Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek


Datum konání: 16-17.2.2008
Místo konání: Praha-Stromovka
Pořadatel: PSK Olymp Praha
Výsledky zpracoval: On line system s.r.o.
Ředitel závodu: Dr. Ladislav Kárský
Hlavní rozhodčí: Adriana Dvořáková
Poznámka:  

60 m/Dorostenky Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Marešová Tereza 915513 ASK Slavia Praha 07.88        
2 Kučerová Michaela 925801 AK Olomouc 07.90        
3 Chabrová Marta 915915 AC Slovan Liberec, o.s. 07.99        
4 Budínová Michala 926213 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.07        
5 Kaňková Beáta 915322 A. C. TEPO Kladno 08.26        
6 Skučková Martina 916011 SK Nové Město nad Metují 08.54        
 
60 m/Dorostenky Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Urbánková Petra 916026 AK SSK Vítkovice 07.83        
2 Drsová Martina 915312 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 07.96        
3 Henešová Kateřina 925525 AK Zlín 08.25        
4 Berešová Lucie 925706 AC Slovan Liberec, o.s. 08.27        
5 Štychová Martina 925801 TJ Klatovy 08.51        
6 Müllerová Anna 915524 TJ MDDM Ostrov 08.55        
 
60 m/Dorostenky Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Havlová Simona 925814 TJ Vodní stavby Tábor 07.98        
2 Procházková Barbora 916213 AC Slovan Liberec, o.s. 08.03        
3 Dvořáková Veronika 925429 Atletika Jihlava 08.03        
4 Havelková Jana 916125 Hvězda SKP Pardubice 08.17        
5 Řezníčková Markéta 926126 AC Pardubice 08.20        
6 Špačková Jana 925709 AK SSK Vítkovice 08.32        
 
60 m/Dorostenky Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Urbánková Petra 916026 AK SSK Vítkovice 07.79        
2 Kučerová Michaela 925801 AK Olomouc 07.80        
3 Marešová Tereza 915513 ASK Slavia Praha 07.86        
4 Chabrová Marta 915915 AC Slovan Liberec, o.s. 07.86        
5 Drsová Martina 915312 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 07.90        
6 Havlová Simona 925814 TJ Vodní stavby Tábor 07.93        
7 Dvořáková Veronika 925429 Atletika Jihlava 07.99        
8 Procházková Barbora 916213 AC Slovan Liberec, o.s. 08.04        
 
60 m/Juniorky Rozběh1 w?
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Branišová Jana 896106 PSK Olymp Praha 07.83        
2 Vondřejcová Marcela 905104 Hvězda SKP Pardubice 07.96        
3 Schmidová Martina 906207 AK Hodonín 07.97        
4 Chválková Adéla 896031 AK SSK Vítkovice 07.99        
5 Bystroňová Jana 905810 AK SSK Vítkovice 08.11        
6 Kubicová Zuzana 896009 SK Spartak Praha 4 08.17        
7 Petříková Romana 895404 ACP Olymp Brno 08.21        
8 Laštovičková Tereza 905117 A. C. TEPO Kladno 08.31        
 
60 m/Juniorky Rozběh2 w?
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Slaninová Jana 905716 AK SSK Vítkovice 07.85        
2 Houdková Kristýna 895418 AC Moravská Slavia Brno 07.86        
3 Cachová Kateřina 905226 AK SSK Vítkovice 07.87        
4 Beranová Jana 905822 PSK Olymp Praha 08.02        
5 Palová Michaela 905528 AK Zlín 08.18        
6 Frabšová Kateřina 906102 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.23        
7 Šrámková Lucie 906001 SK Nové Město nad Metují 08.36        
8 Musilová Tereza 905323 AC Česká Lípa 08.58        
 
60 m/Juniorky Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Branišová Jana 896106 PSK Olymp Praha 07.76        
2 Slaninová Jana 905716 AK SSK Vítkovice 07.79        
3 Cachová Kateřina 905226 AK SSK Vítkovice 07.80        
4 Houdková Kristýna 895418 AC Moravská Slavia Brno 07.84        
5 Chválková Adéla 896031 AK SSK Vítkovice 07.93        
6 Schmidová Martina 906207 AK Hodonín 07.93        
7 Vondřejcová Marcela 905104 Hvězda SKP Pardubice 07.98        
8 Beranová Jana 905822 PSK Olymp Praha 08.09        
 
60 m/Dorostenci Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Říčař Martin 910528 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.18        
2 Bílek Vít 920214 AC SYNER Turnov 07.30        
3 Horák Jakub 920304 TJ Sokol Opava 07.40        
4 Svoboda Jakub 920222 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.41        
5 Pagáč Tibor 911015 AC Vysoké Mýto 07.52        
6 Hromek Karel 920325 AC Česká Lípa 07.53        
7 Spura Filip 921019 TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.54        
  Vondráček Tomáš 920208 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DQ        
 
60 m/Dorostenci Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Šťastný Lukáš 910223 TJ Dukla Praha 07.17        
2 Alaverdyan Argishti 910215 A. C. TEPO Kladno 07.26        
3 Kuptík Ondřej 910711 SK Spartak Praha 4 07.34        
4 Račák Ondřej 911228 TJ Šumperk 07.45        
5 Bobál Marek 911114 AK Zlín 07.48        
6 Hlaváček Jan 910131 TJ Spartak Vlašim 07.49        
7 Šenfeld Michal 920912 AC Česká Lípa 07.53        
8 Zelený Jakub 911122 Hvězda SKP Pardubice 07.54        
 
60 m/Dorostenci Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Bohutínský Václav 920426 TJ Spartak Třebíč 07.24        
2 Maštera Jan 910309 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.25        
3 Krejčí Tomáš 920328 Bechyňský atlet.klub Bechyně 07.48        
4 Komárek Tomáš 910719 A. C. TEPO Kladno 07.48        
5 Vokoun Tomáš 920401 A. C. TEPO Kladno 07.48        
6 Koutník Jan 910925 SK Spartak Praha 4 07.48        
7 Alaxin Jan 910329 AC Slovan Liberec, o.s. 07.57        
 
60 m/Dorostenci Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Říčař Martin 910528 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 06.89        
2 Šťastný Lukáš 910223 TJ Dukla Praha 07.03        
3 Bohutínský Václav 920426 TJ Spartak Třebíč 07.20        
4 Alaverdyan Argishti 910215 A. C. TEPO Kladno 07.22        
5 Maštera Jan 910309 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.23        
6 Bílek Vít 920214 AC SYNER Turnov 07.31        
7 Kuptík Ondřej 910711 SK Spartak Praha 4 07.37        
8 Horák Jakub 920304 TJ Sokol Opava 07.39        
 
60 m/Junioři Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Zich Václav 900904 ŠAK Chodov 07.05        
2 Němec Josef 891216 AC Pardubice 07.12        
3 Lichý Petr 900212 TJ Slezan Opava 07.19        
4 Hedrich Tomáš 891110 TJ Šumperk 07.21        
5 Habich Jiří 900628 AK SSK Vítkovice 07.33        
6 Franta Tomáš 901201 TJ Slezan Frýdek-Místek 07.45        
7 Kopejtko Lukáš 890522 A. C. TEPO Kladno 07.53        
 
60 m/Junioři Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Gold Adam 890327 VSK Univerzita Brno 06.98        
2 Šíma Radek 900904 Sokol České Budějovice 07.15        
3 Jahn Michal 900414 AC Domažlice 07.19        
4 Školoud Barnabáš 891204 TJ Dukla Praha 07.19        
5 Sobotka Ondřej 891013 TJ Spartak Třebíč 07.21        
6 Hýsek Pavel 900830 ŠAK SG Jablonec n/N. 07.25        
7 Hrnčíř Lukáš 900621 AC Mladá Boleslav o.s. 07.34        
8 Lehnert Jakub 890601 AK Olomouc 07.37        
 
60 m/Junioři Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Faist Jiří 900517 AC Domažlice 07.09        
2 Jansa Jakub 890124 AK SSK Vítkovice 07.13        
3 Lecjaks Martin 900807 TJ VTŽ Chomutov 07.20        
4 Wittka Jakub 900713 AK Olomouc 07.36        
5 Bakeš Martin 900324 TJ Sokol Hradec Králové 07.39        
6 Čejka Vojtěch 890816 SKP Nymburk, o.s. 07.45        
7 Vognar Jiří 900808 Athletic Runners Club Brno 07.48        
8 Vitnovský Jan 890212 SK Spartak Praha 4 07.51        
 
60 m/Junioři Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Zich Václav 900904 ŠAK Chodov 06.92        
2 Gold Adam 890327 VSK Univerzita Brno 06.95        
3 Faist Jiří 900517 AC Domažlice 07.06        
4 Jansa Jakub 890124 AK SSK Vítkovice 07.09        
5 Němec Josef 891216 AC Pardubice 07.15        
6 Jahn Michal 900414 AC Domažlice 07.17        
7 Šíma Radek 900904 Sokol České Budějovice 07.17        
8 Školoud Barnabáš 891204 TJ Dukla Praha 07.19        
 
200 m/Dorostenky Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Kučerová Michaela 925801 AK Olomouc 26.62        
2 Kaňková Beáta 915322 A. C. TEPO Kladno 27.07        
3 Kocová Veronika 925225 AK ŠKODA Plzeň 27.32        
4 Krištanová Lucie 915107 TJ Nová Včelnice 27.86        
  Procházková Barbora 916213 AC Slovan Liberec, o.s. DNP        
 
200 m/Dorostenky Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Marešová Tereza 915513 ASK Slavia Praha 25.55        
2 Dvořáková Veronika 925429 Atletika Jihlava 25.86        
3 Myslivcová Iveta 915320 AK SSK Vítkovice 26.85        
4 Zapalová Andrea 926213 AK Hodonín 27.46        
5 Pechočiaková Martina 915426 SKP Union Cheb 27.74        
 
200 m/Dorostenky Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Tomková Helena 925102 SK Přerov 26.49        
2 Gabková Lucie 925215 AK Most 26.69        
3 Horniaková Dominika 926021 TJ TŽ Třinec 26.78        
4 Müllerová Anna 915524 TJ MDDM Ostrov 27.04        
5 Špačková Jana 925709 AK SSK Vítkovice 27.49        
 
200 m/Dorostenky Rozběh4
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Havlová Simona 925814 TJ Vodní stavby Tábor 26.30        
2 Chabrová Marta 915915 AC Slovan Liberec, o.s. 26.46        
3 Řezníčková Markéta 926126 AC Pardubice 27.00        
4 Brusová Monika 926027 TJ Nová Včelnice 27.70        
5 Větrovcová Kateřina 915425 SK Spartak Praha 4 28.03        
 
200 m/Dorostenky Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Marešová Tereza 915513 ASK Slavia Praha 25.6        
2 Dvořáková Veronika 925429 Atletika Jihlava 26.0        
3 Havlová Simona 925814 TJ Vodní stavby Tábor 26.0        
4 Tomková Helena 925102 SK Přerov 26.3        
5 Kučerová Michaela 925801 AK Olomouc 26.6        
Pro poruchu kamery měřeno ručně.
200 m/Juniorky Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Branišová Jana 896106 PSK Olymp Praha 25.82        
2 Ogrodníková Nikol 905818 AK SSK Vítkovice 26.70        
3 Müllerová Alena 905106 SK Přerov 27.27        
4 Šrámková Lucie 906001 SK Nové Město nad Metují 27.75        
 
200 m/Juniorky Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Houdková Kristýna 895418 AC Moravská Slavia Brno 25.61        
2 Vondřejcová Marcela 905104 Hvězda SKP Pardubice 25.67        
3 Chválková Adéla 896031 AK SSK Vítkovice 27.24        
4 Macková Markéta 905304 SKP Union Cheb 27.30        
5 Matysková Ludmila 895312 PSK Olymp Praha 27.63        
 
200 m/Juniorky Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Váňová Gabriela 905213 AC Pardubice 25.74        
2 Slaninová Jana 905716 AK SSK Vítkovice 25.79        
3 Svojanovská Michaela 905705 ASK Slavia Praha 26.82        
4 Kuncová Pavla 905204 AK ŠKODA Plzeň 27.26        
  Petříková Romana 895404 ACP Olymp Brno DNP        
 
200 m/Juniorky Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Branišová Jana 896106 PSK Olymp Praha 25.09        
2 Slaninová Jana 905716 AK SSK Vítkovice 25.67        
3 Houdková Kristýna 895418 AC Moravská Slavia Brno 25.72        
4 Vondřejcová Marcela 905104 Hvězda SKP Pardubice 25.78        
5 Váňová Gabriela 905213 AC Pardubice 25.94        
 
200 m/Dorostenci Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Šťastný Lukáš 910223 TJ Dukla Praha 22.77        
2 Maštera Jan 910309 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 23.15        
3 Rudolf Dominik 910219 AK Most 23.42        
4 Hrnčíř Jan 920802 AC Mladá Boleslav o.s. 24.13        
5 Votinský Ondřej 920107 SK Kotlářka Praha 24.71        
 
200 m/Dorostenci Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Říčař Martin 910528 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 23.46        
2 Král Jiří 910905 Hvězda SKP Pardubice 24.34        
3 Spura Filip 921019 TJ LIAZ Jablonec n/N. 24.35        
4 Pagáč Tibor 911015 AC Vysoké Mýto 24.36        
  Bílek Vít 920214 AC SYNER Turnov DNP        
 
200 m/Dorostenci Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Hlaváček Jan 910131 TJ Spartak Vlašim 23.30        
2 Alaverdyan Argishti 910215 A. C. TEPO Kladno 23.30        
3 Horák Jakub 920304 TJ Sokol Opava 23.47        
4 Koutník Jan 910925 SK Spartak Praha 4 23.89        
 
200 m/Dorostenci Rozběh4
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Vondráček Tomáš 920208 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 23.25        
2 Alaxin Jan 910329 AC Slovan Liberec, o.s. 23.42        
3 Kuptík Ondřej 910711 SK Spartak Praha 4 23.70        
4 Bělošek Filip 910704 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 23.78        
 
200 m/Dorostenci Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Šťastný Lukáš 910223 TJ Dukla Praha 21.92        
2 Říčař Martin 910528 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.14        
3 Maštera Jan 910309 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 23.16        
4 Hlaváček Jan 910131 TJ Spartak Vlašim 23.18        
5 Vondráček Tomáš 920208 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 23.38        
 
200 m/Junioři Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Zich Václav 900904 ŠAK Chodov 22.65        
2 Slezák Tomáš 891213 AK Hodonín 22.88        
3 Šíma Radek 900904 Sokol České Budějovice 23.00        
4 Urban Petr 900831 TJ Vodní stavby Tábor 23.89        
 
200 m/Junioři Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Faist Jiří 900517 AC Domažlice 22.86        
2 Hrabinec Radek 890615 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 23.24        
3 Vitnovský Jan 890212 SK Spartak Praha 4 23.49        
4 Uxa Tomáš 900621 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 23.72        
 
200 m/Junioři Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Kavka Tomáš 890416 ASK Slavia Praha 22.37        
2 Bakeš Martin 900324 TJ Sokol Hradec Králové 22.81        
3 Novák Vlastimil 900223 SK Speed Brno 23.16        
4 Hýsek Pavel 900830 ŠAK SG Jablonec n/N. 23.37        
 
200 m/Junioři Rozběh4
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Němec Josef 891216 AC Pardubice 22.80        
2 Lecjaks Martin 900807 TJ VTŽ Chomutov 22.99        
3 Jahn Michal 900414 AC Domažlice 23.21        
4 Vidlák Jonatán 890331 TJ Dukla Praha 23.33        
5 Morkes Jan 901101 AC Čáslav 24.79        
 
200 m/Junioři Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Zich Václav 900904 ŠAK Chodov 22.08        
2 Faist Jiří 900517 AC Domažlice 22.16        
3 Kavka Tomáš 890416 ASK Slavia Praha 22.34        
4 Bakeš Martin 900324 TJ Sokol Hradec Králové 23.20        
  Němec Josef 891216 AC Pardubice DNP        
 
400 m/Dorostenky Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Langrová Žaneta 915328 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 58.71        
2 Pusztaiová Gabriela 915228 TJ LIAZ Jablonec n/N. 60.36        
3 Kovářová Michaela 915301 AC TJ Jičín 62.23        
4 Pechočiaková Martina 915426 SKP Union Cheb 62.39        
5 Korešová Klára 925721 Atletika Jihlava 62.82        
 
400 m/Dorostenky Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Jeníková Eva 926128 TJ Desná 59.40        
2 Gabková Lucie 925215 AK Most 60.03        
3 Valentová Dominika 926125 ŠAK Chrudim 61.35        
4 Krištanová Lucie 915107 TJ Nová Včelnice 64.74        
5 Pospíšková Anna 925629 ASK Slavia Praha 65.08        
 
400 m/Dorostenky Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Nováková Hana 915204 PSK Olymp Praha 59.28        
2 Podnecká Michaela 915913 TJ Sokol Kolín-atletika 60.13        
3 Matoušková Gabriela 925809 AC Prostějov 61.53        
4 Hamerníková Simona 926016 A. C. TEPO Kladno 61.60        
5 Farková Kristýna 925809 Atletika Jihlava 64.83        
 
400 m/Dorostenky Rozběh4
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Šrobová Kristýna 916029 A. C. TEPO Kladno 59.42        
2 Turková Kateřina 916102 ASK Slavia Praha 60.79        
3 Dosedělová Lenka 916019 TJ Svitavy 62.19        
4 Větrovcová Kateřina 915425 SK Spartak Praha 4 62.63        
 
400 m/Dorostenky Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Langrová Žaneta 915328 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 58.79        
2 Nováková Hana 915204 PSK Olymp Praha 58.89        
3 Gabková Lucie 925215 AK Most 59.40        
4 Šrobová Kristýna 916029 A. C. TEPO Kladno 59.40        
5 Jeníková Eva 926128 TJ Desná 59.70        
6 Podnecká Michaela 915913 TJ Sokol Kolín-atletika 60.56        
 
400 m/Juniorky Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Dočkalová Anna 905421 ASK Slavia Praha 59.07        
2 Straková Pavla 905714 TJ Šumperk 60.54        
3 Procházková Radka 905527 A. C. TEPO Kladno 61.43        
4 Rigová Eliška 895809 ACP Olymp Brno 62.88        
  Vašinová Petra 905915 SK Hranice DNF        
 
400 m/Juniorky Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Koryčánková Petra 905905 AK Hodonín 58.76        
2 Šutová Eva 905721 AK Kroměříž 59.06        
3 Halášková Hana 905522 PSK Olymp Praha 59.14        
4 Skřenková Kristýna 895325 USK Praha 60.97        
5 Havlínová Magdaléna 906119 SK Hranice 63.94        
 
400 m/Juniorky Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Klementová Zuzana 896005 AK SSK Vítkovice 58.11        
2 Maňáková Adéla 905114 AK Zlín 60.47        
3 Macková Markéta 905304 SKP Union Cheb 60.77        
  Fesslová Barbora 905705 AK ŠKODA Plzeň DNP        
 
400 m/Juniorky Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Dočkalová Anna 905421 ASK Slavia Praha 56.78        
2 Koryčánková Petra 905905 AK Hodonín 58.03        
3 Halášková Hana 905522 PSK Olymp Praha 58.71        
4 Šutová Eva 905721 AK Kroměříž 58.80        
5 Klementová Zuzana 896005 AK SSK Vítkovice 58.96        
6 Maňáková Adéla 905114 AK Zlín 60.50        
 
400 m/Dorostenci Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Němeček Daniel 910811 ASK Slavia Praha 50.52        
2 Bouše Pavel 920528 AK ŠKODA Plzeň 52.39        
3 Kašpar Petr 910906 SK Spartak Praha 4 52.91        
4 Alaverdyan Argam 920105 A. C. TEPO Kladno 53.23        
5 Kříž Štěpán 910830 TJ MDDM Ostrov 53.30        
6 Juránek Martin 910313 AC Moravská Slavia Brno 54.73        
 
400 m/Dorostenci Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Fischer Radek 910609 SK Spartak Praha 4 52.13        
2 Vinš Martin 920418 AC Mladá Boleslav o.s. 52.56        
3 Král Jiří 910905 Hvězda SKP Pardubice 53.30        
4 Havel Václav 920130 AC Slovan Liberec, o.s. 53.64        
5 Drda Jaroslav 911007 TJ Vodní stavby Tábor 54.15        
6 Vokoun Tomáš 920401 A. C. TEPO Kladno 56.00        
 
400 m/Dorostenci Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Maslák Pavel 910221 AO Slavia Havířov 50.95        
2 Voborník Aleš 910701 Hvězda SKP Pardubice 51.15        
3 Hlaváček Jan 910131 TJ Spartak Vlašim 52.62        
4 Jurásek Jan 910313 TJ Šumperk 54.16        
5 Schmidt Petr 920728 AC SYNER Turnov 56.54        
 
400 m/Dorostenci Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Maslák Pavel 910221 AO Slavia Havířov 48.82        
2 Němeček Daniel 910811 ASK Slavia Praha 49.11        
3 Fischer Radek 910609 SK Spartak Praha 4 50.19        
4 Voborník Aleš 910701 Hvězda SKP Pardubice 50.73        
5 Vinš Martin 920418 AC Mladá Boleslav o.s. 51.28        
6 Bouše Pavel 920528 AK ŠKODA Plzeň 51.51        
 
400 m/Junioři Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Pelc Tomáš 890812 ASK Slavia Praha 50.55        
2 Barák Václav 901022 AC Slovan Liberec, o.s. 50.86        
3 Konečný Petr 890626 ASK Blansko 50.99        
4 Hatka Tomáš 890520 TJ Slavoj Stará Boleslav 52.53        
  Hrstka Martin 890401 Hvězda SKP Pardubice DNF        
  Stark Michal 890511 TJ Dukla Praha DNP        
 
400 m/Junioři Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Vaněk Petr 890110 TJ Sokol Opava 48.85        
2 Vidlák Jonatán 890331 TJ Dukla Praha 51.27        
3 Vimmr Martin 890509 ASK Slavia Praha 51.31        
4 Dobrovolný Jakub 890816 SKP Union Cheb 51.38        
  Křikal Tomáš 900305 AK Olomouc DNP        
 
400 m/Junioři Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Langmaier Petr 900113 AK ŠKODA Plzeň 50.23        
2 Lichý Petr 900212 TJ Slezan Opava 50.43        
3 Šíp Ondřej 900414 ASK Slavia Praha 51.14        
4 Slezák Tomáš 891213 AK Hodonín 51.34        
5 Uxa Tomáš 900621 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 52.24        
6 Juránek Štěpán 900824 VSK Univerzita Brno 53.30        
 
400 m/Junioři Rozběh4
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Krupka Tomáš 890728 ASK Slavia Praha 50.33        
2 Brýdl Ivo 890103 Hvězda SKP Pardubice 50.34        
3 Macháň Tomáš 900526 ASK Slavia Praha 51.88        
4 Chyba Josef 890207 TJ Spartak Třebíč 51.95        
5 Berka Jan 891006 ŠAK SG Jablonec n/N. 52.35        
  Jurásek Vojtěch 900513 VSK Univerzita Brno DNF        
 
400 m/Junioři Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Vaněk Petr 890110 TJ Sokol Opava 48.04        
2 Langmaier Petr 900113 AK ŠKODA Plzeň 48.85        
3 Pelc Tomáš 890812 ASK Slavia Praha 49.66        
4 Brýdl Ivo 890103 Hvězda SKP Pardubice 49.73        
5 Krupka Tomáš 890728 ASK Slavia Praha 49.75        
6 Lichý Petr 900212 TJ Slezan Opava 52.60        
 
800 m/Dorostenky Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Škabrahová Sylva 915906 AK Hodonín 2:21.92        
2 Klusáková Barbora 915129 USK Praha 2:23.16        
3 Janoušová Radka 925109 TJ Nové Město na Moravě 2:24.11        
4 Jiravská Alžběta 915114 ABK Liberec 2:25.17        
5 Hořáková Kamila 926114 AK Kroměříž 2:25.30        
6 Tůmová Jana 915526 Atletika Jihlava 2:27.11        
  Všelichová Markéta 925407 ASK Slavia Praha DNP        
 
800 m/Dorostenky Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Rohanová Barbora 925820 TJ Slezan Opava 2:21.01        
2 Jiravská Julie 925918 ABK Liberec 2:21.07        
3 Horáčková Markéta 915801 ACP Olymp Brno 2:21.11        
4 Jahelková Karolína 915513 TJ Sokol Hradec Králové 2:21.13        
5 Elznicová Denisa 925808 A. C. TEPO Kladno 2:24.90        
6 Rožcová Lucie 925103 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 2:29.76        
7 Šmídová Květa 926121 ŠAK Chrudim 2:30.70        
  Vávrová Adéla 925406 TJ Slavoj Stará Boleslav DNP        
 
800 m/Dorostenky Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Škabrahová Sylva 915906 AK Hodonín 2:14.55        
2 Jiravská Julie 925918 ABK Liberec 2:18.54        
3 Klusáková Barbora 915129 USK Praha 2:19.51        
4 Rohanová Barbora 925820 TJ Slezan Opava 2:20.06        
5 Horáčková Markéta 915801 ACP Olymp Brno 2:22.89        
6 Janoušová Radka 925109 TJ Nové Město na Moravě 2:24.06        
7 Jahelková Karolína 915513 TJ Sokol Hradec Králové 2:28.00        
  Elznicová Denisa 925808 A. C. TEPO Kladno DNP        
 
800 m/Juniorky Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Sekanová Lucie 895805 Sokol České Budějovice 2:18.20        
2 Stružková Radka 895413 AK Olomouc 2:19.66        
3 Vašinová Petra 905915 SK Hranice 2:20.19        
4 Zelenková Radka 895805 TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:20.79        
5 Orlová Eva 895821 ACP Olymp Brno 2:22.76        
6 Maršánová Lucie 906127 Atletika Jihlava 2:22.95        
7 Mrkosová Tereza 906105 AC Moravská Slavia Brno 2:31.94        
 
800 m/Juniorky Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Klesnilová Martina 905330 A. C. TEPO Kladno 2:22.03        
2 Krejčí Markéta 895313 Batt klub N.Město na Mor. 2:22.73        
3 Koubková Anežka 905604 SK Spartak Praha 4 2:22.84        
4 Fesslová Barbora 905705 AK ŠKODA Plzeň 2:24.95        
5 Havlínová Magdaléna 906119 SK Hranice 2:27.73        
  Šusterová Jana 895624 AC Mladá Boleslav o.s. DNP        
 
800 m/Juniorky Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Sekanová Lucie 895805 Sokol České Budějovice 2:09.70        
2 Krejčí Markéta 895313 Batt klub N.Město na Mor. 2:14.93        
3 Klesnilová Martina 905330 A. C. TEPO Kladno 2:14.96        
4 Stružková Radka 895413 AK Olomouc 2:17.05        
5 Vašinová Petra 905915 SK Hranice 2:18.59        
6 Zelenková Radka 895805 TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:19.06        
7 Koubková Anežka 905604 SK Spartak Praha 4 2:21.09        
8 Orlová Eva 895821 ACP Olymp Brno 2:33.32        
 
800 m/Dorostenci Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Ostrejš Jan 910320 Batt klub N.Město na Mor. 2:02.92        
2 Šic Libor 910115 SK Spartak Praha 4 2:03.25        
3 Petrák Jiří 910318 AC Kovošrot Praha 2:03.55        
4 Zeman Vojtěch 910225 AK SSK Vítkovice 2:04.73        
5 Drda Jaroslav 911007 TJ Vodní stavby Tábor 2:05.49        
6 Procházka Michal 910407 TJ Klatovy 2:09.68        
7 Papík Roman 920126 AC Česká Lípa 2:10.80        
 
800 m/Dorostenci Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Burian Miroslav 920809 TJ Dukla Praha 2:01.57        
2 Halaj Lukáš 921030 AK Bohumín, o.s. 2:02.32        
3 Tomeš Jan 910709 AC SYNER Turnov 2:02.54        
4 Lohr Petr 911003 USK Praha 2:04.59        
5 Wendroff Martin 910713 JAC Brno 2:06.25        
6 Daněk Petr 920702 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:07.06        
7 Pacner Jakub 910702 AK SSK Vítkovice 2:08.44        
 
800 m/Dorostenci Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Johanna Tomáš 910809 AK Bílina 2:03.91        
2 Trčka Tomáš 911228 AK Zlín 2:04.62        
3 Kešner Václav 910703 AC Čáslav 2:06.45        
4 Tomeš Jakub 910113 AC Kovošrot Praha 2:07.00        
5 Nechvíl Petr 910122 AC Spartak Choceň 2:07.48        
6 Rygl Josef 921209 TJ Spartak Třebíč 2:08.96        
7 Chrášťanský Josef 920217 Sokol České Budějovice 2:10.24        
 
800 m/Dorostenci Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Burian Miroslav 920809 TJ Dukla Praha 1:57.15        
2 Ostrejš Jan 910320 Batt klub N.Město na Mor. 1:59.20        
3 Trčka Tomáš 911228 AK Zlín 2:00.23        
4 Halaj Lukáš 921030 AK Bohumín, o.s. 2:00.66        
5 Johanna Tomáš 910809 AK Bílina 2:03.73        
6 Šic Libor 910115 SK Spartak Praha 4 2:04.24        
7 Petrák Jiří 910318 AC Kovošrot Praha 2:04.31        
8 Tomeš Jan 910709 AC SYNER Turnov 2:05.97        
 
800 m/Junioři Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Hurta Adam 890616 AC Prostějov 1:56.25        
2 Čenščák Daniel 900505 TJ Baník Stříbro 1:57.15        
3 Steiner Ladislav 890609 A. C. TEPO Kladno 1:57.89        
4 Vlček Milan 891119 SK Nové Město nad Metují 2:01.15        
5 Fikar Lukáš 900722 AC Čáslav 2:02.63        
6 Koutný Martin 900804 Atletika Polička 2:03.00        
 
800 m/Junioři Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Hrstka Martin 890401 Hvězda SKP Pardubice 1:57.83        
2 Kubista Jan 900923 ŠAK SG Jablonec n/N. 1:58.07        
3 Pavlíček Michal 900119 ŠAK SG Jablonec n/N. 1:58.18        
4 Böhm Tomáš 890611 TJ Slezan Opava 1:59.49        
5 Mezuliáník Daniel 891015 AC Falcon Rokycany 2:00.70        
6 Ševčík Jakub 900909 AK SSK Vítkovice 2:02.42        
 
800 m/Junioři Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Dvořák Michal 900430 USK Praha 1:59.07        
2 Bujnovský David 890614 Sokol České Budějovice 1:59.23        
3 Rybišár Pavel 900104 Hvězda SKP Pardubice 1:59.29        
4 Jurásek Vojtěch 900513 VSK Univerzita Brno 1:59.53        
5 Koloros Filip 900609 SK Kotlářka Praha 2:02.01        
6 Stadler Dominik 890525 SK Speed Brno 2:03.22        
 
800 m/Junioři Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Hrstka Martin 890401 Hvězda SKP Pardubice 1:54.52        
2 Hurta Adam 890616 AC Prostějov 1:55.83        
3 Dvořák Michal 900430 USK Praha 1:56.41        
4 Steiner Ladislav 890609 A. C. TEPO Kladno 1:57.28        
5 Čenščák Daniel 900505 TJ Baník Stříbro 1:57.57        
6 Bujnovský David 890614 Sokol České Budějovice 1:58.46        
7 Pavlíček Michal 900119 ŠAK SG Jablonec n/N. 2:00.77        
8 Kubista Jan 900923 ŠAK SG Jablonec n/N. 2:01.95        
 
1500 m/Dorostenky Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Mezuliáníková Diana 925410 AC Falcon Rokycany 4:47.15        
2 Novotná Tereza 925520 TJ Sokol Hradec Králové 4:49.92        
3 Hofmannová Adéla 915316 A. C. TEPO Kladno 4:51.28        
4 Kuříková Petra 916125 TJ LIAZ Jablonec n/N. 4:53.46        
5 Führerová Eva 925724 Sokol České Budějovice 4:53.63        
6 Mäki Kristiina 915922 Hvězda SKP Pardubice 4:58.72        
7 Ciencialová Tereza 915418 TJ TŽ Třinec 5:02.95        
8 Jíšová Barbora 926228 AC SYNER Turnov 5:03.99        
9 Markvartová Adéla 915211 TJ Vodní stavby Tábor 5:07.31        
10 Nevřalová Jana 915228 AK Kroměříž 5:08.97        
11 Hořáková Kamila 926114 AK Kroměříž 5:10.95        
12 Vávrová Adéla 925406 TJ Slavoj Stará Boleslav 5:16.93        
13 Palupčíková Nikola 916219 TJ Olympia Bruntál 5:24.54        
  Jiravská Julie 925918 ABK Liberec DNP        
  Gyorgyová Michaela 925109 TJ Olympia Bruntál DNP        
  Jiravská Alžběta 915114 ABK Liberec DNP        
 
1500 m/Juniorky Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Krchová Eva 895910 ACP Olymp Brno 4:37.82        
2 Holušová Karolína 905504 TJ Sokol Opava 4:39.42        
3 Hořáková Martina 906124 AK Kroměříž 4:55.05        
4 Koubková Anežka 905604 SK Spartak Praha 4 4:59.99        
5 Schybolová Markéta 895405 ACP Olymp Brno 5:00.55        
6 Javůrková Jana 896017 AC Čáslav 5:03.52        
7 Maršánová Lucie 906127 Atletika Jihlava 5:04.62        
8 Dubská Tereza 895925 TJ Slavoj Stará Boleslav 5:15.28        
9 Kubíčková Tereza 905809 SK Aktis Praha 5:15.97        
10 Koubová Anna 905801 USK Praha 5:15.98        
  Sekanová Lucie 895805 Sokol České Budějovice DNP        
  Zelenková Radka 895805 TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP        
 
1500 m/Dorostenci Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Uher Patrik 910708 TJ Slavoj Stará Boleslav 4:11.72        
2 Satýnek Jaroslav 920228 AK Bílina 4:12.54        
3 Lukeš Petr 920503 TJ Slezan Frýdek-Místek 4:12.62        
4 Kaminski Petr 920128 AO Slavia Havířov 4:16.96        
5 Cvejn Miloš 910803 Hvězda SKP Pardubice 4:17.84        
6 Doležel Ondřej 920329 AK Šternberk 4:20.28        
7 Hnatiak Jakub 910601 Atletika Jihlava 4:23.30        
8 Zouhar Erik 910811 VSK Univerzita Brno 4:24.46        
9 Vlásek Pavel 911029 ASK Slavia Praha 4:27.05        
10 Jaša Tomáš 920211 TJ Baník Stříbro 4:29.93        
11 Wendroff Martin 910713 JAC Brno 4:33.95        
12 Mundok Marian 911128 A. C. TEPO Kladno 4:35.00        
  Trčka Tomáš 911228 AK Zlín DNP        
  Chrášťanský Josef 920217 Sokol České Budějovice DNP        
 
1500 m/Junioři Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Živec Jakub 901123 TJ Lovochemie Lovosice 4:01.92        
2 Čapek Martin 890711 ASK Slavia Praha 4:02.91        
3 Krygar Josef 890815 Sokol České Budějovice 4:04.02        
4 Hejduk Zdeněk 890115 TJ Sokol Kolín-atletika 4:04.37        
5 Jalový Filip 900504 Athletic Runners Club Brno 4:04.80        
6 Flídr Jan 890325 A. C. TEPO Kladno 4:05.26        
7 Rybišár Pavel 900104 Hvězda SKP Pardubice 4:08.45        
8 Fietzek David 890814 USK Praha 4:08.75        
9 Vitner Petr 900127 Atletika Jihlava 4:10.99        
10 Krbek Kamil 900716 Batt klub N.Město na Mor. 4:11.06        
11 Kalina Vojtěch 900818 Hvězda SKP Pardubice 4:14.47        
12 Edlman Martin 900926 AC Kovošrot Praha 4:14.56        
13 Havelka Jan 900419 SK Sporting Příbram 4:19.10        
  Bajza Jakub 900914 AK Kroměříž DNF        
  Bujnovský David 890614 Sokol České Budějovice DNP        
  Břinčil Michal 890310 AC Čáslav DNP        
 
3000 m/Dorostenky Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Novotná Tereza 925520 TJ Sokol Hradec Králové 10:26.62        
2 Kuříková Petra 916125 TJ LIAZ Jablonec n/N. 10:42.05        
3 Hlavatá Michaela 915225 ACP Olymp Brno 10:54.10        
4 Lukáčová Marie 916123 TJ Sokol Opava 11:03.30        
5 Nevřalová Jana 915228 AK Kroměříž 11:19.74        
6 Fesslová Kateřina 925521 AC Moravská Slavia Brno 11:25.76        
7 Doškářová Tereza 915413 SK Nové Město nad Metují 11:32.45        
8 Gyorgyová Michaela 925109 TJ Olympia Bruntál 11:51.32        
9 Báčová Magdalena 915130 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 12:24.96        
  Haunerová Barbora 915625 A. C. TEPO Kladno DNP        
  Dohnalová Michaela 916002 AK Most DNP        
 
3000 m/Juniorky Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Bařinová Martina 905128 SK Přerov 09:45.68        
2 Krchová Eva 895910 ACP Olymp Brno 10:13.71        
3 Hořáková Martina 906124 AK Kroměříž 10:56.37        
4 Kolářová Lucie 896101 AK Zlín 10:56.68        
  Dundáčková Petra 895213 ASK Slavia Praha DNP        
 
3000 m/Dorostenci Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Kaminski Petr 920128 AO Slavia Havířov 09:13.12        
2 Lukeš Petr 920503 TJ Slezan Frýdek-Místek 09:18.47        
3 Doležel Ondřej 920329 AK Šternberk 09:22.61        
4 Jaša Tomáš 920211 TJ Baník Stříbro 09:22.65        
5 Cvejn Miloš 910803 Hvězda SKP Pardubice 09:24.80        
6 Hnatiak Jakub 910601 Atletika Jihlava 09:29.59        
7 Vařeka Martin 910213 AC Pardubice 09:32.64        
8 Buchta Jan 910601 Batt klub N.Město na Mor. 09:35.55        
9 Kindl David 910516 SK ZŠ Jeseniova Praha 09:35.71        
10 Šroubek Vlastimil 920409 SC Marathon Plzeň 09:37.03        
11 Procházka Tomáš 910718 AC Pardubice 09:50.36        
12 Zouhar Erik 910811 VSK Univerzita Brno 09:50.41        
13 Krejčí Stanislav 910730 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09:54.11        
14 Vala Filip 920129 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 09:57.66        
15 Hořava David 910516 TJ Šumperk 09:59.99        
16 Veselý Josef 911013 AK Zlín 10:12.84        
 
3000 m/Junioři Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Živec Jakub 901123 TJ Lovochemie Lovosice 08:38.66        
2 Hejduk Zdeněk 890115 TJ Sokol Kolín-atletika 08:47.19        
3 Krygar Josef 890815 Sokol České Budějovice 08:54.43        
4 Vitner Petr 900127 Atletika Jihlava 08:55.01        
5 Kalina Vojtěch 900818 Hvězda SKP Pardubice 09:00.67        
6 Homoláč Jiří 900225 VSK Univerzita Brno 09:01.91        
7 Černý Tomáš 890515 AK Olomouc 09:02.26        
8 Edlman Tomáš 900926 AC Kovošrot Praha 09:13.87        
9 Bajza Jakub 900914 AK Kroměříž 09:19.62        
10 Kamenský Vojtěch 890228 A. C. TEPO Kladno 09:19.89        
11 Kubánek Marek 900122 PSK Olymp Praha 09:20.01        
12 Jakovljevič Dušan 900521 Sokol České Budějovice 09:28.55        
13 Krejčí Vojtěch 891013 TJ Vodní stavby Tábor 09:40.29        
14 Šesták Jakub 900826 ASK Blansko 10:02.03        
15 Dostál Adam 900904 SK Přerov 10:06.60        
  Sandev Viktor 900725 A. C. TEPO Kladno DNF        
  Fejfar Ondřej 890709 TJ Dvůr Králové n/L. DNP        
 
60 m překážek/Dorostenky Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Tomková Helena 925102 SK Přerov 08.88        
2 Hamáčková Barbora 925214 ŠAK SG Jablonec n/N. 09.03        
3 Chvátalová Veronika 915202 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.18        
4 Henešová Kateřina 925525 AK Zlín 09.55        
5 Kodýdková Dana 915123 TJ Klatovy 09.76        
6 Přívarová Aneta 925824 AK Zlín 09.98        
7 Brusová Monika 926027 TJ Nová Včelnice 10.09        
 
60 m překážek/Dorostenky Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Myslivcová Iveta 915320 AK SSK Vítkovice 09.05        
2 Toufarová Kristýna 925527 AK Zlín 09.16        
3 Dosedělová Lenka 916019 TJ Svitavy 09.38        
4 Galertová Alena 925818 USK Praha 09.48        
5 Suchelová Nikola 915908 A. C. TEPO Kladno 09.56        
6 Kalousková Lucie 925727 AC Česká Lípa 09.64        
7 Matušková Dominika 925319 AC Prostějov 09.82        
8 Říhová Lucie 916218 AC Čáslav 10.32        
 
60 m překážek/Dorostenky Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Chmelařová Klára 916006 AC Pardubice 09.02        
2 Tvrdíková Michaela 916127 ŠAK SG Jablonec n/N. 09.03        
3 Palyzová Veronika 915430 ACP Olymp Brno 09.17        
4 Komrsková Aneta 925807 AK Zlín 09.33        
5 Jelínková Tereza 915110 Atletika Jihlava 09.61        
6 Horniaková Dominika 926021 TJ TŽ Třinec 09.64        
7 Kartousová Radka 915212 ŠAK SG Jablonec n/N. 09.99        
8 Balůsková Adéla 916217 SK Přerov 10.06        
 
60 m překážek/Dorostenky Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Tomková Helena 925102 SK Přerov 08.91        
2 Chmelařová Klára 916006 AC Pardubice 09.02        
3 Myslivcová Iveta 915320 AK SSK Vítkovice 09.05        
4 Toufarová Kristýna 925527 AK Zlín 09.07        
5 Tvrdíková Michaela 916127 ŠAK SG Jablonec n/N. 09.11        
6 Palyzová Veronika 915430 ACP Olymp Brno 09.11        
7 Hamáčková Barbora 925214 ŠAK SG Jablonec n/N. 09.12        
8 Chvátalová Veronika 915202 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.17        
 
60 m překážek/Juniorky Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Ogrodníková Nikol 905818 AK SSK Vítkovice 08.75        
2 Ondraschková Lucie 896012 TJ Sokol Opava 09.30        
3 Peluhová Zuzana 895307 TJ Šumperk 09.57        
4 Palová Michaela 905528 AK Zlín 09.58        
5 Beranová Marie 906224 A. C. TEPO Kladno 09.61        
6 Müllerová Alena 905106 SK Přerov 10.56        
 
60 m překážek/Juniorky Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Halášková Hana 905522 PSK Olymp Praha 09.05        
2 Zikmundová Naďa 906223 ASK Slavia Praha 09.19        
3 Petříková Romana 895404 ACP Olymp Brno 09.21        
4 Nečasová Radka 905928 AC Mladá Boleslav o.s. 09.34        
5 Zimová Kristýna 895415 ŠAK SG Jablonec n/N. 10.28        
  Rajmová Kateřina 896101 ACP Olymp Brno DNP        
 
60 m překážek/Juniorky Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Vargová Michaela 895904 AK ŠKODA Plzeň 09.07        
2 Klementová Zuzana 896005 AK SSK Vítkovice 09.22        
3 Nosková Michaela 905111 AC Pardubice 09.27        
4 Matysková Ludmila 895312 PSK Olymp Praha 09.27        
5 Škaloudová Eliška 905831 TJ Slavoj Stará Boleslav 09.71        
6 Hájková Martina 905224 ASK Blansko 09.73        
 
60 m překážek/Juniorky Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Ogrodníková Nikol 905818 AK SSK Vítkovice 08.71        
2 Ondraschková Lucie 896012 TJ Sokol Opava 09.06        
3 Zikmundová Naďa 906223 ASK Slavia Praha 09.08        
4 Klementová Zuzana 896005 AK SSK Vítkovice 09.14        
5 Vargová Michaela 895904 AK ŠKODA Plzeň 09.17        
6 Nosková Michaela 905111 AC Pardubice 09.23        
7 Petříková Romana 895404 ACP Olymp Brno 09.26        
8 Halášková Hana 905522 PSK Olymp Praha 10.07        
 
60 m překážek/Dorostenci Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Maslák Pavel 910221 AO Slavia Havířov 08.37        
2 Hrnčíř Jan 920802 AC Mladá Boleslav o.s. 08.51        
3 Štefek Michal 910503 TJ Slezan Frýdek-Místek 08.53        
4 Jirman Jakub 910109 TJ Dukla Praha 08.55        
5 Kuptík Ondřej 910711 SK Spartak Praha 4 08.81        
6 Kožíšek Lukáš 920927 TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.09        
7 Pulíček Roman 910306 TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.48        
  Dvořák Dominik 920609 USK Praha DNP        
 
60 m překážek/Dorostenci Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Fischer Radek 910609 SK Spartak Praha 4 08.24        
2 Čásenský Kajetán 910705 ASK Slavia Praha 08.51        
3 Navrátil Rostislav 920108 AK Zlín 08.59        
4 Drhlík Patrik 910728 TJ Slavoj Stará Boleslav 08.60        
5 Novotný Matěj 920601 VSK Univerzita Brno 08.64        
6 Frolík Petr 910717 A. C. TEPO Kladno 08.73        
7 Kotkolík Jakub 910723 AK SSK Vítkovice 08.90        
8 Jančík František 920318 AC Prostějov 09.20        
 
60 m překážek/Dorostenci Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Peňáz Petr 910827 TJ Sokol Kolín-atletika 08.36        
2 Bělošek Filip 910704 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.39        
3 Zezulák Jiří 910816 USK VŠEM Ústí n/L. 08.59        
4 Vintr Pavel 910218 ŠAK SG Jablonec n/N. 08.70        
5 Brückler Jaroslav 920706 AC Slovan Liberec, o.s. 08.74        
6 Komárek Tomáš 910719 A. C. TEPO Kladno 08.91        
7 Filip Patrik 911121 TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.92        
8 Šťastný Michal 920517 TJ Dukla Praha 09.07        
 
60 m překážek/Dorostenci Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Peňáz Petr 910827 TJ Sokol Kolín-atletika 08.16        
2 Fischer Radek 910609 SK Spartak Praha 4 08.19        
3 Bělošek Filip 910704 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.22        
4 Maslák Pavel 910221 AO Slavia Havířov 08.33        
5 Čásenský Kajetán 910705 ASK Slavia Praha 08.40        
6 Hrnčíř Jan 920802 AC Mladá Boleslav o.s. 08.45        
7 Štefek Michal 910503 TJ Slezan Frýdek-Místek 08.46        
8 Jirman Jakub 910109 TJ Dukla Praha 08.48        
 
60 m překážek/Junioři Rozběh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Mazáč Martin 900506 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.22        
2 Carda Jan 890206 ASK Slavia Praha 08.39        
3 Stündl Jakub 900518 AK Zlín 08.56        
4 Urban Petr 891005 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.73        
5 Macháň Tomáš 900526 ASK Slavia Praha 08.88        
  Barák Václav 901022 AC Slovan Liberec, o.s. DQ        
  Čejka Matěj 901113 AK SSK Vítkovice DNP        
DQ dle pravidla 161.2
60 m překážek/Junioři Rozběh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Kavka Tomáš 890416 ASK Slavia Praha 08.22        
2 Hrabinec Radek 890615 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.47        
3 Cihelka Martin 900113 SK Aktis Praha 08.54        
4 Chyba Josef 890207 TJ Spartak Třebíč 08.67        
5 Pavelka Lukáš 900429 AK Tišnov 08.67        
6 Jirovec Jan 890203 ŠAK Chodov 08.75        
7 Záruba Ján 901011 TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.04        
 
60 m překážek/Junioři Rozběh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Lukáš Michal 900123 USK VŠEM Ústí n/L. 08.62        
2 Vít Jindřich 900919 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.80        
  Barek Jan 900906 TJ LIAZ Jablonec n/N. DQ        
  Zieger Martin 900919 AK Olomouc DQ        
  Polách Josef 900814 AK Zlín DQ        
  Solfronk Jan 900301 TJ LIAZ Jablonec n/N. DQ        
  Neuwirt Tomáš 900524 AK SSK Vítkovice DNP        
DQ dle pravidla 161.2
60 m překážek/Junioři Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Mazáč Martin 900506 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.10        
2 Kavka Tomáš 890416 ASK Slavia Praha 08.14        
3 Hrabinec Radek 890615 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.42        
4 Stündl Jakub 900518 AK Zlín 08.47        
5 Carda Jan 890206 ASK Slavia Praha 08.56        
6 Vít Jindřich 900919 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.91        
  Cihelka Martin 900113 SK Aktis Praha DQ        
  Lukáš Michal 900123 USK VŠEM Ústí n/L. DNF        
DQ dle pravidla 161.2
4 x 200 m/Dorostenky Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Krycnarová, Procházková, Berešová, Chabrová   AC Slovan Liberec, o.s. 1:47.87        
2 Jelínková, Korešová, Farková, Dvořáková   Atletika Jihlava 1:49.48        
3 Čadová, Náhlíková, Šubrtová, Langrová   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1:53.02        
  Machová, Hamerníková, Kaňková, Šrobová   A. C. TEPO Kladno DNF        
 
4 x 200 m/Dorostenky Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Loudová, Vlčková, Routková, Rousková   SK Nové Město nad Metují 1:48.99        
2 Klečková, Pospíšková, Turková, Plisková   ASK Slavia Praha 1:49.33        
3 Tvrdíková, Hamáčková, Gruberová, Hánová   ŠAK SG Jablonec n/N. 1:50.49        
  Zbořilová, Síbrobá, Matušková, Matoušková   AC Prostějov DQ        
 
4 x 200 m/Juniorky Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Halášková, Nováková, Beranová, Branišová   PSK Olymp Praha 1:45.59        
2 Řezníčková, Nosková, Chmelařová, Váňová   AC Pardubice 1:46.77        
  Marešová, Zikmundová, Svojanovská, Dočkalová   ASK Slavia Praha DNF        
  Chválková, Klementová, Ogrodníková, Slaninová   AK SSK Vítkovice DNF        
 
4 x 200 m/Juniorky Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Galertová, Klusáková, Vojtěchová, Skřenková   USK Praha 1:47.82        
2 Kocová, Fesslová, Ondrůšová, Kuncová   AK ŠKODA Plzeň 1:48.87        
3 Pechočiaková, Macková, Kaziková, Rejmanová   SKP Union Cheb 1:49.79        
4 Beranová, Procházková, Hofmannová, Klesnilová   A. C. TEPO Kladno 1:50.55        
  Janotová, Strejčková, Kubicová, Větrovcová   SK Spartak Praha 4 DNF        
 
4 x 200 m/Dorostenci Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Koutník, Kuptík, Kašpar, Fischer   SK Spartak Praha 4 1:33.26        
2 Iglič, Čásenský, Král, Němeček   ASK Slavia Praha 1:34.03        
3 Vokoun, Alaverdyan Agram, Alaverdyan Argishti, Křelina   A. C. TEPO Kladno 1:36.25        
4 Brückler, Havel, Chvála, Alaxin   AC Slovan Liberec, o.s. 1:36.75        
5 Knížek, Březina, Hecler, Bouše   AK ŠKODA Plzeň 1:36.91        
 
4 x 200 m/Dorostenci Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Pršín, Sivý, Kafka, Kordík   Sokol České Budějovice 1:35.77        
2 Dvořák, Poruba, Vintr, Lohr   USK Praha 1:36.67        
3 Kebrle, Janáček, Škvára, Svoboda   SK ZŠ Jeseniova Praha 1:38.01        
4 Spura, Filip, Kožíšek, Lechner   TJ LIAZ Jablonec n/N. 1:38.93        
5 Úlovec, Procházka, Veselý, Hostýnek   TJ Klatovy 1:42.22        
 
4 x 200 m/Junioři Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Brýdl, Král, Voborník, Hrstka   Hvězda SKP Pardubice 1:32.61        
2 Bohutínský, Chyba, Bednář, Sobotka   TJ Spartak Třebíč 1:33.11        
3 Habich, Pokluda, Čejka, Jansa   AK SSK Vítkovice 1:35.81        
  A Kavka, Pelc, Macháň, Krupka   ASK Slavia Praha DQ        
 
4 x 200 m/Junioři Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 B Carda, Čapek, Vimmr, Šíp   ASK Slavia Praha 1:33.65        
2 Hýsek, Pavlíček, Berka, Taneček   ŠAK SG Jablonec n/N. 1:33.71        
3 Bernášek J., Flídr, Kopejtko, Steiner   A. C. TEPO Kladno 1:35.04        
4 Maštera, Uxa, Horák, Říha   TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1:36.73        
 
4 x 200 m/Junioři Běh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Hadač, Pusztai, Barek, Solfronk   TJ LIAZ Jablonec n/N. 1:32.68        
2 Jančík T., Šišma, Jančík F., Hurta   AC Prostějov 1:34.55        
3 Filla, Pavelka, Doležel, Müller   AK Tišnov 1:35.82        
 
skok vysoký/Dorostenky
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Vodová Kateřina 915416 ACP Olymp Brno 1.72        
2= Krtičková Lucie 915104 AK Hodonín 1.68        
2= Nová Magdalena 926027 TJ Lovochemie Lovosice 1.68        
4 Krobová Romana 915813 TJ Dukla Praha 1.68        
5 Šrámková Lenka 915130 AK Olomouc 1.64        
6 Děržáková Daniela 925802 AK SSK Vítkovice 1.59        
7 Strejčková Tereza 925830 SK Spartak Praha 4 1.59        
8= Nedbalová Tereza 926110 TJ Sokol Kolín-atletika 1.53        
8= Matušková Dominika 925319 AC Prostějov 1.53        
10= Komínková Linda 925926 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 1.53        
10= Kalousková Lucie 925727 AC Česká Lípa 1.53        
10= Morysková Aneta 925919 SKP Olympia Kutná Hora 1.53        
13 Berglová Michaela 916016 ŠAK SG Jablonec n/N. 1.53        
  Doležalová Lucie 915111 SK Přerov NM        
poř. 1.53 1.59 1.64 1.68 1.72 1.75
1 O XO O O O X--
2= O O O O XXX
2= - O O O XXX
4 O O XO O XXX
5 XO XO XXO XXX
6 O O XXX
7 O XXO XXX
8= O XXX
8= O XXX
10= XO XXX
10= XO XXX
10= XO XXX
13 XXO XXX
14 XXX
skok vysoký/Juniorky
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Vavrečková Veronika 905911 TJ Klatovy 1.75        
2 Čáchová Barbora 895206 ACP Olymp Brno 1.69        
3 Ondraschková Lucie 896012 TJ Sokol Opava 1.66        
4= Kamlerová Karolína 906029 AK Olomouc 1.62        
4= Drdová Martina 905112 Bechyňský atlet.klub Bechyně 1.62        
6 Bakičová Martina 895311 USK Praha 1.62        
7 Beranová Marie 906224 A. C. TEPO Kladno 1.58        
8 Urbancová Adéla 895818 TJ SOKOL Nová Paka 1.58        
9 Zajícová Tereza 906229 AC Česká Lípa 1.53        
10 Hájková Martina 905224 ASK Blansko 1.53        
  Kučerová Jana 906012 TJ Slezan Frýdek-Místek NM        
poř. 1.53 1.58 1.62 1.66 1.69 1.72 1.75 1.77
1 - O O O O XO XO XXX
2 O O O O XO XXX
3 O XO XO O X-- XX
4= O O O XXX
4= O O O XXX
7 XO XO XXO XXX
7 O O XXX
9 O XXO XXX
9 O XXX
11 XXO XXX
skok vysoký/Dorostenci
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Novák Tomáš 910219 AC Pardubice 1.98        
2 Pokorný Jakub 911228 TJ Sokol Milevsko 1.95        
3 Tomek Vladimír 910125 AC Start Karlovy Vary 1.92        
4 Filip Patrik 911121 TJ LIAZ Jablonec n/N. 1.92        
5 Kašpar Jan 910605 TJ Spartak Třebíč 1.88        
6 Svoboda Ladislav 920423 AK Bohumín, o.s. 1.83        
7 Dorociák Karel 920320 AK Bohumín, o.s. 1.77        
8 Kozárek Lukáš 920301 AC Prostějov 1.77        
9 Štaňko Filip 921103 TJ Sokol Kolín-atletika 1.70        
10 Šťastný Michal 920517 TJ Dukla Praha 1.70        
  Heindl Martin 920602 BYAC Brno DNP        
poř. 1.70 1.77 1.83 1.88 1.92 1.95 1.98 2.01
1 O O O XO O XXO O XXX
2 O O O XXO XO XXO XXX
3 - - O O O XX
4 O O XO XXO XO XXX
5 - O XO O XXX
6 O O O XXX
7 O O XXX
8 XO O XXX
9 O XXX
10 XXO XXX
skok vysoký/Junioři
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Šutera David 890410 Atletika Jihlava 2.11        
2 Sommerschuh Jan 900521 TJ Lovochemie Lovosice 2.06        
3 Bečvář Michal 900614 TJ VTŽ Chomutov 2.00        
4 Kovalčík Tomáš 900130 AK SSK Vítkovice 1.96        
5= Horák Lukáš 890218 TJ Lovochemie Lovosice 1.91        
5= Janda Jakub 890307 DDM Cvikováček Cvikov 1.91        
7 Bednář Josef 900819 TJ Spartak Třebíč 1.91        
8 Navrátil Marek 901214 AK Olomouc 1.91        
9 Jirovec Jan 890203 ŠAK Chodov 1.86        
10 Pokluda Jakub 901213 AK SSK Vítkovice 1.86        
11 Kopecký Lukáš 900123 TJ Sokol Kolín-atletika 1.80        
  Vít Jindřich 900919 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP        
  Koutný Tomáš 900630 AK Olomouc DNP        
poř. 1.80 1.86 1.91 1.96 2.00 2.03 2.06 2.08 2.11 2.14
1 - - O O O XO X-- O XXO XXX
2 - - O XO O O O XXX
3 - O O O XXO XXX
4 - - O O XXX
5= - - O XXX
5= - O O XXX
7 O O XO XXX
8 O O XXO XXX
9 XO O XXX
10 O XXO XXX
11 O - X-- X- X
skok o tyči/Dorostenky
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Kozelková Petra 915315 TJ Sokol Opava 3.46        
2 Skopalová Kateřina 925429 TJ Šumperk 3.46        
3= Drábková Lucie 925520 AC Čejkovice 3.05        
3= Harásková Dominika 915207 TJ Šumperk 3.05        
5 Pomahačová Tereza 925109 AK ŠKODA Plzeň 3.05        
6 Kabrnová Markéta 915504 ŠAK SG Jablonec n/N. 3.05        
7 Vosátková Marie 925725 TJ Vodní stavby Tábor 3.05        
8 Truksová Jana 925526 TJ Šumperk 3.05        
9 Jiroutová Nikol 925330 Sokol České Budějovice 2.90        
10 Vrbová Kateřina 925514 AK Olomouc 2.90        
11 Hanousková Barbora 925508 Hvězda SKP Pardubice 2.75        
12= Jeníková Eva 926128 TJ Desná 2.60        
12= Kaňková Beáta 915322 A. C. TEPO Kladno 2.60        
12= Morysková Aneta 925919 SKP Olympia Kutná Hora 2.60        
15 Le Thi Thanh Tra 915151 AC Domažlice 2.60        
poř. 2.60 2.75 2.90 3.05 3.20 3.30 3.38 3.46 3.54
1 - - O O O O - O XXX
2 - - - O O O - XO XXX
3= - O O O XXX
3= - O O O XXX
5 O O O XO XXX
6 O O XO XO XXX
7 XO O XO XO XXX
8 O O XO XXO XXX
9 O XXO O XXX
10 XO XXO XO XXX
11 O XO XXX
12= O XXX
12= O XXX
12= O XXX
15 XO XXX
skok o tyči/Juniorky
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Nosková Michaela 905111 AC Pardubice 3.77        
2 Pikartová Nikola 895418 AK Olomouc 3.77        
3 Bakičová Martina 895311 USK Praha 3.62        
4 Konečná Hana 895510 AK Olomouc 3.42        
5 Kudrnová Terezie 906102 SK Spartak Praha 4 3.20        
6 Slouková Andrea 895417 AK Olomouc 3.20        
  Šlézová Tereza 905621 TJ Sokol Kolín-atletika DNP        
  Pecháčková Monika 906118 AFK Chrudim NM        
poř. 2.90 3.05 3.20 3.32 3.42 3.52 3.62 3.67 3.72 3.77 3.82
1 - - O - O O XO - O O XXX
2 - - - XO O O XO O O XO XXX
3 - - O O O O O X-- XX
4 - - O XO O XXX
5 O O O XXX
6 XO O XO XXX
skok o tyči/Dorostenci
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Šimeček Jakub 910904 TJ Sokol Opava 4.61        
2 Chlebík Jaroslav 910107 AC Čejkovice 4.51        
3 Kořínek Tomáš 910410 TJ Sokol Kolín-atletika 4.24        
4 Slouka Vojtěch 910520 TJ LIAZ Jablonec n/N. 4.24        
5 Čásenský Kajetán 910705 ASK Slavia Praha 4.15        
6 Kuča Martin 920220 TJ Sokol Opava 4.04        
7 Jirman Jakub 910109 TJ Dukla Praha 3.78        
8 Dočkal Lukáš 920104 AK Olomouc 3.78        
9 Pecha Radek 920711 AK Olomouc 3.62        
10 Filip Patrik 911121 TJ LIAZ Jablonec n/N. 3.62        
11 Hrivnák Jan 910715 TJ Šumperk 3.45        
  Elznic Matouš 910217 TJ Dukla Praha NM        
  Posekaný Lukáš 921230 A. C. TEPO Kladno NM        
  Veverka Tomáš 920528 TJ Sokol Opava NM        
poř. 3.45 3.62 3.78 3.92 4.04 4.15 4.24 4.31 4.38 4.45 4.51 4.56 4.61 4.66
1 - - - O - O O O XO - - O O XXX
2 - - - - - - O XO - O O - X-- XX
3 - - XO O O XO O XXX
4 - - XO XO XO XO O XXX
5 O O O O XXO XXO XXX
6 O XO O XO XXO XXX
7 O O XO XXX
8 XO XO XXO XXX
9 XXO O XXX
10 XXO XO XXX
11 XO XXX
skok o tyči/Junioři
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Pašiak Adam 900718 AK Zlín 4.82        
2 Weiss Robin 891229 AO Slavia Havířov 4.42        
3 Barák Václav 901022 AC Slovan Liberec, o.s. 4.32        
4 Urban Petr 891005 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 4.32        
5 Vaněk Tomáš 900122 AFK Chrudim 4.10        
6 Solfronk Jan 900301 TJ LIAZ Jablonec n/N. 4.10        
7 Sokol Lukáš 901212 AFK Chrudim 3.98        
8 Bernášek Karel 890423 A. C. TEPO Kladno 3.98        
9 Dobeš Jan 900618 ŠAK SG Jablonec n/N. 3.85        
10 Antoš Vojtěch 900124 ASK Slavia Praha 3.85        
11 Bernášek Jiří 890423 A. C. TEPO Kladno 3.85        
12 Kováč Ondřej 901029 AK Olomouc 3.60        
  Mikula Jan 890312 TJ LIAZ Jablonec n/N. NM        
poř. 3.60 3.85 3.98 4.10 4.21 4.32 4.42 4.52 4.72 4.82 4.90
1 - - - - - O - XXO XO XXO XXX
2 O - O O O XO O XXX
3 - - O - O XXO XXX
4 O XO O O O XXO XXX
5 O O O O XXX
6 XO XO XXO XXO XXX
7 O O XO XXX
8 XO XO XXO XXX
9 - O XXX
10 XO XO XXX
11 XO XXO XXX
12 O XXX
skok daleký/Dorostenky
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Kučerová Michaela 925801 AK Olomouc 5.78        
2 Uhlířová Lucie 915724 AK SSK Vítkovice 5.73        
3 Chmelařová Klára 916006 AC Pardubice 5.51        
4 Vodová Kateřina 915416 ACP Olymp Brno 5.47        
5 Palyzová Veronika 915430 ACP Olymp Brno 5.43        
6 Machová Nikola 925205 A. C. TEPO Kladno 5.42        
7 Tvrdíková Michaela 916127 ŠAK SG Jablonec n/N. 5.36        
8 Horniaková Dominika 926021 TJ TŽ Třinec 5.32        
9 Galertová Alena 925818 USK Praha 5.30        
10 Komrsková Aneta 925807 AK Zlín 5.14        
11 Chvátalová Veronika 915202 SK ZŠ Jeseniova Praha 5.04        
12 Přívarová Aneta 925824 AK Zlín 4.93        
13 Kučerová Klaudie 916230 AC Nový Jičín 4.93        
  Dvořáková Dominika 915408 AK ŠKODA Plzeň NM        
poř. 1. 2. 3.   4. 5. 6.
1 5.71\ 5.78\ 4.21\ 5.78 5.49\ 5.44\ 5.56\
2 5.45\ 5.72\ 5.59\ 5.72 X\ X\ 5.73\
3 5.51\ 5.07\ X\ 5.51 X\ 4.99\ 5.20\
4 5.47\ 5.36\ 5.02\ 5.47 X\ 5.26\ 5.37\
5 5.43\ 5.33\ 5.34\ 5.43 5.41\ 5.39\ 4.94\
6 X\ X\ 5.42\ 5.42 X\ X\ 4.79\
7 5.29\ 5.36\ 5.27\ 5.36 5.21\ 5.29\ X\
8 X\ 5.32\ X\ 5.32 X\ X\ 5.27\
9 5.15\ X\ 5.30\ 5.30 \ \ \
10 X\ 5.14\ 4.53\ 5.14 \ \ \
11 4.83\ 5.04\ 4.91\ 5.04 \ \ \
12 4.57\ 4.89\ 4.93\ 4.93 \ \ \
  X\ 4.93\ X\ 4.93 \ \ \
skok daleký/Juniorky
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Ogrodníková Nikol 905818 AK SSK Vítkovice 5.64        
2 Váňová Gabriela 905213 AC Pardubice 5.56        
3 Ondraschková Lucie 896012 TJ Sokol Opava 5.56        
4 Vojtěchová Petra 895531 USK Praha 5.50        
5 Huclová Kateřina 905722 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5.47        
6 Svojanovská Michaela 905705 ASK Slavia Praha 5.46        
7 Tamchynová Martina 906003 AC Pardubice 5.41        
8 Beranová Jana 905822 PSK Olymp Praha 5.31        
9 Vargová Michaela 895904 AK ŠKODA Plzeň 5.25        
10 Petříková Romana 895404 ACP Olymp Brno 5.16        
11 Jašarová Petra 896208 SKP České Budějovice 5.10        
12 Soudková Alena 905428 Hvězda SKP Pardubice 4.93        
13 Zikmundová Naďa 906223 ASK Slavia Praha 4.82        
  Halášková Hana 905522 PSK Olymp Praha DNP        
  Macová Dominika 905322 ACP Olymp Brno DNP        
poř. 1. 2. 3.   4. 5. 6.
1 5.64\ X\ 5.40\ 5.64 X\ X\ 5.16\
2 X\ 5.56\ 5.32\ 5.56 X\ 5.55\ X\
3 X\ 5.56\ 4.75\ 5.56 5.46\ 5.25\ 5.46\
4 5.06\ 5.49\ 5.41\ 5.49 5.04\ 5.16\ 5.50\
5 5.37\ 5.47\ 5.31\ 5.47 5.17\ 5.32\ 5.41\
6 5.35\ 5.39\ 5.46\ 5.46 X\ 5.33\ X\
7 5.32\ X\ 5.02\ 5.32 4.98\ 5.01\ 5.41\
8 5.04\ 4.99\ 5.31\ 5.31 X\ 5.27\ 5.05\
9 5.21\ X\ 5.25\ 5.25 \ \ \
10 X\ 5.16\ X\ 5.16 \ \ \
11 4.75\ 5.10\ 4.89\ 5.10 \ \ \
12 X\ 4.93\ 4.65\ 4.93 \ \ \
13 4.82\ \ \ 4.82 \ \ \
skok daleký/Dorostenci
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Pokorný Jakub 911228 TJ Sokol Milevsko 6.65        
2 Křelina Jiří 910614 A. C. TEPO Kladno 6.60        
3 Peňáz Petr 910827 TJ Sokol Kolín-atletika 6.40        
4 Dvořák Dominik 920609 USK Praha 6.40        
5 Jirman Jakub 910109 TJ Dukla Praha 6.38        
6 Sikora Lukáš 910314 TJ TŽ Třinec 6.31        
7 Štefek Michal 910503 TJ Slezan Frýdek-Místek 6.21        
8 Pršín Marek 920217 Sokol České Budějovice 6.21        
9 Horák Daniel 910616 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6.10        
10 Drhlík Patrik 910728 TJ Slavoj Stará Boleslav 6.10        
11 Bohutínský Václav 920426 TJ Spartak Třebíč 6.07        
12 Beneš David 910128 Atletika Polička 5.99        
13 Nykl Pavel 911111 AC SYNER Turnov 5.97        
14 Vražina Lukáš 910317 TJ Lokomotiva Břeclav 5.95        
15 Kunc Lukáš 910902 TJ Sokol Opava 5.52        
poř. 1. 2. 3.   4. 5. 6.
1 6.26\ 6.37\ 6.32\ 6.37 6.60\ 6.65\ 6.55\
2 6.38\ 6.54\ X\ 6.54 X\ 6.60\ X\
3 6.05\ 6.40\ 6.34\ 6.40 6.39\ X\ X\
4 6.11\ 5.98\ 6.21\ 6.21 6.01\ 6.40\ 6.21\
5 6.22\ 6.38\ 6.25\ 6.38 X\ 6.38\ 6.20\
6 6.04\ 6.31\ X\ 6.31 6.14\ 6.22\ X\
7 6.15\ 5.72\ 5.94\ 6.15 5.91\ 5.93\ 6.21\
8 6.21\ 5.90\ 5.98\ 6.21 X\ X\ 5.89\
9 6.06\ 6.10\ 5.97\ 6.10 \ \ \
10 X\ 6.10\ 5.93\ 6.10 \ \ \
11 6.04\ 6.07\ 6.06\ 6.07 \ \ \
12 X\ 5.95\ 5.99\ 5.99 \ \ \
13 5.97\ 5.93\ 5.94\ 5.97 \ \ \
14 5.62\ 5.95\ 5.60\ 5.95 \ \ \
15 X\ 5.27\ 5.52\ 5.52 \ \ \
skok daleký/Junioři
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Hromčík Adam 890306 AC Moravská Slavia Brno 7.01        
2 Sobotka Ondřej 891013 TJ Spartak Třebíč 6.99        
3 Hudeczek Libor 890417 TJ Sokol Opava 6.58        
4 Čejka Matěj 901113 AK SSK Vítkovice 6.57        
5 Hedrich Tomáš 891110 TJ Šumperk 6.51        
6 Fiala Vojtěch 901017 SK Spartak Praha 4 6.50        
7 Solfronk Jan 900301 TJ LIAZ Jablonec n/N. 6.45        
8 Janíček Filip 900403 AK SSK Vítkovice 6.42        
9 Řehoř Karel 901004 VSK Univerzita Brno 6.32        
10 Habich Jiří 900628 AK SSK Vítkovice 6.28        
11 Nevtípil Petr 891024 AK Olomouc 6.21        
12 Nohel Petr 901110 AK SSK Vítkovice 6.21        
13 Pokluda Jakub 901213 AK SSK Vítkovice 6.12        
14 Křikal Tomáš 900305 AK Olomouc 5.64        
poř. 1. 2. 3.   4. 5. 6.
1 6.65\ 6.83\ 6.39\ 6.83 6.95\ 6.83\ 7.01\
2 6.70\ 6.68\ 6.99\ 6.99 6.94\ X\ 6.78\
3 6.26\ 6.30\ 6.58\ 6.58 6.56\ 6.15\ X\
4 4.08\ 5.45\ 6.57\ 6.57 6.36\ 6.13\ 6.55\
5 5.94\ 6.13\ 6.38\ 6.38 6.46\ 6.42\ 6.51\
6 6.09\ 6.27\ 6.45\ 6.45 6.50\ X\ X\
7 5.97\ 6.09\ 6.45\ 6.45 \ \ \
8 6.31\ 6.33\ 5.33\ 6.33 6.31\ 6.42\ 6.41\
9 6.32\ 6.23\ 6.06\ 6.32 \ \ \
10 6.28\ X\ 6.12\ 6.28 \ \ \
11 6.15\ 6.21\ 5.90\ 6.21 \ \ \
12 X\ 5.95\ 6.21\ 6.21 \ \ \
13 6.12\ 6.04\ 6.12\ 6.12 \ \ \
14 5.64\ \ \ 5.64 \ \ \
trojskok/Dorostenky
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Uhlířová Lucie 915724 AK SSK Vítkovice 12.11        
2 Řádková Eliška 915504 ACP Olymp Brno 11.67        
3 Kučerová Klaudie 916230 AC Nový Jičín 10.99        
4 Machová Nikola 925205 A. C. TEPO Kladno 10.98        
5 Kramolišová Nikol 925203 AC Nový Jičín 10.94        
6 Janišková Jolana 915930 AC Nový Jičín 10.85        
7 Doležalová Lucie 915111 SK Přerov 10.84        
8 Komínková Linda 925926 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 10.70        
9 Balůsková Adéla 916217 SK Přerov 10.19        
10 Gruberová Nikol 915323 ŠAK SG Jablonec n/N. 10.13        
11 Čapková Andrea 925619 Atletika Jihlava 10.02        
  Valentová Dominika 926125 ŠAK Chrudim DNP        
poř. 1. 2. 3.   4. 5. 6.
1 11.86\ 12.11\ 12.04\ 12.11 11.85\ X\ 11.70\
2 10.83\ 10.98\ 11.67\ 11.67 11.61\ 11.42\ 11.47\
3 10.67\ 10.81\ 10.80\ 10.81 10.77\ 10.99\ X\
4 10.81\ 10.48\ 10.82\ 10.82 10.85\ 10.98\ X\
5 10.12\ 10.30\ 10.48\ 10.48 10.65\ 10.94\ 10.57\
6 10.30\ 10.49\ 10.26\ 10.49 X\ 10.79\ 10.85\
7 10.03\ 10.84\ 10.00\ 10.84 10.22\ 09.68\ X\
8 X\ 10.40\ 10.70\ 10.70 10.54\ 10.64\ X\
9 09.76\ 10.19\ 10.11\ 10.19 \ \ \
10 10.13\ 10.06\ 10.07\ 10.13 \ \ \
11 10.02\ X\ X\ 10.02 \ \ \
trojskok/Juniorky
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Ondraschková Lucie 896012 TJ Sokol Opava 12.03        
2 Huclová Kateřina 905722 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11.97        
3 Janotová Hana 905925 SK Spartak Praha 4 11.38        
4 Urbancová Adéla 895818 TJ SOKOL Nová Paka 11.33        
5 Škaloudová Eliška 905831 TJ Slavoj Stará Boleslav 11.09        
6 Tamchynová Martina 906003 AC Pardubice 11.01        
7 Hlaváčová Veronika 895911 AC Mladá Boleslav o.s. 10.98        
8 Soudková Alena 905428 Hvězda SKP Pardubice 10.25        
9 Železná Katarina 905328 AC Mladá Boleslav o.s. 10.01        
10 Kučerová Jana 906012 TJ Slezan Frýdek-Místek 09.92        
  Eismanová Vendula 895407 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNP        
poř. 1. 2. 3.   4. 5. 6.
1 12.01\ 11.46\ X\ 12.01 12.03\ X\ X\
2 11.43\ 11.33\ 11.97\ 11.97 11.68\ 11.64\ 11.76\
3 X\ X\ 11.05\ 11.05 10.78\ 11.38\ X\
4 11.33\ 11.14\ 10.84\ 11.33 -\ 11.12\ 11.08\
5 11.06\ 10.71\ 10.88\ 11.06 X\ 11.01\ 11.09\
6 10.61\ X\ 10.71\ 10.71 11.01\ X\ 10.92\
7 X\ 09.76\ 10.03\ 10.03 10.79\ 10.76\ 10.98\
8 X\ 10.25\ X\ 10.25 X\ 10.08\ 09.28\
9 10.01\ X\ 09.84\ 10.01 \ \ \
10 X\ 09.75\ 09.92\ 09.92 \ \ \
trojskok/Dorostenci
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Křelina Jiří 910614 A. C. TEPO Kladno 13.76        
2 Truhlář Vojtěch 920202 TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.57        
3 Beneš David 910128 Atletika Polička 13.40        
4 Štefek Michal 910503 TJ Slezan Frýdek-Místek 13.01        
5 Kunc Lukáš 910902 TJ Sokol Opava 12.91        
6 Lechner Jan 911028 TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.76        
7 Kotkolík Jakub 910723 AK SSK Vítkovice 12.73        
8 Židek Martin 911227 AC Mladá Boleslav o.s. 12.57        
9 Trybula Martin 921010 TJ Slezan Frýdek-Místek 12.56        
10 Kozárek Lukáš 920301 AC Prostějov 12.52        
11 Horák Daniel 910616 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.39        
12 Opravil Ivo 920318 TJ Sokol Opava 11.74        
13 Kořínek Tomáš 910410 TJ Sokol Kolín-atletika 11.26        
poř. 1. 2. 3.   4. 5. 6.
1 X\ 13.08\ 13.43\ 13.43 13.45\ 13.76\ 13.46\
2 12.93\ 12.97\ 13.13\ 13.13 X\ 13.55\ 13.57\
3 12.74\ X\ 13.23\ 13.23 X\ 13.40\ X\
4 12.20\ 12.68\ 12.39\ 12.68 13.01\ 13.01\ 12.94\
5 12.31\ 12.62\ 12.71\ 12.71 12.91\ 12.79\ 12.66\
6 12.76\ 12.56\ 12.48\ 12.76 12.52\ 12.24\ 12.22\
7 11.94\ 12.44\ 12.56\ 12.56 12.26\ 12.71\ 12.73\
8 12.57\ 12.25\ 11.99\ 12.57 12.34\ X\ 11.89\
9 12.56\ 12.40\ 12.32\ 12.56 \ \ \
10 12.39\ X\ 12.52\ 12.52 \ \ \
11 12.13\ 11.17\ 12.39\ 12.39 \ \ \
12 11.62\ X\ 11.74\ 11.74 \ \ \
13 X\ 11.26\ X\ 11.26 \ \ \
trojskok/Junioři
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Hromčík Adam 890306 AC Moravská Slavia Brno 14.15        
2 Čejka Jan 900806 TJ Sokol Kolín-atletika 13.98        
3 Kopecký Lukáš 900123 TJ Sokol Kolín-atletika 13.82        
4 Hadač Lukáš 890711 TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.75        
5 Nohel Petr 901110 AK SSK Vítkovice 13.74        
6 Čejka Matěj 901113 AK SSK Vítkovice 13.66        
7 Pusztai Martin 890817 TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.63        
8 Povýšil Marek 890301 AC Slovan Liberec, o.s. 13.35        
9 Fiala Vojtěch 901017 SK Spartak Praha 4 12.93        
10 Řehoř Karel 901004 VSK Univerzita Brno 12.90        
11 Hrůza Zdeněk 900906 AO Slavia Havířov 12.89        
12 Bětuňák Bohumil 901210 AC Moravská Slavia Brno 12.86        
poř. 1. 2. 3.   4. 5. 6.
1 13.81\ 13.91\ 13.76\ 13.91 14.07\ 13.81\ 14.15\
2 13.62\ 13.70\ 13.43\ 13.70 13.82\ 13.98\ 13.87\
3 13.38\ X\ 13.71\ 13.71 X\ X\ 13.82\
4 13.25\ 13.75\ 13.50\ 13.75 X\ 13.40\ 13.68\
5 13.74\ 13.26\ 13.60\ 13.74 13.10\ 13.05\ 13.59\
6 13.60\ 13.66\ X\ 13.66 13.57\ X\ 11.58\
7 13.45\ 13.47\ 12.78\ 13.47 11.20\ 13.06\ 13.63\
8 13.21\ 13.35\ 13.01\ 13.35 13.23\ 12.98\ X\
9 12.73\ 12.93\ 12.82\ 12.93 \ \ \
10 12.65\ 12.90\ X\ 12.90 \ \ \
11 12.11\ 12.89\ 12.79\ 12.89 \ \ \
12 12.46\ 12.86\ 12.64\ 12.86 \ \ \
vrh koulí 3kg/Dorostenky
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Červenková Markéta 915820 TJ Slavoj Stará Boleslav 15.46        
2 Pokorná Tereza 915328 DDM Cvikováček Cvikov 14.44        
3 Křížová Jana 925928 TJ Klatovy 12.46        
4 Komínková Linda 925926 ŠSK Klokan Mor. Nová Ves 12.36        
5 Lorencová Erika 916106 AK Zlín 12.03        
6 Drbohlavová Jana 915514 TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.57        
7 Pazourová Denisa 925304 SKP Olympia Kutná Hora 11.53        
8 Černíková Tereza 915827 AK SSK Vítkovice 11.46        
9 Navrátilová Lucie 916017 SK Přerov 11.33        
10 Kubelová Jitka 916002 TJ Nové Město na Moravě 11.07        
11 Valová Barbora 915412 AC SYNER Turnov 10.91        
12 Zrůstová Simona 925610 ŠAK Chrudim 10.54        
13 Slováková Hana 926115 TJ Slavoj Stará Boleslav 10.11        
14 Myrmusová Jana 916016 AK Hodonín 09.99        
 
poř. 1. 2. 3.   4. 5. 6.
1 14.59 15.22 15.46 15.46 15.20 X 14.97
2 13.93 13.72 X 13.93 14.04 14.21 14.44
3 12.16 11.93 11.27 12.16 10.65 12.46 12.31
4 11.27 11.74 12.10 12.10 11.65 11.25 12.36
5 12.03 11.91 11.99 12.03 11.55 10.76 11.49
6 X 11.27 11.40 11.40 11.19 11.57 11.38
7 10.76 11.32 11.37 11.37 11.53 X 11.32
9 10.25 11.33 10.66 11.33      
10 11.07 10.71 09.94 11.07      
11 10.44 10.61 10.91 10.91      
12 10.54 09.61 10.27 10.54      
13 10.02 10.11 09.46 10.11      
14 09.38 09.71 09.99 09.99      

 

vrh koulí 4kg/Juniorky
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Šafránková Kateřina 895608 TJ Sokol Kolín-atletika 14.34        
2 Plachá Monika 905418 AK Olomouc 13.73        
3 Kroužková Kristýna 905305 Hvězda SKP Pardubice 12.74        
4 Králová Tereza 896022 Hvězda SKP Pardubice 12.15        
5 Smoleňová Markéta 905527 TJ Sokol Opava 11.92        
6 Ogrodníková Nikol 905818 AK SSK Vítkovice 11.59        
7 Kubicová Zuzana 896009 SK Spartak Praha 4 11.32        
8 Hadravová Petra 906029 ŠAK SG Jablonec n/N. 10.94        
9 Drabíková Martina 895305 TJ Nová Včelnice 10.90        
10 Cachová Kateřina 905226 AK SSK Vítkovice 10.45        
11 Škaloudová Eliška 905831 TJ Slavoj Stará Boleslav 10.31        
12 Havránková Lucie 905102 ŠAK SG Jablonec n/N. 10.21        
  Ryzáková Tereza 895411 ASK Slavia Praha DNP        
 
poř. 1. 2. 3.   4. 5. 6.
1 13.11 13.87 12.82 13.87 14.34 X 13.65
2 13.73 X 12.98 13.73 13.11 12.67 X
3 12.38 12.25 12.74 12.74 X 11.96 X
4 11.88 11.79 X 11.88 11.88 12.15 X
5 11.73 11.92 X 11.92 11.44 11.83 11.78
6 10.96 11.41 11.59 11.59 X X 11.11
7 11.26 11.32 X 11.32 11.29 X X
8 10.94 10.57 X 10.94 10.27 X X
9 10.64 10.90 10.69 10.90      
10 10.39 10.43 10.45 10.45      
11 10.31 09.78 X 10.31      
12 10.21 X X 10.21      

 

vrh koulí 5kg/Dorostenci
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Gábor Lukáš 910114 AC Slovan Liberec, o.s. 16.30        
2 Červenka David 910519 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 15.49        
3 Minařík Tomáš 910908 A. C. TEPO Kladno 15.49        
4 Trčala Roman 911215 AK Zlín 15.13        
5 Tauber Jan 910921 A. C. TEPO Kladno 14.79        
6 Běhounek Kamil 911117 TJ Sokol Velké Meziříčí 14.50        
7 Kordík Jiří 910112 Sokol České Budějovice 14.40        
8 Komuenho Frederico 920305 TJ Sokol Opava 13.78        
9 Bárta Marek 921208 AO Slavia Havířov 13.76        
10 Čapek Daniel 921213 Hvězda SKP Pardubice 13.59        
11 Česal Marek 910530 Athletic Club Ústí n/L. o.s. 13.06        
12 Ranc David 910111 AK ŠKODA Plzeň 12.94        
13 Kouba David 910818 AK ŠKODA Plzeň 12.82        
14 Dytrych Pavel 921207 Sokol České Budějovice 12.57        
 
poř. 1. 2. 3.   4. 5. 6.
1 15.10 16.30 15.54 16.30 15.55 X X
2 13.70 14.90 15.07 15.07 15.49 X X
3 14.65 15.04 14.67 15.04 14.20 15.00 15.49
4 13.85 14.77 14.19 14.77 14.52 15.13 14.00
5 14.23 X 14.26 14.26 X 14.27 14.79
6 14.42 13.97 14.50 14.50 13.05 X 13.64
7 11.48 13.30 14.05 14.05 13.86 13.84 14.40
8 13.16 12.88 13.78 13.78 X 13.36 13.36
9 X 12.25 13.76 13.76      
10 X 13.59 X 13.59      
11 13.06 X X 13.06      
12 12.64 12.11 12.94 12.94      
13 12.82 12.41 10.95 12.82      
14 11.51 12.57 11.00 12.57      

 

vrh koulí 6kg/Junioři
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Novotný Petr 890923 AK Olomouc 18.09        
2 Prášil Ladislav 900517 AK Olomouc 17.68        
3 Stašek Martin 890408 TJ Jiskra Otrokovice 16.82        
4 Macháč Bohuslav 890718 AK ŠKODA Plzeň 15.81        
5 Vadlejch Jakub 901010 TJ Dukla Praha 15.60        
6 Kozák Tomáš 900501 TJ Jiskra Litomyšl 15.50        
7 Voňavka Tomáš 900604 A. C. TEPO Kladno 15.19        
8 Hruška Vladislav 890110 A. C. Sparta Praha 14.23        
9 Janda Jakub 890307 DDM Cvikováček Cvikov 13.78        
10 Dvořák Jan 900408 AC Mladá Boleslav o.s. 12.87        
11 Pittr Pavel 901123 AK ŠKODA Plzeň 11.57        
 
poř. 1. 2. 3.   4. 5. 6.
1 X 17.53 17.56 17.56 18.09 17.53 17.41
2 17.11 17.68 X 17.68 X 17.39 17.43
3 15.83 16.25 16.46 16.46 16.82 16.13 16.30
4 15.39 X X 15.39 X 15.81 X
5 14.86 X 14.50 14.86 14.78 15.60 15.60
6 15.17 15.40 15.50 15.50 14.89 X 15.07
7 13.87 14.74 15.19 15.19 14.81 14.70 14.88
8 13.79 13.94 12.24 13.94 14.23 12.51 13.66
9 13.54 12.92 13.78 13.78      
10 12.87 X 12.40 12.87      
11 10.60 11.49 11.57 11.57