Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale


Datum konání: 1-2.3.2008
Místo konání: Praha-Strahov
Pořadatel: ASK Slavia Praha
Výsledky zpracoval: On line system s.r.o.
Ředitel závodu: Dr.Martin Bohman
Hlavní rozhodčí: Ing.Ferdinand Bort
Poznámka:  

vrh koulí 3kg/Žákyně Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
15 Motlová Petra 945130 AK Šternberk 06.98        
1 Franková Patricie 935222 AK SSK Vítkovice 12.13        
2 Řežábková Jana 935627 TJ Nová Včelnice 11.99        
3 Nováková Barbora 935105 TJ Sokol Opava 11.63        
4 Pallová Gabriela 936002 AK Zlín 11.16        
5 Kupčíková Tereza 936126 AK SSK Vítkovice 10.60        
6 Matoušková Lenka 936216 TJ Spartak Vlašim 10.43        
7 Süssnerová Veronika 945518 AC Česká Lípa 10.24        
8 Jeníková Šárka 935430 SK Spartak Praha 4 10.05        
9 Martínková Radka 935225 TJ Sokol Kolín-atletika 10.00        
10 Štěpánová Eliška 945519 TJ Slavoj Stará Boleslav 09.86        
11 Jurigová Kristina 945503 Atletika Poruba o.s. 09.66        
12 Andělová Klára 935428 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09.58        
13 Houdková Hana 935121 TJ Nová Včelnice 09.36        
14 Ratmanová Anna 935103 ŠAK ZŠ Pardubice 08.40        
15 Motlová Petra 945130 AK Šternberk 06.98        
 
poř. 1. 2. 3.   4. 5. 6.
1 10.26 11.12 11.62 11.62 11.52 12.13 08.88
2 11.14 11.78 10.60 11.78 11.43 11.66 11.99
3 11.08 11.63 11.45 11.63 10.14 11.39 11.47
4 10.65 10.30 10.30 10.65 10.18 10.66 11.16
5 08.92 10.40 10.60 10.60 10.47 09.23 09.19
6 10.27 10.43 09.75 10.43 10.11 09.89 09.93
7 09.88 09.98 10.06 10.06 10.12 09.22 10.24
8 09.52 09.74 10.05 10.05 09.29 09.10 10.03
9 10.00 09.78 09.94 10.00      
10 09.58 09.86 09.57 09.86      
11 09.28 09.22 09.66 09.66      
12 09.28 09.58 08.56 09.58      
13 08.64 09.36 08.37 09.36      
14 08.40 X 07.64 08.40      
15 06.87 X 06.98 06.98      

 

vrh koulí 4kg/Žáci Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Blaško Marek 930106 AC Mladá Boleslav o.s. 15.02        
2 Krejča Pavel 930107 TJ Spartak Vlašim 14.44        
3 Mazgal Jaromír 930120 AC SYNER Turnov 14.16        
4 Mařík Jakub 930319 USK VŠEM Ústí n/L. 13.92        
5 Bartůněk David 930729 TJ Jiskra Litomyšl 13.89        
6 Jírek Jan 930411 ŠAK ZŠ Pardubice 13.88        
7 Czudek Petr 930523 TJ TŽ Třinec 13.59        
8 Pumr Jaromír 930710 AC Mladá Boleslav o.s. 13.23        
9 Kučera Jan 930216 TJ Sokol Kolín-atletika 11.76        
10 Roth Pavel 930531 AC Česká Lípa 10.90        
11 Toman Jiří 940603 TJ Slavoj Stará Boleslav 10.25        
12 Jančík Oldřich 930715 AK Šternberk 09.80        
  Fiala Adam 930528 Atletika Poruba o.s. NM        
  Šotola Ondřej 930317 TJ Sušice DNP        
1 Blaško Marek 930106 AC Mladá Boleslav o.s. 15.02        
2 Krejča Pavel 930107 TJ Spartak Vlašim 14.44        
3 Mazgal Jaromír 930120 AC SYNER Turnov 14.16        
4 Mařík Jakub 930319 USK VŠEM Ústí n/L. 13.92        
5 Bartůněk David 930729 TJ Jiskra Litomyšl 13.89        
6 Jírek Jan 930411 ŠAK ZŠ Pardubice 13.88        
7 Czudek Petr 930523 TJ TŽ Třinec 13.59        
8 Pumr Jaromír 930710 AC Mladá Boleslav o.s. 13.23        
9 Kučera Jan 930216 TJ Sokol Kolín-atletika 11.76        
10 Roth Pavel 930531 AC Česká Lípa 10.90        
11 Toman Jiří 940603 TJ Slavoj Stará Boleslav 10.25        
12 Jančík Oldřich 930715 AK Šternberk 09.80        
  Fiala Adam 930528 Atletika Poruba o.s. NM        
  Šotola Ondřej 930317 TJ Sušice DNP        
 
poř. 1. 2. 3.   4. 5. 6.
1 13.93 14.27 14.29 14.29 X 15.02 13.83
2 13.08 X X 13.08 13.82 14.44 X
3 13.22 12.97 13.94 13.94 14.16 X 13.52
4 12.70 13.53 13.92 13.92 13.06 X 13.04
5 12.00 13.16 13.86 13.86 13.87 13.58 13.89
6 12.40 13.88 X 13.88 12.18 13.06 X
7 12.56 12.18 12.86 12.86 13.26 13.59 13.07
8 X 12.10 13.23 13.23 13.18 12.88 13.10
9 11.44 11.47 11.76 11.76      
10 10.33 09.97 10.90 10.90      
11 10.09 09.83 10.25 10.25      
12 09.08 09.80 X 09.80      
  X X X 0      

 

60 m/Žákyně Rozběh1 w 
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Hanzlová Radka 945318 AC TJ Jičín 07.99        
2 Sovadínová Žaneta 935504 TJ Sokol Kolín-atletika 08.15        
3 Janoušová Jana 956031 A. C. TEPO Kladno 08.17        
4 Nevoralová Jana 935227 Sprint klub Čáslav 08.30        
5 Smýkalová Iva 935417 AC Česká Lípa 08.53        
6 Žalská Lucie 935825 SK Nové Město nad Metují 08.69        
 
60 m/Žákyně Rozběh2 w 
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Rappová Anna-Marie 935225 TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.00        
2 Černochová Martina 945224 AK Zlín 08.11        
3 Rohlenová Nicole 936114 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.21        
4 Jurigová Kristina 945503 Atletika Poruba o.s. 08.28        
5 Krycnarová Veronika 946121 AC Slovan Liberec, o.s. 08.36        
6 Routková Martina 935930 SK Nové Město nad Metují 08.38        
 
60 m/Žákyně Rozběh3 w 
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Táborská Jitka 945602 PSK Olymp Praha 08.09        
2 Ptáčníková Hana 945514 Hvězda SKP Pardubice 08.10        
3 Klepáčová Kateřina 945729 TJ Slezan Frýdek-Místek 08.38        
4 Vomáčková Monika 945705 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.41        
5 Orctová Monika 945506 AK Chemopetrol Litvínov 08.46        
6 Šoukalová Jitka 945809 TJ Vodní stavby Tábor 08.56        
 
60 m/Žákyně Rozběh4 w 
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Baťová Michaela 945314 AC Vysoké Mýto 07.99        
2 Hlaváčková Šárka 955124 TJ Spartak Vlašim 08.18        
3 Nestrašilová Pavla 945512 A. C. TEPO Kladno 08.27        
4 Lodňanová Kristýna 936027 Atletika Poruba o.s. 08.32        
5 Semrádová Andrea 935429 TJ Sokol Kolín-atletika 08.38        
6 Moškořová Veronika 935521 TJ Slezan Frýdek-Místek 08.55        
 
60 m/Žákyně Rozběh5 w 
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Čadová Lenka 935913 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.09        
2 Novotná Adéla 945327 SK Aktis Praha 08.11        
3 Žličařová Šárka 946107 TJ IKTUS Čaková 08.40        
4 Semerádová Kristýna 945201 AC Čáslav 08.79        
5 Rauchová Sabina 935720 AC Start Karlovy Vary 08.93        
 
60 m/Žákyně Meziběh1 w 
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Hanzlová Radka 945318 AC TJ Jičín 07.93        
2 Čadová Lenka 935913 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.06        
3 Táborská Jitka 945602 PSK Olymp Praha 08.07        
4 Černochová Martina 945224 AK Zlín 08.15        
5 Janoušová Jana 956031 A. C. TEPO Kladno 08.21        
6 Rohlenová Nicole 936114 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.22        
 
60 m/Žákyně Meziběh2 w 
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Baťová Michaela 945314 AC Vysoké Mýto 07.93        
2 Rappová Anna-Marie 935225 TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.95        
3 Novotná Adéla 945327 SK Aktis Praha 08.12        
4 Ptáčníková Hana 945514 Hvězda SKP Pardubice 08.12        
5 Hlaváčková Šárka 955124 TJ Spartak Vlašim 08.14        
6 Sovadínová Žaneta 935504 TJ Sokol Kolín-atletika 08.18        
 
60 m/Žákyně Finále w 
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Hanzlová Radka 945318 AC TJ Jičín 07.86        
2 Rappová Anna-Marie 935225 TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.95        
3 Čadová Lenka 935913 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 07.97        
4 Baťová Michaela 945314 AC Vysoké Mýto 08.00        
5 Táborská Jitka 945602 PSK Olymp Praha 08.03        
6 Novotná Adéla 945327 SK Aktis Praha 08.25        
 
60 m/Žáci Rozběh1 w 
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Kučera David 930130 AK Olomouc 07.53        
2 Kaiser Dominic 930314 USK VŠEM Ústí n/L. 07.54        
3 Roth Pavel 930531 AC Česká Lípa 07.83        
4 Mudroch Matěj 930722 AC Slovan Liberec, o.s. 08.03        
 
60 m/Žáci Rozběh2 w 
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Bílek Ondřej 930104 AC Prostějov 07.60        
2 Řezníček Marek 930116 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.60        
3 Vavříček Matěj 930313 AK SSK Vítkovice 07.80        
4 Bartůněk David 930729 TJ Jiskra Litomyšl 07.96        
5 Černý Jan 930423 BYAC Brno 07.98        
 
60 m/Žáci Rozběh3 w 
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Šustr Matěj 930101 TJ Sokol Kolín-atletika 07.47        
2 Malecký Tomáš 930405 AK Most 07.58        
3 Hain Christian 930402 Sokol České Budějovice 07.67        
4 Bělica David 930406 TJ Sokol Opava 07.93        
5 Šogor Lukáš 930125 AK Šternberk 08.08        
 
60 m/Žáci Rozběh4 w 
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Flamich Martin 930720 AK Tišnov 07.46        
2 Majer Marek 930413 BYAC Brno 07.58        
3 Myškovský Matyáš 940203 A. C. TEPO Kladno 07.80        
4 Mikuška Filip 930107 AK Šternberk 08.45        
  Kareš Petr 931208 AC Slovan Liberec, o.s. DNP        
 
60 m/Žáci Meziběh1 w 
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Flamich Martin 930720 AK Tišnov 07.44        
2 Majer Marek 930413 BYAC Brno 07.49        
3 Kaiser Dominic 930314 USK VŠEM Ústí n/L. 07.58        
4 Bílek Ondřej 930104 AC Prostějov 07.60        
5 Hain Christian 930402 Sokol České Budějovice 07.61        
6 Roth Pavel 930531 AC Česká Lípa 07.83        
 
60 m/Žáci Meziběh2 w 
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Malecký Tomáš 930405 AK Most 07.48        
2 Šustr Matěj 930101 TJ Sokol Kolín-atletika 07.49        
3 Řezníček Marek 930116 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.50        
4 Kučera David 930130 AK Olomouc 07.51        
5 Vavříček Matěj 930313 AK SSK Vítkovice 07.69        
6 Myškovský Matyáš 940203 A. C. TEPO Kladno 07.80        
 
60 m/Žáci Finále w 
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Malecký Tomáš 930405 AK Most 07.44        
2 Flamich Martin 930720 AK Tišnov 07.44        
3 Šustr Matěj 930101 TJ Sokol Kolín-atletika 07.45        
4 Majer Marek 930413 BYAC Brno 07.49        
5 Řezníček Marek 930116 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.51        
6 Kaiser Dominic 930314 USK VŠEM Ústí n/L. 07.52        
 
150 m/Žákyně Rozběh1 w 
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Táborská Jitka 945602 PSK Olymp Praha 18.96        
2 Sotonová Petra 945328 TJ Sokol Kolín-atletika 19.60        
3 Vomáčková Monika 945705 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.00        
 
150 m/Žákyně Rozběh2 w 
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Řehounková Nikola 935729 ŠAK ZŠ Pardubice 19.18        
2 Koudelová Lucie 945706 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 19.38        
3 Soprová Pavlína 935216 TJ LIAZ Jablonec n/N. 19.50        
 
150 m/Žákyně Rozběh3 w 
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Hanzlová Radka 945318 AC TJ Jičín 19.08        
2 Rappová Anna-Marie 935225 TJ LIAZ Jablonec n/N. 19.48        
3 Horňáčková Nikola 935302 TJ Slezan Frýdek-Místek 20.19        
 
150 m/Žákyně Rozběh4 w 
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Janoušová Jana 956031 A. C. TEPO Kladno 19.58        
2 Nevoralová Jana 935227 Sprint klub Čáslav 19.97        
3 Rejmanová Markéta 945217 SKP Union Cheb 20.24        
 
150 m/Žákyně Rozběh5 w 
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Ptáčníková Hana 945514 Hvězda SKP Pardubice 19.50        
2 Baťová Michaela 945314 AC Vysoké Mýto 19.78        
3 Nováková Veronika 935114 A. C. TEPO Kladno 20.51        
 
150 m/Žákyně Rozběh6 w 
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Hlaváčková Šárka 955124 TJ Spartak Vlašim 19.63        
2 Janeková Nicol Alžběta 935629 AK Zlín 19.81        
3 Rohlenová Nicole 936114 SK ZŠ Jeseniova Praha 20.17        
 
150 m/Žákyně Rozběh7 w 
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Fiedlerová Sabina 936017 ASK ELNA Počerady 19.91        
2 Šetelíková Lucie 936207 TJ Vodní stavby Tábor 20.35        
  Kratochvílová Johana 935216 AC Čáslav DNP        
 
150 m/Žákyně Rozběh8 w 
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Čadová Lenka 935913 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 19.92        
2 Orctová Monika 945506 AK Chemopetrol Litvínov 20.30        
3 Tomková Jana 945119 SK Přerov 21.03        
 
150 m/Žákyně FináleA w 
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Táborská Jitka 945602 PSK Olymp Praha 18.90        
2 Hanzlová Radka 945318 AC TJ Jičín 19.13        
3 Řehounková Nikola 935729 ŠAK ZŠ Pardubice 19.27        
 
150 m/Žákyně FináleB w 
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Koudelová Lucie 945706 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 19.36        
2 Ptáčníková Hana 945514 Hvězda SKP Pardubice 19.59        
3 Rappová Anna-Marie 935225 TJ LIAZ Jablonec n/N. 21.17        
 
150 m/Žákyně FináleC w 
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Janoušová Jana 956031 A. C. TEPO Kladno 19.62        
2 Soprová Pavlína 935216 TJ LIAZ Jablonec n/N. 21.12        
  Sotonová Petra 945328 TJ Sokol Kolín-atletika DNF        
 
150 m/Žáci Rozběh1 w 
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Knížek Jiří 930112 AK ŠKODA Plzeň 17.61        
2 Břustek Miroslav 930217 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 18.15        
3 Altman Miroslav 930608 AK ŠKODA Plzeň 19.16        
4 Černý Jan 930423 BYAC Brno 19.37        
 
150 m/Žáci Rozběh2 w 
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Bílek Ondřej 930104 AC Prostějov 18.02        
2 Myškovský Matyáš 940203 A. C. TEPO Kladno 18.43        
3 Maskaluk Martin 931231 SK ZŠ Jeseniova Praha 19.39        
 
150 m/Žáci Rozběh3 w 
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Šustr Matěj 930101 TJ Sokol Kolín-atletika 18.20        
2 Ksandr Filip 930120 SK Sporting Příbram 19.03        
  Roth Pavel 930531 AC Česká Lípa DNP        
 
150 m/Žáci Rozběh4 w 
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Majer Marek 930413 BYAC Brno 17.82        
2 Flamich Martin 930720 AK Tišnov 17.98        
3 Pěček Lukáš 930120 SK Přerov 18.69        
 
150 m/Žáci Rozběh5 w 
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Jaroš Jakub 930904 TJ Start Havířov 18.38        
2 Bajer Martin 930509 TJ SOKOL Nová Paka 18.55        
3 Dobřický Petr 930512 Sprint klub Čáslav 19.91        
 
150 m/Žáci FináleA w 
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Knížek Jiří 930112 AK ŠKODA Plzeň 17.62        
2 Flamich Martin 930720 AK Tišnov 17.82        
3 Majer Marek 930413 BYAC Brno 18.44        
 
150 m/Žáci FináleB w 
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Bílek Ondřej 930104 AC Prostějov 18.04        
2 Břustek Miroslav 930217 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 18.29        
3 Šustr Matěj 930101 TJ Sokol Kolín-atletika 18.65        
 
150 m/Žáci FináleC w 
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Jaroš Jakub 930904 TJ Start Havířov 18.40        
2 Myškovský Matyáš 940203 A. C. TEPO Kladno 18.66        
3 Bajer Martin 930509 TJ SOKOL Nová Paka 18.69        
 
300 m/Žákyně Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Chvojanová Zuzana 935207 AK ŠKODA Plzeň 44.80        
2 Hrachovcová Monika 945310 SK ZŠ Jeseniova Praha 45.17        
3 Krutáková Eliška 935130 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 46.61        
4 Süssnerová Veronika 945518 AC Česká Lípa 47.04        
 
300 m/Žákyně Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Kodrová Kateřina 935131 SK ZŠ Jeseniova Praha 43.25        
2 Smýkalová Iva 935417 AC Česká Lípa 43.82        
3 Orctová Monika 945506 AK Chemopetrol Litvínov 44.19        
4 Slováková Lucie 936126 TJ Slezan Frýdek-Místek 45.09        
 
300 m/Žákyně Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Fiedlerová Sabina 936017 ASK ELNA Počerady 43.58        
2 Plíhalová Kateřina 935227 SK Spartak Praha 4 44.52        
3 Šmídová Anna 935816 TJ Slezan Frýdek-Místek 46.43        
4 Sochorová Blanka 945831 TJ IKTUS Čaková 51.51        
 
300 m/Žákyně Rozběh4
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Plisková Sabrina 935220 ASK Slavia Praha 42.01        
2 Žličařová Šárka 946107 TJ IKTUS Čaková 44.18        
3 Rejmanová Markéta 945217 SKP Union Cheb 45.05        
4 Nováková Veronika 935114 A. C. TEPO Kladno 46.15        
 
300 m/Žákyně Rozběh5
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Hrudková Anna 936124 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 43.15        
2 Sotonová Petra 945328 TJ Sokol Kolín-atletika 43.31        
3 Jelenová Nikola 946008 SKP Union Cheb 44.84        
 
300 m/Žákyně Rozběh6
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Kratochvílová Johana 935216 AC Čáslav 42.75        
2 Sovadínová Žaneta 935504 TJ Sokol Kolín-atletika 43.06        
3 Chládková Denisa 955817 TJ Vodní stavby Tábor 44.93        
 
300 m/Žákyně FináleA
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Plisková Sabrina 935220 ASK Slavia Praha 41.97        
2 Sovadínová Žaneta 935504 TJ Sokol Kolín-atletika 42.59        
3 Hrudková Anna 936124 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 42.68        
4 Kratochvílová Johana 935216 AC Čáslav 42.82        
 
300 m/Žákyně FináleB
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Sotonová Petra 945328 TJ Sokol Kolín-atletika 43.26        
2 Kodrová Kateřina 935131 SK ZŠ Jeseniova Praha 43.55        
3 Smýkalová Iva 935417 AC Česká Lípa 43.89        
4 Fiedlerová Sabina 936017 ASK ELNA Počerady 43.91        
 
300 m/Žáci Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Řezníček Marek 930116 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 37.96        
2 Malecký Tomáš 930405 AK Most 38.38        
3 Šustr Matěj 930101 TJ Sokol Kolín-atletika 39.33        
4 Svoboda Daniel 930604 SK ZŠ Jeseniova Praha 40.93        
 
300 m/Žáci Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Krištof Tomáš 930427 AC SYNER Turnov 39.64        
2 Altman Miroslav 930608 AK ŠKODA Plzeň 40.81        
3 Tirala Petr 940331 SKP Union Cheb 42.56        
  Macho Ondřej 931008 AK Olomouc DNP        
 
300 m/Žáci Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Bartůněk David 930729 TJ Jiskra Litomyšl 40.66        
2 Vondráček Daniel 930417 Athletic Club Ústí n/L. o.s. 41.23        
3 Pěček Lukáš 930120 SK Přerov 41.64        
4 Toncar Jan 930513 SKP Union Cheb 41.86        
 
300 m/Žáci FináleA
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Řezníček Marek 930116 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 37.49        
2 Malecký Tomáš 930405 AK Most 37.99        
3 Bartůněk David 930729 TJ Jiskra Litomyšl 39.81        
  Krištof Tomáš 930427 AC SYNER Turnov DNF        
 
300 m/Žáci FináleB
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Šustr Matěj 930101 TJ Sokol Kolín-atletika 39.76        
2 Svoboda Daniel 930604 SK ZŠ Jeseniova Praha 40.37        
3 Altman Miroslav 930608 AK ŠKODA Plzeň 41.08        
4 Vondráček Daniel 930417 Athletic Club Ústí n/L. o.s. 41.58        
 
800 m/Žákyně Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Čaganová Petra 936027 TJ Slezan Frýdek-Místek 2:34.07        
2 Horňáčková Nikola 935302 TJ Slezan Frýdek-Místek 2:34.45        
3 Ulrichová Alena 945118 SK Nové Město nad Metují 2:34.70        
4 Pribičinová Denisa 935615 AC Start Karlovy Vary 2:35.11        
5 Šlaufová Marta 935210 ASK Slavia Praha 2:35.57        
6 Kratochvílová Kateřina 945312 Sprint klub Čáslav 2:44.38        
  Vavřínová Adéla 935104 SKP Union Cheb DNF        
 
800 m/Žákyně Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Rousková Pavla 935627 SK Nové Město nad Metují 2:21.88        
2 Řečinská Klára 945426 AK Olomouc 2:23.02        
3 Prouzová Kateřina 945524 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:24.33        
4 Čtveráčková Jana 935513 AK SSK Vítkovice 2:27.20        
5 Nováková Jana 935213 AC Česká Lípa 2:30.20        
6 Kubátová Anna 935622 AC Mladá Boleslav o.s. 2:32.03        
7 Vacurová Tereza 936015 Atletika Poruba o.s. 2:35.96        
 
800 m/Žákyně Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Tancerová Anna 946121 TJ Sokol Přísnotice 2:26.91        
2 Tlachová Veronika 945512 AK Hodonín 2:28.51        
3 Tesařová Nikola 935327 TJ Slezan Opava 2:28.64        
4 Kmentová Katka 935904 TJ Vodní stavby Tábor 2:28.77        
5 Kirschnerová Nikola 935616 TJ Sokol Opava 2:28.87        
6 Sobíšková Pavla 935718 Sokol České Budějovice 2:34.69        
7 Trčková Alice 946213 TJ IKTUS Čaková 2:51.68        
 
800 m/Žákyně Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Rousková Pavla 935627 SK Nové Město nad Metují 2:21.37        
2 Řečinská Klára 945426 AK Olomouc 2:22.01        
3 Čtveráčková Jana 935513 AK SSK Vítkovice 2:23.96        
4 Prouzová Kateřina 945524 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:24.54        
5 Tancerová Anna 946121 TJ Sokol Přísnotice 2:26.18        
6 Tlachová Veronika 945512 AK Hodonín 2:27.41        
7 Čaganová Petra 936027 TJ Slezan Frýdek-Místek 2:31.38        
8 Horňáčková Nikola 935302 TJ Slezan Frýdek-Místek 2:35.56        
 
800 m/Žáci Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Filipec Tomáš 930226 TJ Slezan Frýdek-Místek 2:11.51        
2 Kratochvíl Ondřej 931213 AK Bohumín, o.s. 2:14.03        
3 Pabišta Richard 940312 AC Mladá Boleslav o.s. 2:14.53        
4 Svítek Jiří 940109 Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:14.96        
5 Veselý Jakub 930214 SKP Union Cheb 2:16.12        
6 Liška Jan 930101 SK Spartak Praha 4 2:24.66        
  Truchlý Milan 930213 AC Česká Lípa DNF        
 
800 m/Žáci Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Chvosta Štěpán 930211 SK Sporting Příbram 2:15.48        
2 Hrubý Matěj 930520 Atletika Poruba o.s. 2:16.63        
3 Selimovič Mirza 930925 SK ZŠ Jablonné v Podještědí 2:17.57        
4 Čížek Jakub 930824 Sokol České Budějovice 2:17.95        
5 Schuster Marek 931001 TJ Sokol Opava 2:19.22        
6 Kubalák Dominik 940907 AK Hodonín 2:20.96        
7 Petr Zdeněk 930117 Sprint klub Čáslav 2:25.14        
8 Sadil Martin 940614 AK Šternberk 2:27.45        
 
800 m/Žáci Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Filipec Tomáš 930226 TJ Slezan Frýdek-Místek 2:03.22        
2 Hrubý Matěj 930520 Atletika Poruba o.s. 2:07.74        
3 Selimovič Mirza 930925 SK ZŠ Jablonné v Podještědí 2:09.24        
4 Chvosta Štěpán 930211 SK Sporting Příbram 2:10.60        
5 Pabišta Richard 940312 AC Mladá Boleslav o.s. 2:11.13        
6 Svítek Jiří 940109 Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:14.16        
7 Veselý Jakub 930214 SKP Union Cheb 2:14.58        
8 Kratochvíl Ondřej 931213 AK Bohumín, o.s. 2:17.31        
 
1500 m/Žákyně Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Tlustá Helena 935315 TJ Nové Město na Moravě 5:05.42        
2 Šťávová Natálie 936013 Atletika Jihlava 5:07.08        
3 Nováková Jana 935213 AC Česká Lípa 5:08.58        
4 Dvořáková Pavla 945208 TJ Sokol Kolín-atletika 5:09.54        
5 Mikolášová Eliška 935219 Atletika Poruba o.s. 5:14.89        
6 Šambergerová Anna 955123 TJ Klatovy 5:17.39        
7 Olejníčková Martina 935314 AC Moravská Slavia Brno 5:23.18        
8 Trkalová Aneta 936108 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5:26.32        
9 Růžičková Karolína 945201 TJ Neratovice 5:26.49        
10 Vytlačilová Tereza 955925 Atletika Polička 5:32.31        
11 Bínová Radka 935918 AC Česká Lípa 5:37.53        
12 Škodová Šárka 945319 AC Mladá Boleslav o.s. 5:45.68        
13 Gladková Jana 935115 AC Čáslav 5:50.51        
  Kirschnerová Nikola 935616 TJ Sokol Opava DNP        
  Hořčičková Vendula 935719 AK Šternberk DNP        
 
1500 m/Žáci Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Bláha Petr 930916 TJ Sokol Opava 4:19.62        
2 Sláma Tomáš 930209 SK Sporting Příbram 4:20.33        
3 Mašín Lukáš 930119 AC Pardubice 4:21.98        
4 Mlčoch Bedřich 940414 AC Mladá Boleslav o.s. 4:34.95        
5 Zimmermann Martin 930402 Sokol České Budějovice 4:44.72        
6 Kopecký Michal 940718 Hvězda SKP Pardubice 4:48.09        
7 Šesták Jakub 940106 TJ Olympia Bruntál 4:52.18        
8 Svěchota Ondřej 930219 SK Spartak Praha 4 4:53.13        
9 Korbel Jakub 940417 Atletika Poruba o.s. 4:53.46        
10 Havelka Vít 930428 SK Sporting Příbram 4:56.28        
11 Lhoták Marek 931024 A. C. TEPO Kladno 4:56.30        
12 Vedral Jan 940326 SK ZŠ Jablonné v Podještědí 4:57.34        
13 Petr Zdeněk 930117 Sprint klub Čáslav 5:10.58        
  Novotný Vojtěch 930620 ŠSK ZŠ Borotín DNP        
  Német Kryštof 930402 AK Šternberk DNP        
 
3000 m/Žáci Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Mlčoch Bedřich 940414 AC Mladá Boleslav o.s. 10:03.35        
2 Zimmermann Martin 930402 Sokol České Budějovice 10:07.40        
3 Šesták Jakub 940106 TJ Olympia Bruntál 10:12.52        
4 Hadač Filip 930326 TJ Sokol Opava 10:19.14        
5 Vondra David 940618 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 10:30.63        
6 Novotný Vojtěch 930620 ŠSK ZŠ Borotín 10:33.54        
7 Svěchota Ondřej 930219 SK Spartak Praha 4 10:34.20        
8 Rossmanith Vojtěch 930914 TJ Sokol Opava 10:37.18        
9 Čabala Vojtěch 930918 TJ Znojmo 10:38.07        
10 Valko Tomáš 931027 ŠAK Chrudim 10:39.49        
11 Lhoták Marek 931024 A. C. TEPO Kladno 10:49.73        
12 Vymetal Radek 931122 AK Most 10:54.33        
13 Levický Ondřej 931118 AK Most 11:00.89        
14 Kubelka Tomáš 930110 ABK-BRAVO Jablonné n/Orl. 11:11.22        
15 Strejc Marek 940611 AK Most 11:11.34        
 
60 m překážek/Žákyně Rozběh1 w 
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Řehounková Nikola 935729 ŠAK ZŠ Pardubice 09.12        
2 Koudelová Lucie 945706 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 09.26        
3 Czakojová Kristýna 936009 TJ Sokol Kolín-atletika 09.59        
4 Luticová Hana 935402 ŠAK ZŠ Pardubice 09.66        
5 Bártová Jessica 935528 PSK Olymp Praha 09.68        
 
60 m překážek/Žákyně Rozběh2 w 
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Soprová Pavlína 935216 TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.23        
2 Nejedlová Michaela 935228 ASK Slavia Praha 09.41        
3 Hlavatá Markéta 936213 AK SSK Vítkovice 09.61        
4 Krutáková Eliška 935130 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 09.72        
5 Kostková Fatima 935808 Atletika Poruba o.s. 09.97        
 
60 m překážek/Žákyně Rozběh3 w 
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Michalská Klára 935409 TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.36        
2 Kirschnerová Nikola 935616 TJ Sokol Opava 09.50        
3 Šebestíková Nikol 946124 Atletika Poruba o.s. 09.68        
4 Bártlová Dominika 945127 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.88        
  Tomková Jana 945119 SK Přerov DNP        
 
60 m překážek/Žákyně Rozběh4 w 
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Šetelíková Lucie 936207 TJ Vodní stavby Tábor 09.60        
2 Horňáčková Nikola 935302 TJ Slezan Frýdek-Místek 09.87        
3 Černá Nikola 936208 TJ Vodní stavby Tábor 09.99        
4 Šmídová Anna 935816 TJ Slezan Frýdek-Místek 10.20        
 
60 m překážek/Žákyně FináleA w 
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Soprová Pavlína 935216 TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.81        
2 Řehounková Nikola 935729 ŠAK ZŠ Pardubice 09.04        
3 Koudelová Lucie 945706 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 09.17        
4 Nejedlová Michaela 935228 ASK Slavia Praha 09.37        
5 Michalská Klára 935409 TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.40        
6 Šetelíková Lucie 936207 TJ Vodní stavby Tábor 09.64        
 
60 m překážek/Žákyně FináleB w 
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Kirschnerová Nikola 935616 TJ Sokol Opava 09.37        
2 Luticová Hana 935402 ŠAK ZŠ Pardubice 09.57        
3 Šebestíková Nikol 946124 Atletika Poruba o.s. 09.85        
  Czakojová Kristýna 936009 TJ Sokol Kolín-atletika DNF        
  Hlavatá Markéta 936213 AK SSK Vítkovice DNF        
  Bártová Jessica 935528 PSK Olymp Praha DNP        
 
60 m překážek/Žáci Rozběh1 w 
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Sedlák Václav 930206 AK Most 08.33        
2 Machač Mojmír 931102 Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.05        
3 Kempa Kryštof 940525 TJ VOKD Ostrava-Poruba 09.51        
4 Fiala Adam 930528 Atletika Poruba o.s. 09.78        
5 Mudroch Matěj 930722 AC Slovan Liberec, o.s. 10.02        
  Krištof Tomáš 930427 AC SYNER Turnov DNP        
 
60 m překážek/Žáci Rozběh2 w 
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Honka Ondřej 930513 TJ Sokol Opava 08.53        
2 Ján Jan 930220 TJ Spartak Vlašim 09.26        
3 Dočkal Radek 930117 ŠAK ZŠ Pardubice 09.32        
4 Navláčil Petr 930223 AK SSK Vítkovice 09.37        
5 Dragoun Robin 931006 AC Prostějov 10.12        
6 Kotek Jan 930519 AC Slovan Liberec, o.s. 10.64        
 
60 m překážek/Žáci Rozběh3 w 
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Selimovič Mirza 930925 SK ZŠ Jablonné v Podještědí 08.76        
2 Langer Miroslav 930803 Atletika Poruba o.s. 08.90        
3 Maskaluk Martin 931231 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.18        
4 Hájek Vojtěch 940504 TJ Slavoj Stará Boleslav 09.43        
5 Mikuška Filip 930107 AK Šternberk 09.54        
6 Macura Tomáš 930708 A. C. TEPO Kladno 09.99        
 
60 m překážek/Žáci Rozběh4 w 
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Chvála Matěj 930127 AC Slovan Liberec, o.s. 08.86        
2 Dejčmar Zdeněk 930802 Sokol České Budějovice 09.17        
3 Stuchlík Michal 930906 AK Bohumín, o.s. 09.50        
4 Konečný Jakub 930427 ASK Blansko 09.62        
5 Benedict David 940109 Athletic Club Ústí n/L. o.s. 10.05        
  Pěček Lukáš 930120 SK Přerov DNP        
 
60 m překážek/Žáci FináleA w 
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1= Sedlák Václav 930206 AK Most 08.29        
1= Honka Ondřej 930513 TJ Sokol Opava 08.29        
3 Selimovič Mirza 930925 SK ZŠ Jablonné v Podještědí 08.71        
4 Chvála Matěj 930127 AC Slovan Liberec, o.s. 08.82        
5 Langer Miroslav 930803 Atletika Poruba o.s. 09.12        
6 Machač Mojmír 931102 Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.27        
 
60 m překážek/Žáci FináleB w 
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Dejčmar Zdeněk 930802 Sokol České Budějovice 09.11        
2 Maskaluk Martin 931231 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.27        
3 Dočkal Radek 930117 ŠAK ZŠ Pardubice 09.33        
4 Hájek Vojtěch 940504 TJ Slavoj Stará Boleslav 09.35        
5 Navláčil Petr 930223 AK SSK Vítkovice 09.39        
  Ján Jan 930220 TJ Spartak Vlašim DNP        
 
3 x 300 m/Žákyně Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Bártová, Kučerová, Táborská   PSK Olymp Praha 2:10.16        
2 A Ulrichová, Routková, Rousková   SK Nové Město nad Metují 2:10.42        
3 Nejedlová, Šlaufová, Plisková   ASK Slavia Praha 2:17.79        
 
3 x 300 m/Žákyně Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Rappová, Michalská, Soprová   TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:09.51        
2 Sotonová, Czakojová, Sovadinová   TJ Sokol Kolín-atletika 2:10.83        
3 Nestrašilová, Nováková, Janoušová   A. C. TEPO Kladno 2:13.53        
 
3 x 300 m/Žákyně Běh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 A Černá, Chládková, Kmentová   TJ Vodní stavby Tábor 2:12.14        
2 Vaňková, Tůmová, Plíhalová   SK Spartak Praha 4 2:18.40        
3 Tůmová, Sobíšková, Hladová   Sokol České Budějovice 2:19.52        
 
3 x 300 m/Žákyně Běh4
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 A Slováková, Moškořová, Horňáčková   TJ Slezan Frýdek-Místek 2:13.06        
2 Gladková, Semerádová, Kratochvílová   AC Čáslav 2:21.45        
3 Kotková, Jurigová, Šebestíková   Atletika Poruba o.s. 2:21.91        
 
3 x 300 m/Žákyně Běh5
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Sklenářová, Prouzová, Hrudková   TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:13.63        
2 Vavřínová, Jelenová, Rejmanová   SKP Union Cheb 2:15.84        
3 Šestáková, Vrbová, Krutáková A.   ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 2:24.38        
 
3 x 300 m/Žákyně Běh6
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Kohoutková, Bártlová, Vomáčková   TJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:15.86        
2 B Klepáčová, Šmídová, Čaganová   TJ Slezan Frýdek-Místek 2:16.98        
3 B Šoukalová, Pincová, Turanská   TJ Vodní stavby Tábor 2:21.20        
4 B Broumová, Pinkavová, Žalská   SK Nové Město nad Metují 2:26.44        
 
3 x 300 m/Žáci Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Kotek, Mudroch, Chvála   AC Slovan Liberec, o.s. 2:00.18        
2 Honka, Schuster, Palyza   TJ Sokol Opava 2:02.30        
3 Hlásek, Maskaluk, Svoboda D.   SK ZŠ Jeseniova Praha 2:04.21        
 
3 x 300 m/Žáci Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Kučera, Kopečný, Macho   AK Olomouc 2:03.63        
  Selimovič, Zdobinský, Studecký   SK ZŠ Jablonné v Podještědí DQ        
  Hrubý, Langer, Kempa   Atletika Poruba o.s. DNP        
P-163.3 (běh mimo dráhu)
3 x 300 m/Žáci Běh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Sedlák, Kondr, Malecký   AK Most 1:57.55        
2 Doležal, Jírek, Dočkal   ŠAK ZŠ Pardubice 2:03.20        
3 Toncar, Veselý, Tirala   SKP Union Cheb 2:05.48        
 
3 x 300 m/Žáci Běh4
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Dragoun, Čech, Bílek   AC Prostějov 2:03.71        
2 Vondráček, Machač, Svítek   Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:04.39        
3 Ksandr, Havelka, Sláma   SK Sporting Příbram 2:05.02        
4 Mikuška, Sadil, Šogor   AK Šternberk 2:07.68        
 
skok vysoký/Žákyně Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Kolářová Magdalena 935521 AC Mladá Boleslav o.s. 1.65        
2 Meissnerová Žaneta 935628 AK Olomouc 1.62        
3 Konderlová Zuzana 935429 TJ TŽ Třinec 1.62        
4 Červenková Pavla 935411 TJ Slavoj Stará Boleslav 1.62        
5 Hamplová Markéta 945807 AK Olomouc 1.59        
6 Matyščáková Vanda 935414 TJ Sokol Opava 1.59        
7 Ježková Iva 935902 SK ZŠ Jablonné v Podještědí 1.59        
8 Silnicová Leona 935315 TJ Start Havířov 1.53        
9= Martínková Radka 935225 TJ Sokol Kolín-atletika 1.53        
9= Černá Nikola 936208 TJ Vodní stavby Tábor 1.53        
11 Štvánová Anna 935707 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1.50        
12= Vrbová Radmila 946110 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 1.50        
12= Plíhalová Kateřina 935227 SK Spartak Praha 4 1.50        
14 Sklenářová Lucie 935808 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 1.45        
15= Nezdařilová Sára 945621 JAC Brno 1.45        
15= Krutáková Eliška 935130 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 1.45        
  Urbischová Markéta 935130 TJ Sokol Opava NM        
  Korbelová Anastázie 935711 SK ZŠ Jeseniova Praha NM        
poř. 1.45 1.50 1.53 1.56 1.59 1.62 1.65 1.67
1 O XXO O XO XO XXO XO XXX
2 O O O O XO O XXX
3 O O O XO O XXO XXX
4 O O O XO XXO XXO XXX
5 O O O O XO XXX
6 O O XXO XO XXO XXX
7 O XO XXO XO XXO XXX
8 - XO O XXX
9= O XO XXO XXX
9= O XO XXO XXX
11 O O XXX
12= XO XXO XXX
12= XO XXO XXX
14 O XXX
15= XO XXX
15= XO XXX
17 XXX
18 XXX
skok vysoký/Žáci Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Sedlák Václav 930206 AK Most 1.89        
2 Veselý Tomáš 930119 AK SSK Vítkovice 1.86        
3 Fiala Adam 930528 Atletika Poruba o.s. 1.83        
4 Vnenk Ondřej 930402 TJ Start Havířov 1.74        
5 Studený Lubomír 931013 SK ZŠ Jablonné v Podještědí 1.74        
6 Polák David 930617 BYAC Brno 1.74        
7 Benedik Vojtěch 930620 TJ TŽ Třinec 1.71        
8 Čížek Jakub 930824 Sokol České Budějovice 1.71        
9 Kubíček Jakub 940214 USK Praha 1.71        
10 Přibáň Jaromír 930805 SK ZŠ Jablonné v Podještědí 1.68        
11 Mikuška Filip 930107 AK Šternberk 1.64        
12 Dragoun Robin 931006 AC Prostějov 1.64        
13 Dalecký Matyáš 940105 TJ Sokol Kolín-atletika 1.64        
14= Krchňák Boris 930208 TJ TŽ Třinec 1.60        
14= Hájek Vojtěch 940504 TJ Slavoj Stará Boleslav 1.60        
16 Šogor Lukáš 930125 AK Šternberk 1.60        
17 Bělica David 930406 TJ Sokol Opava DNP        
poř. 1.60 1.64 1.68 1.71 1.74 1.77 1.80 1.83 1.86 1.89 1.91
1 - - O - O O O XX- O XXO XXX
2 - O O O O XXO O O O XXX
3 - O O O XO O X- O X- XX
4 O O O XXO O XXX
5 O O O O XO XXX
6 O XO XO O XO XXX
7 O O XXO O XXX
8 O O XXO XXO XXX
9 XXO O XXO XXO XXX
10 O XO XXO XXX
11 O O XXX
12 XXO O XXX
13 XO XO XXX
14= O XXX
14= O XXX
16 XXO XXX
17
skok o tyči/Žákyně Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Kopřivová Stanislava 935618 SK ZŠ Jablonné v Podještědí 2.91        
2 Chlebíková Jana 935317 AC Čejkovice 2.81        
3 Cílková Anna 935605 SK Spartak Praha 4 2.71        
4 Slášková Jesika 935125 A. C. TEPO Kladno 2.61        
5 Šmídová Anna 935816 TJ Slezan Frýdek-Místek 2.61        
6= Moškořová Veronika 935521 TJ Slezan Frýdek-Místek 2.41        
6= Kmentová Katka 935904 TJ Vodní stavby Tábor 2.41        
8 Pavlusová Lucie 945429 ŠAK Chrudim 2.41        
9 Kůpová Nikola 935114 ŠAK Chrudim 2.20        
10 Flamíková Eva 935803 Hvězda SKP Pardubice 2.20        
poř. 2.20 2.41 2.51 2.61 2.66 2.71 2.76 2.81 2.86 2.91 2.96 3.01
1 - O - O - O - O - XO - XXX
2 - - - XO - XO - O - XXX
3 - O O O - O - XXX
4 - O O O - XXX
5 O XO XO O XXX
6= O O XXX
6= O O XXX
8 XO XXO XXX
9 O XXX
10 XXO XXX
skok o tyči/Žáci Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Honka Ondřej 930513 TJ Sokol Opava 3.50        
2 Chvála Matěj 930127 AC Slovan Liberec, o.s. 3.26        
3 Stuchlík Michal 930906 AK Bohumín, o.s. 3.16        
4 Kubíček Jakub 940214 USK Praha 3.16        
5 Hájek Vojtěch 940504 TJ Slavoj Stará Boleslav 2.79        
6 Kotek Jan 930519 AC Slovan Liberec, o.s. 2.79        
7 Palyza Martin 930630 TJ Sokol Opava 2.60        
  Dostál Martin 930209 ŠAK Chrudim DNP        
poř. 2.40 2.60 2.79 2.89 2.95 3.01 3.06 3.11 3.16 3.21 3.26 331 336 350 370
1 - - - - - - - O - - O - O O XXX
2 - - - - - O - - O - XO - XXX
3 - - - - - O O - O XXX
4 - O O - O XO XO XO XO XXX
5 - O O XXX
6 XO XO XXO XXX
7 O O XXX
skok daleký/Žákyně Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Rappová Anna-Marie 935225 TJ LIAZ Jablonec n/N. 5.54        
2 Janeková Nicol Alžběta 935629 AK Zlín 5.26        
3 Nestrašilová Pavla 945512 A. C. TEPO Kladno 5.16        
4 Šigutová Hana 935326 TJ TŽ Třinec 5.02        
5 Novotná Adéla 945327 SK Aktis Praha 5.01        
6 Chládková Denisa 955817 TJ Vodní stavby Tábor 4.98        
7 Horňáčková Nikola 935302 TJ Slezan Frýdek-Místek 4.96        
8 Nejedlová Michaela 935228 ASK Slavia Praha 4.94        
9 Soprová Pavlína 935216 TJ LIAZ Jablonec n/N. 4.93        
10 Michalská Klára 935409 TJ LIAZ Jablonec n/N. 4.92        
11 Švecová Anna 945411 TJ ČZ Strakonice 4.91        
12 Čadová Lenka 935913 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4.83        
13 Semrádová Andrea 935429 TJ Sokol Kolín-atletika 4.81        
14 Krutáková Eliška 935130 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 4.81        
15 Červenková Pavla 935411 TJ Slavoj Stará Boleslav 4.72        
  Skalická Zuzana 945311 AC Spartak Choceň DNP        
poř. 1. 2. 3.   4. 5. 6.
1 5.36\ 5.54\ X\ 5.54 5.27\ -\ 5.44\
2 X\ 5.06\ 4.76\ 5.06 X\ 5.26\ 5.12\
3 5.12\ 5.16\ 4.91\ 5.16 X\ 4.85\ X\
4 4.81\ 4.81\ 4.97\ 4.97 4.75\ 5.02\ X\
5 X\ 4.84\ 5.01\ 5.01 X\ 4.96\ 4.93\
6 X\ 4.96\ 4.98\ 4.98 4.90\ X\ 4.94\
7 X\ 4.63\ 4.96\ 4.96 X\ X\ X\
8 4.94\ 4.80\ 4.85\ 4.94 4.81\ 4.94\ 4.73\
9 4.93\ X\ X\ 4.93 \ \ \
10 4.92\ 3.46\ 4.82\ 4.92 \ \ \
11 4.75\ 4.86\ 4.91\ 4.91 \ \ \
12 4.83\ 4.78\ 4.69\ 4.83 \ \ \
13 4.64\ 4.73\ 4.81\ 4.81 \ \ \
14 X\ 4.81\ 4.72\ 4.81 \ \ \
15 4.56\ 4.70\ 4.72\ 4.72 \ \ \
skok daleký/Žáci Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Majer Marek 930413 BYAC Brno 6.45        
2 Sedlák Václav 930206 AK Most 6.27        
3 Macho Ondřej 931008 AK Olomouc 6.26        
4 Břustek Miroslav 930217 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 6.24        
5 Honka Ondřej 930513 TJ Sokol Opava 5.95        
6 Dejčmar Zdeněk 930802 Sokol České Budějovice 5.88        
7 Hain Christian 930402 Sokol České Budějovice 5.76        
8 Kubíček Jakub 940214 USK Praha 5.62        
9 Jakl Lukáš 930501 AC Vysoké Mýto 5.55        
10 Vavříček Matěj 930313 AK SSK Vítkovice 5.55        
11 Palyza Martin 930630 TJ Sokol Opava 5.45        
12 Jírek Jan 930411 ŠAK ZŠ Pardubice 5.37        
13 Stuchlík Michal 930906 AK Bohumín, o.s. 5.33        
14 Bělica David 930406 TJ Sokol Opava 5.27        
15 Šogor Lukáš 930125 AK Šternberk 5.27        
16 Klos Milan 930701 A. C. TEPO Kladno 5.23        
poř. 1. 2. 3.   4. 5. 6.
1 X\ 6.11\ 6.26\ 6.26 6.17\ 6.26\ 6.45\
2 6.05\ 6.05\ 6.01\ 6.05 6.12\ 5.87\ 6.27\
3 X\ 6.04\ 6.26\ 6.26 X\ 6.25\ 5.93\
4 5.83\ 6.10\ 6.13\ 6.13 5.99\ X\ 6.24\
5 5.95\ 5.77\ X\ 5.95 5.84\ X\ 5.66\
6 5.73\ 5.72\ X\ 5.73 5.09\ 5.49\ 5.88\
7 5.72\ 5.74\ 5.70\ 5.74 5.76\ X\ 5.57\
8 X\ 5.62\ X\ 5.62 -\ -\ -\
9 5.55\ 5.26\ 5.55\ 5.55 \ \ \
10 5.19\ 5.15\ 5.55\ 5.55 \ \ \
11 5.45\ 4.92\ 4.96\ 5.45 \ \ \
12 5.37\ 3.45\ 5.16\ 5.37 \ \ \
13 X\ 5.33\ 5.22\ 5.33 \ \ \
14 5.27\ 5.07\ -\ 5.27 \ \ \
15 5.27\ 4.92\ -\ 5.27 \ \ \
16 5.23\ 3.93\ 5.14\ 5.23 \ \ \