Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek


Datum konání: 14-15.2.2009
Místo konání: Praha-Stromovka
Pořadatel: PSK Olymp Praha
Výsledky zpracoval: On line system s.r.o.
Ředitel závodu: Dr. Ladislav Kárský
Hlavní rozhodčí: Mgr. Helena Fanturová
Poznámka:  

60 m/Dorostenky Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Hánová Alexandra 935306 TJ Dukla Praha 07.97        
2 Štychová Martina 925801 TJ Klatovy 08.07        
3 Čadová Lenka 935913 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.13        
4 Henešová Kateřina 925525 AK Zlín 08.25        
5 Dvořáková Veronika 925429 Atletika Jihlava 08.31        
6 Dědková Petra 925921 AC Mladá Boleslav o.s. 08.34        
7 Konečná Romana 925524 AK SSK Vítkovice 08.44        
8 Routková Martina 935930 SK Nové Město nad Metují 08.45        
 
60 m/Dorostenky Rozběh2 w?
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Domská Lucie 936013 TJ Šumperk 07.86        
2 Havlová Simona 925814 TJ Vodní stavby Tábor 07.86        
3 Špačková Jana 925709 AK SSK Vítkovice 07.92        
4 Antušková Lenka 925901 AC Pardubice 08.05        
5 Berešová Lucie 925706 AC Slovan Liberec, o.s. 08.08        
6 Nevoralová Jana 935227 Sprint klub Čáslav 08.44        
  Běhalová Karolína 925816 SK Přerov DQ        
  Korešová Klára 925721 Atletika Jihlava DNP        
 
60 m/Dorostenky Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Rohlenová Nicole 936114 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.97        
2 Krňoulová Barbora 935422 AK ŠKODA Plzeň 07.99        
3 Rappová Anna-Marie 935225 TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.99        
4 Budínová Michala 926213 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.14        
5 Jiroušová Šárka 935619 SK Nové Město nad Metují 08.21        
6 Maroszová Veronika 926126 TJ TŽ Třinec 08.22        
7 Černá Adéla 935523 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.35        
8 Taichmanová Radka 925609 TJ Sokol Hradec Králové 08.36        
 
60 m/Dorostenky Finále w+0.0
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Havlová Simona 925814 TJ Vodní stavby Tábor 07.81        
2 Rappová Anna-Marie 935225 TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.86        
3 Krňoulová Barbora 935422 AK ŠKODA Plzeň 07.89        
4 Domská Lucie 936013 TJ Šumperk 07.89        
5 Špačková Jana 925709 AK SSK Vítkovice 07.99        
6 Hánová Alexandra 935306 TJ Dukla Praha 08.03        
7 Rohlenová Nicole 936114 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.07        
8 Štychová Martina 925801 TJ Klatovy 08.14        
 
60 m/Juniorky Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Slaninová Jana 905716 AK SSK Vítkovice 07.75        
2 Schmidová Martina 906207 AK Hodonín 07.86        
3 Drsová Martina 915312 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 07.94        
4 Tvrdíková Michaela 916127 ŠAK SG Jablonec n/N. 08.22        
5 Musilová Tereza 905323 AC Česká Lípa 08.22        
6 Šrámková Lucie 906001 SK Nové Město nad Metují 08.49        
 
60 m/Juniorky Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Marešová Tereza 915513 ASK Slavia Praha 07.90        
2 Cachová Kateřina 905226 AK SSK Vítkovice 07.92        
3 Chabrová Marta 915915 AC Slovan Liberec, o.s. 07.95        
4 Chvátalová Veronika 915202 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.21        
5 Morkusová Andrea 915527 ASK Děčín 08.44        
 
60 m/Juniorky Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Procházková Barbora 916213 AC Slovan Liberec, o.s. 07.80        
2 Kolomazníková Klára 905315 TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.86        
3 Bystroňová Jana 905810 AK SSK Vítkovice 07.92        
4 Kaňková Beáta 915322 A. C. TEPO Kladno 08.20        
5 Procházková Barbora 916128 AC Česká Lípa 08.36        
6 Dvořáková Dominika 915408 AK ŠKODA Plzeň 08.44        
 
60 m/Juniorky Finále w+0.0
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Slaninová Jana 905716 AK SSK Vítkovice 07.71        
2 Procházková Barbora 916213 AC Slovan Liberec, o.s. 07.74        
3 Kolomazníková Klára 905315 TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.79        
4 Schmidová Martina 906207 AK Hodonín 07.83        
5 Bystroňová Jana 905810 AK SSK Vítkovice 07.85        
6 Marešová Tereza 915513 ASK Slavia Praha 07.88        
7 Cachová Kateřina 905226 AK SSK Vítkovice 07.89        
8 Drsová Martina 915312 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 07.92        
 
60 m/Dorostenci Rozběh1 w?
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Bohutínský Václav 920426 TJ Spartak Třebíč 07.31        
2 Hromek Karel 920325 AC Česká Lípa 07.37        
3 Cysař Štěpán 921217 USK Praha 07.42        
4 Zikmund Adam 921106 AC SYNER Turnov 07.50        
5 Beneš David 920801 ASK Slavia Praha 07.52        
6 Novák Lukáš 930707 AC Mladá Boleslav o.s. 07.60        
7 Tesař Michal 930525 AC Domažlice 07.64        
  Krejčí Tomáš 920328 Bechyňský atlet.klub Bechyně DNP        
 
60 m/Dorostenci Rozběh2 w?
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Majer Marek 930413 VSK Univerzita Brno 07.31        
2 Kácel Aleš 920917 SK Přerov 07.34        
3 Malecký Tomáš 930405 AK Most 07.34        
4 Šenfeld Michal 920912 AC Česká Lípa 07.42        
5 Sivý Filip 920812 Sokol České Budějovice 07.48        
6 Desenský Michal 930301 TJ Sokol Hradec Králové 07.52        
7 Temcsák Ondřej 930416 AC Domažlice 07.61        
  Melničuk Petr 920809 USK Praha DNP        
 
60 m/Dorostenci Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Brückler Jaroslav 920706 AC Slovan Liberec, o.s. 07.21        
2 Škvára Tomáš 920523 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.30        
3 Vondráček Tomáš 920208 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.34        
4 Bílek Vít 920214 AC SYNER Turnov 07.36        
5 Hain Christian 930402 Sokol České Budějovice 07.36        
6 Rybář Martin 931012 A. C. TEPO Kladno 07.45        
7 Hercík Štěpán 920209 Hvězda SKP Pardubice 07.52        
8 Pevný Ondřej 930701 TJ Neratovice 07.60        
 
60 m/Dorostenci Finále w+0.0
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Brückler Jaroslav 920706 AC Slovan Liberec, o.s. 07.12        
2 Bohutínský Václav 920426 TJ Spartak Třebíč 07.19        
3 Majer Marek 930413 VSK Univerzita Brno 07.29        
4 Škvára Tomáš 920523 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.30        
5 Vondráček Tomáš 920208 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.32        
6 Hromek Karel 920325 AC Česká Lípa 07.36        
7 Kácel Aleš 920917 SK Přerov 07.39        
8 Malecký Tomáš 930405 AK Most 07.43        
 
60 m/Junioři Rozběh1 w+0.0
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Zich Václav 900904 ŠAK Chodov 06.83        
2 Maslák Pavel 910221 AO Slavia Havířov 06.87        
3 Lichý Petr 900212 TJ Slezan Opava 07.03        
4 Tesař Jan 900326 TJ Slavoj Stará Boleslav 07.17        
5 Habich Jiří 900628 AK SSK Vítkovice 07.20        
  Macháček Martin 901215 TJ Dukla Praha DNP        
 
60 m/Junioři Rozběh2 w+0.0
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Říčař Martin 910528 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 06.85        
2 Vognar Jiří 900808 Athletic Runners Club Brno 06.99        
3 Faist Jiří 900517 AC Domažlice 07.02        
4 Nespěšný Jaroslav 900405 AC Pardubice 07.28        
5 Kordík Jiří 910112 Sokol České Budějovice 07.30        
6 Dostál Tomáš 901114 AC SYNER Turnov 07.31        
  Němeček Daniel 910811 TJ Dukla Praha DQ        
 
60 m/Junioři Rozběh3 w+0.0
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Šťastný Lukáš 910223 TJ Dukla Praha 07.01        
2 Šíma Radek 900904 Sokol České Budějovice 07.06        
3 Koutník Jan 910925 SK Spartak Praha 4 07.28        
4 Drhlík Patrik 910728 TJ Slavoj Stará Boleslav 07.32        
5 Pagáč Tibor 911015 AC Vysoké Mýto 07.62        
  Langmaier Petr 900113 AK ŠKODA Plzeň DNP        
 
60 m/Junioři Rozběh4 w+0.0
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Jahn Michal 900414 AC Domažlice 06.91        
2 Herman Alexandr 910902 TJ Lokomotiva Břeclav 07.00        
3 Maštera Jan 910309 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.18        
4 Vrbka Vít 910925 AK Olomouc 07.28        
5 Vopršálek Radek 900214 TJ Slavoj Stará Boleslav 07.36        
  Talácko Zdeněk 900909 AFK Chrudim DNP        
 
60 m/Junioři Finále w+0.0
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Říčař Martin 910528 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 06.82        
2 Jahn Michal 900414 AC Domažlice 06.90        
3 Maslák Pavel 910221 AO Slavia Havířov 06.92        
4 Faist Jiří 900517 AC Domažlice 06.94        
5 Šťastný Lukáš 910223 TJ Dukla Praha 06.99        
6 Vognar Jiří 900808 Athletic Runners Club Brno 06.99        
  Zich Václav 900904 ŠAK Chodov DQ        
  Herman Alexandr 910902 TJ Lokomotiva Břeclav DQ        
 
200 m/Dorostenky Rozběh1 w+0.0
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Havlová Simona 925814 TJ Vodní stavby Tábor 26.05        
2 Krňoulová Barbora 935422 AK ŠKODA Plzeň 26.70        
3 Nováková Veronika 935114 A. C. TEPO Kladno 27.82        
4 Loudová Kristýna 925713 SK Nové Město nad Metují 29.00        
  Kratochvílová Johana 935216 AC Čáslav DNP        
 
200 m/Dorostenky Rozběh2 w+0.0
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Rohlenová Nicole 936114 SK ZŠ Jeseniova Praha 26.53        
2 Budínová Michala 926213 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 26.73        
3 Kocová Veronika 925225 AK ŠKODA Plzeň 26.84        
4 Sklenářová Lucie 935808 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 27.38        
5 Řezníčková Markéta 926126 AC Pardubice 27.72        
 
200 m/Dorostenky Rozběh3 w+0.0
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Řehounková Nikola 935729 AC Pardubice 25.73        
2 Špačková Jana 925709 AK SSK Vítkovice 26.72        
3 Taichmanová Radka 925609 TJ Sokol Hradec Králové 27.26        
4 Dvořáková Veronika 925429 Atletika Jihlava 27.50        
 
200 m/Dorostenky Rozběh4 w+0.0
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Plisková Sabrina 935220 ASK Slavia Praha 26.36        
2 Hrudková Anna 936124 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 27.05        
3 Zapalová Andrea 926213 AK Hodonín 27.48        
  Korešová Klára 925721 Atletika Jihlava DNP        
 
200 m/Juniorky Rozběh1 w+0.0
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Slaninová Jana 905716 AK SSK Vítkovice 26.14        
2 Svojanovská Michaela 905705 ASK Slavia Praha 26.89        
3 Morkusová Andrea 915527 ASK Děčín 27.48        
4 Dvořáková Dominika 915408 AK ŠKODA Plzeň 27.69        
 
200 m/Juniorky Rozběh2 w+0.0
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Schmidová Martina 906207 AK Hodonín 25.66        
2 Myslivcová Iveta 915320 AK SSK Vítkovice 26.25        
3 Müllerová Anna 915524 TJ MDDM Ostrov 27.37        
4 Kaňková Beáta 915322 A. C. TEPO Kladno 27.51        
 
200 m/Juniorky Rozběh3 w+0.0
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Marešová Tereza 915513 ASK Slavia Praha 25.60        
2 Procházková Barbora 916213 AC Slovan Liberec, o.s. 26.33        
3 Ogrodníková Nikol 905818 AK SSK Vítkovice 26.54        
4 Lazarová Veronika 916004 TJ TŽ Třinec 27.33        
 
200 m/Juniorky Rozběh4 w+0.0
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Kolomazníková Klára 905315 TJ LIAZ Jablonec n/N. 25.83        
2 Chabrová Marta 915915 AC Slovan Liberec, o.s. 26.23        
3 Minářů Tereza 915116 PSK Olymp Praha 27.25        
4 Šrámková Lucie 906001 SK Nové Město nad Metují 28.12        
 
200 m/Dorostenci Rozběh1 w+0.0
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Hrnčíř Jan 920802 AC Mladá Boleslav o.s. 23.50        
2 Malecký Tomáš 930405 AK Most 23.84        
3 Gerlický Ondřej 930811 AC Domažlice 23.91        
4 Beneš David 920801 ASK Slavia Praha 24.46        
  Vondráček Tomáš 920208 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNP        
 
200 m/Dorostenci Rozběh2 w+0.0
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Cysař Štěpán 921217 USK Praha 23.15        
2 Bohutínský Václav 920426 TJ Spartak Třebíč 23.73        
3 Spura Filip 921019 TJ LIAZ Jablonec n/N. 24.14        
4 Hromek Karel 920325 AC Česká Lípa 24.20        
 
200 m/Dorostenci Rozběh3 w+0.0
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Sedlák Václav 930206 TJ Dukla Praha 23.08        
2 Jančík František 920318 AC Prostějov 23.58        
3 Kácel Aleš 920917 SK Přerov 23.63        
4 Knížek Jiří 930112 AK ŠKODA Plzeň 23.64        
5 Majer Marek 930413 VSK Univerzita Brno 24.08        
 
200 m/Dorostenci Rozběh4 w+0.0
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Škvára Tomáš 920523 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.77        
2 Král Lukáš 920613 ASK Slavia Praha 24.03        
  Zikmund Adam 921106 AC SYNER Turnov DNF        
  Šenfeld Michal 920912 AC Česká Lípa DNP        
 
200 m/Junioři Rozběh1 w+0.0
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Šťastný Lukáš 910223 TJ Dukla Praha 22.48        
2 Šíma Radek 900904 Sokol České Budějovice 22.70        
3 Jahn Michal 900414 AC Domažlice 22.75        
4 Koutník Jan 910925 SK Spartak Praha 4 23.29        
5 Král Jiří 910905 Hvězda SKP Pardubice 24.25        
 
200 m/Junioři Rozběh2 w+0.0
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Maslák Pavel 910221 AO Slavia Havířov 22.07        
2 Lecjaks Martin 900807 TJ VTŽ Chomutov 23.10        
3 Hlaváček Jan 910131 TJ Spartak Vlašim 23.53        
  Talácko Zdeněk 900909 AFK Chrudim DNP        
 
200 m/Junioři Rozběh3 w+0.0
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Hedvičák Jaroslav 901213 AC Pardubice 21.97        
2 Langmaier Petr 900113 AK ŠKODA Plzeň 22.04        
3 Tesař Jan 900326 TJ Slavoj Stará Boleslav DQ        
  Macháček Martin 901215 TJ Dukla Praha DNP        
 
200 m/Junioři Rozběh4 w+0.0
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Faist Jiří 900517 AC Domažlice 21.92        
2 Říčař Martin 910528 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.97        
3 Maštera Jan 910309 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 22.60        
4 Hýsek Pavel 900830 ŠAK SG Jablonec n/N. 23.15        
 
200 m/Junioři Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
  Langmaier Petr 900113 AK ŠKODA Plzeň          
  Říčař Martin 910528 TJ SK Čéčova Č.Budějovice          
  Šťastný Lukáš 910223 TJ Dukla Praha          
  Maslák Pavel 910221 AO Slavia Havířov          
  Faist Jiří 900517 AC Domažlice          
  Hedvičák Jaroslav 901213 AC Pardubice          
 
400 m/Dorostenky Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Sotáková Jana 935425 ASK Blansko 59.87        
2 Sovadínová Žaneta 935504 TJ Sokol Kolín-atletika 61.10        
3 Rajsiglová Markéta 935517 Atletický klub Kyjov 61.23        
4 Gabková Lucie 925215 AK Most 61.49        
5 Voženílková Martina 925929 AC Slovan Liberec, o.s. 62.79        
 
400 m/Dorostenky Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Jeníková Eva 926128 TJ LIAZ Jablonec n/N. 59.62        
2 Kodrová Kateřina 935131 SK ZŠ Jeseniova Praha 60.23        
3 Hrudková Anna 936124 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 61.28        
4 Matoušková Gabriela 925809 AC Prostějov 62.06        
5 Vlčková Ludmila 926016 SK Nové Město nad Metují 64.67        
 
400 m/Dorostenky Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Janoušová Radka 925109 TJ Nové Město na Moravě 61.37        
2 Šindelářová Valerie 926202 AC Pardubice 62.78        
3 Kratochvílová Johana 935216 AC Čáslav 63.28        
4 Zimmermannová Zlata 935119 TJ Vodní stavby Tábor 65.70        
  Korešová Klára 925721 Atletika Jihlava DNP        
 
400 m/Dorostenky Rozběh4
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Valentová Dominika 926125 AC Pardubice 58.60        
2 Zapalová Andrea 926213 AK Hodonín 61.75        
3 Hamerníková Simona 926016 A. C. TEPO Kladno 61.84        
4 Kutrová Eliška 935804 ACP Olymp Brno 62.18        
5 Straková Barbora 925602 ŠAK SG Jablonec n/N. 66.23        
  Pišová Alice 926023 TJ Slezan Frýdek-Místek DNP        
 
400 m/Dorostenky Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Jeníková Eva 926128 TJ LIAZ Jablonec n/N. 58.34        
2 Sotáková Jana 935425 ASK Blansko 59.24        
3 Valentová Dominika 926125 AC Pardubice 59.48        
4 Janoušová Radka 925109 TJ Nové Město na Moravě 61.29        
5 Sovadínová Žaneta 935504 TJ Sokol Kolín-atletika 61.46        
  Kodrová Kateřina 935131 SK ZŠ Jeseniova Praha DNF        
 
400 m/Juniorky Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Dočkalová Anna 905421 ASK Slavia Praha 58.84        
2 Hornová Nikola 905924 TJ LIAZ Jablonec n/N. 60.81        
3 Ručová Karolína 915502 AC Pardubice 64.18        
4 Vášová Radka 916110 TJ Nové Město na Moravě 64.86        
5 Křenková Lenka 906213 PSK Olymp Praha 65.02        
 
400 m/Juniorky Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Langrová Žaneta 915328 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 59.47        
2 Šrobová Kristýna 916029 A. C. TEPO Kladno 60.13        
3 Turková Kateřina 916102 ASK Slavia Praha 61.01        
4 Lazarová Veronika 916004 TJ TŽ Třinec 62.26        
5 Gažurová Tereza 905418 PSK Olymp Praha 63.14        
 
400 m/Juniorky Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Šutová Eva 905721 AK Kroměříž 58.99        
2 Becková Klára 915410 AC Mariánské Lázně, o.s. 59.15        
3 Zemánková Anna 916227 TJ Dukla Praha 64.78        
  Pechočiaková Martina 915426 SKP Union Cheb DNP        
  Nováková Hana 915204 PSK Olymp Praha DNP        
 
400 m/Juniorky Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Dočkalová Anna 905421 ASK Slavia Praha 57.67        
2 Langrová Žaneta 915328 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 58.03        
3 Becková Klára 915410 AC Mariánské Lázně, o.s. 58.32        
4 Šutová Eva 905721 AK Kroměříž 58.46        
5 Šrobová Kristýna 916029 A. C. TEPO Kladno 58.55        
6 Hornová Nikola 905924 TJ LIAZ Jablonec n/N. 60.64        
 
400 m/Dorostenci Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Vinš Martin 920418 AC Mladá Boleslav o.s. 51.43        
2 Zikmund Adam 921106 AC SYNER Turnov 52.74        
3 Formánek Ivan 931229 ASK ELNA Počerady 54.51        
4 Günther Miroslav 921224 SK Aktis Praha 55.69        
5 Selimovič Mirza 930925 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 55.71        
6 Boček Tomáš 931012 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 57.47        
 
400 m/Dorostenci Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Vondráček Tomáš 920208 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 52.42        
2 Žižka Dominik 931130 TJ LIAZ Jablonec n/N. 52.85        
3 Krištof Tomáš 930427 AC SYNER Turnov 53.00        
4 Stehno Jiří 930220 ŠAK Chodov 55.23        
5 Svoboda Daniel 930604 SK ZŠ Jeseniova Praha 57.10        
6 Kratochvíl Ondřej 931213 AK Bohumín, o.s. 61.22        
 
400 m/Dorostenci Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Minich Ondřej 920929 TJ Vodní stavby Tábor 53.81        
2 Štěpán Pavel 921018 TJ Sokol Hradec Králové 54.37        
3 Vlček Václav 931110 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 55.16        
4 Ksandr Filip 930120 SK Sporting Příbram 56.82        
5 Mudroch Matěj 930722 AC Slovan Liberec, o.s. 57.00        
  Halaj Lukáš 921030 AK Bohumín, o.s. DNF        
 
400 m/Junioři Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Němeček Daniel 910811 TJ Dukla Praha 50.26        
2 Hýsek Pavel 900830 ŠAK SG Jablonec n/N. 50.71        
3 Divoký Roman 900621 AC Pardubice 52.49        
4 Macháň Tomáš 900526 ASK Slavia Praha 52.75        
  Fischer Radek 910609 SK Spartak Praha 4 DNP        
 
400 m/Junioři Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Lichý Petr 900212 TJ Slezan Opava 50.47        
2 Král Jiří 910905 Hvězda SKP Pardubice 51.72        
3 Juránek Štěpán 900824 VSK Univerzita Brno 52.31        
4 Škoda Tomáš 911217 ASK Děčín 52.40        
  Dostál Tomáš 901114 AC SYNER Turnov DNP        
 
400 m/Junioři Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Voborník Aleš 910701 Hvězda SKP Pardubice 49.96        
2 Barák Václav 901022 AC Slovan Liberec, o.s. 50.07        
3 Hecler Daniel 910720 AK ŠKODA Plzeň 53.78        
4 Vognar Jiří 900808 Athletic Runners Club Brno 54.49        
5 Jendželovský Martin 900404 AK SSK Vítkovice 55.38        
  Novák Vlastimil 900223 SK Speed Brno DNP        
 
400 m/Junioři Rozběh4
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Křikal Tomáš 900305 AK Olomouc 50.98        
2 Drdlíček Michael 900607 SK Aktis Praha 51.63        
3 Drda Jaroslav 911007 TJ Vodní stavby Tábor 52.85        
4 Pagáč Tibor 911015 AC Vysoké Mýto 54.31        
5 Králík Martin 910117 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 54.51        
  Kordík Jiří 910112 Sokol České Budějovice DNP        
 
800 m/Dorostenky Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Mezuliáníková Diana 925410 AK ŠKODA Plzeň 2:21.05        
2 Všelichová Markéta 925407 ASK Slavia Praha 2:22.05        
3 Rohanová Barbora 925820 TJ Slezan Opava 2:22.91        
4 Taclíková Lucie 936230 TJ Sokol Hradec Králové 2:27.07        
5 Šilhová Kristýna 935206 TJ Valašské Meziříčí 2:27.16        
6 Šindelářová Valerie 926202 AC Pardubice 2:27.67        
7 Gladková Jana 935115 AC Čáslav 2:33.23        
8 Čtveráčková Jana 935513 AK SSK Vítkovice 2:34.18        
 
800 m/Dorostenky Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Janoušová Radka 925109 TJ Nové Město na Moravě 2:25.81        
2 Tesařová Nikola 935327 TJ Slezan Opava 2:26.00        
3 Jiravská Julie 925918 ABK Liberec 2:26.28        
4 Rožcová Lucie 925103 ŠAK SG Jablonec n/N. 2:26.55        
5 Čapková Andrea 925619 Atletika Jihlava 2:35.78        
6 Pišová Alice 926023 TJ Slezan Frýdek-Místek 2:42.78        
7 Táborská Gabriela 935525 AK Olomouc 2:55.89        
  Elznicová Denisa 925808 A. C. TEPO Kladno DNP        
 
800 m/Dorostenky Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Mezuliáníková Diana 925410 AK ŠKODA Plzeň 2:18.95        
2 Janoušová Radka 925109 TJ Nové Město na Moravě 2:21.57        
3 Jiravská Julie 925918 ABK Liberec 2:21.76        
4 Rohanová Barbora 925820 TJ Slezan Opava 2:23.19        
5 Všelichová Markéta 925407 ASK Slavia Praha 2:24.14        
6 Tesařová Nikola 935327 TJ Slezan Opava 2:26.90        
7 Taclíková Lucie 936230 TJ Sokol Hradec Králové 2:30.50        
8 Rožcová Lucie 925103 ŠAK SG Jablonec n/N. 2:34.54        
 
800 m/Juniorky Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Klesnilová Martina 905330 A. C. TEPO Kladno 2:26.87        
2 Hořáková Martina 906124 AK Kroměříž 2:27.03        
3 Jenyšová Petra 915727 ACP Olymp Brno 2:27.07        
4 Šimsová Alžběta 916102 TJ Lovochemie Lovosice 2:27.51        
5 Jiravská Alžběta 915114 ABK Liberec 2:29.92        
6 Holakovská Adéla 915629 USK Praha 2:29.99        
7 Zbořilová Vendula 915217 AC Prostějov 2:31.32        
 
800 m/Juniorky Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Kempná Žaneta 916123 AK Hodonín 2:21.44        
2 Hofmannová Adéla 915316 A. C. TEPO Kladno 2:21.83        
3 Jahelková Karolína 915513 TJ Sokol Hradec Králové 2:21.98        
4 Klusáková Barbora 915129 USK Praha 2:22.43        
5 Černíková Nikola 915827 AK SSK Vítkovice 2:24.23        
6 Obšelová Monika 915105 AC Prostějov 2:36.95        
7 Haunerová Barbora 915625 A. C. TEPO Kladno 2:45.53        
 
800 m/Juniorky Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Klusáková Barbora 915129 USK Praha 2:16.48        
2 Jahelková Karolína 915513 TJ Sokol Hradec Králové 2:16.83        
3 Klesnilová Martina 905330 A. C. TEPO Kladno 2:17.39        
4 Hofmannová Adéla 915316 A. C. TEPO Kladno 2:18.17        
5 Jenyšová Petra 915727 ACP Olymp Brno 2:20.37        
6 Kempná Žaneta 916123 AK Hodonín 2:21.46        
7 Černíková Nikola 915827 AK SSK Vítkovice 2:24.23        
  Hořáková Martina 906124 AK Kroměříž DNF        
 
800 m/Dorostenci Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Burian Miroslav 920809 TJ Dukla Praha 2:02.55        
2 Havel Václav 920130 AC Slovan Liberec, o.s. 2:06.15        
3 Bláha Petr 930916 TJ Sokol Opava 2:06.76        
4 Bezecný Daniel 920823 TJ Slezan Frýdek-Místek 2:06.94        
5 Novotný Vojtěch 930620 Sokol České Budějovice 2:09.58        
6 Kopecký Jakub 931018 ASK Slavia Praha 2:10.97        
  Toncar Jan 930513 SKP Union Cheb DNP        
 
800 m/Dorostenci Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Grecman Daniel 930414 AK SSK Vítkovice 2:01.26        
2 Halaj Lukáš 921030 AK Bohumín, o.s. 2:01.83        
3 Mašín Lukáš 930119 AC Pardubice 2:02.09        
4 Šorm Patrik 931121 USK Praha 2:06.63        
5 Minařík Ondřej 920723 AK Zlín 2:11.28        
6 Chvosta Štěpán 930211 SK Sporting Příbram 2:13.26        
7 Kudla Vojtěch 930505 Sokol Král.Vinohrady Praha 2:16.71        
 
800 m/Dorostenci Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Hrubý Matěj 930520 Atletika Poruba o.s. 2:05.90        
2 Filipec Tomáš 930226 TJ Slezan Frýdek-Místek 2:06.30        
3 Auersvald Miloš 921202 Sprint klub Čáslav 2:07.64        
4 Voneš Daniel 930806 Sokol České Budějovice 2:08.08        
5 Veselý Jakub 930214 SKP Union Cheb 2:09.14        
6 Havelka Vít 930428 SK Sporting Příbram 2:12.46        
7 Charouz Ondřej 930903 AK Šternberk 2:15.17        
 
800 m/Dorostenci Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Burian Miroslav 920809 TJ Dukla Praha 1:55.02        
2 Halaj Lukáš 921030 AK Bohumín, o.s. 1:58.83        
3 Filipec Tomáš 930226 TJ Slezan Frýdek-Místek 2:00.76        
4 Grecman Daniel 930414 AK SSK Vítkovice 2:00.85        
5 Hrubý Matěj 930520 Atletika Poruba o.s. 2:01.21        
6 Mašín Lukáš 930119 AC Pardubice 2:01.67        
7 Havel Václav 920130 AC Slovan Liberec, o.s. 2:03.63        
8 Šorm Patrik 931121 USK Praha 2:08.46        
 
800 m/Junioři Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Dvořák Michal 900430 USK Praha 1:59.77        
2 Jurásek Vojtěch 900513 VSK Univerzita Brno 2:00.18        
3 Lohr Petr 911003 USK Praha 2:00.38        
4 Koutný Martin 900804 Atletika Polička 2:00.40        
5 Pacner Jakub 910702 AK SSK Vítkovice 2:02.12        
6 Kopecký Jan 901224 Hvězda SKP Pardubice 2:03.87        
7 Kešner Václav 910703 AC Čáslav 2:05.98        
8 Nechvíl Petr 910122 AC Spartak Choceň 2:10.41        
  Kubista Jan 900923 ŠAK SG Jablonec n/N. DNP        
 
800 m/Junioři Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Jalový Filip 900504 TJ Sokol Opava 1:58.11        
2 Tomeš Jan 910709 AC SYNER Turnov 1:58.63        
3 Ševčík Jakub 900909 AK SSK Vítkovice 1:58.80        
4 Johanna Tomáš 910809 AK Bílina 1:59.16        
5 Pavlíček Michal 900119 ŠAK SG Jablonec n/N. 2:00.58        
6 Fikar Lukáš 900722 AC Čáslav 2:00.67        
7 Zimola Petr 901120 TJ Nové Město na Moravě 2:01.42        
8 Drda Jaroslav 911007 TJ Vodní stavby Tábor 2:02.80        
 
800 m/Junioři Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Jalový Filip 900504 TJ Sokol Opava 1:56.21        
2 Dvořák Michal 900430 USK Praha 1:56.63        
3 Jurásek Vojtěch 900513 VSK Univerzita Brno 1:57.22        
4 Tomeš Jan 910709 AC SYNER Turnov 1:58.14        
5 Ševčík Jakub 900909 AK SSK Vítkovice 1:58.29        
6 Johanna Tomáš 910809 AK Bílina 1:58.32        
7 Koutný Martin 900804 Atletika Polička 1:59.57        
8 Lohr Petr 911003 USK Praha 2:00.59        
 
1500 m/Dorostenky Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
  Novotná Tereza 925520 TJ Sokol Hradec Králové          
  Drábková Michaela 925617 SK Nové Město nad Metují          
  Tlustá Helena 935315 TJ Nové Město na Moravě          
  Nováková Lada 935528 TJ Jiskra Havlíčkův Brod          
  Györgyová Michaela 925109 TJ Olympia Bruntál          
  Nováková Jana 935213 AC Česká Lípa          
  Martincová Kristýna 935110 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí          
  Elznicová Denisa 925808 A. C. TEPO Kladno          
  Miličková Marie 925830 TJ Nové Město na Moravě          
  Šaršonová Michaela 925606 ACP Olymp Brno          
  Mikolášová Eliška 935219 Atletika Poruba o.s.          
  Rožcová Tereza 925103 ŠAK SG Jablonec n/N.          
  Prudilová Andrea 935529 PSK Olymp Praha          
  Trkalová Aneta 936108 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí          
  Čaganová Petra 936027 TJ Slezan Frýdek-Místek          
  Turánská Magdalena 936213 TJ Vodní stavby Tábor          
 
1500 m/Juniorky Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
  Bařinová Martina 905128 SK Přerov          
  Holušová Karolína 905504 TJ Sokol Opava          
  Kuříková Petra 916125 TJ LIAZ Jablonec n/N.          
  Koubková Anežka 905604 SK Spartak Praha 4          
  Hofmannová Adéla 915316 A. C. TEPO Kladno          
  Mäki Kristiina 915922 Hvězda SKP Pardubice          
  Hořáková Martina 906124 AK Kroměříž          
  Miznerová Kateřina 915812 SK Spartak Praha 4          
  Maršánová Lucie 906127 TJ Nové Město na Moravě          
  Lukáčová Marie 916123 TJ Sokol Opava          
  Markvartová Adéla 915211 TJ Vodní stavby Tábor          
  Strháková Zuzana 905103 AO Slavia Havířov          
  Ďurdiaková Tereza 915220 ACP Olymp Brno          
  Koťátková Jaroslava 916225 AC Mladá Boleslav o.s.          
  Palupčíková Nikola 916219 TJ Olympia Bruntál          
 
1500 m/Dorostenci Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
  Bláha Petr 930916 TJ Sokol Opava          
  Šplíchal Josef 930326 SK Spartak Praha 4          
  Doležel Ondřej 920329 AK Šternberk          
  Rygl Josef 921209 TJ Spartak Třebíč          
  Svěchota Ondřej 930219 SK Spartak Praha 4          
  Honzátko David 920112 PSK Olymp Praha          
  Auersvald Miloš 921202 Sprint klub Čáslav          
  Kučera David 910806 ABK Liberec          
  Šplíchal Martin 930326 SK Spartak Praha 4          
  Karnufek Radek 931107 AK SSK Vítkovice          
  Kaminski Petr 920128 AO Slavia Havířov          
  Voneš Daniel 930806 Sokol České Budějovice          
  Jaša Tomáš 920211 TJ Baník Stříbro          
  Svoboda Michael 921112 TJ Olympia Bruntál          
  Rossmanith Vojtěch 930914 TJ Sokol Opava          
  Dostál Lukáš 930412 TJ Nové Město na Moravě          
 
1500 m/Junioři Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
  Vitner Petr 900127 TJ Nové Město na Moravě          
  Jalový Filip 900504 TJ Sokol Opava          
  Svěrák Jan 910218 Atletika Jihlava          
  Bajza Jakub 900914 AK Kroměříž          
  Homoláč Jiří 900225 VSK Univerzita Brno          
  Hladík Jiří 901210 Hvězda SKP Pardubice          
  Havelka Jan 900419 ASK Slavia Praha          
  Tomeš Jan 910709 AC SYNER Turnov          
  Kopecký Jan 901224 Hvězda SKP Pardubice          
  Cvejn Miloš 910803 Hvězda SKP Pardubice          
  Uher Patrik 910708 TJ Slavoj Stará Boleslav          
  Procházka Michal 910407 TJ Klatovy          
  Fikar Lukáš 900722 AC Čáslav          
  Chudý Ondřej 900330 TJ Vodní stavby Tábor          
  Mundok Marian 911128 A. C. TEPO Kladno          
  Ketner Karel 900411 AO Slavia Havířov          
 
3000 m/Dorostenky Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Novotná Tereza 925520 TJ Sokol Hradec Králové 10:36.42        
2 Šaršonová Michaela 925606 ACP Olymp Brno 10:43.60        
3 Tlustá Helena 935315 TJ Nové Město na Moravě 10:50.82        
4 Nováková Jana 935213 AC Česká Lípa 11:00.08        
5 Miličková Marie 925830 TJ Nové Město na Moravě 11:09.10        
6 Fesslová Kateřina 925521 AC Moravská Slavia Brno 11:24.02        
7 Smetanová Kristina 926209 Atletika Jihlava 12:15.91        
8 Novotná Dominika 935407 AK Šternberk 13:27.03        
  Lenčová Jana 925815 ŠAK SG Jablonec n/N. DNP        
 
3000 m/Juniorky Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Kuříková Petra 916125 TJ LIAZ Jablonec n/N. 10:32.54        
2 Lukáčová Marie 916123 TJ Sokol Opava 10:55.72        
3 Ďurdiaková Tereza 915220 ACP Olymp Brno 11:01.22        
4 Mašková Markéta 905912 TJ Sokol Opava 11:04.77        
5 Kodedová Barbora 905227 AK ŠKODA Plzeň 11:17.43        
6 Hubáčková Tereza 905924 AK Most 11:18.33        
7 Strháková Zuzana 905103 AO Slavia Havířov 11:30.71        
8 Hořáková Martina 906124 AK Kroměříž 11:32.47        
9 Ondrufová Alžběta 915130 TJ Sokol Opava 11:44.13        
10 Koubová Anna 905801 USK Praha 11:47.62        
11 Svitáková Hana 906225 AC Česká Lípa 12:03.77        
  Maršánová Lucie 906127 TJ Nové Město na Moravě DNF        
 
3000 m/Dorostenci Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Jaša Tomáš 920211 TJ Baník Stříbro 09:11.69        
2 Doležel Ondřej 920329 AK Šternberk 09:14.36        
3 Kaminski Petr 920128 AO Slavia Havířov 09:27.08        
4 Šroubek Vlastimil 920409 SC Marathon Plzeň 09:30.00        
5 Vala Filip 920129 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 09:32.63        
6 Svěchota Ondřej 930219 SK Spartak Praha 4 09:40.68        
7 Hadač Filip 930326 TJ Sokol Opava 09:41.81        
8 Dostál Lukáš 930412 TJ Nové Město na Moravě 09:49.02        
9 Šplíchal Josef 930326 SK Spartak Praha 4 09:55.25        
10 Zimmermann Martin 930402 Sokol České Budějovice 09:58.55        
11 Papík Roman 920126 AC Česká Lípa 09:58.85        
12 Schuster Marek 931001 TJ Sokol Opava 10:07.27        
13 Šplíchal Martin 930326 SK Spartak Praha 4 10:11.84        
14 Valko Tomáš 931027 ŠAK Chrudim 10:20.71        
15 Hloch Jaromír 920404 TJ Lokomotiva Břeclav 10:25.83        
  Čabala Vojtěch 930918 TJ Znojmo DNP        
 
3000 m/Junioři Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Vitner Petr 900127 TJ Nové Město na Moravě 08:44.75        
2 Homoláč Jiří 900225 VSK Univerzita Brno 08:49.02        
3 Bajza Jakub 900914 AK Kroměříž 09:03.43        
4 Kalina Vojtěch 900818 Hvězda SKP Pardubice 09:10.66        
5 Cvejn Miloš 910803 Hvězda SKP Pardubice 09:16.65        
6 Bukáček Martin 900102 ASK Slavia Praha 09:18.13        
7 Chudý Ondřej 900330 TJ Vodní stavby Tábor 09:19.31        
8 Kubánek Marek 900122 PSK Olymp Praha 09:30.20        
9 Veselý Josef 911013 AK Zlín 09:32.87        
10 Řenč Tomáš 900209 A. C. TEPO Kladno 09:36.58        
11 Procházka Tomáš 910718 AC Pardubice 09:44.06        
12 Pytlík Jiří 910606 AK SSK Vítkovice 09:48.77        
13 Nikl Lukáš 910521 AC Spartak Choceň 09:50.10        
14 Šrajer Jan 911206 AK SSK Vítkovice 10:00.31        
15 Mundok Marian 911128 A. C. TEPO Kladno 10:03.52        
  Jalový Filip 900504 TJ Sokol Opava DNP        
 
60 m překážek/Dorostenky Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Sotáková Jana 935425 ASK Blansko 09.01        
2 Šetelíková Lucie 936207 TJ Vodní stavby Tábor 09.15        
3 Michalská Klára 935409 TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.24        
4 Komrsková Aneta 925807 AK Zlín 09.30        
5 Červenková Pavla 935411 TJ Slavoj Stará Boleslav 09.32        
6 Matušková Dominika 925319 AC Prostějov 09.34        
7 Šlaufová Marta 935210 ASK Slavia Praha 09.56        
 
60 m překážek/Dorostenky Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Toufarová Kristýna 925527 AK Zlín 08.90        
2 Soprová Pavlína 935216 TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.91        
3 Hamáčková Barbora 925214 ŠAK SG Jablonec n/N. 08.96        
4 Galertová Alena 925818 USK Praha 09.29        
5 Sýkorová Jitka 925718 TJ Dukla Praha 09.42        
6 Kostková Fatima 935808 Atletika Poruba o.s. 09.43        
7 Antušková Lenka 925901 AC Pardubice 09.50        
8 Henešová Kateřina 925525 AK Zlín 09.56        
 
60 m překážek/Dorostenky Rozběh3 w?
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Řehounková Nikola 935729 AC Pardubice 08.79        
2 Tomková Helena 925102 SK Přerov 08.80        
3= Bártová Jessica 935528 PSK Olymp Praha 09.31        
3= Malá Šárka 935124 Sokol Král.Vinohrady Praha 09.31        
5 Janeková Nicol Alžběta 935629 AK Zlín 09.34        
6 Nejedlová Michaela 935228 ASK Slavia Praha 09.36        
7 Přívarová Aneta 925824 AK Zlín 09.56        
8 Davidová Eva 936122 PSK Olymp Praha 09.72        
 
60 m překážek/Dorostenky Finále w+0.0
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Řehounková Nikola 935729 AC Pardubice 08.65        
2 Tomková Helena 925102 SK Přerov 08.67        
3 Toufarová Kristýna 925527 AK Zlín 08.76        
4 Sotáková Jana 935425 ASK Blansko 08.82        
5 Soprová Pavlína 935216 TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.84        
6 Hamáčková Barbora 925214 ŠAK SG Jablonec n/N. 08.98        
7 Michalská Klára 935409 TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.17        
  Šetelíková Lucie 936207 TJ Vodní stavby Tábor DQ        
 
60 m překážek/Juniorky Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Ogrodníková Nikol 905818 AK SSK Vítkovice 08.72        
2 Nosková Michaela 905111 AC Pardubice 09.35        
3 Škaloudová Eliška 905831 TJ Slavoj Stará Boleslav 09.57        
4 Šubrtová Barbora 915423 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09.65        
5 Lazarová Veronika 916004 TJ TŽ Třinec 09.73        
 
60 m překážek/Juniorky Rozběh2 w?
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Chmelařová Klára 916006 AC Pardubice 09.25        
2 Palyzová Veronika 915430 ACP Olymp Brno 09.35        
3 Procházková Barbora 916128 AC Česká Lípa 09.74        
4 Jelínková Tereza 915110 Atletika Jihlava 10.27        
5 Suchelová Nikola 915908 A. C. TEPO Kladno 10.35        
  Dosedělová Lenka 916019 TJ Svitavy DNF        
 
60 m překážek/Juniorky Rozběh3 w?
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Zikmundová Naďa 906223 ASK Slavia Praha 08.98        
2 Myslivcová Iveta 915320 AK SSK Vítkovice 09.26        
3 Nečasová Radka 905928 AC Mladá Boleslav o.s. 09.64        
4 Pechová Markéta 905919 AK ŠKODA Plzeň 09.66        
5 Svědíková Martina 905330 AC Slovan Liberec, o.s. 10.11        
  Nováková Hana 915204 PSK Olymp Praha DNF        
 
60 m překážek/Juniorky Finále w?
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Ogrodníková Nikol 905818 AK SSK Vítkovice 08.83        
2 Zikmundová Naďa 906223 ASK Slavia Praha 08.97        
3 Palyzová Veronika 915430 ACP Olymp Brno 09.08        
4 Nosková Michaela 905111 AC Pardubice 09.21        
5 Myslivcová Iveta 915320 AK SSK Vítkovice 09.23        
6 Škaloudová Eliška 905831 TJ Slavoj Stará Boleslav 09.33        
7 Nečasová Radka 905928 AC Mladá Boleslav o.s. 09.68        
  Chmelařová Klára 916006 AC Pardubice DQ        
 
60 m překážek/Dorostenci Rozběh1 w?
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Sedlák Václav 930206 TJ Dukla Praha 08.21        
2 Hrnčíř Jan 920802 AC Mladá Boleslav o.s. 08.42        
3 Dragoun Robin 931006 AC Prostějov 08.72        
4 Kožíšek Lukáš 920927 TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.79        
5 Laštůvka Josef 920402 TJ Šumperk 08.86        
6 Machač Mojmír 931102 Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.51        
  Navrátil Rostislav 920108 AK Zlín DQ        
  Honka Ondřej 930513 TJ Sokol Opava DNP        
 
60 m překážek/Dorostenci Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Brückler Jaroslav 920706 AC Slovan Liberec, o.s. 08.11        
2 Šťastný Michal 920517 TJ Dukla Praha 08.50        
3 Dvořák Dominik 920609 USK Praha 08.56        
4 Šlosárek Radim 920110 TJ Sokol Opava 08.96        
5 Regál Ondřej 921006 PSK Olymp Praha 08.97        
6 Novotný Šimon 920703 Sokol České Budějovice 09.03        
7 Jančík František 920318 AC Prostějov 09.12        
8 Král Lukáš 920613 ASK Slavia Praha 09.17        
 
60 m překážek/Dorostenci Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Brož Michal 920616 AC SYNER Turnov 08.31        
2 Novotný Matěj 920601 VSK Univerzita Brno 08.33        
3 Dejčmar Zdeněk 930802 Sokol České Budějovice 08.51        
4 Ján Jan 930220 TJ Spartak Vlašim 08.76        
5 Schindler Patrik 921216 TJ Sokol Opava 08.89        
6 Vašátko Stanislav 920513 AC Slovan Liberec, o.s. 08.92        
7 Pěček Lukáš 930120 SK Přerov 08.99        
 
60 m překážek/Dorostenci Finále w+0.0
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Brückler Jaroslav 920706 AC Slovan Liberec, o.s. 07.99        
2 Sedlák Václav 930206 TJ Dukla Praha 08.04        
3 Brož Michal 920616 AC SYNER Turnov 08.18        
4 Dejčmar Zdeněk 930802 Sokol České Budějovice 08.33        
5 Hrnčíř Jan 920802 AC Mladá Boleslav o.s. 08.34        
6 Novotný Matěj 920601 VSK Univerzita Brno 08.37        
7 Dvořák Dominik 920609 USK Praha 08.54        
8 Šťastný Michal 920517 TJ Dukla Praha 08.55        
 
60 m překážek/Junioři Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Mazáč Martin 900506 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.91        
2 Štefek Michal 910503 TJ Slezan Frýdek-Místek 08.43        
3 Barák Václav 901022 AC Slovan Liberec, o.s. 08.52        
4 Haloun Martin 900715 AC SYNER Turnov 08.59        
5 Antoš Vojtěch 900124 ASK Slavia Praha 08.63        
6 Jakoubek Jiří 900215 AC Pardubice 08.65        
 
60 m překážek/Junioři Rozběh2 w?
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Polách Josef 900814 AK Zlín 08.04        
2 Haloun Lukáš 911008 AC SYNER Turnov 08.26        
3 Fischer Radek 910609 SK Spartak Praha 4 08.31        
4 Čásenský Kajetán 910705 ASK Slavia Praha 08.36        
5 Frolík Petr 910717 A. C. TEPO Kladno 08.76        
  Pašiak Adam 900718 AK Zlín DNF        
 
60 m překážek/Junioři Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Helcelet Adam Sebastian 911027 AC SYNER Turnov 08.25        
2 Stündl Jakub 900518 AK Zlín 08.30        
3 Drhlík Patrik 910728 TJ Slavoj Stará Boleslav 08.52        
4 Komárek Tomáš 910719 A. C. TEPO Kladno 08.56        
5 Vintr Pavel 910218 ŠAK SG Jablonec n/N. 08.59        
6 Neuwirt Tomáš 900524 AK SSK Vítkovice 08.80        
 
60 m překážek/Junioři Rozběh4 w?
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Hedvičák Jaroslav 901213 AC Pardubice 08.20        
2 Lukáš Michal 900123 USK VŠEM Ústí n/L. 08.33        
3 Pulíček Roman 910306 TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.48        
4 Tesař Jan 900326 TJ Slavoj Stará Boleslav 08.48        
5 Bednář Josef 900819 TJ Spartak Třebíč 08.66        
6 Nykl Pavel 911111 AC SYNER Turnov 09.38        
  Vavruška Miloslav 910112 A. C. TEPO Kladno DNP        
 
60 m překážek/Junioři Finále w+0.0
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Mazáč Martin 900506 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.94        
2 Polách Josef 900814 AK Zlín 08.03        
3 Helcelet Adam Sebastian 911027 AC SYNER Turnov 08.12        
4 Hedvičák Jaroslav 901213 AC Pardubice 08.20        
5 Haloun Lukáš 911008 AC SYNER Turnov 08.35        
6 Fischer Radek 910609 SK Spartak Praha 4 08.36        
7 Stündl Jakub 900518 AK Zlín 08.43        
8 Lukáš Michal 900123 USK VŠEM Ústí n/L. 08.48        
 
4 x 200 m/Dorostenky Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
  Jeníková, Soprová, Michalská, Rappová   TJ LIAZ Jablonec n/N.          
  Krňoulová, Kocová, Klailová, Havlicová   AK ŠKODA Plzeň          
  B Dvořáková, Štvánová, Jonášová, Votavová   TJ Sokol SG Plzeň-Petřín          
  A Černá, Plzáková, Petrušová, Nováčková   TJ Sokol SG Plzeň-Petřín          
  B Žabková, Onesorková, Šindelářová, Řezníčková   AC Pardubice          
  A Antušková, Valrntová, Luticová, Řehounková   AC Pardubice          
  Hanušová, Ulrichová, Loudová, Routková   SK Nové Město nad Metují          
  B Klečková, Všelichová, Pospíšková, Krupková   ASK Slavia Praha          
  A Vondrášková, Nejedlová, Šlaufová, Plisková   ASK Slavia Praha          
  Hrudková, Prouzová, Šedivá, Sklenářová   TJ Lokomotiva Beroun o.s.          
  Novotná, Sovadinová, Semrádová, Sotonová   TJ Sokol Kolín-atletika          
  B Šoukalová, Zimmermannová, Křemenová, Turánská   TJ Vodní stavby Tábor          
  A Šetelíková, Mikešová, Černá, Havlová   TJ Vodní stavby Tábor          
  Krutáková, Vrbová, Lánská, Štáhlová   TJ Lokomotiva Břeclav          
  Čutková,Farková, Čapková, Dvořáková   Atletika Jihlava          
 
4 x 200 m/Juniorky Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
  Myslivcová, Uhlířová, Ogrodníková, Bystroňová   AK SSK Vítkovice          
  Zbořilová, Matušková, Síbrová, Matoušková   AC Prostějov          
  Kaňková, Šrobová, Nováková, Klesnilová   A. C. TEPO Kladno          
  Marešová, Zikmundová, Svojanovská, Dočkalová   ASK Slavia Praha          
  Chmelařová, Nosková, Tamchynová, Váňová   AC Pardubice          
  Berešová, Procházková, Voženílková, Chabrová   AC Slovan Liberec, o.s.          
 
4 x 200 m/Dorostenci Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
  Čížek, Jírek, Mašín, Říha   AC Pardubice          
  Brož, Bílek, Krištof, Zikmund   AC SYNER Turnov          
  Kožíšek, Truhlář, Spura, Žižka   TJ LIAZ Jablonec n/N.          
  Mudroch, Havel, Vašátko, Brückler   AC Slovan Liberec, o.s.          
  Beneš, Sýkora, Vykoukal, Král   ASK Slavia Praha          
  Cysař, Poruba, Klejnert, Dvořák   USK Praha          
  Rybář, Vokoun, Klos, Myškovský   A. C. TEPO Kladno          
  Dejčmar, Novotný, Sivý, Pršín   Sokol České Budějovice          
  Šogor, Charouz, Sadil, Mikuška   AK Šternberk          
 
4 x 200 m/Junioři Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
  Klepek, Opravil, Schindler, Kunc   TJ Sokol Opava          
  Pacner, Karnufek, Ševčík, Grecman   AK SSK Vítkovice          
  Hrubý, Drda, Chudý, Minich   TJ Vodní stavby Tábor          
  Vintr, Lohr, Koudelka, Dvořák M.   USK Praha          
  Němeček, Burian, Sedlák, Šťastný   TJ Dukla Praha          
  Iglič, Rodr, Čásenský, Macháň   ASK Slavia Praha          
  Koutník, Šic, Kašpar, Fiala   SK Spartak Praha 4          
  Solfronk, Lechner, Filip, Pulíček   TJ LIAZ Jablonec n/N.          
  Nespěšný, Divoký, Jakoubek, Hedvičák   AC Pardubice          
  Haloun, Dostál, Nikl, Helcelet   AC SYNER Turnov          
  Hýsek, Pavlíček, Bláha, Vinter   ŠAK SG Jablonec n/N.          
 
skok vysoký/Dorostenky Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Nová Magdalena 926027 TJ Lovochemie Lovosice 1.80        
2 Silnicová Leona 935315 AK SSK Vítkovice 1.68        
3= Matušková Dominika 925319 AC Prostějov 1.64        
3= Děržáková Daniela 925802 AK SSK Vítkovice 1.64        
5 Meissnerová Žaneta 935628 AK Olomouc 1.64        
6 Kalousková Lucie 925727 AC Česká Lípa 1.59        
7= Matyščáková Vanda 935414 TJ Sokol Opava 1.59        
7= Ježková Iva 935902 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 1.59        
9 Krutáková Eliška 935130 TJ Lokomotiva Břeclav 1.54        
10= Morysková Aneta 925919 TJ Sokol Kolín-atletika 1.54        
10= Veselá Vlasta 935702 AK ŠKODA Plzeň 1.54        
12= Koubová Karolína 935413 TJ Vodní stavby Tábor 1.54        
12= Šetelíková Lucie 936207 TJ Vodní stavby Tábor 1.54        
  Vaňková Lada 935107 AK ŠKODA Plzeň DNP        
  Černá Nikola 936208 TJ Vodní stavby Tábor NM        
  Kalivodová Veronika 935802 Sokol České Budějovice NM        
 
skok vysoký/Juniorky Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Vodová Kateřina 915416 ACP Olymp Brno 1.75        
2 Krobová Romana 915813 TJ Dukla Praha 1.72        
3 Kamlerová Karolína 906029 AK Olomouc 1.69        
4= Šrámková Lenka 915130 AK Olomouc 1.65        
4= Drdová Martina 905112 Bechyňský atlet.klub Bechyně 1.65        
6 Krtičková Lucie 915104 AK Hodonín 1.61        
7= Kociánová Michaela 905521 TJ Sokol Opava 1.61        
7= Uhlířová Lucie 915724 AK SSK Vítkovice 1.61        
9 Tejnecká Martina 915925 AFK Chrudim 1.56        
10 Balůsková Adéla 916217 SK Přerov 1.51        
  Doležalová Lucie 915111 SK Přerov NM        
 
skok vysoký/Dorostenci Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Trybula Martin 921010 TJ Slezan Frýdek-Místek 1.98        
2 Heindl Martin 920602 JAC Brno 1.91        
3 Kozárek Lukáš 920301 AK SSK Vítkovice 1.87        
4 Brabec David 920205 AK SSK Vítkovice 1.87        
5= Krejča Pavel 930107 TJ Spartak Vlašim 1.82        
5= Hrubý Miroslav 930202 TJ Vodní stavby Tábor 1.82        
7 Svoboda Ladislav 920423 AK SSK Vítkovice 1.82        
8 Kleinert Michal 921122 USK Praha 1.82        
9= Krchňák Boris 930208 TJ TŽ Třinec 1.77        
9= Mikuška Filip 930107 AK Šternberk 1.77        
9= Dvořák Dominik 920609 USK Praha 1.77        
12 Škvára Tomáš 920523 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.71        
  Šogor Lukáš 930125 AK Šternberk NM        
  Pilař Martin 921112 ŠAK Chrudim DNP        
  Studecký Lubomír 931013 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. DNP        
 
skok vysoký/Junioři Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1= Helcelet Adam Sebastian 911027 AC SYNER Turnov 1.88   1.88    
1= Hostonský Jan 901016 AC Mladá Boleslav o.s. 1.88   1.88    
1= Kašpar Jan 910605 TJ Spartak Třebíč 1.88   1.88    
1= Novák Tomáš 910219 AC Pardubice 1.88   1.88    
1= Tomek Vladimír 910125 AC Start Karlovy Vary 1.88   1.88    
1= Navrátil Marek 901214 AK Olomouc 1.88   1.88    
7 Bednář Josef 900819 TJ Spartak Třebíč 1.88   1.88    
8 Filip Patrik 911121 TJ LIAZ Jablonec n/N. 1.88   1.88    
9 Koutný Tomáš 900630 AK Olomouc 1.88   1.88    
10 Krampota František 901101 AFK Chrudim 1.88   1.88    
11 Nykl Pavel 911111 AC SYNER Turnov 1.88   1.88    
12 Juráš Petr 911201 AK Olomouc 1.83   1.83    
  Kopecký Lukáš 900123 TJ Sokol Kolín-atletika          
  Sommerschuh Jan 900521 TJ Lovochemie Lovosice          
 
skok o tyči/Dorostenky Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Skopalová Kateřina 925429 ACP Olymp Brno 3.44        
2 Morysková Aneta 925919 TJ Sokol Kolín-atletika 3.34        
3 Jiroutová Nikol 925330 Sokol České Budějovice 3.13        
4 Pomahačová Tereza 925109 AK ŠKODA Plzeň 3.13        
5 Luticová Hana 935402 AC Pardubice 3.00        
6= Skalníková Barbora 936224 TJ Sokol Kolín-atletika 2.87        
6= Vosátková Marie 925725 TJ Vodní stavby Tábor 2.87        
8 Kavalírová Nikola 935115 ŠAK SG Jablonec n/N. 2.87        
9 Cílková Anna 935605 SK Spartak Praha 4 2.87        
10 Slášková Jesika 935125 A. C. TEPO Kladno 2.74        
11= Hanousková Barbora 925508 Hvězda SKP Pardubice 2.74        
11= Kopřivová Stanislava 935618 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 2.74        
  Drábková Lucie 925520 AC Čejkovice DNP        
  Hofmannová Sandra 925215 Sokol České Budějovice NM        
  Truksová Jana 925526 TJ Šumperk NM        
 
skok o tyči/Juniorky Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Kozelková Petra 915315 TJ Sokol Opava 3.74        
2 Kudrnová Terezie 906102 SK Spartak Praha 4 3.64        
3 Nosková Michaela 905111 AC Pardubice 3.54        
4 Kabrnová Markéta 915504 ŠAK SG Jablonec n/N. 3.44        
5 Mojdlová Lucie 905114 TJ Slavoj Stará Boleslav 3.16        
6 Dalihodová Lucie 905621 A. C. TEPO Kladno 3.02        
7 Kaňková Beáta 915322 A. C. TEPO Kladno 3.02        
8= Harásková Dominika 915207 TJ Šumperk 2.88        
8= Šulcová Kateřina 905927 AK SSK Vítkovice 2.88        
10 Sopperová Pavlína 905630 TJ Šumperk 2.73        
 
skok o tyči/Dorostenci Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Dočkal Lukáš 920104 AK Olomouc 4.15        
2 Veverka Tomáš 920528 TJ Sokol Opava 4.15        
3 Dvořák Dominik 920609 USK Praha 4.05        
4 Stuchlík Michal 930906 AK Bohumín, o.s. 4.05        
5 Kuča Martin 920220 TJ Sokol Opava 4.05        
6 Brož Michal 920616 AC SYNER Turnov 4.05        
7 Pecha Radek 920711 AK Olomouc 3.90        
8= Kožíšek Lukáš 920927 TJ LIAZ Jablonec n/N. 3.75        
8= Posekaný Lukáš 921230 A. C. TEPO Kladno 3.75        
10 Kleinert Michal 921122 USK Praha 3.75        
11 Chundela Jakub 930626 USK Praha 3.40        
12 Šikola Adam 921107 TJ LIAZ Jablonec n/N. 3.20        
13 Vondráček Radek 931023 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.20        
  Kratochvíl Ondřej 931213 AK Bohumín, o.s. NM        
 
skok daleký/Dorostenky Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Luticová Hana 935402 AC Pardubice 5.55        
2 Mikešová Markéta 925112 TJ Vodní stavby Tábor 5.46        
3 Komrsková Aneta 925807 AK Zlín 5.38        
4 Machová Nikola 925205 A. C. TEPO Kladno 5.26        
5 Sovadínová Žaneta 935504 TJ Sokol Kolín-atletika 5.14        
6 Domská Lucie 936013 TJ Šumperk 5.13        
7 Nováková Veronika 935114 A. C. TEPO Kladno 5.13        
8 Štáhlová Zuzana 925610 TJ Lokomotiva Břeclav 5.13        
9 Semrádová Andrea 935429 TJ Sokol Kolín-atletika 5.06        
10 Děržáková Daniela 925802 AK SSK Vítkovice 4.90        
11 Janeková Nicol Alžběta 935629 AK Zlín 4.74        
12 Štvánová Anna 935707 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4.72        
  Přívarová Aneta 925824 AK Zlín NM        
  Rappová Anna-Marie 935225 TJ LIAZ Jablonec n/N. NM        
 
skok daleký/Juniorky Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Tamchynová Martina 906003 AC Pardubice 5.78        
2 Huclová Kateřina 905722 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5.62        
3 Uhlířová Lucie 915724 AK SSK Vítkovice 5.54        
4 Palyzová Veronika 915430 ACP Olymp Brno 5.54        
5 Chmelařová Klára 916006 AC Pardubice 5.48        
6 Zikmundová Naďa 906223 ASK Slavia Praha 5.45        
7 Váňová Gabriela 905213 AC Pardubice 5.41        
8 Svojanovská Michaela 905705 ASK Slavia Praha 5.35        
9 Vodová Kateřina 915416 ACP Olymp Brno 5.21        
10 Nováková Hana 915204 PSK Olymp Praha 5.16        
11 Kučerová Klaudie 916230 AC Nový Jičín 5.08        
12 Polášková Markéta 915718 AK Olomouc 4.99        
13 Jelínková Tereza 915110 Atletika Jihlava 4.88        
14 Musilová Tereza 905323 AC Česká Lípa 4.82        
15 Šubrtová Barbora 915423 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4.82        
 
skok daleký/Dorostenci Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Pršín Marek 920217 Sokol České Budějovice 7.05        
2 Sedlák Václav 930206 TJ Dukla Praha 6.71        
3 Hromek Karel 920325 AC Česká Lípa 6.59        
4 Brož Michal 920616 AC SYNER Turnov 6.50        
5 Trybula Martin 921010 TJ Slezan Frýdek-Místek 6.26        
6 Macho Ondřej 931008 AK Olomouc 6.19        
7 Klos Milan 930701 A. C. TEPO Kladno 6.18        
8 Šenfeld Michal 920912 AC Česká Lípa 6.15        
9 Majer Marek 930413 VSK Univerzita Brno 6.09        
10 Štefek David 920922 TJ Slezan Frýdek-Místek 6.03        
11 Bělica David 930406 TJ Sokol Opava 5.99        
12 Jírek Jan 930411 AC Pardubice 5.93        
13 Havelka Vít 930428 SK Sporting Příbram 5.92        
14 Votinský Ondřej 920107 SK Kotlářka Praha 5.87        
15 Tesař Tomáš 920629 A. C. TEPO Kladno 4.88        
 
skok daleký/Junioři Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Helcelet Adam Sebastian 911027 AC SYNER Turnov 6.97        
2 Nohel Petr 901110 AK SSK Vítkovice 6.90        
3 Štefek Michal 910503 TJ Slezan Frýdek-Místek 6.90        
4 Šimon Jan 910827 TJ Dukla Praha 6.81        
5 Habich Jiří 900628 AK SSK Vítkovice 6.54        
6 Nevtípil Tomáš 901129 AK Olomouc 6.48        
7 Beneš David 910128 Hvězda SKP Pardubice 6.45        
8 Kordík Jiří 910112 Sokol České Budějovice 6.43        
9 Janíček Filip 900403 AK SSK Vítkovice 6.40        
10 Jirman Jakub 910109 TJ Dukla Praha 6.40        
11 Klepek Jiří 910306 TJ Sokol Opava 6.39        
12 Nykl Pavel 911111 AC SYNER Turnov 6.36        
13 Bětuňák Bohumil 901210 AC Moravská Slavia Brno 6.30        
14 Čásenský Kajetán 910705 ASK Slavia Praha 6.28        
15 Pašiak Adam 900718 AK Zlín 3.42        
  Rodr Vojtěch 901122 ASK Slavia Praha DNP        
  Lukáš Marek 910716 TJ Sokol Opava DNP        
 
trojskok/Dorostenky Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
  Nováková Veronika 935114 A. C. TEPO Kladno          
  Uhlířová Barbora 935502 AC Nový Jičín          
  Košárková Lenka 925726 TJ Sokol Opava          
  Kostková Fatima 935808 Atletika Poruba o.s.          
  Děržáková Daniela 925802 AK SSK Vítkovice          
  Brožová Daniela 935418 AC Česká Lípa          
  Lánská Kristýna 925915 TJ Lokomotiva Břeclav          
  Rohanová Barbora 925820 TJ Slezan Opava          
  Štvánová Anna 935707 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín          
  Semrádová Andrea 935429 TJ Sokol Kolín-atletika          
  Komínková Linda 925926 TJ Lokomotiva Břeclav          
  Machová Nikola 925205 A. C. TEPO Kladno          
  Štáhlová Zuzana 925610 TJ Lokomotiva Břeclav          
 
trojskok/Juniorky Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Huclová Kateřina 905722 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.02        
2 Tamchynová Martina 906003 AC Pardubice 11.79        
3 Uhlířová Lucie 915724 AK SSK Vítkovice 11.41        
4 Janotová Hana 905925 SK Spartak Praha 4 11.26        
5 Grénarová Simona 905712 ACP Olymp Brno 11.17        
6 Kučerová Klaudie 916230 AC Nový Jičín 10.79        
7 Škaloudová Eliška 905831 TJ Slavoj Stará Boleslav 10.78        
8 Doležalová Lucie 915111 SK Přerov 10.56        
9 Pappová Martina 916031 TJ Lokomotiva Břeclav 10.52        
10 Podnecká Michaela 915913 TJ Sokol Kolín-atletika 10.17        
11 Gruberová Nikol 915323 ŠAK SG Jablonec n/N. 10.10        
12 Balůsková Adéla 916217 SK Přerov 10.08        
  Havelčíková Ivana 915708 AK Zlín DNS        
  Zikmundová Naďa 906223 ASK Slavia Praha DNP        
 
trojskok/Dorostenci Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Truhlář Vojtěch 920202 TJ LIAZ Jablonec n/N. 14.07        
2 Kozárek Lukáš 920301 AK SSK Vítkovice 13.41        
3 Pršín Marek 920217 Sokol České Budějovice 13.16        
4 Klos Milan 930701 A. C. TEPO Kladno 12.96        
5 Honců Zdeněk 920528 TJ Lovochemie Lovosice 12.87        
6 Trybula Martin 921010 TJ Slezan Frýdek-Místek 12.70        
7 Dejčmar Zdeněk 930802 Sokol České Budějovice 12.60        
8 Šmejda Michal 921025 TJ Sokol Kolín-atletika 12.21        
9 Bělica David 930406 TJ Sokol Opava 11.85        
10 Urbaczka Denis 930525 TJ TŽ Třinec 11.84        
11 Opravil Ivo 920318 TJ Sokol Opava 11.83        
12 Svoboda Tomáš 930729 Atletika Jihlava 11.76        
  Tesař Tomáš 920629 A. C. TEPO Kladno DNP        
 
trojskok/Junioři Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Kopecký Lukáš 900123 TJ Sokol Kolín-atletika 14.84        
2 Křelina Jiří 910614 A. C. TEPO Kladno 13.89        
3 Sikora Lukáš 910314 TJ TŽ Třinec 13.79        
4 Beneš David 910128 Hvězda SKP Pardubice 13.74        
5 Rodr Vojtěch 901122 ASK Slavia Praha 13.71        
6 Lechner Jan 911028 TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.71        
7 Bětuňák Bohumil 901210 AC Moravská Slavia Brno 13.57        
8 Jirman Jakub 910109 TJ Dukla Praha 13.50        
9 Kunc Lukáš 910902 TJ Sokol Opava 13.23        
10 Gajdůšek Ondřej 900329 TJ Jiskra Otrokovice 13.15        
11 Daněk Dominik 900304 JAC Brno 13.05        
12 Hostýnek Tomáš 910729 TJ Klatovy 12.93        
13 Nohel Petr 901110 AK SSK Vítkovice 12.84        
14 Židek Martin 911227 AC Mladá Boleslav o.s. 12.49        
15 Bednář Josef 900819 TJ Spartak Třebíč 11.93        
  Nevtípil Tomáš 901129 AK Olomouc DNP        
 
vrh koulí 3kg/Dorostenky Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Pallová Gabriela 936002 AK Zlín 13.26        
2 Křížová Jana 925928 TJ Klatovy 12.82        
3 Komínková Linda 925926 TJ Lokomotiva Břeclav 12.58        
4 Franková Patricie 935222 AK SSK Vítkovice 12.31        
5 Galertová Alena 925818 USK Praha 11.98        
6 Matoušková Lenka 936216 TJ Spartak Vlašim 11.30        
7 Kopalová Jana 935503 TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.03        
8 Inochovská Aneta 925611 AK Olomouc 10.98        
9 Šedivá Irena 925119 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 10.78        
10 Řežábková Jana 935627 TJ Nová Včelnice 10.76        
11 Krejčiříková Nikola 925709 JAC Brno 10.75        
12 Kratochvílová Inka 935805 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.23        
13 Mikešová Markéta 925112 TJ Vodní stavby Tábor 10.03        
14 Krečmerová Tereza 926031 TJ TŽ Třinec 09.80        
15 Mancová Romana 925628 Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.98        
 
vrh koulí 4kg/Juniorky Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Červenková Markéta 915820 TJ Slavoj Stará Boleslav 14.28        
2 Plachá Monika 905418 AK Olomouc 12.92        
3 Kroužková Kristýna 905305 Hvězda SKP Pardubice 12.87        
4 Pokorná Tereza 915328 DDM Cvikováček Cvikov 12.72        
5 Kubelová Jitka 916002 TJ Nové Město na Moravě 12.38        
6 Lorencová Erika 916106 AK Zlín 10.90        
7 Drbohlavová Jana 915514 TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.88        
8 Valtová Marta 915305 ASK ELNA Počerady 10.78        
9 Černíková Tereza 915827 AK SSK Vítkovice 10.38        
10 Hadravová Petra 906029 ŠAK SG Jablonec n/N. 10.19        
11 Nováková Miroslava 905704 TJ Spartak Třebíč 10.12        
12 Bučková Iveta 906127 ACP Olymp Brno 09.88        
13 Valová Barbora 915412 AC SYNER Turnov 09.40        
14 Navrátilová Lucie 916017 SK Přerov 09.18        
 
vrh koulí 5kg/Dorostenci Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
  Mařík Jakub 930319 USK VŠEM Ústí n/L.          
  Blaško Marek 930106 AC Mladá Boleslav o.s.          
  Procházka Jakub 920306 ŠAK SG Jablonec n/N.          
  Bulko Petr 920505 AK Olomouc          
  Blažek Ondřej 930730 Hvězda SKP Pardubice          
  Hamberger René 921102 TJ Sušice          
  Straško Roman 920324 Hvězda SKP Pardubice          
  Krejča Pavel 930107 TJ Spartak Vlašim          
  Balata Petr 920223 Athletic Club Ústí n/L. o.s.          
  Bartůněk David 930729 TJ Jiskra Litomyšl          
  Čapek Daniel 921213 Hvězda SKP Pardubice          
  Kotrba Lukáš 920904 A. C. TEPO Kladno          
  Bárta Marek 921208 AO Slavia Havířov          
  Stejskal Aleš 920729 VSK Univerzita Brno          
  Novák Martin 921005 AK Olomouc          
  Mazgal Jaromír 930120 AC SYNER Turnov          
 
vrh koulí 6kg/Junioři Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
  Strážnický Filip 911204 AK Olomouc          
  Pittr Pavel 901123 AK ŠKODA Plzeň          
  Kordík Jiří 910112 Sokol České Budějovice          
  Zahrádka Jakub 901228 TJ Slavoj Stará Boleslav          
  Minařík Tomáš 910908 A. C. TEPO Kladno          
  Svoboda David 901219 A. C. TEPO Kladno          
  Tauber Jan 910921 A. C. TEPO Kladno          
  Běhounek Kamil 911117 TJ Spartak Třebíč          
  Gábor Lukáš 910114 AC Slovan Liberec, o.s.          
  Voňavka Tomáš 900604 A. C. TEPO Kladno          
  Kozák Tomáš 900501 TJ Jiskra Litomyšl          
  Staněk Tomáš 910613 ASK Slavia Praha          
  Vadlejch Jakub 901010 TJ Dukla Praha          
  Prášil Ladislav 900517 AK Olomouc          
 
400 m/Dorostenci Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Vinš Martin 920418 AC Mladá Boleslav o.s. 49.50        
2 Vondráček Tomáš 920208 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 51.88        
3 Žižka Dominik 931130 TJ LIAZ Jablonec n/N. 52.24        
4 Minich Ondřej 920929 TJ Vodní stavby Tábor 52.60        
5 Krištof Tomáš 930427 AC SYNER Turnov 53.20        
6 Zikmund Adam 921106 AC SYNER Turnov 53.29        
 
400 m/Junioři Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Němeček Daniel 910811 TJ Dukla Praha 49.24        
2 Lichý Petr 900212 TJ Slezan Opava 50.28        
3 Barák Václav 901022 AC Slovan Liberec, o.s. 50.50        
4 Křikal Tomáš 900305 AK Olomouc 51.50        
5 Hýsek Pavel 900830 ŠAK SG Jablonec n/N. 51.85        
  Voborník Aleš 910701 Hvězda SKP Pardubice DNF        
 
skok o tyči/Junioři Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Chlebík Jaroslav 910107 AC Čejkovice 4.65        
2 Barák Václav 901022 AC Slovan Liberec, o.s. 4.40        
3= Kořínek Tomáš 910410 TJ Sokol Kolín-atletika 4.25        
3= Pulíček Roman 910306 TJ LIAZ Jablonec n/N. 4.25        
5 Štefek Michal 910503 TJ Slezan Frýdek-Místek 4.10        
6 Šimeček Jakub 910904 TJ Sokol Opava 4.10        
7 Čásenský Kajetán 910705 ASK Slavia Praha 3.90        
8 Antoš Vojtěch 900124 ASK Slavia Praha 3.70        
9= Jandušík Tomáš 900221 ASK Slavia Praha 3.70        
9= Hrivnák Jan 910715 TJ Šumperk 3.70        
  Sokol Lukáš 901212 AFK Chrudim DNP        
  Komárek Tomáš 910719 A. C. TEPO Kladno DNP        
  Šimon Jan 910827 TJ Dukla Praha DNP        
  Dobeš Jan 900618 ŠAK SG Jablonec n/N. NM        
  Bláha Tomáš 910706 ŠAK SG Jablonec n/N. NM        
  Pašiak Adam 900718 AK Zlín NM        
 
200 m/Dorostenky Finále w+0.0
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Řehounková Nikola 935729 AC Pardubice 25.60        
2 Havlová Simona 925814 TJ Vodní stavby Tábor 25.88        
3 Krňoulová Barbora 935422 AK ŠKODA Plzeň 26.16        
4 Plisková Sabrina 935220 ASK Slavia Praha 26.27        
5 Rohlenová Nicole 936114 SK ZŠ Jeseniova Praha 26.52        
6 Špačková Jana 925709 AK SSK Vítkovice 26.63        
 
200 m/Juniorky Finále w+0.0
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Slaninová Jana 905716 AK SSK Vítkovice 25.25        
2 Marešová Tereza 915513 ASK Slavia Praha 25.29        
3 Kolomazníková Klára 905315 TJ LIAZ Jablonec n/N. 25.41        
4 Chabrová Marta 915915 AC Slovan Liberec, o.s. 26.19        
5 Myslivcová Iveta 915320 AK SSK Vítkovice 26.55        
  Schmidová Martina 906207 AK Hodonín DNP        
 
200 m/Dorostenci Finále w+0.0
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Sedlák Václav 930206 TJ Dukla Praha 23.03        
2 Cysař Štěpán 921217 USK Praha 23.08        
3 Jančík František 920318 AC Prostějov 23.38        
4 Hrnčíř Jan 920802 AC Mladá Boleslav o.s. 23.51        
5 Kácel Aleš 920917 SK Přerov 23.85        
6 Škvára Tomáš 920523 SK ZŠ Jeseniova Praha 24.12