04.79       618
 
1000 m/Muži Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Formánek Adam 831220 TJ Lokomotiva Břeclav 2:36.92       908
2 Janda Jakub 890307 DDM Cvikováček Cvikov 2:59.04       674
3 Hromčík Adam 890306 VSK Univerzita Brno 2:59.38       670
4 Klus Petr 850924 AK Kroměříž 3:02.15       643
5 Anděl Jan 871118 AK Olomouc 3:02.44       641
6 Jirovec Jan 890203 ŠAK Chodov 3:05.16       615
7 Zelinka Petr 870908 TJ Lokomotiva Břeclav 3:14.81       526
  Gabriel Václav 880417 TJ Vodní stavby Tábor DNP        
 
1000 m/Muži Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Nejedlý Adam 880203 TJ Dukla Praha 2:49.02       776
2 Sazima David 871208 USK Praha 2:49.18       774
3 Vácha Antonín 870413 TJ Dukla Praha 2:49.31       773
4 Baar Pavel 840418 TJ Jiskra Litomyšl 2:51.85       746
5 Dizdarevič Slaven 81 Slovakia 2:52.58       739
6 Staněk František 870411 USK Praha 2:53.91       725
7 Bechyně Lukáš 831004 AK ŠKODA Plzeň 3:02.05       644
 
60 m překážek/Žákyně Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Šebestíková Nikol 946124 Atletika Poruba o.s. 09.13       883
2 Novotná Adéla 945327 SK Aktis Praha 09.29       850
3 Chládková Denisa 955817 TJ Vodní stavby Tábor 09.42       824
4 Žádníková Gabriela 946011 AK SSK Vítkovice 09.45       818
5 Pavlínová Kristýna 955408 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 09.47       814
6 Vítová Petra 955119 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 09.59       791
 
60 m překážek/Žákyně Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Vrbová Radmila 946110 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 09.72       765
2 Jurigová Kristina 945503 Atletika Poruba o.s. 10.13       688
3 Krutáková Anna 945406 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 10.14       686
4 Süssnerová Veronika 945518 AC Česká Lípa 10.22       672
5 Bártová Adéla 955210 AK SSK Vítkovice 10.26       664
6 Broumová Michaela 955301 SK Nové Město nad Metují 10.46       629
 
60 m překážek/Žákyně Běh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Dudková Michaela 955519 SK Kotlářka Praha 10.28       661
2 Vytlačilová Tereza 955925 Atletika Polička 10.48       625
3 Kleslová Veronika 945622 TJ Sokol Opava 10.67       592
4 Mašková Monika 966202 TJ Vodní stavby Tábor 11.14       514
5 Vachtová Barbora 956022 AC Česká Lípa 11.42       470
6 Eliášová Andrea 956027 TJ Sokol Hradec Králové 12.01       382
 
60 m překážek/Dorostenky Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Řehounková Nikola 935729 AC Pardubice 08.85       941
2 Sotáková Jana 935425 ASK Blansko 08.87       937
3 Komrsková Aneta 925807 AK Zlín 09.18       873
4 Nejedlová Michaela 935228 ASK Slavia Praha 09.26       856
5 Galertová Alena 925818 USK Praha 09.40       828
 
60 m překážek/Dorostenky Běh2 w?
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Jeníková Eva 926128 TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.23       862
2 Luticová Hana 935402 AC Pardubice 09.31       846
3 Matušková Dominika 925319 AC Prostějov 09.33       842
4 Přívarová Aneta 925824 AK Zlín 09.48       812
5 Komínková Linda 925926 TJ Lokomotiva Břeclav 09.59       791
 
60 m překážek/Dorostenky Běh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Janeková Nicol Alžběta 935629 AK Zlín 09.39       830
2 Krutáková Eliška 935130 TJ Lokomotiva Břeclav 09.74       761
3 Šlaufová Marta 935210 ASK Slavia Praha 09.77       756
4 Klečková Michaela 925303 ASK Slavia Praha 09.95       721
5 Kalousková Lucie 925727 AC Česká Lípa 09.96       720
 
60 m překážek/Dorostenky Běh4
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Černá Nikola 936208 TJ Vodní stavby Tábor 09.69       771
2 Sklenářová Lucie 935808 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.82       746
3 Šedivá Irena 925119 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 10.31       655
4 Janoušová Radka 925109 TJ Nové Město na Moravě 10.36       646
 
60 m překážek/Juniorky Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Škaloudová Eliška 905831 TJ Slavoj Stará Boleslav 09.28       852
2 Chmelařová Klára 916006 AC Pardubice 09.51       806
3 Vodová Kateřina 915416 ACP Olymp Brno 09.51       806
4 Beranová Marie 906224 A. C. TEPO Kladno 09.56       796
5 Svědíková Martina 905330 AC Slovan Liberec, o.s. 10.19       677
6 Tejnecká Martina 915925 AFK Chrudim 10.31       655
 
60 m překážek/Juniorky Běh2 w?
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Procházková Barbora 916128 AC Česká Lípa 09.82       746
2 Svojanovská Michaela 905705 ASK Slavia Praha 09.90       731
3 Zbořilová Vendula 915217 AC Prostějov 10.26       664
4 Valtová Marta 915305 ASK ELNA Počerady 10.47       627
5 Musilová Tereza 905323 AC Česká Lípa 11.67       432
 
60 m překážek/Ženy Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Korešová Jana 815408 USK Praha 08.34       1052
2 Konvalinková Kateřina 865514 AK SSK Vítkovice 08.90       931
3 Princová Alexandra 835210 ASK Slavia Praha 08.96       918
4 Klučinová Eliška 885414 A. C. TEPO Kladno 08.97       916
5 Ondraschková Lucie 896012 TJ Sokol Opava 09.16       877
 
60 m překážek/Ženy Běh2 w?
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Václavková Žaneta 805218 Sokol Král.Vinohrady Praha 09.74       761
2 Malariková Markéta 885529 TJ Lokomotiva Břeclav 09.77       756
3 Hezoučká Šárka 875101 A. C. Sparta Praha 10.01       710
 
60 m překážek/Žáci Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Říha Michal 940701 AC Pardubice 08.47       867
2 Homola Tomáš 950722 TJ TŽ Třinec 08.75       802
3 Hájek Vojtěch 940504 TJ Slavoj Stará Boleslav 08.85       779
4 Kubíček Jakub 940214 USK Praha 08.97       752
5 Matějka Filip 940317 ŠAK ZŠ Pardubice 09.07       730
6 Kolodziejczyk Jakub 940224 TJ Start Havířov 09.29       683
 
60 m překážek/Žáci Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Sita Martin 940526 AC Slovan Liberec, o.s. 09.16       711
2 Vachtl Petr 940320 TJ Spartak Vlašim 09.29       683
3 Gunčík Sebastián 940130 TJ Start Havířov 09.30       681
4 Cícha Jan 950214 AC Slovan Liberec, o.s. 09.65       609
5 Kaštovský Matěj 950925 TJ Sokol Opava 09.78       583
 
60 m překážek/Žáci Běh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Rykl Radoš 950318 TJ Sokol Hradec Králové 09.65       609
2 Mácal David 940513 AO Slavia Havířov 09.93       554
3 Bednařík Michal 940727 USK VŠEM Ústí n/L. 09.96       549
4 Mikula Tomáš 940125 TJ Start Havířov 10.30       486
5 Novák Jan 940126 AO Slavia Havířov 10.71       415
 
60 m překážek/Dorostenci Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Sedlák Václav 930206 TJ Dukla Praha 08.02       977
2 Brož Michal 920616 AC SYNER Turnov 08.23       925
3 Dvořák Dominik 920609 USK Praha 08.64       827
4 Kožíšek Lukáš 920927 TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.71       811
5 Laštůvka Josef 920402 TJ Šumperk 08.76       800
6 Posekaný Lukáš 921230 A. C. TEPO Kladno 08.88       772
 
60 m překážek/Dorostenci Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Fiala Adam 930528 Atletika Poruba o.s. 09.19       704
2 Stuchlík Michal 930906 AK Bohumín, o.s. 09.33       675
3 Jírek Jan 930411 AC Pardubice 09.59       621
4 Melničuk Petr 920809 USK Praha 10.28       489
  Kondr Lukáš 930505 AK Most DNP        
 
60 m překážek/Dorostenci Běh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Šenfeld Michal 920912 AC Česká Lípa 09.23       696
2 Štefek David 920922 TJ Slezan Frýdek-Místek 09.42       656
3 Kratochvíl Ondřej 931213 AK Bohumín, o.s. 09.91       558
4 Palyza Martin 930630 TJ Sokol Opava 10.26       493
  Krejča Pavel 930107 TJ Spartak Vlašim DNP        
 
60 m překážek/Junioři Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Helcelet Adam Sebastian 911027 AC SYNER Turnov 08.16       942
2 Hedvičák Jaroslav 901213 AC Pardubice 08.35       896
3 Štefek Michal 910503 TJ Slezan Frýdek-Místek 08.40       884
4 Čásenský Kajetán 910705 ASK Slavia Praha 08.50       860
5 Barák Václav 901022 AC Slovan Liberec, o.s. 08.55       848
6 Pulíček Roman 910306 TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.67       820
 
60 m překážek/Junioři Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Komárek Tomáš 910719 A. C. TEPO Kladno 08.51       858
2 Antoš Vojtěch 900124 ASK Slavia Praha 08.61       834
3 Kordík Jiří 910112 Sokol České Budějovice 08.72       809
4 Macháň Tomáš 900526 ASK Slavia Praha 08.81       788
5 Šimon Jan 910827 TJ Dukla Praha 08.90       768
6 Němeček Daniel 910811 TJ Dukla Praha 08.90       768
 
60 m překážek/Junioři Běh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Kafka Jan 910305 Sokol České Budějovice 08.90       768
2 Filip Patrik 911121 TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.91       766
3 Iglič Marko 910408 ASK Slavia Praha 09.35       671
4 Jandušík Tomáš 900221 ASK Slavia Praha 09.40       660
  Rodr Vojtěch 901122 ASK Slavia Praha DNP        
 
60 m překážek/Muži Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Dizdarevič Slaven 81 Slovakia 07.94       997
2 Nejedlý Adam 880203 TJ Dukla Praha 08.11       954
3 Baar Pavel 840418 TJ Jiskra Litomyšl 08.27       915
4 Sazima David 871208 USK Praha 08.31       905
5 Carda Jan 890206 ASK Slavia Praha 08.48       865
6 Klus Petr 850924 AK Kroměříž 08.62       832
 
60 m překážek/Muži Běh2 w?
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Vácha Antonín 870413 TJ Dukla Praha 08.43       877
2 Staněk František 870411 USK Praha 08.50       860
3 Bechyně Lukáš 831004 AK ŠKODA Plzeň 08.74       804
4 Jirovec Jan 890203 ŠAK Chodov 08.90       768
  Ošmera Marek 870704 TJ Lokomotiva Břeclav DNP        
  Gabriel Martin 840517 VSK Univerzita Brno DNP        
 
60 m překážek/Muži Běh3 w?
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Formánek Adam 831220 TJ Lokomotiva Břeclav 08.51       858
2 Zelinka Petr 870908 TJ Lokomotiva Břeclav 08.80       791
3 Hromčík Adam 890306 VSK Univerzita Brno 08.89       770
4 Anděl Jan 871118 AK Olomouc 09.17       709
5 Janda Jakub 890307 DDM Cvikováček Cvikov 09.92       556
  Gabriel Václav 880417 TJ Vodní stavby Tábor DNF        
 
skok vysoký/Žákyně Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Chládková Denisa 955817 TJ Vodní stavby Tábor 1.63       771
2 Novotná Adéla 945327 SK Aktis Praha 1.54       666
3 Vrbová Radmila 946110 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 1.51       632
4 Krutáková Anna 945406 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 1.51       632
5 Bártová Adéla 955210 AK SSK Vítkovice 1.51       632
6 Süssnerová Veronika 945518 AC Česká Lípa 1.51       632
7 Vítová Petra 955119 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 1.48       599
8 Broumová Michaela 955301 SK Nové Město nad Metují 1.48       599
9 Vachtová Barbora 956022 AC Česká Lípa 1.45       566
10 Pavlínová Kristýna 955408 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 1.42       534
11= Šebestíková Nikol 946124 Atletika Poruba o.s. 1.39       502
11= Žádníková Gabriela 946011 AK SSK Vítkovice 1.39       502
13 Eliášová Andrea 956027 TJ Sokol Hradec Králové 1.39       502
14 Dudková Michaela 955519 SK Kotlářka Praha 1.36       470
15 Vytlačilová Tereza 955925 Atletika Polička 1.36       470
16 Kleslová Veronika 945622 TJ Sokol Opava 1.33       439
17 Jurigová Kristina 945503 Atletika Poruba o.s. 1.33       439
18 Mašková Monika 966202 TJ Vodní stavby Tábor 1.33       439
 
skok vysoký/Dorostenky Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Krutáková Eliška 935130 TJ Lokomotiva Břeclav 1.57       701
2 Galertová Alena 925818 USK Praha 1.57       701
3= Kalousková Lucie 925727 AC Česká Lípa 1.57       701
3= Matušková Dominika 925319 AC Prostějov 1.57       701
5 Komrsková Aneta 925807 AK Zlín 1.57       701
6 Janeková Nicol Alžběta 935629 AK Zlín 1.54       666
7 Přívarová Aneta 925824 AK Zlín 1.54       666
8 Luticová Hana 935402 AC Pardubice 1.51       632
9 Sklenářová Lucie 935808 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 1.51       632
10 Šedivá Irena 925119 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 1.51       632
11 Černá Nikola 936208 TJ Vodní stavby Tábor 1.48       599
12 Sotáková Jana 935425 ASK Blansko 1.48       599
13 Komínková Linda 925926 TJ Lokomotiva Břeclav 1.42       534
14 Klečková Michaela 925303 ASK Slavia Praha 1.42       534
15 Jeníková Eva 926128 TJ LIAZ Jablonec n/N. 1.42       534
16 Řehounková Nikola 935729 AC Pardubice 1.39       502
17 Janoušová Radka 925109 TJ Nové Město na Moravě 1.39       502
18 Nejedlová Michaela 935228 ASK Slavia Praha 1.39       502
  Šlaufová Marta 935210 ASK Slavia Praha NM        
 
skok vysoký/Juniorky Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Vodová Kateřina 915416 ACP Olymp Brno 1.72       879
2 Škaloudová Eliška 905831 TJ Slavoj Stará Boleslav 1.57       701
3 Svojanovská Michaela 905705 ASK Slavia Praha 1.57       701
4 Valtová Marta 915305 ASK ELNA Počerady 1.54       666
5 Beranová Marie 906224 A. C. TEPO Kladno 1.51       632
6 Svědíková Martina 905330 AC Slovan Liberec, o.s. 1.51       632
7 Tejnecká Martina 915925 AFK Chrudim 1.51       632
8 Chmelařová Klára 916006 AC Pardubice 1.51       632
9 Zbořilová Vendula 915217 AC Prostějov 1.51       632
10 Musilová Tereza 905323 AC Česká Lípa 1.45       566
11 Procházková Barbora 916128 AC Česká Lípa 1.42       534
 
skok vysoký/Ženy Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Konvalinková Kateřina 865514 AK SSK Vítkovice 1.81       991
2 Klučinová Eliška 885414 A. C. TEPO Kladno 1.75       916
3 Korešová Jana 815408 USK Praha 1.69       842
4 Ondraschková Lucie 896012 TJ Sokol Opava 1.66       806
5 Princová Alexandra 835210 ASK Slavia Praha 1.66       806
6 Malariková Markéta 885529 TJ Lokomotiva Břeclav 1.63       771
7 Václavková Žaneta 805218 Sokol Král.Vinohrady Praha 1.57       701
8 Hezoučká Šárka 875101 A. C. Sparta Praha 1.51       632
 
skok vysoký/Žáci Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Kubíček Jakub 940214 USK Praha 1.78       610
2= Hájek Vojtěch 940504 TJ Slavoj Stará Boleslav 1.75       585
2= Sita Martin 940526 AC Slovan Liberec, o.s. 1.75       585
4 Říha Michal 940701 AC Pardubice 1.75       585
5 Matějka Filip 940317 ŠAK ZŠ Pardubice 1.69       536
6 Gunčík Sebastián 940130 TJ Start Havířov 1.66       512
7 Mikula Tomáš 940125 TJ Start Havířov 1.63       488
8 Mácal David 940513 AO Slavia Havířov 1.63       488
9 Cícha Jan 950214 AC Slovan Liberec, o.s. 1.60       464
10 Bednařík Michal 940727 USK VŠEM Ústí n/L. 1.60       464
11= Kaštovský Matěj 950925 TJ Sokol Opava 1.57       441
11= Novák Jan 940126 AO Slavia Havířov 1.57       441
13 Kolodziejczyk Jakub 940224 TJ Start Havířov 1.54       419
14 Vachtl Petr 940320 TJ Spartak Vlašim 1.51       396
15 Homola Tomáš 950722 TJ TŽ Třinec 1.48       374
16 Rykl Radoš 950318 TJ Sokol Hradec Králové 1.45       352
 
skok vysoký/Dorostenci Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Sedlák Václav 930206 TJ Dukla Praha 1.87       687
2= Kožíšek Lukáš 920927 TJ LIAZ Jablonec n/N. 1.84       661
2= Dvořák Dominik 920609 USK Praha 1.84       661
4 Brož Michal 920616 AC SYNER Turnov 1.81       636
5 Krejča Pavel 930107 TJ Spartak Vlašim 1.78       610
6 Fiala Adam 930528 Atletika Poruba o.s. 1.75       585
7 Posekaný Lukáš 921230 A. C. TEPO Kladno 1.69       536
8= Šenfeld Michal 920912 AC Česká Lípa 1.63       488
8= Stuchlík Michal 930906 AK Bohumín, o.s. 1.63       488
8= Palyza Martin 930630 TJ Sokol Opava 1.63       488
11 Laštůvka Josef 920402 TJ Šumperk 1.63       488
12 Melničuk Petr 920809 USK Praha 1.60       464
13= Jírek Jan 930411 AC Pardubice 1.60       464
13= Štefek David 920922 TJ Slezan Frýdek-Místek 1.60       464
15 Kratochvíl Ondřej 931213 AK Bohumín, o.s. 1.51       396
  Kondr Lukáš 930505 AK Most NM        
 
skok vysoký/Junioři Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Hedvičák Jaroslav 901213 AC Pardubice 1.99       794
2 Šimon Jan 910827 TJ Dukla Praha 1.99       794
3 Helcelet Adam Sebastian 911027 AC SYNER Turnov 1.96       767
4 Štefek Michal 910503 TJ Slezan Frýdek-Místek 1.93       740
5 Čásenský Kajetán 910705 ASK Slavia Praha 1.87       687
6 Filip Patrik 911121 TJ LIAZ Jablonec n/N. 1.84       661
7 Kafka Jan 910305 Sokol České Budějovice 1.81       636
8 Pulíček Roman 910306 TJ LIAZ Jablonec n/N. 1.81       636
9 Barák Václav 901022 AC Slovan Liberec, o.s. 1.78       610
10 Rodr Vojtěch 901122 ASK Slavia Praha 1.75       585
11 Iglič Marko 910408 ASK Slavia Praha 1.72       560
12 Kordík Jiří 910112 Sokol České Budějovice 1.66       512
13= Jandušík Tomáš 900221 ASK Slavia Praha 1.66       512
13= Němeček Daniel 910811 TJ Dukla Praha 1.66       512
13= Komárek Tomáš 910719 A. C. TEPO Kladno 1.66       512
16 Macháň Tomáš 900526 ASK Slavia Praha 1.63       488
17 Antoš Vojtěch 900124 ASK Slavia Praha 1.63       488
 
skok vysoký/Muži Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Stolín Ondřej 881117 Atletika Jihlava 2.05       850
2 Vácha Antonín 870413 TJ Dukla Praha 2.02       822
3 Wagner Štěpán 811005 TJ Dukla Praha 1.99       794
4 Sazima David 871208 USK Praha 1.99       794
5 Staněk František 870411 USK Praha 1.99       794
6 Nejedlý Adam 880203 TJ Dukla Praha 1.99       794
7 Zelinka Petr 870908 TJ Lokomotiva Břeclav 1.96       767
8 Baar Pavel 840418 TJ Jiskra Litomyšl 1.93       740
9 Janda Jakub 890307 DDM Cvikováček Cvikov 1.93       740
10 Dizdarevič Slaven 81 Slovakia 1.93       740
11 Jirovec Jan 890203 ŠAK Chodov 1.90       714
12 Formánek Adam 831220 TJ Lokomotiva Břeclav 1.90       714
13 Bechyně Lukáš 831004 AK ŠKODA Plzeň 1.90       714
14 Gabriel Martin 840517 VSK Univerzita Brno 1.87       687
15 Anděl Jan 871118 AK Olomouc 1.87       687
16 Klus Petr 850924 AK Kroměříž 1.78       610
17 Gabriel Václav 880417 TJ Vodní stavby Tábor 1.75       585
18 Ošmera Marek 870704 TJ Lokomotiva Břeclav 1.75       585
19 Carda Jan 890206 ASK Slavia Praha 1.72       560
20 Hromčík Adam 890306 VSK Univerzita Brno 1.69       536
  Šmíd František 871028 TJ Dukla Praha DNP        
 
skok o tyči/Žáci Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Kubíček Jakub 940214 USK Praha 3.40       457
2 Mikula Tomáš 940125 TJ Start Havířov 3.30       431
3 Novák Jan 940126 AO Slavia Havířov 3.10       381
4 Mácal David 940513 AO Slavia Havířov 3.10       381
5 Hájek Vojtěch 940504 TJ Slavoj Stará Boleslav 3.00       357
6 Říha Michal 940701 AC Pardubice 2.90       333
7 Gunčík Sebastián 940130 TJ Start Havířov 2.80       309
8 Matějka Filip 940317 ŠAK ZŠ Pardubice 2.60       264
9 Kaštovský Matěj 950925 TJ Sokol Opava 2.50       242
10 Sita Martin 940526 AC Slovan Liberec, o.s. 2.50       242
11 Bednařík Michal 940727 USK VŠEM Ústí n/L. 2.40       220
12= Kolodziejczyk Jakub 940224 TJ Start Havířov 2.40       220
12= Rykl Radoš 950318 TJ Sokol Hradec Králové 2.40       220
14= Cícha Jan 950214 AC Slovan Liberec, o.s. 2.30       199
14= Vachtl Petr 940320 TJ Spartak Vlašim 2.30       199
  Homola Tomáš 950722 TJ TŽ Třinec NM        
 
skok o tyči/Dorostenci Finále1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Dvořák Dominik 920609 USK Praha 4.00       617
2 Stuchlík Michal 930906 AK Bohumín, o.s. 4.00       617
3 Sedlák Václav 930206 TJ Dukla Praha 3.90       590
4 Kožíšek Lukáš 920927 TJ LIAZ Jablonec n/N. 3.80       562
5 Brož Michal 920616 AC SYNER Turnov 3.60       509
 
skok o tyči/Dorostenci Finále2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Posekaný Lukáš 921230 A. C. TEPO Kladno 4.30       702
2 Jírek Jan 930411 AC Pardubice 3.40       457
3 Kratochvíl Ondřej 931213 AK Bohumín, o.s. 3.20       406
4 Laštůvka Josef 920402 TJ Šumperk 3.10       381
5 Fiala Adam 930528 Atletika Poruba o.s. 3.10       381
6 Štefek David 920922 TJ Slezan Frýdek-Místek 3.00       357
7 Melničuk Petr 920809 USK Praha 2.90       333
8 Šenfeld Michal 920912 AC Česká Lípa 2.70       286
  Krejča Pavel 930107 TJ Spartak Vlašim DNP        
  Kondr Lukáš 930505 AK Most DNP        
  Palyza Martin 930630 TJ Sokol Opava DNP        
 
skok o tyči/Junioři Finále1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Barák Václav 901022 AC Slovan Liberec, o.s. 4.60       790
2 Hedvičák Jaroslav 901213 AC Pardubice 4.20       673
3 Čásenský Kajetán 910705 ASK Slavia Praha 4.10       645
4 Šimon Jan 910827 TJ Dukla Praha 4.10       645
5= Štefek Michal 910503 TJ Slezan Frýdek-Místek 3.90       590
5= Antoš Vojtěch 900124 ASK Slavia Praha 3.90       590
7 Pulíček Roman 910306 TJ LIAZ Jablonec n/N. 3.80       562
8 Helcelet Adam Sebastian 911027 AC SYNER Turnov 3.80       562
9 Jandušík Tomáš 900221 ASK Slavia Praha 3.60       509
10 Iglič Marko 910408 ASK Slavia Praha 3.60       509
11 Filip Patrik 911121 TJ LIAZ Jablonec n/N. 3.50       482
12 Němeček Daniel 910811 TJ Dukla Praha 3.40       457
 
skok o tyči/Junioři Finále2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Komárek Tomáš 910719 A. C. TEPO Kladno 3.80       562
2 Kordík Jiří 910112 Sokol České Budějovice 3.40       457
3 Kafka Jan 910305 Sokol České Budějovice 3.30       431
4 Macháň Tomáš 900526 ASK Slavia Praha 3.00       357
 
skok o tyči/Muži Finále1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Bechyně Lukáš 831004 AK ŠKODA Plzeň 5.00       910
2 Sazima David 871208 USK Praha 4.90       880
3 Staněk František 870411 USK Praha 4.80       849
4 Nejedlý Adam 880203 TJ Dukla Praha 4.50       760
5 Vácha Antonín 870413 TJ Dukla Praha 4.50       760
6= Dizdarevič Slaven 81 Slovakia 4.40       731
6= Baar Pavel 840418 TJ Jiskra Litomyšl 4.40       731
8 Formánek Adam 831220 TJ Lokomotiva Břeclav 4.20       673
 
skok o tyči/Muži Finále2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Hromčík Adam 890306 VSK Univerzita Brno 4.20       673
2 Gabriel Václav 880417 TJ Vodní stavby Tábor 4.20       673
3 Anděl Jan 871118 AK Olomouc 3.90       590
4 Zelinka Petr 870908 TJ Lokomotiva Břeclav 3.80       562
5 Klus Petr 850924 AK Kroměříž 3.80       562
6 Jirovec Jan 890203 ŠAK Chodov 3.70       535
7 Janda Jakub 890307 DDM Cvikováček Cvikov 3.70       535
  Ošmera Marek 870704 TJ Lokomotiva Břeclav DNP        
  Gabriel Martin 840517 VSK Univerzita Brno DNP        
 
skok daleký/Žákyně Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Pavlínová Kristýna 955408 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 5.43       680
2 Chládková Denisa 955817 TJ Vodní stavby Tábor 5.34       654
3 Broumová Michaela 955301 SK Nové Město nad Metují 5.08       581
4 Jurigová Kristina 945503 Atletika Poruba o.s. 5.06       576
5 Novotná Adéla 945327 SK Aktis Praha 4.95       546
6 Žádníková Gabriela 946011 AK SSK Vítkovice 4.93       540
7 Šebestíková Nikol 946124 Atletika Poruba o.s. 4.81       508
8 Vítová Petra 955119 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 4.79       503
9 Vytlačilová Tereza 955925 Atletika Polička 4.77       498
10 Vrbová Radmila 946110 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 4.65       466
11 Süssnerová Veronika 945518 AC Česká Lípa 4.51       431
12 Dudková Michaela 955519 SK Kotlářka Praha 4.45       416
13 Mašková Monika 966202 TJ Vodní stavby Tábor 4.42       408
14 Kleslová Veronika 945622 TJ Sokol Opava 4.41       406
15 Krutáková Anna 945406 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 4.31       381
16 Bártová Adéla 955210 AK SSK Vítkovice 4.26       369
17 Vachtová Barbora 956022 AC Česká Lípa 4.24       364
18 Eliášová Andrea 956027 TJ Sokol Hradec Králové 4.12       336
 
skok daleký/Dorostenky Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Luticová Hana 935402 AC Pardubice 5.52       706
2 Sotáková Jana 935425 ASK Blansko 5.35       657
3 Komrsková Aneta 925807 AK Zlín 5.26       631
4 Přívarová Aneta 925824 AK Zlín 5.24       626
5 Galertová Alena 925818 USK Praha 5.13       595
6 Řehounková Nikola 935729 AC Pardubice 5.10       587
7 Nejedlová Michaela 935228 ASK Slavia Praha 5.09       584
8 Janeková Nicol Alžběta 935629 AK Zlín 5.08       581
9 Jeníková Eva 926128 TJ LIAZ Jablonec n/N. 4.96       548
10 Sklenářová Lucie 935808 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 4.80       506
11= Krutáková Eliška 935130 TJ Lokomotiva Břeclav 4.75       492
11= Šlaufová Marta 935210 ASK Slavia Praha 4.75       492
13 Šedivá Irena 925119 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 4.66       469
14 Matušková Dominika 925319 AC Prostějov 4.58       448
15 Černá Nikola 936208 TJ Vodní stavby Tábor 4.55       441
16 Janoušová Radka 925109 TJ Nové Město na Moravě 4.50       428
17 Komínková Linda 925926 TJ Lokomotiva Břeclav 4.49       426
18 Kalousková Lucie 925727 AC Česká Lípa 4.46       418
19 Klečková Michaela 925303 ASK Slavia Praha 4.26       369
 
skok daleký/Juniorky Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Chmelařová Klára 916006 AC Pardubice 5.64       741
2 Svojanovská Michaela 905705 ASK Slavia Praha 5.38       665
3 Vodová Kateřina 915416 ACP Olymp Brno 5.36       660
4 Škaloudová Eliška 905831 TJ Slavoj Stará Boleslav 4.97       551
5 Svědíková Martina 905330 AC Slovan Liberec, o.s. 4.79       503
6 Procházková Barbora 916128 AC Česká Lípa 4.76       495
7 Beranová Marie 906224 A. C. TEPO Kladno 4.73       487
8 Tejnecká Martina 915925 AFK Chrudim 4.72       485
9 Musilová Tereza 905323 AC Česká Lípa 4.64       464
10 Zbořilová Vendula 915217 AC Prostějov 4.40       403
  Valtová Marta 915305 ASK ELNA Počerady NM        
 
skok daleký/Ženy Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Korešová Jana 815408 USK Praha 6.16       899
2 Konvalinková Kateřina 865514 AK SSK Vítkovice 6.00       850
3 Klučinová Eliška 885414 A. C. TEPO Kladno 5.82       795
4 Ondraschková Lucie 896012 TJ Sokol Opava 5.75       774
5 Princová Alexandra 835210 ASK Slavia Praha 5.45       686
6 Malariková Markéta 885529 TJ Lokomotiva Břeclav 5.25       628
7 Hezoučká Šárka 875101 A. C. Sparta Praha 4.94       543
8 Václavková Žaneta 805218 Sokol Král.Vinohrady Praha 4.80       506
 
skok daleký/Žáci Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Sita Martin 940526 AC Slovan Liberec, o.s. 6.26       644
2 Říha Michal 940701 AC Pardubice 5.99       584
3 Gunčík Sebastián 940130 TJ Start Havířov 5.85       554
4 Kubíček Jakub 940214 USK Praha 5.79       542
5 Hájek Vojtěch 940504 TJ Slavoj Stará Boleslav 5.68       519
6 Vachtl Petr 940320 TJ Spartak Vlašim 5.62       506
7 Mikula Tomáš 940125 TJ Start Havířov 5.54       490
8 Matějka Filip 940317 ŠAK ZŠ Pardubice 5.48       477
9 Cícha Jan 950214 AC Slovan Liberec, o.s. 5.41       463
10 Homola Tomáš 950722 TJ TŽ Třinec 5.38       457
11 Bednařík Michal 940727 USK VŠEM Ústí n/L. 5.32       445
12 Kolodziejczyk Jakub 940224 TJ Start Havířov 5.13       407
13 Novák Jan 940126 AO Slavia Havířov 4.87       358
14 Rykl Radoš 950318 TJ Sokol Hradec Králové 4.81       346
15 Mácal David 940513 AO Slavia Havířov 4.57       303
16 Kaštovský Matěj 950925 TJ Sokol Opava 4.54       297
 
skok daleký/Dorostenci Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Sedlák Václav 930206 TJ Dukla Praha 6.69       741
2 Brož Michal 920616 AC SYNER Turnov 6.48       693
3 Šenfeld Michal 920912 AC Česká Lípa 6.16       621
4 Dvořák Dominik 920609 USK Praha 6.16       621
5 Jírek Jan 930411 AC Pardubice 6.02       591
6 Kožíšek Lukáš 920927 TJ LIAZ Jablonec n/N. 5.99       584
7 Laštůvka Josef 920402 TJ Šumperk 5.90       565
8 Štefek David 920922 TJ Slezan Frýdek-Místek 5.81       546
9 Stuchlík Michal 930906 AK Bohumín, o.s. 5.80       544
10 Melničuk Petr 920809 USK Praha 5.79       542
11 Palyza Martin 930630 TJ Sokol Opava 5.31       443
12 Kondr Lukáš 930505 AK Most 5.28       437
13 Posekaný Lukáš 921230 A. C. TEPO Kladno 5.24       429
14 Kratochvíl Ondřej 931213 AK Bohumín, o.s. 5.11       404
15 Fiala Adam 930528 Atletika Poruba o.s. 5.11       404
16 Krejča Pavel 930107 TJ Spartak Vlašim 4.98       378
 
skok daleký/Junioři Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Hedvičák Jaroslav 901213 AC Pardubice 7.31       888
2 Helcelet Adam Sebastian 911027 AC SYNER Turnov 7.11       840
3 Štefek Michal 910503 TJ Slezan Frýdek-Místek 6.85       778
4 Šimon Jan 910827 TJ Dukla Praha 6.82       771
5 Němeček Daniel 910811 TJ Dukla Praha 6.57       713
6 Čásenský Kajetán 910705 ASK Slavia Praha 6.57       713
7 Barák Václav 901022 AC Slovan Liberec, o.s. 6.35       664
8 Komárek Tomáš 910719 A. C. TEPO Kladno 6.35       664
9 Macháň Tomáš 900526 ASK Slavia Praha 6.26       644
10 Kordík Jiří 910112 Sokol České Budějovice 6.20       630
11 Filip Patrik 911121 TJ LIAZ Jablonec n/N. 6.03       593
12 Iglič Marko 910408 ASK Slavia Praha 6.01       589
13 Pulíček Roman 910306 TJ LIAZ Jablonec n/N. 5.95       576
14 Kafka Jan 910305 Sokol České Budějovice 5.95       576
15 Antoš Vojtěch 900124 ASK Slavia Praha 5.89       563
16 Jandušík Tomáš 900221 ASK Slavia Praha 5.59       500
  Rodr Vojtěch 901122 ASK Slavia Praha NM        
 
skok daleký/Muži Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Wagner Štěpán 811005 TJ Dukla Praha 7.85       1022
2 Vácha Antonín 870413 TJ Dukla Praha 7.16       852
3 Nejedlý Adam 880203 TJ Dukla Praha 7.13       845
4 Dizdarevič Slaven 81 Slovakia 7.12       842
5 Zelinka Petr 870908 TJ Lokomotiva Břeclav 7.00       814
6 Staněk František 870411 USK Praha 6.90       790
7 Janda Jakub 890307 DDM Cvikováček Cvikov 6.76       757
8 Sazima David 871208 USK Praha 6.74       753
9 Klus Petr 850924 AK Kroměříž 6.68       739
10 Formánek Adam 831220 TJ Lokomotiva Břeclav 6.62       725
11= Baar Pavel 840418 TJ Jiskra Litomyšl 6.60       720
11= Gabriel Martin 840517 VSK Univerzita Brno 6.60       720
13 Jirovec Jan 890203 ŠAK Chodov 6.59       718
14 Bechyně Lukáš 831004 AK ŠKODA Plzeň 6.46       688
15 Anděl Jan 871118 AK Olomouc 6.39       673
16 Stolín Ondřej 881117 Atletika Jihlava 6.28       648
17= Ošmera Marek 870704 TJ Lokomotiva Břeclav 6.27       646
17= Hromčík Adam 890306 VSK Univerzita Brno 6.27       646
19 Gabriel Václav 880417 TJ Vodní stavby Tábor 6.20       630
20 Šmíd František 871028 TJ Dukla Praha 6.00       587
21 Carda Jan 890206 ASK Slavia Praha 5.84       552
 
vrh koulí 3kg/Žákyně Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Jurigová Kristina 945503 Atletika Poruba o.s. 11.86       652
2 Süssnerová Veronika 945518 AC Česká Lípa 11.68       640
3 Novotná Adéla 945327 SK Aktis Praha 10.85       585
4 Pavlínová Kristýna 955408 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 10.30       549
5 Kleslová Veronika 945622 TJ Sokol Opava 09.20       477
6 Šebestíková Nikol 946124 Atletika Poruba o.s. 09.17       475
7 Krutáková Anna 945406 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 09.15       474
8 Vrbová Radmila 946110 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 08.90       458
9 Broumová Michaela 955301 SK Nové Město nad Metují 08.53       434
10 Bártová Adéla 955210 AK SSK Vítkovice 08.46       429
11 Vítová Petra 955119 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 08.42       427
12 Vytlačilová Tereza 955925 Atletika Polička 08.25       416
13 Chládková Denisa 955817 TJ Vodní stavby Tábor 08.11       406
14 Vachtová Barbora 956022 AC Česká Lípa 08.05       403
15 Žádníková Gabriela 946011 AK SSK Vítkovice 07.80       386
16 Eliášová Andrea 956027 TJ Sokol Hradec Králové 07.37       359
17 Dudková Michaela 955519 SK Kotlářka Praha 07.00       335
18 Mašková Monika 966202 TJ Vodní stavby Tábor 05.42       235
 
vrh koulí 3kg/Dorostenky Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Šedivá Irena 925119 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 11.48       627
2 Galertová Alena 925818 USK Praha 11.36       619
3 Komínková Linda 925926 TJ Lokomotiva Břeclav 11.27       613
4 Sotáková Jana 935425 ASK Blansko 11.05       598
5 Janeková Nicol Alžběta 935629 AK Zlín 10.64       571
6 Řehounková Nikola 935729 AC Pardubice 10.24       545
7 Jeníková Eva 926128 TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.17       541
8 Matušková Dominika 925319 AC Prostějov 09.98       528
9 Krutáková Eliška 935130 TJ Lokomotiva Břeclav 09.92       524
10 Komrsková Aneta 925807 AK Zlín 09.82       518
11 Přívarová Aneta 925824 AK Zlín 09.41       491
12 Sklenářová Lucie 935808 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.35       487
13 Klečková Michaela 925303 ASK Slavia Praha 09.07       469
14 Šlaufová Marta 935210 ASK Slavia Praha 08.90       458
15 Janoušová Radka 925109 TJ Nové Město na Moravě 08.89       457
16 Luticová Hana 935402 AC Pardubice 08.87       456
17 Nejedlová Michaela 935228 ASK Slavia Praha 08.86       455
18 Černá Nikola 936208 TJ Vodní stavby Tábor 08.53       434
19 Kalousková Lucie 925727 AC Česká Lípa 08.24       415
 
vrh koulí 4kg/Juniorky Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Škaloudová Eliška 905831 TJ Slavoj Stará Boleslav 10.68       574
2 Svědíková Martina 905330 AC Slovan Liberec, o.s. 10.67       573
3 Vodová Kateřina 915416 ACP Olymp Brno 10.61       569
4 Valtová Marta 915305 ASK ELNA Počerady 10.41       556
5 Zbořilová Vendula 915217 AC Prostějov 08.92       459
6 Tejnecká Martina 915925 AFK Chrudim 08.64       441
7 Beranová Marie 906224 A. C. TEPO Kladno 08.40       425
8 Svojanovská Michaela 905705 ASK Slavia Praha 08.30       419
9 Procházková Barbora 916128 AC Česká Lípa 08.27       417
10 Musilová Tereza 905323 AC Česká Lípa 07.58       372
11 Chmelařová Klára 916006 AC Pardubice 06.54       306
 
vrh koulí 4kg/Ženy Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Klučinová Eliška 885414 A. C. TEPO Kladno 12.41       688
2 Hezoučká Šárka 875101 A. C. Sparta Praha 11.86       652
3 Václavková Žaneta 805218 Sokol Král.Vinohrady Praha 11.68       640
4 Princová Alexandra 835210 ASK Slavia Praha 11.23       610
5 Konvalinková Kateřina 865514 AK SSK Vítkovice 10.52       564
6 Ondraschková Lucie 896012 TJ Sokol Opava 09.75       513
7 Korešová Jana 815408 USK Praha 09.70       510
8 Malariková Markéta 885529 TJ Lokomotiva Břeclav 09.39       490
 
vrh koulí 4kg/Žáci Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Kubíček Jakub 940214 USK Praha 12.99       667
2 Říha Michal 940701 AC Pardubice 12.83       657
3 Sita Martin 940526 AC Slovan Liberec, o.s. 11.77       592
4 Matějka Filip 940317 ŠAK ZŠ Pardubice 11.10       552
5 Hájek Vojtěch 940504 TJ Slavoj Stará Boleslav 11.07       550
6 Gunčík Sebastián 940130 TJ Start Havířov 11.05       549
7 Kaštovský Matěj 950925 TJ Sokol Opava 10.97       544
8 Mácal David 940513 AO Slavia Havířov 10.79       533
9 Mikula Tomáš 940125 TJ Start Havířov 10.79       533
10 Vachtl Petr 940320 TJ Spartak Vlašim 10.11       492
11 Bednařík Michal 940727 USK VŠEM Ústí n/L. 09.89       479
12 Cícha Jan 950214 AC Slovan Liberec, o.s. 09.57       460
13 Kolodziejczyk Jakub 940224 TJ Start Havířov 09.42       451
14 Rykl Radoš 950318 TJ Sokol Hradec Králové 08.91       420
15 Homola Tomáš 950722 TJ TŽ Třinec 08.79       413
16 Novák Jan 940126 AO Slavia Havířov 08.62       403
 
vrh koulí 5kg/Dorostenci Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Krejča Pavel 930107 TJ Spartak Vlašim 14.00       728
2 Laštůvka Josef 920402 TJ Šumperk 13.76       714
3 Jírek Jan 930411 AC Pardubice 12.57       641
4 Sedlák Václav 930206 TJ Dukla Praha 12.51       637
5 Melničuk Petr 920809 USK Praha 11.95       603
6 Brož Michal 920616 AC SYNER Turnov 11.31       565
7 Dvořák Dominik 920609 USK Praha 11.23       560
8 Fiala Adam 930528 Atletika Poruba o.s. 11.18       557
9 Štefek David 920922 TJ Slezan Frýdek-Místek 11.05       549
10 Stuchlík Michal 930906 AK Bohumín, o.s. 11.03       548
11 Šenfeld Michal 920912 AC Česká Lípa 10.89       539
12 Posekaný Lukáš 921230 A. C. TEPO Kladno 10.30       504
13 Kondr Lukáš 930505 AK Most 10.11       492
14 Kožíšek Lukáš 920927 TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.73       469
15 Palyza Martin 930630 TJ Sokol Opava 09.19       437
16 Kratochvíl Ondřej 931213 AK Bohumín, o.s. 08.70       408
 
vrh koulí 6kg/Junioři Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Helcelet Adam Sebastian 911027 AC SYNER Turnov 13.63       706
2 Čásenský Kajetán 910705 ASK Slavia Praha 13.40       692
3 Kordík Jiří 910112 Sokol České Budějovice 13.08       672
4 Šimon Jan 910827 TJ Dukla Praha 12.98       666
5 Antoš Vojtěch 900124 ASK Slavia Praha 12.90       661
6 Hedvičák Jaroslav 901213 AC Pardubice 12.78       654
7 Štefek Michal 910503 TJ Slezan Frýdek-Místek 12.73       651
8 Rodr Vojtěch 901122 ASK Slavia Praha 11.97       605
9 Barák Václav 901022 AC Slovan Liberec, o.s. 11.30       564
10 Kafka Jan 910305 Sokol České Budějovice 10.93       542
11 Pulíček Roman 910306 TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.81       534
12 Jandušík Tomáš 900221 ASK Slavia Praha 10.65       525
13 Němeček Daniel 910811 TJ Dukla Praha 10.61       522
14 Filip Patrik 911121 TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.59       521
15 Iglič Marko 910408 ASK Slavia Praha 10.46       513
16 Komárek Tomáš 910719 A. C. TEPO Kladno 10.32       505
17 Macháň Tomáš 900526 ASK Slavia Praha 10.01       486
 
vrh koulí 7,26kg/Muži Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Dizdarevič Slaven 81 Slovakia 14.86       781
2 Staněk František 870411 USK Praha 14.39       752
3 Nejedlý Adam 880203 TJ Dukla Praha 12.87       659
4 Baar Pavel 840418 TJ Jiskra Litomyšl 12.82       656
5 Formánek Adam 831220 TJ Lokomotiva Břeclav 12.69       648
6 Klus Petr 850924 AK Kroměříž 12.44       633
7 Vácha Antonín 870413 TJ Dukla Praha 12.33       626
8 Gabriel Martin 840517 VSK Univerzita Brno 11.92       602
9 Bechyně Lukáš 831004 AK ŠKODA Plzeň 11.86       598
10 Ošmera Marek 870704 TJ Lokomotiva Břeclav 11.83       596
11 Jirovec Jan 890203 ŠAK Chodov 11.78       593
12 Janda Jakub 890307 DDM Cvikováček Cvikov 11.72       589
13 Sazima David 871208 USK Praha 11.63       584
14 Gabriel Václav 880417 TJ Vodní stavby Tábor 11.01       546
15 Zelinka Petr 870908 TJ Lokomotiva Břeclav 10.69       527
16 Stolín Ondřej 881117 Atletika Jihlava 10.53       518
17 Hromčík Adam 890306 VSK Univerzita Brno 10.25       501
18 Anděl Jan 871118 AK Olomouc 09.92       481
19 Wagner Štěpán 811005 TJ Dukla Praha 09.71       468
20 Carda Jan 890206 ASK Slavia Praha 09.44       452
  Šmíd František 871028 TJ Dukla Praha DNP        
 
pětiboj hala/Žákyně Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Chládková Denisa 955817 TJ Vodní stavby Tábor 3356        
2 Novotná Adéla 945327 SK Aktis Praha 3190        
3 Pavlínová Kristýna 955408 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 3006        
4 Šebestíková Nikol 946124 Atletika Poruba o.s. 2911        
5 Jurigová Kristina 945503 Atletika Poruba o.s. 2892        
6 Vítová Petra 955119 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 2883        
7 Vrbová Radmila 946110 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 2822        
8 Süssnerová Veronika 945518 AC Česká Lípa 2822        
9 Broumová Michaela 955301 SK Nové Město nad Metují 2775        
10 Žádníková Gabriela 946011 AK SSK Vítkovice 2707        
11 Bártová Adéla 955210 AK SSK Vítkovice 2602        
12 Vytlačilová Tereza 955925 Atletika Polička 2596        
13 Krutáková Anna 945406 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 2417        
14 Kleslová Veronika 945622 TJ Sokol Opava 2389        
15 Dudková Michaela 955519 SK Kotlářka Praha 2368        
16 Vachtová Barbora 956022 AC Česká Lípa 2099        
17 Mašková Monika 966202 TJ Vodní stavby Tábor 2077        
18 Eliášová Andrea 956027 TJ Sokol Hradec Králové 1961        
 
pětiboj hala/Dorostenky Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Sotáková Jana 935425 ASK Blansko 3415        
2 Galertová Alena 925818 USK Praha 3309        
3 Řehounková Nikola 935729 AC Pardubice 3253        
4 Luticová Hana 935402 AC Pardubice 3226        
5 Jeníková Eva 926128 TJ LIAZ Jablonec n/N. 3198        
6 Komrsková Aneta 925807 AK Zlín 3176        
7 Matušková Dominika 925319 AC Prostějov 3122        
8 Přívarová Aneta 925824 AK Zlín 3081        
9 Šedivá Irena 925119 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2973        
10 Sklenářová Lucie 935808 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2887        
11 Komínková Linda 925926 TJ Lokomotiva Břeclav 2879        
12 Krutáková Eliška 935130 TJ Lokomotiva Břeclav 2829        
13 Nejedlová Michaela 935228 ASK Slavia Praha 2825        
14 Janoušová Radka 925109 TJ Nové Město na Moravě 2817        
15 Kalousková Lucie 925727 AC Česká Lípa 2757        
16 Černá Nikola 936208 TJ Vodní stavby Tábor 2678        
17 Janeková Nicol Alžběta 935629 AK Zlín 2648        
18 Klečková Michaela 925303 ASK Slavia Praha 2597        
19 Šlaufová Marta 935210 ASK Slavia Praha 2267        
 
pětiboj hala/Juniorky Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Vodová Kateřina 915416 ACP Olymp Brno 3538        
2 Škaloudová Eliška 905831 TJ Slavoj Stará Boleslav 3275        
3 Svojanovská Michaela 905705 ASK Slavia Praha 3101        
4 Chmelařová Klára 916006 AC Pardubice 3066        
5 Tejnecká Martina 915925 AFK Chrudim 2840        
6 Zbořilová Vendula 915217 AC Prostějov 2811        
7 Beranová Marie 906224 A. C. TEPO Kladno 2727        
8 Svědíková Martina 905330 AC Slovan Liberec, o.s. 2636        
9 Procházková Barbora 916128 AC Česká Lípa 2630        
10 Valtová Marta 915305 ASK ELNA Počerady 1849        
11 Musilová Tereza 905323 AC Česká Lípa 1834        
 
pětiboj hala/Ženy Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Korešová Jana 815408 USK Praha 4202        
2 Konvalinková Kateřina 865514 AK SSK Vítkovice 4082        
3 Klučinová Eliška 885414 A. C. TEPO Kladno 4072        
4 Princová Alexandra 835210 ASK Slavia Praha 3765        
5 Ondraschková Lucie 896012 TJ Sokol Opava 3733        
6 Malariková Markéta 885529 TJ Lokomotiva Břeclav 3323        
7 Václavková Žaneta 805218 Sokol Král.Vinohrady Praha 3148        
8 Hezoučká Šárka 875101 A. C. Sparta Praha 3108        
 
sedmiboj hala/Žáci Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Říha Michal 940701 AC Pardubice 4269        
2 Kubíček Jakub 940214 USK Praha 4243        
3 Hájek Vojtěch 940504 TJ Slavoj Stará Boleslav 4026        
4 Sita Martin 940526 AC Slovan Liberec, o.s. 4022        
5 Gunčík Sebastián 940130 TJ Start Havířov 3941        
6 Matějka Filip 940317 ŠAK ZŠ Pardubice 3583        
7 Vachtl Petr 940320 TJ Spartak Vlašim 3544        
8 Mikula Tomáš 940125 TJ Start Havířov 3531        
9 Kolodziejczyk Jakub 940224 TJ Start Havířov 3189        
10 Bednařík Michal 940727 USK VŠEM Ústí n/L. 3181        
11 Kaštovský Matěj 950925 TJ Sokol Opava 3166        
12 Mácal David 940513 AO Slavia Havířov 3158        
13 Homola Tomáš 950722 TJ TŽ Třinec 3112        
14 Rykl Radoš 950318 TJ Sokol Hradec Králové 2902        
15 Cícha Jan 950214 AC Slovan Liberec, o.s. 2829        
16 Novák Jan 940126 AO Slavia Havířov 2825        
 
sedmiboj hala/Dorostenci Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Sedlák Václav 930206 TJ Dukla Praha 5170        
2 Brož Michal 920616 AC SYNER Turnov 4762        
3 Dvořák Dominik 920609 USK Praha 4510        
4 Laštůvka Josef 920402 TJ Šumperk 4330        
5 Kožíšek Lukáš 920927 TJ LIAZ Jablonec n/N. 4312        
6 Stuchlík Michal 930906 AK Bohumín, o.s. 4081        
7 Posekaný Lukáš 921230 A. C. TEPO Kladno 4055        
8 Šenfeld Michal 920912 AC Česká Lípa 4041        
9 Jírek Jan 930411 AC Pardubice 3943        
10 Štefek David 920922 TJ Slezan Frýdek-Místek 3884        
11 Fiala Adam 930528 Atletika Poruba o.s. 3553        
12 Kratochvíl Ondřej 931213 AK Bohumín, o.s. 3374        
13 Melničuk Petr 920809 USK Praha 3186        
14 Palyza Martin 930630 TJ Sokol Opava 2489        
15 Krejča Pavel 930107 TJ Spartak Vlašim 2332        
16 Kondr Lukáš 930505 AK Most 1548        
 
sedmiboj hala/Junioři Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Hedvičák Jaroslav 901213 AC Pardubice 5574        
2 Helcelet Adam Sebastian 911027 AC SYNER Turnov 5315        
3 Štefek Michal 910503 TJ Slezan Frýdek-Místek 5243        
4 Šimon Jan 910827 TJ Dukla Praha 5117        
5 Barák Václav 901022 AC Slovan Liberec, o.s. 5069        
6 Čásenský Kajetán 910705 ASK Slavia Praha 5021        
7 Němeček Daniel 910811 TJ Dukla Praha 4654        
8 Antoš Vojtěch 900124 ASK Slavia Praha 4649        
9 Kordík Jiří 910112 Sokol České Budějovice 4600        
10 Komárek Tomáš 910719 A. C. TEPO Kladno 4461        
11 Pulíček Roman 910306 TJ LIAZ Jablonec n/N. 4461        
12 Kafka Jan 910305 Sokol České Budějovice 4459        
13 Filip Patrik 911121 TJ LIAZ Jablonec n/N. 4403        
14 Macháň Tomáš 900526 ASK Slavia Praha 4285        
15 Iglič Marko 910408 ASK Slavia Praha 4275        
16 Jandušík Tomáš 900221 ASK Slavia Praha 4039        
17 Rodr Vojtěch 901122 ASK Slavia Praha 1919        
 
sedmiboj hala/Muži Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Dizdarevič Slaven 81 Slovakia 5712        
2 Nejedlý Adam 880203 TJ Dukla Praha 5604        
3 Staněk František 870411 USK Praha 5525        
4 Sazima David 871208 USK Praha 5523        
5 Vácha Antonín 870413 TJ Dukla Praha 5516        
6 Baar Pavel 840418 TJ Jiskra Litomyšl 5394        
7 Bechyně Lukáš 831004 AK ŠKODA Plzeň 5110        
8 Klus Petr 850924 AK Kroměříž 4821        
9 Zelinka Petr 870908 TJ Lokomotiva Břeclav 4776        
10 Jirovec Jan 890203 ŠAK Chodov 4728        
11 Janda Jakub 890307 DDM Cvikováček Cvikov 4596        
12 Hromčík Adam 890306 VSK Univerzita Brno 4585        
13 Formánek Adam 831220 TJ Lokomotiva Břeclav 4526        
14 Anděl Jan 871118 AK Olomouc 4475        
15 Gabriel Václav 880417 TJ Vodní stavby Tábor 3223        
16 Wagner Štěpán 811005 TJ Dukla Praha 3209        
17 Carda Jan 890206 ASK Slavia Praha 3168        
18 Gabriel Martin 840517 VSK Univerzita Brno 2754        
19 Ošmera Marek 870704 TJ Lokomotiva Břeclav 2674        
20 Stolín Ondřej 881117 Atletika Jihlava 2638        
21 Šmíd František 871028 TJ Dukla Praha 1303