Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň v halových vícebojích


Datum konání: 8-10.2.2008
Místo konání: Praha-Strahov
Pořadatel: ASK Slavia Praha
Výsledky zpracoval: ON LINE SYSTEM s.r.o.
Ředitel závodu: Ing.Michal Uhlík
Hlavní rozhodčí: Jaroslav Kubica
Poznámka:  

vrh koulí 4kg/Juniorky
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
2 Škaloudová Eliška 905831 TJ Slavoj Stará Boleslav 10.73       577
3 Beranová Jana 905822 PSK Olymp Praha 10.52       564
4 Grénarová Simona 905712 ACP Olymp Brno 09.69       509
5 Svědíková Martina 905330 AC Slovan Liberec, o.s. 09.65       507
6 Zimová Kristýna 895415 ŠAK SG Jablonec n/N. 09.52       498
7 Peluhová Zuzana 895307 TJ Šumperk 09.51       497
8 Beranová Marie 906224 A. C. TEPO Kladno 08.74       447
9 Hájková Martina 905224 ASK Blansko 08.72       446
10 Svojanovská Michaela 905705 ASK Slavia Praha 07.89       392
11 Čáchová Barbora 895206 ACP Olymp Brno 07.32       356
12 Buřilová Klára 905528 PSK Olymp Praha 06.77       320
1 Ondraschková Lucie 896012 TJ Sokol Opava 10.84       585
2 Škaloudová Eliška 905831 TJ Slavoj Stará Boleslav 10.73       577
3 Beranová Jana 905822 PSK Olymp Praha 10.52       564
4 Grénarová Simona 905712 ACP Olymp Brno 09.69       509
5 Svědíková Martina 905330 AC Slovan Liberec, o.s. 09.65       507
6 Zimová Kristýna 895415 ŠAK SG Jablonec n/N. 09.52       498
7 Peluhová Zuzana 895307 TJ Šumperk 09.51       497
8 Beranová Marie 906224 A. C. TEPO Kladno 08.74       447
9 Hájková Martina 905224 ASK Blansko 08.72       446
10 Svojanovská Michaela 905705 ASK Slavia Praha 07.89       392
11 Čáchová Barbora 895206 ACP Olymp Brno 07.32       356
12 Buřilová Klára 905528 PSK Olymp Praha 06.77       320
 
poř. 1. 2. 3.   4. 5. 6.
1 10.03 10.84 10.19 10.84      
2 09.98 10.73 09.02 10.73      
3 10.52 X X 10.52      
4 09.51 08.88 09.69 09.69      
5 09.65 08.84 X 09.65      
6 08.41 09.52 08.50 09.52      
7 09.51 09.32 09.06 09.51      
8 08.46 07.95 08.74 08.74      
9 08.31 08.72 08.36 08.72      
10 07.89 07.86 07.58 07.89      
11 07.30 07.32 06.66 07.32      
12 06.12 06.77 X 06.77      

 

60 m/Žáci Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Honka Ondřej 930513 TJ Sokol Opava 07.51       710
2 Sedlák Václav 930206 AK Most 07.61       678
3 Chvála Matěj 930127 AC Slovan Liberec, o.s. 07.80       619
4 Kubíček Jakub 940214 USK Praha 07.97       568
5 Selimovič Mirza 930925 SK ZŠ Jablonné v Podještědí 08.05       545
6 Bárta Hynek 941220 AC Česká Lípa 08.29       478
 
vrh koulí 4kg/Ženy
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Klučinová Eliška 885414 A. C. TEPO Kladno 12.39       687
2 Hezoučká Šárka 875101 A. C. Sparta Praha 11.96       658
3 Princová Alexandra 835210 ASK Slavia Praha 11.61       635
4 Korešová Jana 815408 USK Praha 10.36       553
5 Vaníčková Eliška 865728 USK Praha 10.30       549
6 Konvalinková Kateřina 865514 AK SSK Vítkovice 10.08       535
7 Zedníková Věra 875516 TJ Dukla Praha 09.54       499
8 Musilová Kateřina 885115 TJ Sokol Opava 09.22       479
9 Dráhová Věra 886216 AC Slovan Liberec, o.s. 09.18       476
10 Melichová Jana 795409 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.74       447
11 Válková Natálie 835303 AC Česká Lípa 08.72       446
12 Kavínová Hana 855409 TJ Slavoj Stará Boleslav 08.28       417
13 Dědinová Kateřina 886209 TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.87       391
1 Klučinová Eliška 885414 A. C. TEPO Kladno 12.39       687
2 Hezoučká Šárka 875101 A. C. Sparta Praha 11.96       658
3 Princová Alexandra 835210 ASK Slavia Praha 11.61       635
4 Korešová Jana 815408 USK Praha 10.36       553
5 Vaníčková Eliška 865728 USK Praha 10.30       549
6 Konvalinková Kateřina 865514 AK SSK Vítkovice 10.08       535
7 Zedníková Věra 875516 TJ Dukla Praha 09.54       499
8 Musilová Kateřina 885115 TJ Sokol Opava 09.22       479
9 Dráhová Věra 886216 AC Slovan Liberec, o.s. 09.18       476
10 Melichová Jana 795409 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.74       447
11 Válková Natálie 835303 AC Česká Lípa 08.72       446
12 Kavínová Hana 855409 TJ Slavoj Stará Boleslav 08.28       417
13 Dědinová Kateřina 886209 TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.87       391
 
poř. 1. 2. 3.   4. 5. 6.
1 11.80 12.39 12.31 12.39      
2 11.96 11.24 X 11.96      
3 11.61 10.92 X 11.61      
4 09.77 X 10.36 10.36      
5 09.97 10.30 X 10.30      
6 10.08 X 09.90 10.08      
7 09.54 X 09.52 09.54      
8 09.13 09.22 09.20 09.22      
9 08.68 08.63 09.18 09.18      
10 08.56 08.31 08.74 08.74      
11 08.21 08.72 08.57 08.72      
12 X 07.14 08.28 08.28      
13 07.87 06.78 07.26 07.87      

 

60 m/Žáci Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Stuchlík Michal 930906 AK Bohumín, o.s. 07.95       574
2 Pěček Lukáš 930120 SK Přerov 07.98       565
3 Kotek Jan 930519 AC Slovan Liberec, o.s. 08.15       517
4 Šotola Ondřej 930317 TJ Sušice 08.19       506
5 Brůček Jan 930504 AC Česká Lípa 08.33       468
 
60 m/Žáci Běh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Palyza Martin 930630 TJ Sokol Opava 07.95       574
2 Kondr Lukáš 930505 AK Most 08.17       511
3 Fiala Adam 930528 TJ VOKD Ostrava-Poruba 08.32       470
4 Schuster Marek 931001 TJ Sokol Opava 08.41       447
5 Hájek Vojtěch 940504 TJ Slavoj Stará Boleslav 08.49       426
 
vrh koulí 4kg/Žáci
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Fiala Adam 930528 TJ VOKD Ostrava-Poruba 12.61       643
2 Honka Ondřej 930513 TJ Sokol Opava 12.26       622
3 Sedlák Václav 930206 AK Most 12.03       608
4 Šotola Ondřej 930317 TJ Sušice 11.75       591
5 Brůček Jan 930504 AC Česká Lípa 10.69       527
6 Stuchlík Michal 930906 AK Bohumín, o.s. 10.44       512
7 Kubíček Jakub 940214 USK Praha 10.35       507
8 Kondr Lukáš 930505 AK Most 10.06       489
9 Chvála Matěj 930127 AC Slovan Liberec, o.s. 10.04       488
10 Palyza Martin 930630 TJ Sokol Opava 09.58       460
11 Kotek Jan 930519 AC Slovan Liberec, o.s. 09.39       449
12 Selimovič Mirza 930925 SK ZŠ Jablonné v Podještědí 08.82       415
13 Bárta Hynek 941220 AC Česká Lípa 08.76       411
14 Pěček Lukáš 930120 SK Přerov 08.68       407
15 Hájek Vojtěch 940504 TJ Slavoj Stará Boleslav 07.79       354
16 Schuster Marek 931001 TJ Sokol Opava 07.69       348
1 Fiala Adam 930528 TJ VOKD Ostrava-Poruba 12.61       643
2 Honka Ondřej 930513 TJ Sokol Opava 12.26       622
3 Sedlák Václav 930206 AK Most 12.03       608
4 Šotola Ondřej 930317 TJ Sušice 11.75       591
5 Brůček Jan 930504 AC Česká Lípa 10.69       527
6 Stuchlík Michal 930906 AK Bohumín, o.s. 10.44       512
7 Kubíček Jakub 940214 USK Praha 10.35       507
8 Kondr Lukáš 930505 AK Most 10.06       489
9 Chvála Matěj 930127 AC Slovan Liberec, o.s. 10.04       488
10 Palyza Martin 930630 TJ Sokol Opava 09.58       460
11 Kotek Jan 930519 AC Slovan Liberec, o.s. 09.39       449
12 Selimovič Mirza 930925 SK ZŠ Jablonné v Podještědí 08.82       415
13 Bárta Hynek 941220 AC Česká Lípa 08.76       411
14 Pěček Lukáš 930120 SK Přerov 08.68       407
15 Hájek Vojtěch 940504 TJ Slavoj Stará Boleslav 07.79       354
16 Schuster Marek 931001 TJ Sokol Opava 07.69       348
 
poř. 1. 2. 3.   4. 5. 6.
1 11.58 12.12 12.61 12.61      
2 12.26 X 11.73 12.26      
3 10.74 12.03 10.95 12.03      
4 11.75 11.72 11.07 11.75      
5 10.63 10.69 09.94 10.69      
6 10.44 07.70 10.04 10.44      
7 10.34 X 10.35 10.35      
8 09.46 10.06 07.84 10.06      
9 09.06 09.38 10.04 10.04      
10 08.84 09.58 08.86 09.58      
11 08.74 09.39 09.18 09.39      
12 08.73 08.82 X 08.82      
13 08.12 08.76 08.68 08.76      
14 08.59 07.86 08.68 08.68      
15 06.96 07.79 07.37 07.79      
16 07.69 07.12 06.96 07.69      

 

60 m/Dorostenci Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Komárek Tomáš 910719 A. C. TEPO Kladno 07.38       752
2 Šimon Jan 910827 TJ Dukla Praha 07.40       745
3 Drhlík Patrik 910728 TJ Slavoj Stará Boleslav 07.49       716
4 Jirman Jakub 910109 TJ Dukla Praha 07.62       675
5 Dvořák Dominik 920609 USK Praha 07.63       671
 
60 m/Dorostenci Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Iglič Marko 910408 ASK Slavia Praha 07.62       675
2 Slouka Vojtěch 910520 TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.64       668
3 Holoubek Jakub 920110 SK ZŠ Jablonné v Podještědí 07.71       646
4 Čásenský Kajetán 910705 ASK Slavia Praha 07.80       619
 
60 m/Dorostenci Běh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Drda Jaroslav 911007 TJ Vodní stavby Tábor 07.64       668
2 Pulíček Roman 910306 TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.79       622
3 Filip Patrik 911121 TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.86       601
4 Hamberger René 921102 TJ Sušice 08.08       537
 
vrh koulí 5kg/Dorostenci
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Šimon Jan 910827 TJ Dukla Praha 13.59       703
2 Čásenský Kajetán 910705 ASK Slavia Praha 13.19       679
3 Slouka Vojtěch 910520 TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.65       646
4 Holoubek Jakub 920110 SK ZŠ Jablonné v Podještědí 12.49       636
5 Hamberger René 921102 TJ Sušice 12.13       614
6 Pulíček Roman 910306 TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.86       598
7 Jirman Jakub 910109 TJ Dukla Praha 11.68       587
8 Iglič Marko 910408 ASK Slavia Praha 11.28       563
9 Drda Jaroslav 911007 TJ Vodní stavby Tábor 10.92       541
10 Filip Patrik 911121 TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.32       505
11 Drhlík Patrik 910728 TJ Slavoj Stará Boleslav 10.13       493
12 Komárek Tomáš 910719 A. C. TEPO Kladno 10.02       487
13 Dvořák Dominik 920609 USK Praha 09.61       462
1 Šimon Jan 910827 TJ Dukla Praha 13.59       703
2 Čásenský Kajetán 910705 ASK Slavia Praha 13.19       679
3 Slouka Vojtěch 910520 TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.65       646
4 Holoubek Jakub 920110 SK ZŠ Jablonné v Podještědí 12.49       636
5 Hamberger René 921102 TJ Sušice 12.13       614
6 Pulíček Roman 910306 TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.86       598
7 Jirman Jakub 910109 TJ Dukla Praha 11.68       587
8 Iglič Marko 910408 ASK Slavia Praha 11.28       563
9 Drda Jaroslav 911007 TJ Vodní stavby Tábor 10.92       541
10 Filip Patrik 911121 TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.32       505
11 Drhlík Patrik 910728 TJ Slavoj Stará Boleslav 10.13       493
12 Komárek Tomáš 910719 A. C. TEPO Kladno 10.02       487
13 Dvořák Dominik 920609 USK Praha 09.61       462
 
poř. 1. 2. 3.   4. 5. 6.
1 13.27 13.59 X 13.59      
2 13.19 12.54 12.46 13.19      
3 X 12.65 X 12.65      
4 12.13 12.49 X 12.49      
5 11.75 12.12 12.13 12.13      
6 11.44 11.38 11.86 11.86      
7 10.77 11.68 11.68 11.68      
8 11.28 10.84 10.49 11.28      
9 10.90 X 10.92 10.92      
10 10.32 X 09.04 10.32      
11 10.13 10.03 08.39 10.13      
12 09.25 09.75 10.02 10.02      
13 09.55 X 09.61 09.61      

 

60 m/Junioři Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Hromčík Adam 890306 AC Moravská Slavia Brno 07.31       775
2 Barák Václav 901022 AC Slovan Liberec, o.s. 07.31       775
3 Macháň Tomáš 900526 ASK Slavia Praha 07.35       762
4 Solfronk Jan 900301 TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.42       739
5 Decker Jakub 901029 USK Praha 07.60       681
 
60 m/Junioři Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Janda Jakub 890307 DDM Cvikováček Cvikov 07.39       749
2 Černohorský Matěj 890805 TJ Sokol Hradec Králové 07.44       732
3 Urban Petr 891005 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 07.47       723
4 Havel Erik 901213 A. C. TEPO Kladno 07.49       716
5 Bernášek Karel 890423 A. C. TEPO Kladno 07.69       653
 
60 m/Junioři Běh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Melničuk David 890117 AK Chemopetrol Litvínov 07.44       732
2 Fujda Filip 890510 AC Start Karlovy Vary 07.53       703
3 Weiss Robin 891229 AO Slavia Havířov 07.53       703
4 Antoš Vojtěch 900124 ASK Slavia Praha 07.80       619
 
vrh koulí 6kg/Junioři
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Janda Jakub 890307 DDM Cvikováček Cvikov 13.73       712
2 Fujda Filip 890510 AC Start Karlovy Vary 13.18       678
3 Melničuk David 890117 AK Chemopetrol Litvínov 12.91       662
4 Urban Petr 891005 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 12.66       647
5 Antoš Vojtěch 900124 ASK Slavia Praha 12.50       637
6 Hromčík Adam 890306 AC Moravská Slavia Brno 11.96       604
7 Decker Jakub 901029 USK Praha 11.75       591
8 Solfronk Jan 900301 TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.56       580
9 Černohorský Matěj 890805 TJ Sokol Hradec Králové 11.47       574
10 Weiss Robin 891229 AO Slavia Havířov 10.72       529
11 Barák Václav 901022 AC Slovan Liberec, o.s. 10.49       515
12 Havel Erik 901213 A. C. TEPO Kladno 10.41       510
13 Macháň Tomáš 900526 ASK Slavia Praha 10.26       501
14 Bernášek Karel 890423 A. C. TEPO Kladno 09.07       430
1 Janda Jakub 890307 DDM Cvikováček Cvikov 13.73       712
2 Fujda Filip 890510 AC Start Karlovy Vary 13.18       678
3 Melničuk David 890117 AK Chemopetrol Litvínov 12.91       662
4 Urban Petr 891005 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 12.66       647
5 Antoš Vojtěch 900124 ASK Slavia Praha 12.50       637
6 Hromčík Adam 890306 AC Moravská Slavia Brno 11.96       604
7 Decker Jakub 901029 USK Praha 11.75       591
8 Solfronk Jan 900301 TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.56       580
9 Černohorský Matěj 890805 TJ Sokol Hradec Králové 11.47       574
10 Weiss Robin 891229 AO Slavia Havířov 10.72       529
11 Barák Václav 901022 AC Slovan Liberec, o.s. 10.49       515
12 Havel Erik 901213 A. C. TEPO Kladno 10.41       510
13 Macháň Tomáš 900526 ASK Slavia Praha 10.26       501
14 Bernášek Karel 890423 A. C. TEPO Kladno 09.07       430
 
poř. 1. 2. 3.   4. 5. 6.
1 13.73 13.49 13.05 13.73      
2 13.18 12.97 13.14 13.18      
3 X 12.91 12.21 12.91      
4 11.18 12.66 11.22 12.66      
5 11.88 12.23 12.50 12.50      
6 11.26 11.96 10.97 11.96      
7 X 11.75 X 11.75      
8 11.42 11.56 11.48 11.56      
9 11.19 11.47 11.22 11.47      
10 09.68 10.57 10.72 10.72      
11 09.94 10.39 10.49 10.49      
12 10.41 10.14 09.99 10.41      
13 10.26 10.01 08.99 10.26      
14 08.08 08.72 09.07 09.07      

 

60 m/Muži Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Ošmera Marek 870704 TJ Lokomotiva Břeclav 07.04       868
2 Blahut Martin 860725 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.15       830
3 Dizdarevič Slaven 810803 SVK 07.18       819
4 Sazima David 871208 AK Most 07.25       796
5 Bician Andrej 840515 SVK 07.36       759
 
60 m/Muži Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Nešvera Tomáš 880802 A. C. TEPO Kladno 07.23       802
2 Vácha Antonín 870413 TJ Dukla Praha 07.23       802
3 Klus Petr 850924 AK Kroměříž 07.27       789
4 Gabriel Martin 840517 VSK Univerzita Brno 07.29       782
  Jinek Pavel 820609 Athletic Club Ústí n/L. o.s. DQ        
 
60 m/Muži Běh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Formánek Adam 831220 TJ Lokomotiva Břeclav 07.47       723
2 Chomát Jakub 831113 USK Praha 07.59       684
3 Hort Ondrej 860825 SVK 07.62       675
4 Šmíd František 871028 AFK Chrudim 07.69       653
5 Purman Tomáš 801007 TJ Vodní stavby Tábor 07.72       643
  Hochmut Jaroslav 790903 AC Česká Lípa DNP        
 
vrh koulí 7,26kg/Muži
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Dizdarevič Slaven 810803 SVK 14.28       745
2 Gabriel Martin 840517 VSK Univerzita Brno 13.89       722
3 Bician Andrej 840515 SVK 13.40       692
4 Šmíd František 871028 AFK Chrudim 12.99       667
5 Hort Ondrej 860825 SVK 12.55       640
6 Blahut Martin 860725 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.31       625
7 Vácha Antonín 870413 TJ Dukla Praha 12.29       624
8 Formánek Adam 831220 TJ Lokomotiva Břeclav 12.18       617
9 Ošmera Marek 870704 TJ Lokomotiva Břeclav 12.15       616
10 Nešvera Tomáš 880802 A. C. TEPO Kladno 12.12       614
11 Chomát Jakub 831113 USK Praha 11.93       602
12 Purman Tomáš 801007 TJ Vodní stavby Tábor 11.63       584
13 Klus Petr 850924 AK Kroměříž 11.26       562
14 Sazima David 871208 AK Most 11.19       557
1 Dizdarevič Slaven 810803 SVK 14.28       745
2 Gabriel Martin 840517 VSK Univerzita Brno 13.89       722
3 Bician Andrej 840515 SVK 13.40       692
4 Šmíd František 871028 AFK Chrudim 12.99       667
5 Hort Ondrej 860825 SVK 12.55       640
6 Blahut Martin 860725 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.31       625
7 Vácha Antonín 870413 TJ Dukla Praha 12.29       624
8 Formánek Adam 831220 TJ Lokomotiva Břeclav 12.18       617
9 Ošmera Marek 870704 TJ Lokomotiva Břeclav 12.15       616
10 Nešvera Tomáš 880802 A. C. TEPO Kladno 12.12       614
11 Chomát Jakub 831113 USK Praha 11.93       602
12 Purman Tomáš 801007 TJ Vodní stavby Tábor 11.63       584
13 Klus Petr 850924 AK Kroměříž 11.26       562
14 Sazima David 871208 AK Most 11.19       557
 
poř. 1. 2. 3.   4. 5. 6.
1 14.15 13.68 14.28 14.28      
2 13.89 13.20 13.01 13.89      
3 12.42 X 13.40 13.40      
4 12.22 12.48 12.99 12.99      
5 X 12.55 12.54 12.55      
6 11.07 12.31 X 12.31      
7 X 12.29 X 12.29      
8 11.71 12.18 12.10 12.18      
9 12.15 X 12.13 12.15      
10 11.15 12.12 11.77 12.12      
11 11.49 09.34 11.93 11.93      
12 11.21 11.63 11.49 11.63      
13 11.05 11.26 X 11.26      
14 10.92 X 11.19 11.19      

 

800 m/Žákyně Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Kirschnerová Nikola 935616 TJ Sokol Opava 2:39.34       580
2 Nováková Veronika 935114 A. C. TEPO Kladno 2:40.72       565
3 Süssnerová Veronika 945518 AC Česká Lípa 2:41.64       554
4 Šebestíková Nikol 946124 TJ VOKD Ostrava-Poruba 2:42.13       549
5 Michalská Klára 935409 TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:43.65       532
6 Urbischová Markéta 935130 TJ Sokol Opava 2:46.72       498
7 Vrbová Radmila 946110 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 2:52.46       438
  Řehounková Nikola 935729 ŠAK ZŠ Pardubice DNP        
 
800 m/Žákyně Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Janeková Nicol Alžběta 935629 AK Zlín 2:34.95       632
2 Novotná Adéla 945327 SK Aktis Praha 2:38.18       594
3 Nejedlová Michaela 935228 ASK Slavia Praha 2:39.01       584
4 Rappová Anna-Marie 935225 TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:40.05       572
5 Malá Šárka 935124 Sokol Král.Vinohrady Praha 2:40.81       564
6 Soprová Pavlína 935216 TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:43.31       535
7 Červenková Pavla 935411 TJ Slavoj Stará Boleslav 2:44.00       528
8 Krutáková Eliška 935130 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 2:49.67       467
 
pětiboj hala/Žákyně
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Rappová Anna-Marie 935225 TJ LIAZ Jablonec n/N. 3328        
2 Janeková Nicol Alžběta 935629 AK Zlín 3166        
3 Červenková Pavla 935411 TJ Slavoj Stará Boleslav 3099        
4 Novotná Adéla 945327 SK Aktis Praha 2997        
5 Nejedlová Michaela 935228 ASK Slavia Praha 2939        
6 Soprová Pavlína 935216 TJ LIAZ Jablonec n/N. 2909        
7 Malá Šárka 935124 Sokol Král.Vinohrady Praha 2823        
8 Krutáková Eliška 935130 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 2661        
9 Süssnerová Veronika 945518 AC Česká Lípa 2640        
10 Kirschnerová Nikola 935616 TJ Sokol Opava 2603        
11 Urbischová Markéta 935130 TJ Sokol Opava 2537        
12 Šebestíková Nikol 946124 TJ VOKD Ostrava-Poruba 2527        
13 Nováková Veronika 935114 A. C. TEPO Kladno 2526        
14 Vrbová Radmila 946110 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 2404        
15 Michalská Klára 935409 TJ LIAZ Jablonec n/N. 2217        
  Řehounková Nikola 935729 ŠAK ZŠ Pardubice DNF        
  Sotáková Jana 935425 ASK Blansko DNF        
1 Rappová Anna-Marie 935225 TJ LIAZ Jablonec n/N. 3328        
2 Janeková Nicol Alžběta 935629 AK Zlín 3166        
3 Červenková Pavla 935411 TJ Slavoj Stará Boleslav 3099        
4 Novotná Adéla 945327 SK Aktis Praha 2997        
5 Nejedlová Michaela 935228 ASK Slavia Praha 2939        
6 Soprová Pavlína 935216 TJ LIAZ Jablonec n/N. 2909        
7 Malá Šárka 935124 Sokol Král.Vinohrady Praha 2823        
8 Krutáková Eliška 935130 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 2661        
9 Süssnerová Veronika 945518 AC Česká Lípa 2640        
10 Kirschnerová Nikola 935616 TJ Sokol Opava 2603        
11 Urbischová Markéta 935130 TJ Sokol Opava 2537        
12 Šebestíková Nikol 946124 TJ VOKD Ostrava-Poruba 2527        
13 Nováková Veronika 935114 A. C. TEPO Kladno 2526        
14 Vrbová Radmila 946110 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 2404        
15 Michalská Klára 935409 TJ LIAZ Jablonec n/N. 2217        
  Řehounková Nikola 935729 ŠAK ZŠ Pardubice DNF        
  Sotáková Jana 935425 ASK Blansko DNF        

Rappová Anna-Marie (09.28-1.48-09.98-5.76-2:40.05)
Janeková Nicol Alžběta (09.42-1.48-09.25-5.26-2:34.95)
Červenková Pavla (09.50-1.60-09.09-4.99-2:44.00)
Novotná Adéla (09.72-1.42-09.64-5.14-2:38.18)
Nejedlová Michaela (09.32-1.42-07.68-5.14-2:39.01)
Soprová Pavlína (09.02-1.33-08.36-5.17-2:43.31)
Malá Šárka (09.68-1.42-08.81-4.78-2:40.81)
Krutáková Eliška (10.07-1.45-08.00-4.89-2:49.67)
Süssnerová Veronika (10.66-1.42-10.04-4.49-2:41.64)
Kirschnerová Nikola (09.77-1.33-08.69-4.32-2:39.34)
Urbischová Markéta (10.03-1.45-07.37-4.42-2:46.72)
Šebestíková Nikol (09.89-1.36-08.18-4.24-2:42.13)
Nováková Veronika (10.36-1.39-06.61-4.79-2:40.72)
Vrbová Radmila (10.30-1.48-07.43-4.17-2:52.46)
Michalská Klára (09.46-0-07.40-4.81-2:43.65)
Řehounková Nikola (09.14-0-06.76-4.79)
Sotáková Jana (10.16)
800 m/Dorostenky Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Janoušová Radka 925109 TJ Nové Město na Moravě 2:26.73       734
2 Jeníková Eva 926128 TJ Desná 2:28.15       716
3 Nováková Hana 915204 PSK Olymp Praha 2:29.08       704
4 Klečková Michaela 925303 ASK Slavia Praha 2:37.27       605
5 Tejnecká Martina 915925 ŠAK Chrudim 2:39.03       584
6 Kalousková Lucie 925727 AC Česká Lípa 2:41.93       551
7 Valtová Marta 915305 ASK ELNA Počerady 2:46.44       501
8 Kroutilová Alena 925114 AC Slovan Liberec, o.s. 2:46.46       501
 
800 m/Dorostenky Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Chmelařová Klára 916006 AC Pardubice 2:33.70       647
2 Komínková Linda 925926 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 2:37.97       596
3 Chvátalová Veronika 915202 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:38.30       593
4 Galertová Alena 925818 USK Praha 2:38.75       587
5 Tvrdíková Michaela 916127 ŠAK SG Jablonec n/N. 2:39.11       583
6 Vodová Kateřina 915416 ACP Olymp Brno 2:40.07       572
7 Přívarová Aneta 925824 AK Zlín 2:46.89       496
8 Komrsková Aneta 925807 AK Zlín 2:57.41       390
 
pětiboj hala/Dorostenky
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Vodová Kateřina 915416 ACP Olymp Brno 3631        
2 Galertová Alena 925818 USK Praha 3419        
3 Tvrdíková Michaela 916127 ŠAK SG Jablonec n/N. 3353        
4 Komínková Linda 925926 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 3312        
5 Chmelařová Klára 916006 AC Pardubice 3298        
6 Chvátalová Veronika 915202 SK ZŠ Jeseniova Praha 3247        
7 Nováková Hana 915204 PSK Olymp Praha 3182        
8 Přívarová Aneta 925824 AK Zlín 3140        
9 Tejnecká Martina 915925 ŠAK Chrudim 3106        
10 Komrsková Aneta 925807 AK Zlín 3089        
11 Jeníková Eva 926128 TJ Desná 2942        
12 Klečková Michaela 925303 ASK Slavia Praha 2923        
13 Janoušová Radka 925109 TJ Nové Město na Moravě 2888        
14 Kroutilová Alena 925114 AC Slovan Liberec, o.s. 2835        
15 Kalousková Lucie 925727 AC Česká Lípa 2791        
16 Valtová Marta 915305 ASK ELNA Počerady 2770        
1 Vodová Kateřina 915416 ACP Olymp Brno 3631        
2 Galertová Alena 925818 USK Praha 3419        
3 Tvrdíková Michaela 916127 ŠAK SG Jablonec n/N. 3353        
4 Komínková Linda 925926 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 3312        
5 Chmelařová Klára 916006 AC Pardubice 3298        
6 Chvátalová Veronika 915202 SK ZŠ Jeseniova Praha 3247        
7 Nováková Hana 915204 PSK Olymp Praha 3182        
8 Přívarová Aneta 925824 AK Zlín 3140        
9 Tejnecká Martina 915925 ŠAK Chrudim 3106        
10 Komrsková Aneta 925807 AK Zlín 3089        
11 Jeníková Eva 926128 TJ Desná 2942        
12 Klečková Michaela 925303 ASK Slavia Praha 2923        
13 Janoušová Radka 925109 TJ Nové Město na Moravě 2888        
14 Kroutilová Alena 925114 AC Slovan Liberec, o.s. 2835        
15 Kalousková Lucie 925727 AC Česká Lípa 2791        
16 Valtová Marta 915305 ASK ELNA Počerady 2770        
 
800 m/Juniorky Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Hájková Martina 905224 ASK Blansko 2:33.89       645
2 Škaloudová Eliška 905831 TJ Slavoj Stará Boleslav 2:34.26       640
3 Svojanovská Michaela 905705 ASK Slavia Praha 2:35.95       620
4 Svědíková Martina 905330 AC Slovan Liberec, o.s. 3:06.43       308
5 Buřilová Klára 905528 PSK Olymp Praha 3:08.00       294
  Grénarová Simona 905712 ACP Olymp Brno DNF        
 
800 m/Juniorky Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Ondraschková Lucie 896012 TJ Sokol Opava 2:26.12       742
2 Beranová Jana 905822 PSK Olymp Praha 2:34.89       633
3 Zimová Kristýna 895415 ŠAK SG Jablonec n/N. 2:37.04       607
4 Čáchová Barbora 895206 ACP Olymp Brno 2:48.44       480
5 Beranová Marie 906224 A. C. TEPO Kladno 2:49.14       473
6 Peluhová Zuzana 895307 TJ Šumperk 2:50.23       461
 
pětiboj hala/Juniorky
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Ondraschková Lucie 896012 TJ Sokol Opava 3819        
2 Beranová Jana 905822 PSK Olymp Praha 3354        
3 Zimová Kristýna 895415 ŠAK SG Jablonec n/N. 3298        
4 Škaloudová Eliška 905831 TJ Slavoj Stará Boleslav 3173        
5 Beranová Marie 906224 A. C. TEPO Kladno 3111        
6 Hájková Martina 905224 ASK Blansko 3087        
7 Peluhová Zuzana 895307 TJ Šumperk 3073        
8 Čáchová Barbora 895206 ACP Olymp Brno 3048        
9 Svojanovská Michaela 905705 ASK Slavia Praha 3003        
10 Svědíková Martina 905330 AC Slovan Liberec, o.s. 2711        
11 Grénarová Simona 905712 ACP Olymp Brno 2411        
12 Buřilová Klára 905528 PSK Olymp Praha 2234        
1 Ondraschková Lucie 896012 TJ Sokol Opava 3819        
2 Beranová Jana 905822 PSK Olymp Praha 3354        
3 Zimová Kristýna 895415 ŠAK SG Jablonec n/N. 3298        
4 Škaloudová Eliška 905831 TJ Slavoj Stará Boleslav 3173        
5 Beranová Marie 906224 A. C. TEPO Kladno 3111        
6 Hájková Martina 905224 ASK Blansko 3087        
7 Peluhová Zuzana 895307 TJ Šumperk 3073        
8 Čáchová Barbora 895206 ACP Olymp Brno 3048        
9 Svojanovská Michaela 905705 ASK Slavia Praha 3003        
10 Svědíková Martina 905330 AC Slovan Liberec, o.s. 2711        
11 Grénarová Simona 905712 ACP Olymp Brno 2411        
12 Buřilová Klára 905528 PSK Olymp Praha 2234        

Ondraschková Lucie (09.05-1.66-10.84-5.79-2:26.12)
Beranová Jana (09.53-1.51-10.52-5.58-2:34.89)
Zimová Kristýna (09.44-1.60-09.52-5.28-2:37.04)
Škaloudová Eliška (09.64-1.51-10.73-4.94-2:34.26)
Beranová Marie (09.27-1.60-08.74-5.15-2:49.14)
Hájková Martina (09.68-1.57-08.72-4.86-2:33.89)
Peluhová Zuzana (09.40-1.60-09.51-4.97-2:50.23)
Čáchová Barbora (09.35-1.69-07.32-4.90-2:48.44)
Svojanovská Michaela (09.81-1.45-07.89-5.42-2:35.95)
Svědíková Martina (09.75-1.48-09.65-4.92-3:06.43)
Grénarová Simona (09.75-1.51-09.69-4.82)
Buřilová Klára (10.52-1.48-06.77-4.40-3:08.00)
800 m/Ženy Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Melichová Jana 795409 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:14.28       903
2 Korešová Jana 815408 USK Praha 2:14.55       899
3 Kavínová Hana 855409 TJ Slavoj Stará Boleslav 2:21.27       806
4 Princová Alexandra 835210 ASK Slavia Praha 2:23.79       773
5 Klučinová Eliška 885414 A. C. TEPO Kladno 2:28.25       715
6 Konvalinková Kateřina 865514 AK SSK Vítkovice 2:29.20       703
7 Vaníčková Eliška 865728 USK Praha 2:33.41       651
 
800 m/Ženy Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Musilová Kateřina 885115 TJ Sokol Opava 2:34.24       641
2 Válková Natálie 835303 AC Česká Lípa 2:34.85       633
3 Dědinová Kateřina 886209 TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:35.21       629
4 Hezoučká Šárka 875101 A. C. Sparta Praha 2:38.37       592
5 Zedníková Věra 875516 TJ Dukla Praha 2:40.34       569
6 Dráhová Věra 886216 AC Slovan Liberec, o.s. 2:51.05       453
 
pětiboj hala/Ženy
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Korešová Jana 815408 USK Praha 4321        
2 Klučinová Eliška 885414 A. C. TEPO Kladno 4019        
3 Konvalinková Kateřina 865514 AK SSK Vítkovice 3852        
4 Princová Alexandra 835210 ASK Slavia Praha 3850        
5 Melichová Jana 795409 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 3635        
6 Kavínová Hana 855409 TJ Slavoj Stará Boleslav 3618        
7 Vaníčková Eliška 865728 USK Praha 3466        
8 Zedníková Věra 875516 TJ Dukla Praha 3268        
9 Hezoučká Šárka 875101 A. C. Sparta Praha 3105        
10 Válková Natálie 835303 AC Česká Lípa 3023        
11 Musilová Kateřina 885115 TJ Sokol Opava 2992        
12 Dráhová Věra 886216 AC Slovan Liberec, o.s. 2835        
13 Dědinová Kateřina 886209 TJ LIAZ Jablonec n/N. 2812        
1 Korešová Jana 815408 USK Praha 4321        
2 Klučinová Eliška 885414 A. C. TEPO Kladno 4019        
3 Konvalinková Kateřina 865514 AK SSK Vítkovice 3852        
4 Princová Alexandra 835210 ASK Slavia Praha 3850        
5 Melichová Jana 795409 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 3635        
6 Kavínová Hana 855409 TJ Slavoj Stará Boleslav 3618        
7 Vaníčková Eliška 865728 USK Praha 3466        
8 Zedníková Věra 875516 TJ Dukla Praha 3268        
9 Hezoučká Šárka 875101 A. C. Sparta Praha 3105        
10 Válková Natálie 835303 AC Česká Lípa 3023        
11 Musilová Kateřina 885115 TJ Sokol Opava 2992        
12 Dráhová Věra 886216 AC Slovan Liberec, o.s. 2835        
13 Dědinová Kateřina 886209 TJ LIAZ Jablonec n/N. 2812        

Korešová Jana (08.39-1.72-10.36-6.32-2:14.55)
Klučinová Eliška (09.02-1.75-12.39-5.82-2:28.25)
Konvalinková Kateřina (09.28-1.75-10.08-5.99-2:29.20)
Princová Alexandra (09.13-1.69-11.61-5.56-2:23.79)
Melichová Jana (09.34-1.57-08.74-5.65-2:14.28)
Kavínová Hana (09.07-1.66-08.28-5.48-2:21.27)
Vaníčková Eliška (09.38-1.66-10.30-5.25-2:33.41)
Zedníková Věra (09.66-1.66-09.54-5.21-2:40.34)
Hezoučká Šárka (10.23-1.54-11.96-4.85-2:38.37)
Válková Natálie (09.80-1.48-08.72-5.13-2:34.85)
Musilová Kateřina (10.14-1.51-09.22-4.98-2:34.24)
Dráhová Věra (10.14-1.54-09.18-4.98-2:51.05)
Dědinová Kateřina (09.57-1.42-07.87-4.64-2:35.21)
1000 m/Žáci Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Bárta Hynek 941220 AC Česká Lípa 3:02.51       640
2 Kotek Jan 930519 AC Slovan Liberec, o.s. 3:09.72       572
3 Šotola Ondřej 930317 TJ Sušice 3:10.11       569
4 Kondr Lukáš 930505 AK Most 3:11.25       558
5 Schuster Marek 931001 TJ Sokol Opava 3:11.74       554
6 Brůček Jan 930504 AC Česká Lípa 3:14.30       531
7 Palyza Martin 930630 TJ Sokol Opava 3:19.94       482
8 Hájek Vojtěch 940504 TJ Slavoj Stará Boleslav 3:20.24       480
 
1000 m/Žáci Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Selimovič Mirza 930925 SK ZŠ Jablonné v Podještědí 2:57.44       690
2 Honka Ondřej 930513 TJ Sokol Opava 2:57.54       689
3 Sedlák Václav 930206 AK Most 2:57.91       685
4 Chvála Matěj 930127 AC Slovan Liberec, o.s. 3:13.08       542
5 Stuchlík Michal 930906 AK Bohumín, o.s. 3:13.63       537
6 Pěček Lukáš 930120 SK Přerov 3:26.65       427
7 Kubíček Jakub 940214 USK Praha 3:33.70       372
 
sedmiboj hala/Žáci
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Sedlák Václav 930206 AK Most 4455        
2 Honka Ondřej 930513 TJ Sokol Opava 4438        
3 Stuchlík Michal 930906 AK Bohumín, o.s. 3680        
4 Chvála Matěj 930127 AC Slovan Liberec, o.s. 3628        
5 Kubíček Jakub 940214 USK Praha 3427        
6 Selimovič Mirza 930925 SK ZŠ Jablonné v Podještědí 3394        
7 Šotola Ondřej 930317 TJ Sušice 3198        
8 Pěček Lukáš 930120 SK Přerov 3191        
9 Brůček Jan 930504 AC Česká Lípa 3126        
10 Hájek Vojtěch 940504 TJ Slavoj Stará Boleslav 3121        
11 Palyza Martin 930630 TJ Sokol Opava 3114        
12 Bárta Hynek 941220 AC Česká Lípa 2953        
13 Kotek Jan 930519 AC Slovan Liberec, o.s. 2727        
14 Kondr Lukáš 930505 AK Most 2598        
15 Schuster Marek 931001 TJ Sokol Opava 2432        
  Fiala Adam 930528 TJ VOKD Ostrava-Poruba DNF        
1 Sedlák Václav 930206 AK Most 4455        
2 Honka Ondřej 930513 TJ Sokol Opava 4438        
3 Stuchlík Michal 930906 AK Bohumín, o.s. 3680        
4 Chvála Matěj 930127 AC Slovan Liberec, o.s. 3628        
5 Kubíček Jakub 940214 USK Praha 3427        
6 Selimovič Mirza 930925 SK ZŠ Jablonné v Podještědí 3394        
7 Šotola Ondřej 930317 TJ Sušice 3198        
8 Pěček Lukáš 930120 SK Přerov 3191        
9 Brůček Jan 930504 AC Česká Lípa 3126        
10 Hájek Vojtěch 940504 TJ Slavoj Stará Boleslav 3121        
11 Palyza Martin 930630 TJ Sokol Opava 3114        
12 Bárta Hynek 941220 AC Česká Lípa 2953        
13 Kotek Jan 930519 AC Slovan Liberec, o.s. 2727        
14 Kondr Lukáš 930505 AK Most 2598        
15 Schuster Marek 931001 TJ Sokol Opava 2432        
  Fiala Adam 930528 TJ VOKD Ostrava-Poruba DNF        
 
1000 m/Dorostenci
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Drda Jaroslav 911007 TJ Vodní stavby Tábor 2:52.04       744
2 Drhlík Patrik 910728 TJ Slavoj Stará Boleslav 2:52.71       737
3 Čásenský Kajetán 910705 ASK Slavia Praha 2:54.33       721
4 Slouka Vojtěch 910520 TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:55.09       713
5 Filip Patrik 911121 TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:56.42       700
6 Iglič Marko 910408 ASK Slavia Praha 2:57.63       688
7 Jirman Jakub 910109 TJ Dukla Praha 2:59.31       671
8 Šimon Jan 910827 TJ Dukla Praha 3:02.52       640
9 Komárek Tomáš 910719 A. C. TEPO Kladno 3:06.42       603
10 Hamberger René 921102 TJ Sušice 3:11.78       553
11 Dvořák Dominik 920609 USK Praha 3:25.94       433
  Holoubek Jakub 920110 SK ZŠ Jablonné v Podještědí DNP        
 
sedmiboj hala/Dorostenci
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Šimon Jan 910827 TJ Dukla Praha 4978        
2 Slouka Vojtěch 910520 TJ LIAZ Jablonec n/N. 4676        
3 Čásenský Kajetán 910705 ASK Slavia Praha 4578        
4 Jirman Jakub 910109 TJ Dukla Praha 4525        
5 Filip Patrik 911121 TJ LIAZ Jablonec n/N. 4394        
6 Drhlík Patrik 910728 TJ Slavoj Stará Boleslav 4258        
7 Drda Jaroslav 911007 TJ Vodní stavby Tábor 4041        
8 Dvořák Dominik 920609 USK Praha 4029        
9 Komárek Tomáš 910719 A. C. TEPO Kladno 3952        
10 Iglič Marko 910408 ASK Slavia Praha 3839        
11 Hamberger René 921102 TJ Sušice 3475        
  Pulíček Roman 910306 TJ LIAZ Jablonec n/N. DNF        
  Holoubek Jakub 920110 SK ZŠ Jablonné v Podještědí DNF        
1 Šimon Jan 910827 TJ Dukla Praha 4978        
2 Slouka Vojtěch 910520 TJ LIAZ Jablonec n/N. 4676        
3 Čásenský Kajetán 910705 ASK Slavia Praha 4578        
4 Jirman Jakub 910109 TJ Dukla Praha 4525        
5 Filip Patrik 911121 TJ LIAZ Jablonec n/N. 4394        
6 Drhlík Patrik 910728 TJ Slavoj Stará Boleslav 4258        
7 Drda Jaroslav 911007 TJ Vodní stavby Tábor 4041        
8 Dvořák Dominik 920609 USK Praha 4029        
9 Komárek Tomáš 910719 A. C. TEPO Kladno 3952        
10 Iglič Marko 910408 ASK Slavia Praha 3839        
11 Hamberger René 921102 TJ Sušice 3475        
  Pulíček Roman 910306 TJ LIAZ Jablonec n/N. DNF        
  Holoubek Jakub 920110 SK ZŠ Jablonné v Podještědí DNF        

Šimon Jan (07.40-6.74-13.59-1.90-08.73-4.00-3:02.52)
Slouka Vojtěch (07.64-6.02-12.65-1.81-09.12-4.30-2:55.09)
Čásenský Kajetán (07.80-5.97-13.19-1.72-08.63-3.90-2:54.33)
Jirman Jakub (07.62-5.97-11.68-1.72-08.49-3.90-2:59.31)
Filip Patrik (07.86-6.03-10.32-1.90-08.88-3.60-2:56.42)
Drhlík Patrik (07.49-6.26-10.13-1.75-08.77-2.70-2:52.71)
Drda Jaroslav (07.64-5.83-10.92-1.78-09.60-2.80-2:52.04)
Dvořák Dominik (07.63-6.23-09.61-1.75-08.94-3.50-3:25.94)
Komárek Tomáš (07.38-5.66-10.02-1.60-08.87-3.00-3:06.42)
Iglič Marko (07.62-5.48-11.28-1.72-10.25-3.10-2:57.63)
Hamberger René (08.08-5.71-12.13-1.60-09.89-2.40-3:11.78)
Holoubek Jakub (07.71-5.98-12.49-1.75-09.00-3.50)
Pulíček Roman (07.79-5.92-11.86-1.69)
1000 m/Junioři Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Antoš Vojtěch 900124 ASK Slavia Praha 2:49.89       767
2 Macháň Tomáš 900526 ASK Slavia Praha 2:50.34       762
3 Havel Erik 901213 A. C. TEPO Kladno 2:51.46       750
4 Bernášek Karel 890423 A. C. TEPO Kladno 2:55.41       710
5 Černohorský Matěj 890805 TJ Sokol Hradec Králové 2:57.29       691
6 Weiss Robin 891229 AO Slavia Havířov 2:59.95       665
7 Decker Jakub 901029 USK Praha 3:08.63       582
 
1000 m/Junioři Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Solfronk Jan 900301 TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:39.31       881
2 Barák Václav 901022 AC Slovan Liberec, o.s. 2:41.87       853
3 Hromčík Adam 890306 AC Moravská Slavia Brno 2:46.09       807
4 Janda Jakub 890307 DDM Cvikováček Cvikov 2:49.51       771
5 Urban Petr 891005 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:01.85       646
6 Melničuk David 890117 AK Chemopetrol Litvínov 3:04.82       618
 
sedmiboj hala/Junioři
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Hromčík Adam 890306 AC Moravská Slavia Brno 5045        
2 Janda Jakub 890307 DDM Cvikováček Cvikov 5015        
3 Solfronk Jan 900301 TJ LIAZ Jablonec n/N. 4996        
4 Barák Václav 901022 AC Slovan Liberec, o.s. 4990        
5 Melničuk David 890117 AK Chemopetrol Litvínov 4732        
6 Urban Petr 891005 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 4694        
7 Weiss Robin 891229 AO Slavia Havířov 4547        
8 Černohorský Matěj 890805 TJ Sokol Hradec Králové 4470        
9 Havel Erik 901213 A. C. TEPO Kladno 4361        
10 Macháň Tomáš 900526 ASK Slavia Praha 4345        
11 Antoš Vojtěch 900124 ASK Slavia Praha 4337        
12 Bernášek Karel 890423 A. C. TEPO Kladno 4207        
13 Decker Jakub 901029 USK Praha 3979        
  Fujda Filip 890510 AC Start Karlovy Vary DNF        
1 Hromčík Adam 890306 AC Moravská Slavia Brno 5045        
2 Janda Jakub 890307 DDM Cvikováček Cvikov 5015        
3 Solfronk Jan 900301 TJ LIAZ Jablonec n/N. 4996        
4 Barák Václav 901022 AC Slovan Liberec, o.s. 4990        
5 Melničuk David 890117 AK Chemopetrol Litvínov 4732        
6 Urban Petr 891005 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 4694        
7 Weiss Robin 891229 AO Slavia Havířov 4547        
8 Černohorský Matěj 890805 TJ Sokol Hradec Králové 4470        
9 Havel Erik 901213 A. C. TEPO Kladno 4361        
10 Macháň Tomáš 900526 ASK Slavia Praha 4345        
11 Antoš Vojtěch 900124 ASK Slavia Praha 4337        
12 Bernášek Karel 890423 A. C. TEPO Kladno 4207        
13 Decker Jakub 901029 USK Praha 3979        
  Fujda Filip 890510 AC Start Karlovy Vary DNF        

Hromčík Adam (07.31-6.92-11.96-1.78-08.72-4.10-2:46.09)
Janda Jakub (07.39-6.58-13.73-1.90-08.68-3.70-2:49.51)
Solfronk Jan (07.42-6.35-11.56-1.87-08.52-3.90-2:39.31)
Barák Václav (07.31-6.52-10.49-1.75-08.63-4.40-2:41.87)
Melničuk David (07.44-6.05-12.91-1.87-08.80-4.10-3:04.82)
Urban Petr (07.47-6.33-12.66-1.72-08.82-4.20-3:01.85)
Weiss Robin (07.53-5.95-10.72-1.75-08.69-4.20-2:59.95)
Černohorský Matěj (07.44-6.10-11.47-1.81-08.88-3.40-2:57.29)
Havel Erik (07.49-5.98-10.41-1.84-09.28-3.40-2:51.46)
Macháň Tomáš (07.35-6.09-10.26-1.72-08.77-3.00-2:50.34)
Antoš Vojtěch (07.80-5.68-12.50-1.60-09.02-3.90-2:49.89)
Bernášek Karel (07.69-6.03-09.07-1.72-09.35-3.90-2:55.41)
Decker Jakub (07.60-6.03-11.75-1.66-09.27-2.90-3:08.63)
Fujda Filip (07.53-6.14-13.18-1.75-09.19)
1000 m/Muži Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Hort Ondrej 860825 SVK 2:50.33       762
2 Bician Andrej 840515 SVK 2:54.06       724
3 Dizdarevič Slaven 810803 SVK 2:55.16       712
4 Klus Petr 850924 AK Kroměříž 2:56.76       696
5 Purman Tomáš 801007 TJ Vodní stavby Tábor 3:02.00       645
6 Šmíd František 871028 AFK Chrudim 3:05.54       611
 
1000 m/Muži Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Formánek Adam 831220 TJ Lokomotiva Břeclav 2:39.75       876
2 Chomát Jakub 831113 USK Praha 2:42.70       844
3 Vácha Antonín 870413 TJ Dukla Praha 2:46.21       806
4 Ošmera Marek 870704 TJ Lokomotiva Břeclav 2:49.13       775
5 Sazima David 871208 AK Most 2:51.28       752
6 Gabriel Martin 840517 VSK Univerzita Brno 2:51.98       745
7 Nešvera Tomáš 880802 A. C. TEPO Kladno 2:58.20       682
8 Blahut Martin 860725 SK ZŠ Jeseniova Praha 3:15.52       520
 
sedmiboj hala/Muži
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Sazima David 871208 AK Most 5443        
2 Vácha Antonín 870413 TJ Dukla Praha 5427        
3 Dizdarevič Slaven 810803 SVK 5333        
4 Bician Andrej 840515 SVK 5324        
5 Nešvera Tomáš 880802 A. C. TEPO Kladno 5193        
6 Formánek Adam 831220 TJ Lokomotiva Břeclav 5171        
7 Gabriel Martin 840517 VSK Univerzita Brno 5143        
8 Chomát Jakub 831113 USK Praha 5093        
9 Ošmera Marek 870704 TJ Lokomotiva Břeclav 4986        
10 Klus Petr 850924 AK Kroměříž 4859        
11 Hort Ondrej 860825 SVK 4837        
12 Blahut Martin 860725 SK ZŠ Jeseniova Praha 4829        
13 Purman Tomáš 801007 TJ Vodní stavby Tábor 4683        
14 Šmíd František 871028 AFK Chrudim 4197        
  Jinek Pavel 820609 Athletic Club Ústí n/L. o.s. DNF        
  Hochmut Jaroslav 790903 AC Česká Lípa DNP        
1 Sazima David 871208 AK Most 5443        
2 Vácha Antonín 870413 TJ Dukla Praha 5427        
3 Dizdarevič Slaven 810803 SVK 5333        
4 Bician Andrej 840515 SVK 5324        
5 Nešvera Tomáš 880802 A. C. TEPO Kladno 5193        
6 Formánek Adam 831220 TJ Lokomotiva Břeclav 5171        
7 Gabriel Martin 840517 VSK Univerzita Brno 5143        
8 Chomát Jakub 831113 USK Praha 5093        
9 Ošmera Marek 870704 TJ Lokomotiva Břeclav 4986        
10 Klus Petr 850924 AK Kroměříž 4859        
11 Hort Ondrej 860825 SVK 4837        
12 Blahut Martin 860725 SK ZŠ Jeseniova Praha 4829        
13 Purman Tomáš 801007 TJ Vodní stavby Tábor 4683        
14 Šmíd František 871028 AFK Chrudim 4197        
  Jinek Pavel 820609 Athletic Club Ústí n/L. o.s. DNF        
  Hochmut Jaroslav 790903 AC Česká Lípa DNP        
 
60 m překážek/Žákyně Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Soprová Pavlína 935216 TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.02       906
2 Řehounková Nikola 935729 ŠAK ZŠ Pardubice 09.14       881
3 Rappová Anna-Marie 935225 TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.28       852
4 Nejedlová Michaela 935228 ASK Slavia Praha 09.32       844
5 Michalská Klára 935409 TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.46       816
6 Sotáková Jana 935425 ASK Blansko 10.16       682
 
60 m překážek/Žákyně Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Janeková Nicol Alžběta 935629 AK Zlín 09.42       824
2 Červenková Pavla 935411 TJ Slavoj Stará Boleslav 09.50       808
3 Novotná Adéla 945327 SK Aktis Praha 09.72       765
4 Kirschnerová Nikola 935616 TJ Sokol Opava 09.77       756
5 Šebestíková Nikol 946124 TJ VOKD Ostrava-Poruba 09.89       733
6 Krutáková Eliška 935130 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 10.07       699
 
60 m překážek/Žákyně Běh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Malá Šárka 935124 Sokol Král.Vinohrady Praha 09.68       773
2 Urbischová Markéta 935130 TJ Sokol Opava 10.03       706
3 Vrbová Radmila 946110 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 10.30       657
4 Nováková Veronika 935114 A. C. TEPO Kladno 10.36       646
5 Süssnerová Veronika 945518 AC Česká Lípa 10.66       594
 
60 m překážek/Dorostenky Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Tvrdíková Michaela 916127 ŠAK SG Jablonec n/N. 08.92       927
2 Chmelařová Klára 916006 AC Pardubice 09.00       910
3 Galertová Alena 925818 USK Praha 09.18       873
4 Vodová Kateřina 915416 ACP Olymp Brno 09.32       844
5 Přívarová Aneta 925824 AK Zlín 09.36       836
6 Komrsková Aneta 925807 AK Zlín 09.42       824
 
60 m překážek/Dorostenky Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Chvátalová Veronika 915202 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.16       877
2 Komínková Linda 925926 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 09.46       816
3 Klečková Michaela 925303 ASK Slavia Praha 09.71       767
4 Jeníková Eva 926128 TJ Desná 09.77       756
5 Kalousková Lucie 925727 AC Česká Lípa 10.28       661
 
60 m překážek/Dorostenky Běh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Nováková Hana 915204 PSK Olymp Praha 09.66       777
2 Tejnecká Martina 915925 ŠAK Chrudim 09.75       759
3 Kroutilová Alena 925114 AC Slovan Liberec, o.s. 09.90       731
4 Valtová Marta 915305 ASK ELNA Počerady 10.19       677
5 Janoušová Radka 925109 TJ Nové Město na Moravě 10.31       655
 
60 m překážek/Juniorky Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Ondraschková Lucie 896012 TJ Sokol Opava 09.05       900
2 Beranová Marie 906224 A. C. TEPO Kladno 09.27       854
3 Čáchová Barbora 895206 ACP Olymp Brno 09.35       838
4 Peluhová Zuzana 895307 TJ Šumperk 09.40       828
5 Beranová Jana 905822 PSK Olymp Praha 09.53       802
6 Grénarová Simona 905712 ACP Olymp Brno 09.75       759
 
60 m překážek/Juniorky Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Zimová Kristýna 895415 ŠAK SG Jablonec n/N. 09.44       820
2 Škaloudová Eliška 905831 TJ Slavoj Stará Boleslav 09.64       781
3 Hájková Martina 905224 ASK Blansko 09.68       773
4 Svědíková Martina 905330 AC Slovan Liberec, o.s. 09.75       759
5 Svojanovská Michaela 905705 ASK Slavia Praha 09.81       748
6 Buřilová Klára 905528 PSK Olymp Praha 10.52       618
 
60 m překážek/Ženy Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Korešová Jana 815408 USK Praha 08.39       1041
2 Klučinová Eliška 885414 A. C. TEPO Kladno 09.02       906
3 Kavínová Hana 855409 TJ Slavoj Stará Boleslav 09.07       895
4 Princová Alexandra 835210 ASK Slavia Praha 09.13       883
5 Konvalinková Kateřina 865514 AK SSK Vítkovice 09.28       852
 
60 m překážek/Ženy Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Melichová Jana 795409 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.34       840
2 Dědinová Kateřina 886209 TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.57       794
3 Zedníková Věra 875516 TJ Dukla Praha 09.66       777
4 Válková Natálie 835303 AC Česká Lípa 09.80       750
 
60 m překážek/Ženy Běh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Vaníčková Eliška 865728 USK Praha 09.38       832
2 Dráhová Věra 886216 AC Slovan Liberec, o.s. 10.14       686
3 Musilová Kateřina 885115 TJ Sokol Opava 10.14       686
4 Hezoučká Šárka 875101 A. C. Sparta Praha 10.23       670
 
60 m překážek/Žáci Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Sedlák Václav 930206 AK Most 08.38       888
2 Honka Ondřej 930513 TJ Sokol Opava 08.44       874
3 Pěček Lukáš 930120 SK Přerov 08.99       748
4 Selimovič Mirza 930925 SK ZŠ Jablonné v Podještědí 09.27       687
5 Chvála Matěj 930127 AC Slovan Liberec, o.s. 09.35       671
6 Hájek Vojtěch 940504 TJ Slavoj Stará Boleslav 09.69       601
 
60 m překážek/Žáci Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Kubíček Jakub 940214 USK Praha 09.21       700
2 Stuchlík Michal 930906 AK Bohumín, o.s. 09.35       671
3 Brůček Jan 930504 AC Česká Lípa 10.22       500
4 Šotola Ondřej 930317 TJ Sušice 10.75       408
  Fiala Adam 930528 TJ VOKD Ostrava-Poruba DNF        
 
60 m překážek/Žáci Běh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Kotek Jan 930519 AC Slovan Liberec, o.s. 09.59       621
2 Bárta Hynek 941220 AC Česká Lípa 09.99       543
3 Schuster Marek 931001 TJ Sokol Opava 10.17       509
4 Palyza Martin 930630 TJ Sokol Opava 10.20       504
5 Kondr Lukáš 930505 AK Most 10.82       397
 
60 m překážek/Dorostenci Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Jirman Jakub 910109 TJ Dukla Praha 08.49       862
2 Čásenský Kajetán 910705 ASK Slavia Praha 08.63       829
3 Drhlík Patrik 910728 TJ Slavoj Stará Boleslav 08.77       797
4 Komárek Tomáš 910719 A. C. TEPO Kladno 08.87       775
  Pulíček Roman 910306 TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP        
 
60 m překážek/Dorostenci Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Šimon Jan 910827 TJ Dukla Praha 08.73       806
2 Filip Patrik 911121 TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.88       772
3 Dvořák Dominik 920609 USK Praha 08.94       759
4 Holoubek Jakub 920110 SK ZŠ Jablonné v Podještědí 09.00       746
 
60 m překážek/Dorostenci Běh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Slouka Vojtěch 910520 TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.12       720
2 Drda Jaroslav 911007 TJ Vodní stavby Tábor 09.60       619
3 Hamberger René 921102 TJ Sušice 09.89       562
4 Iglič Marko 910408 ASK Slavia Praha 10.25       495
 
60 m překážek/Junioři Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Solfronk Jan 900301 TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.52       855
2 Barák Václav 901022 AC Slovan Liberec, o.s. 08.63       829
3 Hromčík Adam 890306 AC Moravská Slavia Brno 08.72       809
4 Černohorský Matěj 890805 TJ Sokol Hradec Králové 08.88       772
5 Fujda Filip 890510 AC Start Karlovy Vary 09.19       704
 
60 m překážek/Junioři Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Janda Jakub 890307 DDM Cvikováček Cvikov 08.68       818
2 Weiss Robin 891229 AO Slavia Havířov 08.69       816
3 Macháň Tomáš 900526 ASK Slavia Praha 08.77       797
4 Melničuk David 890117 AK Chemopetrol Litvínov 08.80       791
5 Urban Petr 891005 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.82       786
 
60 m překážek/Junioři Běh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Antoš Vojtěch 900124 ASK Slavia Praha 09.02       741
2 Decker Jakub 901029 USK Praha 09.27       687
3 Havel Erik 901213 A. C. TEPO Kladno 09.28       685
4 Bernášek Karel 890423 A. C. TEPO Kladno 09.35       671
 
60 m překážek/Muži Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Dizdarevič Slaven 810803 SVK 08.21       930
2 Bician Andrej 840515 SVK 08.27       915
3 Sazima David 871208 AK Most 08.38       888
4 Vácha Antonín 870413 TJ Dukla Praha 08.43       877
 
60 m překážek/Muži Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Klus Petr 850924 AK Kroměříž 08.55       848
2 Chomát Jakub 831113 USK Praha 08.66       823
3 Ošmera Marek 870704 TJ Lokomotiva Břeclav 08.68       818
4 Hort Ondrej 860825 SVK 09.11       722
5 Blahut Martin 860725 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.21       700
 
60 m překážek/Muži Běh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1= Gabriel Martin 840517 VSK Univerzita Brno 08.81       788
1= Formánek Adam 831220 TJ Lokomotiva Břeclav 08.81       788
3 Nešvera Tomáš 880802 A. C. TEPO Kladno 08.94       759
4 Purman Tomáš 801007 TJ Vodní stavby Tábor 08.97       752
5 Šmíd František 871028 AFK Chrudim 09.09       726
 
skok vysoký/Žákyně
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Červenková Pavla 935411 TJ Slavoj Stará Boleslav 1.60       736
2 Janeková Nicol Alžběta 935629 AK Zlín 1.48       599
3 Vrbová Radmila 946110 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 1.48       599
4 Rappová Anna-Marie 935225 TJ LIAZ Jablonec n/N. 1.48       599
5 Krutáková Eliška 935130 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 1.45       566
6 Urbischová Markéta 935130 TJ Sokol Opava 1.45       566
7= Nejedlová Michaela 935228 ASK Slavia Praha 1.42       534
7= Novotná Adéla 945327 SK Aktis Praha 1.42       534
9 Malá Šárka 935124 Sokol Král.Vinohrady Praha 1.42       534
10 Süssnerová Veronika 945518 AC Česká Lípa 1.42       534
11 Nováková Veronika 935114 A. C. TEPO Kladno 1.39       502
12 Šebestíková Nikol 946124 TJ VOKD Ostrava-Poruba 1.36       470
13 Kirschnerová Nikola 935616 TJ Sokol Opava 1.33       439
14 Soprová Pavlína 935216 TJ LIAZ Jablonec n/N. 1.33       439
15 Michalská Klára 935409 TJ LIAZ Jablonec n/N. 0        
16 Řehounková Nikola 935729 ŠAK ZŠ Pardubice 0        
  Sotáková Jana 935425 ASK Blansko DNP        
poř. 1.30 1.33 1.36 1.39 1.42 1.45 1.48 1.51 1.54 1.57 1.60 1.63 1.66 1.69
1 - - - O O O O O O O XXO XXX
2 - O - O O O O XXX
3 O O O O XO O O XXX
4 - O O XO O XXO O XXX
5 - - O O O O XXX
6 - - - O - XO XXX
7= - - O O O XXX
7= O O O O O XXX
9 O O XO O XO XXX
10 XO XO O XO XO XXX
11 O O O O XXX
12 O XO XO XXX
13 XO O XXX
14 O XO XXX
15 XXX
16 XXX
skok vysoký/Dorostenky
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Vodová Kateřina 915416 ACP Olymp Brno 1.72       879
2 Komínková Linda 925926 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 1.57       701
3 Komrsková Aneta 925807 AK Zlín 1.57       701
4 Kalousková Lucie 925727 AC Česká Lípa 1.57       701
5 Galertová Alena 925818 USK Praha 1.57       701
6 Chmelařová Klára 916006 AC Pardubice 1.54       666
7 Tejnecká Martina 915925 ŠAK Chrudim 1.54       666
8= Kroutilová Alena 925114 AC Slovan Liberec, o.s. 1.51       632
8= Nováková Hana 915204 PSK Olymp Praha 1.51       632
10 Klečková Michaela 925303 ASK Slavia Praha 1.51       632
11 Přívarová Aneta 925824 AK Zlín 1.51       632
12 Janoušová Radka 925109 TJ Nové Město na Moravě 1.45       566
13 Chvátalová Veronika 915202 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.45       566
14= Valtová Marta 915305 ASK ELNA Počerady 1.42       534
14= Tvrdíková Michaela 916127 ŠAK SG Jablonec n/N. 1.42       534
16 Jeníková Eva 926128 TJ Desná 1.42       534
poř. 1.36 1.39 1.42 1.45 1.48 1.51 1.54 1.57 1.60 1.63 1.66 1.69 1.72 1.75
1 - - - - - O - O O O XO XXO XO XXX
2 - O O - O O O O XXX
3 O - O - O O O XO XXX
4 - - O - O - XO XO XXX
5 - - - O O XO XXO XXO XXX
6 - O O O O XO O XXX
7 - O O O XXO XO XO XXX
8= - - O O O O XXX
8= O - O O O O XXX
10 O O O O XXO XXO XXX
11 O - XO O XXO XXO XXX
12 XO O XXO O XXX
13 O O O XXO XXX
14= O O O XXX
14= - - O - XXX
16 XO O XO XXX
skok vysoký/Juniorky
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Čáchová Barbora 895206 ACP Olymp Brno 1.69       842
2 Ondraschková Lucie 896012 TJ Sokol Opava 1.66       806
3= Peluhová Zuzana 895307 TJ Šumperk 1.60       736
3= Zimová Kristýna 895415 ŠAK SG Jablonec n/N. 1.60       736
5 Beranová Marie 906224 A. C. TEPO Kladno 1.60       736
6 Hájková Martina 905224 ASK Blansko 1.57       701
7 Grénarová Simona 905712 ACP Olymp Brno 1.51       632
8= Škaloudová Eliška 905831 TJ Slavoj Stará Boleslav 1.51       632
8= Beranová Jana 905822 PSK Olymp Praha 1.51       632
10 Buřilová Klára 905528 PSK Olymp Praha 1.48       599
11 Svědíková Martina 905330 AC Slovan Liberec, o.s. 1.48       599
12 Svojanovská Michaela 905705 ASK Slavia Praha 1.45       566
poř. 1.42 1.45 1.48 1.51 1.54 1.57 1.60 1.63 1.66 1.69 1.72 1.75
1 - - - - O O O O XXO XXO XXX
2 - - - O - O XXO XO XXO XXX
3= O O O O O O XXO XXX
3= O O O O O O XXO XXX
5 O - XO O XO XXO XXO XXX
6 - O - XO XO O XXX
7 O XO O XO XXX
8= O - O XXO XXX
8= O O - XXO XXX
10 XO - O XXX
11 O XXO XXO XXX
12 O O XXX
skok vysoký/Ženy
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Klučinová Eliška 885414 A. C. TEPO Kladno 1.75       916
2 Konvalinková Kateřina 865514 AK SSK Vítkovice 1.75       916
3 Korešová Jana 815408 USK Praha 1.72       879
4 Princová Alexandra 835210 ASK Slavia Praha 1.69       842
5= Zedníková Věra 875516 TJ Dukla Praha 1.66       806
5= Vaníčková Eliška 865728 USK Praha 1.66       806
7 Kavínová Hana 855409 TJ Slavoj Stará Boleslav 1.66       806
8 Melichová Jana 795409 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 1.57       701
9 Dráhová Věra 886216 AC Slovan Liberec, o.s. 1.54       666
10 Hezoučká Šárka 875101 A. C. Sparta Praha 1.54       666
11 Musilová Kateřina 885115 TJ Sokol Opava 1.51       632
12 Válková Natálie 835303 AC Česká Lípa 1.48       599
13 Dědinová Kateřina 886209 TJ LIAZ Jablonec n/N. 1.42       534
poř. 1.42 1.45 1.48 1.51 1.54 1.57 1.60 1.63 1.66 1.69 1.72 1.75 1.78
1 - - - - - - O O O XXO O XO XXX
2 - - - - O XO O O O O XO XXO XXX
3 - - - - - O O O O XO XXO XXX
4 - - - - O O O O O XXO XXX
5= - - - O O O O O O XXX
5= - - - O - O O O O XXX
7 - - O O O O O XXO XXO XXX
8 O O O O O O XXX
9 - O O XO O XXX
10 - O XO O XO XXX
11 O O XO XXO XXX
12 O O O XXX
13 XO XXX
skok vysoký/Žáci
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Sedlák Václav 930206 AK Most 1.84       661
2 Fiala Adam 930528 TJ VOKD Ostrava-Poruba 1.78       610
3 Hájek Vojtěch 940504 TJ Slavoj Stará Boleslav 1.69       536
4 Kubíček Jakub 940214 USK Praha 1.66       512
5 Brůček Jan 930504 AC Česká Lípa 1.63       488
6 Bárta Hynek 941220 AC Česká Lípa 1.60       464
7 Selimovič Mirza 930925 SK ZŠ Jablonné v Podještědí 1.60       464
8 Honka Ondřej 930513 TJ Sokol Opava 1.60       464
9 Chvála Matěj 930127 AC Slovan Liberec, o.s. 1.60       464
10 Šotola Ondřej 930317 TJ Sušice 1.57       441
11 Palyza Martin 930630 TJ Sokol Opava 1.54       419
12 Stuchlík Michal 930906 AK Bohumín, o.s. 1.54       419
13 Pěček Lukáš 930120 SK Přerov 1.51       396
14 Schuster Marek 931001 TJ Sokol Opava NM        
15 Kotek Jan 930519 AC Slovan Liberec, o.s. NM        
16 Kondr Lukáš 930505 AK Most NM        
poř. 1.48 1.51 1.54 1.57 1.60 1.63 1.66 1.69 1.72 1.75 1.78 1.81 1.84 1.87
1 - - - - - - O O O O XO XO O XXX
2 - - O - O O - XO XXO XXO XO XXX
3 O O O O XXO O XO XXO XXX
4 - O - XO XO XO O XXX
5 - O - O O O XXX
6 O O O XO O XXX
7 O O O XO XO XXX
8 O - XO XXO XO XXX
9 - XO - XO XXO XXX
10 XO O O XO XXX
11 O O O XXX
12 O XO XO XXX
13 O O XXX
14 XXX
15 XXX
16 XXX
skok vysoký/Dorostenci
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Šimon Jan 910827 TJ Dukla Praha 1.90       714
2 Filip Patrik 911121 TJ LIAZ Jablonec n/N. 1.90       714
3 Slouka Vojtěch 910520 TJ LIAZ Jablonec n/N. 1.81       636
4 Drda Jaroslav 911007 TJ Vodní stavby Tábor 1.78       610
5 Drhlík Patrik 910728 TJ Slavoj Stará Boleslav 1.75       585
6 Holoubek Jakub 920110 SK ZŠ Jablonné v Podještědí 1.75       585
7 Dvořák Dominik 920609 USK Praha 1.75       585
8 Čásenský Kajetán 910705 ASK Slavia Praha 1.72       560
9 Jirman Jakub 910109 TJ Dukla Praha 1.72       560
10 Iglič Marko 910408 ASK Slavia Praha 1.72       560
11 Pulíček Roman 910306 TJ LIAZ Jablonec n/N. 1.69       536
12 Hamberger René 921102 TJ Sušice 1.60       464
13 Komárek Tomáš 910719 A. C. TEPO Kladno 1.60       464
poř. 1.54 1.57 1.60 1.63 1.66 1.69 1.72 1.75 1.78 1.81 1.84 1.87 1.90 1.93 1.96 1.99
1 - - - - O O O O O O O O O XXX
2 - - O - O - O O XO XO O XXO XXO XXX
3 - - - O - O O XXO XO XO XXX
4 - - - O - O - O XO XXX
5 O - - O O O XXO O XXX
6 - - - - O XO - O XXX
7 - - O - O O XO XXO XXX
8 - - O - O XO O XXX
9 XO O O O O O O XXX
10 O O O XXO O XXO O XXX
11 - - O - XXO XO XXX
12 O O O XXX
13 O O XO XXX
skok vysoký/Junioři Finále1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Havel Erik 901213 A. C. TEPO Kladno 1.84       661
2 Hromčík Adam 890306 AC Moravská Slavia Brno 1.78       610
3 Weiss Robin 891229 AO Slavia Havířov 1.75       585
4 Fujda Filip 890510 AC Start Karlovy Vary 1.75       585
5 Barák Václav 901022 AC Slovan Liberec, o.s. 1.75       585
6 Macháň Tomáš 900526 ASK Slavia Praha 1.72       560
7 Bernášek Karel 890423 A. C. TEPO Kladno 1.72       560
8 Urban Petr 891005 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 1.72       560
9 Decker Jakub 901029 USK Praha 1.66       512
10 Antoš Vojtěch 900124 ASK Slavia Praha 1.60       464
poř. 1.60 1.63 1.66 1.69 1.72 1.75 1.78 1.81 1.84 1.87 1.90 1.93 1.96 1.99
1 O - O O O O O XXO O XXX
2 - - - - O - O XXX
3 O - O - XO O XXX
4 O - O O XXO O XXX
5 - - O O XO XO XXX
6 O O O O XO XXX
7 O - O XXO XO XXX
8 O - O O XXO XXX
9 XO O XO XXX
10 XO XXX
skok vysoký/Junioři Finále2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Janda Jakub 890307 DDM Cvikováček Cvikov 1.90       714
2 Solfronk Jan 900301 TJ LIAZ Jablonec n/N. 1.87       687
3 Melničuk David 890117 AK Chemopetrol Litvínov 1.87       687
4 Černohorský Matěj 890805 TJ Sokol Hradec Králové 1.81       636
poř. 1.60 1.63 1.66 1.69 1.72 1.75 1.78 1.81 1.84 1.87 1.90 1.93 1.96 1.99 2.02 2.05
1 - - - - - - - O O O XO XXX
2 - - XO O O O O XO O XO XXX
3 - - - - O O O XXO XO XXO XXX
4 - - O - O O XXO XXO XXX
skok vysoký/Muži
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Sazima David 871208 AK Most 2.02       822
2 Chomát Jakub 831113 USK Praha 1.99       794
3 Vácha Antonín 870413 TJ Dukla Praha 1.96       767
4 Dizdarevič Slaven 810803 SVK 1.90       714
5 Hort Ondrej 860825 SVK 1.90       714
6 Bician Andrej 840515 SVK 1.90       714
7= Nešvera Tomáš 880802 A. C. TEPO Kladno 1.87       687
7= Gabriel Martin 840517 VSK Univerzita Brno 1.87       687
9 Purman Tomáš 801007 TJ Vodní stavby Tábor 1.87       687
10 Formánek Adam 831220 TJ Lokomotiva Břeclav 1.87       687
11 Blahut Martin 860725 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.84       661
12 Klus Petr 850924 AK Kroměříž 1.84       661
13 Ošmera Marek 870704 TJ Lokomotiva Břeclav 1.84       661
14 Šmíd František 871028 AFK Chrudim 1.66       512
poř. 1.66 1.69 1.72 1.75 1.78 1.81 1.84 1.87 1.90 1.93 1.96 1.99 2.02 2.05 2.08
1 - - - - - - O - O O O O O XXX
2 - - - - - - O O O XXO XO XXO XXX
3 - - - - - - O O O XO XO XXX
4 - - - O - - XO O O XXX
5 - - - - O O XO XO XO XXX
6 - - - - - - XO XXO XO XXX
7= - - - O O O XO O XXX
7= - - - - - - O O XXX
9 - O - O - O XO XXO XXX
10 - - - XO O O O XXO XXX
11 - - O O O XO O XXX
12 - - - - - XO XO XXX
13 O - O O XO XO XXO XXX
14 XO XXX
skok o tyči/Žáci
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Honka Ondřej 930513 TJ Sokol Opava 3.70       535
2 Stuchlík Michal 930906 AK Bohumín, o.s. 3.50       482
3 Chvála Matěj 930127 AC Slovan Liberec, o.s. 3.10       381
4 Hájek Vojtěch 940504 TJ Slavoj Stará Boleslav 3.00       357
5 Sedlák Václav 930206 AK Most 2.90       333
6 Kubíček Jakub 940214 USK Praha 2.80       309
7 Šotola Ondřej 930317 TJ Sušice 2.60       264
8 Kotek Jan 930519 AC Slovan Liberec, o.s. 2.50       242
9 Selimovič Mirza 930925 SK ZŠ Jablonné v Podještědí 2.40       220
10 Kondr Lukáš 930505 AK Most 2.40       220
11 Palyza Martin 930630 TJ Sokol Opava 2.40       220
12 Schuster Marek 931001 TJ Sokol Opava 2.30       199
13 Brůček Jan 930504 AC Česká Lípa 2.30       199
14 Pěček Lukáš 930120 SK Přerov 2.20       179
  Fiala Adam 930528 TJ VOKD Ostrava-Poruba DNP        
  Bárta Hynek 941220 AC Česká Lípa NM        
poř. 2.20 2.30 2.40 2.50 2.60 2.70 2.80 2.90 3.00 3.10 3.20 3.30 3.40 3.50 3.60 3.70 3.80 3.90
1 - - - - - - - - O - O - O - O O XXX
2 - - - - O O O XO O O O XXO O O XXX
3 - - - - - - - O - O XXX
4 - XO O XO O O O XO O XXX
5 - - - - O O XO O XXX
6 - - XO - O O O XXX
7 O O O O XXO XXX
8 O O O O XXX
9 O O O XXX
10 XXO - O - XXX
11 O O XO XXX
12 O O XXX
13 O XO XX
14 O XXX
skok o tyči/Dorostenci Finále1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Slouka Vojtěch 910520 TJ LIAZ Jablonec n/N. 4.30       702
2 Šimon Jan 910827 TJ Dukla Praha 4.00       617
3 Čásenský Kajetán 910705 ASK Slavia Praha 3.90       590
poř. 3.40 3.50 3.60 3.70 3.80 3.90 4.00 4.10 4.20 4.30 4.40 4.50 4.60
1 - - O - O - O XO O XO XXX
2 XO O O O O O XO XXX
3 O - XO O O O XXX
skok o tyči/Dorostenci Finále2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Jirman Jakub 910109 TJ Dukla Praha 3.90       590
2 Filip Patrik 911121 TJ LIAZ Jablonec n/N. 3.60       509
3 Holoubek Jakub 920110 SK ZŠ Jablonné v Podještědí 3.50       482
4 Dvořák Dominik 920609 USK Praha 3.50       482
5 Iglič Marko 910408 ASK Slavia Praha 3.10       381
6 Komárek Tomáš 910719 A. C. TEPO Kladno 3.00       357
7 Drda Jaroslav 911007 TJ Vodní stavby Tábor 2.80       309
8 Drhlík Patrik 910728 TJ Slavoj Stará Boleslav 2.70       286
9 Hamberger René 921102 TJ Sušice 2.40       220
poř. 2.40 2.50 2.60 2.70 2.80 2.90 3.00 3.10 3.20 3.30 3.40 3.50 3.60 3.70 3.80 3.90 4.00
1 - - - - - - - - O XO O O O O O O
2 - - - - - - XXO XO XXO O O XO XO XXX
3 - - - - - - O - O - O XO XXX
4 - - - - O - O O O XXO O XO XXX
5 - - O - O - O O XXX
6 - - - - XO XO XO XXX
7 XO O O O O XXX
8 O XO XXO O XXX
9 O XXX
skok o tyči/Junioři Finále1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Barák Václav 901022 AC Slovan Liberec, o.s. 4.40       731
2 Weiss Robin 891229 AO Slavia Havířov 4.20       673
3 Urban Petr 891005 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 4.20       673
4 Hromčík Adam 890306 AC Moravská Slavia Brno 4.10       645
5 Melničuk David 890117 AK Chemopetrol Litvínov 4.10       645
6 Bernášek Karel 890423 A. C. TEPO Kladno 3.90       590
7 Solfronk Jan 900301 TJ LIAZ Jablonec n/N. 3.90       590
poř. 3.40 3.50 3.60 3.70 3.80 3.90 4.00 4.10 4.20 4.30 4.40 4.50 4.60
1 - - - - O - O - XO XXO O XXX
2 O - - O O O O O XO XXX
3 - - O - O XO XO XO XO XXX
4 O - XO - O O O O XXX
5 - - - - XO - O XO XXX
6 O - O XO O O XXX
7 O - O - O XO XXX
skok o tyči/Junioři Finále2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Antoš Vojtěch 900124 ASK Slavia Praha 3.90       590
2 Janda Jakub 890307 DDM Cvikováček Cvikov 3.70       535
3 Černohorský Matěj 890805 TJ Sokol Hradec Králové 3.40       457
4 Havel Erik 901213 A. C. TEPO Kladno 3.40       457
5 Macháň Tomáš 900526 ASK Slavia Praha 3.00       357
6 Decker Jakub 901029 USK Praha 2.90       333
  Fujda Filip 890510 AC Start Karlovy Vary DNP        
poř. 2.70 2.80 2.90 3.00 3.10 3.20 3.30 3.40 3.50 3.60 3.70 3.80 3.90 4.00
1 - - - - - O - XXO - XO O O XO XXX
2 - O - O - O - O O O XO XXX
3 - X- - - XO XXO O XO XXX
4 O - - O XO O O XXO XXX
5 O O XO XXO XXX
6 O O O XXX
skok o tyči/Muži Finále1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Sazima David 871208 AK Most 4.70       819
2 Nešvera Tomáš 880802 A. C. TEPO Kladno 4.70       819
3 Formánek Adam 831220 TJ Lokomotiva Břeclav 4.50       760
4 Purman Tomáš 801007 TJ Vodní stavby Tábor 4.40       731
5 Blahut Martin 860725 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.40       731
6 Chomát Jakub 831113 USK Praha 4.30       702
7= Vácha Antonín 870413 TJ Dukla Praha 4.20       673
7= Bician Andrej 840515 SVK 4.20       673
9 Hort Ondrej 860825 SVK 4.00       617
10 Gabriel Martin 840517 VSK Univerzita Brno 4.00       617
11 Dizdarevič Slaven 810803 SVK 3.90       590
12 Šmíd František 871028 AFK Chrudim 3.40       457
poř. 3.40 3.50 3.60 3.70 3.80 3.90 4.00 4.10 4.20 4.30 4.40 4.50 4.60 4.70 4.80 4.90 5.00
1 - - - - - - - O - O - XXO XO O XXX
2 - - - - - - - - XXO O O XO XO XO XXX
3 - - - - - O - O O XO O XO XXX
4 - - - - - - O - O - O XXX
5 - - - - - - O - XO XXO O XXX
6 - - - - - - - O XO O XXX
7= - - - - - - O - O XXX
7= - - - - O - O - O XXX
9 - - - - O O O XXX
10 - - - - O - XXO - XXX
11 - - XO O O O XXX
12 XXO XXX
skok o tyči/Muži Finále2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Klus Petr 850924 AK Kroměříž 3.80       562
2 Ošmera Marek 870704 TJ Lokomotiva Břeclav 3.70       535
poř. 3.00 3.10 3.20 3.30 3.40 3.50 3.60 3.70 3.80 3.90
1 O - O - O O XO XO O XXX
2 O - O O XO O O XO XXX
skok daleký/Žákyně
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Rappová Anna-Marie 935225 TJ LIAZ Jablonec n/N. 5.76       777
2 Janeková Nicol Alžběta 935629 AK Zlín 5.26       631
3 Soprová Pavlína 935216 TJ LIAZ Jablonec n/N. 5.17       606
4 Nejedlová Michaela 935228 ASK Slavia Praha 5.14       598
5 Novotná Adéla 945327 SK Aktis Praha 5.14       598
6 Červenková Pavla 935411 TJ Slavoj Stará Boleslav 4.99       557
7 Krutáková Eliška 935130 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 4.89       530
8 Michalská Klára 935409 TJ LIAZ Jablonec n/N. 4.81       508
9 Nováková Veronika 935114 A. C. TEPO Kladno 4.79       503
10 Řehounková Nikola 935729 ŠAK ZŠ Pardubice 4.79       503
11 Malá Šárka 935124 Sokol Král.Vinohrady Praha 4.78       500
12 Süssnerová Veronika 945518 AC Česká Lípa 4.49       426
13 Urbischová Markéta 935130 TJ Sokol Opava 4.42       408
14 Kirschnerová Nikola 935616 TJ Sokol Opava 4.32       384
15 Šebestíková Nikol 946124 TJ VOKD Ostrava-Poruba 4.24       364
16 Vrbová Radmila 946110 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 4.17       347
poř. 1. 2. 3.   4. 5. 6.
1 5.63\ 5.76\ 5.71\ 5.76 \ \ \
2 5.13\ 5.26\ X\ 5.26 \ \ \
3 X\ 5.17\ 5.14\ 5.17 \ \ \
4 5.01\ 5.14\ 5.12\ 5.14 \ \ \
5 5.00\ X\ 5.14\ 5.14 \ \ \
6 X\ 4.99\ 4.89\ 4.99 \ \ \
7 4.79\ 4.89\ 4.74\ 4.89 \ \ \
8 4.81\ 4.77\ 4.77\ 4.81 \ \ \
9 4.61\ 4.65\ 4.79\ 4.79 \ \ \
10 X\ 4.57\ 4.79\ 4.79 \ \ \
11 4.54\ 4.70\ 4.78\ 4.78 \ \ \
12 4.26\ X\ 4.49\ 4.49 \ \ \
13 4.42\ 4.10\ 4.22\ 4.42 \ \ \
14 4.32\ X\ 4.19\ 4.32 \ \ \
15 4.12\ 4.15\ 4.24\ 4.24 \ \ \
16 4.14\ 4.13\ 4.17\ 4.17 \ \ \
skok daleký/Dorostenky
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Vodová Kateřina 915416 ACP Olymp Brno 5.57       720
2 Komrsková Aneta 925807 AK Zlín 5.44       683
3 Tvrdíková Michaela 916127 ŠAK SG Jablonec n/N. 5.38       665
4 Galertová Alena 925818 USK Praha 5.29       640
5 Chmelařová Klára 916006 AC Pardubice 5.28       637
6 Přívarová Aneta 925824 AK Zlín 5.25       628
7 Chvátalová Veronika 915202 SK ZŠ Jeseniova Praha 5.15       601
8 Komínková Linda 925926 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 5.13       595
9 Nováková Hana 915204 PSK Olymp Praha 4.97       551
10 Tejnecká Martina 915925 ŠAK Chrudim 4.93       540
11 Valtová Marta 915305 ASK ELNA Počerady 4.92       538
12 Janoušová Radka 925109 TJ Nové Město na Moravě 4.88       527
13 Jeníková Eva 926128 TJ Desná 4.73       487
14 Kroutilová Alena 925114 AC Slovan Liberec, o.s. 4.72       485
15 Kalousková Lucie 925727 AC Česká Lípa 4.65       466
16 Klečková Michaela 925303 ASK Slavia Praha 4.51       431
poř. 1. 2. 3.   4. 5. 6.
1 5.46\ 5.57\ 5.36\ 5.57 \ \ \
2 5.12\ 5.28\ 5.44\ 5.44 \ \ \
3 5.30\ 5.38\ 5.01\ 5.38 \ \ \
4 4.84\ 5.29\ 5.29\ 5.29 \ \ \
5 5.27\ 5.28\ 5.14\ 5.28 \ \ \
6 5.16\ 5.00\ 5.25\ 5.25 \ \ \
7 5.02\ 5.04\ 5.15\ 5.15 \ \ \
8 X\ 5.04\ 5.13\ 5.13 \ \ \
9 4.88\ 4.97\ 4.92\ 4.97 \ \ \
10 4.89\ 4.93\ 4.69\ 4.93 \ \ \
11 X\ 4.92\ X\ 4.92 \ \ \
12 4.69\ 4.74\ 4.88\ 4.88 \ \ \
13 4.66\ 4.73\ X\ 4.73 \ \ \
14 4.60\ 4.72\ 4.62\ 4.72 \ \ \
15 4.65\ 4.48\ 4.15\ 4.65 \ \ \
16 4.50\ 4.51\ 4.24\ 4.51 \ \ \
skok daleký/Juniorky
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Ondraschková Lucie 896012 TJ Sokol Opava 5.79       786
2 Beranová Jana 905822 PSK Olymp Praha 5.58       723
3 Svojanovská Michaela 905705 ASK Slavia Praha 5.42       677
4 Zimová Kristýna 895415 ŠAK SG Jablonec n/N. 5.28       637
5 Beranová Marie 906224 A. C. TEPO Kladno 5.15       601
6 Peluhová Zuzana 895307 TJ Šumperk 4.97       551
7 Škaloudová Eliška 905831 TJ Slavoj Stará Boleslav 4.94       543
8 Svědíková Martina 905330 AC Slovan Liberec, o.s. 4.92       538
9 Čáchová Barbora 895206 ACP Olymp Brno 4.90       532
10 Hájková Martina 905224 ASK Blansko 4.86       522
11 Grénarová Simona 905712 ACP Olymp Brno 4.82       511
12 Buřilová Klára 905528 PSK Olymp Praha 4.40       403
poř. 1. 2. 3.   4. 5. 6.
1 X\ 5.56\ 5.79\ 5.79 \ \ \
2 5.27\ 5.18\ 5.58\ 5.58 \ \ \
3 X\ 5.42\ 5.34\ 5.42 \ \ \
4 5.21\ 5.28\ 5.19\ 5.28 \ \ \
5 5.15\ 5.00\ X\ 5.15 \ \ \
6 4.71\ 4.96\ 4.97\ 4.97 \ \ \
7 4.94\ 4.78\ 4.93\ 4.94 \ \ \
8 4.90\ 4.92\ 4.86\ 4.92 \ \ \
9 4.90\ 4.89\ 4.86\ 4.90 \ \ \
10 4.86\ 4.86\ 4.63\ 4.86 \ \ \
11 4.82\ 4.75\ 4.77\ 4.82 \ \ \
12 4.24\ 4.40\ 4.36\ 4.40 \ \ \
skok daleký/Ženy
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Korešová Jana 815408 USK Praha 6.32       949
2 Konvalinková Kateřina 865514 AK SSK Vítkovice 5.99       846
3 Klučinová Eliška 885414 A. C. TEPO Kladno 5.82       795
4 Melichová Jana 795409 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 5.65       744
5 Princová Alexandra 835210 ASK Slavia Praha 5.56       717
6 Kavínová Hana 855409 TJ Slavoj Stará Boleslav 5.48       694
7 Vaníčková Eliška 865728 USK Praha 5.25       628
8 Zedníková Věra 875516 TJ Dukla Praha 5.21       617
9 Válková Natálie 835303 AC Česká Lípa 5.13       595
10 Musilová Kateřina 885115 TJ Sokol Opava 4.98       554
11 Dráhová Věra 886216 AC Slovan Liberec, o.s. 4.98       554
12 Hezoučká Šárka 875101 A. C. Sparta Praha 4.85       519
13 Dědinová Kateřina 886209 TJ LIAZ Jablonec n/N. 4.64       464
poř. 1. 2. 3.   4. 5. 6.
1 6.27\ 6.29\ 6.32\ 6.32 \ \ \
2 5.55\ 5.99\ X\ 5.99 \ \ \
3 5.73\ 5.82\ 5.64\ 5.82 \ \ \
4 5.14\ 5.49\ 5.65\ 5.65 \ \ \
5 5.45\ 5.56\ 5.55\ 5.56 \ \ \
6 5.41\ 5.33\ 5.48\ 5.48 \ \ \
7 5.01\ 5.12\ 5.25\ 5.25 \ \ \
8 5.13\ 5.21\ 5.12\ 5.21 \ \ \
9 4.94\ 4.95\ 5.13\ 5.13 \ \ \
10 4.84\ 4.98\ 4.90\ 4.98 \ \ \
11 4.69\ 4.98\ 4.80\ 4.98 \ \ \
12 4.76\ 4.85\ 4.66\ 4.85 \ \ \
13 4.48\ 4.64\ 4.41\ 4.64 \ \ \
skok daleký/Žáci
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Sedlák Václav 930206 AK Most 6.07       602
2 Honka Ondřej 930513 TJ Sokol Opava 5.80       544
3 Stuchlík Michal 930906 AK Bohumín, o.s. 5.52       485
4 Pěček Lukáš 930120 SK Přerov 5.44       469
5 Chvála Matěj 930127 AC Slovan Liberec, o.s. 5.41       463
6 Kubíček Jakub 940214 USK Praha 5.39       459
7 Palyza Martin 930630 TJ Sokol Opava 5.37       455
8 Fiala Adam 930528 TJ VOKD Ostrava-Poruba 5.31       443
9 Kondr Lukáš 930505 AK Most 5.21       423
10 Šotola Ondřej 930317 TJ Sušice 5.19       419
11 Bárta Hynek 941220 AC Česká Lípa 5.18       417
12 Brůček Jan 930504 AC Česká Lípa 5.16       413
13 Schuster Marek 931001 TJ Sokol Opava 4.96       375
14 Selimovič Mirza 930925 SK ZŠ Jablonné v Podještědí 4.95       373
15 Hájek Vojtěch 940504 TJ Slavoj Stará Boleslav 4.92       367
16 Kotek Jan 930519 AC Slovan Liberec, o.s. 4.70       326
poř. 1. 2. 3.   4. 5. 6.
1 5.88\ 6.07\ 5.96\ 6.07 \ \ \
2 5.61\ 5.74\ 5.80\ 5.80 \ \ \
3 5.28\ 5.52\ 5.48\ 5.52 \ \ \
4 X\ 5.44\ 4.98\ 5.44 \ \ \
5 5.14\ 5.35\ 5.41\ 5.41 \ \ \
6 5.36\ 5.39\ X\ 5.39 \ \ \
7 5.12\ 5.37\ 5.33\ 5.37 \ \ \
8 X\ 5.31\ 4.77\ 5.31 \ \ \
9 4.37\ X\ 5.21\ 5.21 \ \ \
10 X\ 5.16\ 5.19\ 5.19 \ \ \
11 4.76\ 5.18\ 5.04\ 5.18 \ \ \
12 X\ 5.16\ 5.09\ 5.16 \ \ \
13 4.96\ X\ 4.51\ 4.96 \ \ \
14 4.68\ 4.94\ 4.95\ 4.95 \ \ \
15 4.81\ 4.86\ 4.92\ 4.92 \ \ \
16 4.62\ 4.48\ 4.70\ 4.70 \ \ \
skok daleký/Dorostenci
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Šimon Jan 910827 TJ Dukla Praha 6.74       753
2 Drhlík Patrik 910728 TJ Slavoj Stará Boleslav 6.26       644
3 Dvořák Dominik 920609 USK Praha 6.23       637
4 Filip Patrik 911121 TJ LIAZ Jablonec n/N. 6.03       593
5 Slouka Vojtěch 910520 TJ LIAZ Jablonec n/N. 6.02       591
6 Holoubek Jakub 920110 SK ZŠ Jablonné v Podještědí 5.98       582
7 Čásenský Kajetán 910705 ASK Slavia Praha 5.97       580
12 Jirman Jakub 910109 TJ Dukla Praha 5.97       580
9 Pulíček Roman 910306 TJ LIAZ Jablonec n/N. 5.92       569
10 Drda Jaroslav 911007 TJ Vodní stavby Tábor 5.83       550
11 Hamberger René 921102 TJ Sušice 5.71       525
12 Komárek Tomáš 910719 A. C. TEPO Kladno 5.66       514
13 Iglič Marko 910408 ASK Slavia Praha 5.48       477
poř. 1. 2. 3.   4. 5. 6.
1 6.48\ 6.73\ 6.74\ 6.74 \ \ \
2 5.91\ 6.26\ X\ 6.26 \ \ \
3 6.23\ X\ X\ 6.23 \ \ \
4 5.96\ 5.92\ 6.03\ 6.03 \ \ \
5 5.62\ 6.02\ 5.91\ 6.02 \ \ \
6 5.72\ 5.98\ 5.85\ 5.98 \ \ \
7 5.45\ 5.67\ 5.97\ 5.97 \ \ \
12 5.97\ 4.64\ X\ 5.97 \ \ \
9 5.64\ 5.92\ X\ 5.92 \ \ \
10 5.70\ 5.73\ 5.83\ 5.83 \ \ \
11 5.45\ 5.71\ 5.69\ 5.71 \ \ \
12 5.57\ 5.48\ 5.66\ 5.66 \ \ \
13 5.48\ X\ X\ 5.48 \ \ \
skok daleký/Junioři
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Hromčík Adam 890306 AC Moravská Slavia Brno 6.92       795
2 Janda Jakub 890307 DDM Cvikováček Cvikov 6.58       716
3 Barák Václav 901022 AC Slovan Liberec, o.s. 6.52       702
4 Solfronk Jan 900301 TJ LIAZ Jablonec n/N. 6.35       664
5 Urban Petr 891005 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 6.33       659
6 Fujda Filip 890510 AC Start Karlovy Vary 6.14       617
7 Černohorský Matěj 890805 TJ Sokol Hradec Králové 6.10       608
8 Macháň Tomáš 900526 ASK Slavia Praha 6.09       606
9 Melničuk David 890117 AK Chemopetrol Litvínov 6.05       597
10 Decker Jakub 901029 USK Praha 6.03       593
11 Bernášek Karel 890423 A. C. TEPO Kladno 6.03       593
12 Havel Erik 901213 A. C. TEPO Kladno 5.98       582
13 Weiss Robin 891229 AO Slavia Havířov 5.95       576
14 Antoš Vojtěch 900124 ASK Slavia Praha 5.68       519
poř. 1. 2. 3.   4. 5. 6.
1 6.87\ 6.92\ 6.86\ 6.92 \ \ \
2 5.94\ 6.58\ 6.01\ 6.58 \ \ \
3 6.37\ 6.50\ 6.52\ 6.52 \ \ \
4 6.21\ 6.04\ 6.35\ 6.35 \ \ \
5 X\ X\ 6.33\ 6.33 \ \ \
6 X\ 6.10\ 6.14\ 6.14 \ \ \
7 X\ 6.10\ 5.90\ 6.10 \ \ \
8 6.09\ 5.97\ X\ 6.09 \ \ \
9 6.05\ X\ X\ 6.05 \ \ \
10 5.90\ X\ 6.03\ 6.03 \ \ \
11 5.79\ 5.80\ 6.03\ 6.03 \ \ \
12 5.87\ 5.98\ 5.97\ 5.98 \ \ \
13 5.95\ 5.62\ 5.82\ 5.95 \ \ \
14 3.33\ 5.24\ 5.68\ 5.68 \ \ \
skok daleký/Muži
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Vácha Antonín 870413 TJ Dukla Praha 7.27       878
2 Bician Andrej 840515 SVK 7.14       847
3 Nešvera Tomáš 880802 A. C. TEPO Kladno 7.07       830
4 Dizdarevič Slaven 810803 SVK 7.04       823
5 Sazima David 871208 AK Most 6.98       809
6 Gabriel Martin 840517 VSK Univerzita Brno 6.95       802
7 Blahut Martin 860725 SK ZŠ Jeseniova Praha 6.78       762
8 Klus Petr 850924 AK Kroměříž 6.69       741
9 Formánek Adam 831220 TJ Lokomotiva Břeclav 6.60       720
10 Ošmera Marek 870704 TJ Lokomotiva Břeclav 6.57       713
11 Hort Ondrej 860825 SVK 6.54       707
12 Chomát Jakub 831113 USK Praha 6.26       644
13 Purman Tomáš 801007 TJ Vodní stavby Tábor 6.25       641
14 Šmíd František 871028 AFK Chrudim 5.93       571
  Jinek Pavel 820609 Athletic Club Ústí n/L. o.s. DNP        
poř. 1. 2. 3.   4. 5. 6.
1 7.21\ 7.19\ 7.27\ 7.27 \ \ \
2 X\ 7.14\ X\ 7.14 \ \ \
3 5.39\ 7.07\ 7.04\ 7.07 \ \ \
4 7.04\ X\ X\ 7.04 \ \ \
5 X\ 6.98\ 6.88\ 6.98 \ \ \
6 6.63\ 6.86\ 6.95\ 6.95 \ \ \
7 X\ 6.78\ 6.45\ 6.78 \ \ \
8 6.62\ 6.69\ 6.56\ 6.69 \ \ \
9 5.09\ 6.55\ 6.60\ 6.60 \ \ \
10 6.57\ 6.28\ 6.28\ 6.57 \ \ \
11 X\ X\ 6.54\ 6.54 \ \ \
12 6.12\ 6.26\ 6.25\ 6.26 \ \ \
13 X\ 6.25\ 6.12\ 6.25 \ \ \
14 5.93\ X\ 5.28\ 5.93 \ \ \
vrh koulí 3kg/Žákyně
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Süssnerová Veronika 945518 AC Česká Lípa 10.04       532
2 Rappová Anna-Marie 935225 TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.98       528
3 Novotná Adéla 945327 SK Aktis Praha 09.64       506
4 Janeková Nicol Alžběta 935629 AK Zlín 09.25       480
5 Červenková Pavla 935411 TJ Slavoj Stará Boleslav 09.09       470
6 Malá Šárka 935124 Sokol Král.Vinohrady Praha 08.81       452
7 Kirschnerová Nikola 935616 TJ Sokol Opava 08.69       444
8 Soprová Pavlína 935216 TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.36       423
9 Šebestíková Nikol 946124 TJ VOKD Ostrava-Poruba 08.18       411
10 Krutáková Eliška 935130 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 08.00       399
11 Nejedlová Michaela 935228 ASK Slavia Praha 07.68       379
12 Vrbová Radmila 946110 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 07.43       363
13 Michalská Klára 935409 TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.40       361
14 Urbischová Markéta 935130 TJ Sokol Opava 07.37       359
15 Řehounková Nikola 935729 ŠAK ZŠ Pardubice 06.76       320
16 Nováková Veronika 935114 A. C. TEPO Kladno 06.61       310
 
poř. 1. 2. 3.   4. 5. 6.
1 09.26 09.54 10.04 10.04      
2 09.96 09.25 09.98 09.98      
3 08.50 09.64 09.20 09.64      
4 09.18 09.25 09.18 09.25      
5 08.65 08.32 09.09 09.09      
6 08.81 08.25 08.33 08.81      
7 07.89 08.10 08.69 08.69      
8 08.36 X 07.58 08.36      
9 07.90 07.87 08.18 08.18      
10 07.66 07.92 08.00 08.00      
11 07.56 07.42 07.68 07.68      
12 07.00 07.43 07.01 07.43      
13 06.79 07.30 07.40 07.40      
14 06.82 07.37 07.26 07.37      
15 X X 06.76 06.76      
16 06.05 X 06.61 06.61      

 

vrh koulí 3kg/Dorostenky
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Tvrdíková Michaela 916127 ŠAK SG Jablonec n/N. 11.74       644
2 Galertová Alena 925818 USK Praha 11.34       618
3 Vodová Kateřina 915416 ACP Olymp Brno 11.31       616
4 Chvátalová Veronika 915202 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.23       610
5 Komínková Linda 925926 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 11.14       604
6 Tejnecká Martina 915925 ŠAK Chrudim 10.42       557
7 Přívarová Aneta 925824 AK Zlín 10.28       548
8 Valtová Marta 915305 ASK ELNA Počerady 09.86       520
9 Nováková Hana 915204 PSK Olymp Praha 09.82       518
10 Komrsková Aneta 925807 AK Zlín 09.41       491
11 Klečková Michaela 925303 ASK Slavia Praha 09.37       488
12 Kroutilová Alena 925114 AC Slovan Liberec, o.s. 09.33       486
13 Jeníková Eva 926128 TJ Desná 08.76       449
14 Chmelařová Klára 916006 AC Pardubice 08.60       438
15 Kalousková Lucie 925727 AC Česká Lípa 08.19       412
16 Janoušová Radka 925109 TJ Nové Město na Moravě 08.11       406
 
poř. 1. 2. 3.   4. 5. 6.
1 10.84 11.74 X 11.74      
2 10.48 10.48 11.34 11.34      
3 X 10.90 11.31 11.31      
4 11.02 11.23 11.11 11.23      
5 10.86 11.14 10.68 11.14      
6 10.42 10.09 09.86 10.42      
7 08.96 09.86 10.28 10.28      
8 09.16 09.21 09.86 09.86      
9 08.75 09.21 09.82 09.82      
10 09.01 09.41 09.34 09.41      
11 09.19 09.37 09.24 09.37      
12 09.03 09.22 09.33 09.33      
13 08.33 07.77 08.76 08.76      
14 07.95 08.60 07.57 08.60      
15 07.82 07.93 08.19 08.19      
16 08.11 07.92 07.90 08.11