Mistrovství ČR mužů a žen v hale


Datum konání: 23-24.2.2008
Místo konání: Praha-Stromovka
Pořadatel: PSK Olymp Praha
Výsledky zpracoval: On line system s.r.o.
Ředitel závodu: Dr.Ladislav Kárský
Hlavní rozhodčí: Ing.Petr Utěkal
Poznámka:  

60 m/Ženy Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Mazáčová Iveta 866215 PSK Olymp Praha 07.64        
2 Bičíková Zuzana 815907 USK Praha 07.81        
3 Branišová Jana 896106 PSK Olymp Praha 07.82        
4 Houdková Kristýna 895418 AC Moravská Slavia Brno 07.84        
5 Chabrová Marta 915915 AC Slovan Liberec, o.s. 07.95        
6 Havlová Simona 925814 TJ Vodní stavby Tábor 08.02        
7 Chválková Adéla 896031 AK SSK Vítkovice 08.06        
 
60 m/Ženy Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Vostatková Pavlína 745929 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.68        
2 Dostálová Martina 865524 PSK Olymp Praha 07.74        
3 Hřivnová Pavla 865508 AC Moravská Slavia Brno 07.77        
4 Slaninová Jana 905716 AK SSK Vítkovice 07.85        
5 Benedová Jana 855323 SKP České Budějovice 07.90        
6 Jakešová Zoja 855523 TJ TŽ Třinec 08.02        
7 Yonová Lenka 885902 USK Praha 08.19        
  Drsová Martina 915312 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. DNP        
 
60 m/Ženy Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Čechová Kateřina 885321 AC Moravská Slavia Brno 07.55        
2 Bažatová Kristina 845105 USK Praha 07.66        
3 Táborská Monika 885331 PSK Olymp Praha 07.77        
4 Cachová Kateřina 905226 AK SSK Vítkovice 07.88        
5 Němcová Kateřina 835826 AK Olomouc 07.93        
6 Kozmíková Eva 885820 AK Zlín 07.94        
7 Fraňková Lucie 846112 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.97        
8 Dlugošová Monika 855808 SK Kotlářka Praha 08.11        
 
60 m/Ženy Semifinále1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Čechová Kateřina 885321 AC Moravská Slavia Brno 07.45        
2 Bažatová Kristina 845105 USK Praha 07.58        
3 Dostálová Martina 865524 PSK Olymp Praha 07.66        
4 Hřivnová Pavla 865508 AC Moravská Slavia Brno 07.75        
5 Cachová Kateřina 905226 AK SSK Vítkovice 07.85        
6 Branišová Jana 896106 PSK Olymp Praha 07.90        
7 Chabrová Marta 915915 AC Slovan Liberec, o.s. 07.95        
8 Benedová Jana 855323 SKP České Budějovice 07.99        
 
60 m/Ženy Semifinále2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Mazáčová Iveta 866215 PSK Olymp Praha 07.48        
2 Vostatková Pavlína 745929 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.51        
3 Táborská Monika 885331 PSK Olymp Praha 07.70        
4 Bičíková Zuzana 815907 USK Praha 07.72        
5 Slaninová Jana 905716 AK SSK Vítkovice 07.78        
6 Houdková Kristýna 895418 AC Moravská Slavia Brno 07.93        
  Kozmíková Eva 885820 AK Zlín DQ        
  Němcová Kateřina 835826 AK Olomouc DNP        
DQ dráha č. 8 Kozmíková - 162.7
60 m/Ženy Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Čechová Kateřina 885321 AC Moravská Slavia Brno 07.41        
2 Mazáčová Iveta 866215 PSK Olymp Praha 07.48        
3 Bažatová Kristina 845105 USK Praha 07.49        
4 Vostatková Pavlína 745929 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.50        
5 Dostálová Martina 865524 PSK Olymp Praha 07.59        
6 Táborská Monika 885331 PSK Olymp Praha 07.73        
7 Bičíková Zuzana 815907 USK Praha 07.76        
8 Hřivnová Pavla 865508 AC Moravská Slavia Brno 07.76        
 
60 m/Muži Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Veleba Jan 861206 Athletic Runners Club Brno 06.84        
2 Říčař Martin 910528 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 06.94        
3 Šulc Rostislav 810202 SK Spartak Praha 4 06.96        
4 Zich Václav 900904 ŠAK Chodov 06.99        
5 Smola Jiří 880213 AK SSK Vítkovice 07.07        
6 Luc Jaroslav 881117 TJ Dukla Praha 07.11        
7 Šíma Radek 900904 Sokol České Budějovice 07.14        
 
60 m/Muži Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Šmotek Jaroslav 860311 PSK Olymp Praha 06.81        
2 Benda Ondřej 850307 SK Spartak Praha 4 06.84        
3 Lehnert Michal 871104 AK Olomouc 06.90        
4 Vrba Jan 850304 TJ Dukla Praha 06.93        
5 Milo Lukáš 831019 AK SSK Vítkovice 06.99        
6 Birnbaum Jiří 790609 AK Chemopetrol Litvínov 07.03        
7 Mottl Jan 870505 USK Praha 07.07        
8 Vavřík Jan 880907 AK Zlín 07.27        
 
60 m/Muži Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Hnízdil Petr 810620 TJ Sokol Stodůlky Praha 06.89        
2 Žilka Libor 861022 PSK Olymp Praha 06.90        
3 Kozlovský Ondřej 820915 ASK Slavia Praha 06.93        
4 Gold Adam 890327 VSK Univerzita Brno 06.97        
5 Vrba Jan 820128 TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.05        
6 Kučera Robert 880519 SK Spartak Praha 4 07.21        
7 Lehocký Lukáš 881117 AK SSK Vítkovice 07.24        
  Šťastný Lukáš 910223 TJ Dukla Praha DNP        
 
60 m/Muži Semifinále1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Šmotek Jaroslav 860311 PSK Olymp Praha 06.79        
2 Kozlovský Ondřej 820915 ASK Slavia Praha 06.82        
3 Žilka Libor 861022 PSK Olymp Praha 06.84        
4 Benda Ondřej 850307 SK Spartak Praha 4 06.85        
5 Zich Václav 900904 ŠAK Chodov 06.92        
6 Šulc Rostislav 810202 SK Spartak Praha 4 06.93        
7 Milo Lukáš 831019 AK SSK Vítkovice 06.95        
8 Smola Jiří 880213 AK SSK Vítkovice 07.05        
 
60 m/Muži Semifinále2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Hnízdil Petr 810620 TJ Sokol Stodůlky Praha 06.89        
2 Lehnert Michal 871104 AK Olomouc 06.90        
3 Říčař Martin 910528 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 06.94        
4 Vrba Jan 850304 TJ Dukla Praha 06.95        
5 Gold Adam 890327 VSK Univerzita Brno 06.96        
6 Birnbaum Jiří 790609 AK Chemopetrol Litvínov 07.14        
7 Vrba Jan 820128 TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.19        
  Veleba Jan 861206 Athletic Runners Club Brno DNP        
 
60 m/Muži Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Šmotek Jaroslav 860311 PSK Olymp Praha 06.77        
2 Kozlovský Ondřej 820915 ASK Slavia Praha 06.81        
3 Benda Ondřej 850307 SK Spartak Praha 4 06.81        
4 Lehnert Michal 871104 AK Olomouc 06.86        
5 Žilka Libor 861022 PSK Olymp Praha 06.86        
6 Hnízdil Petr 810620 TJ Sokol Stodůlky Praha 06.87        
7 Říčař Martin 910528 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 06.92        
8 Vrba Jan 850304 TJ Dukla Praha 07.06        
 
200 m/Ženy Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Bažatová Kristina 845105 USK Praha 24.69        
2 Hřivnová Pavla 865508 AC Moravská Slavia Brno 25.10        
3 Ogrodníková Nikol 905818 AK SSK Vítkovice 26.47        
  Houdková Kristýna 895418 AC Moravská Slavia Brno DNP        
 
200 m/Ženy Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Čechová Kateřina 885321 AC Moravská Slavia Brno 24.15        
2 Táborská Monika 885331 PSK Olymp Praha 24.68        
3 Vondřejcová Marcela 905104 Hvězda SKP Pardubice 26.22        
4 Králová Eva 885305 Sokol České Budějovice 26.42        
 
200 m/Ženy Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Branišová Jana 896106 PSK Olymp Praha 25.52        
2 Dlugošová Monika 855808 SK Kotlářka Praha 25.99        
3 Chabrová Marta 915915 AC Slovan Liberec, o.s. 26.59        
  Sajdoková Jana 875731 PSK Olymp Praha DNF        
 
200 m/Ženy Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Čechová Kateřina 885321 AC Moravská Slavia Brno 24.04        
2 Bažatová Kristina 845105 USK Praha 24.58        
3 Táborská Monika 885331 PSK Olymp Praha 24.99        
4 Hřivnová Pavla 865508 AC Moravská Slavia Brno 25.36        
5 Branišová Jana 896106 PSK Olymp Praha 25.69        
 
200 m/Muži Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Vojtík Jiří 810702 PSK Olymp Praha 21.60        
2 Říčař Martin 910528 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.18        
3 Mazanec Jan 821021 A. C. TEPO Kladno 22.22        
4 Kozlovský Ondřej 820915 ASK Slavia Praha 22.23        
5 Slezák Tomáš 891213 AK Hodonín 23.18        
 
200 m/Muži Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Szetei Petr 840916 AK ŠKODA Plzeň 21.45        
2 Hrubý Marek 860308 PSK Olymp Praha 22.04        
3 Habásko Petr 760822 ASK Slavia Praha 22.12        
4 Uher Jakub 830804 TJ Lokomotiva Břeclav 22.61        
5 Luc Jaroslav 881117 TJ Dukla Praha 23.35        
 
200 m/Muži Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Schiller Jan 850117 ASK Slavia Praha 22.11        
2 Benda Ondřej 850307 SK Spartak Praha 4 22.46        
3 Čermák Michal 870625 AC Domažlice 22.76        
  Nix Tomáš 820901 TJ Sokol Hradec Králové DNP        
 
200 m/Muži Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Vojtík Jiří 810702 PSK Olymp Praha 21.05        
2 Szetei Petr 840916 AK ŠKODA Plzeň 21.28        
3 Schiller Jan 850117 ASK Slavia Praha 21.58        
4 Hrubý Marek 860308 PSK Olymp Praha 22.17        
5 Habásko Petr 760822 ASK Slavia Praha 23.37        
 
400 m/Ženy Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Hejnová Zuzana 866219 USK Praha 53.17        
2 Volfová Kristina 885516 ASK Slavia Praha 55.28        
3 Jelínková Veronika 806012 Hvězda SKP Pardubice 56.17        
4 Králová Eva 885305 Sokol České Budějovice 59.96        
5 Slaměná Ivana 845822 AC Česká Lípa 60.65        
 
400 m/Ženy Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Bergrová Zuzana 846124 USK Praha 54.43        
2 Eidrnová Drahomíra 835928 Hvězda SKP Pardubice 54.64        
3 Švábíková Lenka 845320 USK Praha 58.19        
4 Straková Tereza 885718 PSK Olymp Praha 59.25        
5 Sýkorová Andrea 885129 ASK Slavia Praha 62.52        
 
400 m/Ženy Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Bartoničková Jitka 856222 USK Praha 55.04        
2 Masná Lenka 855422 ACP Olymp Brno 55.25        
3 Ulrichová Kateřina 875213 Hvězda SKP Pardubice 58.47        
4 Loužecká Veronika 846029 PSK Olymp Praha 58.59        
 
400 m/Ženy Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Hejnová Zuzana 866219 USK Praha 52.82        
2 Bergrová Zuzana 846124 USK Praha 53.93        
3 Bartoničková Jitka 856222 USK Praha 54.69        
4 Eidrnová Drahomíra 835928 Hvězda SKP Pardubice 55.31        
5 Volfová Kristina 885516 ASK Slavia Praha 55.42        
6 Masná Lenka 855422 ACP Olymp Brno 55.65        
 
400 m/Muži Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Götz Rudolf 830410 ASK Slavia Praha 47.20        
2 Vaněk Petr 890110 TJ Sokol Opava 47.84        
3 Hrubý Marek 860308 PSK Olymp Praha 47.98        
4 Habásko Petr 760822 ASK Slavia Praha 49.05        
  Němeček Daniel 910811 ASK Slavia Praha DNP        
 
400 m/Muži Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Prorok Josef 871116 ASK Slavia Praha 47.64        
2 Klvaňa Filip 770724 AK Kroměříž 47.66        
3 Šimánek Jindřich 790527 ASK Slavia Praha 49.15        
4 Bošek Tomáš 850424 ASK Slavia Praha 49.28        
5 Jelínek Petr 850825 SK Spartak Praha 4 51.16        
  Hrstka Martin 890401 Hvězda SKP Pardubice DNP        
 
400 m/Muži Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Jiráň Pavel 850811 A. C. TEPO Kladno 48.34        
2 Svoboda Richard 821120 TJ Dukla Praha 48.46        
3 Nix Tomáš 820901 TJ Sokol Hradec Králové 49.05        
4 Uhlík Michal 800309 ASK Slavia Praha 49.55        
5 Sokol Lukáš 871124 AC Domažlice 50.59        
6 Hudec Marek 860818 AK Kroměříž 50.95        
 
400 m/Muži Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Götz Rudolf 830410 ASK Slavia Praha 47.00        
2 Prorok Josef 871116 ASK Slavia Praha 47.37        
3 Klvaňa Filip 770724 AK Kroměříž 47.95        
4 Jiráň Pavel 850811 A. C. TEPO Kladno 48.60        
5 Vaněk Petr 890110 TJ Sokol Opava 48.89        
  Hrubý Marek 860308 PSK Olymp Praha DNF        
 
800 m/Ženy Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Šatrová Dana 866212 USK Praha 2:13.91        
2 Melichová Jana 795409 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:14.85        
3 Klesnilová Martina 905330 A. C. TEPO Kladno 2:16.08        
4 Dupalová Petra 876123 A. C. Sparta Praha 2:17.34        
5 Kavínová Hana 855409 TJ Slavoj Stará Boleslav 2:19.72        
6 Führerová Eva 925724 Sokol České Budějovice 2:20.80        
  Masná Lenka 855422 ACP Olymp Brno DNP        
 
800 m/Ženy Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Čapková Tereza 875724 USK Praha 2:11.02        
2 Šedivá Tereza 855516 PSK Olymp Praha 2:11.04        
3 Blažková Kateřina 815625 AK Zlín 2:11.13        
4 Škabrahová Sylva 915906 AK Hodonín 2:13.76        
5 Krejčí Markéta 895313 Batt klub N.Město na Mor. 2:15.41        
6 Hofmannová Adéla 915316 A. C. TEPO Kladno 2:16.33        
 
800 m/Ženy Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Čapková Tereza 875724 USK Praha 2:07.62        
2 Šedivá Tereza 855516 PSK Olymp Praha 2:07.77        
3 Šatrová Dana 866212 USK Praha 2:09.42        
4 Melichová Jana 795409 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:09.91        
5 Blažková Kateřina 815625 AK Zlín 2:13.18        
6 Škabrahová Sylva 915906 AK Hodonín 2:15.19        
 
800 m/Muži Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Holuša Jakub 880220 TJ Sokol Opava 1:54.93        
2 Čapek Martin 890711 ASK Slavia Praha 1:55.44        
3 Nerud David 850719 AK Kroměříž 1:55.99        
4 Rybišár Pavel 900104 Hvězda SKP Pardubice 1:57.31        
5 Tassler Lukáš 820104 TJ LIAZ Jablonec n/N. 1:57.59        
 
800 m/Muži Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Růža Jaroslav 830926 AK Kroměříž 1:55.14        
2 Lepíček Miroslav 860510 TJ Slezan Frýdek-Místek 1:55.21        
3 Netolický Tomáš 840815 Hvězda SKP Pardubice 1:55.46        
4 Procházka Michal 820922 USK Praha 1:57.15        
5 Dymák Pavel 871012 Hvězda SKP Pardubice 1:58.81        
  Hurta Adam 890616 AC Prostějov DNP        
 
800 m/Muži Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Kaplan Miroslav 860905 ASK Slavia Praha 1:54.90        
2 Hrstka Martin 890401 Hvězda SKP Pardubice 1:55.31        
3 Rus Jan 850923 TJ VTŽ Chomutov 1:55.67        
4 Tůma Jiří 880728 TJ Sokol Kolín-atletika 1:56.19        
5 Beran Tomáš 851024 A. C. Sparta Praha 1:57.48        
  Ondroušek Petr 870705 VSK Univerzita Brno DNP        
 
800 m/Muži Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Holuša Jakub 880220 TJ Sokol Opava 1:49.23        
2 Růža Jaroslav 830926 AK Kroměříž 1:50.28        
3 Kaplan Miroslav 860905 ASK Slavia Praha 1:51.35        
4 Čapek Martin 890711 ASK Slavia Praha 1:53.28        
5 Lepíček Miroslav 860510 TJ Slezan Frýdek-Místek 1:53.65        
6 Rus Jan 850923 TJ VTŽ Chomutov 1:54.96        
7 Netolický Tomáš 840815 Hvězda SKP Pardubice 1:55.36        
8 Hrstka Martin 890401 Hvězda SKP Pardubice 1:55.63        
 
1500 m/Ženy Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Lustigová Marcela 826111 USK Praha 4:28.17        
2 Sekanová Lucie 895805 Sokol České Budějovice 4:28.93        
3 Ivanová Petra 836020 AK Olomouc 4:34.56        
4 Holušová Karolína 905504 TJ Sokol Opava 4:38.77        
5 Pecková Květa 855916 AK Bílina 4:45.07        
6 Sekyrová Ivana 716013 AK Sokolov 4:54.51        
7 Lepičová Petra 825201 TJ Slavoj Pacov 4:59.87        
8 Führerová Eva 925724 Sokol České Budějovice 5:04.49        
  Sárová Lucie 885721 TJ Nové Město na Moravě DNP        
 
1500 m/Muži Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Bednář Tomáš 850522 AK SSK Vítkovice 3:42.34        
2 Šneberger Michal 780623 TJ Dukla Praha 3:43.48        
3 Rudolecký Roman 881209 JAC Brno 3:58.08        
4 Zemjánek Jiří 881030 AC Mladá Boleslav o.s. 3:58.36        
5 Jalový Filip 900504 Athletic Runners Club Brno 4:03.41        
  Holuša Jakub 880220 TJ Sokol Opava DNF        
  Valášek Jan 881021 SK Spartak Praha 4 DNP        
 
1500 m/Muži Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Tipka Martin 850620 TJ KOH-I-NOOR Č.Budějovice 4:10.94        
2 Pernica Jan 810506 ASK Slavia Praha 4:17.16        
3 Ondroušek Petr 870705 VSK Univerzita Brno 4:20.01        
  Janoušek Václav 850823 SK Spartak Praha 4 DNF        
  Málek Michal 840922 AC Čáslav DNP        
  Rybišár Pavel 900104 Hvězda SKP Pardubice DNP        
  Dymák Pavel 871012 Hvězda SKP Pardubice DNP        
 
1500 m/Muži Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Šneberger Michal 780623 TJ Dukla Praha 3:48.15        
2 Bednář Tomáš 850522 AK SSK Vítkovice 3:49.20        
3 Pernica Jan 810506 ASK Slavia Praha 3:54.91        
4 Zemjánek Jiří 881030 AC Mladá Boleslav o.s. 3:55.49        
5 Ondroušek Petr 870705 VSK Univerzita Brno 3:55.53        
6 Rudolecký Roman 881209 JAC Brno 3:57.48        
7 Jalový Filip 900504 Athletic Runners Club Brno 3:59.44        
8 Tipka Martin 850620 TJ KOH-I-NOOR Č.Budějovice 4:00.99        
 
3000 m/Ženy Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Kamínková Petra 735119 AK Olomouc 09:31.68        
2 Sekanová Lucie 895805 Sokol České Budějovice 09:35.48        
3 Sárová Lucie 885721 TJ Nové Město na Moravě 09:40.56        
4 Preibischová Monika 855804 AC Mariánské Lázně, o.s. 09:48.25        
5 Pecháčková Kateřina 855513 PSK Olymp Praha 09:51.90        
6 Křížová Lucie 875518 Hvězda SKP Pardubice 09:58.98        
7 Vlčovská Marta 765223 AC Pardubice 10:15.39        
8 Sekyrová Ivana 716013 AK Sokolov 10:35.85        
9 Fousková Petra 816104 AC Čáslav 10:37.84        
  Fesslová Kateřina 925521 AC Moravská Slavia Brno DNP        
  Chovancová Jaroslava 865417 TJ Lokomotiva Břeclav DNP        
 
3000 m/Muži Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Mikulenka Petr 821108 TJ Slezan Frýdek-Místek 08:06.97        
2 Zouhar František 820824 AC Praha 1890 08:20.98        
3 Krunka Kamil 861125 SK Nové Město nad Metují 08:22.16        
4 Málek Michal 840922 AC Čáslav 08:26.45        
5 Janoušek Václav 850823 SK Spartak Praha 4 08:29.26        
6 Kourek Lukáš 880304 TJ Nové Město na Moravě 08:31.37        
7 Kouba Adam 870123 AK Most 08:33.42        
8 Škvor Václav 750605 TJ Sokol Kolín-atletika 08:42.71        
9 Hurtík Roman 830909 AK Kroměříž 08:43.63        
10 Hejduk Zdeněk 890115 TJ Sokol Kolín-atletika 08:44.68        
11 Paulík Roman 880205 TJ Lokomotiva Břeclav 08:47.31        
12 Krygar Josef 890815 Sokol České Budějovice 08:53.65        
13 Valášek Jan 881021 SK Spartak Praha 4 08:57.38        
14 Kalina Vojtěch 900818 Hvězda SKP Pardubice 09:07.09        
  Řemínek Matěj 860726 AC Spartak Choceň DNP        
117 Udělena žlutá karta za rozcvičování v průběhu závodu podle pravidla 145
60 m překážek/Ženy Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Martincová Lucie 825104 USK Praha 08.15        
2 Němcová Kateřina 835826 AK Olomouc 08.58        
3 Pecnová Aneta 885725 USK Praha 08.63        
4 Kozmíková Eva 885820 AK Zlín 09.00        
5 Fairaislová Petra 845206 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.57        
  Ogrodníková Nikol 905818 AK SSK Vítkovice DQ        
  Matysková Ludmila 895312 PSK Olymp Praha DNP        
DQ dráha č.7 Ogrodníková Nikol - 162.7
60 m překážek/Ženy Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Seidlová Petra 815826 USK Praha 08.32        
2 Korešová Jana 815408 USK Praha 08.36        
3 Lepičová Lenka 865829 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.70        
4 Špotáková Barbora 815630 TJ Dukla Praha 08.82        
5 Rajmová Kateřina 896101 ACP Olymp Brno 08.90        
6 Blovská Petra 855321 ASK Slavia Praha 08.93        
 
60 m překážek/Ženy Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Martincová Lucie 825104 USK Praha 08.14        
2 Seidlová Petra 815826 USK Praha 08.25        
3 Korešová Jana 815408 USK Praha 08.33        
4 Němcová Kateřina 835826 AK Olomouc 08.62        
5 Pecnová Aneta 885725 USK Praha 08.71        
6 Lepičová Lenka 865829 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.72        
7 Špotáková Barbora 815630 TJ Dukla Praha 08.72        
8 Rajmová Kateřina 896101 ACP Olymp Brno 09.27        
 
60 m překážek/Muži Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Svoboda Petr 841010 PSK Olymp Praha 07.70        
2 Krejčí Michal 810123 USK Praha 08.09        
3 Pokorný Martin 880922 VSK Univerzita Brno 08.11        
4 Kouřil Jan 860622 TJ Jiskra Otrokovice 08.29        
5 Pospíšil Ondřej 820927 AC Kovošrot Praha 08.30        
6 Uher Jakub 830804 TJ Lokomotiva Břeclav 08.44        
7 Vácha Antonín 870413 TJ Dukla Praha 08.48        
 
60 m překážek/Muži Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Čech Jan 810617 AK Kroměříž 07.81        
2 Sajdok Stanislav 830722 TJ Dukla Praha 07.92        
3 Sedlák Pavel 830104 A. C. TEPO Kladno 08.24        
4 Kvaček Lukáš 851012 AC Pardubice 08.55        
5 Sazima David 871208 AK Most 08.68        
  Jinek Pavel 820609 Athletic Club Ústí n/L. o.s. DNF        
  Hrůza Libor 831020 AC Moravská Slavia Brno DNF        
 
60 m překážek/Muži Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Sajdok Stanislav 830722 TJ Dukla Praha 07.65        
2 Svoboda Petr 841010 PSK Olymp Praha 07.69        
3 Čech Jan 810617 AK Kroměříž 07.83        
4 Pokorný Martin 880922 VSK Univerzita Brno 07.98        
5 Krejčí Michal 810123 USK Praha 08.12        
6 Sedlák Pavel 830104 A. C. TEPO Kladno 08.14        
7 Kouřil Jan 860622 TJ Jiskra Otrokovice 08.33        
8 Pospíšil Ondřej 820927 AC Kovošrot Praha 10.23        
 
4 x 400 m/Ženy Finále1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Šatrová, Lustigová, Švabíková, Čapková   USK Praha 3:47.81        
2 Ulrichová, Jelínková, Vondřejcová, Eidrnová   Hvězda SKP Pardubice 3:50.37        
3 Loužecká, Štěpánková, Straková, Šedivá   PSK Olymp Praha 3:50.85        
4 Plzenská, Šrobová, Hofmanová, Klesnilová   A. C. TEPO Kladno 3:58.59        
 
4 x 400 m/Muži Finále1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 A Uhlík, Habásko, Prorok, Götz   ASK Slavia Praha 3:13.82        
2 Vinkler, Netolický, Brýdl, Hrstka   Hvězda SKP Pardubice 3:16.55        
3 C Pelc, Krupka, Čapek, Němeček   ASK Slavia Praha 3:17.28        
4 B Bošek, Šarapatka, Jareš, Kaplan   ASK Slavia Praha 3:17.37        
5 Klvaňa, Růža, Hudec, Nerud   AK Kroměříž 3:20.76        
 
skok vysoký/Ženy
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Straková Iva 805804 PSK Olymp Praha 1.94        
2 Dubnova Romana 786104 AK SSK Vítkovice 1.91        
3 Marešová Oldřiška 866014 PSK Olymp Praha 1.74        
4= Nevrklová Markéta 856203 AC Moravská Slavia Brno 1.74        
4= Severová Nela 875708 AK Olomouc 1.74        
6 Brožová Markéta 865303 USK Praha 1.74        
7 Konvalinková Kateřina 865514 AK SSK Vítkovice 1.74        
8 Rozsypalová Zuzana 886014 AK SSK Vítkovice 1.69        
9 Vavrečková Veronika 905911 TJ Klatovy 1.69        
10= Čáchová Barbora 895206 ACP Olymp Brno 1.69        
10= Nová Magdalena 926027 TJ Lovochemie Lovosice 1.69        
12 Klučinová Eliška 885414 A. C. TEPO Kladno 1.64        
poř. 1.64 1.69 1.74 1.79 1.83 1.87 1.91 1.94 1.97 1.99 2.01
1 - - - O O XO O O XXX
2 - - - O O O O XXX
3 O O O XXX
4= O O XO XXX
4= O O XO XXX
6 O O XXO XXX
7 XO XO XXO XXX
8 O O XXX
9 XXO O XXX
10= O XXO XXX
10= O XXO XXX
12 XXO XXX
skok vysoký/Muži
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Bába Jaroslav 840902 AK SSK Vítkovice 2.30        
2 Janků Tomáš 741227 TJ Dukla Praha 2.24        
3 Sajdok Stanislav 830722 TJ Dukla Praha 2.24        
4 Ton Svatoslav 781020 TJ Dukla Praha 2.21        
5 Martínez Gerardo 790309 MEX 2.21        
6 Nuijens Martin 831119 NED 2.21        
7 Šaman Michal 820306 PSK Olymp Praha 2.13        
8 Kovalský David 870527 AK ŠKODA Plzeň 2.08        
9 Genža Jakub 810220 PSK Olymp Praha 2.08        
10= Hon Dalibor 780802 AK Olomouc 2.08        
10= Šutera David 890410 Atletika Jihlava 2.08        
12= Vondra Jan 880222 TJ Sokol Kolín-atletika 2.03        
12= Sommerschuh Jan 900521 TJ Lovochemie Lovosice 2.03        
14 Skrčený Josef 861101 TJ Dukla Praha 2.03        
15 Kotlík Kamil 770904 TJ Jiskra Humpolec 2.03        
16 Sazima David 871208 AK Most 1.98        
  Gebauer Martin 880816 TJ Sokol Opava NM        
poř. 1.98 2.03 2.08 2.13 2.17 2.21 2.24 2.27 2.30 2.32 2.34 2.36
1 - - - O O O O O XO
2 - - - O O O XO - XXX
3 - O O O XO O XO XXX
4 - - - O O O XXX
5 - - XO O O XO XXX
6 - - O XO XO XXO XXX
7 O O O O XXX
8 O XO O XXX
9 O XXO O XXX
10= - O XXO XXX
10= O O XXO XXX
12= O O XXX
12= O O XXX
14 O XXO XXX
15 XXO XXO XXX
16 XXO XXX
skok o tyči/Ženy
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Rybová Pavla 785520 TJ Dukla Praha 4.30        
2 Maláčová Romana 875515 USK Praha 4.12        
3 Ptáčníková Jiřina 865520 TJ Dukla Praha 4.02        
4 Vaníčková Eliška 865728 USK Praha 3.92        
5 Šípová Eliška 885811 USK Praha 3.77        
6 Chlebíková Monika 885108 AC Čejkovice 3.77        
7 Kozelková Petra 915315 TJ Sokol Opava 3.77        
8 Cílková Kristýna 885527 SK Spartak Praha 4 3.62        
9 Nosková Michaela 905111 AC Pardubice 3.62        
10 Pikartová Nikola 895418 AK Olomouc 3.62        
11 Brandová Iva 835928 AK ŠKODA Plzeň 3.42        
12= Brožová Jana 886110 AK ŠKODA Plzeň 3.42        
12= Musilová Kateřina 885115 TJ Sokol Opava 3.42        
14 Tihonová Lucie 866111 TJ Slavoj Stará Boleslav 3.22        
15 Hronková Ilona 865504 USK Praha 3.22        
poř. 3.22 3.42 3.62 3.77 3.92 4.02 4.12 4.22 4.30 4.50
1 - - - - - - XO - O XXX
2 - - - O O XO XO XXX
3 - - - O O O XXX
4 - O O XO XXO XXX
5 XO O XO XO XXX
6 - O O XXO XXX
7 XO XO O XXO XXX
8 O O O XXX
9 O O XO XXX
10 O XO XO XXX
11 XO O XXX
12= O XO XXX
12= O XO XXX
14 O XXX
15 XXO XXX
skok o tyči/Muži
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Balner Michal 820912 TJ Dukla Praha 5.37        
2 Kudlička Jan 880429 TJ Sokol Opava 5.27        
3 Bechyně Lukáš 831004 ASK Slavia Praha 5.17        
4 Janáček Štěpán 770612 TJ Dukla Praha 5.17        
5 Lubenský Filip 881108 USK Praha 4.87        
6 Staněk František 870411 USK Praha 4.87        
7 Špaček Petr 750723 USK Praha 4.87        
8= Böhm Jakub 840820 TJ Sokol Opava 4.67        
8= Šimeček Jakub 910904 TJ Sokol Opava 4.67        
10= Sazima David 871208 AK Most 4.67        
10= Šebrle Roman 741126 TJ Dukla Praha 4.67        
10= Karas Josef 780820 PSK Olymp Praha 4.67        
13 Pašiak Adam 900718 AK Zlín 4.47        
  Nešvera Tomáš 880802 A. C. TEPO Kladno NM        
  Ptáček Adam 801008 ASK Slavia Praha DNP        
poř. 4.47 4.67 4.87 5.02 5.17 5.27 5.37 5.60 5.61 5.60 5.65 5.70
1 - - - - XXO X-- O X-- XX
2 - - - O - XO XXX
3 - - O O O XXX
4 - - - O XO XXX
5 - O O XXX
6 - XO XO XXX
7 - - XXO X-- XX-
8= - O XXX
8= O O XXX
10= O XO XXX
10= O XO XXX
10= O XO XXX
13 O XXX
14 XXX
skok daleký/Ženy
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Korešová Jana 815408 USK Praha 6.31        
2 Líbalová Kateřina 835915 A. C. TEPO Kladno 6.12        
3 Šestáková Martina 786012 TJ Lokomotiva Břeclav 6.02        
4 Klučinová Eliška 885414 A. C. TEPO Kladno 6.02        
5 Bičíková Zuzana 815907 USK Praha 5.94        
6 Vedralová Iva 865423 ASK Slavia Praha 5.87        
7 Štěpánková Petra 865912 PSK Olymp Praha 5.80        
8 Májková Lucie 885709 ACP Olymp Brno 5.73        
9 Ondraschková Lucie 896012 TJ Sokol Opava 5.69        
10 Konvalinková Kateřina 865514 AK SSK Vítkovice 5.66        
11 Jakešová Zoja 855523 TJ TŽ Třinec 5.43        
12 Hrdličková Petra 885622 TJ Sokol Kolín-atletika 4.93        
  Ščerbová Denisa 865821 AK SSK Vítkovice DNP        
poř. 1. 2. 3.   4. 5. 6.
1 4.81\ X\ 6.13\ 6.13 X\ 6.31\ X\
2 6.01\ 5.95\ X\ 6.01 6.12\ X\ 4.79\
3 X\ X\ 5.85\ 5.85 6.00\ 5.90\ 6.02\
4 5.68\ 5.89\ X\ 5.89 X\ 6.02\ 5.98\
5 X\ 5.94\ X\ 5.94 5.85\ 5.87\ X\
6 5.86\ 5.87\ X\ 5.87 5.71\ X\ X\
7 5.62\ X\ 5.80\ 5.80 X\ X\ X\
8 5.44\ X\ 5.73\ 5.73 5.61\ 5.69\ 5.65\
9 X\ 5.69\ X\ 5.69 \ \ \
10 5.66\ 5.64\ X\ 5.66 \ \ \
11 5.43\ 5.22\ X\ 5.43 \ \ \
12 4.93\ 4.54\ 4.76\ 4.93 \ \ \
skok daleký/Muži
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Novotný Roman 860105 AK Kroměříž 7.69        
2 Wagner Štěpán 811005 TJ Dukla Praha 7.64        
3 Pírek Milan 870717 AK Kroměříž 7.38        
4 Pour Tomáš 830125 Sokol České Budějovice 7.23        
5 Vácha Antonín 870413 TJ Dukla Praha 7.13        
6 Nešvera Tomáš 880802 A. C. TEPO Kladno 6.99        
7 Hromčík Adam 890306 AC Moravská Slavia Brno 6.97        
8 Hnízdil Zbyněk 810620 TJ Dukla Praha 6.88        
9 Bartoš Michal 860221 VSK Univerzita Brno 6.66        
10 Habich Jiří 900628 AK SSK Vítkovice 6.45        
  Hudeczek Libor 890417 TJ Sokol Opava DNP        
  Vrba Jan 850304 TJ Dukla Praha DNP        
poř. 1. 2. 3.   4. 5. 6.
1 7.64\ 7.65\ 7.65\ 7.65 X\ 7.69\ 7.66\
2 7.41\ 7.64\ X\ 7.64 6.99\ 7.61\ 7.62\
3 7.33\ 7.38\ 7.09\ 7.38 7.07\ 7.33\ 7.30\
4 X\ 7.23\ -\ 7.23 -\ -\ -\
5 6.85\ 7.13\ X\ 7.13 7.01\ X\ X\
6 6.81\ 6.72\ X\ 6.81 X\ X\ 6.99\
7 6.75\ 6.80\ 6.97\ 6.97 6.87\ X\ 6.81\
8 6.63\ 6.60\ 6.82\ 6.82 6.73\ 6.84\ 6.88\
9 6.49\ 6.66\ 6.65\ 6.66 \ \ \
10 6.23\ 6.25\ 6.45\ 6.45 \ \ \
  \ \ \ 0 \ \ \
  \ \ \ 0 \ \ \
trojskok/Ženy
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Šestáková Martina 786012 TJ Lokomotiva Břeclav 13.66        
2 Vedralová Iva 865423 ASK Slavia Praha 12.96        
3 Vaculová Gabriela 855617 PSK Olymp Praha 12.72        
4 Májková Lucie 885709 ACP Olymp Brno 12.67        
5 Kohútová Lucie 835813 USK Praha 12.45        
6 Petrásková Lucie 865307 TJ Lokomotiva Břeclav 12.21        
7 Málková Zuzana 885723 AK SSK Vítkovice 11.80        
8 Ajšmanová Kamila 875413 AC Česká Lípa 11.75        
9 Polívková Jana 855219 SK Spartak Praha 4 11.68        
10 Huclová Kateřina 905722 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11.62        
11 Ondraschková Lucie 896012 TJ Sokol Opava 11.52        
12 Kubíková Lucie 865925 AK SSK Vítkovice 11.14        
  Hrdličková Petra 885622 TJ Sokol Kolín-atletika NM        
poř. 1. 2. 3.   4. 5. 6.
1 13.49\ 13.38\ 13.09\ 13.49 13.04\ 13.32\ 13.66\
2 12.96\ 12.33\ X\ 12.96 X\ X\ 12.89\
3 12.72\ X\ 12.27\ 12.72 12.51\ 12.65\ X\
4 12.08\ 12.43\ 12.38\ 12.43 12.44\ 12.45\ 12.67\
5 12.32\ 11.65\ 12.09\ 12.32 12.45\ 12.29\ 12.24\
6 X\ 12.03\ 12.04\ 12.04 11.91\ 12.18\ 12.21\
7 11.80\ 11.52\ X\ 11.80 11.53\ 11.37\ 11.59\
8 11.75\ 11.63\ 11.67\ 11.75 X\ X\ X\
9 X\ X\ 11.68\ 11.68 \ \ \
10 X\ 11.62\ 11.46\ 11.62 \ \ \
11 11.14\ X\ 11.52\ 11.52 \ \ \
12 11.14\ X\ X\ 11.14 \ \ \
  X\ X\ \ 0 \ \ \
trojskok/Muži
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Novotný Roman 860105 AK Kroměříž 15.24        
2 Vachata Martin 850122 TJ Dukla Praha 14.86        
3 Cais Ondřej 810419 A. C. Sparta Praha 14.82        
4 Hanuš Ondřej 880306 PSK Olymp Praha 14.76        
5 Kučera Vojtěch 850701 Hvězda SKP Pardubice 14.71        
6 Rapsa Jan 830618 ASK Slavia Praha 14.70        
7 Sýkora Martin 701223 AK Bílina 14.67        
8 Hromčík Adam 890306 AC Moravská Slavia Brno 14.09        
9 Čech Zbyněk 830708 SK Hranice 13.90        
10 Souček Petr 750611 AC Česká Lípa 13.65        
11 Kouřil Jan 860622 TJ Jiskra Otrokovice 13.64        
12 Vondráček Jiří 880909 Hvězda SKP Pardubice 13.41        
13 Kotala Jan 830715 AK SSK Vítkovice 13.36        
  Kotlík Kamil 770904 TJ Jiskra Humpolec DNP        
  Hnízdil Petr 810620 TJ Sokol Stodůlky Praha DNP        
  Vlášek Jan 820319 SK ULTIMA K.LAP TEAM Praha NM        
poř. 1. 2. 3.   4. 5. 6.
1 14.27\ 14.73\ -\ 14.73 14.60\ 15.02\ 15.24\
2 X\ 14.86\ X\ 14.86 X\ X\ X\
3 14.66\ -\ 14.28\ 14.66 14.57\ X\ 14.82\
4 14.12\ X\ 14.76\ 14.76 X\ X\ 14.46\
5 14.24\ 14.61\ X\ 14.61 X\ 14.71\ 14.57\
6 14.70\ -\ 14.46\ 14.70 X\ 14.47\ -\
7 14.26\ X\ 14.58\ 14.58 14.22\ 14.60\ 14.67\
8 14.09\ 13.83\ 13.91\ 14.09 13.69\ X\ 13.97\
9 13.62\ 13.68\ 13.90\ 13.90 \ \ \
10 X\ 13.65\ X\ 13.65 \ \ \
11 X\ 13.46\ 13.64\ 13.64 \ \ \
12 X\ X\ 13.41\ 13.41 \ \ \
13 X\ X\ 13.36\ 13.36 \ \ \
vrh koulí 4kg/Ženy
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Kárníková Jana 815214 Hvězda SKP Pardubice 16.33        
2 Valešová Andrea 805119 TJ Slavoj Stará Boleslav 14.74        
3 Ledvinová Lenka 855811 PSK Olymp Praha 14.64        
4 Šafránková Kateřina 895608 TJ Sokol Kolín-atletika 13.97        
5 Hlaváčová Kamila 825422 USK Praha 13.92        
6 Svatošová Jitka 755331 Hvězda SKP Pardubice 13.75        
7 Pupíková Lucie 885311 ACP Olymp Brno 13.68        
8 Vaníčková Lucie 865728 SK ZŠ Jablonné v Podještědí 13.36        
9 Kroužková Kristýna 905305 Hvězda SKP Pardubice 13.28        
10 Hejretová Radka 875517 TJ Slavoj Stará Boleslav 13.25        
11 Červenková Markéta 915820 TJ Slavoj Stará Boleslav 13.08        
12 Závůrková Barbora 875103 SK ZŠ Jablonné v Podještědí 12.19        
13 Klímová Kateřina 896230 Hvězda SKP Pardubice 11.67        
  Grómanová Romana 846011 AK SSK Vítkovice DNP        
 
poř. 1. 2. 3.   4. 5. 6.
1 16.33 X X 16.33 X X X
2 14.56 X 14.74 14.74 14.22 14.20 14.56
3 14.25 14.61 X 14.61 X 14.33 14.64
4 X 13.54 13.97 13.97 X X X
5 13.73 X X 13.73 X 13.92 13.74
6 13.16 X 13.75 13.75 X X X
7 13.57 X 13.26 13.57 13.68 X 13.64
8 13.05 13.27 13.36 13.36 13.27 13.12 13.02
9 12.92 13.28 12.52 13.28      
10 13.25 13.00 12.72 13.25      
11 13.08 X X 13.08      
12 10.88 X 12.19 12.19      
13 11.47 11.67 X 11.67      
        0      

 

vrh koulí 7,26kg/Muži
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Tylče Jan 821205 TJ Dukla Praha 18.40        
2 Machura Remigius 860107 A. C. Sparta Praha 17.75        
3 Marcell Jan 850604 VSK Univerzita Brno 17.37        
4 Tuláček Vladislav 880709 TJ Dukla Praha 17.31        
5 Tlapák Michal 820301 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 16.42        
6 Šebrle Roman 741126 TJ Dukla Praha 15.79        
7 Vachuta Miroslav 781030 Athletic Club Ústí n/L. o.s. 15.46        
8 Vít Michal 870503 TJ Slavoj Stará Boleslav 15.40        
9 Pavlíček Miroslav 870331 A. C. TEPO Kladno 15.28        
10 Hlavička Petr 880310 TJ Dukla Praha 14.84        
11 Cejnar Zdeněk 820629 TJ Sokol Hradec Králové 14.80        
12 Novotný Petr 890923 AK Olomouc 14.79        
13 Mašek Vít 810101 AC Start Karlovy Vary 14.67        
14 Stašek Martin 890408 TJ Jiskra Otrokovice 14.32        
  Prášil Ladislav 900517 AK Olomouc DNP        
 
poř. 1. 2. 3.   4. 5. 6.
1 18.40 X 17.94 18.40 X X 18.19
2 X 17.75 X 17.75 X X X
3 17.37 X X 17.37 X X X
4 17.31 X X 17.31 X X X
5 16.15 X 16.03 16.15 16.36 16.42 X
6 15.35 X X 15.35 15.05 15.79 X
7 15.12 14.96 15.44 15.44 15.46 X X
8 14.24 15.19 15.40 15.40 X X X
9 15.28 X 14.77 15.28      
10 14.84 X X 14.84      
11 X 14.80 X 14.80      
12 14.79 X 14.54 14.79      
13 X 14.56 14.67 14.67      
14 13.62 14.11 14.32 14.32